Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 238 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 19:07   #7111
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
no teraz to choćbym chciała to nie poprowadzę ale na jesień może już tak, no zobaczymy
Hmmmm to ja zacznę dopiero w zimie bo na jesieni operacja
Ale swoją drogą to byłam u Ciebie w albumie i jak już ci tam napisałam figurkę to masz rewelacyjną. Ja chciałabym mieć taki brzuszek jak twój bo wisi mi taka mała oponka. Ogólnie jestem szczupaczek ale została mi ta skórka po ciąży i sama ńie wiem czy jakimiś ćwiczeniami da się to zlikwidować

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny gdzie sa sklepy calzedonia w Gdansku czy tez Gdyni bo czasami net klamie i sklepu juz nie ma)kiedys sie naszukalam Ewy Bien na necie sklep istnial i tylko tam
Ja niestety nie pomogę
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:03   #7112
Kwiatuszekldn
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatuszekldn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 72
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Czesc Dziewczynki

Witam sie wieczorkiem i dolaczam sie do rozmowy .
Musze Wam sie przyznac , ze im blizej operacji tym bardziej zaczynam lapac stresa .Pomimo tego i tak nie moge sie doczekac Zapewne nie jestem jedyna osobka ktora tak ma . Caly czas wypatruje tutaj na forum przyslej cycolinki ktora rowniez bedzie operowana u Dr T.K .. chyba sie nie doczekam .. ..

Oto wyliczanka na niedziele :

karola139 -28.05 -2
Bimbalki 10.06 - 15

ladybarque 10.06-15
Kwiatuszekldn 26.06 - 31
madlen666 12.08- 77
__________________
Dr T.K. Krakow -cycusie juz sa! silimed maximumXH 375 6.2 projekcja ,11.1
Kwiatuszekldn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:20   #7113
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszekldn Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki

Witam sie wieczorkiem i dolaczam sie do rozmowy .
Musze Wam sie przyznac , ze im blizej operacji tym bardziej zaczynam lapac stresa .Pomimo tego i tak nie moge sie doczekac Zapewne nie jestem jedyna osobka ktora tak ma . Caly czas wypatruje tutaj na forum przyslej cycolinki ktora rowniez bedzie operowana u Dr T.K .. chyba sie nie doczekam .. ..

Oto wyliczanka na niedziele :

karola139 -28.05 -2
Bimbalki 10.06 - 15

ladybarque 10.06-15
Kwiatuszekldn 26.06 - 31
madlen666 12.08- 77
Bimbałki ma w podpisie T.K.
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:30   #7114
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszekldn Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki

Witam sie wieczorkiem i dolaczam sie do rozmowy .
Musze Wam sie przyznac , ze im blizej operacji tym bardziej zaczynam lapac stresa .Pomimo tego i tak nie moge sie doczekac Zapewne nie jestem jedyna osobka ktora tak ma . Caly czas wypatruje tutaj na forum przyslej cycolinki ktora rowniez bedzie operowana u Dr T.K .. chyba sie nie doczekam .. ..

Oto wyliczanka na niedziele :

karola139 -28.05 -2
Bimbalki 10.06 - 15

ladybarque 10.06-15
Kwiatuszekldn 26.06 - 31
madlen666 12.08- 77
Hey Kochana,ja będę u T.K. tylko dopiero listopad/grudzień.przed tym muszę trafić do A.G. by się wypowiedział na temat guzka w piersi bo jest onkologiem

W poniedziałek będę miała ustalone terminy konsultacji.

jak zwykle muszę nie tak jak wszyscy...
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:59   #7115
czekoladovaa
Raczkowanie
 
Avatar czekoladovaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 151
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

selena06

Nie ważne,że inaczej ważne,że dążysz do celu!

