Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 257 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 23:02   #7681
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Zmierzyłam właśnie swoje obwody - pod biustem 79 cm w biuście 99 cm ... z elektronicznego braffitera wyszło mi że mam polskie 75 DD (brytyjskie 34 DD) i oby tak zostało trochę się pocieszyłam
hehe... jeśli pod biustem masz 79cm to biustonosz powinnaś kupować o obwodzie 75 lub 70 w zależności od marki i ściśliwości materiału, sprawdź więc w tym elektronicznym braffiterze jaki masz rozmiar dla obwodu 75 i 70

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Popatrz jak moje wyglądały 3 dni po operacji
I nic mi nie urosło

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



A jak u Ciebie z czuciem? Ja mam ciągle mega wrażliwe brodawki

A tak w ogóle to wczoraj stuknęło mi 4 miesiące
no to wszystkiego najlepszego dla cycusiów z okazji czteromiesięcznicy

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
A tu cos dla Nas dziewczynki
http://www.hopaj.pl/18658
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/grafika/4709858

Jak dobrze ze mnie pierwsze nie dotycza juz
i oby nigdy nie dotyczyły ostatnie żadnej z nas

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Doba 600 zł? ;o To ja dziękuję ;p

Chciałabym jeszcze dowiedzieć się, jak długo powinnam siedzieć w domu gdy moja praca wymaga dużego wysiłku fizycznego. Wiadomo, po powrocie do pracy oszczędzałabym się bardziej niż zwykle to robię, będąc tam. Natomiast czy Pan Doktor da mi zwolnienie np. na 3 tygodnie?
Na czym polega Twoja praca? A o zwolnienie zapytaj doktorka, nie powinno być problemu ale lepiej się upewnić.
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:07   #7682
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

belseno pracuję w gastronomii. Czasami trzeba się zająć porządkowaniem magazynu, czasami dostawą, w większości obsługą klienta.
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:11   #7683
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Mogę tu popłakać czytałam gdzieś że moje piersi mogą jeszcze nawet urosnąć, nie chcę już większych te i tak są za duże dóóóóóółłłłł
a tam odrazu urosnąć Mogą się co najwyżej wybić jak mięsień puści, ale spokojnie, u dziewczyn które karmiły i maja troszke sponiewieraną wyjściówke nie ma tak spektakularnego efektu jak u tych młodziutkich ze zbitą tkanką. OOO jak np. u Olivki...jej to się dopiero wybiły cycochy na świat Mówię Ci daj im narazie spokój Musi zejść opuchlizna, muszą się ułożyć i dopiero będziesz oceniać efekt.Za miesiąc będzie już inaczej a za 3 jeszcze inaczej.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
belseno pracuję w gastronomii. Czasami trzeba się zająć porządkowaniem magazynu, czasami dostawą, w większości obsługą klienta.
czyli sporo dzwigania? Hmmm...nie wiem jak ciężki będziesz miała zabieg ale ja przy powiększeniu i plastyce miałam w pierwszym miesiącu zakaz dzwigania pow. 3 kg a w następnych 2 miesiącach tak do 5 kg mogłam poszaleć i nie było mowy o dzwiganiu czy porządkach w domu, takie rzeczy jak mycie podłóg zrzuciłam na TZ - echhhh...jak mi było dobrze przez te 3 miesiące
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2013-06-12 o 23:13
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:15   #7684
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Wiem, że to głupie ale nie zależy mi na pracy tak jak na piersiach i nawet jakbym miała ją stracić... Bardziej się martwię o to jak się wytłumaczę.
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 23:17   #7685
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Bimbalki Pokaż wiadomość
Tak, tak to wygląda
Wg mnie w większości wyglądają ładnie...

