Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 23:22   #1591
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wow, przeczytałam cały wątek

Mam zamówione próbki z EDM, powybierałam też na Lumiere i Buff'd ale czekam, aż kasa dojdzie na PayPal

Jestem pod wielkim wrażeniem tego maila z Buff'd, niesamowita dbałość o klienta Jeśli tylko mi przypasują ich kolory to pewnie chętniej będę korzystać z tej firmy niż z EDM, ponieważ ten mail i ogólnie zainteresowanie są urzekające Tylko bardzo mnie ciekawi, jak u nich wygląda sprawa z pędzlami, ich jakością, miękkością.

Z zamówienia od Maow zrezygnowałam - ich strona jest bardzo niewygodna w użyciu, bezsensownie podzielili to wg. ras kotów, nie wg. kolorów. Przecież będąc bladolica nie wezmę podkładu np. Mau ponieważ lubię tego kociaka i się z nim identyfikuję Poza tym, koszt zamówienia sobie dosłownie kilku próbek (bo nie mam potrzeby kupienia aż 14 skoro tylko 3-4 kolory wyglądają rozsądnie) jest całkowicie zaporowy. I w sumie to gra niewarta świeczki, skoro na tylu stronach można zrobić to bez problemu, w dodatku mając próbki lub przesyłkę darmową i czytelną stronę do dyspozycji.

To tylko kilka moich uwag "na początek" Teraz będę chciała się zająć oglądaniem filmików na YB z aplikacją podkładów, trzeba się porządnie poduczyć, skoro preferuję bardziej kryjące formuły. Bo tynkowi mówimy stanowcze NIE

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-08 o 23:24
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 08:36   #1592
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
PayPal ściągnął 16 zł, bo waluta to nie USD tylko CAD - dolce kanadyjskie, tańsze niż amerykańskie (swoją drogą strasznie drożeją ostatnio, jeszcze niedawno były po 2,30 zł).
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jak miło się robi zakupy w kanadyjskich dolarach. Przyjemna odskocznia od dolara amerykańskiego.
ha, uwielbiam dolce kanadyjskie!
wczoraj były po 2,56zł

moje zamówienie z buff'd jest już shipped, a zamawiałam wczoraj wieczorem
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 08:54   #1593
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Moje tez juz wyslane
Dzis mi policzylo 2,60 za CAD (placilam e-karta USD mBanku przez PayPal).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 09:14   #1594
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

moje buffd też już zmienione na shipped
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 09:27   #1595
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja sobie poczekam bo dawno nie korzystałam z konta PayPal i karta która była z nim powiązana już jest nieważna. Czekam teraz kilka dni na akceptację nowej karty i zamawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 09:28   #1596
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No moje z 6 stycznia też już wysłane, a z 8 na razie jest realizowane.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 10:46   #1597
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Moje wczorajsze zamówienie z Buffsd tez jeszcze realizowane.
A co do Meow - brrrr, jak sobie przypomnę ten tynk, to mam dreszcze
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 11:18   #1598
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

czy tylko na mnie Mewo wygląda super? Tynk to ja mam po EDM, a po Meow cały dzień jest ślicznie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 11:38   #1599
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jak miło się robi zakupy w kanadyjskich dolarach. Przyjemna odskocznia od dolara amerykańskiego.
Zgadzam się A jak sie bardziej sprawdzi Buff'd od EDM to taniej zawsze bedzie ;] hehe

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ha, uwielbiam dolce kanadyjskie!
wczoraj były po 2,56zł

moje zamówienie z buff'd jest już shipped, a zamawiałam wczoraj wieczorem
Moje wczorajsze z buff'd tez juz shipped tam jest chyba ze 6h w tyl
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 11:57   #1600
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Aga nie tylko na Tobie Meow wyglądają super.

