nasi tancza :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 22:28   #31
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: nasi tancza :)

Szwajcaria chyba rzeczywiście źle bo ja jej nawet nie pamiętam wogóle czy oni brali w tym udział ? nie no współczuje im
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:28   #32
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość

Tam wystepowaly zarowno pary "zawodowe" jak i mieszane (zawodowi tancerze + jacyś sportowcy czy np. prezenterzy telewizyjni...). Wydaje mi sie, ze niektore pary też pochodzily z programow typu "taniec z gwiazdami"
Czyli co kto woli.

-----

A jak się już tak zbiorowo radujemy polskimi osiągnięciami, to Agnieszka Radwańska wygrała dzisiaj z Szarapową - jeszcze większy sukces.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:29   #33
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
troche tych filmikow jest ,Polski nie ma bo o ile widzialam Cichopek miala czerwona sukienke
http://www.youtube.com/watch?v=qQXNjlimAoY
http://www.youtube.com/watch?v=WqXGT...elated&search=
Przecież to w ogole nie sa te dzisiejsze występy
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:33   #34
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: nasi tancza :)

Biedna Szwajcaria
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:39   #35
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Dot.: nasi tancza :)

4 miejsce...jestem po wielkim wrażeniem i okropnie sie ciesze.Zwłaszcza ( jak zauważył komentator)-pierwsza w klasyfikacji ogólnej para niezawodowa(profesjonalna ).A co do osobistych odczuć co do pani Kasi( o Haielu nawet nic nie mówie- wszystko wiadomo) -ma złą figure do tańca.To że ma krąglejsze uda i jest troche "masywniejsza" troche odbiera jej dynamiki i ekspresji.Jest za to świetnie rozciągnięta.Najlepiej mi na niej leży rumba- trzeba być seksownym ikociakiem a dynamika sprowadza sie do przyśpieszeń.Aj! Jesze pieknie się razem przentują- i ta czrna sukienka ! lal!( w przeciwieństwie do sukienki tataianki w eurowizji ).Pozatym polacy mieli (wg mnie) jedne z najlepszych aranżacji muzycznych

A tak wogle .
Finlandia była moim faworytem i zasłużyła na wygraną. Bez niepotrzebnych robieranek ( UK) , bez charakterystycznych rzeczy ( Grecja) po prostu esencja tańca.Nie muszą się wysilać na triki czy chwyty- są fenomenalni w swojej prostocie( i ta technika!).
Podobrali mi się jeszcze Ci 19-latkowie(nie wiem z jakiego kraju).

Nie przypadł mi do gustu Irlandzki step...3 miejce dla nich to wg. mnie pomyłka.

Biedni Szwajcarzy ( ale swoją drogą słabo się zaprezentowali)
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:47   #36
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: nasi tancza :)

Zgadzam się z tym co napisała n@ta jeśli chodzi o figure Kasi. A Hakielowi współczuje tych podnoszeń.Trzecia Para z Holandii -jak laseczka zatańczyła sex bom odrazu było widać po figurze, że to zawodowa tancerka Ale za to buźke Cichopek ma ładną ))))
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:50   #37
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: nasi tancza :)

tak no Niemiecka para... brala udzial w tancu z gwiazdami. czy jak oni tancza.. tzn tancerz napewno .. bo ogladalam..jakis taki program
czemu wybrali Cichopek... a czemu nie??
oj rodacy... dlaczego zawsze cos musi byc nie tak... a czemu to a czemu tamto...a czemu ten a nie ten?/
nie wystarczy poprostu sie cieszyc?ze ktos z nas poprostu gdziekolwiek cos robi i slychac o Polsce? cos milego?
bo do tej pory narazie tylko slychac same "smieszne"i rzeczy?
Kaska nigdy nie byla tancerka, wziela udzial w konkursie i jest swietnie!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 22:53   #38
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Post Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Czyli co kto woli.

-----

A jak się już tak zbiorowo radujemy polskimi osiągnięciami, to Agnieszka Radwańska wygrała dzisiaj z Szarapową - jeszcze większy sukces.
Noo!
Wreszcie ktoś o tym wspomniał!
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:55   #39
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tak no Niemiecka para... brala udzial w tancu z gwiazdami. czy jak oni tancza.. tzn tancerz napewno .. bo ogladalam..jakis taki program
czemu wybrali Cichopek... a czemu nie??
oj rodacy... dlaczego zawsze cos musi byc nie tak... a czemu to a czemu tamto...a czemu ten a nie ten?/
nie wystarczy poprostu sie cieszyc?ze ktos z nas poprostu gdziekolwiek cos robi i slychac o Polsce? cos milego?
bo do tej pory narazie tylko slychac same "smieszne"i rzeczy?
Kaska nigdy nie byla tancerka, wziela udzial w konkursie i jest swietnie!!
Fajnie, że zajęli tak wysokie miejsce. No pewnie, gratuluję im.

