Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 16:16   #2581
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witam w ten piekny sloneczny dzien!!
Dziekuje wszystkim za gartulacje
emilka biedny Adrianek!Usciskaj go od cioci.Moze to jednak nie skaza i za 2 tygodnie odstawisz to niedobre mleko?
a o gronkowcu nawet nie mysl.A wlasciwie to jaka ta zielen tych kupek?Bo moja Julka ostatnio nie robi musztardowek tylko....musztardowo-zielone.Sama nie wiem jaki to kolor.Ale mysle ze to od koperku.
buziaczek jesli spi ale poza tym jest normalnym zywym dzieckiem to nic mu nie jest.Widocznie maly spioszek z niego i potrzebuje wiecej snu.A jak dzieci spia to rosna
Amazonia a moj smoczek jest od 0-6 m.Wiec go daje Julce.A Amelka urocza-zdjecie z butelka najlepsze
zanka zeby sie nie pochorowala-kuruj sie.Kto sie Filipkiem zajme??
emzeta gratuluje usmiechu!I Karmienia piersia tez gratuluje
masako "wystarczy przejść koło jakiegoś stada i widać ja sie przyglądają, one kiedyś rzucą tą trawe i zaczną polowac na ludzi"tekst roku
Judy moj tz tez boi sie Julki...tzn wezmie na rece,pobawi sie,nakarmi...uwielbia trzymac ja do odbekniecia.Ale nie przewinie-a juz Boz bron kupy,nie wykapie,z ubieraniem tes sa opory.Ja to tak dobrze i szybko robie...a jak mam nie robic skoro juz od 6 tygodnie dzien w dzien
gabriella zazdroszcze tej figury!Ja taki brzuch moge miec na codzien
a kreske tez mam-przez caly brzuch sie ciagnie a kolo pepka tak dziwnie zawija....i pepek nadal taki ciemny
zanka mi tez ostatnio wlosy wypadaja.Po porodzie byly baaardzo geste,sztywne i nawet sie lekko krecily.teraz wracaja do formy sprzed ciazy...czyli sredniej jakosci-i wypadaja
sonera nie mysl o przykrych rzeczach.Takie wypadki sie zdarzaja,ale to nie oznacza ze Ciebie moga dotyczyc!!Spokojnie!!:cmo k:
jastinada zeby jednak pokarm byl!Powiem Ci ze on tak szybko nie zanika.Mi sie z cyckow 2 tygodnie jeszcze lalo po odstawieniu malej od piersi.Najwiecej przy karmieniu jej i prasowaniu-no coz cieplo chyba robi swoje
monix ok,wrzuce Wam fotki ale pozniej.Jakby to TZ zobaczyl to by mi padlOn ma dosc sceptyczne podejscie do wizazu.(Zdjecia w albumie)Gratuluje treningu z TZtem.
Ja tez poprosze nazwe tej masci witaminowej!!I zaproszenie na nk tez
A moja Julcia dzis znowu caly dzien przespi.I coraz czesciej sie robi glodna.Wypija 120 a po 2 godzinach juz ciamka kciuka.Przetrzymuje ja do tych 3-3,5.A jak juz spi to nawet 5 godzin nie pije.A po gripe water sadzi baczki az pieknie.A jak sie przy tym cieszyTylko kupki po tym robi ....Dzis po same pachy byla usmarowana-chyba z 5 chusteczek zuzylam.A ja dzis postanowilam sie wziac za siebie ostro i od jutra przechodze na diete 1000kcal.Ostatnio zrzucilam na niej 20kg.Teraz tez by sie tyle przydalo.Choc podejrzewam ze tarczyca hamuje moje kilogramy.Ale ide do endokrynologa w tym miesiacu to sie dowiem.W ogole maj to bedzie miesiac wydatkow.Szczepienia 5w1 +rotawirusy,bioderka,ja ginekolog,endokrynolog,ok ulista...masakra....becik owe pojdzie cale.

Milego dnia!!Milego weekendu!!!
malpko witamy!!!
a to ja na spacerku majowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg small01.05.09.jpg (154,6 KB, 53 załadowań)
__________________
80------70-----60-----55

Edytowane przez fizjo83
Czas edycji: 2009-05-01 o 16:59
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 16:24   #2582
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hej

własnie wróciłam do domku widze ze maz nawet fotki wstawił a najlepsze jest to ze sam spytał sie mnie czy napisac na wizazu ze urodziłam byłam w szoku i widze ze nawet głupie podpisy pod fotkami

poród nie wyszedł tak jak bym chciała ale mam niunie nadrobie i opisze wam co nie co jutro bo dzis padam
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 16:24   #2583
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
raspi a może podłuż pod materac segregator to będzie mniej ulewała - ja zauważyłam od kiedy moje chłopaki śpią we wózku w ciągu dnia a tam jest prawie na płasko ale lekko uniesione mają to nie ulewają prawie wcale!
Chyba wyprobuje

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Mata jak na razie bardziej się mamie i kotu podoba jak Amelce dzisiaj chciałam, żeby podnoszenie główki na macie poćwiczyła, to mi wzięła i ulała na tą matę chyba, żebym jej więcej nie kładła

Trzymam kciuki za wtorek żeby się coś wyjaśniło
I pisz częściej chociażby o tym ulewaniu i o tym, że się martwisz

Ja chyba też zadzwonię po pielęgniarkę, żeby przyszła... a że mamy długi weekend, to pewnie dopiero we wtorek przyjdzie, oczko dalej nam ropieje i coś chrupie małej w kolanku jak próbuje ćwiczyć bioderka, albo przebieram, to zawsze chrupie... jakby jej coś przeskakiwało...
Moja tez ulewa jak ja na brzuch daje uwielbia na tatusia ulac zreszta na mamusie tez moja tez narazie matami jakos nie bardzo sie interesuje

Mam nadzieje, ze repojace oczko przejdzie i ze z kolankiem to nic powaznego. Mojej malej to wszystko szczela
Ale nie chrupic nic

