Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 09:44   #3781
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość

PS emilka - śniłaś mi się dziś, że nas odwiedziłaś i kazałaś mi sobie umyć głowę haha
o matko
wszystkiego naj z okazji dwumiesięcznicy
kupkę może dziecko robić co dwa dni - to jest normalne, oby bylo regularnie

Gabi sliczne ubranka
na ciemieniuchę jak Adrianek miał troszkę to wystarczyła oliwka a jak mu się raz porządny placek zrobił to kupiłam krem linomag, nasmarowalam glowkę, zalozylam nagrzana czapeczke na ok godz i pozniej wyczesalam - na razie jest w porzadku

Memi no w koncu sie pojawilas

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Monix Madagaskar super
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-05-17 o 09:48
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:44   #3782
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

zanka ja tez mam infanrixa. w przychodni moze byc taniej, bo kupuja hurtem. zazdroszcze.

ja infanrixa hexa,
czyli 6 w 1 nie kupowalam, bo roznia sie tylko wzw b.

raspberry jajek jeszcze nie sprawdzalam. tzn podczas swiat jadlam , ale trudno powiedziec czy wysypke antek dostal od jajek, bo w salatce byla tez smietana. poki co nie jem jajek, teraz juz prawie nie ma wysypki, wiec jak mu zniknie zupelnie to sprawdze.

chcialabym jak wior wygladac, niestety, teraz sie objadam chlebkem. u mnie problem ze schudnieciem jest taki, ze jem kompulsywnie w chwilach napiecia , stresu , nawet jak nie jestem glodna . a czekoladowe cukierki to mnie wczoraj kusily, bo byli goscie ale wytrzymalam

shake ma mleko.. nie moge

jem jeszcze tunczyka z puszki, ale ostatnio zaprzestalam, bo antkowi wysypka do konca jescze nie zniknela i musze te wszystkie podejrzane rzeczy eliminowac.

gabi a to nie wiedzialam o istnieniu tego drugiego nuka.

na ciemieniuche: oliwka+ czapeczka (roznie mowia: na 2h, cala noc, 24h.. zalezy od konkretnego dziecka),wyczesac miekka szcoteczka.
nie drapac paznokciami na sucho!
moze byc tez: olejuszka ziaji, stelaker musteli, xerial capillaire firmy SVR...

jak nie bedzie przechodzilo to sa tez inne sposoby...

praktyczne doswiadczenie ma emilka.

Co do ubran to ja nie moglam kupic zakietu (biust!) na chrzciny. w koncu kupilam elegancka bluzke w orsayu. bardzo lubie ten sklep i czesto tam kupuje.

edit:
emilka co ma znaczyc ten usmieszek? hm? tym razem nie przecielam kabla- sam mi sie internet popsul. takze jakby jeszcze w przyszlosci nie bylo mnie pare dni to to nie moja wina.
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014






Edytowane przez memi
Czas edycji: 2009-05-17 o 09:47
memi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:54   #3783
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość

edit:
emilka co ma znaczyc ten usmieszek? hm? tym razem nie przecielam kabla- sam mi sie internet popsul. takze jakby jeszcze w przyszlosci nie bylo mnie pare dni to to nie moja wina.
taaaa winny się tłumaczy
jak Antoś się sprawuje po chrzcinach?

a pisalam wczoraj do nicolajj jak tam przygotowania bo dzisiaj wielki dzien Bartusia - pozdrawia Was wszystkie i obiecuje wrócić do nas jak posprząta po imprezce

