Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 10:57   #361
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
zgadzam się z monix



słodko...



co do kupy to mój Kubuś też już 2 dzień kupy nie robi i też właśnie strasznie głośno pierdzi i brzuszek ma miękki więc to chyba nic takiego wczoraj nawet po jabłku go nie ruszyło...

Co do piersiaków to dobrze, że chociaż TA maść zadziałała ale pwoiem Ci, że mi Kubuś znowu zaczyna podgryzać



jasta współczuję



grunt to samokrytyka a co
pewnie, że jesteś mega fajna



Judy ja niestety nie pomogę...nie znam się na ebay

A ja właśnie gotuję marchewkę dla malucha... gdzieś o 14 pójdziemy na dworek to od razu po tatusia wyjdziemy na stację a co...niech ma coś od życia

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

monix a Ty dzisiaj nie idziesz z Dawidkiem na szczepienie
ide.ale dopiero gdzies za godzinke
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:59   #362
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ide.ale dopiero gdzies za godzinke

acha monix ja to się zastanawiam czym się Twoje dziecko zajmuje, że Ty masz tyle czasu jakiegoś aniołka chyba masz
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:03   #363
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
acha monix ja to się zastanawiam czym się Twoje dziecko zajmuje, że Ty masz tyle czasu jakiegoś aniołka chyba masz
ja tak czesto karmieee poprostujedna reka wizaz, w drugiej Dawidek

Alkamor czemu mi nie wisisz na dole skoro jestes on???
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-02 o 11:05
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:06   #364
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
grunt to samokrytyka a co
pewnie, że jesteś mega fajna
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:08   #365
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ja tak czesto karmieee poprostujedna reka wizaz, w drugiej Dawidek

Alkamor czemu mi nie wisisz na dole skoro jestes on???
nie wiem Ja też jak karmię to tak robię...chyba, że chce go położyć spać to karmię na leżąco...właśnie chyba muszę to zrobić
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:09   #366
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
nie wiem Ja też jak karmię to tak robię...chyba, że chce go położyć spać to karmię na leżąco...właśnie chyba muszę to zrobić
no to karmimy tak samo:-PP


ja się zbieram na szczepienie
błagam o kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-02 o 11:11
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:16   #367
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

cd

rudalbn przyszalałaś tym prezentem, chyba, ze to dla taty z okazji urodzin

Jaga- dobrze, ze juz dobrze biedna napatrzyłaś sie na cierpienie maluszka, ale odpoczniesz, odżyjesz to i na sex miejsce sie znajdzie

sija- album jest prywatny na wizazu a na nk też jest

potem nadrobie reszte
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 11:19   #368
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ja się zbieram na szczepienie
błagam o kciuki!!!!!!!!!!!!!!!


moja dziecko doprowadza mnie do szalu
ryczy jakbym go ze skory obdzierala... najedzony,przewiniety... na rekach cisza,w lozeczku ryk!!! mam ochote wyjsc stad i nie wracac!!
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:21   #369
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
czoornoo - Mój maluch też się obudził...ale udało mi się go "przekonać" do dalszego spania
a to jak go przekonujesz zdradź sposób

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
no to karmimy tak samo:-PP


ja się zbieram na szczepienie
błagam o kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
no jak tak błagasz to masz : kciuki:
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:31   #370
madabede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 229
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Monix - trzymamy mocno kciukasy

Moje dziecko też dzisiaj coś wydziwia spać nie chce wydziera się jak szalona na spacer nie można wyjść bo zachmurzone...mam dość
madabede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:35   #371
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość


moja dziecko doprowadza mnie do szalu
ryczy jakbym go ze skory obdzierala... najedzony,przewiniety... na rekach cisza,w lozeczku ryk!!! mam ochote wyjsc stad i nie wracac!!
też tak czasem mam

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
a to jak go przekonujesz zdradź sposób
daję cyca...dla mojego dziecka cyc jest lekarstwem na wszystko....ja zamykam oczy i idę w kimono to on też

monix
-

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

A ja mam takie pytanie...chcę ufarbować włosy.Bo do tej pory miałam baleyage ale chce zrobić jeden kolor. W "naturze" jestem brunetką...chciałam na jakiś ładny brąz się przefarbować.Polecacie jakąś farbę ??
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 11:46   #372
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez poleczka Pokaż wiadomość
Czoornoo super prezent, kochaną masz siostre.

