Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 20:28   #2281
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość

A ja mam zmartwienie Synuś czasami przestaje oddychać na jakieś 4-5 sekund. To znaczy najpierw oddycha normalnie, w którymś momencie przy wdechu zatrzymuje oddech i po 4,5 sekundach wypuszcza powietrze i dalej oddycha normalnie. Zdarza się to od czasu do czasu (rzadko, albo rzadko to zauważam) nie wiem, czy mam się martwić czy nie. Zapomniałam wczoraj powiedzieć to pediatrze

Dawid tez tak oddychal przez pierwsze 3 tygodnie, ze zatrzymywal oddech na kilka sekund a teraz nie wiem bo nie latam juz do niego co chwile tak jak na poczatku ale widze ze juz inaczej oddycha niz przez te pierwsze 3 tygodnie
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:41   #2282
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Uff ale nastukałyście...

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
no właśnie u mnie też lewa większa...

Ale obie mamy lewe większe no to jak

O masz następna... teraz pewnie będzie, że większośc tak ma i że to nic dziwnego...
Ja mam prawą większą.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość

no wlasnie moja sie budzi 3 razy ale mala jest jeszcze dam jej czas...chociaz dzis dala popalic miauczala cala noc
ogolnie dzis jestem wypruta na maxa.. mala dopiero teraz zasnela gdyby nie maz to nie wiem...zrobil zakupy sniadanie i obiad
mysle,ze jak Anvi moze ona kurcze odreagowuje bodzce tak jak mowicie bo juz doszlam ,ze to nie kolki i brzuszek..mala rabie kupy az milo tak,ze ma ladnie obciazona pieluche... dzis np cala noc kwilila w dzien uspokoila sie tylko przy cycu pije takie ilosci ze ja nie wiem gdzie ona to miesci a jak nie pije to sie uspokaja majac cyca w buzi...potrafi nawet zasnac drzemac i po chwili grymas wyrwany ze snu i ryk szybkie szukanie cyca jak zlapie to znow odplywa czy to jest normalne??? sama nie polezy bo drze sie tak,ze kieliszki slychac
nie wiem sama..... moze samo przejdzie..
zazdroszcze Wam co zostawiaja bobo w lozeczku i sie same soba zajmie...moze moja jeszcze za mala tydzien ma dopiero....ech dobra koncze marudzic milego popoludnia
U mnie to samo.

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Kochane u mnie przerypane maluchy od czwartku niespokojne a od piątku popoludnia sajgon ryczą prawie caly czas. Na dodatek mąż dziś wymiotuje i ma dreszcze albo się zatruł albo jakiś wirus:/
strasznie ciężko ale jakoś daję radę byle do 9 maja wtedy moja mama przyleci.
Nie wiem czy nie polecę z dzieciakami do Polski 31 maja wtedy co moja mama wraca do Polsiki bo sama tutaj tak długo nie dam sobie rady jak będą dalej tyle płakały:/
ehs kolki bliźniakowe są zabójcze
Pozdrawiam i myślę o Was codziennie
Dzielna jesteś... Wspieramy Cię myślami....wiem że to mało ale tylko tyle możemy niestety.

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
gratuluję miedzyczasu
no wiesz jakby kochała mojego męża to może i mnie wtedy też....ona mojego TZ gorzej traktuje niz mnie więc nie ma co się dziwić...a może i kocha tylko na swój własny oryginalny sposób. Ona raczej z tych co wiecznie pokrzywdzone, dzieci mają złe i niedobre ... ile ja się osłucham że TZ jak byl mały to była takim niedobrym dzieckiem..brrr
ze go siostra musiala wychowywac bo ona po zarobkach latala....no kurde rozumiem ze moglo byc jej ciezko ale nikt jej nie kazal miec 6 dzieci, zadne z nich sie samo na swiat nie prosilo
Ale babsztyl
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:41   #2283
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
no wiesz....chyba nikt znas by sobie nie poradził z dużym domem...my mamy niewielkie mieszkanie - tzn no nie małe ale i nie duże bo ok70-80m2 i wraz potrzebuje pomocy TZ w sprzataniu przynajmniej takim generalnym
nie martw się, póki jakoś to sobie ułozymy i będziemy miały czas na wszystko jednak trochę czasu musi minąć
i lapochka ma rację i tak jesteśmy superwoman

a przezd chwilą przyszedł TZ obudził małego i sobie poszedł normalnie
no nic trzeba pomału szykować jedzonki i uciekać na spacerek



A ja mam 4 piętrowy dom. do sprzątania.