Będę trzymać kciuki,żeby wszystko wyszło dobrze
__________________
~JUŻ SĄ!!!
31.07.2014
Mentor HP 350cc , 325 cc + nosek dr.I.Ł Polanica Zdrój
czekoladovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:27   #7116
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny gdzie sa sklepy calzedonia w Gdansku czy tez Gdyni bo czasami net klamie i sklepu juz nie ma)kiedys sie naszukalam Ewy Bien na necie sklep istnial i tylko tam
Kasikkk - w Galeri Bałtyckiej w Gdańsku jest na pewno a w Gdyni jest w Klifie

No i znowu witam się po przerwie - próbuję nadrobić i dołączyć ale dużo nowych, dużo piszecie i nie mogę się wbić
Jestem już po ostatniej kontroli u dra, mogę bez przeszkód wszystko robić i mam zapomnieć, że miałam jakąkolwiek op teraz chce mnie widzieć dopiero za rok

Dziś wybrałam się na poszukiwanie staników i stroju - i porażka - wszystko gąbczaste, usztywniane - na co mi takie. Za to w triumphie mierzyłam miękkie cudo na fiszbinie - model Amourette 300 WHP i rozmiar dla mnie idealny wyszedł 70E - bosko jest usłyszeć że ma się taki rozmiar
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 23:21   #7117
Kwiatuszekldn
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatuszekldn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 72
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Kachula- dziekuje za podpowiedz , nie zwrocilam uwagi .. a od jakiegos czasu kolezanka widnieje w wyliczance ..
Selena06-nie przejmuj sie Kochana, powiem Ci to nawet lepiej , ze masz tyle czasu do operacji . Z wlasnego doswiadczenia wiem , ze te kilka miesiecy pozwolily mi na wzbogacenie sie w potrzebna wiedze oraz wielu przemyslen co do zabiegu . Ciesze sie , ze nie pospieszylam sie z podjeciem decyzji, nie mialam zupelnie pojecia z czym wiaze sie taka operacja , o jej technicznych aspektach oraz co najwazniejsze wyborze dobrego lekarza(bazuje na wypowiedziach dziewczyn , moje przeczucie mowi , ze Dr T.K to dobry wybor ).Bede trzymala za Ciebie kciuki by wszystko poszlo dobrze !
__________________
Dr T.K. Krakow -cycusie juz sa! silimed maximumXH 375 6.2 projekcja ,11.1
Kwiatuszekldn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 03:22   #7118
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Kasikkk - w Galeri Bałtyckiej w Gdańsku jest na pewno a w Gdyni jest w Klifie

No i znowu witam się po przerwie - próbuję nadrobić i dołączyć ale dużo nowych, dużo piszecie i nie mogę się wbić
Jestem już po ostatniej kontroli u dra, mogę bez przeszkód wszystko robić i mam zapomnieć, że miałam jakąkolwiek op teraz chce mnie widzieć dopiero za rok

Dziś wybrałam się na poszukiwanie staników i stroju - i porażka - wszystko gąbczaste, usztywniane - na co mi takie. Za to w triumphie mierzyłam miękkie cudo na fiszbinie - model Amourette 300 WHP i rozmiar dla mnie idealny wyszedł 70E - bosko jest usłyszeć że ma się taki rozmiar
Witaj w klubie - ja też coś ostatnio nie mogę sie przebić. Widać też że pogoda się popsula, bo zrobilo sie gwarno nawet w weekend.


Czekam na zdjęcia w nowym stroju kąpielowym
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:54   #7119
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Bimbalki Pokaż wiadomość
Zabieg już za prawie 2 tygodnie, a ja zaczynam się martwić szczegółami.
Będę operowana 300km od domu, po dobie od zabiegu wychodzi się do domu.
Nie wiem, czy lepiej pojechać prosto do domu, czy wynająć hotel na kilka dni... jeśli tak to na ile?
Jak myślicie?
A będzie ktoś z Tobą jechał na operację? jeżeli tak to może zostań dzien lub dwa w hotelu jakimś a póżniej pojedź do domu....300 km to dość sporo i może taka podroż od razu po operacji może być dla Ciebie męcząca. wiesz tak na prawdę wszystko zależy jak będziesz się czuć po operacji, a teraz ciężko to przewidzieć


karola139 -28.05 -2
Bimbalki 10.06 - 15

ladybarque 10.06-15
Kwiatuszekldn 26.06 - 31
madlen666 12.08- 77

Karola - już jutro operacja! Powodzenia i czekamy tutaj na Ciebie po operacji!!!
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 08:03   #7120
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ania2003 Pokaż wiadomość


Witaj w klubie - ja też coś ostatnio nie mogę sie przebić. Widać też że pogoda się popsula, bo zrobilo sie gwarno nawet w weekend.