Szczerze mówiąc nie wiem jak można sobie zrobić tynk pierwszymi dwiema formułami z Meow, są przecież leciusieńkie, najdelikatniejsze z tego co do tej pory testowałam, co innego FF to jest tynk rzeczywiście. Mogą wysuszać, ale tynk
Tak samo kolorystyka, jasno i dokładnie opisane odcienie- od góry do dołu po kolei od neutralnych, przez róże, brzoskwienie do żółci, a z kolei od lewej do prawej nasycenie koloru no i jeszcze po lewej nazwa i odcień. Rozumiem, że trudny wybór ale co w tym niejasnego

Trudno to jest coś wybrać na www.dreamworldminerals.co m 7 formuł i odcieni chyba więcej niż w Meow. Do tego strona zbudowana masakra Wybierzcie coś tutaj

No i ja przez Was też skusiłam się na Buff'd. Ehh, ciężkie jest życie minerałomaniaczki
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:13   #1601
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Aga nie tylko na Tobie Meow wyglądają super.

Szczerze mówiąc nie wiem jak można sobie zrobić tynk pierwszymi dwiema formułami z Meow, są przecież leciusieńkie, najdelikatniejsze z tego co do tej pory testowałam, co innego FF to jest tynk rzeczywiście. Mogą wysuszać, ale tynk
Tak samo kolorystyka, jasno i dokładnie opisane odcienie- od góry do dołu po kolei od neutralnych, przez róże, brzoskwienie do żółci, a z kolei od lewej do prawej nasycenie koloru no i jeszcze po lewej nazwa i odcień. Rozumiem, że trudny wybór ale co w tym niejasnego

Trudno to jest coś wybrać na www.dreamworldminerals.co m 7 formuł i odcieni chyba więcej niż w Meow. Do tego strona zbudowana masakra Wybierzcie coś tutaj

No i ja przez Was też skusiłam się na Buff'd. Ehh, ciężkie jest życie minerałomaniaczki
Według mnie strona Meow jest jak najbardziej przejrzysta, nie mam z tym żadnego kłopotu. Formuły dobrze opisane i fajnie posegregowane. I ciekawy jest pomysł z nawiązaniem do kotów - oryginalny i wcale nie jakiś bezsensowny. Gorzej jest natomiast ze zdjęciami podkładów - nie są one dobrze oddane i mogli by je według mnie poprawić.
Nie mniej jednak same minerały mi nie pasują - uważam że odcień trudno dobrać właśnie ze względu na mylące zdjęcia a same formuły są dla mnie za ciężkie. Myślę że po prawie pół roku stosowania minerałów wiem jak je dobrze nakładać, natomiast z Meow miałam duże problemy, czyli to raczej wina marki a nie mojego braku umiejętności.
Jeszcze jedna rzecz mi w w tym minerałach nie pasuje - zapach. Nie daj Boże jak się w ciągu dnia zgrzałam, lub latem spociłam - sama czułam ten dziwny - nieprzyjemny zapach. Pędzel też mi jakoś po nich dziwnie zajeżdżał.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:17   #1602
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Według mnie niełatwo jest wybrać na meow- kolory na stronie nie sa miarodajne, na edm zreszta tez niektore nie sa, linen jest jasny bardo a na stronce niezbyt... na joppa sa jak w opisie i na zdjeciach, w buffd z tego co dziewczyny porównują to tez. natomiast meow ma taki wybor ze mozna bezblednie dopasowac odcien do wlasnego. Z tych co mialam to najlepsze krycie ma meow. Przesylk u nich niestety droga.
Jak będe miała trochę czasu ( i Wy jeśli macie ochotę to mie wyręczcie) to pogrupuj jakos firmy co do kosztow przesylki.
Może na 3 grupy? tanio, średnio, drogo? Jakieś propozycje?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:32   #1603
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ty Aga nie obiecalas przypadkiem nie dolaczac?:P

Vril jak placisz e-kartą? Bo tez mam i nie wiem jak to sie odbywa
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:37   #1604
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Napisalam wyzej, ze place przez PP.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:42   #1605
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
A ty Aga nie obiecalas przypadkiem nie dolaczac?:P

Vril jak placisz e-kartą? Bo tez mam i nie wiem jak to sie odbywa
karty do PayPal ? Kiedyś dawno podłączyłam i nie korzystałam, a teraz mam nową kartę (własną) i nie chcę prosić koleżanek o płacenie za mnie . Trzeba w końcu się usamodzielnić
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:57   #1606
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Akurat w Meow chyba najlepiej sugerować się opisem a tylko wstępnie zdjęciem.