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
To dziś ja się pochwale...Judy- ja uzalezniona! zrzuciłam zdjęcia na kompa
a jeszcze jedno od dziś się "odchudzam"z pomoca mamy... tzn jem kilka małych posiłków, bo do tej pory jadłam może z 2 ogromniaste i nie podjadam już słodyczy miały byc jeszcze brzuszki, ale to może od jutra???Mam pytanie czy biszkopty to słodycze???bo jak tak , to poległam już 1-wszego dnia
Śliczne maleństwo, brzuszek nie taki straszny, a ćwiczyć to od dzisiaj marsz...

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Monix

a ja mam wieści od Sweetylily
"Dzisiaj po wielu godzinach oczekiwania na swiat przyszedl Jakub. Wazyl 3990g i mierzyl 52cm. jest śliczny i bardzo podobny do mnie jak byłam mallutka. Poród nie był bardzo ciężki ale do łatwych też nie należał. Zdjecia wstawie jak wroce do domu.Pozdrawiam"
Gratulacjeeeeeee

Edytowane przez nicolajj
Czas edycji: 2009-04-28 o 07:52
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:42   #2284
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
a brzuch jest okropny i wcale nie maleje, powiedz mi lepiej czy biszkopty zaliczają się do słodyczy???

Sweety gratulacje ogromniaste!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! pewnie kolejny przystojniak nam dojdzie do kolkcji
A co z Małpka??trzymam kciukasy

Biszkopciki ja jadam i nie zaliczam do slodkiego ale jem te bez cukru na wierzchu



Sweetylily
__________________

Edytowane przez raspberry69
Czas edycji: 2009-04-27 o 20:45
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:42   #2285
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
O jacie ja też tak chcę oj jak ja Ci zazdraszczam....
A co zrobiliście dziecku, że tak ładnie śpi???
cały dzień męczymy ją noszeniem na rękach i zabawianiem
to potem śpi jak aniołek

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
odpruwałyście może metki z ubranek? Te ze środka?
Zastanawiam się, czy nie będą uwierać dziecka
ja tam nic nie odpruwałam

Monixo śliczny kawaler
a brzuszek podobny do mojego - wróci do normy ( jak trochę poćwiczymy )

a ja się muszę pochwalić że od kilku dni sama kąpię malutką
kupiłam taką wielką gąbkę do wanienki i teraz kąpiel to czysta przyjemność
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:44   #2286
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

kurcze zaciekawiłyście mnie tymi chustami tylko jakie ceny 150zł za kawałek materiału
kupujcie kupujcie i zdajcie relację, może i ja sie namysle
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:50   #2287
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Buziaczku wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

A u nas kaplica, mały wcale nie śpi. A roboty co nie miara. A on oczywiście na ręce a jak nie to ryk i purpurowy się robi z płaczu i te łezki aż się serce kroi. Tż miał w sobotę imieniny a niedziele mamy zarezerwowane dla siebie więc nie było czasu na wizaż. A dzisiaj wypad do miasta i kupiłam ubranie na chrzciny co by jakoś wyglądać.
Ale nabrałam wprawy w pisaniu lewą ręką... bo mały na prawej wisi i ssie. Pierś oczywiście, bo smoczek (4ty do kolekcji - z TT tym razem) na w .
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:52   #2288
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
kurcze zaciekawiłyście mnie tymi chustami tylko jakie ceny 150zł za kawałek materiału
kupujcie kupujcie i zdajcie relację, może i ja sie namysle
Emilko moja siostra nosila synka w chuscie ja wlasnie jade w ten weekend po swoja tutaj praktycznie kazdy nosi tak dzidzie





A do mnie przyszedl dzis nowy wozek Quinny Zapp jestem zakochana
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:09   #2289
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Emilko moja siostra nosila synka w chuscie ja wlasnie jade w ten weekend po swoja tutaj praktycznie kazdy nosi tak dzidzie





A do mnie przyszedl dzis nowy wozek Quinny Zapp jestem zakochana
raspi a czemu nowy wozek? a jaka chuste kupujesz?

no moj kawalek materialu kosztuje 300zl, ale to nie jest zwykly material i nie taki kawalek, bede miala prawie 5m dluga... tylko jak ja sie motac naucze?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

sweetlilly GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:13   #2290
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
raspi a czemu nowy wozek? a jaka chuste kupujesz?

