Pierwsza depilacja plastrami woskowymi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 10:40   #1
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Exclamation

Pierwsza depilacja plastrami woskowymi


Witam Drogie Wiżanki
Zbliżają się coraz cieplejsze dni. Czas odkryć kolano...
Postanowiłam zastosować w tym ceu wosk co by moje nóżki wyglądały zgrabnie i były gładziutkie. Zwykle używam golarki, innymi czasy próbowałam usuwać włoski depilatorem, ale to zbyt bolesne dla mnie. Zabawa z kremem depilacyjnym też była, ale do momentu, gdy zrobiłam sobie kuku. Po prostu krem wypalił mi skórę. Na szczęście to nie było nic poważnego.
Z nogami mam koszmar niedość, że są owłosione standardowo to jeszcze na udach z tyłu. Pomysłałam o kosmetyczne ale jakośc nie mogę się przełamać.
Chciałabym teraz spróbowac depilacji za pomoca wosku. Jak powinnam się do tego zabrać? Jakiej długości powinny być włoski? Czy macie jakies sprawdzone plastry woskowe?
Pozdrawiam
Aguha
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:06   #2
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

hej aguha!
nie napisze Ci teraz dużo bo musze uciekać, ale ja nie polecam depilacji woskiem, na pewno nie w domu, jesli tak to do kosmetyczki! na pewno jest to trwłe usunięcie włosków, ale kiedys próbowałam sama sobie usunąć włoski na nogach właśnie takimi plastrami z woskiem (jakiej firmy nie pamiętam) a efekt - opłakany nie udało mi się usunąć wszystkich włosków nawet kilkakrotnie w jednym miejscu powtarzając tą samo - czyli mocno przykleić plaster i szybko oderwać. w rezultacie plastry oddałam koleżance włoski dalej były nie wiem czy to przez moje nieumiejętne do końca użycie czy co...??? w każdym razie jedno co jest pewne włoski mogą mieć chyba cos kolo 1 cm. ja juz od jakiegos czasu uzywam depilatora mechanicznego i jestem bardzo zadowolona, bo inne metody nie wypalaly: ) a koleżnaka chodzi do kosmetyczki i goracym woskiem usuwa włoski prawie na rok, nie pamietam ile placi ale to jest dobra metoda,choc bardzo bolaca tymczasem,musze uciekac,czymaj sie cieplo,pozdrawiam,papappa
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:58   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Używałam kilka razy plastrów i efekt był całkiem, całkiem.Udało mi sie troche usunąć.
Plastrów najczęsciej używałam veet.Włoski oczywiście muszą być troche zapuszczone tak ok0,5-1 cm.Nogi muszą być suche i czyste tzn nie posmarowane uprzednio balsamem czy oliwką.Plastry podgrzewałam suszarka do włosów i usuwałam szybkim, mocnym ruchem.Ale z tyłu nóg(szczególnie na udach) możesz potrzebowac czyjejś pomocy.Wszystkie resztki wosku mozna zmyć oliwką albo zwykłym olejem.
Ogólnie nie jest to jakas super metoda ale plastry z woskiem nie są straszliwie drogie więc można spróbowac
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 14:33   #4
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Ja osobiscie nie polecam depilacji plastrami z gotowym woskiem kupilam kiedys takowe z Joanny i nie wiem czy z 5 wloskow wyrwal!!tragedia...Jesli chcesz depilowac nogi, to moze lepiej woskiem, np. takim: http://allegro.pl/search.php?string=...1431&country=1 - polecam te z rolka(jak widzisz sa rozne kolory i do roznych rodzajow skor). Plastry tez mozesz kupic na Allegro. W drogerii nie dostaniesz takiego wosku (paski moze zdobedziesz w jakims sklepie z kosmet. profesjonalnymi, no i wosk tez tam...). Przede wszystkim trzeba wiedziec jak sie do tego zabrac, bo rzeczywiscie mozesz sobie krzywde zrobic...
Nogi musza byc suche przed nalozeniem wosku (czyli zero balsamu itp...), najlepiej natrzyj je jeszcze talkiem jak masz. Wosk podgrzewasz np. w garnku z goraca woda tak, aby byl plynny, ale NIE MOZE CIE PARZYC (wiec sprawdz jego temperature na malym frg. zanim nalozysz da duzy obszar!!). Wosk nakladamy Z WŁOSEM nastepnie szybko przykladamy pasek flizelinowy (najlepiej depilacje zacznij od dolu nogi, przykladajac pasek zostaw kawalek nie przyklejony abys mogla go zerwac - patrzac z twojej perspektywy, to przykladaj pasek tak jak nakladalas wosk, czyli z wlosem), nastepnie dosc mocnym i energicznym ruchem potrzyj pasek, aby dobrze sie przykleil do wosku, naciagnij skore na dole (aby byla naprezona) i szybkim POZIOMYM ruchem zerwij pasek. Zaraz po zerwaniu mozesz szybko przylozyc do tego miejsca dlon na kilka sek. - pomaga zmniejszyc bol. Tego samego paska mozesz uzyc kilka razy podczas jednej depilacji.
Resztki wosku zmywaj OLIWKA (moze byc taka zwykla dla dzieci), ale nie bron Boze woda z mydlem!! Gdy zobaczysz jakies pojedyncze wloski, ktore sie nie wyrwaly, mozesz je wyrwac peseta.
Jesli bedziesz sie trzymac tego co napisalam, depilacja powinna byc OK
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:10   #5
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

