Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 240 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 21:39   #7171
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
nazwa może nie potrzebna tylko pewnie informacja że są implanty tak mi się wydaję

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

uciekam spać dziewczyny miłej nocki
że są implanty to i bez paszportu lekarz zauważy pewnie szybciej niż ktoś ten paszport w ogóle znajdzie i skojarzy co to jest
Dobrej nocki
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:40   #7172
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Np ja mam wkładkę antyk. i informację o tym noszę w portfelu, bo tak lekarz kazał.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

dobranoc
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:57   #7173
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Dokładnie, chodzi o informację o fakcie posiadania implantów.

A z tego co wiem, grupę krwi i tak muszą sprawdzać przez przetoczeniem, więc taka informacja nie jest konieczna
Sprawdzić muszą - ale mogą zacząć od krzyżówki grupy krwi jaką się ma na dokumencie przy sobie (żołnierze mają grawerowaną blachę). I mi nie chodzi o jakąś opaskę - ale o wydaną książeczkę / jak dowód wystawiony w punkcie krwiodawstwa z potwierdzoną grupą krwi , danymi, peselem która jest ważna z naszym dowodem osobistym .
Co do implantów myślisz że policja(czy kto) znajdzie paszport implantów w portfelu i będzie wiedziała co to jest no a jak będzie wiedziała lub dojdzie co to jest to że są jakieś procedury z tym związane na sygnale do szpitala na rezonans bo są implanty tia, dobre Nie widzę potrzeby posiadania czegoś takiego przy sobie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 00:19   #7174
Kwiatuszekldn
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatuszekldn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 72
Talking Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez kas222 Pokaż wiadomość
Kwiatuszku, ja mialam operacje u T.K. 22.05. jest bardzo dobrym specjalistą uważam że to dobry wybór! Stres wiadomo bedzie towarzyszył do ostatniej chwili ale po przekroczeniu progu kliniki przejmie Cie pielegniarka a moze nawet żona pana doktora (fantastyczna kobieta!!!) i zapominasz o wszystkim. Fantastyczny anastezjolog! Po zabiegu byłysmy we cztery (świetne dziewczyny, gadałysmy, pomagałysmy sobie nawzajem...) cóż mogę więcej napisać...gorąco polecam
Dziekuje za slowa otuchy ! To mialas niezla grupe wsparcia !Razem zawsze razniej .Slyszalam duzo dobrych opini o tej klinice oraz profesjonalnym podejsciu personelu co jest istotna kwestia.Teraz pozostalo mi odliczac dni do operacji - jeszcze miesiac !Zanim operacja sie odbedzie czeka mnie jeszcze konsultacja- bardzo ciekawa jestem co doktor mi zaproponuje marze o maximum silimed z extra wysoka projekcja.:love :
Karola - trzymaj sie dzielnie i czekamy na relacje ! !
Czy mozecie polecic mi jakis sklep internetowy z pizamkami rozpinanymi ? Bo za nic nie moge znalesc w sklepach oraz na stronach www z Uk ..

Oto wyliczanka na srode :
Bimbalki 10.06 - 12
ladybarque 10.06-12
Kwiatuszekldn 26.06 - 28
madlen666 12.08- 74
__________________
Dr T.K. Krakow -cycusie juz sa! silimed maximumXH 375 6.2 projekcja ,11.1
Kwiatuszekldn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 04:06   #7175
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jak długo miałyście takie jakby szczypanie w środku, u mnie raz ono jest cały czas, a raz tylko nad ranem...to co już zauważyłam, że jest wtedy jak się pogoda zmienia hahaha, normalnie mój TŻ powiedział, że mam iść na pogodynke i będe cyckami pogodę przepowiadać

rozumiem, że to mija z czasem? i to mrowienie na powierzchni, szczególnie na sutkach?
Jestem 3,5 miesiąca po i nadal mi się zdarza odczywać mrowienie czy szczypanie. A sutki mam nadal mega wrażliwe..
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 09:21   #7176
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Chyba każde implanty mają zwolenników i przeciwników I tak naprawdę przekonamy się, jakie są, nosząc je Wszystkie mają gwarancję, a jak będzie w praktyce? Obyśmy nie musiały nigdy sprawdzać I lekarza też tak naprawdę poznaje się dopiero, gdy się pojawiają problemy.
no chyba dużo racji jest w tym co piszesz!