Monix powodzenia dla Dawidka na szczepieniu i ciebie, żebyć była dzielna

Buzaiaczekk a jak Dawidek po nocy z kaszką? A dleczego chcesz mu zagęszczać, pzrecież ona przesypia całe noce?

Zanka ty z tym dziadkiem twoim, to jakbyś dwójkę dzieic miała
Wsumie to nie wiem czemu chce mu ja zageszczac tak mi powiedzieli zeby robic niektore tutaj tez zageszczaja wiec stwierdzilam ze jesli Dawid przesypia noce to bede mu troszke zageszczac na noc ta kaszke zeby bylo syte, ale wsumie skoro on te noce przesypia.....ale wsumie sama sie nad tym zastanawiam czy musze i czy trzeba, kazdy mi mowi ze zageszczal, zaczynam Dawidowi dawac mleko tylko 4 razy na dobe + sloiczek zupki zreszta tak tez pisze na opakowaniu Nana ale z ta kaszka to sie zastanawiam, czy aby nie poczekac do 6 m-ca, ja sie chyba przejade do lekarza z Dawidem na wizyte kontrolna, zwarzymy i zmierzymy go i zapytamy o to karmienie bo mam juz metlik w glowie, no i witaminy nam sie skonczyly, cebionmulti sie skonczyl a vigantol jest mniejsze pol i musialby nam dac recepty o ile wogole mamy mu dawac dalej te witaminy

Co do smoczkow to ja mialam takie nacinane na krzyz one sie nazywaja wieloprzeplywowe z tommee tippee ale do mleka one sa i nie sa dobre tzn sa dobre na jakis 1-2 tyg dopuki sie nie rozrywaja ale zaluje ze je wyrzucilam bo do kaszki bylyby rewelacyjne a do kaszki z tommee tippee mam takie od 6 m-cy http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=645310020 tylko ze one maja ogromna dziure i ich zaczne raczej uzywac w 6 miesiacu jak bede dawac 100% kaszke a nie tylko mleko troszeczke zageszczone kaszka wkleje wam zdecie jaka dziure maja te smoczki bo na aukcji nie widac

A Dawid znowu dzisiaj sie obudzil o 7 wypil mleko i poszlismy dalej spac i wstalismy przed 11 wypil mleko i pobawil sie godzine w lezaczku a ja sobie nastawilam pranie, pozamiatalam kuchnie, zjadlam sniadanie, nastawilam zupe i po prawie 1,5 h zanioslam go do mamy na dol (bo tam stoi wozek) i poszedl spac i naraze ladnie spi....bo jeszcze mama z nim nie przyleciala hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3193.jpg (140,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3202.jpg (131,6 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-06-02 o 11:54
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:53   #373
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

buziaczekk - jak Dawid przesypia całe noce to rzeczywiście nie ma sensu zagęszczania chyba. Co do smoczków do butelek to ja mam butelkę LOVI więc kupuje Canpola...ale ja mam tą do kaszki i mnie się nic nie rozrywa a Kubuś używa ją już przecież od początku kwietnia. później może zdjęcie wkleję

ehh...moje słonko pospało 20 min
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:11   #374
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
buziaczekk - jak Dawid przesypia całe noce to rzeczywiście nie ma sensu zagęszczania chyba. Co do smoczków do butelek to ja mam butelkę LOVI więc kupuje Canpola...ale ja mam tą do kaszki i mnie się nic nie rozrywa a Kubuś używa ją już przecież od początku kwietnia. później może zdjęcie wkleję