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

no i się nie przywitalam
Dzien dobry dziewczynki i bobaski miego dnia Wam zycze
do mnie zaraz sie zjada goscie wiec pewnie bede pod wieczor dopiero
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:02   #3784
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
Ja tylko dodam, ze odwazylam bym sie na samodzielna produkcje sokow i przecierow tylko z wlasnych owocow i warzyw. U moich rodziców , pod Łęczna mam sąsiada badylarza, ktory hoduje warzywa na sprzedarz hurtową i wiem mniej wiecej ile sie do tych warzywek targowych chemii dodaje. Mysle, ze w przypadku alernatywy soczek gerbera czy soczek z warzywa ze sklepu, ten gotowy jest znacznie mniej szkodliwy dla malucha. Ty, buziaczekk zdaje sie mieszkasz na wsi, wiec masz luzik, ja niestety swieze jarzyny dostaje tylko raz ma jakis czas od rodzicow, na co dzien to tylko z targu, wiec bede skazana na gotowe soczki i przeciery, ktore, choleracia, wcale tanie nie sa .
memi ja nie mieszkam na wsi, ja mieszkam na obrzezasz duzego miasta, ale mieszkam w domku, tylko ze pomimo ze mamy ogrodek, to nie uprawiamy zadnych grzadek z warzywami dlatego ze tutaj na tej ziemi nic nie urosnie bo to jest ziemia lesna,gliniana i kwasna, raz probowalismy ale nic nie wyroslo i nikt z naszego osiedla nie ma grzadek, wiec jestem skazana na kupne, na gotowe soczki na pewno nas nie bedzie stac zeby codziennie kupowac bo jeden soczek od 2,50 do 3,50 zl wiec jestem skazana na robienie ewentualnie na mieszanie, czyli od czasu do czasu sklepowy, teraz jak zaczelam robic to robie ze zwyklych marchewek targowych bo jak kupie butelkowe soczki to jak Dawid pije po 4 lyzeczki to ja musze wiekszosc soku wypic bo moze tylk do 3 dni stac otwarty w lodowce, a pozatym nie umie znaleźć calego marchewkowego tylko, sa mieszane glownie z jablkiem a jablko źle Dawid zatolerowal narazie, jak pisalam wczoraj u mnie w miescie jest gdzies sklep z zywnoscia dla dzieci glownie z warzywami i owocami uprawianymi specjalnie dla dzieci czyli bez chemi, ale musze sie dowiedziec gdzie

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
od kiedy przeszliśmy na butelkę Filip robi kupkę raz na dwa dni

Dawid tak samo robi raz na dwa dni, a co do smoczkow to my mamy z tommee tippee ale Dawid nie chce wogole smoka, czasami pociumka chwilke ale wypluwa, albo wogole nie chce i wycoska jezykiem,
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:09   #3785
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
raspberry jajek jeszcze nie sprawdzalam. tzn podczas swiat jadlam , ale trudno powiedziec czy wysypke antek dostal od jajek, bo w salatce byla tez smietana. poki co nie jem jajek, teraz juz prawie nie ma wysypki, wiec jak mu zniknie zupelnie to sprawdze.

chcialabym jak wior wygladac, niestety, teraz sie objadam chlebkem. u mnie problem ze schudnieciem jest taki, ze jem kompulsywnie w chwilach napiecia , stresu , nawet jak nie jestem glodna . a czekoladowe cukierki to mnie wczoraj kusily, bo byli goscie ale wytrzymalam

shake ma mleko.. nie moge

jem jeszcze tunczyka z puszki, ale ostatnio zaprzestalam, bo antkowi wysypka do konca jescze nie zniknela i musze te wszystkie podejrzane rzeczy eliminowac.

Trzymam kciuki aby szybko wysypka zeszla myslalam o takim shakeu co zamiast bialka krowiego czy serwatki ma bialko z roslin straczkowych ale nie wiem czy takie w pl dostaniesz
Bedzie dobrze
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 11:35   #3786
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ale tu cisza dzisiaj
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 12:29   #3787
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Emzeta ja piersia piersia beda karmic do 6 miesiaca. Potem bede odciagac ale dalej bede podawac swoje.
Pieknie, tez tak chcialam, ale nie wyszlo, swoje jeszcze troche odciagam i mroze, bedzie mial na kaszki

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
Ja tylko dodam, ze odwazylam bym sie na samodzielna produkcje sokow i przecierow tylko z wlasnych owocow i warzyw. U moich rodziców , pod Łęczna mam sąsiada badylarza, ktory hoduje warzywa na sprzedarz hurtową i wiem mniej wiecej ile sie do tych warzywek targowych chemii dodaje. Mysle, ze w przypadku alernatywy soczek gerbera czy soczek z warzywa ze sklepu, ten gotowy jest znacznie mniej szkodliwy dla malucha. Ty, buziaczekk zdaje sie mieszkasz na wsi, wiec masz luzik, ja niestety swieze jarzyny dostaje tylko raz ma jakis czas od rodzicow, na co dzien to tylko z targu, wiec bede skazana na gotowe soczki i przeciery, ktore, choleracia, wcale tanie nie sa .

