chcę się zmienić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-02, 14:11   #1
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1

chcę się zmienić


no to jak wczesniej pisałam idę do liceum jednak nie chcę być taka jak w gimnazjum :P chcę się trosecke zmienic by bardziej podobać się innym i sobie chcialabym by mi ktoś doradził co moglabym w sobie zmienic by to wszystko wyglądało lepiej

włosy mam ciemne brązowe i gdzieniegdzie mam rozowe pasemka - chcialabym cos zrobic z włosami ... zmienic kolor fryzurke ale nie wiem na jak nie wiem jak mi ładnie bedzie a o to chodzi :/

oczy mam raczej duze , zielone - nie wiem jak je malowac

usta mam takie srednie - nie wiem jaki kolro błyszczyka dobrac wybieram kolory takie ciemniejsze beże i wygasłe róże ( dobrze? )

ze wzgledu na to ze mam 16 lat mam syfki ale lecze to

moja karnacja jest jasna raczej
mam piegi na nosie :P
opalam sie na poczatku na czerwono a potem mam zawsze ładną czekoladową opalenizne


fotek nie moge dodac tutaj bo są za duze wiec dam linki :

kwiecien 2006 - http://img127.imageshack.us/my.php?i...az0780ky. jpg

http://img144.imageshack.us/my.php?i...az2476jo. jpg

http://img144.imageshack.us/my.php?i...az5737gb. jpg

obecnie -
http://img127.imageshack.us/my.php?i...az6984af. jpg

i jedno foto gdzie nie mam ulozonych wlosow ani makijazu

http://img127.imageshack.us/my.php?i...az7218ik. jpg
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:27   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: chcę się zmienić

odpowiedz na te potania :

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8. W czym ci lepiej w pomarańczowym czy w różowym (bardzo ważne pytanie !) - w którym z tych kolorów twoja cera wygląda korzystniej, zdrowiej, "żywiej" ?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:52   #3
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: chcę się zmienić

1. raczej szybko, najpierw na taki rozowy potem jets zlotawy a potem czekoladowy
2. raczej ciemne , maja plamki , ciemniejsza obodowe
3. mam brazowe
4. jest jasna wpadajaca w rozowy :P
5. ciemny :P ciemne przebłyski ktorych prawie nie widac
6. rozowy
7. dobrze sie czuje w czarnym białym gdy jestem opalona, w niebieksim rozowym fioletowym brazowym szarym a zle w zoltym pomaranczowym czerwonym
8. nie wiem ale lepiej sie czuje w rozowym i w nim mi lepiej raczej
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:22   #4
Rogue
Raczkowanie
 
Avatar Rogue
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 64
Dot.: chcę się zmienić

Myślę, że lato-zima.
Rogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:53   #5
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: chcę się zmienić

ja jestem lato zima ale troszke sie roznie od Ciebie


Po 1 jestes sliczna dziewczyna masz piekna dziewczeca buzke i przypominasz mi troche Kasie Cichopek mysle ze na wakacje przyda Ci sie puder brazujacy moze mozaika zeby kontrolowac stopien zbrazowienia tu polecam WIBO 'your fantazy" ale okragla!!! 3kolorowa prostokatna jest gorsza... no i modelacja polikow bo masz okragla buze, na glownej stronie wizazu znajdziesz cos takiego jak kurs makijazu tam fajnie jest wszystko pokazane na filmikach, jesli skarzysz sie na jakies krostki to albo tylko korektor albo jakis lekki (teraz na lato) puder do zrownania kolorytu ale jakos nie widze u Ciebie potrzeby wloski teraz moim zdaniem fryzura fajnie Ci pasuje wszysto co bym zrobila to ujednolicila jej kolorek np szamponek Marionn czekoladowy braz (9myc) lub Palette (jak to sie pisze?) ciemny braz tez szampon ale na 24 mycia bardzo fajne sa polecam. Jesli chodzi o makijaz to mozesz czasem spojrzec na MM na moje makijaze na ich kolorystyke bo mam oczka piwno zielone czasem bardziej zielone i tam dziewczyny opiniuja "moje" czy tez "nie moje" kolory nalozylam n a powieki jak cos to pytaj a z tego co wiem to chyba Mona ma zielone oczy a ona cuda robi na powiekach masz ladny ksztalt oczu wiec technika nie musi byc moim zdaniem jakas wymyslna
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:08   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: chcę się zmienić

Jak dla mnie też jesteś lato-zima. Wybieraj zimne stonowane kolory. Średnionasycone.