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Raspi witaj kochana

a ja wczoraj odciągłam 50ml- mój sukcesale fajnie
Dziś próbuję żurku, mam nadzieje że reakcji niepożądanej nie będzie
Byliśmy już na spacerku tzn ja, fragles i Dawid bo TZ spi, a tak się cieszyłam że aż 3 dni będzie z nami, mogłam przewidzieć że połowe tego prześpi, a drugą "przemarudzi< ale słowo>
Wczoraj z TZ ćwiczyłam- zero mięśni brzucha mam, mój ososbisty trener- TZ wymyslil mi nowe ćwiczenia sadysta , ledwo z podłogi wstałam po 20 min....Dawidek ma piękną dupeczkę nic się nie odparza, kupiłam krem dla niemowląt z wit.F( czyli maść witaminowa) gdzieś to u nas na forum wyczytałam i dziękuję autorce....
PO odp sposobem Judy czuję sie jakbym miała świetną pamięć


Gratulacje 50 to duzo mnie sie tez tyle udalo za pierwszym razem polozna doradzila abym sie pochylala jak odciagam i wiecej lecialo

Ja tez chce ciwczyc jutro ide na rower

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
odpisłam Ci na pw i zaraz wyslę Ci zaproszenie na nk

Ja tez chce NK
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:03   #2584
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dziewczyny które mają thermabag aventu po co jest ta mała kieszonka też izolowana?co można tam trzymać?bo mnie to bardzo intryguje
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:16   #2585
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
konkretnie to jest krema nie masc
Krem f18 z witaminą F dla niemowląt- super nawilża bo dawid miał suche miejsca po tych odparzeniach a ta masc w ciagu jednego dnia je wygoiłA a kosztowała 8złkupiona w aptece, odpisłam Ci na pw i zaraz wyslę Ci zaproszenie na nk
Fizjo tu jest nazwa
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
A jak chcesz zacytować, to skopiuj dany kawałek i na początku musi być

i wtedy masz piękny zacytowany kawałek

dla Emilki

Ale masz fajnie, ile ja bym dała, żeby mnie mój tak trenował...

Gratulacje
i super, że Dawidek ma super pupcię

O widzę Monix dzisiaj same super wieści

No ja jeszcze nie, bo mała się tym nie interesuje jeszcze

A ja ????
O je ale Emilka będzie miała czerwona dupkę Judy uwierz mi nie chciałabyś żeby mój TZ Cię trenował!!!dziękuje za podpowiedzi jak cytowac i wogóle, co do zaproszenia to prosze o dane na pw jak Ci znaleźć, bo jak mam wysłać zaproszenie??
Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
monix ok,wrzuce Wam fotki ale pozniej.Jakby to TZ zobaczyl to by mi padl On ma dosc sceptyczne podejscie do wizazu.(Zdjecia w albumie)Gratuluje treningu z TZtem.
Ja tez poprosze nazwe tej masci witaminowej!!I zaproszenie na nk tez
A moja Julcia dzis znowu caly dzien przespi.I coraz czesciej sie robi glodna.Wypija 120 a po 2 godzinach juz ciamka kciuka.Przetrzymuje ja do tych 3-3,5.A jak juz spi to nawet 5 godzin nie pije.A po gripe water sadzi baczki az pieknie.A jak sie przy tym cieszyTylko kupki po tym robi ....Dzis po same pachy byla usmarowana-chyba z 5 chusteczek zuzylam.A ja dzis postanowilam sie wziac za siebie ostro i od jutra przechodze na diete 1000kcal.Ostatnio zrzucilam na niej 20kg.Teraz tez by sie tyle przydalo.Choc podejrzewam ze tarczyca hamuje moje kilogramy.Ale ide do endokrynologa w tym miesiacu to sie dowiem.W ogole maj to bedzie miesiac wydatkow.Szczepienia 5w1 +rotawirusy,bioderka,ja ginekolog,endokrynolog,ok ulista...masakra....becik owe pojdzie cale.

Milego dnia!!Milego weekendu!!!
malpko witamy!!!
a to ja na spacerku majowym
czekam na te zdjęcia nazwe dałam tam wcześniej w kawałku cytowanym a co do zaproszenia to poprosze dane na pw zebym mogła Cię znalezc...o matko!!!!!!!!1dawaj tą diete cały jadłospis co jeść bo ja niemam pojęcia co ile ma kalorii, utkwiło mi w głowie że zapiekanka ma chyba 450, co do wydatków o kurcze współczuje...ja do gina ide państwowo dlatego mam dopiero wizyte 28 maja(po 3 miesiacach) szkoda mi kasy jak już dzidzi w środku nie ma bo poważny remont mamy przed sobą...zdjęcie piękne i pogoda też również miłego weekendu
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hej

własnie wróciłam do domku widze ze maz nawet fotki wstawił a najlepsze jest to ze sam spytał sie mnie czy napisac na wizazu ze urodziłam byłam w szoku i widze ze nawet głupie podpisy pod fotkami

poród nie wyszedł tak jak bym chciała ale mam niunie nadrobie i opisze wam co nie co jutro bo dzis padam
witaj małpko i gratuluje!!!!a podpisy są zaj****te
Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość

Gratulacje 50 to duzo mnie sie tez tyle udalo za pierwszym razem polozna doradzila abym sie pochylala jak odciagam i wiecej lecialo

Ja tez chce ciwczyc jutro ide na rower
Ja tez chce NK
jak na mnie brdzo duzo zawsze jestem pochylona bo inaczej tryska na boki, w ogole wcześniej kapało tylko kapu kap, a teraz czasem siknie siku sik i jak sika to więcej i szybciej napełnia sie pojemniczek. Raspi szczypiorze Ty nie musisz ćwiczyć a co do zaproszenia proszę dane na pw.......
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-01 o 17:17
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:18   #2586
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Monix mam Cię
Ha! Znalazłam

