Starania o dziecko od 2018r. cz 2! - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 13:55   #2881
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Z pracy w Krakowie zrezygnowałam bo dojeżdżałam w jedna strone ponad 60 km, a jak się trafiła okazja pracować 10 minut od domu autem to się długo nie zastanawiałam. No i w a Krakowie umowa do czerwca, a tutaj od razu na czas nieokreślony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O i dobrze. Nawet jakby była trochę mniej płatna to blisko wiec się opłaca. Pewnie!

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Avina Pokaż wiadomość
Peogesteron 12,36 😊 Przypominam, ze lekarz 11 dni temu stwierdził cykl bezowulacyjny 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, no my wszystkie tu bez owulacji jestesmy
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 13:57   #2882
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
O i dobrze. Nawet jakby była trochę mniej płatna to blisko wiec się opłaca. Pewnie!

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



No, no my wszystkie tu bez owulacji jestesmy
Przede wszystkim najważniejsze, że umowa na czas nieokreślony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 14:20   #2883
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Madz a czy powiedzialas mu jasno czego oczekujesz w ten dzień? I że ci to sprawi ogromną radość. Ale w taki prosty sposób? Bo faceci czasem nie rozumieją czego my od nich oczekujemy, a już tym bardziej jeśli chodzi o nasze romantyczne zachcianki
Tylko że my pojechaliśmy już do tej restauracji i musieliśmy wrócić, widział że jestem bardzo smutna z tego powodu i powiedział że wobec tego spędzimy wieczór razem w domu, no i spędziliśmy, przy oglądaniu meczów...

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Madz nie przejmuj się. To ja planuje w 90% wszystkie wyjścia w związku, a jesteśmy ze sobą prawie 10lat 🙊 niektórzy faceci tak mają - jak nie powiesz jasno to się nie domyślą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On doskonale wie że mi brakuje takich wspólnych wyjść bez okazji, ale wczoraj była okazja.
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 15:51   #2884
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Tylko że my pojechaliśmy już do tej restauracji i musieliśmy wrócić, widział że jestem bardzo smutna z tego powodu i powiedział że wobec tego spędzimy wieczór razem w domu, no i spędziliśmy, przy oglądaniu meczów...

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------



On doskonale wie że mi brakuje takich wspólnych wyjść bez okazji, ale wczoraj była okazja.
To trzeba bylo powiedziec, ze nie chcesz spędzać go w domu tylko jechać do innej knajpy. Ja w takim momencie bym zrobila awanture, że nie chce ze mna spedzic wieczoru, wiec niecj wraca sobie sam do domu, a ja ide gdzie indziej na kolacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 16:13   #2885
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
O i dobrze. Nawet jakby była trochę mniej płatna to blisko wiec się opłaca. Pewnie!

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



No, no my wszystkie tu bez owulacji jestesmy
Zaraz sie okaze, ze mozna zajsc tylko na cyklach bezowulacyjnych i to jest jeden z pierwszych objawow ciazy
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Przede wszystkim najważniejsze, że umowa na czas nieokreślony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozna zaczac starania
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 16:23   #2886
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Tylko że my pojechaliśmy już do tej restauracji i musieliśmy wrócić, widział że jestem bardzo smutna z tego powodu i powiedział że wobec tego spędzimy wieczór razem w domu, no i spędziliśmy, przy oglądaniu meczów...

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------



On doskonale wie że mi brakuje takich wspólnych wyjść bez okazji, ale wczoraj była okazja.
Madz tu nie ma co płakać. Porozmawiaj z nim. Sądzę że jakby wiedział jak bardzo Ci zależy to specjalnie nie zrobiłby czegoś takiego. Porostu musi uważać że to mało ważne jest.
My to kryjemy czasami nasze odczucia, myśląc że oni to POWINNI przecież wiedzieć! Ale nie ma to jak porozmawiać szczerze, bez domyślania.

Edytowane przez UltraMarryna
Czas edycji: 2018-02-16 o 16:25
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 16:28   #2887
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Zaraz sie okaze, ze mozna zajsc tylko na cyklach bezowulacyjnych i to jest jeden z pierwszych objawow ciazy

Mozna zaczac starania
Chyba by szefowa padła jakbym jej za miesiąc wręczyła l4
Pewnie by się cieszyła bo bym mogła wrócić do pracy z nowym wychowankiem lub wychowanką 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 16:43   #2888
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Ja juz mam dosyć... Dziewczyny, dlaczego codziennie muszę trafiać na jakieś homo bezmozgus? Nosz kurka ile można? No bo nie wierze ze kurde można nie zauważyc ze ktoś za toba wchodzi do przedziału tylko zamykać drzwi przynijacac? Przecisnąć się na sile bez zero przepraszam chciałabym przejść (prze iez nie mam z tylu oczu) albo popychac na schodach? No ☠☠☠☠a mac
No dosłownie mam czasem wrażenie jakbym miała na sobie jakąś czapkę niewidke

To się wyzalilam...

