Scent Bat LXII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 11:47   #721
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Imo to była smutna kwestia hmmm braku "wspomagania" artystycznego. I pewnie budżetów co akurat ssie. Bo trasy do czasu tej polskiej były absofakinlutnie emejzin. Zjawiskowe onlajnowo a co dopiero na żywo. Potem wszystko siadło. Oni się posypali przez odejście Fru no i wielki jak się później okazalo detoks. A to raczej nie jest fun time. Ja tam jestem zdania że jeśli twórcy są genialni na haju bo to im pomaga to niech tak zostanie. . Skoro tak jest lepiej.


Pochwal się jakie zapachy?

Niech chociaż zaznam onlajnowego odpowiednika window shopping .

Online-smelling? .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


rejcz ty dalej nie masz fb?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 16:41   #722
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Pochwal się jakie zapachy?

Niech chociaż zaznam onlajnowego odpowiednika window shopping .

Online-smelling? .
Jicky, Vol de Nuit, Must, Kelly Caleche

Online-smelling

Zatoki mnie bolo

Ale się pochwalę, że w pracy po okresie próbnym, który niedługo kończę, dalej mnie chcą
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 17:03   #723
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bat LXII

Otruta jestem... Boli głowa, żołądek, mdli mnie... I cały czas myślę, że gdybym była otruta na Bali na przykład, to bym się czuła nadal źle, ale lepiej.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 17:36   #724
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Polly - dalej nie mam. Też nie mam jeszcze czasu na nowe rzeczy. Rodzina teza hospitalizowana kłopoty się piętrzą czas się kurczy. .

Aga - znam i nic moje. Czyli ani smakiem się nie obeszlam ani też nie zasugerowalam niczym a na to miałam nadzieję. Tak klasycznie wytrawnie i na bogato ? Zwłaszcza szampańskie jicky.

Co do pracy to jeśli to dobra praca to nie mogło być inaczej. Poznali się na solidnej marce.

Mursz - to pagoda. Dno totalne z tym przedwiośniem. Marzę o rześkim mrozie i wyżu bo to goofno za oknem jest obleśne same choroby i syf wszechobecny.

No chyba że wiesz że coś ci zaszkodziło odśrodkowo to mnie akurat obojętne gdzie zdycham jeśli zdycham. A w listopadzie zaliczyłam epizod. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-02-11 o 17:38
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:08   #725
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Mursz - to pagoda. Dno totalne z tym przedwiośniem. Marzę o rześkim mrozie i wyżu bo to goofno za oknem jest obleśne same choroby i syf wszechobecny.

No chyba że wiesz że coś ci zaszkodziło odśrodkowo to mnie akurat obojętne gdzie zdycham jeśli zdycham. A w listopadzie zaliczyłam epizod. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, zgnilizna pogodowa jakaś...
Byłam wczoraj w Supraślu, dziś wróciłam i... wygląda na to, że to Warszawa mi szkodzi. Zjadłam 4 suchary, ale żołądek walczy, żeby mi je oddać.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 00:19   #726
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Pomaga probiotyk. Dicoflor np. Smecta też odtruwa. Pomogła mi nie tylko na biegusie ale na strute ciężkie bebechy właśnie. Mnie trzymało 2 miechy jeszcze "afterparty" nawet musiałam badać pod kątem żyjątek wszelkiej maści. Czasu mi nie starczyło na wszystkie badania więc do końca nie wiadomo co tam było/jest. Kilka okazów z listy skreślonych. Chociaż z tymi badaniami to lipa nad lipy w jednym labie szpitalnym! Wynik taki a w innym śmaki. Wykluczające się wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 09:21   #727
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Pomaga probiotyk. Dicoflor np. Smecta też odtruwa. Pomogła mi nie tylko na biegusie ale na strute ciężkie bebechy właśnie. Mnie trzymało 2 miechy jeszcze "afterparty" nawet musiałam badać pod kątem żyjątek wszelkiej maści. Czasu mi nie starczyło na wszystkie badania więc do końca nie wiadomo co tam było/jest. Kilka okazów z listy skreślonych. Chociaż z tymi badaniami to lipa nad lipy w jednym labie szpitalnym! Wynik taki a w innym śmaki. Wykluczające się wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u mnie w przeciwnym kierunku szło Dzisiaj lepiej - bo przeszło na małżona mnie już tylko głowa boli, ale to u mnie normalne, głupio się czuję, jak przestaje
Muszę iść na pocztę. Zamówiłam glany i 5 kg fugi. Nie było innej opcji niż poczta.
Glany musiałam, bo we wrześniu tak yebłam na glebę, że glany poświęciły życie, ratując mi nogę, a i tak zerwałam 3 więzadła. Fugę tez musiałam, bo w sklepie budowlanym nie było koloru.
No ale kurier Pocztex, myślę - uda się!!
I zgadnijcie...
Mam 3 poczty w pobliżu. To jedną paczkę dostarczył na czwartą, pół godziny drogi w jedną stronę, a drugą na piątą - też pół godziny, ale w przeciwnym kierunku. Ten sam kurier. Pisałam reklamację, to nie wiedzą, o co mi chodzi - jakie "dostarczyć do domu??"
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 12:59   #728
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dobrze brzmi i to mimo moich marnych głośniczków. Dziękuję za nowy trop do słuchania