no moj kawalek materialu kosztuje 300zl, ale to nie jest zwykly material i nie taki kawalek, bede miala prawie 5m dluga... tylko jak ja sie motac naucze?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

sweetlilly GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
a jaka kupujesz?ten sposob przedstawiony przez faceta wcale nie jest trudny, nauczysz sie
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:15   #2291
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dziękuje za pocieszenie i komplementy dla mojego przystojniaka
Czy do tych chust są dołączone rysunki jak wiązac??
a co myślicie o takiej? http://www.allegro.pl/item610561306_...aranczowa.html
Raspi a dlaczemu nowy wózek?niezły wypas!
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-04-27 o 21:18
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 21:55   #2292
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a jaka kupujesz?ten sposob przedstawiony przez faceta wcale nie jest trudny, nauczysz sie
ale moj klusek jest za duzy na ta opcje zaraz po urodzeniu to byl taki maly a ja chce chuste tkana babylonia

taka:
http://chusty.com.pl/zdjecia/bpi-1.jpg

a jak nie bedzie to taka:
http://chusty.com.pl/zdjecia/bbgp49-1.jpg



Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
dziękuje za pocieszenie i komplementy dla mojego przystojniaka
Czy do tych chust są dołączone rysunki jak wiązac??
a co myślicie o takiej? http://www.allegro.pl/item610561306_...aranczowa.html
Raspi a dlaczemu nowy wózek?niezły wypas!
raczej tak, do niektorych to nawet plyty, a to z allegro to straszny badziew, mialam podobne i na pierwsze spacery nosilam w tym Filipa, w ogole sie nie sprawdzalo, jakjis pokrzywiony byl, to juz lepiej taka chuste kolkowa:

http://chusty.com.pl/zdjecia/bbkbb-1.jpg
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:03   #2293
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witajcie

Ja za wiele wam nie poodpisuje bo jestem kompletnie zmeczona..i wogole rozdrazniona.....Mala ma potworne kolki... boze ja to sie kazdego dnia boje....

a do tego relacje z TZ..sie pogorszyly....BU!!!!!!!

dobra wyzalilam sie to ide...bo musze....

przepraszam wejde jak bede mialam wiecej czasu i sily...

buziaczki dla was i waszysz dzieci
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:18   #2294
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cześć mamusie
Wpadłam, żeby zobaczyć co ze Sweety i Malpką i co wiedzę???

SWEETY GRATULACJE

No a co z Malpką??? Wiecie coś???

Kurczę byliśmy dzisiaj w Dublinie u hematologa i padam, jutro postaram się nadrobić, dobrze??? Nie pogniewacie się??? Przepraszam ale padam
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:24   #2295
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
ale moj klusek jest za duzy na ta opcje zaraz po urodzeniu to byl taki maly a ja chce chuste tkana babylonia

taka:
http://chusty.com.pl/zdjecia/bpi-1.jpg

a jak nie bedzie to taka:
http://chusty.com.pl/zdjecia/bbgp49-1.jpg
ta druga fajniejsza tzn chodzi mi o kolorystykę, bo tak to się chyba nie różnia...

Jaguś pogorszyły się bo pewnie oboje jesteście zmęczeni i wtedy łatwiej o nerwy, rozdrażnienie itd. Przeczekajcie czas kolek, może jeszcze wszystko się ułoży. Próbowałaś tą metodę Malpki, ze sliwka suszona i czyms tam....?a nóż widelec pomoże

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Judy pod warunkiem, że masz jedynie dobre wieści od hematologa

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Emzeta tu wiazania sa bardzo podobne a dla dzieci już dużo większych
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-04-27 o 22:20
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:38   #2296
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Emilko same dobre wieści
Robiliśmy testy Danielowi, czy ma również problemy z krwią - jak ja no i na dzisiaj była wizyta No i się okazało, że nie ma a jego krwawienia z nosa najprawdopodobniej spowodowane są okresem wzrostu i powinny minąć Pobrali krew, żeby się upewnić - jeszcze raz, ale wydaje mi się, że powinno byc wszystko w porządku

Więc wymęczona, ale szczęśliwa - bo nienawidzę szpitali.... a tam hematologia jest razem z onkologią dziecięcą... okropność...
Jutro ponadrabiam