jeżeli chodzi o grupę krwi to wiem jaką mam....ale nie mam żadnej karteczki, książeczki która to potwierdza.....ale mam wpisane to w książeczkę zdrowia (jak byłam mała i ona obowiązywała...nie wiem czy dalej coś takiego jest).... ciekawe czy muszę raz jeszcze badać czy starczy ze gdzieś to napisze i będę nosić przy sobie
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 09:46   #7177
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
ninka a masz oryginalną karteczkę Mentora (mówię o tej do portfela)? Czy taką od lekarza? Bo ja nie mam żadnej malutkiej, tylko duża gwarancję, a tego nie da się ze sobą nosić
Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
mam taką z jakimiś kodami i tam jest wszystko napisane o implantach więc chyba oryginalna Mentora, a noszę bo lekarz mi powiedział że jakbym miała wypadek albo coś to lepiej to mieć no i wsadziłam do portfela
Mam taką samą jak ninka (my od jednego lekarza )
ta karta jest oryginalna mentora, wielkości wizytówki czy karty kredytowej, ma naklejone naklejki z numerami seryjnymi i nrami LOT implantów. Też dostałam polecenie noszenia jej przy sobie, więc noszę (chociaż naprawdę to nie wiem czy to konieczne) w portfelu razem z oświadczeniem woli dot. pobrania narządów
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 10:34   #7178
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

O mamo, ale dziś miałam sen sniło mi się, że oglądałam swoje piersi w lustrze, a one znowu takie małe - ktoś mi tłumaczył, że tak się implant zużył . Obudziłam się.. z trzema facetami w łóżku (dwójka jeszcze mocno niepełnoletnia ) i to pewnie przez niewygodę taki koszmar mnie dopadł.
U nas zimno, pochmurno.. i z tego co czytam to weekend tez nie zapowiada się ciekawie. Spodziewamy się gości, więc ja bunkruję sie na 4 dni w kuchni

Kulkaaga - ależ one ładne. Widać różnicę - że takie chyba bardziej miękkie i Twoje prawda? Jaki Ty nosisz Kochana teraz rozmiar, bo jakieś takie duże są ? kurcze moje mi się zaczęły od jakiegos czasu wydawać małe

Z tego co mi wiadomo a propos identyfikatora z grupą krwi to mozna sobie takie coś wyrobić - wygląda jak karta kredytowa - są na niej nasze dane, mamy nadany jakis indywidualny kod, bo wynik badania jest w rejestrze ogólnopolskim. Ale, żeby coś takiego sobie wyrobić to badanie nalezy zrobić w wybranym laboratorium 3 razy (nie każde labolatrorium może je wykonywać). Koszt chyba ok 100 zł.

A co do karty z inf o implantach to niezła rzecz . Powinien być taki zbiorczy dokumencik: "posiadam implanty piersiowe, dwa zębowe, sztuczne rzęsy metodą 1:1, akrylowe paznokcie w dłoniach, soczewki kontaktowe i wkładkę antykonc" Gorzej jak to trafi w niepowołane ręce. Ja myślę, że w razie wypadku, będą się kontaktowac z najbliższą rodziną i wszystko co ważne ustalą.
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 10:59   #7179
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cześć dziewczyny Wczoraj byłam u endokrynologa, dał mi skierowanie na zrobienie poziomu hormonów tarczycy i podjęłam zatrważającą mnie do tej pory decyzję - idę do ginekologa-endokrynologa. To będzie mój pierwszy raz więc stresa mam jak sto pięćdziesiąt, ale trzeba. Wtedy już powinnam mieć komplet badań na tę konsultację i mam nadzieję wybiorę na niej implanty z pomocą doktora oczywiście