-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 18:34   #2889
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Ja juz mam dosyć... Dziewczyny, dlaczego codziennie muszę trafiać na jakieś homo bezmozgus? Nosz kurka ile można? No bo nie wierze ze kurde można nie zauważyc ze ktoś za toba wchodzi do przedziału tylko zamykać drzwi przynijacac? Przecisnąć się na sile bez zero przepraszam chciałabym przejść (prze iez nie mam z tylu oczu) albo popychac na schodach? No ☠☠☠☠a mac
No dosłownie mam czasem wrażenie jakbym miała na sobie jakąś czapkę niewidke

To się wyzalilam...

-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
Nie denerwuj się głupota innych nie ma sensu 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 18:50   #2890
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Witam się w dniu wspaniałym, bo rozpoczynającym II trymestr! 13 tc za nami, czekam na ten obiecywany przypływ mocy. To już prawie 20 h drugiego trymestru i nic

Mialavi, przytulam! Tu Ci znowu z doświadczenia powiem, że duża część populacji jest egocentryczna, a drugie pół to tzw (przeze mnie) ameby emocjonalne, to znaczy zachowują się kompletnie nieadekwatnie do sytuacji i nie zwracają uwagi na to, czy kogoś ranią czy nie. Jeśli Twoje koleżanki naprawdę widząc o Twojej sytuacji jarały się 3h bólami krzyża to jak nic należą do ameb, a takimi nie warto się za bardzo przejmować, bo one nie zrozumieją dlaczego Ci przykro

Madz, też przytulam! Dziś pokłóciłam się ze swoim o podobną sprawę, więc możemy sobie pokwękać na beznadziejny męski ród razem (który w ogóle nie wychodzi z inicjatywą, bosz )

Drocia, olej! też przytulę, a co! Jak wszystkich to wszystkich!

Nie umiem sobie zrobić godnego zdjęcia brzuszka, więc na razie nie wstawię. Może jutro przy dziennym świetle mi pójdzie lepiej ale taki mały jest. na centymetr, dwa odstaje, no ale odstaje!

Nem, kciuki za napieranie żołnierzyków na jajeczka

A ja dziś na leniu. Rano spotkałam się z psiółą (dobra, wiem, non stop to robię. Mam grono najbliższych przyjaciół sztuk ok 15 i spotykamy się w koło macieju ), połaziłyśmy po parku, rwa trochę odpuściła, zrobiłam obiad, upolowałam kurtkę zimową dla siebie na resztkach wyprzedaży i zamulam

A propo "przyjaciół" i przyjaciół to też mogę pokwekać. Mam dziewczynę z którą znam się od LO i która co jakiś czas znika na kilka miechów (zero kontaktu). Potem się budzi, och kochanie dawno się nie widziałyśmy, spotkajmy się - powody zawsze takie same - wieczne studia, brak organizacji, zaaaarobioooona po pachy. No i teraz sie nie odzywała bite 7 miechów. Odezwała się niedawno z propozycją spotkania, a ja...cóż, napisałam, że nie mam ochoty, bo 7 miechów piechotą nie chodzi. Rozumiem, że rożne wypadki chodzą po ludziach, ale to nie jest pierwszy raz i szczerze to już mam trochę dość tego jej zaaaarooobieeeenia po pachy (każdy jest zarobiony). Mam trochę moralniaka z tego powodu (ale takiego tyciego), niemniej planuję go olać
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 19:06   #2891
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
To trzeba bylo powiedziec, ze nie chcesz spędzać go w domu tylko jechać do innej knajpy. Ja w takim momencie bym zrobila awanture, że nie chce ze mna spedzic wieczoru, wiec niecj wraca sobie sam do domu, a ja ide gdzie indziej na kolacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja nie chciałam iść gdzie indziej. Chciałam wrócić do domu. Nie chodzi o to że ne chciał iść gdzie indziej bo chciał ale ja byłam w sukience, na obcasach z pierwszym dniem @. Chodzi o to że oglądał mecz i miał wszystko gdzieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Madz tu nie ma co płakać. Porozmawiaj z nim. Sądzę że jakby wiedział jak bardzo Ci zależy to specjalnie nie zrobiłby czegoś takiego. Porostu musi uważać że to mało ważne jest.
My to kryjemy czasami nasze odczucia, myśląc że oni to POWINNI przecież wiedzieć! Ale nie ma to jak porozmawiać szczerze, bez domyślania.
Ale ja mówię mu to cały czas. On wie że dla mnie takie rzeczy są istotne i że brakuje mi bardzo wspólnych wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 19:13   #2892
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Mialavi, ale jak sie nie wkurzac, jak to ja jestem ta 'ofiara'... No dzisiaj to serio myslalam ze jednej babie w zeby dam w tramwaju