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Emilko Ty coś kiedyś pisałaś, że nie można jogurtów jeść, jak się karmi piersią... dobrze pamiętam????
A jeżeli tak, to dlaczego??? mogłabyś mnie oświecić???
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:56   #2297
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
Pierś oczywiście, bo smoczek (4ty do kolekcji - z TT tym razem) na w .
mi rodzice przywioza smoczek NUK bo tez nie mozemy trafic z dobrym smokiem dziecko me moze startowac w konkursie plucie smokiem na odleglosc

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
raspi a czemu nowy wozek? a jaka chuste kupujesz?

no moj kawalek materialu kosztuje 300zl, ale to nie jest zwykly material i nie taki kawalek, bede miala prawie 5m dluga... tylko jak ja sie motac naucze?
emzeta i inne kobitki moze sie przyda ten link mnostwo filmikow i jedna tam babka zarzuca bobasem przez ramie na plecy ...oczy mi na wierzch wyszly
http://chusty.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=862

Sweetlilly gratulacje z calego serca!!!
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 07:21   #2298
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Dzien dobry!
Dziekuje za komentarze na temat mojej malej ksiezniczki
Moje dzieciatko dzis od rana marudna.Wzoraj byl problem z zasnieciem-ale zastosowalismy nowa metode i w koncu o 22 zasnela.Obudzila sie o 3 po 8 godzinach od ostatniego karmienia
I oczywiscie jak zwykle byl problem pozniej ze spaniem.Ja nie wiem czy ona ma jakies mini kolki czy cos.Kazdej prawie nocy po karmieniu ok 3-4 nie moze usnac,steka,poplakuje,pre zy sie a dzis to byl jeszcze ostry placz do tego.I znowu biedny tata na kanape spac poszedl.Jakos usnela ale o 5 znow pobudkaMoze Plantex kupie bo jakos ten koperek srednio dziala.I jak ja mam sie uczyc do egzaminow???:co nfused:
Coraz bardziej zastanawiam sie nad ta chusta.Ale chcialabym tez kupic mate i moze lezaczek.Tylko skad wziac na to pieniazki?
monix jakiej firmy masz mate?Bo wlasnie o taka mi chodzi.
judy gratuluje dobrych wiesci
jaga moze emilka ma racje-relacje sie popsuly bo macie ciezki okres,jestescie zmeczeni,zestresowani,mal a ma kolki.Nie trudno o konflikty i pretensje.Ja mam na szczescie spokojnego TZ ta i cierpliwie znosi moje humory
Widze ze sie dziwicie smoczkowi ktory ma Julka,to jest smoczek Tommee Tippee,byl dolaczony do butelki za pol ceny.Najlepsze ze na stronie internetowej TT nie ma takich smokow w ofercie.Ale Julka bardzo go lubi.Tego drugiego wypluwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1354.jpg (170,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1355.jpg (170,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1356.jpg (174,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1357.jpg (154,5 KB, 6 załadowań)
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 07:33   #2299
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Melduję się na odchowalni, zgłaszam chęć przyjęcia do strefy bezsennych zombie i w ogóle dziwię się czemu nie śpię, skoro młodociany zasnął, nie wiem kiedy się nauczę wykorzystywać chwilę
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 07:54   #2300
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witam!Witam!
Jeszcze sie nauczysz wykorzystywac wolne chwile
Chioc ja nie umiem zasypiac na zawolanie.Najczesciej kiedy moje dziecko chce sie bawic to mi sie chce spac.
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:22   #2301
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja za wiele wam nie poodpisuje bo jestem kompletnie zmeczona..i wogole rozdrazniona.....Mala ma potworne kolki... boze ja to sie kazdego dnia boje....

a do tego relacje z TZ..sie pogorszyly....BU!!!!!!!

dobra wyzalilam sie to ide...bo musze....

przepraszam wejde jak bede mialam wiecej czasu i sily...

buziaczki dla was i waszysz dzieci
Będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
mi rodzice przywioza smoczek NUK bo tez nie mozemy trafic z dobrym smokiem dziecko me moze startowac w konkursie plucie smokiem na odleglosc
To ja wystawie Bartka do tego konkursu. Kto jeszcze się zgłasza?