Gawisz, właśnie się spotkałam z opinią, że jakiś czas po operacji piersi wydają się mniejsze niż podczas pierwszego zobaczenia ich, nie wiecie z czego to wynika? Może apetyt rośnie w miarę jedzenia?
Unsafe_girl sądzisz, że to minie? Ta nadwrażliwość? Spotkałam się z informacją, że czasami wręcz odwrotnie, po operacji sutki mogą w ogóle stracić na wrażliwości ale nie wiem czy to prawda
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 11:24   #7180
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kira5 Pokaż wiadomość
Unsafe_girl sądzisz, że to minie? Ta nadwrażliwość? Spotkałam się z informacją, że czasami wręcz odwrotnie, po operacji sutki mogą w ogóle stracić na wrażliwości ale nie wiem czy to prawda
Szczerze to podejrzewam, że u mnie już tak zostanie.. Teraz mam piersi jakie mi się marzyły, ale nie mam w nich czucia, a dotykanie sutków jest wręcz nieprzyjemne.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
kurcze moje mi się zaczęły od jakiegos czasu wydawać małe
Moje tak samo
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 11:46   #7181
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Kulkaaga - ależ one ładne. Widać różnicę - że takie chyba bardziej miękkie i Twoje prawda? Jaki Ty nosisz Kochana teraz rozmiar, bo jakieś takie duże są ? kurcze moje mi się zaczęły od jakiegos czasu wydawać małe
Gawisz - no zmiękły nieźle, już są takie bardzo moje, chociaż nad cięciem jeszcze czucie mi nie wróciło. A rozmiar - przymierzyłam ostatnio miękkiego fiszbinowca w Triumphie w rozmiarze 70E - i był idealny
Trophy mam w rozmiarze 75C, pooperacyjny znowu był 65C

Dla mnie sa idealne, większych bym u siebie nie chciała (póki co, może kiedyś mi się odmieni )
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 12:43   #7182
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
A rozmiar - przymierzyłam ostatnio miękkiego fiszbinowca w Triumphie w rozmiarze 70E - i był idealny
Trophy mam w rozmiarze 75C, pooperacyjny znowu był 65C
Yyyyy... no to wszystko jasne
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 12:59   #7183
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale mam dużopracy przeprowadzka nie miałam czasu zaglądnąc na forum
u mnie dobrze cycunie mają już 3 m-ce są świetne jestem z nich mega zadowolona są mięciutkie mam małe problemy z kupnem staników ale musze pochodzić po sklepach i pomierzyć ...nie dam rady was nadrobić hehe
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 13:52   #7184
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Yyyyy... no to wszystko jasne
No wychodzi na to że mam wizualne/sportowe C, fiszbinowe E

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale mam dużopracy przeprowadzka nie miałam czasu zaglądnąc na forum
u mnie dobrze cycunie mają już 3 m-ce są świetne jestem z nich mega zadowolona są mięciutkie mam małe problemy z kupnem staników ale musze pochodzić po sklepach i pomierzyć ...nie dam rady was nadrobić hehe
Nie jesteś sama z problemami - chciałam kupić ostatnio jakiś top do spania, byłam we wszystkich sieciówkach i porażka, bo tylko S-ka jest dobra w obwodzie, za to za mała w miskach. Ze sportowych znowu to u mnie wszędzie tylko Trophy mają, jeden juz mam ale on dla mnie ma jakiś szeroki bardzo ten rozstaw misek.
Normalnie łatwiej było kupić stanik nie mając biustu - człowiek patrzył tylko czy jest w nim 2kg gąbki i było ok
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:23   #7185
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

ale piszecie, kurcze kiedy ja nadrobię! ajjj
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:47   #7186
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama z problemami - chciałam kupić ostatnio jakiś top do spania, byłam we wszystkich sieciówkach i porażka, bo tylko S-ka jest dobra w obwodzie, za to za mała w miskach. Ze sportowych znowu to u mnie wszędzie tylko Trophy mają, jeden juz mam ale on dla mnie ma jakiś szeroki bardzo ten rozstaw misek.
Normalnie łatwiej było kupić stanik nie mając biustu - człowiek patrzył tylko czy jest w nim 2kg gąbki i było ok
A patrzyłaś w H&M, ewentualnie TK Maxie jak masz u siebie?