Czekam na zdjęcia w nowym stroju kąpielowym
W stroju nie będzie, bo w końcu nic nie kupiłam
Ale foto golasków a wieczór wrzucę, bo w albumie jakieś przedpotopowe zdjęcia tych moich kulek są
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 08:28   #7121
kas222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszekldn Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki

Witam sie wieczorkiem i dolaczam sie do rozmowy .
Musze Wam sie przyznac , ze im blizej operacji tym bardziej zaczynam lapac stresa .Pomimo tego i tak nie moge sie doczekac Zapewne nie jestem jedyna osobka ktora tak ma . Caly czas wypatruje tutaj na forum przyslej cycolinki ktora rowniez bedzie operowana u Dr T.K .. chyba sie nie doczekam .. ..

Oto wyliczanka na niedziele :

karola139 -28.05 -2
Bimbalki 10.06 - 15
ladybarque 10.06-15
Kwiatuszekldn 26.06 - 31
madlen666 12.08- 77
Kwiatuszku, ja mialam operacje u T.K. 22.05. jest bardzo dobrym specjalistą uważam że to dobry wybór! Stres wiadomo bedzie towarzyszył do ostatniej chwili ale po przekroczeniu progu kliniki przejmie Cie pielegniarka a moze nawet żona pana doktora (fantastyczna kobieta!!!) i zapominasz o wszystkim. Fantastyczny anastezjolog! Po zabiegu byłysmy we cztery (świetne dziewczyny, gadałysmy, pomagałysmy sobie nawzajem...) cóż mogę więcej napisać...gorąco polecam
kas222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 09:07   #7122
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cześć Kochane Miłego dnia wszystkim szczęściarom po i tym przed również
Właśnie umówiłam się na wizytę do doktora, będzie 17 czerwca i mam nadzieję, że dobiorę na niej implanty. Wolałabym anatomiczne jak już mu powiedziałam, która z Was ma takie i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
Dzisiaj rano byłam u lekarza by zrobić poziom hormonów co zakończyło się fiaskiem. Uprzejma pani za biurkiem zasypała mnie nazwami setek hormonów, tabelkami i terminologią niezbywalnie wskazującą na jej kompetencję Jednak w środę idę tam ze skierowaniem i mam nadzieję, że wszystko ładnie przedstawię doktorowi 17 czerwca. Nie powiedział jakich hormonów ma to być poziom, ale zdaje mi się, że płciowych. Szczerze mówiąc ta kobieta mnie nieco zamotała w sprawie
Kwiatuszku, ja Ci bardzo zazdroszczę, wiem, że czekanie może doprowadzić do szału ale zobaczysz, będzie pięknie
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 09:46   #7123
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korinka Pokaż wiadomość
A będzie ktoś z Tobą jechał na operację? jeżeli tak to może zostań dzien lub dwa w hotelu jakimś a póżniej pojedź do domu....300 km to dość sporo i może taka podroż od razu po operacji może być dla Ciebie męcząca. wiesz tak na prawdę wszystko zależy jak będziesz się czuć po operacji, !
Ja z kliniki do domu miałam 5 min. I przyznam jak wracalam to mój mąż jechał wolno, a ja czulam kazda nierówność drogi,a po op czulam sie super . Wiem że wytrzyma sie wszystko, ale jakby byla możliwość to chyba radzilabym gdzieś z 1 -2 dni przenocowac w hotelu i to z kims do pomocy.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:07   #7124
malwi92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kira5 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane Miłego dnia wszystkim szczęściarom po i tym przed również
Właśnie umówiłam się na wizytę do doktora, będzie 17 czerwca i mam nadzieję, że dobiorę na niej implanty. Wolałabym anatomiczne jak już mu powiedziałam, która z Was ma takie i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
Dzisiaj rano byłam u lekarza by zrobić poziom hormonów co zakończyło się fiaskiem. Uprzejma pani za biurkiem zasypała mnie nazwami setek hormonów, tabelkami i terminologią niezbywalnie wskazującą na jej kompetencję Jednak w środę idę tam ze skierowaniem i mam nadzieję, że wszystko ładnie przedstawię doktorowi 17 czerwca. Nie powiedział jakich hormonów ma to być poziom, ale zdaje mi się, że płciowych. Szczerze mówiąc ta kobieta mnie nieco zamotała w sprawie
Kwiatuszku, ja Ci bardzo zazdroszczę, wiem, że czekanie może doprowadzić do szału ale zobaczysz, będzie pięknie
Ja mam konasultację 18 i już zaczynam chyba się stresować Pozdrawiam wszystkich gorąco , widzę dużo nowych osóbek więc niedługo będzie sporo nowych piersi!
Ja zrobiłma poziom hormonów tarczycy, lakarka kazała mi skontrolowac je na wszelki wypadek. Są w normie więc się cieszę. Ja miałam oznaczyć tylko takie ale ty miałaś inne problemy zdrowotne.
malwi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:27   #7125
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Trzymajmy kciuki za koleżankę, która jutro będzie miała swój wielki dzień!