Malpka witaj!!! jakieś zdjęcia byś wkleiła bez komentarzy meża
Cytat:
Napisane przez nicolajj Pokaż wiadomość
Judy unas tak chrupie w kostkach i barkach ale chirurg dziecięcy kazał się nie ptrzejmować. Ciekawe co tobie lekarz powie.
Powie, że to nic takiego i żeby paracetamol podawać

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
a judy tak byś wszystko chciała ja ładnie poprosiłam
A ja nie poprosiłam
Ale za to sama znalazłam
Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Ale ide do endokrynologa w tym miesiacu to sie dowiem.W ogole maj to bedzie miesiac wydatkow.Szczepienia 5w1 +rotawirusy,bioderka,ja ginekolog,endokrynolog,ok ulista...masakra....becik owe pojdzie cale.
Jak ja Wam zazdroszczę specjalistów.... pal licho becikowe...
A spacerek widzę udany

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Moja tez ulewa jak ja na brzuch daje uwielbia na tatusia ulac zreszta na mamusie tez moja tez narazie matami jakos nie bardzo sie interesuje
olewanie tatusia już się zaczyna coś szybko Laura zaczyna ja zaczęłam jak miałam 13 lat
Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze repojace oczko przejdzie i ze z kolankiem to nic powaznego. Mojej malej to wszystko szczela
Ale nie chrupic nic
no właśnie nam tak strzyka... strzela, nie wiem, jak to nazwać... a tu opieki lekarskiej takiej profesjonalnej niestety nie ma... aż szkoda...
A polskich pediatrów znalazłam aż trzech :kwaśny:
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:29   #2587
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dziękuję dziwewczynki za pocieszenie jestescie kochane, kurcze żeby tylko on chciał pić to mleczko to by było wszystko w porządku a jak on mi pokazuje języczkiem, ze chce jeść, patrzy się na mnie tymi ślicznymi oczętkami a ja mu daję to świństwo to mi się serce rozdziera płacze i pije troszkę, później znowu płacze, później znów pije....ehhh
wogóle to faktycznie więcej ulewa po tym mleku, ono jest jakieś rzadsze i bardzo podobne do mojego mleczka- po mooim też tak ulewał.
Okropnie się czuję, najpierw odebrane mu zostało pyszne mleczko z piersi, teraz do tego się przyzwyczaił i też zabierają...biedaczek mój malutki

a i dziękuję za komplementy nt avatarku

Monix a ja Cię znalazłam i pierwsza Ci zaproszenie na NK wyslę

SoNeRa ja wiem, że to przeżywasz bo Ty też masz bliźniaki ale postaraj się niepotrzebnie nie nakręcać, masz zdrowych chłopaków i lada dzień jeszcze ciebie przerosną i na pewno nic im nie będzie
Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
Razem z Tz pomyslelismy sobie, ze on juz taki duzy... i w ogole czulismy sie jakbysmy go opuscili...ale nie plakal i rano sie obudzil radosny wiec sie mu krzywda nie dzieje...prawda?
Co do sprzatania to ja sie juz kiedys wypowiedzialam, moj Tz wie, ze maly daje popalic, a maly jest za mamusia i w weekendy w ciagu dnia daje popalic szczegolnie mocno, zeby tata widzial jaki on aktywny i zeby docenil obiad na stolea reszta jakos ujdzie w tlumie...
Za to dobrze i motywujaco dzialaja na mnie wizyty, bo mamy w miare nowy dom - tez 3 pietra przy czym 3 prawie nie uzywane wiec nie sprzatam....no i ludzie chca calosc ogladac....wiec sprzatamy przed wizyta - taka pelna mobilizacja...
Tylko tesciowie niezapowiedzianie przychodza (maja klucz i sobie sami wchodza do domu...co prawda czekaja na dole, ale co jak np. ja bede odciagac mleko albo karmic na dole???)...
No wiec mam na nich sposob - po prostu pozostawiam klucze w drzwiach i nie beda mogli wejsc a ja udam glupia...
Ale jestem wredna prawda???ale ja nie chce czuc sie jakbym z tesciami mieszkala...a do nich delikatne aluzje nie dochodza...juz Tz mowilam a co jakbysmy tak sobie w sobote na dole pobaraszkowali...itp itd...a oni by tutaj weszli? ehhh ale faceci tacy sa...nie widza takich rzeczy....
Dobra zycze Wam kochane udanej majowki!!!slicznej pogody no i wypocznijcie i wykorzystajcie Tz jak sie da!
Buziaki dla maluszkow...
fajny sposób na teściowych.....ale rozumeim, moja też wchodzi bez pukania no i gratuluję pierwszej samodzielnej nocki maluszka
a może jakby Was przyłapali na baraszkowaniu to by więcej niezapowiedzianie nie przyszli przemyśl to

ja się dzisiaj postawiłam teściowej bo mi wyskoczyła, że gdzie tak dziecko bez czapki a mial kapturek zalozony....tak jak na avatarku - to jej powiedzialam, że dzieci powinny miec wtedy czapki co dorośli, a ona "TAK?" a ja "TAK!!!" to jej nagadałam co nie

Judy motylki się nie kręcą i ja pierwsze słyszę, że mają się kręcić
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Ja chyba też zadzwonię po pielęgniarkę, żeby przyszła... a że mamy długi weekend, to pewnie dopiero we wtorek przyjdzie, oczko dalej nam ropieje i coś chrupie małej w kolanku jak próbuje ćwiczyć bioderka, albo przebieram, to zawsze chrupie... jakby jej coś przeskakiwało...
Judy ne martw się, nam przeszło oczko po 7tygodniach u Amelki też będzie dobrze, tylko obserwuj, żeby niedługo jej zaczęły łezki lecieć
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Monix to tak dla zmyłki
a ja wczoraj odciągłam 50ml- mój sukcesale fajnie

jeszcze troche i będziesz mistrzynią w odciąganiu super
Anvi i Monix co do ogonków to podobno wędzone dłużej poleży