Na szczesie mam jeszcze sporo czasu do wprowadzania, bo karmie piersia. Teoretycznie powinnam czekac do skonczonego 6. mca, ale pewnie soczek zaczne jakies 2 tyg wczesniej. Niestety czesto dzieci piersiowe sie nie chca jesc czegokolwiek innego niz mleko, dluzej trzeba je przekonywac do innych potraw. ( Chodzi o to by nauczyly sie nie tylko ssac, ale tez gryzc- to z kolei wplywa na rozwoj mowy). A za wczesnie tez nie każą gremia dawac, bo wieksze jest ryzyko odstawienia od piersi.

wlasnie po to zebys od zacnej piersi nie odstawila, skuszona swiezyzna soczku ... a potem szast-prast naucz dziecko jest przecier...

wlasnie po to zebys od zacnej piersi nie odstawila, skuszona swiezyzna soczku ... a potem szast-prast naucz dziecko jest przecier...
ja chyba nie rozumiem, bo po pierwsze ja pisalam o mleku sztucznym nie piersi, a w tym zdaniu o przecierze to moze jakies slowo Ci wcielo? ponadto soczek wprowadza buziaczek, ja nie mam zamiaru, zaczne od przecierow

co do gotowych produktow to chyba memi masz za duza ufnosc w to z czego producenci to robia... ja bym zaufala chyba tylko produktom eko, a sa takie w pl, tu robia organic... bo te co nie sa eko sa robione ze zwyklycvh warzyw, i nie wiadomo co jeszcze tam dodaja... np kurczaki karmione hormonami, wiem ze duzego wyboru czlowiek nie ma, ale to niestety nie tak ze sloiczki sa cacy
a jako corka badylarza jeszcze napisze ze raz badylarze sa rozni, dwa, czasami z boku moze sie wydawac ze uprawa jest bardziej zchemiona niz jest, i choc tez apeluje zawsze ze zywnosc rolnicza wcale w pl nie jest ekologiczna jesli nie jest certyfikowana, to i tak jest sporo lepiej niz na zachodzie, moj tata, jak kazdy produkujacy na handel muial uzywac srodkow ochrony roslin ale przy zachowaniu terminow karencji, produkowal pyszne, zdrowe pomidory

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
emzeta a. tez nadal obficie ulewa, czasem zwymiotuje na podloge serkiem, ewidentnie z przejedzenia. a wy mieliscie reflux diagnozowany macie leki w pl z zageszczaczy jest nutriton z maczki swietojanskiej, ale w praktyce nie stosowalam.
Chyba nie, w sensie nie mial zadnych badan, tylko z wywiadu, zaczelismy od zageszczaczy ale nie dzialaly, ulewal gestym czym sie jeszcze bardziej meczyl, pediatra polski po wywiadzie przez telefon przepisala debridat, tu w anglii pediatra tez tylko po wywiadzie przepisala domperidone nazwala to refluks niemowlecy, z tego o sie orientowalam, to w pl nie przepisuja tego dzieciom ponizej roku, moim zdaniem nie jest to problem przejedzenia, a to dlatego ze potrafi tak samo ulac po jedzeniu jak potem po 3 godzinach, przed nastepnym jedzeniem, jak i w trakcie tych 3 godzin, na piersi potrafil ulac w trakcie jedzenia, w polowie np, poza tym oprocz momentow kiedy wymiotowal widzialam tez ze czesto podchodzilo mu wszystko tylko do gardla i biedny probowal to polykac, zalegalo mu w przelyku, ponadto mial straszne zgagi przy tym, bo przy wymiotowaniu potrafil strasznie krzyczec, leki pomogly, nie calkiem ale sporo, mniej ulewa i ulewa a nie wymiotuje, a odkad jest na sztucznym mleku przeszly mu zgagi, takze generalnie mam zadowolone dziecko teraz, uboczny skutek lekow to wiekszy apetyt, bo zwiekszaja one motoryke jelit i szybciej wszystko przez niego przechodzi, probowalam juz zmniejszac dawke w celu wyeliminowania tego efektu ubocznego i sprawdzenia czy moze mu przeszlo (no bo te leki nie lecza tylko objawy lagodza, wiec czekamy az samoprzejdzie) ale niestety, wymiotowal jak kot i ciezko mi bylo wrocic znow na leki bo je wymiotowal, taka nasza historia