To ja tez sie wypowiem, bo niedawno przeżyłam swoja przygodę z woskem
Jeżeli usuwanie włosków depilatorem jest dla Ciebie bolesne, a wosk boli zdecydowanie bardziej, to przygotuj się na duży ból! I jeżeli po kremie do depilacji wypaliło ci skórę (być może trzymałaś go zbyt długo na nogach- nie wiem jak to było), masz ją bardzo delikatną i wosk nie byłby w tym przypadku wskazany. Mój pierwszy raz z woskiem był okropny i nie zamierzam więcej go stosować, chociaż pewnie zrobiłam coś nie tak, a wydawało mi się, że jest ok. Do tej pory nie mogę wystawić nóg. Skóra mi się zdarła, prawie wszystkie włoski zostały wyrwane przy skórze, niektóre tylko z cebulkami. Ale chyba sama musisz wypróbować wosk i wtedy zobaczysz czy jest to metoda depilacji odpowiednia dla Ciebie Ja próbuję wszystkiego po kolei ale po tych eksperymentach i tak ciągle wracam do maszynki echh....
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:38   #6
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Bardzo wazne ejst abys miala dlugie kilkumilimetrowe wlosy bo krotszych nie wezmie. Trzeba zwrocic tez uwage ze czesc wlosow wyrosnie pozniej albo jest za krotka i wcale nie usunie to wlsow na bardzo dlugo bo urosna nowe, dlatego musialabys to kilkakrotnie powtarzac. Lepszy jest wosk w buteleczce, nie taki na plastrach bo mzoesz nalozyc grubsza wastwe. JA kupilam taki z Joanny chyba za 12 zl w zwyklym sklepie, aplikuje sie go jak dezedorant w kulce. Nie mgoe sie wypowiedziec co do efektow na dluzsza mete bo dopiero dzis pierwszy raz go uzwylam. Wzcesniej uzwywalam plastrow z woskiem. Ale przyznam ze ten lepiej wyrywa wlosy noge mialam prawie gladka tylko pojedyncze wlsoy zotslay. Dla mnie jest to o wiele mniej bolesne niz debilator. Generalnie polecam!
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:38   #7
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Bardzo wazne ejst abys miala dlugie kilkumilimetrowe wlosy bo krotszych nie wezmie. Trzeba zwrocic tez uwage ze czesc wlosow wyrosnie pozniej albo jest za krotka i wcale nie usunie to wlsow na bardzo dlugo bo urosna nowe, dlatego musialabys to kilkakrotnie powtarzac. Lepszy jest wosk w buteleczce, nie taki na plastrach bo mzoesz nalozyc grubsza wastwe. JA kupilam taki z Joanny chyba za 12 zl w zwyklym sklepie, aplikuje sie go jak dezedorant w kulce. Nie mgoe sie wypowiedziec co do efektow na dluzsza mete bo dopiero dzis pierwszy raz go uzwylam. Wzcesniej uzwywalam plastrow z woskiem. Ale przyznam ze ten lepiej wyrywa wlosy noge mialam prawie gladka tylko pojedyncze wlsoy zotslay. Dla mnie jest to o wiele mniej bolesne niz depilator. Generalnie polecam!
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 23:41   #8
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Cytat:
Napisane przez kaja-sz
Bardzo wazne ejst abys miala dlugie kilkumilimetrowe wlosy bo krotszych nie wezmie. Trzeba zwrocic tez uwage ze czesc wlosow wyrosnie pozniej albo jest za krotka i wcale nie usunie to wlsow na bardzo dlugo bo urosna nowe, dlatego musialabys to kilkakrotnie powtarzac. Lepszy jest wosk w buteleczce, nie taki na plastrach bo mzoesz nalozyc grubsza wastwe. JA kupilam taki z Joanny chyba za 12 zl w zwyklym sklepie, aplikuje sie go jak dezedorant w kulce. Nie mgoe sie wypowiedziec co do efektow na dluzsza mete bo dopiero dzis pierwszy raz go uzwylam. Wzcesniej uzwywalam plastrow z woskiem. Ale przyznam ze ten lepiej wyrywa wlosy noge mialam prawie gladka tylko pojedyncze wlsoy zotslay. Dla mnie jest to o wiele mniej bolesne niz depilator. Generalnie polecam!
Wosku - tego z buteleczki - daje sie JAK NACIENSZA warstwe, zeby sie wlosy dobrze wyrwaly... poza tym z tego co wiem wosk z Joanny jest kiepski, lepsze sa te na Allegro, bo przynajmniej takie, jakich uzywaja kosmetyczki w salonach (wloskiej produkcji).
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 00:01   #9
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

