czerwone kropki na nogach:( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 16:37   #91
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

No raz w tygodniu muszę nóżki zjechać depilatorem. Ale odkąd robię częste peelingi (szczególnie ważny jest ten przed depilacją),to muszę przyznać, że wcale nie mam szczecinki. Włosy odrastają, owszem, ale są dużo słabsze i faktycznie jest ich mniej. Czyli sprawdza się to, że po peelingu (własnie tym przed...), włosy łatwiej się wyrywają (czyli wychodzą z cebulkami, a nie urywają się) i dlatego później więcej czasu zajmuje "im" odbudowanie i wydostanie się na powierznię.
Życzę sukcesów w ustalaniu daty (sierpień to ładny miesiąc , ja ślubowałam w lipcu, a teraz mamy siedmiomiesięczne bobo )
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:35   #92
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Bobo Gratuluję a jakiego depilatora używasz, ze usuwa włoski z cebulkami? Ja mam zwyczajnego Philipsa i nie wiem, czy to jego wina czy moja nieumiejetna technika, ze włoski są urywane.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:53   #93
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

ja sie tak na paste cukrowa nakrecilam..ale czesc wloskow tez mi urywa a nie usuwa z calymi cebulkami :/ a ja sie w koncu pod wlos czy z wlosem urywa?ale kropeczki rzeczywiscie mialam mniejsze niz po innej depilacji,ale jakos mi tak nie wychodzi oszcednie zluzylam duzo na maly kawalek nogi bo nie moglam kulki alni uformowac ani odkleic :/ i musialam plastrem szmatki jakiejs urywac :/ heh a szkoda bo zapowiadalo sie fajnie...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:02   #94
bubastis
Raczkowanie
 
Avatar bubastis
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 168
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Też znam problem wrastających włosów po depilatorze Ale zrobiłam już krok do przodu i przestałam go używać, byłam chyba od niego uzależniona przez to że włosów było po nim o wiele mniej, chociaż i tak musiałam go używać średnio co 3 dzień Ale po co mi gładkie nóżki skoro nie można ich pokazać przez te wrośnięte włosy i wieczne czerwone kropki? Teraz używam maszynki, codziennie Ale może przynajmniej w końcu skończą się te problemy z wiecznie czerwonymi nogami.
bubastis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 09:41   #95
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ja mam depilator Braun Silk-epil. Ale dałabym sobie rękę obciąć, że to nie za sprawą depilatora włoski urywają się z cebulkami. Robisz peeling przed depilacją? Bo ja tak jak pisałam wcześniej: jak wiem, że będę depilowała nogi to wchodzę "pod cieplutki prysznic" połączony z porządnym peelingiem (oczywiście kawowym ) i następnie depilacja .
A mam porównanie, bo wcześniej naprawdę nie robiłam zupełnie nic z nogami oprócz depilacji. I jak skóra była sucha, twarda, bez peelingu to nogi trzy dni po depilacji wyglądały jakby były golone maszynką. Z tym, że ja przez wrastające włoski peeling robię co drugi dzień .
I jeszcze co do golenia nóg maszynką. Szczerze mówiąc od dłuższego czasu czaję się, żeby zacząć golić (bo pewnie troszkę wrastających włosków bym się pozbyła), ale jak tylko sobie pomyślę jak później wjechać w te nóżki depilatorem... , to mi się odechciewa.

Edytowane przez magda*M
Czas edycji: 2006-06-01 o 09:15
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 10:06   #96
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Czasami takie kropki powstają gdy ktoś ma bardzo delikatną skórę na nogach,bywa tez tak, że ostrze maszynki jeżeli jest to jednorazówka uzywana często poprostu stępiła się,lub nakłądając piankę od razu golimy nogi przez co pianka nie zadziała tak jak powinna musi pozostać trochę na skórzę aby zmiękczuć włoski i nawilżyć skórę przez conajmniej 1 minutę.potem można sie golić.Pzy zapaleniu mieszkow włosowych i ich wrastaniu nie polecam szorowania nóg rekawicami co tylko zaognia sytuację ale lepiej wykonać bardzo delikatny peeling .A ostatnie co pozostaję to wypróbowywać kremy do depilacji moze po nich nie bedzie czerwonych kropek i oczywiście po każdej depilacji nawet mechanicznej posmarować nogi jakimś balsamem nawilżającym.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 23:37   #97
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

