Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-24, 12:45   #301
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez anciaahk
No tak tylko czy dwukrotne (wieczorem po umyciu na mokre i rano na suche) nałożenie mleczka nie obciąży włosów???
nic a nic nie obciąza nawet jak polozysz go za duzo... tylko potem musisz dokladnie wyprostowac , az beda sypkie włosy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:48   #302
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez beoneself
A jak się spisuje olejek RB? Napisz koniecznie coś więcej
Dobrze się spisuje, ale jeśli go psiknę za dużo to obciąża trochę włosy, tak jak u Anulka.. Włosy spryskuję z rana tuż przed prostowaniem prostownicą. Są śliskie, sypkie i dobrze się trzymają, ale potrafią się czasem wywinąć. Końcówki na dzień następny się wywijają, ale czasem ich nie prostuję, bo i tak fajnie to wygląda
Wczoraj zrobiłam eksperyment: po wymyciu włosów na wilgotne nałożyłam żel prostujący Goldwella, a dzisiaj z rana przed prostowaniem psiknęłam olejkiem RB.
Włosy są cały dzień proste!!! Może to jest właśnie sposób na utrzymanie całkowicie prostych włosów?!

A tego Hot Liss'a to chyba jednak kupię ...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:54   #303
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Moja metoda - po wyprostowaniu włosów po prostu spinam je niezbyt mocno gumką i wychodzę. Kiedy docieram do jakiegoś budynku rozpuszczam je i jest pięknie

Edytowane przez soniacz
Czas edycji: 2005-11-25 o 13:44
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 15:00   #304
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez soniacz
Moja metoda - po wyprostowaniu włosów po prostu spinam je niezbyt mocno gumką i wychodzę. Kiedy docieram do jakiegoś budynku rozpuszczam je i jest pięknie
sonaicz to jest sposob ale jedynie na te wlosy które sie nic a nic nie pusza... ja i tak tak robie zawsze jak ide do szkoly... no ale cozywiscie uzywam Hot lissa... ale kusicie tym olejkiem RB
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:07   #305
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez czuczenka
sonaicz to jest sposob ale jedynie na te wlosy które sie nic a nic nie pusza...
niekoniecznie. gdybym tak nie zrobiła to całe prostowanie byłoby na nic.
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 19:13   #306
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez soniacz
Moja metoda - po wyprostowaniu włosów po prostu spinam je niezbyt mocno gumką i wychodzę. Kiedy docieram do jakiegoś budynku rozpuszczam je i jest pięknie
Mi sie niestety wlosy odksztalcaja nawet od takiego lekkiego spiecia Kiedys tak robilam, jak modelowalam, a nie prostowalam.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:29   #307
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

popieram metode: myc wieczorem, nakladac Hot Liss wieczorem, a rano prostowac. Do tej pory mylam i prostowalam rano i efekt byl bardzo krotkotrwaly- wlosy widocznie nie byly suche calkiem i sie po chwili odksztalcaly po swojemu.
I lakier po prostowaniu i ostygnieciu. Efekt na dwa, trzy dni.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 09:04   #308
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Smile Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Tak tu się rozpisałam negatywnie na temat serum pentene, że obciąża włosy itd., ale muszę nieco zmienić zdanie po dłuższym stosowaniu. Wczoraj musiałam wyjechać na cały dzien - byłam poza domem od 8 rano do 1 w nocy. Włosy przez cały dzien były proste i tam gdzie powinny być - mimo, że przez 3 godziny były pod biretem czy jak się to nazywa...Fakt, że dzisiaj już są ciężkie, ale o te obciążanie zaczynam podejrzewać odżywkę sleeka a nie serum pantene.
Serum zdało wczoraj egzamin na 5+!
Pozdrawiam !
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:54   #309
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