Ja już 4 dzień po i coraz lepiej. Chociaż pierwsz3 doby nie wspominam dobrze. W ciągu dnia w miarę poruszam się dobrze, najgorszy jest poranek jak trzeba wstać. Wtedy to faktycznie boli
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:30   #7126
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam poniedziałkowo, deszczowo i zimnooo brrr..
Ale tu się nam posypało młodych Dziewczyn pozdrawiam wszystkie! Ehh tak czytam te pierwsze wpisy i wspominam jak się tu wprowadziłam w lutym, przed operacją. Jak cudnie mieć już to czekanie za sobą (a z tym czekaniem cały szereg emocji!).

Kira, anatomiczne implanty mają inny kształt - jak wskazuje nazwa bardziej naturalny, niż okragłe. Z profilu mają kształt łezki.
O doborze implantów decyduje lekarz - ocenia on klatkę piersiową, jej budowę, nasz gruczoł, skórę, figurę - konfrontuje to z naszymi oczekiwaniami. Docelowo implanty anatomiczne mają wyglądać bardziej naturalnie ale powiem szczerze - i może Dziewczyny niech się tez w temacie wypowiedzą - to indywidualna kwestia, zależna m.in od wielkości implantu.

Ja widzialam sporo okrąglasków, które wyglądaly bardzo naturalnie . Mi, podczas konsultacji, lekarz wybrał implanty anatomiczne 390 ml z wysoką projekcją (czyli mocno wysunięte do przodu). Mialam plaską klatkę piersiową i naciagniętą skórę po karmieniu dwójki dzieci.

Taki mini przewodnik Co o swoich deocelowych implantach wiedzieć powinnam:
- marka
- wymiary implantu: szerokość, wysokość, projekcja
- kształt (anatomiczne/okragłe)
- struktura (gładki/teksturowany/z powłoką poliuretanową)
- pojemność [ml]
- miękkość ( żel silikonowy w implantach ma różną gęstość, stąd implanty różnią się miękkością)
- gwarancja producenta (na jaki czas, co obejmuje)
(proszę o dopisanie jeśli coś pominęłam)
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:36   #7127
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez czekoladovaa Pokaż wiadomość
selena06
Nie ważne,że inaczej ważne,że dążysz do celu!
Będę trzymać kciuki,żeby wszystko wyszło dobrze
Dzięki Kochana za wsparcie Może i dobrze, że ten cel jest trochę bardziej odległy zdąże się fizycznie przygotować (plecy, brzuszek i tyłeczek).
Cytat:
Napisane przez Kwiatuszekldn Pokaż wiadomość
Selena06-nie przejmuj sie Kochana, powiem Ci to nawet lepiej , ze masz tyle czasu do operacji . Z wlasnego doswiadczenia wiem , ze te kilka miesiecy pozwolily mi na wzbogacenie sie w potrzebna wiedze oraz wielu przemyslen co do zabiegu . Ciesze sie , ze nie pospieszylam sie z podjeciem decyzji, nie mialam zupelnie pojecia z czym wiaze sie taka operacja , o jej technicznych aspektach oraz co najwazniejsze wyborze dobrego lekarza(bazuje na wypowiedziach dziewczyn , moje przeczucie mowi , ze Dr T.K to dobry wybor ).Bede trzymala za Ciebie kciuki by wszystko poszlo dobrze !
Dokładnie tak jak mówisz Kwiatuszku zdąże się przygotować pod każdym względem

A tak się zastanawiam, czy któraś z Was miała może jakiegoś guzka w piersi przed operacją ? I został jej jednocześnie wycięty? Bo tak właśnie słyszałam, że robią i ciekawe czy mi też tak zrobią...