Jeszcze mi się przypomniało, że mam top z Gatty, ale on jest raczej mięki, chociaż czasem w nim śpię. No i kosztuje około 20 zł Praktycznie w każdym zwykłym sklepie z bielizną go idzie dostać.

Edytowane przez unsafe_girl
Czas edycji: 2013-05-30 o 04:39
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 17:38   #7187
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dziewczyny ...mnie one cieszą z dnia na dzień coraz bardziej, jak ja mogłam się krzywić na nie po operacji ?????

co do tego jakby ucisku, no jeszcze jestem w sumie świeżo po operacji, wiec pewnie minie, drażliwość sutków mam nadzieję że tez minie, choć jak dziewczyny powyżej piszą nie zawsze to przechodzi tak szybko :/

i nie byłabym sobą jakbym nie wstawiła zdjęć, dziś 19-dniówki o poranku ^^ w mojej galerii
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 20:08   #7188
czekoladovaa
Raczkowanie
 
Avatar czekoladovaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 151
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Nic dziwnego,że cieszą są prześliczne ajjj ja się muszę uzbroić w cierpliwość i też tak będę mówić (mam nadzieję!) za jakiś (niestety dłuższy) czas
__________________
~JUŻ SĄ!!!
31.07.2014
Mentor HP 350cc , 325 cc + nosek dr.I.Ł Polanica Zdrój
czekoladovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 20:45   #7189
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kira5 Pokaż wiadomość
idę do ginekologa-endokrynologa. To będzie mój pierwszy raz więc stresa mam jak sto pięćdziesiąt, ale trzeba. Wtedy już powinnam mieć komplet badań na tę konsultację i mam nadzieję wybiorę na niej implanty z pomocą doktora oczywiście
Jakim cudem idziesz pierwszy raz do gina? Czy coś źle zrozumiałam

Kulkaaga 2kg gąbki, coś mi to mówi, przedwczoraj w Cubusie kupiłam właśnie "wypychacz" 70A...ach nazwa tej miseczki mnie przeraża
Ale już niedługo
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 21:51   #7190
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dziewczyny, pamiętam jak ja tak odliczałam, czas zleciał niezwykle szybko i juz są, zobaczycie, z eraz dwa minie i już będziecie się cieszyły nowymi nabytkami
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 00:01   #7191
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
O mamo, ale dziś miałam sen sniło mi się, że oglądałam swoje piersi w lustrze, a one znowu takie małe - ktoś mi tłumaczył, że tak się implant zużył . Obudziłam się.. z trzema facetami w łóżku (dwójka jeszcze mocno niepełnoletnia ) i to pewnie przez niewygodę taki koszmar mnie dopadł.
U nas zimno, pochmurno.. i z tego co czytam to weekend tez nie zapowiada się ciekawie. Spodziewamy się gości, więc ja bunkruję sie na 4 dni w kuchni


Z tego co mi wiadomo a propos identyfikatora z grupą krwi to mozna sobie takie coś wyrobić - wygląda jak karta kredytowa - są na niej nasze dane, mamy nadany jakis indywidualny kod, bo wynik badania jest w rejestrze ogólnopolskim. Ale, żeby coś takiego sobie wyrobić to badanie nalezy zrobić w wybranym laboratorium 3 razy (nie każde labolatrorium może je wykonywać). Koszt chyba ok 100 zł.