Zan123 - witaj w klubie, czyli byłaś operowana tego samego dnia co ja i Ladybarqe.
Zgadza się Nasze bimbałki są w tym samym wieku
Jak się czujesz? Bo je jeszcze dość kiepsko, ale wierzę, że po zdjęciu szwów poczuję ulgę Wysyłam zaproszenie
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:07   #7686
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Oliwko bylam u Ciebie w albumie i powiem Ci ze masz ladne usta . Ja na Twojm miejscu zrobilam bym pernamentny z wypelnieniem. On Ci powiekszy górną warge obrysem i wyciągnie kąciki ust, a unikniesz efektu kaczych ust i pozostawi Ci naturalność.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:15   #7687
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Wiem, że to głupie ale nie zależy mi na pracy tak jak na piersiach i nawet jakbym miała ją stracić... Bardziej się martwię o to jak się wytłumaczę.
Sprawa jest dość prosta. Chirurg plastyk nie operuje tylko piersi. Da Ci zwolnienie L4 na 3 tyodnie, nie wpisuje na nim z jakiego powodu, a w pracy możesz powiedzieć, że miałaś operowana przepuklinę. Po takiej operacji lezy się w szpitalu 2-3 dni, a zwolnienie dostaje się własnie na ok 3 tyg, a póżniej trzeba sie oszczędzać.
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 08:19   #7688
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam dziewczynki
Nadrobiłam co napisałyście i lecę sprzątać mieszkanko , córci trzecie urodzinki w sobotę więc dużo pracy przede mną

Bimbałki, Lady i Zan byłam u Was w albumach i piękne macie panienki, teraz uzbrojcie się w cierpliwość aż dojdą do siebie

Olivka usteczka masz ładne, nie podpowiem bo na tym się nie znam i nigdy się nie interesowałam
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:20   #7689
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dzień dobry laseczki

Jestem happy bo wczoraj wakacje kupiliśmy i spać nie mogłam z tej radości
Lece młodą do szkoły zaprowadzić i popisze z Wami.

Ania2003 ten avatarek to Ty? apetyczny
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:22   #7690
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyLifeMySoul Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki

Jestem happy bo wczoraj wakacje kupiliśmy i spać nie mogłam z tej radości
Lece młodą do szkoły zaprowadzić i popisze z Wami.

Ania2003 ten avatarek to Ty? apetyczny
Dziękuję, tak to ja
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:24   #7691
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

ania2003 pozwoliłam sobie wysłać Ci zaproszonko
Jak ja bym chciała śmigać na urlopie z takimi cycusiami
No ale cóż będę musiała się zadowolić tym co mam
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 08:29   #7692
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyLifeMySoul Pokaż wiadomość
ania2003 pozwoliłam sobie wysłać Ci zaproszonko
Jak ja bym chciała śmigać na urlopie z takimi cycusiami
No ale cóż będę musiała się zadowolić tym co mam
Przyjęłam. Nie martw się jeszcze troche i ty bedziesz miala piekne piersi. A urlopow jeszcze wiele przed Toba
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:30   #7693
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Nie udzielałam się na forum, ale z wieloma z Was wymieniałam prywatne wiadomości, dobiłam już prawie do 200 I tym z Was, które nie zignorowały moich wiadomości oraz które były na tyle życzliwe by podzielić się wrażeniami, doświadczeniami, a szczególnie tym z Was, które były na tyle otwarte by się spotkać ze mną serdecznie chciałam podziękować
W poniedziałek przeszłam operację - jestem bardzo obolała, ale szczęśliwa
Zapraszam do albumu
Zan witaj towarzyszko w bólu, mi też je wybiło do góry mam nadzieję że zejdzie. Odstawiłam ketonal jadę na pyralginie sprint zamiennie z ibupromem 400 ale i tak huk to daje boli jak cholera. Jaki masz rozmiarek wkładek?
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:36   #7694
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Sprawa jest dość prosta. Chirurg plastyk nie operuje tylko piersi. Da Ci zwolnienie L4 na 3 tyodnie, nie wpisuje na nim z jakiego powodu, a w pracy możesz powiedzieć, że miałaś operowana przepuklinę. Po takiej operacji lezy się w szpitalu 2-3 dni, a zwolnienie dostaje się własnie na ok 3 tyg, a póżniej trzeba sie oszczędzać.
Ale czy chirurg plastyk wycina przepuklinę? bo jak tak to już mam świetną wymówkę i ze spokojem będę mogła zgłosić kierownikowi wszystko. Z tym że jak mnie zapyta po co wycinałam przepuklinę w Warszawie? <załamka>