Ale za to na pon umowilam sie na wizyte do lekarza i niech mi tylko sprobuje nie dac l4 no musze, musze sobie odpoczac tylko ze troche mi z nosa tylko kataru leci i nie wiem czy to nie okaze sie za malo


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 19:52   #2893
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Dokładnie. U mnie identycznie. Jak pytam co będziemy robić albo jakie mamy plany to odpowiedź zawsze jest taka sama: co ty chcesz. Jak ja nie zdecyduję to weekend na bank przeleżymy w łóżku albo przed tv. Tragedia.
Widzę, że dziś u was takie sobie nastroje. U mnie też. Też czuję się strasznie samotna, nie lubię kraju w którym mieszkam, przez 9 lat nie poznałam tu fajnych ludzi, a serio się staram. Też czuję się w 100% zależna od tżta i naszego psa. No i tęsknię za rodziną strasznie. :/
No i @ spóźnia się już 4 dzień. Kiedyś, dawno temu, zdarzyło mi się raz mieć 1 dzień opóźnienia, a tak to chodzę jak w zegarku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie mieszkasz ?
Oj wiem coś o życiu na emigracji...



Dziewczyny nie pamiętam co i do kogo się miałam odnieść.

Powiem tylko że tule za wszystkie zmartwienia mniejsze lub większe,trzymam kciuki za tych co trzeba i życzę miłego weekendu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:21   #2894
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
A gdzie mieszkasz ?
Oj wiem coś o życiu na emigracji...



Dziewczyny nie pamiętam co i do kogo się miałam odnieść.

Powiem tylko że tule za wszystkie zmartwienia mniejsze lub większe,trzymam kciuki za tych co trzeba i życzę miłego weekendu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w Meksyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:33   #2895
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

ewka_mewka, jejku, ja mieszkam w Poznaniu, 400 km od rodzinnego miasta i narzekam, że tak daleko... A Ty w Meksyku... Co Cię tam sprowadziło ?
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:48   #2896
KrolowaSnieguu
Raczkowanie
 
Avatar KrolowaSnieguu
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 137
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Hej
Widzę, że nie tylko nam się walentynki nie do końca udały. Ja nie chciałam nigdzie iść, bo średnio lubię te tłumy z kwiatami i serduszkami, ale mąż się uparł, że tak mało mamy czasu dla siebie i jedziemy na coś słodkiego....no i przejechaliśmy całę miasto, a w galerii chodziliśmy nawet kilka razy przez strefę kawiarni i nie było wolnego miejsca, nigdzie
Ja w weekend mam spotkanie z koleżanką z małym dzieckiem i jestem ciekawa jak zareaguję, bo ostatnią @ ciężko przeżyłam. I to nie jest tak, że ja się nie cieszę ich szczęściem, bo bardzo się cieszę, ale mimo wszystko dzieci wywołują u mnie łzy w oczach ;/
KrolowaSnieguu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:49   #2897
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

A to faktycznie Cie wywialo... Przyznam ze dosc egzotyczny kierunek jak Ty sobie na codzien tam radzisz? Opowiedz cos prosze


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:59   #2898
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Witam się w dniu wspaniałym, bo rozpoczynającym II trymestr! 13 tc za nami, czekam na ten obiecywany przypływ mocy. To już prawie 20 h drugiego trymestru i nic

Mialavi, przytulam! Tu Ci znowu z doświadczenia powiem, że duża część populacji jest egocentryczna, a drugie pół to tzw (przeze mnie) ameby emocjonalne, to znaczy zachowują się kompletnie nieadekwatnie do sytuacji i nie zwracają uwagi na to, czy kogoś ranią czy nie. Jeśli Twoje koleżanki naprawdę widząc o Twojej sytuacji jarały się 3h bólami krzyża to jak nic należą do ameb, a takimi nie warto się za bardzo przejmować, bo one nie zrozumieją dlaczego Ci przykro

Madz, też przytulam! Dziś pokłóciłam się ze swoim o podobną sprawę, więc możemy sobie pokwękać na beznadziejny męski ród razem (który w ogóle nie wychodzi z inicjatywą, bosz )

Drocia, olej! też przytulę, a co! Jak wszystkich to wszystkich!