ehh...moje słonko pospało 20 min
Tamte wieloprzeplywowe czyli nacinane na krzyz z dziurka posrodku byly do mleka one sie dopasowuja do sily ssania tylko ze od tej sily ssania one sie rozrywaja tzn te naciecia sie powiekszaja i jak dziecko ciagnie to robi sie ogromna dziura i sie dlawi mlekiem, kupilam je 2 razy bo myslalam ze jakies felerne opakowanie mi sie trafilo ale drugie okazaly sie takie same wiec je wywalilam a do kaszki bylyby teraz idealne bo te w rzeczywistosci do kaszki nie wiem jakie beda w praktyce ale musi byc mocno gesta ta kaszka chyba zeby dziecko ciagnac z takiej wielkiej dziury sie nie dlawilo
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:19   #375
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

kurcze witam was...
naskrobalam cala odpowiedz i zawiesil mi sie wizaz i dziergam od nowa ehh
Cytat:
Napisane przez poleczka Pokaż wiadomość
Gryzaczku a ta wizyta 6tyg dziecka,bilans, to nie u pediatry tylko u lekarza 1 kontaktu Ja już po
moj mial w opisie jako glowna specjalnosc matka i dziecko wiec myslalam,ze moze cos tam wiecej wie naiwna ja

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość

ojoj a ja wczoraj zjadłam jedno ptasie mleczko i dzis Julka ma znów wiecej krostek, wiec chyba to działanie czekolady do nic innego nie jadłam
w ptasim mleczku malo czekolady jest no chyba ze wrabalas cale pudlo ..zartuje...
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Dziewczyny która kupuje na eBay??? I zna dokładnie zasady??? i może mipomóc???
Bo chyba namieszałam....
moj maz ma konto na ebayu napisz w czym problem powinnam wiedziec

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
a ja jestem wyrodna matka już prze dwa dni zapomniałam dać Krzysiowi witaminy D i K
a i ojciec mnie wczoraj wkurzył bo ni z tego ni z owego powiedział że "oj widzę że Ci się nie udało brzucha po ciąży zgubić" no a ja miałam dobry humor bo mi mówili goście jak nas odwiedzali że ładnie wyglądam i wróciłam do formy normalnie on to zawsze mnie potrafił dołować
oj pewnie bym rzucila w ojca jakims tekstem kurcze

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
zobaczcie jak fajnie moje dziecko śpi ze smoczkiem
slodzias.....

my po wizycie
Mala wazy 5,20kg.... hmm sporo przybiera 6 tydzien skonczony mysle,ze grubasek nie bedzie i jak zacznie raczkowac to spali kalorie mamusinego mleczka mierzy 58cm czyli urosla 7cm od urodzin...
w czwartek sprawdzamy bioderka...
lekarz do mnie wskakuj pani na wage wiec ja happy bo od porodu nie wazylam sie.... i kopara mi opadla....wazylam 84kg przed porodem teraz po 6tyg 65kg przed ciaza wazylam ok 63kg...
wiec teraz siedze i palaszuje wafelki czuje sie rozgrzeszona...
a tak nawiasem... macie cos takiego ,ze wchodzicie w spodnie i wydaje sie wam,ze szersze w biodrach jestescie??? kurcze moze ja sie jeszcze nie zeszlam.... lekarz mi powiedzial,ze te bole miednicy same przejda bo sie niby wszystko kurczy ale czy ja wiem...
no i pytam sie go o ginekologa bo ja mialam szwy 3 stopnia a on na mnie nie praktykujemy tu przegladow podwozia ....
oj budzi sie moja krolewna no to mykam u nas upaly zupelnie jak nie uk
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:48   #376
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Tamte wieloprzeplywowe czyli nacinane na krzyz z dziurka posrodku byly do mleka one sie dopasowuja do sily ssania tylko ze od tej sily ssania one sie rozrywaja tzn te naciecia sie powiekszaja i jak dziecko ciagnie to robi sie ogromna dziura i sie dlawi mlekiem, kupilam je 2 razy bo myslalam ze jakies felerne opakowanie mi sie trafilo ale drugie okazaly sie takie same wiec je wywalilam a do kaszki bylyby teraz idealne bo te w rzeczywistosci do kaszki nie wiem jakie beda w praktyce ale musi byc mocno gesta ta kaszka chyba zeby dziecko ciagnac z takiej wielkiej dziury sie nie dlawilo
wiesz no ciężko mi powiedzieć chociażby dlatego, że ja mam jak pisałam wcześniej Canpola.A nie możesz jeszcze raz kupić tych z krzyżykiem?? ile one kosztują?? bo ja np.za smoczki do swojej butelki płacę niecałe 5zł...bo u nas do kaszki to ta dziurka sprawdziła się rewelacyjnie. Tym bardziej, że ja przecież Kubie lekko tylko zagęszczam i się nie krztusi