A co do karty z inf o implantach to niezła rzecz . Powinien być taki zbiorczy dokumencik: "posiadam implanty piersiowe, dwa zębowe, sztuczne rzęsy metodą 1:1, akrylowe paznokcie w dłoniach, soczewki kontaktowe i wkładkę antykonc" Gorzej jak to trafi w niepowołane ręce. Ja myślę, że w razie wypadku, będą się kontaktowac z najbliższą rodziną i wszystko co ważne ustalą.
Hihi - ale koszmar ale to na pewno przez ten ścisk w łóżku
Co do identyfikatora z grupą krwi jest to oficjalny dokument- zaakceptowany i jednolity, dostosowany do wymogów prawnych. Najczęściej korzystają z niego osoby które często są w szpitalu ze względu na chorobę (by uniknąć ciągłego określania grupy krwi) , chorzy którzy chorują na choroby wymagające szybkiej transfuzji (np.hemofilia), żołnierze, osoby narażone w większym stopniu na wypadki drogowe (kierowcy). Taka karta skraca czas transfuzji - gdzieś czytałam że o 20 czy 30min - a więc procedury są skrócone do: krzyżówka i zamówienie krwi lub nawet odwrotnie
Podobnie zgoda na pobranie organów. Alba karta potwierdzająca jakieś schorzenie bądź np. rozrusznik serca. To wszystko dla mnie jest zrozumiałe bo ratuje zdrowie, życie albo zmniejsza ryzyko.
Ale co do karty implantów - no ja nie rozumiem ani to żaden dokument ujednolicony, ani dostosowany prawnie- no i podstawowe pytanie po co?- nie mogę wymyślić w jaki sposób może to uratować życie lub zdrowie Więc prośbę mam by te które dostają taki paszport spytały lekarza jak argumentuje konieczność noszenia tego przy sobie. I odpowiedz "na wszelki wypadek " odpada my chcemy wiedzieć konkretnie.
Na moje oko to pod marketing podchodzi a mogli by za te pieniądze ulotkę z podstawowymi powikłaniami wydrukować albo informację jak sobie z implantami piersi badać. Niestety znowu nie o pacjentkę tu chodzi

Cytat:
Napisane przez Kira5 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Wczoraj byłam u endokrynologa, dał mi skierowanie na zrobienie poziomu hormonów tarczycy i podjęłam zatrważającą mnie do tej pory decyzję - idę do ginekologa-endokrynologa. To będzie mój pierwszy raz więc stresa mam jak sto pięćdziesiąt, ale trzeba. Wtedy już powinnam mieć komplet badań na tę konsultację i mam nadzieję wybiorę na niej implanty z pomocą doktora oczywiście

Gawisz, właśnie się spotkałam z opinią, że jakiś czas po operacji piersi wydają się mniejsze niż podczas pierwszego zobaczenia ich, nie wiecie z czego to wynika? Może apetyt rośnie w miarę jedzenia?
Unsafe_girl sądzisz, że to minie? Ta nadwrażliwość? Spotkałam się z informacją, że czasami wręcz odwrotnie, po operacji sutki mogą w ogóle stracić na wrażliwości ale nie wiem czy to prawda
Świetnie , teraz będzie dobrze i na pewno na konsultację będziesz miała komplet badań. Hihi - a do gina pierwszy raz ? może do kobiety trafisz.
Nie stresuj się - tylko dla Ciebie to będzie pierwszy na lekarzu badanie nie zrobi żadnego wrażenia. Kolejka pań na poczekalni za Tobą, tabun przed Tobą - wtopisz się w tłum


Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Szczerze to podejrzewam, że u mnie już tak zostanie.. Teraz mam piersi jakie mi się marzyły, ale nie mam w nich czucia, a dotykanie sutków jest wręcz nieprzyjemne.[COLOR="Silver"]
Z sutkami się unormuje- spokojnie, na to trzeba czasem kilku msc. Mam nadzieję że i czucie wróci, że to tylko kwestia czasu Nam się wydaje że operacja była dawno, że już mamy wszystko za sobą- ale szybko się tylko włosy farbuje. A po tak dużej ingerencji potrzeba kilku msc by wszystko wróciło do dawnego stanu. Ja po ponad roku mogłam powiedzieć " teraz mam już wszystko za sobą". Ale do tej pory mnie coś czasem zaboli i zakuje.

