Problem z pozycja na jezdzca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-02, 18:27   #1
kloudy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1

Problem z pozycja na jezdzca


Hej,

Mam nietypowy problem. Od kilku miesiecy jestem z nowym partnerem i mamy problem z pozycja na jezdzca.

Tak jak mialam wczesniej innych partnerow i potrafilam to robic, penis nie wypadal, byl twardy, umialam sie ruszac na penisie.

Tak z tym partnerem mi to zupelnie nie wychodzi. Inne pozycje super, ale nie umiem sie na nim ruszac. Czasami jest problem ze samym wejsciem, mam wrazenie, ze nie jest on tak twardy jak powinien. Przez co zmieniamy pozycje i nie koontynuujemy tej.

Jest mi smutno, bo wiem, ze ten facet bardzo lubi te pozycje, a czuje sie jakbym ja jej nie potrafila, gdzie przed mialam kilku partnerow i bylo super, byli bardzo zadowoleni. Nie wiem czy to kwestia tego, ze z nim jej nie umiem, czy on ma mniej twardego penisa czy o co chodzi. Smutno mi, nie wiem co zrobic.

On powoli wywoluje presje we mnie, pisze mi pikatne wiadomosci czy moze teraz poskacze jak sie zobaczymy.

A ja juz sie przed tym blokuje, nie chce zeby znowu nie wyszlo. Co poradzicie?
kloudy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 12:06   #2
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Problem z pozycja na jezdzca

Niech spróbuje wziąc testowo tabletkę na erekcję przed stosunkiem, jeżeli tym razem sie uda to przyczyna jest prosta.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 23:02   #3
Claire23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Problem z pozycja na jezdzca

Cześć
Wiesz, mam wrażenie, że przyczyną może być kształt penisa. Może brzmi to dziwnie, ale sama miałam podobny problem.

Sama na pewno dobrze wiesz, że każdy członek wygląda inaczej i jest wygięty w inną stronę. Czasem jest tak, że penis akurat tak się wpasuje, że idealnie nam odpowiada i wygonie jest kochać się na jeźdźca a w innym przypadku to zupełnie nie wypali. Zdarza się, że nawet jest to bolesne dla jednej lub obu stron.

Skoro inne pozycje są w porządku i wszystko jest twarde jak powinno to myślę, że nie jest to problem. Spróbuj porozmawiać z partnerem, może on podpowie coś więcej. Może jemu jest mało wygodnie?

Kiedyś bardzo lubiłam tą pozycję a obecnie, z innym partnerem również nie jestem w stanie kochać się w ten sposób bo właśnie penis wypada, czasem wydaje się lekko bardziej miękki, innym razem boli mnie podbrzusze.

Nie przejmuj się tym i tak jak mówię, spróbuj z nim porozmawiać
Claire23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-04, 16:34   #4
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 632
Dot.: Problem z pozycja na jezdzca

A to nie jest "wina" partnera? Skoro z innymi bylo w porzadku... Kobiety czesto daja sie wpedzic w poczucie winy i jakies kompleksy, nawet wtedy, kiedy nie jest to potrzebne.
Moj chlopak tez ma pewne problemy z utrzymaniem calkowitej erekcji w pozycji na jezdzca, a szkoda, bo dla mnie ta pozycja jest najprzyjemniejsza. No ale trudno, tak jest po prostu i trudno tu sie doszukiwac czyjejs winy.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-04 17:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.