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
CO JA MAM Z CIEMIENIUCHĄ ZROBIĆ? KTOŚ SIE NA TYM ZNA???
kurcze, tu jest taki szampon detinox, swietnie dziala bez tych wyczesywan calych, nie wiem czy w pl takie cos jest

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Memi, taki artykul znalazlam:

wg niego do etapu wprowadzenia lekow - prokinetykow u dziecka nie potrzebne sa badania, wystarczy wywiad
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 13:36   #3788
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

weekend widzę i mało się dzieje. Mam chwilkę, to sobie zaglądam. Obiad się robi, pranie sie pierze, kwiaty podlane, posprzątana chałupka, kościółek i plac zabaw zaliczony, dzieci nakarmione i uśpione, więc w przerwie krótkiej przed prasowaniem sobie skliknę parę słówek.

Poznaliśmy dzisiaj bardzo sympatyczną rodzinkę z dwuletnim Bartkiem. Jaki z niego śmieszny urwisek Rodzinka była zaszokowana moją 4ką i ze jestem sama. W pewnym momencie Marzena sobie poszła w długą, bo zajęłam sie marudzącą Natalką, spuściłam ja z oczu i miałam pół sekundy stracha. Ale było bardzo miło.

a, nocki nam się przestawiły chyba, trzecia noc z rzędu było 21, 2, 6, co i tak jest znośne, tylko kurcze cycki nie nadąrzają.
w ogóle mam wrazenie, jakbym miała mneij pokarmu...

acha. skończyłam wczoraj pielenie działki i mogę sobie w końcu kupić jakieś kwiatki już mam upatrzone, jutro idę po nie!
no i dumna jestem z siebie, bo udało mi sie na dzialkę doczlapać samej podwojnym wózkiem - pierwszy raz po porodzie. A ze wczesniej popadało, to wyobraźcie sobie, jak wyglądała Marzena

jak by ktoś miał ochote, to wstawiłam fotki do siebie
http://picasaweb.google.pl/wasziw/200805Maj#
i tu:
http://forumogrodnicze.info/viewtopi...=859213#859213

i spadam jeść obiad, póki śpią wrzaskuny.

no i pozdrowienia dla wszystkich mam i bobasków!!!!
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 13:50   #3789
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
ale tu cisza dzisiaj
Emilko by dzis mamy BBQ do tego slnce pelna para az nie chec sie na necie siedziec

Pozdrawiamy
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 16:11   #3790
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witam po przerwie

Dzis mam nieco luzu - tż z Nikusiem pojechal na wieś, a my z Miłoszkiem leniuchujemy w domu

Jasti nasze szkraby z jednego dnia i razem walczą z katarem Byłam już 2 razy u lekarza, u takich maluchów nawet katar szybko może przerodzić sie w coś gorszego... Póki co u nas czysto, choć Misiu pokasłuje i strasznie rzęzi.

Gabi
sukieneczki bajeczne. Co do ciemieniuchy, Nikuś miał okropną, dopiero maść sterydowa pomogła, bo mogłam czesać i czesać....

Szczepionki, też bierzemy 5w1, u nas kosztowała jakieś 115 zł.

Cocci
też kupilam bliźniaka, tylko Graco Stadium Duo, już odbębniliśmy kilka spacerów i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Fotki super, świetne macie dzieciaki, pogratulować!!

Jeśli macie ochotę zapraszam do albumów Miłosza i Nikusia
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 17:08   #3791
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Gabi-śliczne te sukienie,my z ciemieniuchą radziliśmy sobie smarując oliwką z rana i czesząc w ciagu dnia przed kompielą a głowkeprzestałam myć mydelkiem a zaczęlam szamponikiem (bambino)


a u mnie dzisiaj dzień placzu, dla odmiany mam powod. Wczoraj byli u nas rodzice z moim bratem, byli krotko, bo jechali do babci. Ale wiecczorem okazalo sie, ze mój brat dostał wysypki i ma pólpaścca. Zakaźnosć jest 1-2 dni przed wysypką. I teraz poprostu umieram z niepokoju o Bartka. On ma dopiero 6 tygodni skończonych . Zakaźność dla ospy wietrznej jest 95%. Nie ma zadnj profilaktyki u tak malych dzieci. Poprostu najbliższe 3 tyg bedą wyjete z życia. a on i tak ma potowki wiec poprostu zglupieje do reszty oglądając mu skóre i zastanawiajac sie czy to kolejna potówka czy początek ospy. tak bardzo boje sie powikłan. Normalnie oczy non stop mi sie pocą.Chciałam iśc di kościoła ale karmienia mi sie pokryły i nie poszłam. Normalnie wszystkie plagi egipskie...
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 17:09   #3792
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Gabi sliczne ubranka
na ciemieniuchę jak Adrianek miał troszkę to wystarczyła oliwka a jak mu się raz porządny placek zrobił to kupiłam krem linomag, nasmarowalam glowkę, zalozylam nagrzana czapeczke na ok godz i pozniej wyczesalam - na razie jest w porzadku
super
kupuje sie w aptece rozumiem?