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Mam taką samą jak ninka (my od jednego lekarza )
ta karta jest oryginalna mentora, wielkości wizytówki czy karty kredytowej, ma naklejone naklejki z numerami seryjnymi i nrami LOT implantów. Też dostałam polecenie noszenia jej przy sobie, więc noszę (chociaż naprawdę to nie wiem czy to konieczne) w portfelu razem z oświadczeniem woli dot. pobrania narządów
Hihi kartę od implantów przy woli dotyczącej pobrania narządów no i implanty też pobiorą przepraszam ale tak mi się skojarzyło. Oświadczenie jak najbardziej godne pochwały i zrozumiałe!!
A jak będziesz Ty albo ninka na kontroli to spytajcie proszę po co konkretnie ten paszport i numery LOT w razie wypadku Spytajcie, zobaczymy co Pan dr powie. A może nawet sama zadzwonię do Pana dr A jak się nic nie dowiem to do przedstawiciela implantów - ciekawe co mądrego mi tam powiedzą Dopisują tą sprawę jako kolejną do sprawdzenia - listę mam długą więc pewnie szybciej Wy spotkacie lekarza niż ja się za to wezmę i w ogóle numer znajdę

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
dziewczyny ...mnie one cieszą z dnia na dzień coraz bardziej, jak ja mogłam się krzywić na nie po operacji ?????

co do tego jakby ucisku, no jeszcze jestem w sumie świeżo po operacji, wiec pewnie minie, drażliwość sutków mam nadzieję że tez minie, choć jak dziewczyny powyżej piszą nie zawsze to przechodzi tak szybko :/
Spokojnie, minie i u Ciebie. Pół roku cierpliwie trzeba przeczekać. I miło słyszeć że miłość rozkwita

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Hmmm, przyszedł mi jeden powód do głowy po co ten paszport implantów- Kulkaaga napisała o woli na przeszczep organów i teraz mi się skojarzyło. Ewentualnie w razie śmierci - może w ten sposób implanty trafiają do utylizacji do producenta Bo może się przecież implant tak zniszczyć podczas wypadku że nie będzie na nim widać wybitego identyfikatora. No ale teraz pytanie- na kim ciąży obowiązek utylizacji implantów? czy na producencie? eeeee raczej nie, wątpię by tak było choć temat utylizacji miałam już dawno pogłębić i mam go oznaczony jako "ważne" nadal czeka w kolejce. Napiszę jakiś materiał na ten temat z pewnością bo trzeba to wyjaśnić.

Poważnie się zrobiło więc pokażę Wam co dziś znalazłam
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...90882811_n.jpg
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-05-30 o 00:03
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 05:58   #7192
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość

Poważnie się zrobiło więc pokażę Wam co dziś znalazłam
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...90882811_n.jpg
Hihi, dobre samo zycie
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:49   #7193
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hej dziewczynki wpadam na chwilkę się przywitać i uciekam bo jest śliczna pogoda miłego dzionka
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 09:14   #7194
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
Kulkaaga 2kg gąbki, coś mi to mówi, przedwczoraj w Cubusie kupiłam właśnie "wypychacz" 70A...ach nazwa tej miseczki mnie przeraża
Ale już niedługo
Ja już od dawna nie kupuję małych biustonoszy mając podejście takie, że za niedługo mi się one nie przydadzą. Natomiast od roku zbieram się na odwagę

