stara panna w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 12:34   #1
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Cool

stara panna w pracy


Witam wszystkich, Pracuje z dziewczyna ktora ma 31 lat oczywiscie nie nazwalabym jej stara panna gdyby nie to ze jest nie do zniesienia, zachowuje sie jak by ciagle miala "ciezkie dni" typowa stara panna jak z filmu. Kazda z nas ma czasem zly nastoj ale co ta kobieta wyczynia w pracy to przechodzi wszelkie pojecie. Niemila niesympatyczna, czepia sie wszystkigo...szkoda pisac. Czy wszystkie kobiety samotne po 30 maja takie fochy czy tlko mnie spotkal taki pech dodam ze nie jest atrakcyjna a do pracy przychodzi w bluzie od dresow niezadbana nieumalowana pracujemy w biurze wiec te minimum chyba trzeba zachowac?! . Piszcie z jakimi osobami pracujecie i jakie sa wasze relacje w pracy.
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:00   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: stara panna w pracy

To mało uprzejme zakładać, że kobieta jest niesympatyczna, bo to stara panna. Ma kogoś czy nie ma, to jej sprawa, czy Ty chciałabyś usłyszeć "co sie tak złościsz, okres masz czy co?" w dniu, w którym byłabyś po prostu poirytowana?

Jesli nie da się z nia wytrzymać, po prostu powiedzcie jej to wprost, bo nie macie obowiązku znosić jej humorów. Co do stroju, to chyba szefostwo widzi, jak ta pani się ubiera. Jesli im to nie przeszkadza i nic jej nie mówia, to ich sprawa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:08   #3
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: stara panna w pracy

a co byś powiedziała gdyby była mężatką??
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:11   #4
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: stara panna w pracy

bądź co bądź, dziwne jest dla mnie, że do biura ktoś przychodzi w dresie...
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:12   #5
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
a co byś powiedziała gdyby była mężatką??
pewnie że mąż jej nie zadowolił...
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:14   #6
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez ooliwka Pokaż wiadomość
a co byś powiedziała gdyby była mężatką??
ze jest niesympatyczna czepiajaca sie wszystkiego i wszystkich kobita
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:14   #7
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: stara panna w pracy

Stara panna czy nie, nie musicie przyzwalać jej na codzienne marudzenie i psucie humoru wszystkim dookoła. Jeśli to się zdarza kilka dni w miesiącu to można zrozumieć, ale jeśli jest taka sytuacja jak opisujesz, to trzeba powiedzieć jej kilka słów na osobności i tyle.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 14:21   #8
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Stara panna czy nie, nie musicie przyzwalać jej na codzienne marudzenie i psucie humoru wszystkim dookoła. Jeśli to się zdarza kilka dni w miesiącu to można zrozumieć, ale jeśli jest taka sytuacja jak opisujesz, to trzeba powiedzieć jej kilka słów na osobności i tyle.
Moze najlepsze wyjscie bedzie zminic prace,
Bo moje smopocczucie po 8 godzinach z ta osoba jest straszne. Dobre samopoczucie znika po 4h pracy mimo ze staram sie ignorowac jej zachownie i udawac ze nie jest w stanie zapsuc mi dobrego humoru czasmi brak mi sil
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:30   #9
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Moze najlepsze wyjscie bedzie zminic prace,
Bo moje smopocczucie po 8 godzinach z ta osoba jest straszne. Dobre samopoczucie znika po 4h pracy mimo ze staram sie ignorowac jej zachownie i udawac ze nie jest w stanie zapsuc mi dobrego humoru czasmi brak mi sil
Bez przesady, zmiana pracy przez kogoś takiego byłaby porażką moim zdaniem. Nikt do tej pory jej nie powiedział co o tym myśli? Może się przymknie jak usłyszy prawdę
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:37   #10
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To mało uprzejme zakładać, że kobieta jest niesympatyczna, bo to stara panna. Ma kogoś czy nie ma, to jej sprawa, czy Ty chciałabyś usłyszeć "co sie tak złościsz, okres masz czy co?" w dniu, w którym byłabyś po prostu poirytowana?

Jesli nie da się z nia wytrzymać, po prostu powiedzcie jej to wprost, bo nie macie obowiązku znosić jej humorów. Co do stroju, to chyba szefostwo widzi, jak ta pani się ubiera. Jesli im to nie przeszkadza i nic jej nie mówia, to ich sprawa.
Z tym okresem, to znany tekst facetów. Wybitni znawcy kobiecej natury

Moja mama też ma taką babę w pracy. Stara zrzęda, czepia się wszystkich naokoło. Koleżanki opowiadały mamie, że już wiele razy przez nią płakały.