Jeśli chodzi o makijaż podpisuję się pod tym co napisała smileofangel Troszkę pudru brązującego... tusz, błyszczyk i ewentualnie jakieś cienie.

Podklad - jeśli chcesz coś ukryć, to na większe okazje może być. Wybieraj te w różowej tonacji kolorystycznej

Puder - tak, stawiam na brązujący

Korektor - na większe niespodzianki, powinien byc o ton jaśniejszy od podkładu

Błyszczyki - tak, prponuję bezbarwne, oraz te w koorach brudnego różu, normalnego różu (byle nie za ciemne).

Cienie - brudne róże, błękity (nie polecam tego koloru, bo jest "trudny"), średnie róże, zimne brązy, limonka, fiolety (ale te bardziej stonowane)

Tusze do rzęs - myślę, że najlepiej sprawdzą się te tradycyjne brązowe lub czarne
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:15   #7
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: chcę się zmienić

Ale fajne te pasemka
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 22:01   #8
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: chcę się zmienić

dzis bylam w drogerii i kupilam brazowe cienie oraz rozowe ( wygasle ) i pomalowalam sie i faktycznie ładnie wyglądają mam zamiar teraz sie opalic trosecke tylko nadal nie wiem co z tymi wloskami... myslalam o tym czekoladowym brazie ale sie kapnelam ze ja własnie na taki farbowałam włosy wiec kcialabym coś innego i faktycznie z długosci i obcięcia zostawiam dziękuję za dane rady i moze ktoś by sie jeszcze wypowiedział ?
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 23:02   #9
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: chcę się zmienić

ładna dziewczyna z Ciebie wloski super te pasemka
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 23:33   #10
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: chcę się zmienić

nie chcę cię obrazić, ale czy ty masz naprawdę tyle różowych przebarwień na twarzy, czy tylko tak na zdjęciu wyszło?
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 11:25   #11
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: chcę się zmienić

wtedy bylam po leczeniu i moja cała skora byla zaczerwieniona i podrazniona teraz juz jest lepiej na szczescie
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 15:19   #12
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: chcę się zmienić

Cytat:
Napisane przez shama1
wtedy bylam po leczeniu i moja cała skora byla zaczerwieniona i podrazniona teraz juz jest lepiej na szczescie
pytam, bo nie dawno wyglądałam podobnie (mimo wieku trądzik młodzieńczy ), ale dzięki acne derm, żelowi effaclar do mycia twarzy i kremowi z filtrem avene tak się zmieniła, że wreszcie mogę wyjść do ludzi nieumalowana bez kompleksów , teraz jedynie lekko przyprószam twarz puderm (no cóż, zmiany przebarwieniowe) , ale mam nadzieję, że po dłuższej kuracji i ich się pozbędę
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:54   #13
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: chcę się zmienić

Nie potrafie Ci doradzic....ale jestes ladniutka dziewczyna...serio
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:56   #14
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: chcę się zmienić

a jesli wam chopdzi o fotke numer 3 to wtedy sie opalilam bo bylam za granicą w kwietniu i dlatego bylam taka czerwona a na innych jak wczesniej pisalam podraznienia
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:16   #15
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: chcę się zmienić

a macie jakieś pomysły na kolory do ubran :P ? i stylu? lepiej by bylo na sportowo czy el;egancko ?
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:18   #16
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: chcę się zmienić

Urocze z ciebie dziewcze fryzura jest idealnie dobrana do kształtu twarzy, różowe pasemka sa super - ale niestety podkreslają przebarwienia i inne niedoskonałości, tu konieczne jest wyleczenie cery,podkład który wyrówna koloryt itd... na upały nie jest to komfortowe więc moze warto się nieco opalić lub podziałać samoopalaczem czy czymś takim...
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:53   #17
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: chcę się zmienić

Witaj
Bardzo fajnie wygladasz - ja bym raczej nic nie zmieniała;-) Fryzurka jest super - ewentualnie możesz też czesać grzywkę na skos;-)

Co do koloru włosów moim zdaniem ładniej Ci jest w brązie. Te czerwone pasemka moim zdaniem jeszcze podkreślaja lekkie zaczerwienienia twarzy. Poza tym nie koniecznie trzeba robić sobie jakis mocny kolor na włoskach aby wyrózniać się z tłumu- podstawą jest dobre strzyżenie i fajna fryzurka (a taką masz;-0)
Jeżeli będziesz farbowała włoski wybieraj kolorki chłodne.