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MyLifeMySoul Pokaż wiadomość
ania2003 pozwoliłam sobie wysłać Ci zaproszonko
Jak ja bym chciała śmigać na urlopie z takimi cycusiami
No ale cóż będę musiała się zadowolić tym co mam
Ja też sobie pozwolę bo są piękne na avatarze. Pozdrawiam.

Edytowane przez aniaania1992
Czas edycji: 2013-06-13 o 08:40
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:40   #7695
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Olivko u Ciebie wcale gorna warga nie jest duzo mniejsza niz dolna, nawet na drugim zdjeciu wyglada odwrotnie- gorna wieksza niz dolna. Ale masz ladne usta ja mialam kiepska wyjsciowke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:42   #7696
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

[QUOTE=aniaania1992;412976 05]Ale czy chirurg plastyk wycina przepuklinę? ;p[QUOTE]

tak, wycina. przeprowadza rózne operacje, to od niego zależy czy robi tylko biusty, nosy w prywatnej klinice, czy ma szerszy zakres operacji.
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:46   #7697
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ok, dziękuję gawisz
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 09:37   #7698
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ania przecież to Twoje marzenie, a nie musisz się tłumaczyć co i gdzie robiłaś, jesteś dorosłą osobą i co kogo obchodzi Twoje życie
Ja jestem bardzo cięta na takie ciekawskie osoby

ladybarque pomyśl sobie, że teraz to już tylko z górki

Lece na zakupy żebym tylko kupiła miękkie woreczki to zrobie teścik
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 09:45   #7699
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
jutro idę na kontrolę cycuszków ciekawe co mi doktorek powie
aniaania super trzymam kciuki
Zapewne usłyszysz że są wspaniałe i że sam nie oczekiwał że mu takie ładne wyjdą :P

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Kochane, do albumu wrzuciłam moje wymarzone piersi. Co o nich sądzicie? Czy jest to możliwe abym takie miała?
Wg mnie to jak najbardziej takie możesz mieć (anatomki to są),
Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Wiem, że to głupie ale nie zależy mi na pracy tak jak na piersiach i nawet jakbym miała ją stracić... Bardziej się martwię o to jak się wytłumaczę.
I tak będzie widać różnicę w klatce piersiowej, przecież nie będziesz chodzić w workowatych ciuchach, nie po to je robisz by je chować,
ale... możesz zawsze powiedzieć, że miałaś wycinane łagodne zmiany w piersiach, a że jesteś młoda i piersi są jędrne, to żeby się nie zapadły po wycięciu, włożyli Ci transpondery (nie będą Cię pytać co to) Zobaczysz, spojrzą na to z lepszej strony i nie wyjdzie że kłamiesz czy coś...
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 10:05   #7700
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Aniaania mogłaś robić w Warszawie bo masz w klinice kogoś znajomego i szybszy termin Ci załatwił.. zresztą nie sądzę, żeby ktoś się wypytywał. Ma rację MylifeMysoul to wyłącznie Twoja sprawa. A im więcej będziesz mówić tym bardziej zawiła zrobi się historia. Nie wdawałabym się w szczegóły. A te piersi które wrzuciłaś do albumu, to skąd? Bo jak dla mnie wyglądają na naturalne
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 10:15   #7701
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam się