spadam niedługo na dwór...tylko nie wiem jak jest na dworzu i nie wiem jak ubrać Kubę

ciekawe jak tam monix...bo o Dawidka to się raczej nie martwię...

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

no tak...i jak zwykle..ja jestem to Was nie ma
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:53   #377
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
zobaczcie jak fajnie moje dziecko śpi ze smoczkiem
suuuuuper tylko chyba nie tą stroną

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Ja się z moim szkrabem wykończe.
pierwszy zastój kupkowy był 6 dni. Potem było ok.
POtem był zastój 5 dniowy! Potem ok.
Potem 3 dniowy i......
jedna kupka i znowu dziś 5 dzień bez kupy!
Sika, pierdzi jak oszalała!!! i to tak głośno, że na spacerku jak idę to ludzie patrzą, bo słychać "na zewnątrz" poza wózkiem . Brzuś ma miękki, a kupy nie ma!
Ja już wyjadam co mogę. Chleb z błonnikiem czarny (jak glina smakuje), activię, jabłka, mleko, kefir! Ja kupkam jak oszalała, a ona nic!!!

Do tego piersiaki tak gryzie, że... koleżanka maść mi przysłała, bez niej chyba skończyłoby się butelką. A tak maścią zaleczam a ona znowu szarpie i gryzie i tak w kółko.
ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
no to się fajnie muszą za Tobą ludzie oglądać jak Ci z wózka prutki słychać

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Jak się komuś nudzi to zapraszam poczytac....założyłam wątek bo chciałam zapytac czy ktoś odczuwa takie dolegliwości jak ja,a odpowiedzi mnie zaskoczyły

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339076
normalnie zostałaś prehistoryczną kobietą która zaspokaja dziecko kosztem swojego zdrowia i dziecka normalnie szok na te reakcje

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
to dlugo bedziesz czekac

znalazlam tania hustawke http://allegro.pl/item642060040_leza...ght_graco.html

co myslicie?
fajna

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ja się zbieram na szczepienie
błagam o kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
no to proszę bardzo:

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
cd

rudalbn przyszalałaś tym prezentem, chyba, ze to dla taty z okazji urodzin
hehe no specjalnie wybralam taki żeby mi Tż nie robił awantru że już dla dziecka zabawki kupuje ale i tak marudził że po co kupiłam ale nie popsuje się no chyba że ja będę się za bardzo bawić

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość

moja dziecko doprowadza mnie do szalu
ryczy jakbym go ze skory obdzierala... najedzony,przewiniety... na rekach cisza,w lozeczku ryk!!! mam ochote wyjsc stad i nie wracac!!
nie wychodz zostań z nami

Cytat:
Napisane przez madabede Pokaż wiadomość
Monix - trzymamy mocno kciukasy

Moje dziecko też dzisiaj coś wydziwia spać nie chce wydziera się jak szalona na spacer nie można wyjść bo zachmurzone...mam dość


Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość

A ja mam takie pytanie...chcę ufarbować włosy.Bo do tej pory miałam baleyage ale chce zrobić jeden kolor. W "naturze" jestem brunetką...chciałam na jakiś ładny brąz się przefarbować.Polecacie jakąś farbę ??
trudno powiedzieć bo zależy od włosów ... ja jaki brązowy nie wezmę to mi czarne włosy wychodzą więc trudno mi coś doradzić