i jak tam sie spisuja olejek RB i Hot LIss?? ja jestem dalej zadowolona
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 16:08   #310
Monika_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Jecszcze nie moge nic powiedzieć na ten temat bo nie moge dostać tego Hot Liss u nas w sklepie ale na internecie znalazłam Hot Steaight (taka sama butelk i tez z loreala)i teraz nie wiem czy to jest to samo czy cos innego jak wiesz cos na ten temat to odpisz
Monika_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 16:24   #311
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez Monika_87
Jecszcze nie moge nic powiedzieć na ten temat bo nie moge dostać tego Hot Liss u nas w sklepie ale na internecie znalazłam Hot Steaight (taka sama butelk i tez z loreala)i teraz nie wiem czy to jest to samo czy cos innego jak wiesz cos na ten temat to odpisz
To jest to samo W różnych krajach nazywa się różnie, u nas hot liss
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:25   #312
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez czuczenka
i jak tam sie spisuja olejek RB i Hot LIss?? ja jestem dalej zadowolona
Czuczenko i beoneself- tak rozreklamowalyscie tago Hot Liss, ze ostatnio wybralam sie do drogerii natura (akurat byla promocja 12 zl ) i zakupilam to mleczko, szkoda ze nie mialam wiecej kasy przy sobie, to bym wziela od razu 2 mleczko slicznie pachnie,wloski sa delikatne a dzis zamierzam zastosowac sposob Czuczenki, czyli po umyciu wloskow wetrzec w mokre Hot Liss, osuszyc suszaka i pozniej ponownie nalozyc Hot Liss i wtedy uzyc prostownicy - mam prostownice BaByliss Wet n' Dry - do wlosow mokrych i suchych, co prawda nie jest to profesjonalny babyliss, nie mam porownania z efalockiem (ale raczej bym go nie kupila-przez ta odpadajaca ceramike w masterze), tondeo i ga-ma. wlosy mam raczej proste, tylko koncowki na dole faluja dam znac jak sie spisuje Hot Liss
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:29   #313
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Ooo kolejna nakręcona wizażanka
Zdaj nam potem raport, koniecznie! (:
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:00   #314
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

ehh....widze ze ten problem nie dotyczy tylko mnie...jest tu was sporo...na mnie nic nie działa zadne specyfiki przeciw wilgocia ani inne tego typu rzeczy..... ....dltego nie lubie zimy i jesieni .....bo wtedy zaczyna sie tragedia...moje piorka sie pusza....i kreca(zawsze tylko z przodu,a z tylu mam prosciutkie ....dziwne)ehhh.ost atnio sobie wymyslilam zeby jak ide do szkole to przez droge wizae wloski w kucyk ...kucyk pod kurtke i tak dochodze do szkoly....bez kreconych wloskow...w szkolce rozpuszczam wloski(bo w kucyku przy mojej pucatej ,okraglej buzce jest mi nienajlepiej)i wszytko jest ok ale i tak wolala bym znalezc jakis magiczny srodek na ich poskromienie:P
PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:00   #315
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez kasia191273
popieram metode: myc wieczorem, nakladac Hot Liss wieczorem, a rano prostowac. Do tej pory mylam i prostowalam rano i efekt byl bardzo krotkotrwaly- wlosy widocznie nie byly suche calkiem i sie po chwili odksztalcaly po swojemu.
I lakier po prostowaniu i ostygnieciu. Efekt na dwa, trzy dni.
Nie umiekm sobie wyobrazić włosów trzymających się po nocy.. Przecież jak rano wstaję to wyglądam tak, że sama się siebie boję!!! Co bym z nimi nie zrobiła, to rano efekt jest jeden - jakby piorun w rabarbar trafił! Czasem aż moczyć muszę żeby jak człowiek wyglądać!
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:37   #316
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Siema! Marze o prościutkich włosach :| I rzadziutkich! Takich jak np. Avril Lavigne :P:P Sa na to jakies sposoby? A ktore polecacie środki? Sunsilk"efekt żelazka" czy Fructis "do wygładzania włosów"??
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:40   #317
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