A stosowałyście saliderm na przebarwienia, na nogach?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 06:48   #98
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Nie, co to?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 09:13   #99
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Nie, co to?
To poleciła mi dziewczyna na innym wątku, ale próbuję się dowiedzieć czegoś więcej o tym specyfiku zanim zacznę stosować. Wiem tylko, że ma silne działanie złuszczające (w aptece kosztuje około 7 zł), ale jak czytałam w internecie o zaleceniach to nic tam nie było o przebarwieniach...
Jak się dowiem więcej to dan znać. No chyba, że odezwie się ktoś, kto to wypróbował
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 10:59   #100
bubastis
Raczkowanie
 
Avatar bubastis
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 168
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Mnie peelingi nic nie pomagały
Sovilo, ja mam dokładnie tak jak Ty, włoski wrastają mi TYLKO po wewnętrznych stronach łydek Ciekawe czemu akurat tylko tam Ehh gdybym tylko wiedziała że po depilatorze mogą wystąpić takie komplikacje, to w życiu nie wziełabym go do ręki A o wrastaniu włosków nigdy wcześniej nie słyszałam, dopiero gdy mnie zaczęły się te problemy, odkryłam że pełno dziewczyn ma z tym problem.
Cytat:
Napisane przez taniacos
A ostatnie co pozostaję to wypróbowywać kremy do depilacji moze po nich nie bedzie czerwonych kropek i oczywiście po każdej depilacji nawet mechanicznej posmarować nogi jakimś balsamem nawilżającym.
Też już próbowałam. Połowa włosów i tak zostaje mi na nogach, włosy odrastają takie kłujące jak po maszynce, a czerwone kropki też są
bubastis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 12:02   #101
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

a mnie wrastają po zewnętrznej stronie łydek . działa na nie po prostu oliwka zaraz po depilacji i wszystkie balsamy złuszczające skóre. i czasami pumeks, ale tu można łatwo przedobrzyć
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 12:11   #102
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

ja tez mam te krostki, ale tylko na udach, moze dlatego ze tam jest delikatniejsza skóra. ich ilosc zalezy chyba od tego jakie używam żelu do depilacji, ten SSS z avonu ostatnio bardzo mnie podrażnił. a ten sudocrem to ile kosztuje? faktycznie pomaga?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 12:14   #103
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Czerwone kropki po goleniu - jest na to sposób.

tez mam te okropne kropki. dzieki za rade, napewno wypróbuje. a i przepraszam że odkopuje tak stary watek, ale pewnie wielu dziewczynom sie przyda.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:26   #104
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez kate1991
ja tez mam te krostki, ale tylko na udach, moze dlatego ze tam jest delikatniejsza skóra. ich ilosc zalezy chyba od tego jakie używam żelu do depilacji, ten SSS z avonu ostatnio bardzo mnie podrażnił. a ten sudocrem to ile kosztuje? faktycznie pomaga?
Ja dzisiaj za sudocrem 60g zapłaciłam 13 zł
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:33   #105
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

no to was zaskocze dziewczyny:ja ten problem rozwiązałam nacierajac łydki Alantanem-zasypką dla niemowląt w pudrze.po depilacji/goleniu napruszyc troche na łydki i rozsmarowac.nie zmywajcie tego,pochodźcie troche z białymi nogami i problem z glowy
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:48   #106
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez sousa
no to was zaskocze dziewczyny:ja ten problem rozwiązałam nacierajac łydki Alantanem-zasypką dla niemowląt w pudrze.po depilacji/goleniu napruszyc troche na łydki i rozsmarowac.nie zmywajcie tego,pochodźcie troche z białymi nogami i problem z glowy
o, a to ciekawe chyba sie skusze, tylko najpierw musze puder kupić dzieki za porade
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:50   #107
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