Monix super, że z pupcią coraz lepiej bardzo się cieszymy

Raspberry biedna Laura, może niedługo przejdzie jej ulewanie
Anvi przegoń tą kobyłę precz
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
dla Emilki
nie bij
No właśnie Monix ja się nie nabijam, właśnie, że mi się bardzo ale to bardzo podoba a że jest wesoły pajacyk to i ja cośtam wesołego napisałam - nie było złośliwie na prawdę

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Malpka witaj a komentarze nie są wcale głupie

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Fizjo slicznie wyglądasz na spacerku majowym u Was tak ciepło? ja to dzisiaj w cienkiej kurtce musiałam chodzić bo piździ jak w kieleckiem
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-05-01 o 17:30
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 17:35   #2588
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Fizjo tu jest nazwa


czekam na te zdjęcia nazwe dałam tam wcześniej w kawałku cytowanym a co do zaproszenia to poprosze dane na pw zebym mogła Cię znalezc...o matko!!!!!!!!1dawaj tą diete cały jadłospis co jeść bo ja niemam pojęcia co ile ma kalorii, utkwiło mi w głowie że zapiekanka ma chyba 450, co do wydatków o kurcze współczuje...ja do gina ide państwowo dlatego mam dopiero wizyte 28 maja(po 3 miesiacach) szkoda mi kasy jak już dzidzi w środku nie ma bo poważny remont mamy przed sobą...zdjęcie piękne i pogoda też również miłego weekendu
Dzieki.Jakos tea nazwe przeoczylam
Dane wyslalam na pw.
Zdjecia sa w albumie-prosze o sugestie bo u mnie weny brak.
A diete moge podac ale jest dosc ciezka i restrykcyjna-jabluszko to juz posilekAle warto!!
Tu masz przykladowe jadlospisy:
http://zdrowie.onet.pl/201,,,,,diety...rii,diety.html
A tabele kaloryczne porpstu znajdz w necie.

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość


Jak ja Wam zazdroszczę specjalistów.... pal licho becikowe...
A spacerek widzę udany
No faktycznie.Jak mi maja paracetamol przepisac to wole wydac 80 zl na wizyteI uzyskac w miare fachowa porade.
A spacerek bardzo udany.Maz mnie wyciagnal do lasu.Wrocilam wymeczona
Jak juz mnie monix zaprosi to ja sie wprosze....jak poznam kto jest kimBo jak na razie to mam EmilkeA jastinada bidna to mnie chyba nie kojarzy
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
dziękuję dziwewczynki za wszystkie pocieszenie jestescie kochane, kurcze żeby tylko on chciał pić to mleczko to by było wszystko w porządku a jak on mi pokazuje języczkiem, ze chce jeść, patrzy się na mnie tymi ślicznymi oczętkami a ja mu daję to świństwo to mi się serce rozdziera płacze i pije troszkę, później znowu płacze, później znów pije....ehhh
wogóle to faktycznie więcej ulewa po tym mleku, ono jest jakieś rzadsze i bardzo podobne do mojego mleczka- po mooim też tak ulewał.
Okropnie się czuję, najpierw odebrane mu zostało pyszne mleczko z piersi, teraz do tego się przyzwyczaił i też zabierają...biedaczek mój malutki

a
Jejku jak mi przykro ze sie biedny Adrianek tak meczy:gla siu:
Nawet nie wiem co tu powiedziec.Trzymajcie sie!!!!
A ja sie rozpijamWWczoraj piwko,dzis winko.Wlasnej produkcji-maz namietnie produkuje wino.Tylko piwniczki brak
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:39   #2589
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Fizjo zaproszenie wysłane
Judy, Emilka ciężko nie było wejść w profil sonary i zobaczyc kogo dodała co nie??
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
dziękuję dziwewczynki za pocieszenie jestescie kochane, kurcze żeby tylko on chciał pić to mleczko to by było wszystko w porządku a jak on mi pokazuje języczkiem, ze chce jeść, patrzy się na mnie tymi ślicznymi oczętkami a ja mu daję to świństwo to mi się serce rozdziera płacze i pije troszkę, później znowu płacze, później znów pije....ehhh
wogóle to faktycznie więcej ulewa po tym mleku, ono jest jakieś rzadsze i bardzo podobne do mojego mleczka- po mooim też tak ulewał.
Okropnie się czuję, najpierw odebrane mu zostało pyszne mleczko z piersi, teraz do tego się przyzwyczaił i też zabierają...biedaczek mój malutki

a i dziękuję za komplementy nt avatarku

Monix a ja Cię znalazłam i pierwsza Ci zaproszenie na NK wyslę

SoNeRa ja wiem, że to przeżywasz bo Ty też masz bliźniaki ale postaraj się niepotrzebnie nie nakręcać, masz zdrowych chłopaków i lada dzień jeszcze ciebie przerosną i na pewno nic im nie będzie

fajny sposób na teściowych.....ale rozumeim, moja też wchodzi bez pukania no i gratuluję pierwszej samodzielnej nocki maluszka
a może jakby Was przyłapali na baraszkowaniu to by więcej niezapowiedzianie nie przyszli przemyśl to

ja się dzisiaj postawiłam teściowej bo mi wyskoczyła, że gdzie tak dziecko bez czapki a mial kapturek zalozony....tak jak na avatarku - to jej powiedzialam, że dzieci powinny miec wtedy czapki co dorośli, a ona "TAK?" a ja "TAK!!!" to jej nagadałam co nie
Anvi i Monix co do ogonków to podobno wędzone dłużej poleży

Monix super, że z pupcią coraz lepiej bardzo się cieszymy

nie bij
No właśnie Monix ja się nie nabijam, właśnie, że mi się bardzo ale to bardzo podoba a że jest wesoły pajacyk to i ja cośtam wesołego napisałam - nie było złośliwie na prawdę
pięknie nagadałaś teściowej mi tez się awatarek podoba, zeby nie było . Emilka czyli, ze ogonki wędzić?Emilka z tym pajacem sobie jaja robiłam, przeciez się nie gniewam chyba Emilka a to mleczko to od wczoraj podasjesz dopiero? biedny chłopak no!!
Fizjo powiadasz ze mąż Cię w lesie wykończył? a co do zdjęć to niewidze ich zapomnialabym awatar cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-01 o 17:54
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:48   #2590
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

monixo - mnie zawsze śmieszy jak piszesz sonAry a nie sonEry to nie problem jak dla mnie tylko się zawsze z tego ciesze

fizjo To Ty mi teraz wysłałaś na nk??