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Online-smelling? .
Słiiit!

A propos wąchania: znalazłam paczulę, która nie robi krzywdy przez nos TŻ-owi (pracujemy w tym samym pokoju, nie chcę mu robić na paskudę). Eau Dada Santi Burgas. Tylko co z tego, skoro absolutnie mnie nie uwiodła i tęsknie łypię w stronę potworów w rodzaju paczuli SMN


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ale się pochwalę, że w pracy po okresie próbnym, który niedługo kończę, dalej mnie chcą
Gratulacje


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Mam 3 poczty w pobliżu. To jedną paczkę dostarczył na czwartą, pół godziny drogi w jedną stronę, a drugą na piątą - też pół godziny, ale w przeciwnym kierunku. Ten sam kurier. Pisałam reklamację, to nie wiedzą, o co mi chodzi - jakie "dostarczyć do domu??"
A to poczta właśnie

A propos poczty: listonosz chodzący w rejonie, w którym mam zarejestrowaną firmę, ma zwyczaj zostawiania awiza lub nie - w zależności od swego widzimisię. Nie tylko mnie to dotyczy, sąsiedzi też padali ofiarą złego humoru listonosza. Problem się zaczyna, jeśli nie zostawi awiza na korespondencję np. z US czy sądu (czyli na coś, na co i tak nie można zamówić SMS-owego powiadamiania o przesyłce do odbioru). I nijak mu nie można udowodnić, że nie zostawił, jest jego słowo przeciwko mojemu słowu. Trzeba by chyba kamerę przy bramie zamontować I prewencyjnie co tydzień biegać na pocztę i pytać pań w okienku "Czy coś do mnie przyszło w tym tygodniu?"

Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2019-02-13 o 13:01
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 15:08   #729
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
A to poczta właśnie

A propos poczty: listonosz chodzący w rejonie, w którym mam zarejestrowaną firmę, ma zwyczaj zostawiania awiza lub nie - w zależności od swego widzimisię. Nie tylko mnie to dotyczy, sąsiedzi też padali ofiarą złego humoru listonosza. Problem się zaczyna, jeśli nie zostawi awiza na korespondencję np. z US czy sądu (czyli na coś, na co i tak nie można zamówić SMS-owego powiadamiania o przesyłce do odbioru). I nijak mu nie można udowodnić, że nie zostawił, jest jego słowo przeciwko mojemu słowu. Trzeba by chyba kamerę przy bramie zamontować I prewencyjnie co tydzień biegać na pocztę i pytać pań w okienku "Czy coś do mnie przyszło w tym tygodniu?"
Wczoraj poszłam odebrać te przesyłki (blisko 4 godziny w plecy) i zaraz potem dostałam mail z odpowiedzią na reklamację - kolejny, że o co mi chodzi, przesyłki zostały odebrane
A z awizo, to już czytałam, że ktoś wymyślił, że trzeba się zaczaić i spuścić listonoszowi wp&^%$l... jak wrzuci awizo. A jako alibi pokazać awizo, że się w domu nie było, więc to pobił ktoś inny.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 15:33   #730
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Dobrze brzmi i to mimo moich marnych głośniczków. Dziękuję za nowy trop do słuchania


Słiiit!