Nie ma innej rady niż nie zawracać sobie nią głowy, albo po prostu powiedzieć coś, żeby się odczepiła.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 19:41   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: stara panna w pracy

Mnie to dziwi, ze nic nie opowiadasz czym sie zajmujesz co ta kobieta tak naprawde robi, jakie sa Wasze relacje zawodowe - ona jest Twoja szefowa? Za to wszystkie wiemy jaki jej stan cywilny i znamy Twoje negatywne odczucia wobec tego faktu.

Ludzie owszem w trudnych sytuacjach emocjonalnych moga byc niesnosni (ale nie musza). Tylko, ze nie ma co kopac lezacego... czasem mozna wyciagnac dlon i czesto spotyka Cie wdziecznosci, lub zachowac chlodna obojetnosc.

Poza tym bycie lub nie bycie zwiazku niczego nie gwarantuje (kiedy bylam w zwiazku chyba latwiej wybuchalam niz jak jestem sama = efekt liczenia tylko na siebie i swiadomosci, ze nikt sie tym NAPRAWDE nie przejmie).

Wybuchy jednak sa charakterystyczne dla osob, ktore spodziewaja sie reakcji. To moze i chora, ale wciaz forma walki. Gdy przestajesz walczyc - gasniesz.
Rena jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 20:02   #12
Croaker
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 212
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Czy wszystkie kobiety samotne po 30 maja takie fochy
Nie, nie kazda.

Cytat:
bądź co bądź, dziwne jest dla mnie, że do biura ktoś przychodzi w dresie...
Wszystko zalezy od kultury w firmie...

Cytat:
Z tym okresem, to znany tekst facetów. Wybitni znawcy kobiecej natury
Za to tutaj na forum intymnym same wybitne znawczynie natury meskiej

Tekst jak tekst, zwykle kobietom hormony skacza w roznych stadiach cyklu i nieraz znajduje to przelozenie na zachowanie.

Moze ja jestem jakis niepojetny, ale w zasadzie nie rozumiem gdzie lezy problem ?
Croaker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:08   #13
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: stara panna w pracy

tjjaaaa ja mialam kiedys w szefowa "stara panne"... Dziwne zachowanie jak na 36-letnia kobiete, bo byla bo co to nie ona, skupiona na sobie, jedyny problem jaki miala od rana to czy uzyc perfum Chanela czy moze Pola Elizejskie, a moze Baby Doll? Wiecznie gledzila co to sobie nie kupila, do kazdej z pracownic potrafila podejsc i powiedziec, ze wyglada dosc dziwnie w tej bluzce czy ze te spodnie cie pogrubiaja... masakra... Facetow miala na peczki, i niezapomne nigdy tego glupiego (przepraszam) pieska z kokardka Shi-tsu czy jakos tak (jak piesek byl na salonie tzn ze szefowa jest w pracy).

Oczywiscie nie uogolniam, sa rowniez stare panny, ktore sa samotne, bo zycie tak sie ulozylo, a nie z wyboru, bo kariera, ja ja i ja!
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:10   #14
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Moze najlepsze wyjscie bedzie zminic prace,
Bo moje smopocczucie po 8 godzinach z ta osoba jest straszne. Dobre samopoczucie znika po 4h pracy mimo ze staram sie ignorowac jej zachownie i udawac ze nie jest w stanie zapsuc mi dobrego humoru czasmi brak mi sil
Pomyślałam podobnie jak Rena.

Zastanawia mnie, co ona właściwie takiego robi, że po 4 godzinach masz jej dosyć?
Dziwne wydaje mi się zakładanie wątku, żeby nad dziewczyną debatować, zamiast rozwiązać problem u źródła, czyli w pracy.

Jeżeli nie odpowiada Tobie jej zachowanie, to się jemu nie poddawaj.
Jeżeli nie potrafisz sobie z tym poradzić, zwróć uwagę szefa/szefowej, bądź kolegów/koleżanek, żeby Ci w tym pomogli.

Pod warunkiem, że działa na nerwy również innym, nie tylko Tobie.
Takie są moje sugestie.