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość

chcialabym jak wior wygladac, niestety, teraz sie objadam chlebkem. u mnie problem ze schudnieciem jest taki, ze jem kompulsywnie w chwilach napiecia , stresu , nawet jak nie jestem glodna . a czekoladowe cukierki to mnie wczoraj kusily, bo byli goscie ale wytrzymalam



gabi a to nie wiedzialam o istnieniu tego drugiego nuka.

na ciemieniuche: oliwka+ czapeczka (roznie mowia: na 2h, cala noc, 24h.. zalezy od konkretnego dziecka),wyczesac miekka szcoteczka.
nie drapac paznokciami na sucho!
.
1. ja tez ogólnie dużo jem bo jak nie jem (nawet jak nie jestem głodna) to ....mleka malutko mam nie wiem czemu ale tak jest
słodycze jem ale żadnej czekolady itd.

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość

kurcze, tu jest taki szampn detinox, swietnie dziala bez tych wyczesywan calych, nie wiem czy w pl takie cos jest
no ja wyczesuje i wyczesuje i na ten dany dzien efekt jest a rano ... od nowa

Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
Gabi sukieneczki bajeczne. Co do ciemieniuchy, Nikuś miał okropną, dopiero maść sterydowa pomogła, bo mogłam czesać i czesać....

Szczepionki, też bierzemy 5w1, u nas kosztowała jakieś 115 zł.
ojej
Kaja ma jeszcze dość małą ale zleźć nie chce zaraza


PYTANKO
kiełbasa z grilla jest smażona czy pieczona bo dziś "zżarłam" jakieś 5-6 frankfurterek z grilla i schabowego i teraz myślę czy ogólnie grill jest pieczony czy smażony? hmmmmmmmmm


MASAKO
JA MIAŁAM OSPĘ JAK MIAŁAM 4-6 TYG. mama nie pamięta dokładnie.
Trzymam jednak kciuki aby Was ominęła ospa, półpasiec i wszelakie choróbska!

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-05-17 o 17:12
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 18:57   #3793
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

cześć
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mam kilka fotek, ale z telefonu
pokażę Wam
fajoskie

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Hej, wpadam tak z doskoku na pare minut, zaczął się młynek - dziś pojechaliśmy po jakąś bluzke dla mnie, zaraz się zabieram za pakowanie rzeczy i jutro jedziemy na komunię o mojej chrześnicy. Cały następny tydzień będziemy przygotowywać chrzciny, kłaść gres na balkonie i kto wie co jeszcze się wymyśli
Udało mi się dzić upolować ubranko na chrzest sukieneczka ze spodenkami i czapeczką. Fotki wkleję dopiero po chrzcinach, ładniej będzie wyglądać na bobasku
no to czekamy na fotki chrzcielne

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

kurcze ale mialam stresa....nagrywalismy kamera pierwszy miesiac Adrianka - od narodzin do ukonczenia 1 miesiaca i okazalo sie ze plytka jest porysowana i nie moglam jej zgrac na kompa... na szczescie wiekszosc udalo mi sie uratowac, tylko koncowki - nie
super pamiątka takie nagranie i dobrze ze udało wam sie to odzyskac

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

a OTO PREZENTY Z TURCJI (chrzestna właśnie wróciła z urlopu)
najładniejsza jest ta biało-różowa z tymi pumpiastymi majtasami
śliczne ciuszki

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Kochane
mam pytanko ile kupek dziecko w wieku 2 miesięcy ma robić?
bo moi robią jedną na dwa dni od jakiegoś tygodnia.
Dziś kończymy 2 miesiące