A propos wąchania: znalazłam paczulę, która nie robi krzywdy przez nos TŻ-owi (pracujemy w tym samym pokoju, nie chcę mu robić na paskudę). Eau Dada Santi Burgas. Tylko co z tego, skoro absolutnie mnie nie uwiodła i tęsknie łypię w stronę potworów w rodzaju paczuli SMN



Gratulacje



A to poczta właśnie

A propos poczty: listonosz chodzący w rejonie, w którym mam zarejestrowaną firmę, ma zwyczaj zostawiania awiza lub nie - w zależności od swego widzimisię. Nie tylko mnie to dotyczy, sąsiedzi też padali ofiarą złego humoru listonosza. Problem się zaczyna, jeśli nie zostawi awiza na korespondencję np. z US czy sądu (czyli na coś, na co i tak nie można zamówić SMS-owego powiadamiania o przesyłce do odbioru). I nijak mu nie można udowodnić, że nie zostawił, jest jego słowo przeciwko mojemu słowu. Trzeba by chyba kamerę przy bramie zamontować I prewencyjnie co tydzień biegać na pocztę i pytać pań w okienku "Czy coś do mnie przyszło w tym tygodniu?"

polecam posłuchac na słuchawkach, a najbardziej na koncercie

z pocztą to juz jest masakra...ja grubsze rzcecy wysylam paczka- bo to inny listonosz nosi i ma prowizje od dostarczenia do rak własnych, zdazało m isie ze czatowali pod blokiem na mnie


a ostatnio mialam niezła paranoje- wysłałam paczke do klientki, po miesiacu ona pisze ze nic nie dostala...no to robie śledztwo- w sledzeniu-przesyłka 2x awizowana- nie odebrana-zwtor do nadawcy- przesyłka awizowana...spoko tylko ze ani ona ani ja nie dostałysmy awiza. W sumie zapłąciłam za przesył 42 zł!- 14 zł wysyłka, 14-za odebranie zwrotu i 14 kolejny wysył....

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

a wogole to mi sie ośrodki cieszliwości chyba odetkały , chce mi sie testować, chce mi sie pachniec, chce mi sie z chaty wychodzić i ciągle znajduje jakas muze ktora mnie zachwyca i chce mi się zagłebiac w teksty-czego od lat w sumie nei robiłam

Wiec teraz sie zachwycam tym- muza a tekst jeszczez bardziej

https://www.youtube.com/watch?v=32kYH6XZrIo

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

i polecam zakup dobrego sprzetu grającego- z przedmiotów które uczyniły moje zycie lepszym to sprzecik grajacy wygrywa , choc walczy o pierszenstwo ze zmywarą , bronilam sie wiele lat, bo sadzilam ze mi to niepotrzebne-myliłam sie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 20:57   #731
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Wczoraj poszłam odebrać te przesyłki (blisko 4 godziny w plecy) i zaraz potem dostałam mail z odpowiedzią na reklamację - kolejny, że o co mi chodzi, przesyłki zostały odebrane
A z awizo, to już czytałam, że ktoś wymyślił, że trzeba się zaczaić i spuścić listonoszowi wp&^%$l... jak wrzuci awizo. A jako alibi pokazać awizo, że się w domu nie było, więc to pobił ktoś inny.
Ad. 1. No przecież zostały odebrane
Ad. 2.


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
polecam posłuchac na słuchawkach, a najbardziej na koncercie

z pocztą to juz jest masakra...ja grubsze rzcecy wysylam paczka- bo to inny listonosz nosi i ma prowizje od dostarczenia do rak własnych, zdazało m isie ze czatowali pod blokiem na mnie


a ostatnio mialam niezła paranoje- wysłałam paczke do klientki, po miesiacu ona pisze ze nic nie dostala...no to robie śledztwo- w sledzeniu-przesyłka 2x awizowana- nie odebrana-zwtor do nadawcy- przesyłka awizowana...spoko tylko ze ani ona ani ja nie dostałysmy awiza. W sumie zapłąciłam za przesył 42 zł!- 14 zł wysyłka, 14-za odebranie zwrotu i 14 kolejny wysył....