A ja mam po prostu poskręcany, falowany puch na głowie!! W dodatku psotopniowane i się podkręcają, a wtedy wyglądam jak ehhh .... :/ Prostownicę wkrótce będę miala ale chciałabym zeby na dłuższy czas włoski się utrzymały ;( Jak sobie prostowałam to bardzo się sobie podobałam :P:P:P:P Bo miałam ładniutkie włoski oprócz... kręconych końcówek! Chciałabym żeby moje włosy były całe proste a nie z wyjątkami!! Help!!
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 06:35   #318
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Siema! Marze o prościutkich włosach :| I rzadziutkich! Takich jak np. Avril Lavigne :P:P Sa na to jakies sposoby? A ktore polecacie środki? Sunsilk"efekt żelazka" czy Fructis "do wygładzania włosów"??
Lolicitkaa : my tu w sumie polecamy Hot Lissa Loreala widze ze wątek odżył heheh

Chomiczka: nakrecona wizazanka zdawaj raporcik jak mowi Beoneself szybciuchno

Musze podciac koncówki u siebie.... bo takie sie okropne zrobiły napuszone... przez prostownice raczej
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 14:25   #319
dziunia3105
Raczkowanie
 
Avatar dziunia3105
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Krosno:-)
Wiadomości: 342
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Ostatnio przeglądam ten wątek i bardzo zaciekawiło mnie to "Wasze" różowe cudeńko. Ja ma długie puszące się włosy, a marze o idealnie prostych. Mam takie po wyjściu od fryzjera. W domu mam profesjonalną prostownicę Babyliss'a zakupioną u Pani Grażynki, ale nigdy moje włosy nie były takie jak po fryzjerze.
Dlatego mam ogromną nadzieję że może Hot Liss w tym mi pomoże. Już mam go prawie w posiadaniu, bo szczęśliwym trafem jest na promocji w Drogerii Natura. Tak sobie myśle, że może mam za długie włosy, bo przyznaje troszke trudno mi prostować samej. W piątek wybieram się do fryzjera, więc jak coś mnie najdzie to obetnę
dziunia3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 19:00   #320
Karoline
Raczkowanie
 
Avatar Karoline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 49
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Dziewczyny znalażłam cos co działa rewelacyjnie na wilgoc:!!!!
Mam tez ten sam problem z włoskami ale sa 2 kosmetyki ktore po wielu nie udanych probach poskromiły moje włoski. To sansilk efekt zelazka i Londa straightener with pantenol. Mowie Wam szłam z goła głowa po wyprostowaniu włoskow i nawet padajacy snieg ich nie skrecił!!!!!!! Polecam
Karoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:27   #321
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez Karoline
Dziewczyny znalażłam cos co działa rewelacyjnie na wilgoc:!!!!
Mam tez ten sam problem z włoskami ale sa 2 kosmetyki ktore po wielu nie udanych probach poskromiły moje włoski. To sansilk efekt zelazka i Londa straightener with pantenol. Mowie Wam szłam z goła głowa po wyprostowaniu włoskow i nawet padajacy snieg ich nie skrecił!!!!!!! Polecam
Sunsilk efekt zelazka jest mizerny ... ja it ak zostane wierna Hot Lissowi ... dzis tez szlam przez padajacy snieg, , tarzalam sie w nim wiatr wial i rozwiewal moje wlosy..... wrocilam do domu... i zero puszenia było Hot Liss to rewelacja !!
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:52   #322
mazda__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 33
Post Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Dziunia 3105 koniecznie napisz jak Twoje wrażenia po nowym lorealu. Ja mam podobne włoski i też zastanawiam sie na jego kupnem. Dziewczyna tak go sobie chwalą że chyba ja również go sobie sprawię.
mazda__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 07:34   #323
dziunia3105
Raczkowanie
 