Z resztą sądzę że w przypadku każdych minerałów (mówię to na podstawie testowania RHEA, Lumiere, Meow, EDM, Monave, Joppa i pewnie czegoś jeszcze) konieczne jest testowanie na swojej skórze. Bo u każdego w zależności od formuły, podłoża i właściwości skóry każdy kolor wygląda trochę inaczej. Mało tego, każdy ma inne odczucia co do krycie, lekkości, trwałości itp. Aha chciałabym jeszcze coś podkreślić, myśle że większość dziewczyn o tym wie, ale tym początkującym się może przydać. Minerały w zależności od firmy, ba nawet formuły mogą wymagać innej metody nakładania!! Jest to bardzo ważne. Nie wszystkie minerały wymagają wcierania w skórę, niektóre lepiej stemplować, jeszcze inne nakładać na mokro itp.

Dla mnie Meow są najlżejsze i jako jedyne dają efekt totalnego wygładzenia, taki mały photoshop. I chyba w przypadku minerałów nie ma co mówić o winie/bądź nie firmy, tylko kompatybilności/niekompatybilności z naszą skórą. (chyba Meow bedą musieli mi płacić za reklamę).

Co do Joppa to się niestety nie polubiliśmy Więcej napiszę po dalszych testach, bo może mam podsuszoną skórę. Ale testowałam po 2 dni formuły Full i Soft coverage i obie są dla mnie za ciężkie i zbyt wysuszające no i te kolory, eh. Zdecydowanie za ciemne i strasznie mały wybór odcieni. Nie mogę dopasować, nawet mieszając obydwa tzn. Lightest 1 i 2. I nie wiem dlaczego obie formuły mocno się na mnie błyszczą
Korektor za to jest ślicznie jasny, tylko podkreśla mi suche skórki.
Mam również róż Earthen rose- średnio ciemny brudny róż z nutą fioletu. Kolor ciekawy, bardzo łatwo się nakłada jest trwały. Można stopniować efekt i spokojnie używać mając nawet bardzo jasną karnację. Jedyne co mogę mu zarzucić to że ociepla się na skórze i wychodzi u mnie neutralnie (niestety tą "wadę" ma większość mineralnych róży, które testowałam, może taka uroda mojej skóry). Ale generalnie jestem zadowolona.
Tak samo bardzo podoba mi się Caribbean rozświetlacz/brązer. Również trwały. Rożswietla bardzo subtelnie, niezbyt ciemny i u mnie wychodzi raczej chłodno. Bardzo fajna rzecz.

Na plus to na pewno przejrzysta strona, niewielka cena i szybkość wysyłki. Oraz to że bardzo łatwo się nakładają i świetnie kryją. Już bardzo niewielka ilość wystarczy. Uff
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 16:12   #1607
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No a ja mam niemila niespodziankę od różu chyba z EDM. Mianowicie nigdy nie mialam pryszcza na kosci policzkowej a dzis prosze bardzo, voila!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 16:37   #1608
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Tak samo kolorystyka, jasno i dokładnie opisane odcienie- od góry do dołu po kolei od neutralnych, przez róże, brzoskwienie do żółci, a z kolei od lewej do prawej nasycenie koloru no i jeszcze po lewej nazwa i odcień. Rozumiem, że trudny wybór ale co w tym niejasnego

Trudno to jest coś wybrać na www.dreamworldminerals.co m 7 formuł i odcieni chyba więcej niż w Meow. Do tego strona zbudowana masakra Wybierzcie coś tutaj