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

emilka bidny ten Twój synuś jak tak z tym mleczkiem jest - ale może za kilka dni się przestawi ładnie!!

PS ja teraz mam schiza lekkiego - chłopaków wziełam we wózku tuż koło mnie żebym ich widziała jak śpią:/
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:52   #2591
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
monixo - mnie zawsze śmieszy jak piszesz sonAry a nie sonEry to nie problem jak dla mnie tylko się zawsze z tego ciesze

fizjo To Ty mi teraz wysłałaś na nk??

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

emilka bidny ten Twój synuś jak tak z tym mleczkiem jest - ale może za kilka dni się przestawi ładnie!!

PS ja teraz mam schiza lekkiego - chłopaków wziełam we wózku tuż koło mnie żebym ich widziała jak śpią:/
wybacz !!!!!!!zawsze mi się miesza, ale wiesz ze kilka razy to jednak udało mi się poprawnie napisać bo poprawiałama dziś TZ w domu ze tyle czasu masz dla nas?
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 17:54   #2592
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

judy ja też zazdroszczę tej opieki w PL tak jak piszesz srać bacikowe ale kurde specjaliści w PL są nieocenieni i taka jest prawda!!
Jak będę w PL za miesiąc to pójdę prywatnie z chłopakami do jakiegoś dobrego pediatry tylko musze się rozgadać jaki jest dobry u mnie w mieście.
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 17:54   #2593
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Fizjo zaproszenie wysłane
Judy, Emilka ciężko nie było wejść w profil sonary i zobaczyc kogo dodała co nie??

Fizjo powiadasz ze mąż Cię w lesie wykończył? a co do zdjęć to niewidze ich zapomnialabym awatar cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Dzieki!Juz zaakceptowane
A zdjec nie widzisz bo ich nie dodalam


Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
monixo - mnie zawsze śmieszy jak piszesz sonAry a nie sonEry to nie problem jak dla mnie tylko się zawsze z tego ciesze

fizjo To Ty mi teraz wysłałaś na nk??

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

emilka bidny ten Twój synuś jak tak z tym mleczkiem jest - ale może za kilka dni się przestawi ładnie!!

PS ja teraz mam schiza lekkiego - chłopaków wziełam we wózku tuż koło mnie żebym ich widziała jak śpią:/
Tak,wyslalam Ci zaproszenie
Ja tez lubie widziec Julke jak spi.A jak jest w lozeczku to latam co chwile
Juz dodaje zdjecia1
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:03   #2594
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

mąż w pracy będziue za 15min - chłopcy dziś grzeczni jedzą i śpią we wózku no to ja szaleje na wizażu mam jedynie przerwy na karmienia ale budzą się razem więc w fotelikach karmię
ostatnio jakoś lepiej sobie z nimi radzęmam nadzieję, że tak już bedzie i że będą częstym bywalcem wizażu a nie tylko niedzielnym gościem

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

kurde ale tu fajnie i miło szkoda, że tak wszystkie daleko mieszkamy bo fajnie by się było na kawkę umówić

zaraz zmykam bo mąż wróci z pracy to chwilkę chociaż posiedzimy razem jak dzieci będą dalej spały
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:12   #2595
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
A zdjec nie widzisz bo ich nie dodałam

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
mąż w pracy będziue za 15min - chłopcy dziś grzeczni jedzą i śpią we wózku no to ja szaleje na wizażu mam jedynie przerwy na karmienia ale budzą się razem więc w fotelikach karmię
ostatnio jakoś lepiej sobie z nimi radzęmam nadzieję, że tak już bedzie i że będą częstym bywalcem wizażu a nie tylko niedzielnym gościem

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

kurde ale tu fajnie i miło szkoda, że tak wszystkie daleko mieszkamy bo fajnie by się było na kawkę umówić

zaraz zmykam bo mąż wróci z pracy to chwilkę chociaż posiedzimy razem jak dzieci będą dalej spały
podziwiam!!!!!!!!!!!!!!!! !!grzeczni nie grzeczni jest ich dwóch i mają 14 butelek....szacun...
edit:Fizjo pojęcia nie mam kuchnie zrobiłaś w brązie i ogólnie ciemno jest ale ładnie,czy przez te okno wpada słońce? Może przez ten ciemny kolor wydaje Ci sie niezadomiona<co to za słowo >??

a ja musze laptopa tztowi oddac
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-01 o 18:27
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:25   #2596
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hehe no plus 2 butelki do herbatekihihih
ostatnie 2 dni są ok ale takto jest straaaasznie ciężko samej mi się nimi opiekować dodam, że całkowicie samej bo nawet nie ma mi kto ich na spacer zabrać:/

a i mąż pomaga jak jest w domu karmi, przewija, kąpie, w nocy wstaje także mam w nim duże wsparcie!
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:35   #2597
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hello
dziekujemy za pochwaly avatarku

e.m.i.l.k.a
dziekuje dzis Ania lepiej,nawet zaczela cwiczyc glowke

Anvi noz kurde flak...wspolczuje dobrze,ze do PL jedziesz moze cos poradza....

fizjo83
fajna fotka

sonera i jak sprawdzalas te odpowiedniki mleka w PL.... ten link co ci dalam...pytam bo sama ciekawam ...

ok Sloneczka dzis jeszcze wieczorkiem sprobuje wpasc...w nast tygodniu bede wpadac ale nieregularnie bo rodzice jutro przyjezdzaja do uk na tydzien wiec nie bedzie kiedy buziaki
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:48   #2598
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Czesc dziewczyny!