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
kurcze witam was...
naskrobalam cala odpowiedz i zawiesil mi sie wizaz i dziergam od nowa ehh
moj mial w opisie jako glowna specjalnosc matka i dziecko wiec myslalam,ze moze cos tam wiecej wie naiwna ja

oj pewnie bym rzucila w ojca jakims tekstem kurcze

my po wizycie
Mala wazy 5,20kg.... hmm sporo przybiera 6 tydzien skonczony mysle,ze grubasek nie bedzie i jak zacznie raczkowac to spali kalorie mamusinego mleczka mierzy 58cm czyli urosla 7cm od urodzin...
w czwartek sprawdzamy bioderka...
lekarz do mnie wskakuj pani na wage wiec ja happy bo od porodu nie wazylam sie.... i kopara mi opadla....wazylam 84kg przed porodem teraz po 6tyg 65kg przed ciaza wazylam ok 63kg...
wiec teraz siedze i palaszuje wafelki czuje sie rozgrzeszona...
a tak nawiasem... macie cos takiego ,ze wchodzicie w spodnie i wydaje sie wam,ze szersze w biodrach jestescie??? kurcze moze ja sie jeszcze nie zeszlam.... lekarz mi powiedzial,ze te bole miednicy same przejda bo sie niby wszystko kurczy ale czy ja wiem...
no i pytam sie go o ginekologa bo ja mialam szwy 3 stopnia a on na mnie nie praktykujemy tu przegladow podwozia ....
oj budzi sie moja krolewna no to mykam u nas upaly zupelnie jak nie uk
też mi się tak czasem zdarza że mi post ginie a ja się tyle naskrobie
ja chciałam rzucić w niego talerzem ale dostał mrożące spojrzenie
no gratuluje wagi twojej i dziecka
jak to nie praktykują przeglądów podwozia

a moje dziecię śpi
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 13:50   #378
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

ja malemu nie zagęszczam mleka bo nie przesypia nocy, albo że nie przybiera
przecież to normalny etap rozszerzania diety
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 14:09   #379
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
no to dobrze ze z fredka juz ok ciesze sie ze zagladnelas ucałuj Korcie ode mnie i Dawidka miłego dnia bez kolek

juz ja caluje...caluje...

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
no to karmimy tak samo:-PP


ja się zbieram na szczepienie
błagam o kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

Trzymam kciukasy!!!!


Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
cd

rudalbn przyszalałaś tym prezentem, chyba, ze to dla taty z okazji urodzin

Jaga- dobrze, ze juz dobrze biedna napatrzyłaś sie na cierpienie maluszka, ale odpoczniesz, odżyjesz to i na sex miejsce sie znajdzie

sija- album jest prywatny na wizazu a na nk też jest

potem nadrobie reszte
dzieki zapewne i tak bedzie.....

Mala sie bawi z mamusia moja a ja sobie odpczywam....ehheh
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 14:47   #380
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

no pięknie jak ja mam dzisiaj trochę czasu to wy tak mało piszecie
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 14:49   #381
poleczka
Raczkowanie
 
Avatar poleczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 171
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki

Dziewczyny kupuje na eBay??? I zna dokładnie zasady??? i może mi pomóc???
Bo chyba namieszałam....
ja mogę pomoc o ile nie jest za późno

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
dzien dobry


a ja jestem wyrodna matka już prze dwa dni zapomniałam dać Krzysiowi witaminy D i K
niejesteś wcale wyrodna matka, tu w UK nie zapisuja wcale witamin dzieciom, wiec nic nie dajemy. My to dopiero wyrodne matki

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
zobaczcie jak fajnie moje dziecko śpi ze smoczkiem
słodko