PS emilka - śniłaś mi się dziś, że nas odwiedziłaś i kazałaś mi sobie umyć głowę haha
gratulacje 2 miesiecy

hmhm miałam coś jeszcze napisac ale nie pamietam ide do mojej marudy bo coś mi marudzi

a co do ulewania to moja Julka dzisiaj okropnie ulewa
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:12   #3794
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Emilko by dzis mamy BBQ do tego slnce pelna para az nie chec sie na necie siedziec

Pozdrawiamy
a co to jest bbq?
Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
a u mnie dzisiaj dzień placzu, dla odmiany mam powod. Wczoraj byli u nas rodzice z moim bratem, byli krotko, bo jechali do babci. Ale wiecczorem okazalo sie, ze mój brat dostał wysypki i ma pólpaścca. Zakaźnosć jest 1-2 dni przed wysypką. I teraz poprostu umieram z niepokoju o Bartka. On ma dopiero 6 tygodni skończonych . Zakaźność dla ospy wietrznej jest 95%. Nie ma zadnj profilaktyki u tak malych dzieci. Poprostu najbliższe 3 tyg bedą wyjete z życia. a on i tak ma potowki wiec poprostu zglupieje do reszty oglądając mu skóre i zastanawiajac sie czy to kolejna potówka czy początek ospy. tak bardzo boje sie powikłan. Normalnie oczy non stop mi sie pocą.Chciałam iśc di kościoła ale karmienia mi sie pokryły i nie poszłam. Normalnie wszystkie plagi egipskie...
o kurcze, mocno trzymamy kciuki za Bartusia zakaznosc jest 1-2dni przed a on kilka godzin przed wysypka mial z Wami stycznosc wiec moze juz nie zarażał
Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
kupuje sie w aptece rozumiem?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:19   #3795
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Gryzaczek a próbowałaś takie smoczka na kształ sutka co ostatanio Gabi zdjęcie tu wstawiła takiego smokaska
ktory to? ... my mamy 3 rodzaje plaski ,kulkowy i sciety... i za chiny gumy nie wezmie teraz nawet butelka jest be... wydaje mi sie,ze te smoczki za dlugie sa a moja jest przyzwyczajona do mojego krotkiego sutka ... moze jak urosnie to bedzie lepiej ...Mala nie moj sutek ma sie rozumiec


Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja z tą ciemieniuchą właśnie gdzieś słyszałam że oliwką nasmarować i czapeczkę założyć na jakiś czas, a potem wyczesywać
ale osobiście nie sprawdzalam co działa
tez tak slyszalam

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Kochane
mam pytanko ile kupek dziecko w wieku 2 miesięcy ma robić?
bo moi robią jedną na dwa dni od jakiegoś tygodnia.
Dziś kończymy 2 miesiące
moja jest na cycku co karmienie to kupa

dzis nam dala Mala popalic... pogoda ciulowa leje i chlodno...caly dzien w domu,.. Mala marudna spi po 10 minut..mam nadzieje.ze po kapieli zasnie szybciej
i jutro znow nowy tydzien...
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:24   #3796
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

a powiedzcie mi ta ciemieniucha to czym to sie objawia ze skóra się łuszczy na glowie czy co tak z ciekawści pytam
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:21   #3797
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
ktory to? ... my mamy 3 rodzaje plaski ,kulkowy i sciety... i za chiny gumy nie wezmie teraz nawet butelka jest be... wydaje mi sie,ze te smoczki za dlugie sa a moja jest przyzwyczajona do mojego krotkiego sutka ... moze jak urosnie to bedzie lepiej ...Mala nie moj sutek ma sie rozumiec :-p

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi ta ciemieniucha to czym to sie objawia ze skóra się łuszczy na glowie czy co tak z ciekawści pytam
na pewno nie przegapisz
to taka skorupa się robi na skórze, coś jak strup na ranie

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Malpka tak TO wyglada - tutaj dziecko ma prawie na calej glowie, Adrianek na szczescie mial gdzies ok 1/4 tego

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

watek umarł śmiercią naturalną...
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:32   #3798
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

muszę się pochwalić że dzisiaj dałam małemu mleczko zagęszczone kleikiem ryżowym i bardzo mu smakowało, a jak długo był najedzony heh
no i jutro spróbujemy soczku z marchewki

wklejam zdjęci pierwszego kompleciku Filipa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 090517_174520.jpg (58,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090517_174604.jpg (97,7 KB, 46 załadowań)
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 22:29   #3799
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dobry wieczór ja tylko na moment...

chciałam podziekowac za rady,dziecko bez gorączki więc nie pojechaliśmy do lekarza,tylko co chwila płukaliśmy nos solą fizjolog. i odciągaliśmy katarek gruszką,póki co mam wrażenie,że jest lepiej,dziecku się zdecydowanie lżej oddycha i z tego jestem szczęśliwa,choc katarek jeszcze jest.