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki wpadam na chwilkę się przywitać i uciekam bo jest śliczna pogoda miłego dzionka
Pogoda? Jaka pogoda i gdzie ta pogoda? ;p U mnie leje jak z cebra.
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:41   #7195
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witajcie
Planuje powiekszenie piersi juz od dawna ale przeszkadzał mi w tym wiek i brak kasy ( to mi dalej przeszkadza hehe)
Planuje umowic sie na konsultację jeszcze nie wybrałam kliniki ale wiem że u mnie w Szczecinie są dobre więc nie będzie problemu.
Dziewczynki ile czekalyscie na wstepna konsultacje a potem na zabieg?
Mysle zeby zrobic na swoje 24 urodzinki czyli wrzesien 2014. Wczesniej nie da rady ze wzgledu na to ze bede musiala odkladac troche kasy a na reszte wezme kredyt a poza tym chyba terminy też są długie..

Jak pozwolę sobie pózniej wstawic moja wyjsciowke do galerii , ocenicie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-05-30 o 10:48
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:55   #7196
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczyny, jeżeli szukacie topów do spania czy na codzień to polacam zajrzeć (jeżeli macie gdzieś w pobliżu) do chińskiego marketu (u nas pełno tego otworzyli). Wiadomo, jakość ciuchów woła zazwyczaj o pomstę do nieba, ale idzie trafić na mega topy, w śmiesznej cenie (10-20 zł). Kupiłam jakiś czas temu jeden, nie dość, że ma duży dekold i można go ubrać pod wszystko, to jeszcze trzyma jak pooperacyjny. Jestem z niego mega zadowolona, mimo częstego prania nic się z nim nie dzieje. Poluję już na drugi taki sam
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 11:01   #7197
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

o właśnie, ja przymierzam się do zakupu topów, 13 czerwca mam wizytę i chyba już od tego momentu będę mogła stanior zamienić na coś lżejszego, co jednak będzie dobrze trzymało biust. chinskiego marketu nie kojarzę,ale pewnie w sklepach bieliźniarskich coś znajdę, chyba, że macie sprawdzone miejsca ii polecicie, może być w sieci
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:52   #7198
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Korolowa sliczne cycunie Powinnaś je kochac z każdym dniem coraz bardziej

A ja Wam powiem, że odbyłam pouczającą rozmowę w moim lekarzem i nie będę więcej mówić nic złego na swoje piersi i ... chyba powinnam powtórzyć za ninką, że też kocham swojego doktorka

Star90 witaj na naszym forum od konsultacji do operacji są rożne terminy, w zależności od lekarza. Chyba waha się to od miesiąca do pół roku

miłego dnia
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:20   #7199
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam Was ,
U mnie już 7 doba po operacji i ....... mam mały problem.
W lewej prersi czuje taki ucisk na sercu lub na szwach. Bardzo boli i nie wiem czy to normalne czy jutro nie powinnam zadzwonic do lekarza i się zapytać.
To jest taki ucisk , ze bed podania mi tabletki przeciwbolowej to nie moge nic zrobić. Martwie sie czy nic sie nie przesuneło czy jak

Tym bardziej sie boje, bo czuje jak mi serce przez to boli i już zaczynam powoli panikować. Powinno być z kazdym dniem lepiej, au mnie gorzej

A i jeszcze jedno pytanie....długo po operacji chodziłyście zgarbione? Bo mnie przez to już kręgosłup zaczyna boleć

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, pamiętam jak ja tak odliczałam, czas zleciał niezwykle szybko i juz są, zobaczycie, z eraz dwa minie i już będziecie się cieszyły nowymi nabytkami
Twoje cycuszki są REWELACYJNE.

Oglądam je i oglądam i napatrzeć się mogę
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340

Edytowane przez beatrise
Czas edycji: 2013-05-30 o 15:18
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 16:10   #7200
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Saba08 dzieki za odpowiedz ja postaram sie umowić jakoś teraz w lato na konsultacje i od razu na zabieg ale jak mowie dopiero za rok mam nadzieje ze lekarze zapisuja na takie odlegle terminy .

Jestem ciekawa czy ktoras z was robila w Szczecinie?

Jedyne czego sie boje to usypiacza- jakos mnie to przeraża .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.