Przebarwienia po brevoxyklu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 17:32   #1
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138

Przebarwienia po brevoxyklu??


Uzywałam tego specyfiku..heh użyłam go az 3 razy..fakt syfki wukurzy,,, nawet po kosmetyczce nie mialam takiej cery, ale bardzo podraznił moja buzia;/ Skóra złazila płatami, i bya bardzo czerwona w miejscach gdzie smarowałam buzie- lekarka kazała mi smatowac całą twarz wiec smaroawlam z wyjątkiem wąskiów pod noskiem Wydawało mi siem ze zaczerwienienia zejda a juz mineło dużo czasu a one mimo wszsytko nadal sa- nie ąz takie ale jak podraznie twarz czy anwet siem po prostu uśmiechne to skóra siem podraznia i robi czerona w tych oto miejscach....Czy da siem coś z tym zrobic, po za szpachlowaniem podkładem?? Pomcy!! wybieram siem z pretensja do pani dermatolog...
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:13   #2
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

a mzoe wiecie co zrobić zeby te zaczerwienienia zaszły??
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:18   #3
KASHMIR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 52
GG do KASHMIR
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

hej... ja tez uzywam brevoxylu, ale punktowo... bo nie mam problemów z trądzikiem..ale oczywiscie czasami cos wyskoczy!!! nie nakładaj go na cała twarz, ale na same syfki... ładnie je wysuszy... i nie podrazni całej twarzyczki.. no skoro juz jest podrażniona.. to ratuje Cie dobry krem nawilzajacy... i radze nie smarowac specyfikami.. daj twarzyczce odpocząć...ale trzeba przyznac , ze brevoxyl jest superpozdrawiam
KASHMIR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:29   #4
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

Brevoxyl to tylko punktowo! To jest silnie żrące, ja kiedyś, jeszcze nieuświadomiona co do tego typu specyfików, miałam "przygody" z Benzacne. Zaczerwienienie w końcu samo zejdzie, ale musisz teraz bardzo delikatnie traktować swoją cerę; nic wysuszającego typu mydła i toniki z alkoholem. Możesz poprosić w aptece o próbki jakiegoś kremu łagodzącego podrażnienia- są takie specjalne.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:06   #5
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

Jakie punktowo?Dziewczyny,wy po prostu uzywacie złych kremów przy brevoxylu.Jest to bardzo wysuszający specyfik,ale przy odpowiednim kremie wszystko bedzie oki.Ja go uzywam juz 2 miesiąc i nie moge złego słowa powiedzieć.Mam skórę bardzo podatna na wysuszenia i jakos tego problemu nie mam.Dermatolog kazała mi kupić krem LRP Hydranorme.To krem do skóry suchej,nawet dzieci moga go uzywać.Tylko żeby zaraz nie było że jestem z tej firmy i go rekalmuje,bo juz na innym watku to pisałam
Po prostu,odpowiednim krem i tyle,nie bedzie problemów a to że ma sie cere tłustą nie oznacza że w związku z tym nie można uzywac kremu do skóry suchej skoro zachodzi taka potrzeba,bo skóra jest podrażniona i wysuszona.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:10   #6
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

Mi nic dermatolog nie polecił do stosowania razem z tym brevoxylem...ale zaczerwnienienia nadal sa mimo że już mineły jakieś dwa msicieca nie wiem moze używam złych kremów...myslicie ze da siemt wylecyzc wogóle??
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:09   #7
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

Dac sie pewnie da tylko kwestia jakie to zaczerwienienia,bo tak nie wiedząc to sie nie da nic twierdzić.Uzywaj jakis maseczek łagodzących,rozjaśniający ch może cos pomorze.Jakies okłady z rumianku,no nie wiem.
Zmuszajcie zawsze dermtologów,żeby wam kremy polecały,bo ja właśnie zauważyłam tendencje u lekarzy,zwłaszcza tych za państwowe pieniadze,że umywaja ręce,da maści potwornie wysuszające i nara,nastepny proszę a potem sie oakzuje,że ludzie sobie krzywde robią,bo nieodpowiednio dbaja o skóre podczas leczenia.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 19:33   #8
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

tak tak to prawda....dermatolodzy panstwowoi to naprawde wksza skzoda niż pożytek....eh....oby coś siem dało zrobić...ale już nie wierze ze bede miała ladna buzke(: a co gorsza pracuje w modelingu....i potwierzam że wcale modelki nie maja ładnych buzie- niech żyje retusZ
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 10:08   #9
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

popieram dziewczyny,powinnas uzywac kremu nawilzajacego, kiedys tez podraznilam skore, p. dermatolog kazala smarowac sie kremem nawilzajacym i po jakichs 2 dnich zaczerwienienie zniknelo
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:45   #10
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Question Dot.: Przebarwienia po brevoxyklu??

Ja nie mialam czegos takiego
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.