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość


Ja się z moim szkrabem wykończe.
pierwszy zastój kupkowy był 6 dni. Potem było ok.
POtem był zastój 5 dniowy! Potem ok.
Potem 3 dniowy i......
jedna kupka i znowu dziś 5 dzień bez kupy!
Sika, pierdzi jak oszalała!!! i to tak głośno, że na spacerku jak idę to ludzie patrzą, bo słychać "na zewnątrz" poza wózkiem . Brzuś ma miękki, a kupy nie ma!
Ja już wyjadam co mogę. Chleb z błonnikiem czarny (jak glina smakuje), activię, jabłka, mleko, kefir! Ja kupkam jak oszalała, a ona nic!!!
Cazytalam gdzieś ze piersiowe dzieci mogą nie robić kupy przez kilka dni, mleko matki wtedy jest wchłaniane w całość.
Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość


Ja idę odsypiac noc,dzidzio podrzuciłam mamie,bo cuś moja dziecka nie chce spac nawet w nocy,tak z niczego,bo ma sucho ,jest najedzona,nic ją nie boli,nie ma wzdęc,poprostu nie jest śpiąca
Dobrze ci, że masz komu malutka zostawić, ja tez chwilkę bym odpoczęla

hmm mysle, że twoja maął w końcu kiedys sie zmeczy i będzie spac, tylko kiedy


[quote=Jaga1111;12573973]Mialam zapalenie nerek nie wiem dlaczego skad jej sie to przyplatalo...ale czasem tak podobno moze bycc...


Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
witaj Jagus ciesze sie juz ze jestescie w domku, co do Tzta to strasznie mnie wkurzaja tez jeszcze z TZtem sie nie sexiłam!!bo najpierw połóg, później oczekiwanie na wizxyte, a zaraz po tym @ ale są inne formy zadowolenia faceta niz współżycie Mam nadzieje, że z Korcia bedzie coraz lepiej tęsknimy za Wami!!quote]

JAK JA cie uwlebiam MONIX poprstu jak czytam to az mi sie buzka usmiecha....

to mi sie najbardziej...podoba.:hah aha:....tylko jak go tu zadawlac...jak ja ostatnio ciagle w szpitalu siedze....


JA tez mam andzieje ze wreszcie ebdzie u nas wspaniale dobrze i wogole extra...

DZIEN DOBRY!!!!
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość



A ja właśnie gotuję marchewkę dla malucha... gdzieś o 14 pójdziemy na dworek to od razu po tatusia wyjdziemy na stację a co...niech ma coś od życia
a co.. dobra z ciebie kobietka

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ja tak czesto karmieee poprostujedna reka wizaz, w drugiej Dawidek

?
to sprawana jestes, mnie pisanie 1 ręka zajmuje duuuzo czasu


Gryzaczek gratulacje, widzę ze Ani dalej twoje mleczko służy, ładnie przybiera na wadze.

No i grattulacje dla ciebie, malutka wysysa z ciebie kilogramy.

Małpka a moze to nie ptasie mleczko, tylko cos co zjadlas kilka dni wczesniej? bo czasem organizm nie reaguje od razu

Jaga cieszę sie ze juz jesteście w domku i z małą dobrze

Korcia doceni jaką kochana ma mamusie

Monix z tym że karmiaca bez kolejki, ale fajnie też nie wiedziałam.
I jak szczepienie? dzielni byliście z synusiem

Ja miałam iść na targ na zakupy,ale przyszla koleżanka i pzresiedzialysmy w ofódku kilka godzin, moje dzidzi miało oszukany spacer

Edytowane przez poleczka
Czas edycji: 2009-06-02 o 14:50
poleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 15:40   #382
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

wróciliśmy
Dawidek popłakał chwile ale ogólnie był dzielny, weszła z Nim na szczepienie moja mama bo ja nie moge patrzec na Jego łzy i płacz, taki cieńki bolek jestem i jak usłyszałam pierwszy krzyk Dawidka to wyszłam na dwór
Mój Dziubek waży 6340g wzrostu nie zmierzyli, a gdy poprosiłam powiedzieli mi:" mówiłam, że mierzymy tylko dzieci chodzace, niech sobie Pani w domu sama zmierzy."
Z gorszych wiadomośći to za 2 dni mamy wizyte ui kardiologa bo Dawidek ma szmery w serduszku