depilacja woskiem wg mnie nie jest zbyt wydajna, bo takie pudelko z plastrami to starcza na jeden a max na dwa razy.. do tego trzeb te wsloki na nogach nieco zapuscic - a to tez bywa klopotliwe jak sie jakies zycie towarzyskie prowadzi
Depilator mniej bolesny - ale chyba gorzej usuwa wloski
Ja uzywalam i tego i tego a ostatnio wrocilam do maszynki takiej zwyklej, bo stwierdzilam, ze po depilacji mam czarne kropki od wloskow - to chyba cebulki, nie wiem :/ a czasami wloski wrastaja - powinno sie co jakis czas masowac nogi, np podczas kapieli - ostra gabka. I to zapobiega wrastaniu.

Ale tak po moich doswiadczeniach to chyba maszynka najmniej klopotliwa..
Wloski po depilacji plastrami - przynajmniej mi - i tak odrastaly

Czasami lepiej byc facetem
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 00:04   #10
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Używając kilka razy tego samego paska robi się tak samo, czyli nakłada wosk na nogę i przykleja ten pasek? Czy ta poprzednia warstwa wosku, która na nim jest nie przeszkadza? (nie wiem, czy np przez to ten pasek nie przyklei się słabiej?) Dziś kupiłam sobie wosk na allegro, ale przedwczoraj w ogóle miałam dopiero pierwsze doświadczenia z woskiem (takim gotowym na plastrach) więc jestem całkiem zielona :/... ale jako że depilator był dla mnie baaardzo bolesny a wosk wcale, to skusiłam się na te z allegro
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 08:41   #11
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

A to ja juz nie wiem. Wydawalo mi sie ze jak grubiej nalozyllam to lepiej schodzily :P
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 19:00   #12
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

dzięki za odp
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:01   #13
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Cytat:
Napisane przez lafigue
Używając kilka razy tego samego paska robi się tak samo, czyli nakłada wosk na nogę i przykleja ten pasek? Czy ta poprzednia warstwa wosku, która na nim jest nie przeszkadza? (nie wiem, czy np przez to ten pasek nie przyklei się słabiej?) Dziś kupiłam sobie wosk na allegro, ale przedwczoraj w ogóle miałam dopiero pierwsze doświadczenia z woskiem (takim gotowym na plastrach) więc jestem całkiem zielona :/... ale jako że depilator był dla mnie baaardzo bolesny a wosk wcale, to skusiłam się na te z allegro
Tak, uzywajac tego samego paska nakladasz znow cienka warstwe wosku i przyklejasz ten sam pasek z woskiem i wyrwanymi wloskami. Tez tak myslalam na poczatku, ze sie bedzie gorzej rwalo, ale gorzej sie rwie jak juz jest spora warstwa wosku an pasku a jak tak zerwiesz ze 2-4 razy to jest ok a robilam te zabiegi na pracowni juz kilka razy, wiec troche wiem Owszem, depilatorem moze mniej bolesna, ale tez trwa dluzej...zanim depilator chwyci kazdy wlosek i go wyrwie to mija wiecznosc a ty umierasz z bolu a tak, za jednym zamachem zrywasz duza ilosc wloskow, mimo ze to potrafi bardzo bolec

Aha... sa takie ampulki (chyba nawet na Allegro tez), ktore zapobiegaja wrastaniu wloskow wciera sie je w juz wydepilowane nogi.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:03   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