"Pochwalę się" Wam, że jestem właśnie po masakrze, która ma nazwę "kupno stroju kąpielowego". Polazłam sobie pełna nadziei do calzedoni - "rozmiar TG4 jak nic" wprawne oko sprzedawczyni szacuje wyposażanie (czyli żelki )
No i wszystko byłoby piękne tylko, że calzedonia leci trochę chińską rozmiarówką - wg nich jak ktoś ma miskę d/e to pod biustem ma już tak z 90/100 - więc jak już coś na żelkach leżało w miarę przyzwoicie to w obwodzie wlazłoby mnie jeszcze pół. Miękkich strojów tam na lekarstwo, wkładek wyjmowanych nie uświadczysz a te gąbki nijak na żelkach ułożyć się nie chcą.
Pomaszerowałam do oysho - rozmiarówka s,m,l już mi wszystko mówiła - sytuacja jak w calzedoni. Obłaziłam sieciówki i inne triumphy i dupa blada a cycki nie ubrane.

W przypływie nerwów zamówiłam 1 górę i dwa doły z vs, siedzę i kombinuję gdzie są jakieś sklepy z freya czy innymi panache żeby kupić tam porządną górę od stroju.
Chyba mniej problemu miałam będąc niecycata - ważyłam w ręce czy gąbki jest min. 2 kg i patrzyłam tylko czy za bardzo nie widać że to gąbka a nie cyc
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 11:02   #7702
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość

Chyba mniej problemu miałam będąc niecycata - ważyłam w ręce czy gąbki jest min. 2 kg i patrzyłam tylko czy za bardzo nie widać że to gąbka a nie cyc
hahaha
No nie mogę, a ja myślałam, że problemy są z tymi małymi właśnie bo nic nie leży na nich dobrze


Ania zawsze możesz powiedzieć, że piersi to Ci napuchły po narkozie taki bonusik

Ja jak położe spać młodego to zrobie przymiarkę i dodam do albumu.
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 11:38   #7703
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Zan witaj towarzyszko w bólu, mi też je wybiło do góry mam nadzieję że zejdzie. Odstawiłam ketonal jadę na pyralginie sprint zamiennie z ibupromem 400 ale i tak huk to daje boli jak cholera. Jaki masz rozmiarek wkładek?
Ladybarque, witaj Kochana Łączę się w bólu
Ja ketonal biorę tylko na noc, w ciągu dnia pyralgina, ibuprom 200 i paracetamol na zmianę, średnio co 4h. Wszystko mnie boli, ale najgorsze są noce. Zasypiam na godzinę-dwie, po czym budzi mnie ból i zdrętwienie pupy, muszę siadać bo inaczej nie wyrabiam, jest to strasznie uciążliwe dla otoczenia... Położyć się bardziej płasko nie mogę, bo od razu ciągną mnie szwy, więc staram się spać prawie na siedząco, tylko że pupa po godzinie w takiej pozycji drętwieje i szczypie...
Cycolinki, jakie macie sprawdzone sposoby na przespanie pierwszych nocy? Poradźcie coś proszę

Mam wkładki anatomiczne Mentor CPG 322, 330ml i zazdroszczę Ci tych 410ml, bo wyglądają na prawdę okazale Miałam do wyboru też 390ml, ale wybrałam mniejsze i w sumie jestem zadowolona, bo nie wyobrażam sobie dolegliwości bólowych przy większych wkładkach Jakie masz wymiary (wzrost, waga, obwód pod biustem)?