p.s. dziękujemy wszystkim za kciuki
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-02 o 15:41
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 16:38   #383
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
wróciliśmy
Dawidek popłakał chwile ale ogólnie był dzielny, weszła z Nim na szczepienie moja mama bo ja nie moge patrzec na Jego łzy i płacz, taki cieńki bolek jestem i jak usłyszałam pierwszy krzyk Dawidka to wyszłam na dwór
Mój Dziubek waży 6340g wzrostu nie zmierzyli, a gdy poprosiłam powiedzieli mi:" mówiłam, że mierzymy tylko dzieci chodzace, niech sobie Pani w domu sama zmierzy."
Z gorszych wiadomośći to za 2 dni mamy wizyte ui kardiologa bo Dawidek ma szmery w serduszku

p.s. dziękujemy wszystkim za kciuki
Dawidkowi szmeralo z nerwow
i napewno nic powaznego to nie jest
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 16:52   #384
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Monix- jeszcze nie chrzcimy, bedziemy dopiero w lipcu chyba, bo teść na saksach i czekamy az wroci

rudalbn- witaminami si nie przejmuj wit D ma ze słońca a k juz pewnie sam troszke produkuje a ojcu baciki

Malpka fajna dzidzi, ale z niej londyneczka

Gabi- masaż zastosuj na brzuszek, i czopka glicerynowego dziecięcego( ja kroje na pół, ale cały też nie zaszkodzi)

Monix-jak szczepienie?właśnie doczytałam, szmerami na zaś sie nie martw, bo wiele rzeczy u takich maluszkow naprawia sie "samo" tylko trzba obserwowac a czeste są też szmery nie związane z wadami wiec masz spore szanse, ze to nic groźnego


łał nadrobiłam
normalnie dziś sie czuje okropnie, mały sie budził z placzem kilkukrotnie, nie wiem czemu, cały czas ssie łapke, normalnie umęczona jestem jak nic

no i znów sie budzi, tylko powiem, ze jutro mamy szczepienie na rotawirusy i zobaczymy ile Bartuś waży ostawiam > 6kg, 3 tygodnie temu wazył 5600 przyjmuje zakłady
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 16:53   #385
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez poleczka Pokaż wiadomość
Ja miałam iść na targ na zakupy,ale przyszla koleżanka i pzresiedzialysmy w ofódku kilka godzin, moje dzidzi miało oszukany spacer
zawsze to dwór...ale Ci zazdroszczę, że masz ogródek

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
wróciliśmy
Dawidek popłakał chwile ale ogólnie był dzielny, weszła z Nim na szczepienie moja mama bo ja nie moge patrzec na Jego łzy i płacz, taki cieńki bolek jestem i jak usłyszałam pierwszy krzyk Dawidka to wyszłam na dwór
Mój Dziubek waży 6340g wzrostu nie zmierzyli, a gdy poprosiłam powiedzieli mi:" mówiłam, że mierzymy tylko dzieci chodzace, niech sobie Pani w domu sama zmierzy."
Z gorszych wiadomośći to za 2 dni mamy wizyte ui kardiologa bo Dawidek ma szmery w serduszku

p.s. dziękujemy wszystkim za kciuki
Oj mamuśka to rzeczywiście słabe nerwy masz....co do mierzenia to dziwne.U nas zawsze mierzą a co do kardiologa to się nie przejmuj podobno z tego też można wyrosnąć....My z Kubusiem zaliczyliśmy wizytę u neurologa...też nas nastraszyła durna baba a tu wsio OK


idę...położę się z moim dzieciątkiem spać..sama się chyba też z nim zdrzemnę wieczorkiem zajrzę nie skrobać za dużo
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:18   #386
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez poleczka Pokaż wiadomość
Małpka a moze to nie ptasie mleczko, tylko cos co zjadlas kilka dni wczesniej? bo czasem organizm nie reaguje od razu
może tylko ze ja te same rzeczy jem od porodu i nie wiem co moglo tak nagle uczulic no zobaczymy

