Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 11:24   #751
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez jg84 Pokaż wiadomość
Chodzi ci o Vichy dercos amineksil ?? Bo tego nie stosowalam, one są dość drogie i boje sie że znów wydam kupe kasy a i tak nie bedzie żadnego efektu. A do lekarza mam termin na 9 czerwca tu gdzie mieszam na terminy trzeba czekać z 2 miesiące wrrrr
tak, dokładnie o ten Czasami są w promocji i można dostać 18 ampułek w cenie 12, lub 2gie opakowanie gratis.. ale trzeba popytać.. ja bym jednak czekała na wizytę u lekarza i na razie się rzeczywiście wstrzymała z kupnem, gdyż może się okazać, że to zbyteczny wydatek..
3maj się i głowa do góry
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:05   #752
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dziewczyny pisałyście, że któraś placenta jest z łożysk, a ja tu czytam na mazidłach taki tekst :
"W latach 80-tych i 90-tych przemysł kosmetyczny zaproponował kobietom kremy z hormonami pochodzenia zwierzęcego, np. z wyciągami z łożyska, wyciągami embrionalnymi, płynem owodniowym. Regularne ich stosowanie przez dłuższy okres czasu powodowało, że skóra starzała się wolniej i odzyskiwała dawny blask. Jednak z czasem i jak wykazały liczne badania, okazało się, że efekt tego typu wyrobów kosmetycznych nie ogranicza się jedynie do miejsca aplikacji kremu. Hormony oddziaływały na cały organizm i zakłócały szereg funkcji fizjologicznych. Z tego też powodu w wielu krajach, w tym także w Polsce, zabroniono stosowania w kosmetyce estrogennych hormonów pochodzenia zwierzęcego.
Fakt ten przyczynił się do poszukiwania roślinnych substancji o podobnym działaniu, lecz nie powodujących ogólnoustrojowego działania i niepożądanych efektów ubocznych. "
http://mazidla.com/index.php?page=shop.produ ct_details&flypage=shop.f lypage&product_id=20&cate gory_id=9&option=com_virt uemart&Itemid=27
Tak tylko chciałam Was poinformować, na co się natknęłam Ja bym się trochę obawiała.
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:11   #753
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ale placenta jest z roślinnych, nie zwierzęcych
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:28   #754
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Witam! kupiłam, dostałam, leży obok mnie... Zaraz biegne wsmarować w siebie to cudo
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 17:44   #755
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

to istnieje cos takiego jak łożysko roślinne??? pierwsze słysze. CIekawe co to takiego. zaraz wpisze w google
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:23   #756
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
to istnieje cos takiego jak łożysko roślinne??? pierwsze słysze. CIekawe co to takiego. zaraz wpisze w google
Nie, nie istnieje, to taki myślowy skrót marketingowy obliczony oczywiście na zwodzenie potencjalnego, nieświadomego nabywcy

Najczęściej tym mianem określa się kompleks wyciągów roślinnych.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:59   #757
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ja moją placentę mam już 2 miesiące i jeszcze nie uzyłam;P Ciagle czekam na "odpowiedni" moment. Wczesniej uzywałam żelu Dermena i nei chciałam mieszać, a ostatnio swędziała mnie skóra głowy i bałam sie, że podrażnię. już przeszło pawie, więc niedługo zaaplikuje placentę. Mam nadzieję, że się nie przeterminowała ;P

aha, dziewczyny, wiecie może, czy wystawianie skóry posmarowanej placentą na słońce może jakoś zaszkodzić?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 14:10   #758
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Ja moją placentę mam już 2 miesiące i jeszcze nie uzyłam;P Ciagle czekam na "odpowiedni" moment. Wczesniej uzywałam żelu Dermena i nei chciałam mieszać, a ostatnio swędziała mnie skóra głowy i bałam sie, że podrażnię. już przeszło pawie, więc niedługo zaaplikuje placentę. Mam nadzieję, że się nie przeterminowała ;P

aha, dziewczyny, wiecie może, czy wystawianie skóry posmarowanej placentą na słońce może jakoś zaszkodzić?
o jej skąd taki pomysł. Przecież placente wciera się w mokrą skórę głowy, ona się wchłania i wysycha. Nie słyszałam nigdy by komukolwiek po jakiejś wcierce coś się stało pod wpływem nasłonecznienia
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:20   #759
fatal1971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Piszcie!!