Może dziewczyna ma jakieś głębsze problemy albo zwyczajnie nieprzyjemny sposób bycia, czy charakter.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:14   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, Pracuje z dziewczyna ktora ma 31 lat oczywiscie nie nazwalabym jej stara panna gdyby nie to ze jest nie do zniesienia, zachowuje sie jak by ciagle miala "ciezkie dni" typowa stara panna jak z filmu. Kazda z nas ma czasem zly nastoj ale co ta kobieta wyczynia w pracy to przechodzi wszelkie pojecie. Niemila niesympatyczna, czepia sie wszystkigo...szkoda pisac. Czy wszystkie kobiety samotne po 30 maja takie fochy czy tlko mnie spotkal taki pech dodam ze nie jest atrakcyjna a do pracy przychodzi w bluzie od dresow niezadbana nieumalowana pracujemy w biurze wiec te minimum chyba trzeba zachowac?! . Piszcie z jakimi osobami pracujecie i jakie sa wasze relacje w pracy.
Ale ona naprawdę jest starą panną, czy tylko tak się zachowuje?

I co takiego?, konkretnie, wyczynia?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:16   #16
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
tjjaaaa ja mialam kiedys w szefowa "stara panne"... Dziwne zachowanie jak na 36-letnia kobiete, bo byla bo co to nie ona, skupiona na sobie, jedyny problem jaki miala od rana to czy uzyc perfum Chanela czy moze Pola Elizejskie, a moze Baby Doll? Wiecznie gledzila co to sobie nie kupila, do kazdej z pracownic potrafila podejsc i powiedziec, ze wyglada dosc dziwnie w tej bluzce czy ze te spodnie cie pogrubiaja... masakra... Facetow miala na peczki, i niezapomne nigdy tego glupiego (przepraszam) pieska z kokardka Shi-tsu czy jakos tak (jak piesek byl na salonie tzn ze szefowa jest w pracy).

Oczywiscie nie uogolniam, sa rowniez stare panny, ktore sa samotne, bo zycie tak sie ulozylo, a nie z wyboru, bo kariera, ja ja i ja!
Mi się wydaje, że w opisanym przypadku bardziej chodzi o szczęśliwą singielkę cieszącą się urokami życia a nie starą pannę


Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, że działa na nerwy również innym, nie tylko Tobie.
Takie są moje sugestie.
Jeżeli wyzwala negatywne emocję w większości osób, to bardzo możliwe, że to jej przypadłośći powinna z tym walczyć w miejscu pracy.

Ale jeżeli tylko ciebie wnerwia, to powinnaś skupić się na relacjach zawodowych a nie na jej życiu prywatnym.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:29   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że w opisanym przypadku bardziej chodzi o szczęśliwą singielkę cieszącą się urokami życia a nie starą pannę
Singielka to stara panna, z tym, że "ładniej" brzmi (ale ta ładna nazwa, cech staropanieńskich, nie zmienia)
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:50   #18
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: stara panna w pracy

Coś w tych 'starych pannach' jest... Znam kilka i wszystkie są nie do zniesienia .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:07   #19
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: stara panna w pracy

Obcowanie nie tylko ze starą panną, ale i każdą osobą zachowującą się w opisany przez Ciebie sposób jest trudne, potrafi nieźle człowieka poirytować, a nawet załamać. Wiem po sobie- mam okazje kilka razy w tygodniu spotykać taka osobę-. Jak już pisałyście nie można generalizować, że stare panny są złe, bo wiadomo, że w każdej grupie ludzi znajdą się ci lepsi i ci gorsi. Każdy niezależnie od stanu cywilnego i plci może uprzykrzyć życie. Rozwiązaniem problemu mogła by być rozmowa z innymi pracownikami- kobieta może poczuć sie obgadywana i będzie jeszcze gorzej- lub z samą zainteresowaną- tyle tylko, że co jej powiedzieć?
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 23:04   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: stara panna w pracy

a możesz napisać coś więcej, bo na razie wiemy tylko tyle, że zachowuje się beznadziejnie i psychicznie Cię wykańcza.
Możesz podać jakieś bardziej konkretne przykłady, jakie to np. czepialstwo, czy cuś?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:47   #21
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: stara panna w pracy

Znam wiele starych panien i mogę je najwyżej posądzać o delikatne dziwactwa... Za to z przykrością muszę stwierdzić, że kłopoty w małżeństwie niezbyt dobrze wpływają na niektóre kobiety.

Miałam nieprzyjemność oglądać w przeróżnych akcjach kobietę z kłopotami małżeńskimi i dziewczynę po rozwodzie. Obie zgorzkniałe panie dawały takiego czadu w pracy, że kapcie z nóg spadały.