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
wróciliśmy
Dawidek popłakał chwile ale ogólnie był dzielny, weszła z Nim na szczepienie moja mama bo ja nie moge patrzec na Jego łzy i płacz, taki cieńki bolek jestem i jak usłyszałam pierwszy krzyk Dawidka to wyszłam na dwór
Mój Dziubek waży 6340g wzrostu nie zmierzyli, a gdy poprosiłam powiedzieli mi:" mówiłam, że mierzymy tylko dzieci chodzace, niech sobie Pani w domu sama zmierzy."
Z gorszych wiadomośći to za 2 dni mamy wizyte ui kardiologa bo Dawidek ma szmery w serduszku

p.s. dziękujemy wszystkim za kciuki
tak jak pisały dziewczyny nie przejmuj sie szmerami, to jeszcze nic nie znaczy, zobaczysz co powie kardiolog



Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość

w ptasim mleczku malo czekolady jest no chyba ze wrabalas cale pudlo ..zartuje...
oj ja to chetnie bym wrąbała całe pudełko no ale tylko jedno zjadłam
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:22   #387
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Monix to ci chamsko odpowiedzieli moglas powiedziec ze nie wiesz jak masz mierzyc i chcesz zeby zmierzyli i koniec albo zeby ci powiedzieli jak masz mierzyc.....u mnie na szczescie lekarz w gabinecie wazy i mierzy a nie glupie pielegniary.
A szmerami sie nie przejmuj to moze byc spowodowane np szybkim rozwijaniem sie i serce nie nadaza, ja tak mialam! Za szybko sie rozwijalam i roslam i serce nie nadazalo, ale bylam przez caly okres dorastania pod kontrola kardiologa i te szmery powinny zaniknac, choc ja je mam do dzisiaj lekkie ale sa, ale zaden lekarz na to nie zwraca uwagi a wiem to stad ze nadal je mam bo jak robilam badania do zakladu pracy to mi lekarz powiedzial o tym

Mleka kaszka narazie nie bede zageszczac bo akurat byla u mnie ciocia i mowila ze jesli Dawid ladnie przesypia noce i ladnie przybiera na wadze to niepotrzebnie mam go nie tuczyc wiec dawac w zade sposob narazie nie bede a jak bedziemy u lekarza to zapytam, najwyzej od 6 m-ca bede mu dawac na deser z owocami tak jak pisze na sloiczkach z owocami ze mozna dodac do kaszki a dostawal bedzie w poludnie na obiad sloiczek przecieru zamiast jednego mleka i pomiedzy karmieniami po poludniu pol sloiczka owocow jako deser i to narazie powinno wystarczyc
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:43   #388
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
no i znów sie budzi, tylko powiem, ze jutro mamy szczepienie na rotawirusy i zobaczymy ile Bartuś waży ostawiam > 6kg, 3 tygodnie temu wazył 5600 przyjmuje zakłady
a co do wygrania?
ja obstawiam 6150
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:53   #389
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
a co do wygrania?
ja obstawiam 6150
uuuu konkursik
to ja obstawiam 6250
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:35   #390
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

a teraz Was zaskoczę
pisze tego posta abym jutro wiedziała odkąd czytać
bo dotąd przeczytałam
łacznie z Jastinowym wątkiem i "zaściankowa" dziewczyno jak to możliwe, że Ci się sexu chciało ? hmmmmmmmmm toś się "naczytała"
(no cóż temat wątku inny chyba był niż dyskusja czy powinnaś czy nie, ale nie każdy umie czytać ze zrozumieniem )

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
wróciliśmy

Z gorszych wiadomośći to za 2 dni mamy wizyte ui kardiologa bo Dawidek ma szmery w serduszku

p.s. dziękujemy wszystkim za kciuki
no co Ty ja mam szmery w serduchu do dziś a zdrowa jestem jak koń!!!
tzn. mam coś nie tak z serduchem, ale nie przeszkadza mi to w życiu! i wszystko robię i z niczym nigdy problemów nie miałam mimo iż mam coś tam z komorą- sama dokładnie nie wiem co
także uszka do góry będzie dobrze!!!
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.