No i jest jeszcze cos takiego przeciw wrastajacym wloskom (chyba w ampulkach tez sprzedaja...trzeba zerknac tam po lewej str. w spisie): http://www.beautyin.com.pl/sklep/pro...id_produkt=300
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:05   #15
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

dzięki bardzo za pomoc już nie mogę się doczekać, kiedy przyjdą woski z allegro
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:43   #16
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Postanowiłam kupić jednak całe "oprzyrządowanie" na Allegro. Nie chce jednak robić tego w ciemno. Będę wdzięczna jeśli podzielicie się, które z wystawionych na Allegro wosków Was nie zawiodły. Czy jakośc pasków też ma znaczenie? Zauważyłam, że niekóre aukcje oferują wosk wraz z paskami. Czym mam się sugerowac przy zakupie
Buziaczki i pozdrowionka
Aguha
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 20:29   #17
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Ja mam golarke elektryczną i nawet jest ok.. chociaż tez myslałam o wypróbowaniu plastrów
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 22:32   #18
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Postanowiłam kupić jednak całe "oprzyrządowanie" na Allegro. Nie chce jednak robić tego w ciemno. Będę wdzięczna jeśli podzielicie się, które z wystawionych na Allegro wosków Was nie zawiodły. Czy jakośc pasków też ma znaczenie? Zauważyłam, że niekóre aukcje oferują wosk wraz z paskami. Czym mam się sugerowac przy zakupie
Buziaczki i pozdrowionka
Aguha
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 22:38   #19
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Cytat:
Napisane przez aguha
Postanowiłam kupić jednak całe "oprzyrządowanie" na Allegro. Nie chce jednak robić tego w ciemno. Będę wdzięczna jeśli podzielicie się, które z wystawionych na Allegro wosków Was nie zawiodły. Czy jakośc pasków też ma znaczenie? Zauważyłam, że niekóre aukcje oferują wosk wraz z paskami. Czym mam się sugerowac przy zakupie
Buziaczki i pozdrowionka
Aguha
Wiec tak: jesli kupujesz woski, to czytaj do jakiejs skory one sa, powinnas mniej wiecej wiedziec jaka masz skore, w koncu golilas ja chociaz pewnie itd. zazwyczaj w takich zestawach jest kilka woskow, wiec pewnie kilka do skory wrazliwej i kilka do normalnej, wiec ok. Jest chodzi o paski to ja nie polecam osobiscie paskow BAWELNIANYCH, po zerwaniu ok.3 warstw wosku z wloskami wosk zaczyna przesiąkać na drugą strone i lepi się do dłoni jak znow chcemy go przykleic i docisnąc - strasznie niewygodne, dlatego polecam paski flizelinowe.
Najlepiej jak kupisz paski od razu z woskiem (tzn. ta sama osoba moze miec wysawione kilka przedmiotow wiec u niej mozesz kupic na jednej aukcji paski a na drugiej wosk, chyba ze spprzedaje na 1aukcji wosk+paski flizelinowe), bo raczej nie dostaniesz ich w sklepach kosmetycznych, araczej w takich z profesjonalnymi kosmetykami...
Jesli nie masz czarnych, grubych i mocnych wloskow to odradzam wosk midowy, jest dosc mocny wiec przy cienkich wloskach mozna sobie uszkodzic skore - tym bardziej jesli ktos nie jest wprawiony.
No coz wiecej...to chyba tyle jak bedziesz juz miala caly sprzet to czytaj powyzej moja wypowiedz jak zrobic depilacje (opisywalam).
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 07:35   #20
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Cytat:
Napisane przez olusia006
hej aguha!
nie napisze Ci teraz dużo bo musze uciekać, ale ja nie polecam depilacji woskiem, na pewno nie w domu, jesli tak to do kosmetyczki! na pewno jest to trwłe usunięcie włosków, ale kiedys próbowałam sama sobie usunąć włoski na nogach właśnie takimi plastrami z woskiem (jakiej firmy nie pamiętam) a efekt - opłakany nie udało mi się usunąć wszystkich włosków nawet kilkakrotnie w jednym miejscu powtarzając tą samo - czyli mocno przykleić plaster i szybko oderwać. w rezultacie plastry oddałam koleżance włoski dalej były nie wiem czy to przez moje nieumiejętne do końca użycie czy co...??? w każdym razie jedno co jest pewne włoski mogą mieć chyba cos kolo 1 cm. ja juz od jakiegos czasu uzywam depilatora mechanicznego i jestem bardzo zadowolona, bo inne metody nie wypalaly: ) a koleżnaka chodzi do kosmetyczki i goracym woskiem usuwa włoski prawie na rok, nie pamietam ile placi ale to jest dobra metoda,choc bardzo bolaca tymczasem,musze uciekac,czymaj sie cieplo,pozdrawiam,papappa
Mam dokłądnie tak samo! Akle tylko na nogach, pod pachą ładnie chwyta- nie wiem czemu niech mi ktoś rady udzieli
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 12:56   #21
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Mam dokłądnie tak samo! Akle tylko na nogach, pod pachą ładnie chwyta- nie wiem czemu niech mi ktoś rady udzieli
Bo te plastry z woskiem ogolnie sa do kitu...dlatego chwycily wloski pod pachami bo tam sa delikatniejsze a na nogach mocniejsze...Do nog potrzeba normalnego wosku w plynie i plastrow.
Ja swoje zakupilam jakies 2 tyg. temu i jestem BARDZO ZADOWOLONA!! Wyrwal mi prawie wszystkie wloski (z wyjatkiem tych krociutkich), ale to wiadomo, ze trzeba ze 2-3 depilacji zeby wloski WSZYSTKIE wyrwac i zeby nogi byly gladsze (jedne rosna szybciej inne wolniej...), dlatego za jakis tydz. znow zrobie depilacje i bedzie juz OK
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:57   #22
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Mów co to za wosk i skąd
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:09   #23
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Mów co to za wosk i skąd
Ja zamawialam u tej osoby: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2474693 . Mam wosk rozany (to nim depilowalam 1 raz) i czekoladowy (w domu jeszcze nie uzywalam, ale na pracowni tak, jest dobry ). Najlepiej kup jakis zestawik razem z paskami (kupuj flizelinowe nie bawelniane!). Polcema tez sprzedawce Phyto Sintesi, sprzedaje profesjonalne produkty tez nie drogo
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:45   #24
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Zaraz popatrze co to za cuda, dzięki Czy masz tendencję do wrastających włosków?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:58   #25
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Zaraz popatrze co to za cuda, dzięki Czy masz tendencję do wrastających włosków?
Czasem wloski mi wrastaja, ale naprawde baardzo rzadko i moze ze 2 na cala noge... Jesli ci wloski wrastaja wiem, ze w tych produktach z Allegro znajdziesz takie ampulki po depilacji, one maja wlasciwosci opoziniajace odrastanie i wrastanie wloskow
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:42   #26
Karolave
Przyczajenie
 