Tylko nie wiem, co w tym dziwnego, że zastanawiam się, dlaczego reprezentuje nas akurat ta para.

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Noo!
Wreszcie ktoś o tym wspomniał!
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:56   #40
thougful-girl
Zadomowienie
 
Avatar thougful-girl
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 1 634
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Czyli co kto woli.

-----

A jak się już tak zbiorowo radujemy polskimi osiągnięciami, to Agnieszka Radwańska wygrała dzisiaj z Szarapową - jeszcze większy sukces.
Właśnie, Agnieszka naprawdę pokazała klasę , a nawet nie wiedziałam, że dziś odbywa się ten turniej tańca. Może obejrzę ich występ gdzieś na youtube, w każdym razie należą się im gratulacje za to 4 miejsce
__________________

thougful-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 23:01   #41
Suzette
Raczkowanie
 
Avatar Suzette
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: nasi tancza :)

Ja tez im gratulujetego miejsca mimo ze nie lubie Kasi Uwazam ze jest "przyciezka" do tanca,za wolno sie rusza(zreszta juz ktos o tym napisal) ale prezentowala sie niezle
__________________
Posiadaczka rozowego królika z Tally Weijl



MOJ WATEK CIUSZKOWY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203942
Suzette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 23:10   #42
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez n@ta Pokaż wiadomość
4 miejsce...jestem po wielkim wrażeniem i okropnie sie ciesze.Zwłaszcza ( jak zauważył komentator)-pierwsza w klasyfikacji ogólnej para niezawodowa(profesjonalna ).A co do osobistych odczuć co do pani Kasi( o Haielu nawet nic nie mówie- wszystko wiadomo) -ma złą figure do tańca.To że ma krąglejsze uda i jest troche "masywniejsza" troche odbiera jej dynamiki i ekspresji.Jest za to świetnie rozciągnięta.Najlepiej mi na niej leży rumba- trzeba być seksownym ikociakiem a dynamika sprowadza sie do przyśpieszeń.Aj! Jesze pieknie się razem przentują- i ta czrna sukienka ! lal!( w przeciwieństwie do sukienki tataianki w eurowizji ).Pozatym polacy mieli (wg mnie) jedne z najlepszych aranżacji muzycznych

A tak wogle .
Finlandia była moim faworytem i zasłużyła na wygraną. Bez niepotrzebnych robieranek ( UK) , bez charakterystycznych rzeczy ( Grecja) po prostu esencja tańca.Nie muszą się wysilać na triki czy chwyty- są fenomenalni w swojej prostocie( i ta technika!).
Podobrali mi się jeszcze Ci 19-latkowie(nie wiem z jakiego kraju).

Nie przypadł mi do gustu Irlandzki step...3 miejce dla nich to wg. mnie pomyłka.

Biedni Szwajcarzy ( ale swoją drogą słabo się zaprezentowali)
A zauważyłyście że w pewnym momencie Kasia lekko się potknęła? Tak mi się wydawało...Aż wstrzymałam oddech!

Bardzo ładnie wyglądała...Ale pamiętam że w "Tańcu z gwiazdami" tańczyli rumbę i było rewelacyjnie!
No i troszkę przesadzili z tymi doczepianymi włosami! Ciut za długie jak na mój gust

Cytat:
Napisane przez aniusiaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym co napisała n@ta jeśli chodzi o figure Kasi. A Hakielowi współczuje tych podnoszeń.Trzecia Para z Holandii -jak laseczka zatańczyła sex bom odrazu było widać po figurze, że to zawodowa tancerka Ale za to buźke Cichopek ma ładną ))))
Mnie się wydaję, że figurka Kasi jest bardzo apetyczna! Pasuję jej to!
A widziałyście Hiszpankę? Bardzo seksowna figura! Ogólnie bardziej podobają mi się "dobrze zbudowane" tancerki...
Tańczyła dzisiaj z jakiegoś kraju, taka blondynka dosyć wysoka bardzo szczuplutka ( nie zawodowa tancerka) i nie podobało mi się...Te chude nóżki pomykające w tańcu
Ta co tańczyła Sex bomb to rewelacja...super sukienka, ruchy...wszystko!