Nie wiem, czy mnie jeszcze pamietacie... Ja o was mysle codziennie, choc internetu nadal nie mam Musze ta nieszczesna inspekcje elektryczna najpierw miec, a nasz elektryk co chwile gdzies znika.
Serdecznie gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom, kiedys postaram sie wpasc na dluzej i poogladac zdjecia waszych wyczekanych bobaskow, teraz jestem w bibliotece z Julcia przewieszona przez brzuch w nosidelku, zaraz mi sie pewnie obudzi i koniec surfowania. Wpadlam sie tylko przywitac.
U nas wszystko w porzadku, oprocz mojej wagi... do zrzucenia mam 13 kilo. W nastepnej ciazy planuje nie jesc.
Julcia tez tlusciutka - wazy 6 kilo, a to dopiero jej 7 tydzien. Kilka dni temu bylo 30 stopni, miala na sobie letnia sukieneczke i te kochane tlusciutkie ramionka z waleczkami na ktore czekalam cala ciaze
Dobra, tyle o nas, glupio mi ze na chwile a sie rozpisuje. Choc w ciazy obiecalam wam kilkustronicowy referat napisac przez noc, teraz bylabym w stanie pisac bez konca o mojej Julci. Hehe.

Kocham i tesknie !!

Wasza Asiula
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:55   #2599
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Zdjecia sa w albumie-prosze o sugestie bo u mnie weny brak.
A o co konkretnie chodzi??? Bo chyba cos przeoczyłam
Cytat:
Napisane przez fizjo
A spacerek bardzo udany.Maz mnie wyciagnal do lasu.Wrocilam wymeczona
no to super w lesie najlepiej
Cytat:
Napisane przez fizjo
A ja sie rozpijam Wczoraj piwko,dzis winko.Wlasnej produkcji-maz namietnie produkuje wino.Tylko piwniczki brak
Ale Ci dobrze
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
kurcze żeby tylko on chciał pić to mleczko to by było wszystko w porządku a jak on mi pokazuje języczkiem, ze chce jeść, patrzy się na mnie tymi ślicznymi oczętkami a ja mu daję to świństwo to mi się serce rozdziera płacze i pije troszkę, później znowu płacze, później znów pije....ehhh
Aż mi się smutno zrobiło

Cytat:
Napisane przez Emilka
ja się dzisiaj postawiłam teściowej bo mi wyskoczyła, że gdzie tak dziecko bez czapki a mial kapturek zalozony....tak jak na avatarku - to jej powiedzialam, że dzieci powinny miec wtedy czapki co dorośli, a ona "TAK?" a ja "TAK!!!" to jej nagadałam co nie
A co!!! Toście sobie obie pogadały, nie ma co!!!
I dziękuję w sprawie oczka
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Jak będę w PL za miesiąc to pójdę prywatnie z chłopakami do jakiegoś dobrego pediatry tylko musze się rozgadać jaki jest dobry u mnie w mieście.
Fanie masz, przynajmniej sprawdzisz, a ja nie wiem, kiedy pojadę...
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
mąż w pracy będziue za 15min - chłopcy dziś grzeczni jedzą i śpią we wózku no to ja szaleje na wizażu mam jedynie przerwy na karmienia ale budzą się razem więc w fotelikach karmię
ostatnio jakoś lepiej sobie z nimi radzęmam nadzieję, że tak już bedzie i że będą częstym bywalcem wizażu a nie tylko niedzielnym gościem
No i super, że coraz lepiej Wam idzie
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Judy, Emilka ciężko nie było wejść w profil sonary i zobaczyc kogo dodała co nie??
Bardzo cięzko
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
a ja musze laptopa tztowi oddac
dla TŻta
i co Ty biedna teraz robic będziesz????
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 19:10   #2600
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Justynko wczesniej przeoczyłam Twojego posta przepraszam nie martw się, będzie dobrze, szkoda mleczka ale jeżeli jesteś pewna, że się nie da nic zrobić to jak najszybciej się z tym pogódź i przestań mysleć bo zeschizujesz jak ja....są też pozytywne strony karmeinia butelką, np że TZ bedzie mógł też pokarmić malutką będzie się mógł bardziej z nią zżyć.
wpadaj do nas częściej a zobaczysz, że od razu ci się lepiej zrobi. Nadii na pewno mleczko sztuczne posmakuje i będzie jadła aż jej się będą uszy trzęsły

Fizjo świetny avatarek
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Judy, Emilka ciężko nie było wejść w profil sonary i zobaczyc kogo dodała co nie??
no skąd wiedziałaś?
Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość

Jak juz mnie monix zaprosi to ja sie wprosze....jak poznam kto jest kimBo jak na razie to mam EmilkeA jastinada bidna to mnie chyba nie kojarzy
a jak się musiałam wysilić umysłowo zanim doszłam kto ty jesteś tymbardziej, że wysłałaś odebrałam zaproszenie jak wróciłam ze szpitala i ciężko było u mnei z myśleniem....
a jeszcze gorzej było z Gosiunią, ostatnio dodała zdjęcie a ja się 15min zastanawiałam kto to jest i skąd ja ją mam wśród znajomych no ale teraz już na pewno ją zapamiętam - w końcu intensywnie myslałąm o niej przez 15min
Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
A ja sie rozpijamWWczoraj piwko,dzis winko.Wlasnej produkcji-maz namietnie produkuje wino.Tylko piwniczki brak
ładnie to tak się rozpijać i się nie podzielić.....a my tu o suchym pysku siedzimy no mam w lodówce 3 butelki wódki (tz w prezencie dostał )- każda z innej parafii tyle, że ja wódki nienawidze