Memi fajnie,że znów jesteś z nami

Zanka,muszę Ci powiedziec,że widac po zdjęciach,że wracasz do formy

Kasia mam nadzieję,że Miłoszkowi i Nadii przejdzie w końcu ten katar.

Raspi mam nadzieję Barbecue/nie wiem czy tak się to pisze/ było miłe,smaczne i wesołe

A u mnie smutek,bo mąż mi dziś wyjechał na 3 dni do Niemiec po auto na handel i zostałyśmy z Nadią same i nam smutno

I idę spac bo mój mały kaszalocik zasnął w końcu i może ja też ciut ze snu skorzystam

dla wszystkich
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 06:42   #3800
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

a ja dziś pierwsza

miłego dnia dziewczynki
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 07:57   #3801
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

GRYZACZEK
mój smoczek z aventu też jest "takim dłuugim sutkiem" a ja przecież "płaskopiersienna" i sutki też mam małe, ale Kaja je "sobie wyciaga" po swojemu co nie powiem boli ciut ale jest dużo lepiej niż przy innych smoczkach .


Nie no, to ciemieniucha Kai to jest taki łupież. A nie jak na tej foci czerwony jakiś strupol . Chyba w takim razie to początki ...które minąć nie chcą .


Nasmarowałam łepek oliwką, założyłam czapę na pół nocy. EFEKT? Rano było jeszcze gorzej! Plamy łupieżu są większe . Czekam na położną zobaczymy co ona powie.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:15   #3802
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość


Nie no, to ciemieniucha Kai to jest taki łupież. A nie jak na tej foci czerwony jakiś strupol . Chyba w takim razie to początki ...które minąć nie chcą .
u nas tez na poczatku bylo cos wlasnie takiego jak lupiez
pozniej zrobil sie taki strup wielkosci ok 2cm x 2cm - tylko lekarz powiedzial ze to tez moze (nie musi) byc objaw skazy bialkowej
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:16   #3803
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

cześć Mamuśki
dziś znowu śliczna pogoda, pojdziemy na spacerek pewnie
a póki co mąż z Filipem śpią heh a ja mam czas dla siebie
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:47   #3804
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

witam mamusie i babaski
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:11   #3805
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

czesc
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość



na pewno nie przegapisz
to taka skorupa się robi na skórze, coś jak strup na ranie

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Malpka tak TO wyglada - tutaj dziecko ma prawie na calej glowie, Adrianek na szczescie mial gdzies ok 1/4 tego
dzięki ale mam nadzieje ze nie bede miec z tym docznienia

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość

A u mnie smutek,bo mąż mi dziś wyjechał na 3 dni do Niemiec po auto na handel i zostałyśmy z Nadią same i nam smutno
na pewno szybko minie
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:19   #3806
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Dzien dobry

Zaleglosci bede nabrabiac pozniej bo teraz nie mam czasu, trzeba na miasto jechac....

Monix wycieralam wczoraj te podlogi i nawet podkusilam sie na schody i....zostalam za to pokarana! W pewnym momencie jak sie schylilam to sie juz nie podnioslam mama mnie zbierala z podlogi,cos mnie sieklo w dolnym odcinku kregoslupa na samym dole cos gdzies w granicach korzonkow (w kregoslupie).....od wczoraj ledwo chodze (z bolem okropnym) schylic sie nie moge, na wc usiasc nie moge, Dawidem zajac sie nie moge wogole! Ani go podniesc ani sie do niego schylic ani go przebrac, chodze z wyprostowanymi plecami , boli jak cholera dobrze ze tz ma 2 dni wolnego bo zajmuje sie Dawidem, musi mnie ubierac! czyli majtki, skarpetki, spodnie, buty co za kapa w ciazy to mi tylko buty ubierali nie wiem co sie stalo ale nie wyglada to ciekawie, jak do jutra nie przejdzie musze isc do lekarza bo moze mi cos wyskoczylo....bol niesamowity! A teraz musze jechac do swojej pracy wypisac wniosek i nie wiem jak dam rady wsiac do auta i z niego wysiasc,
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:20   #3807
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a co to jest bbq?
dupa ze mnie BBQ- grill