Nie umiem sobie zrobić godnego zdjęcia brzuszka, więc na razie nie wstawię. Może jutro przy dziennym świetle mi pójdzie lepiej ale taki mały jest. na centymetr, dwa odstaje, no ale odstaje!

Nem, kciuki za napieranie żołnierzyków na jajeczka

A ja dziś na leniu. Rano spotkałam się z psiółą (dobra, wiem, non stop to robię. Mam grono najbliższych przyjaciół sztuk ok 15 i spotykamy się w koło macieju ), połaziłyśmy po parku, rwa trochę odpuściła, zrobiłam obiad, upolowałam kurtkę zimową dla siebie na resztkach wyprzedaży i zamulam

A propo "przyjaciół" i przyjaciół to też mogę pokwekać. Mam dziewczynę z którą znam się od LO i która co jakiś czas znika na kilka miechów (zero kontaktu). Potem się budzi, och kochanie dawno się nie widziałyśmy, spotkajmy się - powody zawsze takie same - wieczne studia, brak organizacji, zaaaarobioooona po pachy. No i teraz sie nie odzywała bite 7 miechów. Odezwała się niedawno z propozycją spotkania, a ja...cóż, napisałam, że nie mam ochoty, bo 7 miechów piechotą nie chodzi. Rozumiem, że rożne wypadki chodzą po ludziach, ale to nie jest pierwszy raz i szczerze to już mam trochę dość tego jej zaaaarooobieeeenia po pachy (każdy jest zarobiony). Mam trochę moralniaka z tego powodu (ale takiego tyciego), niemniej planuję go olać
Wiem czym piszesz ostatnio zrobiłam wielkie czystki towarzyskie. Też się odezwały koleżanki do mnie zarobione po pachy - stwierdzam, że nie warto tracić chociażby 5 minut na kogoś kto nie ma nawet tylu, żeby chociażby zadzwonić czy napisać. A zazwyczaj takie spotkania po "latach" kończą się na tym, że jestem wolnym słuchaczem 😓
Znalazłam sposób na to i w końcu ja przestałam zabiegać, pisać, proponować spotkania i się skończyło na nawet rocznym milczeniu 😏
Także teraz nie miałam już żadnych moralniakow żeby odpisać, że zarobiona jestem 😜
Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Mialavi, ale jak sie nie wkurzac, jak to ja jestem ta 'ofiara'... No dzisiaj to serio myslalam ze jednej babie w zeby dam w tramwaju

Ale za to na pon umowilam sie na wizyte do lekarza i niech mi tylko sprobuje nie dac l4 no musze, musze sobie odpoczac tylko ze troche mi z nosa tylko kataru leci i nie wiem czy to nie okaze sie za malo


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
W takim razie, życzę żebyś dostała L4 i odpoczela w końcu 😊😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:01   #2899
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
A to faktycznie Cie wywialo... Przyznam ze dosc egzotyczny kierunek jak Ty sobie na codzien tam radzisz? Opowiedz cos prosze


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
Jakoś tak wyszło, że chciałam wyjechać jak najdalej i padło na Meksyk Nikogo tu nie znałam, ale stwierdziłam, że zaryzykuję. Zawsze bardzo mnie fascynował hiszpański i historia i kultura latynoska. No i przyjechałam na studia i jakoś tak zostałam... Poznałam tu mojego męża, dostałam pracę na uczelni i teraz ciężko byloby wrócić do Polski, chociaż przyznam, że bardzo bym chciała. Pewnie będę chciała jeszcze bardziej jak pojawi się dziecko, bo tutaj jest niebezpiecznie, służba zdrowia straszna, a prywatnie jest naprawdę drogo... :/ no i te powroty tylko 2x w roku i piekielnie drogie bilety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 21:10   #2900
Figulina987
Zadomowienie
 
Avatar Figulina987
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 087
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cześć, mogę dołączyć?
__________________
16.09.2013r. Kubuś
Figulina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:25   #2901
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez Figulina987 Pokaż wiadomość
Cześć, mogę dołączyć?