Edytowane przez zan123
Czas edycji: 2013-07-19 o 18:03
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 11:55   #7704
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Aniaania mogłaś robić w Warszawie bo masz w klinice kogoś znajomego i szybszy termin Ci załatwił.. zresztą nie sądzę, żeby ktoś się wypytywał. Ma rację MylifeMysoul to wyłącznie Twoja sprawa. A im więcej będziesz mówić tym bardziej zawiła zrobi się historia. Nie wdawałabym się w szczegóły. A te piersi które wrzuciłaś do albumu, to skąd? Bo jak dla mnie wyglądają na naturalne
Z jakiejś stronki o powiększaniu piersi. Pani miała przed podobne do moich z tym, że trochę większe.
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 12:21   #7705
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Witam się

"Pochwalę się" Wam, że jestem właśnie po masakrze, która ma nazwę "kupno stroju kąpielowego". Polazłam sobie pełna nadziei do calzedoni - "rozmiar TG4 jak nic" wprawne oko sprzedawczyni szacuje wyposażanie (czyli żelki )
No i wszystko byłoby piękne tylko, że calzedonia leci trochę chińską rozmiarówką - wg nich jak ktoś ma miskę d/e to pod biustem ma już tak z 90/100 - więc jak już coś na żelkach leżało w miarę przyzwoicie to w obwodzie wlazłoby mnie jeszcze pół. Miękkich strojów tam na lekarstwo, wkładek wyjmowanych nie uświadczysz a te gąbki nijak na żelkach ułożyć się nie chcą.
Pomaszerowałam do oysho - rozmiarówka s,m,l już mi wszystko mówiła - sytuacja jak w calzedoni. Obłaziłam sieciówki i inne triumphy i dupa blada a cycki nie ubrane.

W przypływie nerwów zamówiłam 1 górę i dwa doły z vs, siedzę i kombinuję gdzie są jakieś sklepy z freya czy innymi panache żeby kupić tam porządną górę od stroju.
Chyba mniej problemu miałam będąc niecycata - ważyłam w ręce czy gąbki jest min. 2 kg i patrzyłam tylko czy za bardzo nie widać że to gąbka a nie cyc
oj Kuleczko u mnie to samo było kiedyś i jest teraz.. (mimo to przymierzanie strojów jest teraz znacznie przyjemniejsze ). Sieciówkowe rozmiary powalają... duża miska - wielki obwód, wielkie figi. Bez fiszbin głównie szmaciane bikini nijak podtrzymujące piersi. Mi się w końcu udało w TK Maxxie. Zależało mi bardzo jednak na dobrej stabilizacji biustu, bo raczej na bierne leżenie na plaży szans nie mam . Warto szukać, bo teraz kiedy mamy juz piękne piersi to muszą mieć idealne ubranko.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

[QUOTE=zan123;41300858]Ladybarque, witaj Kochana Łączę się w bólu
Ja ketonal biorę tylko na noc, w ciągu dnia pyralgina, ibuprom 200 i paracetamol na zmianę, średnio co 4h. Staram się zmniejszać częstotliwość zażywania tabsów, bo wywaliło mi po nich brzuch niemiłosiernie. Czuję się jakbym przytyła co najmniej 10kg, albo była w ciąży Wszystko mnie boli, ale najgorsze są noce. Zasypiam na godzinę-dwie, po czym budzi mnie ból i zdrętwienie pupy, muszę siadać bo inaczej nie wyrabiam, jest to strasznie uciążliwe dla otoczenia... Położyć się bardziej płasko nie mogę, bo od razu ciągną mnie szwy, więc staram się spać prawie na siedząco, tylko że pupa po godzinie w takiej pozycji drętwieje i szczypie...
Cycolinki, jakie macie sprawdzone sposoby na przespanie pierwszych nocy? Poradźcie coś proszę [QUOTE]

Zan ja tez początkowo spałam na półsiedząco ale niestety czułam że wysiadają mi plecy i dobrze nie jest. Dopiero jak zaczęłam kłaść się prawie na płasko (pod glową tylko poduszka ortopedyczna) to poczułam się lepiej - choć nie od razu. Nie siedź tez dużo przed komputerem bo zgarniona pozycja jeszcze wzmaga ból pleców. Na brzuchu masz opuchliznę - schodzi w dół z piersi więc nie ma się czym przejmować. Plecy, lędźwie możesz smarować maścią pzreciwbólową, przeciwzapalną. Za parę dni będzie lepiej!
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 12:22   #7706
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Witam się