Termin konsultacji u A.G. 24.06. godz. 15:00 ciekawe co mi powiedzą, mam nadzieję, że będę mogła poddać się operacji... :/
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm

Edytowane przez selena06
Czas edycji: 2013-05-27 o 12:48
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:29   #7128
kapetki
Raczkowanie
 
Avatar kapetki
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 413
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

beatrise czekam z niecierpilwościa na zdjęcia.
3maj się będzie coraz lepiej eh jsk ja bym już chciała mieć ton za sobą
kapetki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:42   #7129
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny gdzie sa sklepy calzedonia w Gdansku czy tez Gdyni bo czasami net klamie i sklepu juz nie ma)kiedys sie naszukalam Ewy Bien na necie sklep istnial i tylko tam
calzedonia jest chyba w Medisonie w Gdańsku

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

dzień dobry tak a propo bo zapomniałam

karola139 powodzenia jutro, trzymam kciuki
w końcu słońce wyszło super bo już mnie wkurzała ta pogoda
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 14:08   #7130
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Uwaga, uwaga! W końcu zmobilizowałam się do zadzwonienia do kliniki. Najbliższe terminy do 3 tygodni. Nie wiem jak dostanę wolne, ale mam pytanie. Czy ktoś operował się u dr P.O. w Warszawie? Jak się już wszystkiego tu dowiem to umówię się od ręki z nim, więc odpowiadajcie szybko ;*
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:48   #7131
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

[QUOTE=Kulkaaga;41009661]Kasikkk - w Galeri Bałtyckiej w Gdańsku jest na pewno a w Gdyni jest w Klifie

dziekuje

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

[QUOTE=ninka28;41018359]calzedonia jest chyba w Medisonie w Gdańsku[COLOR="Silver"]

dzieki
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:36   #7132
Bimbalki
Raczkowanie
 
Avatar Bimbalki
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korinka Pokaż wiadomość
A będzie ktoś z Tobą jechał na operację? jeżeli tak to może zostań dzien lub dwa w hotelu jakimś a póżniej pojedź do domu....300 km to dość sporo i może taka podroż od razu po operacji może być dla Ciebie męcząca. wiesz tak na prawdę wszystko zależy jak będziesz się czuć po operacji, a teraz ciężko to przewidzieć


karola139 -28.05 -2
Bimbalki 10.06 - 15

ladybarque 10.06-15
Kwiatuszekldn 26.06 - 31
madlen666 12.08- 77
O matuchno, 15 dni! ale ten czas leci jak szalony!

Tak właśnie zrobię, już zarezerwowałam Hotel na kilka dni, ew. przedłużę jeszcze... na szczęście mój TŻ będzie ze mną. Tylko jeszcze kontrola po tygodniu... TŻ nie dostanie urlopu, i chyba będę sama popylać pociągiem... Już mnie boli...
__________________
10 czerwca 2013r. T.K. - 350/310 Silimed Nuance
Bimbalki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:44   #7133
karola139
Raczkowanie
 
Avatar karola139
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 49
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez beatrise Pokaż wiadomość
Trzymajmy kciuki za koleżankę, która jutro będzie miała swój wielki dzień!

Ja już 4 dzień po i coraz lepiej. Chociaż pierwsz3 doby nie wspominam dobrze. W ciągu dnia w miarę poruszam się dobrze, najgorszy jest poranek jak trzeba wstać. Wtedy to faktycznie boli

DZIEKI DZIEKI MAM NADZIEJE ZE CHODZI O MNIE JESZCZE SIE nie stresuje ale cos czuje ze jak się już pojawie w klinice to wtedy mnie mega nerw złapie
karola139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:48   #7134
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Wrzuciłam zdjęcia swoich 3miesięczniaków

(swoją drogą - nie ma jak systematyczność, poprzednie zdjęcia są jak miały 3 tygodnie )
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 20:32   #7135
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez beatrise Pokaż wiadomość
Witam,
Dopiero udało mi się jakoś dojść do kompa bez problemów by tutaj do Was zajrzeć.
W sumie w ciagu dnia nie jest tak zle... jak chodzę czy siedzę bol jest do zniesienie, największą trudnosc sprawia mi jak się położę spać i żeby samej wstać. Trzeba mieć naprawdę silne mieśnie brzucha by to zrobić. Powinien lekarz to nam zalecać przed hehe