Co do stroju to nie mozemy Ci doradzać jaki styl masz wybrać : czy sportowy czy elegancki. Wszystko zależy od tego jak się w czym czujesz;-)
Kolorki na pewno chłodne;-)
Możesz podkreślić geometryczne strzyżenie zakładając stroje bardzo proste fasonem z czystymi, mocnymi kolorami lub dla kontarstu dla prostej fryzurki założyć coś romantycznego, koronkowego i wzorzystego
pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg etro_hippi1.jpg (65,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moschino_etno1.jpg (84,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (16,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (47,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moda.jpg (32,7 KB, 3 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:59   #18
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: chcę się zmienić

Jakie pasemka Hoo Ho Hoo
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:13   #19
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: chcę się zmienić

Moim skromnym zdaniem zmiana jest Ci nie potrzebna. Ja dawniej chcąc się zmienić, albo dla zabawy ścinałam, farbowałam włosy na różne kolory, przekuwałam uszy (obecnie mam 10 kolczyków, a były czasy ze miałam więcej). Nie ma się co okłamywać wyglądasz ok, możesz sobie delikatnie rozjaśnić lub przyciemnić szamponetką włosy, bo malować nie ma najmniejszego sensu. Oczy zależnie od celu wyprawy na co dzień wystarczy tusz, ewentualnie delikatny cień. Co do krost proponuje Ci maść LORINDEN A, kupisz w każdej aptece tylko nie pamiętam czy przypadkiem nie jest na receptę kosztuje ok. 2 zł, maść cynkową też jakieś 2zł, wyszły też dobre kremy z sorai ok. 16 zł. Ponadto zaprzestać jedzenia słodyczy i będzie ok. J Musisz pamiętać, że postawą jest naturalność więc usta także delikatnie
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 12:49   #20
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: chcę się zmienić

Ewkamo ale moze Jej już się znudził dotychczasowy image i chce zmiany.
Ty Ją widzisz po raz pierwszy a Ona siebie codziennie... nie wiem od ilu lat i moze ma dość tego samego obrazka w lustrze Fakt jest faktem ze ładnie wygląda i na pierwszy rzut oka wg Nas nic nie musi zmieniać.
Nooo... ale jeżeli chodzi o zmiany to odradzam częstego farbowania włosów ponieważ masz dopiero 16 lat i chyba nie chcesz mieć kopki siana zamiast włosów(!?) Szesnastolatka powinna olsniewać swoim naturalnym pięknem. Tobie potrzeba delikatnego make-up'u i fajnych ciuchów chociaż nie wiem co masz w szafie
A co do niejedzenia słodyczy i w ogóle jakich kolwiek diet to uważam ze nie na każdego czekolada działa jak krem zapychający pory - np. na mnie w ogóle
Aha no i nie pal papierosów i nie przeklinaj
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:09   #21
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: chcę się zmienić

no właśnie teraz mam inna trosecke fryzurke mam grzywke ale na skos tak tez jest ladnie tak myślałam i zmienie styl ubierania w ramie zmian :P no i zakryje te pasemka ... ufarbuje się na brązowo z lekkimi jasniejszymi refleksami bo nie kce tak eksponować tych syfkow ale to wszystko po powrocie z wakacji . wyjezdzam 11 stego a potem sie biore do dziela pokaze wam efekt koncowy ale bedziecie musialy poczekac do 29 sierpnia bo postanowilam sobie ze do tego dnia bede wyglada c owiele lepiej co do papierosow i przeklinania to niee dla mnie... rodzice wychowali mnie na kulturalna dziewczyne hehe nom i na syfki mam leki... lecze sie... mam nawet tableki ... i na razie jest coraz lepiej ... ale nom kurde z dnia na dzien nie zejda wszystkie. nom to zaczyyyynam
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:55   #22
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: chcę się zmienić

Shama powodzenia i udanych wakacji
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:42   #23
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: chcę się zmienić

nom i jak pisalam ze sie zmienie to sie zmienie na razie zakryłam pasemka nie farbowalam całych włosów bo by mi i tak wyplowialy od slonca ale na razie jest lajt bylam na zakupkach tez sobie ładne rzeczy kupilam ale na razie malo hehe bede zmieniac styl powoli hmmm co tam jesce :P wyjezdzam to sie opale i bedzie fajnie....
__________________
" Bo marzenia są po to aby je spełniać ... "

stosuje naj - patenty!

58 > 57 > 56 > 55

się rozwijam i uczę
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.