"Pochwalę się" Wam, że jestem właśnie po masakrze, która ma nazwę "kupno stroju kąpielowego". Polazłam sobie pełna nadziei do calzedoni - "rozmiar TG4 jak nic" wprawne oko sprzedawczyni szacuje wyposażanie (czyli żelki )
No i wszystko byłoby piękne tylko, że calzedonia leci trochę chińską rozmiarówką - wg nich jak ktoś ma miskę d/e to pod biustem ma już tak z 90/100 - więc jak już coś na żelkach leżało w miarę przyzwoicie to w obwodzie wlazłoby mnie jeszcze pół. Miękkich strojów tam na lekarstwo, wkładek wyjmowanych nie uświadczysz a te gąbki nijak na żelkach ułożyć się nie chcą.
Pomaszerowałam do oysho - rozmiarówka s,m,l już mi wszystko mówiła - sytuacja jak w calzedoni. Obłaziłam sieciówki i inne triumphy i dupa blada a cycki nie ubrane.

W przypływie nerwów zamówiłam 1 górę i dwa doły z vs, siedzę i kombinuję gdzie są jakieś sklepy z freya czy innymi panache żeby kupić tam porządną górę od stroju.
Chyba mniej problemu miałam będąc niecycata - ważyłam w ręce czy gąbki jest min. 2 kg i patrzyłam tylko czy za bardzo nie widać że to gąbka a nie cyc
Stroje z VS sa swietne , tż mi ze stanów w tym roku przyzwiózł i leżą idealnie , o dziwo trafil w miare w moj gust bylam w szoku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 12:35   #7707
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Zan ja tez początkowo spałam na półsiedząco ale niestety czułam że wysiadają mi plecy i dobrze nie jest. Dopiero jak zaczęłam kłaść się prawie na płasko (pod glową tylko poduszka ortopedyczna) to poczułam się lepiej - choć nie od razu. Nie siedź tez dużo przed komputerem bo zgarniona pozycja jeszcze wzmaga ból pleców. Na brzuchu masz opuchliznę - schodzi w dół z piersi więc nie ma się czym przejmować. Plecy, lędźwie możesz smarować maścią pzreciwbólową, przeciwzapalną. Za parę dni będzie lepiej![/QUOTE]

Gawisz, w której dobie zaczęłaś spać na płasko? Bo ja obawiam się, że do zdjęcia szwów nie dam rady się wyprostować, tak wszystko ciągnie...
I jeszcze chciałam zapytać o tą poduszkę rehabilitacyjną, czy mogłabyś podesłać mi link do niej? Czy to jest ten tzw. 'rogal' czy coś innego?

Edytowane przez zan123
Czas edycji: 2013-07-19 o 18:04
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 12:37   #7708
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Witam się

"Pochwalę się" Wam, że jestem właśnie po masakrze, która ma nazwę "kupno stroju kąpielowego". Polazłam sobie pełna nadziei do calzedoni - "rozmiar TG4 jak nic" wprawne oko sprzedawczyni szacuje wyposażanie (czyli żelki )
No i wszystko byłoby piękne tylko, że calzedonia leci trochę chińską rozmiarówką - wg nich jak ktoś ma miskę d/e to pod biustem ma już tak z 90/100 - więc jak już coś na żelkach leżało w miarę przyzwoicie to w obwodzie wlazłoby mnie jeszcze pół. Miękkich strojów tam na lekarstwo, wkładek wyjmowanych nie uświadczysz a te gąbki nijak na żelkach ułożyć się nie chcą.
Pomaszerowałam do oysho - rozmiarówka s,m,l już mi wszystko mówiła - sytuacja jak w calzedoni. Obłaziłam sieciówki i inne triumphy i dupa blada a cycki nie ubrane.