Ja stosuje placente od miesiąca, ale nie codziennie, ani co drugi dzień. POprostu myję włosy raz w tygodniu i po zużyciu 5 ampułek jest jakby minimalny efekt. Wyrażnie widzę, że odrastaja cieniusie antenki na zakolach, ale tam gdzie mam przeswity niestety nie. Odżywka jest ok.
Włosy po niej stają się sterczące co daje efekt ich większej puszystości. Wypadaja jakby mniej, ale część włosów i tak musi wypaść/ do 50 dziennie/ potem one odrastają. Moja mama ma 98 lat. Włosy wychodzą jej garściami od lat, a wciąż ma ich więcej niż ja. Chodzi o to, aby uchwycić moment kiedy nie odrastają wypadające i zauwazamy przerzedzenia. Wtedy trzeba reagować.
Pozdrawiam wszystkich życząc bujnych włosów!!
fatal1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:04   #760
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

gdzie można kupić te ampułki?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:44   #761
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
gdzie można kupić te ampułki?
...........
na Allegro lub w salonie fryzjerskim.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 14:08   #762
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ja dzisiaj zamówiłam Placentę na allegro-koszt z przesyłką 42 zł.
Czy ktoś wie może, czy Placentę można stosować z kapsułkami na wypadanie włosów i z szamponem również na wypadanie. Nie wiem czy nie będę musiała tych dwóch rzeczy odstawić.
O wynikach stosowania placenty napisze jak tylko będzie widać efekty.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:17   #763
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamówiłam Placentę na allegro-koszt z przesyłką 42 zł.
Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie może, czy Placentę można stosować z kapsułkami na wypadanie włosów i z szamponem również na wypadanie. Nie wiem czy nie będę musiała tych dwóch rzeczy odstawić.
O wynikach stosowania placenty napisze jak tylko będzie widać efekty.
można wszystko razem, nawet lepiej- atakujesz problem z wielu frontów
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:45   #764
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ja zużyłam dziś ostatnią ampułkę z pierwszego opakowania. Nie wiem czy kupować następne. Od kilku dni włosy mi lecą jak oszalałe;/ Zastanawiam się czy to nie po placencie
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:32   #765
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

WinlyEm! no to będę włosy atakowała tak jak piszesz z kilku frontów.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Ja zużyłam dziś ostatnią ampułkę z pierwszego opakowania. Nie wiem czy kupować następne. Od kilku dni włosy mi lecą jak oszalałe;/ Zastanawiam się czy to nie po placencie
Jedna z dziewczyn też miała taki problem, musiała byś się cofnąć.
Podobno różne czynniki wpływają na wypadanie włosów np. stres, niekoniecznie jest to spowodowane placentą. Może też tak być, że nowe włosy wypychają stare. Więcej chyba na stronach 10-13 o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez Patiirafaello
Czas edycji: 2009-08-05 o 11:33
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:34   #766
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
WinlyEn! no to będę włosy atakowała tak jak piszesz z kilku frontów.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



Jedna z dziewczyn też miała taki problem, musiała byś się cofnąć.
Podobno różne czynniki wpływają na wypadanie włosów np. stres, niekoniecznie jest to spowodowane placentą. Może też tak być, że nowe włosy wypychają stare. Więcej chyba na stronach 10-13 o ile dobrze pamiętam.
Dzieki Zarasz poszukam. W sumie faktycznie zapomniałam o tym, że strae włosy mogą wypadać nadmiernie żeby ustapić miejsca nowym. może to właśnie dzieje się u mnie..
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 17:00   #767
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dzisiaj dostałam swoją Placentę taką jak Calioppe. Już ją wtarłam w skórę głowy, ale prawdę mówiąc niewiele zostało jej na włosy.
Trzeci raz juz wtarłam i widać tylko polysk.

Edytowane przez Patiirafaello
Czas edycji: 2009-08-18 o 09:19
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 17:14   #768
kasiooolek3
Przyczajenie
 
Avatar kasiooolek3
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 4
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

A mam takie pytanie
Jeżeli nie chcę tych włosów na skroniach itp. to mogę całą ampułkę wmasować we włosy, tzn. we skóre pod włosami ?
kasiooolek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:38   #769
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez kasiooolek3 Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie
Jeżeli nie chcę tych włosów na skroniach itp. to mogę całą ampułkę wmasować we włosy, tzn. we skóre pod włosami ?
nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. Ampułkę się wciera w skórę głowy, jeśli nie chcesz włosów na skroniach to nie smaruj w tym miejscu skory.
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 15:11   #770
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