Avatar Karolave
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 20
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

ja wlasnie dzisiaj depilowalam woskiem po raz 1, zakupial plastry veet'a chyba z rok temu, ale sie wczesniej nei odwazylam, myslalam ze bedzie gorzej, a jednak nei bolalo tak tragicznie, wczesniej probowalam plastry Tanity, ale kwas z tego wyszedl, pewnei wloski byly zbyt krotkie. depilacje musze powtorzyc bo oczywscie rozne dlugosci wloskow i nei wszystkie wyszly, robila mi sasiadka i chyba lepiej na pierwszy raz jak nei robi sie tego samemu, teraz mam slodkie czerwone kropeczki na nogach, no ale coz taka juz dola dziewczyn :/
Karolave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:57   #27
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Ciekawe czy te specyfiki ''po'' działają...? Czytałam na forum, że na wrastanie dobre sa maści z mocznikiem i takie inne, wiec muszę poszperać o tej nowości
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:33   #28
eyesWideOpen
Raczkowanie
 
Avatar eyesWideOpen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 36
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

a ja właśnie dokładnie 5 dni temu użyłam plastrów veet ;p i musze powiedzieć że nie było tak źlee.. nie miałam żadnych czerwonych kropek, praktycznie nawet mnie nie bolało.. dotychczas używałam zwykłej maszynki i miałam jej dość, bo musiałam golić się co 2-3 dni.. a wiadomo że każdej z nas to nie jest na rękę.. pozderko ;d
eyesWideOpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:21   #29
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

ja tam plastrow z woskiem juz nie kupie mam wosk i paski i wystarczy a moge sie zalozyc ze wydalam na to mniej niz na te cale plastry (bo z tego co wiem to one kosztuja ok.15zl. tzn. te z Veet'a bo sa oczywiscie tansze...)

Sovilo jesli kupisz taki kosmetyk u osoby ktora sie zajmuje sprzedaza produktow profesjonalnych (tak jak np. Lidia czy Phyto Sintesi - firma tak apropo's sie tak nazywa - ) to one beda dzialac
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:52   #30
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pierwsza depilacja plastrami woskowymi

Kurcze, kusisz, kusisz, i chyba się skuszę Lepiej wyrywaja się włoski jakiej długości? I jakaś tajna technika?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.