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

a wogole to mi sie ośrodki cieszliwości chyba odetkały , chce mi sie testować, chce mi sie pachniec, chce mi sie z chaty wychodzić i ciągle znajduje jakas muze ktora mnie zachwyca i chce mi się zagłebiac w teksty-czego od lat w sumie nei robiłam

Wiec teraz sie zachwycam tym- muza a tekst jeszczez bardziej

https://www.youtube.com/watch?v=32kYH6XZrIo

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

i polecam zakup dobrego sprzetu grającego- z przedmiotów które uczyniły moje zycie lepszym to sprzecik grajacy wygrywa , choc walczy o pierszenstwo ze zmywarą , bronilam sie wiele lat, bo sadzilam ze mi to niepotrzebne-myliłam sie
Ad. słuchawek. Przez słuchawki brzmi lepiej Zwłaszcza przez fachowe słuchawki TŻ-ta (w sumie ma chłopak szczęście, że mnie uciskają i za długo nie jestem w stanie używać, bo bym mu podprowadziła )

Ad. poczty. Wszystko opada

Ad. ośrodki cieszliwości. Bardzo się cieszę, że to piszesz

Ad. Agnes Obel. Youtube mi ją podpowiedział jakoś z tydzień temu. Słucham z przyjemnością ogromną! Zwłaszcza że słyszę echa PJ Harvey (z White chalk)

Ad. zmywarka. O zmywarce marzę! I już coraz bliżej do powitania jej w naszych progach. Remont kuchni zostawiliśmy na wiosnę, a w odnowionej kuchni zmywarka być musi

Ad. sprzęt grający. Błogosławię wszelkie bogi, że jedyny sąsiad, od którego przez ściany słyszymy jakąś muzykę (i to też niezbyt często), preferuje metal. Bo np. dwa bloki dalej na parterze mieszka pan miłujący disco-polo. Latem słucha z na maxa podkręconym głośnikiem przy otwartych drzwiach balkonowych. Przechodząc obok jego bloku, słyszy się toto aż nadto dobrze, brrrr.

Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2019-02-13 o 21:02
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 22:27   #732
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII





Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ad. Agnes Obel. Youtube mi ją podpowiedział jakoś z tydzień temu. Słucham z przyjemnością ogromną! Zwłaszcza że słyszę echa PJ Harvey (z White chalk)



u mnie w robocie często leci


ale ja teraz w bachu i piano jazzie siedzę najbardziej


przeżyłam drugi wernisaż w robo (który niespodziewanie zakończył się stripteasem atrysty)

na początku marca kolejny
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 22:36   #733
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość









u mnie w robocie często leci


ale ja teraz w bachu i piano jazzie siedzę najbardziej


przeżyłam drugi wernisaż w robo (który niespodziewanie zakończył się stripteasem atrysty)

na początku marca kolejny
Wernisaż czy striptiz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 22:53   #734
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Wernisaż czy striptiz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



wernisaż...
buk wie jak się skończy....
no ale inny autor, może jakiś inny performance ma w planach po winie...
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 08:50   #735
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
wernisaż...
buk wie jak się skończy....
no ale inny autor, może jakiś inny performance ma w planach po winie...
Ej, co Ty teraz fajnego robisz??
Jeśli przy organizacji pracujesz, to masz przechlapane właśnie organizujemy wydarzenie z kilkoma osobami - zmienność pomysłów jest ogromna.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 11:12   #736
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

no i wiosna f...c , kto idzie sie depresjowac ze mna ?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 13:18   #737
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

No jacha ze ja. Już któryś dzień mam mord w oczach i wqurf i załamka że tak te pory roku u nas muszo syfiasto wyglądać. Że nie może być innej kolei rzeczy. No ale mamy niestety większe problemy więc zaciskam zęby i odliczam dni. W sumie miesiące.

Przeraża mnie że to młyn na wodę takiej grypy. W naszym województwie w 1.5 miecha zmarło 14 osób! Czujecie jakie syfiaste ostre wirusy? Rok temu w Polsce nikt nie padł na grypę a teraz takie żniwo i dopiero się rozkręca.

Przedwiośnie to dla mnie zawsze trauma. . A teraz Didek. Jutro szczepienia. Męski nietopsz hospitalizowany co oznacza małża kursującego do szpitala. Normalnie mi już valused nie pomaga. Chce już maj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 20:31   #738
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

temat odwieczny- buty na wiosne , znowu wiosna znowu nie mam butów....to jest najciezszy tenat-buty zeby były w moim guscie ale jednak do ludzi..i wygodne czyli płaskie..... ew mała koturna, albo grubsza podeszwa
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 22:42   #739
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
temat odwieczny- buty na wiosne , znowu wiosna znowu nie mam butów....to jest najciezszy tenat-buty zeby były w moim guscie ale jednak do ludzi..i wygodne czyli płaskie..... ew mała koturna, albo grubsza podeszwa
Jako, że wczesną jesienią wyrżnęłam tak, że prawie urwało mi nogę i tylko glany mi ją uratowały, ale przy tym poległy, kupiłam sobie takie same glany, dojechały w tym tygodniu
A cudem kupiłam bo w międzyczasie Heavy Duty splajtowało i tylko reszteczki się pojawiają raz w miesiącu na Allegro.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 23:29   #740
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

a wogole co z red , flo i resztą? tęsknie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 08:24   #741
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Mi tu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 19:48   #742
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bat LXII