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Moje dzieciatko dzis od rana marudna.Wzoraj byl problem z zasnieciem-ale zastosowalismy nowa metode i w koncu o 22 zasnela.Obudzila sie o 3 po 8 godzinach od ostatniego karmienia
I oczywiscie jak zwykle byl problem pozniej ze spaniem.Ja nie wiem czy ona ma jakies mini kolki czy cos.Kazdej prawie nocy po karmieniu ok 3-4 nie moze usnac,steka,poplakuje,pre zy sie a dzis to byl jeszcze ostry placz do tego.I znowu biedny tata na kanape spac poszedl.Jakos usnela ale o 5 znow pobudkaMoze Plantex kupie bo jakos ten koperek srednio dziala.I jak ja mam sie uczyc do egzaminow???:co nfused:

Widze ze sie dziwicie smoczkowi ktory ma Julka,to jest smoczek Tommee Tippee,byl dolaczony do butelki za pol ceny.Najlepsze ze na stronie internetowej TT nie ma takich smokow w ofercie.Ale Julka bardzo go lubi.Tego drugiego wypluwa.
A próbowałaś Infacol na te wzdęcia? Nam pomógł. Bartek miał tak samo i teraz jak mu się czasem zdarzy pręrzyć i kwękać to Infacol pomaga.

Ja kupiłam taki smoczek jak na pierwszym zdjęciu. Mały go nie chce.

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Melduję się na odchowalni, zgłaszam chęć przyjęcia do strefy bezsennych zombie i w ogóle dziwię się czemu nie śpię, skoro młodociany zasnął, nie wiem kiedy się nauczę wykorzystywać chwilę
Witaj
Mam ten sam problem. Jak mały śpi to ja nadrabiam zaległości w sprzątaniu, praniu itp. Albo na wizażu siedzę...
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:22   #2302
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

u mnie tak samo, w dzień może spać, a w nocy łypie swoimi wielkimi oczkami i rozkmninia świat. a teraz się chwalę:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg franuś.jpg (40,5 KB, 27 załadowań)
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:24   #2303
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Mala ma potworne kolki... boze ja to sie kazdego dnia boje....
a stosujecie coś ?
my dajemy małej espumisan
i chyba pomaga
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:27   #2304
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, w dzień może spać, a w nocy łypie swoimi wielkimi oczkami i rozkmninia świat. a teraz się chwalę:
Ślicznuda

Wasze dzieciaczki gaworzą już? Bartek nadaje jak najęty, ale tylko z mężem. Jak J. się nad nim pochyli i uśmiechnie to w Bartka coś wstępuje. Śmieje się jak szalony, macha łapkami i "gada".A ja ze śmiechu nie wyrabiam.
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:41   #2305
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Emilko same dobre wieści
Robiliśmy testy Danielowi, czy ma również problemy z krwią - jak ja no i na dzisiaj była wizyta No i się okazało, że nie ma a jego krwawienia z nosa najprawdopodobniej spowodowane są okresem wzrostu i powinny minąć Pobrali krew, żeby się upewnić - jeszcze raz, ale wydaje mi się, że powinno byc wszystko w porządku

Więc wymęczona, ale szczęśliwa - bo nienawidzę szpitali.... a tam hematologia jest razem z onkologią dziecięcą... okropność...
Jutro ponadrabiam

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Emilko Ty coś kiedyś pisałaś, że nie można jogurtów jeść, jak się karmi piersią... dobrze pamiętam????
A jeżeli tak, to dlaczego??? mogłabyś mnie oświecić???
super
o tych jogurtach to mi mowila polozna w szpitalu, zeby przynajmniej na poczatku nie jesc jogurtow bo dodaja do nich jakis kwas i moze on spowodowac wzdecia u dzecka....no w kazdym razie z tego samego powodu co np octu nie mozna.
no ale ja nie wiem, pisze tylko ze tak slyszalam (bo zaraz zostane zlinczowana pzez emzete ) ja nie testowalam na swoim dziecku
Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość

emzeta i inne kobitki moze sie przyda ten link mnostwo filmikow i jedna tam babka zarzuca bobasem przez ramie na plecy ...oczy mi na wierzch wyszly
http://chusty.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=862
dziekujemy
Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Dziekuje za komentarze na temat mojej malej ksiezniczki
Moje dzieciatko dzis od rana marudna.Wzoraj byl problem z zasnieciem-ale zastosowalismy nowa metode i w koncu o 22 zasnela.Obudzila sie o 3 po 8 godzinach od ostatniego karmienia
I oczywiscie jak zwykle byl problem pozniej ze spaniem.Ja nie wiem czy ona ma jakies mini kolki czy cos.Kazdej prawie nocy po karmieniu ok 3-4 nie moze usnac,steka,poplakuje,pre zy sie a dzis to byl jeszcze ostry placz do tego.I znowu biedny tata na kanape spac poszedl.Jakos usnela ale o 5 znow pobudkaMoze Plantex kupie bo jakos ten koperek srednio dziala.I jak ja mam sie uczyc do egzaminow???:co nfused:
Coraz bardziej zastanawiam sie nad ta chusta.Ale chcialabym tez kupic mate i moze lezaczek.Tylko skad wziac na to pieniazki?
monix jakiej firmy masz mate?Bo wlasnie o taka mi chodzi.
judy gratuluje dobrych wiesci
jaga moze emilka ma racje-relacje sie popsuly bo macie ciezki okres,jestescie zmeczeni,zestresowani,mal a ma kolki.Nie trudno o konflikty i pretensje.Ja mam na szczescie spokojnego TZ ta i cierpliwie znosi moje humory
Widze ze sie dziwicie smoczkowi ktory ma Julka,to jest smoczek Tommee Tippee,byl dolaczony do butelki za pol ceny.Najlepsze ze na stronie internetowej TT nie ma takich smokow w ofercie.Ale Julka bardzo go lubi.Tego drugiego wypluwa.
no wlasnie czytalam na stycz-lut o tych smoczkach, nie dziwie sie ze julce podpasowal bo ma taki ksztalt jak smoczek do butelki, mojemu tez by pewnie podpasowal bo on woli butle w buzi niz smoka nawet jak juz glodny nie jest.tylko ja nie chce zeby tak trzymal ze wzgledu na zęby.
Mój też się tak pręży o 4-5 a jak śpi to stęka przez sen....no ale coraz rzadziej więc idzie ku lepszemu u Was też w koncu przejdzie
Jajką metodę zastosowaliście do usypiania?
Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Melduję się na odchowalni, zgłaszam chęć przyjęcia do strefy bezsennych zombie i w ogóle dziwię się czemu nie śpię, skoro młodociany zasnął, nie wiem kiedy się nauczę wykorzystywać chwilę
witamy korektor pod oczy zakupiony?
jak Franio?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:42   #2306
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Jak miło tak rozpocząć dzień Wchodzę na odchowalnie a tam co??? A tam wiadomość od męża Malpki


MALPKA GRATULACJE

Dziewczynki, to co??? Oficjalnie zakończyłyśmy rozpakowywanie??? Czy jeszcze na kogoś czekamy

p.s. co z Basią???
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:46   #2307
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, w dzień może spać, a w nocy łypie swoimi wielkimi oczkami i rozkmninia świat. a teraz się chwalę:
cudny
Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
Ślicznuda

Wasze dzieciaczki gaworzą już? Bartek nadaje jak najęty, ale tylko z mężem. Jak J. się nad nim pochyli i uśmiechnie to w Bartka coś wstępuje. Śmieje się jak szalony, macha łapkami i "gada".A ja ze śmiechu nie wyrabiam.
no nadaje, nadaje i do mnie i do TZta - ostatnio mu opowiadal co mu sie snilo, tez myslalam ze padne
a mialam wczesniej pytac o ten dom 4-pietrowy to taka hawira wielka czy Ty blok sobie na własność wykupiłaś
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:48   #2308
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
nawet nie wiedziałam, ze jest coś takiego jak muszla mleczna śliczny avatr w koncu zmnieniony
...
Dawid tez ma takie dni śpi po 15 mion budzi się z płaczem i macha rączkami i nóżkami i nic mu nie pasuje super ze zaczynacie łapac o co biega ja zaczynam się gubić..
zmieniłam, bo już mi było głupio tu z tym kotem siedzieć
Ania się też tak czasem budzi z wielki płaczem, podnoszę ją wtedy, odbija się jej jeszcze troszkę powietrza i śpi dalej może i Ty spróbuj?

jejku, ale Dawidek ładnie główkę podnosi, Ania to się leniuch zrobiła - umie, ale woli zjadać piąstkę i sie jeszcze złości jak się jej rękę odsuwa...