I jeszcze bardzo podobała mi się para tańcząca przy muzyczce z "Piratów z Karaibów". Lubię takie klimaty

Chciałabym być tancerką...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 23:17   #43
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
A zauważyłyście że w pewnym momencie Kasia lekko się potknęła? Tak mi się wydawało...Aż wstrzymałam oddech!

Bardzo ładnie wyglądała...Ale pamiętam że w "Tańcu z gwiazdami" tańczyli rumbę i było rewelacyjnie!
No i troszkę przesadzili z tymi doczepianymi włosami! Ciut za długie jak na mój gust


Widziałam to potknięcie ! szybo się z tego otrząsnęła( gdyby u mnie zaistniałą taka sytuacja- zatrzymała bym się w dezorientacji)

Widziałam też jakiś kosmyk włosów u jakiejś blondynki. Wypadły jej z kity !
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 06:24   #44
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: nasi tancza :)

a wiecie może czy będzie emitowana w tv powtórka tej Eurowizji??
bo przegapiłam
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 06:30   #45
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość

A jak się już tak zbiorowo radujemy polskimi osiągnięciami, to Agnieszka Radwańska wygrała dzisiaj z Szarapową - jeszcze większy sukces.
Tak, oglądałam wczoraj kawałek tego meczu. Jestem pod wrażeniem .
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 08:08   #46
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: nasi tancza :)

A ja cieszę się że Polska Para poniosła nas tak daleko, 4 miejsce to nie byle co
I jestem z nich dumna
Natomiast zwycięska para podobała mi się najmniej
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 08:27   #47
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: nasi tancza :)

Bardzo podobała mi sie Rosja,( pierwszy taniec- rumba z elementami baletu, tańca na lodzie...takiej płynności i pięknej aranżacji dawno nie widziałam.)
A z drugich tanców podobała mi się Rosja ( taniec cygański), Finlandia ( wspaniała muzyka jednak potrafi zdziałać cuda)i ci dziewiętnastolatkowie z Dani chyba( na początku były elementy tańca dyskotekowego... bardzo fajnie się ruszali.)

Za to zupełnie nie rozumiem zachwytów nad naszą parą. Zatańczyli poprawnie., ale nie zachwycili. Wszystko to już gdzieś było i to powtarzane wielokrotnie i do znudzenia!!... W TAńcu z Gwiazdami!

Żeby zabłysnąć trzeba się czymś wyróżnic! Ani aranżacja nie była jakoś specjalnie oryginalna, myzyka średnio dobrana, drugi występ strasznie niespójny i chaotyczny. Takie są moje odczucia. Wypadli baaardzo przeciętnie. Wysoki miejsce uzyskane dzięki poloni z Irlandi, Wielkiej Brytani, Szwecji i Niemiec wzbudza we mnie lekki niesmak....
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 08:32   #48
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nasi tancza :)

Fajnie nasi tańczyli, ale wg. mnie trochę to bez sensu, że są pary profesjonalne i łączone, bo wiadomo, że amatorzy nie zatańczą tak idealnie jak pary, które tańczą już kilka albo kilkanaście lat
Ale 4 miejsce bardzo dobre

Aha, a zwycięska para wcale mi się nie podobała, tzn. ich taniec był ok, ale nie powalił mnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 08:48   #49
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: nasi tancza :)

Nie wytrwałam do końca, ale widziałam oba tańce naszych i nawet mi się podobały
A zwróciłyście uwagę, że w którejś parze tancerka miała doczepiane włosy i jak tanczyła to kilka garści jej wyleciało? Ale wstyd
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 08:53   #50
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: nasi tancza :)

ciesze sie ze Finlandia wygrala bo spodobali mi sie od poczatku a jak zobaczylam drugi taniec.. byli po prostu najlepsi jak dla mnie. Polska zaprezentowala sie calkiem dobrze jednak bez wiekszych rewelacji. Po Cichopek widac ze nie jest tancerka - ta figura.. Wydaje mi sie ze tanczy malo dynamicznie jakso sztywno momentami. Ogolnie nie lubie tej pary ale wypadli przyzwoicie - 4 miejsce ( oc wedlug mnie zasluga polonii Podobala mi sie jeszcze Dania (nie jestem pewna.. najmlodsza para? dziewczyna 19 lat z rudymi wlosami) i Grecja tez niezle.
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 09:09   #51
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: nasi tancza :)