Avatar dziunia3105
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Krosno:-)
Wiadomości: 342
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez mazda__
Dziunia 3105 koniecznie napisz jak Twoje wrażenia po nowym lorealu. Ja mam podobne włoski i też zastanawiam sie na jego kupnem. Dziewczyna tak go sobie chwalą że chyba ja również go sobie sprawię.
Nie ma sprawy, jak tylko wypróbuje to dam znać
dziunia3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 08:51   #324
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Nie umiekm sobie wyobrazić włosów trzymających się po nocy.. Przecież jak rano wstaję to wyglądam tak, że sama się siebie boję!!! Co bym z nimi nie zrobiła, to rano efekt jest jeden - jakby piorun w rabarbar trafił! Czasem aż moczyć muszę żeby jak człowiek wyglądać!

wiele tracisz, ze nie widzisz mnie po wstaniu z lozka, kiedy poloze sie z mokrymi wlosami- szok! Piorun w rabarbar to przy tym nic. Ale o dziwo prostownica sobie z tym radzi, a dyskusja sie toczy przeciez o prostowanych prostownica wlosach. Chaos ten i loki sie ladnie prostuja, natomiast, poniewaz wlos jest suchy, efekt jest trwalszy. Kiedy prostowalam wlosy umyte rano, byly tylko pozornie suche, efekt prostowania trzymal sie 20 minut, a potem wilgoc wylazila na wierzch i tworzyly sie loczki i fale...
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:03   #325
myshaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?

co do mleczka L`Oreal to napewno nie pomaga tak bardzo na cienkich wlosach, ale przy grubych sie sprawdza. jesli chodzi o sunslik to tak samo ale zdecydowanie proponuje L`Oreal. poza tym jest na to metoda: trwale prostowanie wlosow-chemiczne, ale pamietaj ze niszczy wlosy tak samo jak trwala. chyba ze zabieg X-tenso ktory robia w salonach fryzjerskich L`Oreal. warto ale cena to od 200-300 zl. ale pamietaj ze jesli zaczna pojawiac cie odrosty wlosy znowu beda takie jakie masz teraz u nasady.
myshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:15   #326
myshaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

nie oplaca sie tego mleczka kupowac na allegro!
myshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:27   #327
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

ja niestety nie polecam Hot Lissa Loreala, kupiłam go właśnie pod wpływem wizażu i zero pozytywnego wrażenia, włosy pozostają dalej niesforne i wcale nie pomaga w prostowaniu, włosy sa przeciązone, takie nie miłe jakieś w dotyku a wcale dużo go nie daje....użyłam go ze 2 razy i zniechęcona odłożyłam do szafki, nie wiem może jeszcze dam mu szanse...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 14:38   #328
myshaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?

oj dziewczyny ehehe a co Wy robicie latem? bo rozumiem zime i jesien, ale latem to wskakujecie wogole do wody czy nie??:P ja raczej tego unikam ehehe
myshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 15:06   #329
madzia2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lidzbrak
Wiadomości: 17
GG do madzia2017
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

hmmmmmmm.Piszecie różnie ale powiem Wam jedno -każdy ma inne włoski i każdy kosmetyk bedzie działał róznie na kazdej z naszych głów!!!Pozdrawiam!!!!!!!
madzia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 15:13   #330
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez Gabi2
ja niestety nie polecam Hot Lissa Loreala, kupiłam go właśnie pod wpływem wizażu i zero pozytywnego wrażenia, włosy pozostają dalej niesforne i wcale nie pomaga w prostowaniu, włosy sa przeciązone, takie nie miłe jakieś w dotyku a wcale dużo go nie daje....użyłam go ze 2 razy i zniechęcona odłożyłam do szafki, nie wiem może jeszcze dam mu szanse...
No widzisz.... ja tez w cuda nie wizylam ze cos pomzoe moim wlosom by sie tak nie puszyly... zaryzykowalam i L'oreal sie sprawidzl .. wlosy nie sa wcale przecizone... moze nie dokladnie je prostujesz.. no nie wiemm....
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 08:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.