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
"Dzisiaj po wielu godzinach oczekiwania na swiat przyszedl Jakub. Wazyl 3990g i mierzyl 52cm. jest śliczny i bardzo podobny do mnie jak byłam mallutka. Poród nie był bardzo ciężki ale do łatwych też nie należał. Zdjecia wstawie jak wroce do domu.Pozdrawiam"

[COLOR="Green"][B]
GRATULACJE SWEETY

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
a ja się muszę pochwalić że od kilku dni sama kąpię malutką
kupiłam taką wielką gąbkę do wanienki i teraz kąpiel to czysta przyjemność


Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
A do mnie przyszedl dzis nowy wozek Quinny Zapp jestem zakochana


Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja za wiele wam nie poodpisuje bo jestem kompletnie zmeczona..i wogole rozdrazniona.....Mala ma potworne kolki... boze ja to sie kazdego dnia boje....


Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Emilko same dobre wieści
Robiliśmy testy Danielowi, czy ma również problemy z krwią - jak ja no i na dzisiaj była wizyta No i się okazało, że nie ma a jego krwawienia z nosa najprawdopodobniej spowodowane są okresem wzrostu i powinny minąć Pobrali krew, żeby się upewnić - jeszcze raz, ale wydaje mi się, że powinno byc wszystko w porządku
...
Emilko Ty coś kiedyś pisałaś, że nie można jogurtów jeść, jak się karmi piersią... dobrze pamiętam????
A jeżeli tak, to dlaczego??? mogłabyś mnie oświecić???
super, że wszystko ok w badaniach wyszło
a mi lekarka powiedziała, że z wszystkich przetworów mlecznych jogurt najbezpieczniejszy (tylko najlepiej naturalny bez cukru)

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Melduję się na odchowalni, zgłaszam chęć przyjęcia do strefy bezsennych zombie i w ogóle dziwię się czemu nie śpię, skoro młodociany zasnął, nie wiem kiedy się nauczę wykorzystywać chwilę
witaj w strefie i uwierz mi, szybko się nauczysz zasypiać na zawołanie
a zapomniałam dopisać (wcięło cytat) śliiiiiczny maluszek

Na poczekalni jest wiadomość od męża Malpki - wczoraj urodziła
Malpka GRATULACJE

no dobra, teraz muszę się zastanowić, które cytaty mi wcięło
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."


Edytowane przez sija
Czas edycji: 2009-04-28 o 08:52 Powód: dopisek
sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:57   #2309
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

BARDZO PRZEPRASZAM, ŻE NIE CZYTAM ALE MĘŻA JUŻ ZE MNĄ NIE MA BO JETS W PRACY I PO PROSTU NIE MAM JAK


miłego dnia i buźka dla wszystkich

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-04-29 o 07:50
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:14   #2310
nicolajj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 338
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Emilko Ty coś kiedyś pisałaś, że nie można jogurtów jeść, jak się karmi piersią... dobrze pamiętam????
A jeżeli tak, to dlaczego??? mogłabyś mnie oświecić???
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
super
o tych jogurtach to mi mowila polozna w szpitalu, zeby przynajmniej na poczatku nie jesc jogurtow bo dodaja do nich jakis kwas i moze on spowodowac wzdecia u dzecka....no w kazdym razie z tego samego powodu co np octu nie mozna.
no ale ja nie wiem, pisze tylko ze tak slyszalam (bo zaraz zostane zlinczowana pzez emzete ) ja nie testowalam na swoim dziecku
Ja czytałam że jogurty to najbezpieczniejsze z nabiału. A że jestem nałogowcem w stosunku do jogurtów to dzień bez jogurtu jest stracony. Przez dwa tyg po porodzie jadłam Activie a potem różne jogurty i owocowe i naturalne, codziennie. Małemu jak narazie nic nie jest. Ale piję też surowe mleko (od krowy, nie z kartonu ) i jem twróg. Wolę nabiał od mięsa.

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
cudny

no nadaje, nadaje i do mnie i do TZta - ostatnio mu opowiadal co mu sie snilo, tez myslalam ze padne
a mialam wczesniej pytac o ten dom 4-pietrowy to taka hawira wielka czy Ty blok sobie na własność wykupiłaś

Taka hawira niestety i pół hektara podwórka do koszenia

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
BARDZO PRZEPRASZAM, ŻE NIE CZYTAM ALE MĘŻA JUŻ ZE MNĄ NIE MA BO JETS W PRACY I PO PROSTU NIE MAM JAK
ale oto moja Kaja po kąpaniu.
Tak ją tata mąką ziemniaczaną smaruje przykłada się chłopak do tego, oj przykłada ale zero potówek itd.
Faktycznie się przykłada...
nicolajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.