Za to znam jedną fantastyczną starą pannę. Jest przyjaciólką mojej babci, jest duszą towarzystwa, podróżuje po świecie z uśmiechem na ustach, jest pomocna, cudowna, kochana.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:53   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
bądź co bądź, dziwne jest dla mnie, że do biura ktoś przychodzi w dresie...
Biuro to tylko i az () popularne okreslenie miejsca pracy, takie tam slowo worek. Tyle tylko, ze wiadomo, ze to w budynku dedykowanym pracy jest, a nie w terenie, w lesie, w sklepie, w kawiarni czy w prywatnym mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Bez przesady, zmiana pracy przez kogoś takiego byłaby porażką moim zdaniem.

Zalezy na co zmieni.
Rena jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 07:26   #23
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: stara panna w pracy

stara panna, najgorsze zło na świecie, a kysz ! co ma piernik do wiatraka ? czyli co ma jej stan cywilny do zachowania ? może jej głównym problemem nie jest staropanieństwo..

btw: 31 lat to nie wyznacznik staropanieństwa. wg literatury jest to ok. 45 rok życia.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 08:37   #24
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
btw: 31 lat to nie wyznacznik staropanieństwa. wg literatury jest to ok. 45 rok życia.
Według jakiej literatury?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:04   #25
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: stara panna w prZacy

Cytat:
Napisane przez Croaker Pokaż wiadomość
Za to tutaj na forum intymnym same wybitne znawczynie natury meskiej

Tekst jak tekst, zwykle kobietom hormony skacza w roznych stadiach cyklu i nieraz znajduje to przelozenie na zachowanie.

Moze ja jestem jakis niepojetny, ale w zasadzie nie rozumiem gdzie lezy problem ?


O tak, faceci lepiej wiedzą, kiedy kobieta ma okres

Z tym, że zły nastrój zazwyczaj jest podczas PMS
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:46   #26
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Według jakiej literatury?
nie znam na pamięć tytułów wszystkich artykułów jakie czytam, bo bym oszalała, jak znajdę chwilę czasu to odnajdę konkretne pozycje, moze w weekend z reszta nie trzeba dużo zachodu, wystarczy zainteresować się socjologią rodziny i małżeństwa... takie badania są bardzo popularne... pozatym wierz mi, nie wypowiadam się na temat rzeczy, o ktorych nie mam pojecia, gdybym nie była pewna, to nie pisałabym tego.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:51   #27
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: stara panna w pracy

nie rozumiem, co ma uciążliwy charakter do staropanieństwa??

z tego co się orientuję nie można wyciągnąć jakiejś bezpośredniej korelacji, więc tytuł wątku jest wysoce nie na miejscu...

jak baba jest wredna i Was wkurza to z nią o tym pogadajcie albo poskarżcie się komuś jak nie macie odwagi, a nie obgadujecie ją za plecami komentując pewnie przy okazji jej wygląd i stan cywilny

z całym szacunkiem, nie wiem co ona takiego Wam tam robi, ale na moje oko to przyganiał kocioł garnkowi


ps. ja tam będę starą panną i nic nikomu do tego, XXI wiek a ludzie nadal się tym niezdrowo ekscytują
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 23:07   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Czy wszystkie kobiety samotne po 30 maja takie fochy
tak

Moze to,ze jest sama jest jej najmniejszym problemem
Moze np w domu ma matke,ktora z kolei na niej sie wyżywa
(Łańcuszek złaaaaaaaaa)
albo jest chora przewlekle
Na pocieszenie powiem,ze bedac w nieudanym zwiazku mozna byc równie wrednym
To nie takie proste,bo myslac w ten sposob wszyscy z obraczkami powinni byc mili ,fajni ,ładni ,miec poczucie humoru i ladnie sie ubierac

Musisz nabrac do niej dystansu ,jaskims cudem
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 23:09   #29
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: stara panna w pracy

Może jej zachowanie ma swój powód?
Może ma problemy z którymi nie może sobie poradzić i może tak naprawdę jej zachowanie to "odruch obronny".
W końcu człowiek jest tylko człowiekiem i nie może/musi przez 24/h chodzić z przyklejonym uśmiechem do twarzy.
A, że nie jest mężatką przykleja jej automatycznie etykietkę, że "bez chłopa i głupieje/dziwaczeje"?...
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:46   #30
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: stara panna w pracy

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
nie znam na pamięć tytułów wszystkich artykułów jakie czytam, bo bym oszalała, jak znajdę chwilę czasu to odnajdę konkretne pozycje, moze w weekend z reszta nie trzeba dużo zachodu, wystarczy zainteresować się socjologią rodziny i małżeństwa... takie badania są bardzo popularne... pozatym wierz mi, nie wypowiadam się na temat rzeczy, o ktorych nie mam pojecia, gdybym nie była pewna, to nie pisałabym tego.
A 44 to jeszcze nie stara panna?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.