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
a ja dziś pierwsza

miłego dnia dziewczynki
Dzien dobry Justys
Kochanie moj maz niedlugo leci do US na tydzien lub dwa ja niechceeeeeeeee
Wiec wiem co czujesz bedzie dobrze dacie sobie rade Ciocia raspi pomoze
A maz dokladnie gdzie? moze wpadnie ciocie Raspi i Laurunie odwiedzic zapraszamy
Grill bardzo udany zjadlam 8 mini bananow w czekoladzie, chyba ze 3 kawaly ciasta z rabarbarem, miecho salatki i dziwie sie, ze nie peklam : eek:

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
a u mnie dzisiaj dzień placzu, dla odmiany mam powod. Wczoraj byli u nas rodzice z moim bratem, byli krotko, bo jechali do babci. Ale wiecczorem okazalo sie, ze mój brat dostał wysypki i ma pólpaścca. Zakaźnosć jest 1-2 dni przed wysypką. I teraz poprostu umieram z niepokoju o Bartka. On ma dopiero 6 tygodni skończonych . Zakaźność dla ospy wietrznej jest 95%. Nie ma zadnj profilaktyki u tak malych dzieci. Poprostu najbliższe 3 tyg bedą wyjete z życia. a on i tak ma potowki wiec poprostu zglupieje do reszty oglądając mu skóre i zastanawiajac sie czy to kolejna potówka czy początek ospy. tak bardzo boje sie powikłan. Normalnie oczy non stop mi sie pocą.Chciałam iśc di kościoła ale karmienia mi sie pokryły i nie poszłam. Normalnie wszystkie plagi egipskie...
Kurde mam nadzieje, ze jednak to 5 % bedzie u Ciebie i Bartus nie zachoruje

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
witam mamusie i babaski
WItam
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:42   #3808
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Dzień dobry)
pogoda piękna, ja jakoś tak mam nadzieje, ze bartkowi nic nie bedzie. ja wkońcu miałam wiele razy kontakt i nigdy nie zachorowałam, moze ma to po mnie?


Buziaczek- ty idź do lekarza dziś, bo w najlepszym wypadku masz zapalenie korzonkow a w tym gorszym dysk ci wypadł.
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:53   #3809
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
Dzień dobry)
pogoda piękna, ja jakoś tak mam nadzieje, ze bartkowi nic nie bedzie. ja wkońcu miałam wiele razy kontakt i nigdy nie zachorowałam, moze ma to po mnie?


Buziaczek- ty idź do lekarza dziś, bo w najlepszym wypadku masz zapalenie korzonkow a w tym gorszym dysk ci wypadł.
kciukasy za Bartusia!

Justynka, szybko minie!

Buziaczekk, wspolczucia!

A ja lece do dentysty, pierwszy raz angielskiego, bo jest za darmo do roku po urodzeniu a plomba mi wypadla...

Moje dziecko zrobilo sie od 2 dni ksiazkowe (jak chodzi o ksiazke hogg), je, pobawi sie i chce spac, i w ogole duzo spal ostatnie dwa dni, jak aniolek byl, wlasnie go pochwalilam i placze nie moze zasnac eh....
a w nocy sie obudzil o 3 (wczesnie jak na niego) zjadl, oczy jak piec zloty, a ja mowie kochany, mama idzie spac bo noc jest, polozylam go do lozeczka, jeszcze dobre pol godziny gadal do siebie i sie usmiechal, i w koncu usnal
mowie wam chodzi jak w zegarku juz go maz pobujal i usnal
raz sie zastanawialam czy jemu sie nie nudzi bo ciagle w jednym pokoju prawie i na to samo patrzy, a maz stwierdzil ze takie dzieci to chyba maja tylko pamiec RAM wiec sie raczej nie nudzi
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:56   #3810
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witam mamuśki po krotkiej przerwie u nas pogoda srednia bo nie pada ale slonca tez brak...widze ze dzis sie nie rozgadały(jeszcze)
Cocci przejrzałam twoje zdj i az mnie oczy bola tyle ich jest ale ogolnie bardzo ładne i dzieci i ogrodu...
Uciekam ogarniac dom...
Miłego dzionka
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.