Ściskam potrzebujących


Polly, odzyskałaś Instagram? Bo mnie się drugi raz włamali i tym razem Instagram poważnie się zainteresował. Tylko okazało się, że zołza co za tym stoi podczepiła go pod zewnętrzną apkę i może mi obserwowanych i obserwujących dodawać i odejmować Więc jeszcze walczę
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 21:08   #743
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość

Ściskam potrzebujących


Polly, odzyskałaś Instagram? Bo mnie się drugi raz włamali i tym razem Instagram poważnie się zainteresował. Tylko okazało się, że zołza co za tym stoi podczepiła go pod zewnętrzną apkę i może mi obserwowanych i obserwujących dodawać i odejmować Więc jeszcze walczę
Nie nei odzyskalam , juz mial ponad rok...pislaam chyba z 5 razy do Insta i nei doczekalam sie odpowiedzi.
Moje konto zostalo całkowicie przejęte i nie mam pomysłu co z tym zrobic, załozyłam nowe...ale nie mam serca go prowadzić...A jak to zrobilas ze sie instagram zainteresował? Napisz mi na priv ,albo na fb najlpiej...ja juz stracilam nadzieje ..i cąły czas sie czuje jakby m isie ktos na chate włamał...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 09:40   #744
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
temat odwieczny- buty na wiosne , znowu wiosna znowu nie mam butów....to jest najciezszy tenat-buty zeby były w moim guscie ale jednak do ludzi..i wygodne czyli płaskie..... ew mała koturna, albo grubsza podeszwa
Na sportowo chcesz (trampki, sneakersy) czy coś bardziej kobieco-eleganckiego?

A fogle to przyszłam pomachać spod jakiegoś wirusa. TŻ cierpiał w pierwszej połowie tygodnia, teraz moja kolej
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 21:05   #745
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Na sportowo chcesz (trampki, sneakersy) czy coś bardziej kobieco-eleganckiego?

A fogle to przyszłam pomachać spod jakiegoś wirusa. TŻ cierpiał w pierwszej połowie tygodnia, teraz moja kolej
wlasnei nie wiem eleganckie raczej nie, ale jakies fancy szmancy by mogły byc
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 18:47   #746
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Nie nei odzyskalam , juz mial ponad rok...pislaam chyba z 5 razy do Insta i nei doczekalam sie odpowiedzi.
Moje konto zostalo całkowicie przejęte i nie mam pomysłu co z tym zrobic, załozyłam nowe...ale nie mam serca go prowadzić...A jak to zrobilas ze sie instagram zainteresował? Napisz mi na priv ,albo na fb najlpiej...ja juz stracilam nadzieje ..i cąły czas sie czuje jakby m isie ktos na chate włamał...
A ten formularz co Ci kiedyś zostawiłam?

U mnie teraz, to była sprawa skomplikowana i sami się tym zajęli po zgłoszeniu kradzieży, której wg nich nie było, bo nazwa użytkownika nie została zmieniona a mojego zdjęcia nie było, bo go usunięto z profilu. Ale zajęli się, bo nie dosyć, że 2 raz konto zhakowane, to to było już firmowe a nie prywatne, no i odkryli nowy rodzaj robala przesyłanego w prywatnych wiadomościach przechodzącego przez ich lukę. I odzyskałam, i fajnie (chociaż serce też straciłam i mam nowy z flaszkami), to zołza podczepiła to moje konto do apki Unfollow Users i po sparowaniu drugiego konta miała wgląd w obydwa i mnie odczepiała od obserwowanych. I nawrzeszczałam na boga ducha winnych chłopaków z zespołu, że mnie wywalili, a to nie oni. Ale dzięki temu odkryłam, że nadal konto nie jest czyste. Teraz już tylko został mi w spadku podczepiony bot szuflowy obserwujący wszystko co mu się nawinie, ale czort z nim. Sam zdechnie gdy doda 5 tys.