Witaj
Opowiedz cos o sobie


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:30   #2902
Figulina987
Zadomowienie
 
Avatar Figulina987
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 087
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Mam 33 lata i jestem już mama 4 latka. O synka staraliśmy się rok i właściwie do dziś nie wiem czemu tyle. Teraz chcemy drugiego malucha, próbujemy już kilka miesięcy, ale ciągle "coś" nam przeszkadza... Choroby i inne problemy. Ale ten rok musi być nasz bo lata lecą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.09.2013r. Kubuś
Figulina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:31   #2903
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Witajcie jeśli można to i ja się z chęcią do was przyłączę

obecnie 3 cs
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:32   #2904
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Witajcie jeśli można to i ja się z chęcią do was przyłączę

obecnie 3 cs
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:49   #2905
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez Avina Pokaż wiadomość
Peogesteron 12,36 😊 Przypominam, ze lekarz 11 dni temu stwierdził cykl bezowulacyjny 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yhm czyli już wiadomo ze lekarzom nie ufamy 😁 niemniej jednak super wynik. Myślę że owulacja była zdecydowanie
Cytat:
Napisane przez Figulina987 Pokaż wiadomość
Cześć, mogę dołączyć?
Witamy ☺
Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Witajcie jeśli można to i ja się z chęcią do was przyłączę

obecnie 3 cs
Zapraszamy ☺




Mam dość seksu na zawołanie naprawdę. Zaraz będę nim wymiotowac. eh taki żal na wieczór ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:58   #2906
Figulina987
Zadomowienie
 
Avatar Figulina987
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 087
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Witajcie jeśli można to i ja się z chęcią do was przyłączę

obecnie 3 cs
Heh, mam problemy z cytowaniem. Nie ogarniam tej apki..

Hej, fajnie że nie tylko ja nowa się wbijam w wątek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.09.2013r. Kubuś
Figulina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 22:08   #2907
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez Figulina987 Pokaż wiadomość
Heh, mam problemy z cytowaniem. Nie ogarniam tej apki..

Hej, fajnie że nie tylko ja nowa się wbijam w wątek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

u mnie także 33 latka już na liczniku. Jestem już mamą mojej kochanej córci. w czerwcu 4 latka skończy. teraz staramy się o rodzeństwo dla niej. wtedy kilka lat temu poszło błyskawicznie. udało nam się już w 1 cyklu starań a teraz 3 cs i nic. wiem że to i tak nie jest długo bo są dziewczyny które starają się dłużej jednak jakoś dziwnie się z tym czuję że próbujemy, staramy się i nic. jak w przyszłym tygodniu dostanę @ to obiecałam sobie że idę do gina
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 22:13   #2908
Avina
Zadomowienie
 
Avatar Avina
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 837
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Jutro o 9 mam obronę, proszę o kciuki
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Yhm czyli już wiadomo ze lekarzom nie ufamy 😁 niemniej jednak super wynik. Myślę że owulacja była zdecydowanie

Witamy ☺

Zapraszamy ☺




Mam dość seksu na zawołanie naprawdę. Zaraz będę nim wymiotowac. eh taki żal na wieczór ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha ja jestem żywym przykładem na to, ze lekarzom nie wolno ufac i to nie tylko w kwestii owulacji

A co do seksow, to jak mus, to mus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania"
Avina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 22:13   #2909
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Część dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Figulina987 Pokaż wiadomość
Cześć, mogę dołączyć?
Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Witajcie jeśli można to i ja się z chęcią do was przyłączę
obecnie 3 cs
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Mam dość seksu na zawołanie naprawdę. Zaraz będę nim wymiotowac. eh taki żal na wieczór ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już dobrze
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 22:15   #2910
Figulina987
Zadomowienie
 
Avatar Figulina987
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 087
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. cz 2!

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość

u mnie także 33 latka już na liczniku. Jestem już mamą mojej kochanej córci. w czerwcu 4 latka skończy. teraz staramy się o rodzeństwo dla niej. wtedy kilka lat temu poszło błyskawicznie. udało nam się już w 1 cyklu starań a teraz 3 cs i nic. wiem że to i tak nie jest długo bo są dziewczyny które starają się dłużej jednak jakoś dziwnie się z tym czuję że próbujemy, staramy się i nic. jak w przyszłym tygodniu dostanę @ to obiecałam sobie że idę do gina
O to widzę, że na podobnym wózku jedziemy

Ja póki co myślę o zbadaniu hormonow, ale bez paniki. Nie chcę się wkręcić jak5 lat temu, bo to nie pomaga...

Tak czytam trochę wątek wstecz i o tym że można zajść wciąż w cyklu bezzowulacyjnym i w ramach ciekawostki, ja miałam w ciąży okres tylko 1wszy miesiąc ale jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.09.2013r. Kubuś
Figulina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 17:35:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.