W przypływie nerwów zamówiłam 1 górę i dwa doły z vs, siedzę i kombinuję gdzie są jakieś sklepy z freya czy innymi panache żeby kupić tam porządną górę od stroju.
Chyba mniej problemu miałam będąc niecycata - ważyłam w ręce czy gąbki jest min. 2 kg i patrzyłam tylko czy za bardzo nie widać że to gąbka a nie cyc
zapodaj linki jakie wybralashm ja mialam szukac strojow w calzedoni ale jak tak piszesz to moze sobie kupie gdzies indziej)) w koncu mamy takie same wkladki

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
Znalazłam stronę, gdzie dziewczyny dzielą się swoimi zdjęciami przed i po. I jestem w szoku. Większość z tych cycuchów dla mnie wygląda tragicznie :/ http://www.realself.com/Breast-implants/reviews Najczęściej mają cycki pod samą szczękę, tak to na prawdę wygląda?
ja jestem prawie 11 miesiecy po nie mam cyckow pod broda a sa okraglezreszta wszystko kwestia gustu i ulozenia sie cycuchow
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 12:53   #7709
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

zan123 ja jestem 21 dni po operacji nie dalej spie na pól siedzące i nie tylko ze wzgledu na lepsze wstawanie rana, ale tez o bol pleców, który mi dokucza zawsze rano. Na pewni do zdjęcia szwów to nawet nie kombinuj by spac na płasko. Mnie tez się wydaje, ze kręgosłup tez może bolec od tego, ze spimy cała noc na wznak. Ale nie wiem do końca czy to może być prawda.

A właśnie kiedy można starać sie powoli spać na boku?
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 13:11   #7710
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
oj Kuleczko u mnie to samo było kiedyś i jest teraz.. (mimo to przymierzanie strojów jest teraz znacznie przyjemniejsze ). Sieciówkowe rozmiary powalają... duża miska - wielki obwód, wielkie figi. Bez fiszbin głównie szmaciane bikini nijak podtrzymujące piersi. Mi się w końcu udało w TK Maxxie. Zależało mi bardzo jednak na dobrej stabilizacji biustu, bo raczej na bierne leżenie na plaży szans nie mam . Warto szukać, bo teraz kiedy mamy juz piękne piersi to muszą mieć idealne ubranko.
Ja nie wiem jak Wy jesteście w stanie coś w tym TKMaxxx wyszukać - byłam w nim w Gda i to jest jak wielki lumpeks, nie potrafię tam nic znaleźć, chciałam yankee candle - nie znalazłam, chciałam okulary p.słoneczne - nie znalazłam, bielizny ani stroju tez nie

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Stroje z VS sa swietne , tż mi ze stanów w tym roku przyzwiózł i leżą idealnie , o dziwo trafil w miare w moj gust bylam w szoku
No własnie myślę czy nie dobrać sobie drugiej góry czy nie poczekac aż te dojdą i zobaczyć jak z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
zapodaj linki jakie wybralashm ja mialam szukac strojow w calzedoni ale jak tak piszesz to moze sobie kupie gdzies indziej)) w koncu mamy takie same wkladki[COLOR="Silver"]
Calzedonia porażka, naprawdę, srojów w rozmiarze TG4 jak na lekarstwo, większośc nie wiązana z tyłu a zapinana więc na dzień dobry trzebaby zwężać - fakt, że byłam tylko w tej w Galerii Bałtyckiej, nie wiem jak towarowo zaopatrzona jest ta w Klifie

A z vs wzięłam takie dwa typy majtek w dwóch różnych kolorach i tą górę (jest wiązana na karku i z tyłu i ma wyjmowane wkładki więc powinna być ok) Myślę jeszcze nad dwoma innymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg V361041.jpg (33,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V352648.jpg (27,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V350223.jpg (39,5 KB, 10 załadowań)
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.