Gryzaczek brawa dla Ani dzielna dziewczynka

SoNeRa dajemy nowe mleko od dzisiaj od rana. Wogóle to nie wiem czy pisałam ale jest dużo rzadsze od Nana, lepiej się rozpuszcza bo nana to jakiś dziwny osad zostawiał

A Adrianek zjadł po kąpieli 30ml i usnął ehhh ciężka noc przed nami

no a tak go w podróży nad jezioro wytrzęsło, że mega kupsko walnął jak tylko zajechalismy...jak go w samochodzie przebierałam to myslałam, że bez maski nei dam rady
zapraszam dziewczynki na szaszłyki bop już zapach mi dolatuje, że gotowe

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Spicegirl witamy oczywiście, że pamiętamy kochana my się już doczekać nei możemy kiedy w końcu będziesz miała internet wrzuć zdjęcia Julki
jak chcesz to Ci swojego wujka elektryka podrzucę

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość

a ja musze laptopa tztowi oddac
ja wiedziałam że te jego wolne dni na dobre Ci nie wyjdą....
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:13   #2601
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Spice wróciła
No pewnie, że pamiętamy
Ale jeszcze jakieś zdjęcia tego tłuścioszka mogłabyś nam zapodać
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:23   #2602
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Fizjo a więc tak: kuchnia wg mnie batrdzo ładna, strona z meblami generalnie bardzo ladna - ewentualnie cos na szafkach wysoko mozna postawic a tak to mucha nie siada, natomiast z lewej strony dalabym stól przy oknie a nie lodowke bo ta lodowko jednak trocche swkatla zaslania

p.s. mam taki sam czajnik twoj tez tak glosno trzeszczy?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:49   #2603
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Fizjo a więc tak: kuchnia wg mnie batrdzo ładna, strona z meblami generalnie bardzo ladna - ewentualnie cos na szafkach wysoko mozna postawic a tak to mucha nie siada, natomiast z lewej strony dalabym stól przy oknie a nie lodowke bo ta lodowko jednak trocche swkatla zaslania

p.s. mam taki sam czajnik twoj tez tak glosno trzeszczy?

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

no skąd wiedziałaś?
ja wiedziałam że te jego wolne dni na dobre Ci nie wyjdą....
bo zbyt szybko i zbyt chętnie mnie znalazlściespoko bolek dałam rade, zapomniałam, że mam jeszcze komputer
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
A Bardzo cięzko

dla TŻta
i co Ty biedna teraz robic będziesz????
Judy dałam radę jak widzisz, co prawda luksusu teraz brak,ale cóż....i nikt nie docenia a ja się tak poświęcam........mojemu "nałogowi"
Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Nie wiem, czy mnie jeszcze pamietacie...
nie pamiętamy żartowałamwita j i wracaj szybko bo już tego referatu nie mogę się doczekac
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hehe no plus 2 butelki do herbatekihihih
ostatnie 2 dni są ok ale takto jest straaaasznie ciężko samej mi się nimi opiekować dodam, że całkowicie samej bo nawet nie ma mi kto ich na spacer zabrać:/

a i mąż pomaga jak jest w domu karmi, przewija, kąpie, w nocy wstaje także mam w nim duże wsparcie!
super, że masz takie oparcie w swoim męzu
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 20:05   #2604
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

jak zwykle mogę na Was liczyc

Emilka łykam te tabletki homeopatyczne o d Ciebie może cuś ruszy
bo wiecie tak pomyślałam,że może to jest ten taki moment kryzysowy,coś kiedyś czytałam,że może się pojawic takie zmniejszenie produkcji przez cycusie,a potem wszystko wraca....no cóż,będę przystawiac małą a potem dokarmiac sztucznym/mamy NANa1-nie wiem czy to dobre/,jak będzie ciągle stymulowac cycuchy to może jeszcze się uda...mnie nie załamuje to że będziemy na sztucznym,tylko wkurza mnie ciągle brak stabilizacji,tak się miotamy między cyckiem a bultelką,ciągla dziecko nie dojedzone,biegamy i robimy dokładki...to jest wkurzające ,bo ani ja ani córcia nie jesteśmy za szczęśliwe z powodu jedzenia.Ale myśle,że w końcu i u nas się jakoś ułoży i będę miec czas na wizaż

Spicegirl my też tęsknimy
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 20:15   #2605
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Jasti będzie coraz lepiej zobaczysz widzisz dzisiaj udało Ci się znaleźć dwa międzyczasy na wizażczyli juz jest poprawa, oby tak dalej bo tu tęsknimy za Tobą

Fizjo kolor kupek to albo musztardowy albo zielony a czasami pół kupy jest jednego koloru a pół drugiego

Malpka brakuje mi danych waszej córeczki do listy
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 20:22   #2606
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
jak zwykle mogę na Was liczyc

Emilka łykam te tabletki homeopatyczne o d Ciebie może cuś ruszy
bo wiecie tak pomyślałam,że może to jest ten taki moment kryzysowy,coś kiedyś czytałam,że może się pojawic takie zmniejszenie produkcji przez cycusie,a potem wszystko wraca....no cóż,będę przystawiac małą a potem dokarmiac sztucznym/mamy NANa1-nie wiem czy to dobre/,jak będzie ciągle stymulowac cycuchy to może jeszcze się uda...mnie nie załamuje to że będziemy na sztucznym,tylko wkurza mnie ciągle brak stabilizacji,tak się miotamy między cyckiem a bultelką,ciągla dziecko nie dojedzone,biegamy i robimy dokładki...to jest wkurzające ,bo ani ja ani córcia nie jesteśmy za szczęśliwe z powodu jedzenia.Ale myśle,że w końcu i u nas się jakoś ułoży i będę miec czas na wizaż

Spicegirl my też tęsknimy
Na pewno się ułozy
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 21:22   #2607
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Spicegirl no jasne, ze pamietamy