mam zamiar zamowic placente ,zachecily mnie Wasze posty
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:05   #771
Agsa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Moja placenta dziś przyszła.. właśnie jestem po wypróbowaniu jednej ampułki na razie widzę ze włosy się ładnie błyszcza i są takie sypkie...Zobaczymy co dalej.
Od razu zamówiłam całą kurację żeby móc ocenić skuteczność. Mam nadzieje ze podziała na mnie tak jak na autorkę wątku mam niby gęste włosy ale ostatnio zauważyłam że wypada ich więcej.. mam też nadzieje że przyspieszy troszkę wzrost.
Moje pytanie brzmi czy mogę tych ampułek używać razem z szamponem NERIL?
Agsa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 08:55   #772
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Agsa88 Pokaż wiadomość
Moja placenta dziś przyszła.. właśnie jestem po wypróbowaniu jednej ampułki na razie widzę ze włosy się ładnie błyszcza i są takie sypkie...Zobaczymy co dalej.
Od razu zamówiłam całą kurację żeby móc ocenić skuteczność. Mam nadzieje ze podziała na mnie tak jak na autorkę wątku mam niby gęste włosy ale ostatnio zauważyłam że wypada ich więcej.. mam też nadzieje że przyspieszy troszkę wzrost.
Moje pytanie brzmi czy mogę tych ampułek używać razem z szamponem NERIL?
Ja tak właśnie używam placenta i Neril i ktoś wcześniej mi doradził, że można, a nawet i lepiej jak atakujesz problem z wielu frontow. Ja do tego biore jeszcze tabletki.Polecam osobny watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post13889138
Jak długo myjesz szamponem Neril włosy?Widac jakis efekt?Ja kilka razy mylam nim wlosy, wiec nie widac efektu jeszcze, tylko wlosy sa po nim ciezkie do rozczesania i tak jak by wiecej.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:40   #773
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Agsa88 Pokaż wiadomość
Moja placenta dziś przyszła.. właśnie jestem po wypróbowaniu jednej ampułki na razie widzę ze włosy się ładnie błyszcza i są takie sypkie...Zobaczymy co dalej.
Od razu zamówiłam całą kurację żeby móc ocenić skuteczność. Mam nadzieje ze podziała na mnie tak jak na autorkę wątku mam niby gęste włosy ale ostatnio zauważyłam że wypada ich więcej.. mam też nadzieje że przyspieszy troszkę wzrost.
Moje pytanie brzmi czy mogę tych ampułek używać razem z szamponem NERIL?
myślę, że możesz
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:30   #774
vichy1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
GG do vichy1000
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

zamówiłem jak zwykle placente mil mil u mejego stałego sprzedawcy. otwieram a tu suprise owszem opakowanie to samo.... ale na nim pisze placent activ, patrze na odwrót pudełka no pisze mil mil 76 zamiast ekstraktu 3% jest 5% i na tym miejscu gdzie zawsze pisało hair liQuid pisze Elidor a nad napisem elidor pisze : hair liquid.
opakowanie to samo no ale nazwa troszke inna, logo z dodtaktową inna nazwą i zamiast 3% jest 5% wiecie coś moze o tym??
vichy1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:13   #775
Agsa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Patiirafaello Nerilem myję już 3 tygodnie na początku tak jak dziewczyny pisały troszkę bardziej wypadały ale teraz już jest dobrze wypada ich może z 30 przy czesaniu i w ciągu dnia 20 wiec jest poniżej normy Bo to w ogóle miało być tak, że do nerila miałam kupić też tonik ale zaciekawiona waszym wątkiem kupiłam placentę i stwierdziłam że po 24 ampułkach to będę używać toniku i sporadycznie ampułkę. Efekty na razie niezbyt widoczne po 3 ampułkach, poza ty że włosy się ładnie układają i błyszcza i są takie podniesione u nasady. Mam nadzieję, że wreszcie zaczną rosnąć szybciej. Zapuszczam grzywkę więc będę miała jasno powiedziane czy pomaga.
Co do tabletek to muszę się jeszcze zastanowić jakie..
Agsa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 19:13   #776
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomości: 1 311
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez vichy1000 Pokaż wiadomość
zamówiłem jak zwykle placente mil mil u mejego stałego sprzedawcy. otwieram a tu suprise owszem opakowanie to samo.... ale na nim pisze placent activ, patrze na odwrót pudełka no pisze mil mil 76 zamiast ekstraktu 3% jest 5% i na tym miejscu gdzie zawsze pisało hair liQuid pisze Elidor a nad napisem elidor pisze : hair liquid.
opakowanie to samo no ale nazwa troszke inna, logo z dodtaktową inna nazwą i zamiast 3% jest 5% wiecie coś moze o tym??
elidor to jedna z "marek/serii" firmy mil mil, więc powinno być ok.zobacz na stronie www.milmil.it.najlepiej sprawdź czy skład jest taki sam.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

a tak w ogóle stwierdzam, że sprzedawcy na allegro mają niezły zarobek.ostatnio widziałam w zwykłym supermarkecie na najniższej półce placentę mil mil za 4 euro 12 fiolek- mniej więcej 17 zł, a na allegro- od 32 zł..nie kupiłam, bo nie zdawałam sobie sprawy,że to wizażowy hit

ja też dziś zakupiłam placentę, ale troszkę inną, zapłaciłam 3,26 euro za 12 fiolek, firma Parisienne Italia "Placenta Placo", a skład ma następujący:

Aqua, Urtica Dioica, Glycerin, Capsicum Frutescens, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Hydrolyzed Placental Protein, Hydrolyzed Collagen, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Sodium Sulfite, CI 19140, Ci 16255, CI 42051

dobry ma skład według Was?

a poza tym widziałam mniej więcej w tych samych cenach fiolki do włosów ze szpikiem kostnym i z mleczkiem pszczelim..

Edytowane przez marmotta
Czas edycji: 2009-09-01 o 16:56
marmotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:11   #777
anulana
Przyczajenie
 
Avatar anulana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Po pierwsze, Dziewczyny Witam na forum, jestem nowa:P i przywitać się z Wami pragnę
Słuchajcie Wizażanki, otrzymałam wczoraj moją pierwszą placentę i tu pojawia się pare pytań.. Miała to być placenta o nazwie "Placent Hair Liquid" , a dostałam "Placent Activ" ... Czy któraś używała?? To niby ta sama placenta tylko, że o większym ekstrakcie placenty (5%)... Dodam jeszcze, że pudełko jest takie samo (czarno-czerwone), więc niby wszytsko w porządku, ale nie wiem czy to sama placenta (marka-MIL MIL)
A jeszcze powiedzcie mi dziewczyny, jaka jest Wasza placenta?? Tzn chodzi mi o zapach i konsystencję... Moja pachnie jak zwykła woda z dodatkiem jakiejś perfumy, no a w konsystencji przypomina wodę właśnie... :/ Jak używałam wcześniej ampułek Radical, to miały normalna konstystencję, taką "oleistą"..
Odpowiedzcie dziewczyny, będę wdzięczna, bo już sama sobie namieszłam

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

No właśnie, ja dostałam to samo, co Ty, vichy1000... Stosujesz ją??

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Porównałam skład ze strony trzeciej owego tematu.. Niby wszystko się zgadza, lecz u mnie jest jeszcze Deceth-7, a na str. 3 go nie było..
anulana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:49   #778
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez anulana Pokaż wiadomość
Po pierwsze, Dziewczyny Witam na forum, jestem nowa:P i przywitać się z Wami pragnę
Słuchajcie Wizażanki, otrzymałam wczoraj moją pierwszą placentę i tu pojawia się pare pytań.. Miała to być placenta o nazwie "Placent Hair Liquid" , a dostałam "Placent Activ" ... Czy któraś używała?? To niby ta sama placenta tylko, że o większym ekstrakcie placenty (5%)... Dodam jeszcze, że pudełko jest takie samo (czarno-czerwone), więc niby wszytsko w porządku, ale nie wiem czy to sama placenta (marka-MIL MIL)
A jeszcze powiedzcie mi dziewczyny, jaka jest Wasza placenta?? Tzn chodzi mi o zapach i konsystencję... Moja pachnie jak zwykła woda z dodatkiem jakiejś perfumy, no a w konsystencji przypomina wodę właśnie... :/ Jak używałam wcześniej ampułek Radical, to miały normalna konstystencję, taką "oleistą"..
Odpowiedzcie dziewczyny, będę wdzięczna, bo już sama sobie namieszłam

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

No właśnie, ja dostałam to samo, co Ty, vichy1000... Stosujesz ją??

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Porównałam skład ze strony trzeciej owego tematu.. Niby wszystko się zgadza, lecz u mnie jest jeszcze Deceth-7, a na str. 3 go nie było..
Kupowałaś na allegro? Jeśli tak to mogłabyś podać sprzedawce? Nie chce mieć również takiej niespodzianki.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:03   #779
anulana
Przyczajenie
 
Avatar anulana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Niby skład ten sam, co najbardziej rozpowszechniona tutaj na forum placenta, jednak ja już następnym razem kupię u innego sprzedawcy...
Ale mam nadzieję że działanie będzie takie samo, może po prostu firma zmieniła nazwę lub coś takiego...
Napiszcie proszę dziewczyny o wyglądzie i zapachu Waszej placenty
anulana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:08   #780
anulana
Przyczajenie
 
Avatar anulana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dziewczyny, żadna nic nie napisze? Bo pierwszy raz mam tą plecentę, chce się upewnić, czy Wasza także przypomina wodę z domieszką perfumy...
anulana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 12:24:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.