aha i zapomnialam zapytać ile minut trzeba trzymac te cudo na nozkach i czy sie nie obsypuje czasem...?
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 15:05   #108
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
aha i zapomnialam zapytać ile minut trzeba trzymac te cudo na nozkach i czy sie nie obsypuje czasem...?
no wiesz..ja jak sie gole/depiluje rano,rozsmarowuje na nogi i ubieram spodnie.tylko niei ubieraj czarnych!bo wszytko zostanie na nich;P.troche sie obsypuje,ale jak dla mnie efekt jest super
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:19   #109
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

ech, kopiuję sobie te wszystkie Wasze rady i mam nadzieję, że wreszcie któraś pomoże... bo można się załamać - pewnie tak, jak u większości z Was, maszynka odpada, musiałabym golić codziennie, a z czasem nawet 2 razy dziennie. tylko, że znowu depilator zabierany pod namiot to też trochę problem, tym bardziej, że wcale mi tydzień nie trzyma tylko, jak zresztą same piszecie, i tak co kilka dni muszę po niego sięgać

szlag mnie już z tymi nogami trafia , a kiedy parę lat temu poprosiłam o pomoc panią dermatolog, zafrasowała się szczerze i nawet jednym spojrzeniem nie zaszczycając moich nóg, poradziła wystawiać je na słońce. ja piernicze, latem to chyba nie ma innego sposobu, niż je na słońce wystawiać, prawda!!?? szkopuł w tym, jak to wygląda!!

ranki, krosty, czarne kropki, czerwone kropki, a nawet strupki tam, gdzie się za mocno podrapałam.
dobrze, że mój mężczyzna jest tak zakochany, że nic a nic mu to nie przeszkadza... no, ale widząc, jak się tym martwię, ostatnio zapytał o laser... kurcze, czy to musi być takie drogie??

przepraszam, że się tak rozpisałam o sobie, po prostu wreszcie widzę, że tak wiele osób ma to samo, a to jednak pociesza [wokół mnie same gładkonogie szczęściary]

nic, poszukam w aptece, a przede wszystkim, zapytam kosmetyczkę, bo tu zdarzają się skrajności - nie używać balsamu, używać koniecznie balsamu; nie robić peelingu, robić peeling zawsze...

strasznie bym chciała, żeby wreszcie coś pomogło , dopiero od roku przełamałam się i znów chodzę w spódniczkach, ale dobrze wiem, jak to wygląda...
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 11:00   #110
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Przez wiele lat używalam depilatora elektrycznego. Jednym z efektów jego stosowania były właśnie te czerwone kropki. Okropność. Ale wolałam depilator elektryczny od golenia, które włosy bardzo wzmacnia. Aż rok temu odkryłam pastę cukrową. Stosuję ją, tak jak napisalam, prawie rok. I muszę powiedzieć, że jeszcze tych kropek się całkowicie nie pozbylam ale sytuacja jest dużo lepsza niż była rok temu. Kropki wyraźnie zanikają.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 14:06   #111
Orbitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Orbitkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 85
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Dziewczyny, czy chodzi Wam o takie kropeczki na nogach w miejscach gdzie rosną włosy? Bo ja mam właśnie w tych miejscach.Niezależnie czego uzyje, depilatora,wosku, maszynki czy nawet pęsetą wyrwę z cebulką, one i tak zostają nawet jak nóżki są gładkie. To tak jakby było widać tą dziurkę po włosku... :/ A włoskow duzo, więc dziurek też.. Peelingi nie pomagaja.. nawilżanie tez..
__________________
" Jeśli wiara czyni cuda,
trzeba wierzyć, że się uda! "


Orbitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:29   #112
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Orbitkaa
Dziewczyny, czy chodzi Wam o takie kropeczki na nogach w miejscach gdzie rosną włosy?
nie, ja mam na myśli zapalenie mieszków włosowych, czyli czerwone wypukłe kropeczki [niektóre wyglądają dosłownie jak pryszcze ], które mi akurat pojawiają się TYLKO, kiedy używam depilatora. ale cóż - był to jednorazowy wydatek, w porównaniu z woskiem jest więc nieporównywalnie tańszy, a maszynka odpada, jak już pisałam...
z Twoimi kropeczkami, myślę, że możesz spróbować jednak się zwrócić do dermatologa, bo mocno podejrzane, że pojawiają Ci się po wszystkim, czego byś nie użyła
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:32   #113
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Orbitkaa
Dziewczyny, czy chodzi Wam o takie kropeczki na nogach w miejscach gdzie rosną włosy? Bo ja mam właśnie w tych miejscach.Niezależnie czego uzyje, depilatora,wosku, maszynki czy nawet pęsetą wyrwę z cebulką, one i tak zostają nawet jak nóżki są gładkie. To tak jakby było widać tą dziurkę po włosku... :/ A włoskow duzo, więc dziurek też.. Peelingi nie pomagaja.. nawilżanie tez..
Ja po zastosowaniu depilatora na ropne krostki czyli zapalenie mieszkow wlosowych zastosowalam masc antybiotyk Bactroban i po dwoch posmarowaniach wszystkie zapalne krostki zniknely. Teraz smaruje nogi mascia z witamina A, tania bo raptem okolo 2 zl kosztuje, a skuteczna, zmniejszaja mi sie po niej wlasnie te kropeczki, ale tez krostki po depilacji.
Nie jestem tylko pewna ile ja mozna stosowac, czy nie jest szkodliwa ta witamina A? wie ktos moze cos na ten temat?
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 08:44   #114
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Nie jest szkodliwa....smaruj sie do woli
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:25   #115
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Hm.
A czy witamina A działa też na przebarwienia?
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:25   #116
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

a ile ta Bactroban kosztuje i czy ta z witaminą A ma jakąś konkretną nazwę??
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:14   #117
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez indygo
a ile ta Bactroban kosztuje i czy ta z witaminą A ma jakąś konkretną nazwę??
Z witamina A, nazywa sie 'Masc ochronna z witamina A' a ten Bactroban to jest na recepte, ale naprawde dziala na takie zapalenia mieszkow wlosowych, zreszta to jego glowne przeznaczenie. Mysle ze jak pojdziesz do lekarza to powinien bez problemu zapisac te masc na tego typu stany zapalne.
A tak wogole to jednak slonce najlepsze, jak sie opali nogi to nic nie widac, wszystko sie wygladza.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 17:22   #118
niusia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
proszę o identyfikację plamek - kropek ...

Niedawno zauważyłam na nogach, że mam plamki ..... przypuszczam że są one efektem tego że kiedyś wrastały mi włoski po depilacji ...... są one koloru brunatnego lub różowo-czerwonego .... oczywiście wszystko zależy od naświetlenia . Mam wrażenie że pojawiły się one pod wpływem długiego przebywania na słońcu lub po prostu wcześniej ich nie zauważałam.
Najwięcej jest ich po wewn. stronie łydek.

Niestety wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc.

Proszę o identyfikację: czy są to blizny, przebarwienia, rogowacenie naskórka czy może jeszcze coś innego!!!
niusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:52   #119
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Wink Dot.: proszę o identyfikację plamek - kropek ...

Byc może to rzeczywiście jest efekt przebywania na słońcu. Trzeba pamiętać, że tam gdzie skóra była uszkodzona jest delikatniejsza i cieńsza dlatego szybciej ciemnieje pod wpływem słoncza, ponieważ melanin ( ten cały barwnik, który sprawia, że mamy opaleniznę ) chroni delikatną skórę rprzed przenikaniem w głąb skóry promiei UVA i UVB . POwinny zejść gdy minie okres opalania, ale to oczywiście potrwa . Mma nadzieje, że lakarz cos na o zaradzi i szybciej się pozbędziesz tych plamek .
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 21:14   #120
karcia3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 51
Krostki na nogach!

Hej dziewczyny! Mam taki problem że zawsze po lecie robią mi się takie dziwne chrostki na nogach i to okropnie wygląda Nawet na w-f nie moge ćwiczyc w krutkich spodenkach. One są troche podobne do trądziku i są czerwone. Jak mam sie tego pozbyć. Pomóżcie bo latem uwielbiam chodzić w mini i nie moge tego mieć. Czekam na wasze porady

Pozdrawiam!
karcia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 13:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.