Jasti, napewno sie ulozy

Emilko dziekuje tez mam nadzieje, ze przejdzie

Monix znalazlam Cie

Fizjo widze, ze spacerek udany ( Ciebie tez )

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
dziękuję dziwewczynki za pocieszenie jestescie kochane, kurcze żeby tylko on chciał pić to mleczko to by było wszystko w porządku a jak on mi pokazuje języczkiem, ze chce jeść, patrzy się na mnie tymi ślicznymi oczętkami a ja mu daję to świństwo to mi się serce rozdziera płacze i pije troszkę, później znowu płacze, później znów pije....ehhh
wogóle to faktycznie więcej ulewa po tym mleku, ono jest jakieś rzadsze i bardzo podobne do mojego mleczka- po mooim też tak ulewał.
Okropnie się czuję, najpierw odebrane mu zostało pyszne mleczko z piersi, teraz do tego się przyzwyczaił i też zabierają...biedaczek mój malutki
Emilko przykro mi bardzo mam nadzieje, ze Adrianek sie przekona do nowego mleczka. Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
A spacerek bardzo udany.Maz mnie wyciagnal do lasu.Wrocilam wymeczona
Super nie ma to jak wypad do lasu

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
mąż w pracy będziue za 15min - chłopcy dziś grzeczni jedzą i śpią we wózku no to ja szaleje na wizażu mam jedynie przerwy na karmienia ale budzą się razem więc w fotelikach karmię
ostatnio jakoś lepiej sobie z nimi radzęmam nadzieję, że tak już bedzie i że będą częstym bywalcem wizażu a nie tylko niedzielnym gościem

-
Ale sie ciesze takie wypowiedzi mnie motywuja
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 22:15   #2608
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

SpiceGirl - witamy i pamietamy!!! nie mozemy sie doczekac az sie zaczniesz udzielac...a Julka to pieknie rosnie
Jastinada! probuj jak najdluzej! u mnie laktacja sie ustabilizowala gdzies okolo 4-5 tygodnia...a teraz jak maly np. dluzej spi to zawsze mozna mleko odciagnac...Twoja Nadia urodzila sie duza wiec moze dlatego takie problemy, ale trzymamy kciuki!!!
Fizjo - widze, ze tez sie spacerkujemy, no i slicznie wygladacie z Ania...
Emilka - 1:0 dla Ciebie (w szrankach z tesciowa)
Monix - a nic nie bylo...przespalismy nocke...ehhh
No i powiem Wam jak bylo na spacerze.... maly sie obudzil w supermarkecie i prosze panstwa byl ryk przez pol godziny w drodze powrotnej - taki czerwony jak burak...a ja w sumie tak samo czerwona, dziwne uczucie - jakby sie wyrodna matka bylo...
glodny byl
No ale w domu sie do mnie juz usmiechal wiec nie pamieta zlego...
Emzeta - no widzisz jakiego masz kochanego synka...taki moze flegmatyk z niego bedzie - i sobie pomyslal...no dobra, dosc juz tego martwienia mamo! cieszymy sie razem z Toba! no i co do karmienia tez...
Judy tu tez Ci specjalisci to sa od siedmiu bolesci...
Dobra spadam spac...co ja tu w ogole robie???
Dobranocka!
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 06:19   #2609
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witam kobietki
ja juz od dwóch godzin na nogach
mała spała od 24-tej do 5 rano
a od 5-tej do 6.45 musiałam ją karmić i zabawiać
teraz korzystając że chwilowo śpi mam czas zajrzeć co u Was

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
no a my bylismy u pediatry i nikt za nas nie trzymal kciukow nikt nie pyta co powiedzial lekarz
przepraszamy i obiecujemy poprawę

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, mąż pochorował się, katar ma straszny, a ja tak staram się uchronić, że wygonilam go na noc do innego pokoju.
MUSZĘ BYĆ ZDROWA!...wyślijcie dla mnie trochę odpornościowych fluidków
proszę bardzo
jak się czujesz ?

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Tobie przynajmniej krecha zeszla a ja mam strasznie brazowa bo juz w ciązy byla bardzo widoczna bo ja do bledziuchow nie naleze.Eh a ponoc schodzi do 8 mies wiec wakacje z krecha mnie czekaja znajac zycie...
ja mam tak samo
ale z takim bandziochem i tak bym na plaży się nie pokazała, więc i kreska nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
jedno dziecko zmarło wśrode i nie wiedza dlaczegoehs to straszne jak to możlie????!!!!!????
może zespół nagłej śmierci łóżeczkowej ?


Miłego dnia Mamusie
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm

Edytowane przez ewccik
Czas edycji: 2009-05-02 o 06:21
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 06:42   #2610
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
a u mnie o tyle ciulowo,że chyba mi zanikł pokarm z cycusiów,a właśnie Nadia nauczyła się ssac z obu
nie martw sie, powiem co mi powiedziala połozna laktacyjna:
ok 6 tyg laktacja sie stabilizuje i piersi robia sie miekkie, wiele kobiet ma wrazenie, ze pokarm zanikł a to nie prawda, poprostu nie ma nadprodukcji
a druga rzeczz, beda okresy w karmieiu kiedy beda wystepowaly tzw trudne wieczory a rzadziej trudne ranki, kiedy dziecko ie bedzie sie najadać z jednej piersi, moze byc tak że za jednym razem tych piersi zje nawet 4 nie nalezy sie tym martwić tylko przystawiac i laktacja znowu sie unormuje do zwiększonych potrzeb dziecka, nie dokarmiać wtedy, bo dziecko musi wystymulować laktacje, trzeba sie przemęczyc, takze głowa do góry i karm

reszte zaznaczeń gdzieś mi poznikało:confu sed:, wiec nikomu wiecej nie odpowiem a nie mam czasu czytac od nowa, nastepnym razem skorzystam ze sposobu Judy


ja też chce na NK
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.