Proszę bardzo jest i szwajcaria :
http://www.youtube.com/watch?v=KU0AEigPIyU
Ta pani z tej pary to była / (jest ) łyżwiarką figurową , tutaj macie filmik ( oczywiście jest ich więcej )
http://www.youtube.com/watch?v=7kylm...elated&search=
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 09:20   #52
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: nasi tancza :)

Finlandia wygrała? Hmm może mi ktoś pkazać na fotce jaka to para? Poszłam szybko spać, nie wytrzymałam do końca i nawet ich zbytnio nie pamiętam Widziałam 2 tańce każdego kraju. Polacy byli ok Dobrze się spisali Finalndii nie mogę znaleźć w tych podanych wyżej linkach hmmm :|
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 09:31   #53
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez n@ta Pokaż wiadomość
A tak wogle .
Finlandia była moim faworytem i zasłużyła na wygraną. Bez niepotrzebnych robieranek ( UK) , bez charakterystycznych rzeczy ( Grecja) po prostu esencja tańca.Nie muszą się wysilać na triki czy chwyty- są fenomenalni w swojej prostocie( i ta technika!).
Podobrali mi się jeszcze Ci 19-latkowie(nie wiem z jakiego kraju).

Nie przypadł mi do gustu Irlandzki step...3 miejce dla nich to wg. mnie pomyłka.

Biedni Szwajcarzy ( ale swoją drogą słabo się zaprezentowali)
Dokładnie to samo pomyślałam - ich taniec był taki... klasyczny i elegancki. Bez kiczowatych przebrań i błazenady.
Cieszę się, że coś takiego zwycięzyło. Szczególnie, że to była Eurowizja, a jaka zazwyczaj jest Eurowizja - wszyscy wiedzą

Dania moim zdaniem też była ok.

Natomiast Irlandia... Fakt, ten step robił wrażenie... Ale moim zdaniem powinni się nim popisać tylko w tym drugim tańcu. Natomiast wykorzystali go równiez w pierwszym i to było moim zdaniem nieporozumienie.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:00   #54
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: nasi tancza :)

Służę pomocą Finlandia :
http://www.youtube.com/watch?v=H5hAPViU3pk
http://www.youtube.com/watch?v=C18ZHQ-_cfA
Mi jakoś się nie za specjalnie podobali , ale widocznie się nie znam
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:14   #55
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: nasi tancza :)

na tym samym portalu Dziękki
karolinaa-ten pierwszy taniec ładny, całkiem ok, ale ten drugi hmmm nie porwał mnie...
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:21   #56
Blueeyed_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Blueeyed_Alice
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 98
Dot.: nasi tancza :)

Moi zdaniem Kasia i Marcin wypadli dobrze i zamiast narzekac wypadaloby im pogratulowac. Polonia, nie Polonia od wiekszosci krajow dostali jakies punkty - wiec zostali zauwazeni, a o to w takich konkursach chodzi.

Finlandia byla fenomenalna i ciesze sie, ze wygrali. Natomiast Irlandia to jakies calkowite nieporozumienie. W ogole mi sie nie podobali.
Blueeyed_Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:05   #57
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: nasi tancza :)

Mi się występ Kasi i Marcina podobał. Oprócz tego zrobili na mnie dobre wrażenie reprezentanci Irlandii i Niemiec (tu szczególnie freestyle).
Za to Finlandia w ogóle mi się nie podobała. Ktoś tu napisał, że są fenomenalni w swojej prostocie - ok, ale mi się ta prostota właśnie nie podobała - ten ich taniec był po prostu nudny.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 12:25   #58
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: nasi tancza :)

a wg mnie zatańczyli dobrze, mieli trudny układ - duzo szybkich figur wymagajacych precyzji.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 12:56   #59
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: nasi tancza :)

http://www.youtube.com/watch?v=J32PtwPj9ho

tu jest filmik z udzialem Kasi i Marcina

i jeszcze jeden:
http://www.youtube.com/watch?v=ZjOegFur7kY

Edytowane przez nati360
Czas edycji: 2007-09-02 o 12:58 Powód: dopisek
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 13:05   #60
crazy_kitty
Zadomowienie
 
Avatar crazy_kitty
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 142
Dot.: nasi tancza :)

Nie no poprostu mnie zatkało jak zobaczyłam że są na 4 miejscu
Ale oczywiście baaardzo się cieszę że zajęli tak dobrą lokatę Gratulacje
crazy_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.