Mam pytanie... czy po opercji dostal;iscie opakowanie po implantach, czy jakiś dokument potwierdzające wpłate czy jakiąś kartę gwarancyjna?
Czy po wyjściu w ogóle coś dostaliście.
Ze mna była operowana jedna dzieczyna i wiodziałam jak wychodziła z 2 pudełkami po swoich imlantach? I sama zgłupiłam, czyja też powinnam dostać czy nie koniecznie ;/
dostała pudełka żeby na noc w nie wkładać implanty. Więc chyba dobrze że Ty nie dostałaś A tak serio- nie słyszałam by gdzieś dawali pudełka po implantach. Za to gwarancję powinnaś dostać- w pudełkach są numery implantów które powinnaś mieć wpisane/wklejone w swojej gwarancji. Sama gwarancja wygląda różnie - jak książeczka, jak dowód, czasem jest to kartka z naklejkami i pieczątką kliniki. Najważniejsze by były tam dane i numery implantów, data operacji i Twoje nazwisko, pieczątka lekarza.
O rachunek lub fakturę Vat za operację musisz poprosić- bo czasem jest wydawany właśnie na prośbę pacjenta. W większości klinik wydawany jest każdemu- ale nie jest to regułą. Klinika bądź lekarz musi Ci wydać fakturę lub rachunek na Twoje żądanie.
Wypis ze szpitala też powinnaś dostać .
Bardzo możliwe że komplet dokumentów dostaniesz na wizycie kontrolnej - często właśnie tak jest . Jeśli nie- poproś o nie koniecznie , takie dokumenty musisz mieć. Potem jak są jakieś kłopoty np dokumentacja medyczna lubi mijać się z prawdą bądź w ogóle jest problem by ją dostać. Dlatego najlepiej dopilnować tego zaraz po operacji

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira5 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane Miłego dnia wszystkim szczęściarom po i tym przed również
Właśnie umówiłam się na wizytę do doktora, będzie 17 czerwca i mam nadzieję, że dobiorę na niej implanty. Wolałabym anatomiczne jak już mu powiedziałam, która z Was ma takie i mogłaby mi coś o nich powiedzieć?
Dzisiaj rano byłam u lekarza by zrobić poziom hormonów co zakończyło się fiaskiem. Uprzejma pani za biurkiem zasypała mnie nazwami setek hormonów, tabelkami i terminologią niezbywalnie wskazującą na jej kompetencję Jednak w środę idę tam ze skierowaniem i mam nadzieję, że wszystko ładnie przedstawię doktorowi 17 czerwca. Nie powiedział jakich hormonów ma to być poziom, ale zdaje mi się, że płciowych. Szczerze mówiąc ta kobieta mnie nieco zamotała w sprawie
Kwiatuszku, ja Ci bardzo zazdroszczę, wiem, że czekanie może doprowadzić do szału ale zobaczysz, będzie pięknie
Musisz wiedzieć których hormonów stężenie masz zbadać- lekarz nie napisał co jest potrzebne? hormony "płciowe", ale które z tego co się orientuje niektóre bada się dwa razy podczas cyklu. Dopiero wtedy można powiedzieć czy są w normie. Badać można różnie a hormonów do zbadania jest sporo- zależy czego się szuka. Czasem np. ważne jest też SHGB przy badanych hormonach. Zadzwoń do lekarz i poproś o dokładne określenie co masz zbadać- bo z pewnością nie są to którekolwiek hormony. A jeśli lekarz potrzebuje mieć pełny obraz Twojego organizmu może Cię odesłać z prośbą o uzupełnienie badań, szkoda tracić konsultację
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:09   #7136
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hmmm wypis? Nic takiego nie dostałam... Dostałam kartę gwarancyjną i wszelkie ulotki z implantów, ale żadnego wypisu nie miałam... Może to zależy od kliniki?
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:11   #7137
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ja dostałam całość - łącznie z różowo-fioletowymi pudełkami po implantach
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:46   #7138
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez buziol04 Pokaż wiadomość
maja powłokę mikropoliuretanowa co zmiejsza ryzyko wystąpienia kapsulacji i obrócenia się implantu . Ale są one mniej znana firma niż allergan i mentor dlatego na początku się ich obawiałam
A czemu jakiś dobrze osadzony implant ma się obrócić Moje poprzednie cud implanty też miały się nie przekręcać- "zmniejszone ryzyko obrócenia" też tak zapewniał producent. I co? dał radę się przekręcić. A dał radę bo był źle osadzony- to był jedyny powód. I prawdę mówiąc wolałabym żeby w tym momencie, jak się przekręcał, był mniej przyrośnięty - ajć. No może jak ktoś śpi jak nietoperz, skacze na bandżi "lepiej" wrośnięty implant ma znaczenie Teraz mam zwykłe implanty i nie mają najmniejszej ochoty na rotację , przekręcanie czy fikołki. Za to nie marszczą mi się, nie maja wyczuwalnych zgrubień, nie dzielą się bo w jakimś miejscu gdzie jest mniej tkanki trzymają się "mocniej" - to jest plus jaki teraz widzę. A w razie silnego urazu - np wypadku samochodowego- nawet mocno przyrośnięty implant może się przesunąć podobnie jak zdrowa noga może się złamać.
I tak mnie jeszcze zastanawia czy jak pacjentka ma mało tkanki albo ma tkankę zniszczoną oby piersi się nie marszczą bardziej dzięki tym zaletą marszczenie i przy zwykłych implantach jest dość powszechne, a jak się implant mocniej trzyma tkanki czy oby marszczenie nie będzie większe no i czy piersi nie będą twardsze
To takie moje rozkminianie z punktu widzenia zwykłej pacjentki której już raz implant miał się mocniej wrosnąć- a będzie można je zweryfikować dopiero za parę lat jak zwykłe pacjentki wyrobią sobie zdanie o tej nowej-starej firmie.
Oczywiście życzę wszystkim zadowolenia z tych implantów- ale powiem, że cieszy mnie że to nie ja muszę sobie wyrabiać zdanie na ten temat