No i ja przez Was też skusiłam się na Buff'd. Ehh, ciężkie jest życie minerałomaniaczki
Może nie do końca się dobrze wyraziłam. Chodzi mi o to, że to trochę zbędne takie porządkowanie wg. kotów bo dokładnie nic nie daje i nie mówi.
Tak samo z przedstawieniem kolorów, wg. tych próbek na stronie w życiu bym niczego nie wybrała, któraś z dziewczyn wkleiła normalne porównanie odcieni (niepełne wprawdzie) ale jest o niebo bardziej czytelne i pomocne.
A ta strona, którą podałaś, mi się podoba ładnie pokazane kolory, no i tyle bladziochow, ach Szkoda tylko, że za dużo zachodu chyba z zamawianiem od nich.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Według mnie strona Meow jest jak najbardziej przejrzysta, nie mam z tym żadnego kłopotu. Formuły dobrze opisane i fajnie posegregowane. I ciekawy jest pomysł z nawiązaniem do kotów - oryginalny i wcale nie jakiś bezsensowny. Gorzej jest natomiast ze zdjęciami podkładów - nie są one dobrze oddane i mogli by je według mnie poprawić.
Nie mniej jednak same minerały mi nie pasują - uważam że odcień trudno dobrać właśnie ze względu na mylące zdjęcia a same formuły są dla mnie za ciężkie. Myślę że po prawie pół roku stosowania minerałów wiem jak je dobrze nakładać, natomiast z Meow miałam duże problemy, czyli to raczej wina marki a nie mojego braku umiejętności.
Jeszcze jedna rzecz mi w w tym minerałach nie pasuje - zapach. Nie daj Boże jak się w ciągu dnia zgrzałam, lub latem spociłam - sama czułam ten dziwny - nieprzyjemny zapach. Pędzel też mi jakoś po nich dziwnie zajeżdżał.
Dla mnie niewygodne jest przechodzenie z jednego "kota" do drugiego, jeśli nie podpasuje ta grupa kolorów, które, przynajmniej na głównej stronie z podkładami, są źle przedstawione i chyba rozumiem, dlaczego preferują wysyłki dużej ilości próbek - może się przy 14 trafi w kolor
I jak dla mnie całkowicie przestylizowana ta strona, a kiedy któraś wspominała o zapachu kocich siuśków to wyobraziłam sobie takie stado latających po fabryce kotów i robiących tam, co im się podoba... Patrząc na ich stronę, to by było zgodne z profilem ich firmy
Ale to wszystko nic, najważniejsze, żeby gatunkowo produkt był dobry, i skoro Adze i Hanneke odpowiada to dobrze I nie ma się tu co spierać czy dyskutować.


Echhh jeszcze niezamówione próbki z Lumiere i Buff'd a ja już kolejne 3 strony badam... Właściwie z Meow też bym mogła spróbować, ale to jeśli ktoś będzie od nich zamawiał i będzie tak miły, że mi weźmie kilka próbek a potem wyśle (oczywiście wszystko na mój koszt) to będę wdzięczna
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:51   #1609
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja też mam ochotę zamówić jeszcze Meow, bo niektórzy tak chwalą... ale chyba się wstrzymam narazie. Zamówiłam buffd i joppa i narazie czekam na nie Ale znając życie pewnie wkrótce się skuszę
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:58   #1610
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No a ja mam niemila niespodziankę od różu chyba z EDM. Mianowicie nigdy nie mialam pryszcza na kosci policzkowej a dzis prosze bardzo, voila!
Dzisiaj satło mi sie DOKLADNIE to samo!!!
jaki używalas róz? Ja snuggle

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-09 o 18:59 Powód: literowka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:03   #1611
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dzisiaj satło mi sie DOKLADNIE to samo!!!
jaki używalas róz? Ja snuggle
New Car Smell!
Nie dosc ze mam mega duzy tradzik na brodzie, zuchwie i czesciowo dolnych partiach policzkow to dzis no na kosci wyskoczyl! masakra!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:05   #1612
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wypróbowałam dziś Buff'd original na buźce, co prawda przy sztucznym świetle i nakładając nędznym pędzlem (czekam na EDM), ale i tak widać, że ładnie fotoszopuje i nie trzeba się przy tym tyle namachać, co przy EDM intensive. Wykończenie jest bardziej matowe, ale nie całkowicie matowe, więc ja na pewno będę szukać dobrego pudru do kompletu (lub dobrych surowców do pudru). Kolory wypadają dużo jaśniej po roztarciu na skórze. Dopiero w dziennym świetle mogłabym to ocenić na 100%, jednak wydaje mi się, że nawet Bisque samodzielnie jest wystarczająco jasny dla mnie. Chyba zamówię sobie jeszcze próbki Fair i Lace do miksów oraz czystą mikę.