Tu dziewczyny opisały wszystko dokładnie:


https://www.moje-idealia.pl/2018/07/...stagramie.html


https://farmaceuta-radzi.pl/jak-odzy...-instagramie/#
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 14:17   #747
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
A ten formularz co Ci kiedyś zostawiłam?

U mnie teraz, to była sprawa skomplikowana i sami się tym zajęli po zgłoszeniu kradzieży, której wg nich nie było, bo nazwa użytkownika nie została zmieniona a mojego zdjęcia nie było, bo go usunięto z profilu. Ale zajęli się, bo nie dosyć, że 2 raz konto zhakowane, to to było już firmowe a nie prywatne, no i odkryli nowy rodzaj robala przesyłanego w prywatnych wiadomościach przechodzącego przez ich lukę. I odzyskałam, i fajnie (chociaż serce też straciłam i mam nowy z flaszkami), to zołza podczepiła to moje konto do apki Unfollow Users i po sparowaniu drugiego konta miała wgląd w obydwa i mnie odczepiała od obserwowanych. I nawrzeszczałam na boga ducha winnych chłopaków z zespołu, że mnie wywalili, a to nie oni. Ale dzięki temu odkryłam, że nadal konto nie jest czyste. Teraz już tylko został mi w spadku podczepiony bot szuflowy obserwujący wszystko co mu się nawinie, ale czort z nim. Sam zdechnie gdy doda 5 tys.


Tu dziewczyny opisały wszystko dokładnie:


https://www.moje-idealia.pl/2018/07/...stagramie.html


https://farmaceuta-radzi.pl/jak-odzy...-instagramie/#
Dzieki,zrobilam tak jak tu pisza, niestety na profilu nei ma zadnego mojego zdjecia bo to moj profil firmowy, wiec nie wiem czy sie uda?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 19:22   #748
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dzieki,zrobilam tak jak tu pisza, niestety na profilu nei ma zadnego mojego zdjecia bo to moj profil firmowy, wiec nie wiem czy sie uda?
Jeśli miałaś go jako firmowy z ichnią adnotacją "Artysta", to powinno się udać. Podejrzewam, że gdy wyślesz jakieś inne zdjęcia modelki w innych pozach, którą fotografowałaś i tam jest, to też będzie ok. Chyba algorytm te zdjęcia porównuje a nie żywy człowiek
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 18:00   #749
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a wogole co z red , flo i resztą? tęsknie
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Mi tu.

Żyję jeszcze, na jakiś czas odsubskrybowałam Bar, zamilkłam na innym forum perfumeryjnym, nie wąchałam, nie pachniałam... Wracam po odwyku, znowu mam fazę - wciąż na zieleń: pokrzywę, liście pomidora, porzeczki... Chcę kupić kiedyś Cassis Galleta, poznać Nettle Jo Malone, a póki co nabyłam ostatnio świetny Absinthe Ava Luxe.

Teraz odwykam dalej, z kasą krucho, zadłużyłam się u rodziny na rzecz wakacyjnych zaliczek. Nie kupuję ani ciuchów, ani kosmetyków, same najpotrzebniejsze rzeczy.

Żeby nie myśleć o kasie zajęłam się oglądaniem filmów, seriali, nadrobiłam półroczne zaległości.
Męczą mnie ostatnio problemy sercowe, nie miłosne niestety, częstoskurcze itp. więc mam stresa, że wkrótce wykituję, ech.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 22:31   #750
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Red!

Tak się cieszę że jesteś.

Ja znad choroby niestety w końcu mnie dopadło. Nie mogę brać leków bo rozwaliło mi żołądek i jelita. Zaglucona załamana.

Na serducho coś ci dali? Potas magnez to te sprawy? Biednas. Współczuję i trzymam za wyregulowanie. Też coś takiego miałam. Magnez pomógł. zdarza mi się to teraz rzadko choć nie chwalmy dnia i nie wywolujmy wilka...


Też stosowałam kiedyś ten patent z serialami na odsunięcie tematu finansów. Zajęcie głowy darmoszką. Niestety dalej żyje niczym porwana przez tornado które niestety wsysa resztki monet. Ale mimo tej zawieruchy - btw modne teraz słowo jestem fest ciekawa jak Tarantino przedstawi historię Polańskiego - jestem coraz szczęśliwsza albowiem Didek dorasta i jest świetniarski! Buntownik ale kreatywny! .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-03-03 o 22:33
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.