Cytat:
Napisane przez Bimbalki Pokaż wiadomość
Zabieg już za prawie 2 tygodnie, a ja zaczynam się martwić szczegółami.
Będę operowana 300km od domu, po dobie od zabiegu wychodzi się do domu.
Nie wiem, czy lepiej pojechać prosto do domu, czy wynająć hotel na kilka dni... jeśli tak to na ile?
Jak myślicie?
Albo wracaj po zdjęciu szwów po tygodniu - albo wracaj od razu jak jeszcze działają leki i będziesz trochę otumaniona . Czekanie dwóch czy trzech dni nie zmieni niczego- a w moim odczuciu nawet będzie gorzej. Bo piersi będą bolały mocniej niż w pierwszej dobie. Ja wracałam od razu samochodem 350km - była śnieżyca stulecia i potworne koleiny. Przed wyjazdem dostałam w klinice tabletkę od bólu i było mi na prawdę wszystko jedno co się dzieje

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
hmmm wypis? Nic takiego nie dostałam... Dostałam kartę gwarancyjną i wszelkie ulotki z implantów, ale żadnego wypisu nie miałam... Może to zależy od kliniki?
Wypis albo kartę informacyjną - lekarz lub klinika ma obowiązek nam wystawić. W klinikach wydają chyba szybciej bez proszenia , a do lekarza trzeba jak widać się uśmiechnąć Na prawdę lepiej to mieć. Ja za drugim razem dostałam wszystko od razu- rachunek i wypis. Gwarancję odebrałam na pierwszej wizycie kontrolnej.
Za pierwszym razem dostałam gwarancję od razu- a o dokumentację medyczną wystąpiłam dopiero jak już były problemy. Każdy lekarz ma obowiązek nam ją udostępnić- no ale jak pisałam różnie potem z tym bywa. Ja np. potem w rubryce opis operacji miałam wpisane: "wiadomo " Więc troszkę mnie nerwów kosztowało żeby zostało to uzupełnione.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ja dostałam całość - łącznie z różowo-fioletowymi pudełkami po implantach
O , to też na noc implanty wyjmujesz do pudełek hihi
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-05-27 o 21:49
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:50   #7139
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Karola139 życzę jutro Powodzenia i trzymam mocno kciuki
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:51   #7140
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez karola139 Pokaż wiadomość
DZIEKI DZIEKI MAM NADZIEJE ZE CHODZI O MNIE JESZCZE SIE nie stresuje ale cos czuje ze jak się już pojawie w klinice to wtedy mnie mega nerw złapie
W klinice nie dadzą Ci się stresować wezmą Cię w obroty i zaraz będzie po operacji Trzymaj się, powodzenia
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.