Biorę się zaraz za przygotowanie wątku. Zdjęcia mnie nie satysfakcjonują . Ciągle dalekie od rzeczywistości.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ej, dziewczyny, straszycie tymi różami. Ja mam dostać próbkę Swimming Pool (jeśli dobrze pamiętam) i już się cieszyłam, że może będę mogła wreszcie używać różu, bo po tradycyjnych zawsze coś mi wyskakuje.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:00
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:17   #1613
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Po kilku dniach testowania EDM , muszę stwierdzić , że jednak najlepszy puder wykańczający , jaki miałam to Mineral Veil z Bare Escentuals. I co najważniejsze , jak do tej pory nie gryzie się z minerałami z innych firm i z ziemią Lavertu też.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:21   #1614
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wypróbowałam dziś Buff'd orginal na buźce, co prawda przy sztucznym świetle i nakładając nędznym pędzlem (czekam na EDM), ale i tak widać, że ładnie fotoszopuje i nie trzeba się przy tym tyle namachać, co przy EDM intensive. Wykończenie jest bardziej matowe, ale nie całkowicie matowe, więc ja na pewno będę szukać dobrego pudru do kompletu (lub dobrych surowców do pudru). Kolory wypadają dużo jaśniej po roztarciu na skórze. Dopiero w dziennym świetle mogłabym to ocenić na 100%, jednak wydaje mi się, że nawet Biscue samodzielnie jest wystarczająco jasny dla mnie. Chyba zamówię sobie jeszcze próbki Fair i Lace do miksów oraz czystą mikę.

Biorę się zaraz za przygotowanie wątku. Zdjęcia mnie nie satysfakcjonują . Ciągle dalekie od rzeczywistości.
ooo lorri to juz mnie to cieszy ze fotoszopuje
Kurcze jak wypadaja duzo jasniej to chyba Fair bedzie jak tynk, ale zobaczymy jak przyjdą..
Tez chcialam wziac czysta mike, ale naczytalam sie roznych takich i nie wzielam.. w zamian za to korektor MINT.
Do kogo moglabys sie porownac ze znanych osob pod wzgledem kolorytu cery? (1 watek EDM)
Dodaj fotki, i tak kazdy bedzie widzial to inaczej bo kazdy ma inaczej ustawione kolory w monitorze
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:42   #1615
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
ooo lorri to juz mnie to cieszy ze fotoszopuje
Kurcze jak wypadaja duzo jasniej to chyba Fair bedzie jak tynk, ale zobaczymy jak przyjdą..
Tez chcialam wziac czysta mike, ale naczytalam sie roznych takich i nie wzielam.. w zamian za to korektor MINT.
Do kogo moglabys sie porownac ze znanych osob pod wzgledem kolorytu cery? (1 watek EDM)
Dodaj fotki, i tak kazdy bedzie widzial to inaczej bo kazdy ma inaczej ustawione kolory w monitorze
Tak tak, fotki będą, wrzucę link do albumu w nowym wątku. A z moją karnacją, to naprawdę nie potrafię się do nikogo porównać, zwłaszcza aktualnie, bo ze względu na nocny tryb pracy i nadmiar komputera cera mi się zmienia w zależności od pory dnia i sytuacji. Wklejałam już gdzie indziej link do zdjęć dziewczyny z forum EDM, wydaje mi się, że mamy zbliżone karnacje:

https://www.everydayminerals.com/for...sg2049#msg2049

No, może ostatnio jestem kapkę ciemniejsza, ale to przejściowe. Nigdy się nie opalam, unikam słońca jak ognia, niezależnie od pory roku. Fair na pewno jest dla mnie za jasny, Biscuit w pojedynkę prawdopodobnie też. Chciałabym spróbować miksu Bisque z Fair, potem najwyżej bym dodała coś jaśniejszego, gdyby było za ciemne. Muszę przede wszystkim zobaczyć, jak to wygląda w dzień.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-10 o 05:33
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:48   #1616
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Napisalam wyzej, ze place przez PP.
Chodzi mi o to jak placisz PP z powiazana e-karta. Bo to nie jest kredytowa i nie wiem czy mozna ja po prostu powiazac z kontem paypal
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:05   #1617
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Tak tak, fotki będą, wrzucę link do albumu w nowym wątku. A z moją karnacją, to naprawdę nie potrafię się do nikogo porównać, zwłaszcza aktualnie, bo ze względu na nocny tryb pracy i nadmiar komputera cera mi się zmienia w zależności od pory dnia i sytuacji. Wklejałam już gdzie indziej link do zdjęć dziewczyny z forum EDM, wydaje mi się, że mamy zbliżone karnacje:

https://www.everydayminerals.com/for...sg2049#msg2049

No, może ostatnio jestem kapkę ciemniejsza, ale to przejściowe. Nigdy się nie opalam, unikam słońca jak ognia, niezależnie od pory roku. Fair na pewno jest dla mnie za jasny, Biscuit w pojedynkę prawdopodobnie też. Chciałabym spróbować miksu Bisque z Fair, potem najwyżej bym dodała coś jaśniejszego, gdyby było za ciemne. Muszę przede wszystkim zobaczyć, jak to wygląda w dzień.
Oj to jesli Fair jest za jasne to bede musiala komus oddac, bo ta dziewczyna jest biala jak sciana a ja jednak nie jestem taka.
Rowniez unikam slonca jak ognia, ludzie sie dziwią nie wiem czemu..
Dzieki za odpowiedz.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-10 o 10:07
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:41   #1618
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dostałam przelew na Paypal, miałam kupić próbki z Buff'd i Lumiere a zamiast tego na Buffie wzięłam dwie próbki dla siebie i jedną dla mamy i z EDM zamówiłam dla rodzicielki cały zestaw. Jeszcze pewnie marudzić będzie, że kasę wydaję i tylko łażę po tych sklepach i na Wizażu siedzę... Swoją drogą, mogłyby już do mnie dojść próbki chociaż z Rhea, wiem, że są mieszane opinie o tych minerałach ale przynajmniej poćwiczę sobie nakładanie
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 16:53   #1619
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wypłodziłam wreszcie wątek o Buff'd :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=302820

Polecam zestawienie cen, możecie kopiować do woli.
W dziale zdjęcia jest mój album. Pierwsze foty do oglądania na Full Size . Zrobiłam porównanie odcieni Buff'd i EDM, tych, którymi dysponuję. Widać wyraźnie, że Buff'd mocniej kryje. Nakładałam dwie warstwy każdego podkładu pędzelkiem i w takiej dawce Buff'd wypada jak korektor.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-10 o 16:54
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 17:54   #1620
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja sie juz calkiem wciagnelam.. Pastereczko to przez Ciebie! jestes SAMO ZŁO
Chociaz Twoje probeczki jednak sa troche za jasne to i tak sie nimi maziam bo po prostu brzydze sie fluidu! Jak przez 10 lat sie nim smarowalam to teraz patrzec na niego nie moge
No i zapewne zacznie sie nawracanie innych przeze mnie (juz sie zaczelo )

Ale musze to naprawde napisac..

KOCHAM podklady mineralne. W koncu nie czuje lepu na szyi, nie czuje obciazenia, fakt ze czasami bardzo podkresla mi suche skorki [wiadomo ze to proszek to czasami robi takie psikusy], ale jestem w stanie to przelknac!

Dzis nalozylam sobie meow ff - 1- sleek ocicat (jako ze mialam dosc wazne wyjscie, nalozylam sobie 3 warstwy hehe). Mimo 3 warstw do teraz ZERO swiecenia

No nie wiem co mam napisac..

Za naprawde smieszne pieniadze jesli porownac 1 miesiac uzytkowania 1 sampla!!! z 1 msc jakiegos porownywalnie dobrego fluidu.. no i pare skladnikow, nie trujemy sie.. CUUUDO
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.