Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 284 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 10:17   #8491
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Wpadłam jeszcze na chwilkę do Was
Zaraz wyruszam po nową,lepszą wersję siebie
Całusy,niedługo wracam tylko zrobię sobie moje wymarzone bimbałki
Dziękuję raz jeszcze Wam wszystkim za wsparcie
Trzymaj się kochana dzielnie i wracaj szybciutko A tak swoją drogą to niezły rozmiarek sobie wynegocjowałaś, ciekawa jestem jak wyszedł
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:20   #8492
beatkak2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 62
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Dominika1980 Pokaż wiadomość
dzieki o to super jak teraz zamowie to zanim dojda to akurat minie mi 4 tyg

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------



Witaj
A mozna prosic o adres srtonki na ktorej zamawialas plasterki i masc?
Pewnie że mogę podać Artimed stonka www.artimed.com.pl ,ja zamawiałam telefonicznie bardzo miła pani wszystko mi wytłumaczyła jak stosować co do godzin itd... podaje tel. 22 864 06 36 . Proszę bardzo
paczuszka jest z dnia na dzień ja zamawiałam wczoraj dzisiaj już ma być
__________________
Wrocław J.J. 19.06.2013
już są anatomki mentor CPG 323 345cc

Edytowane przez beatkak2
Czas edycji: 2013-06-25 o 10:31
beatkak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:24   #8493
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
Trzymaj się kochana dzielnie i wracaj szybciutko A tak swoją drogą to niezły rozmiarek sobie wynegocjowałaś, ciekawa jestem jak wyszedł
Piękne masz te piersi naprawdę, właśnie byłam w albumie tylko nie mogę się doczytać w której piersi jaki masz implant?! chyba,że przeoczyłam gdzieś w albumie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:39   #8494
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez karola139 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile gdzies to moze byc 70 ml to moze byc mniej wiecej pol rozmiaru? w sensie zastanawiam sie jak to by bylo gdybym nie miala 300 ale 370 ml
zerknij u mnie w albumie, ja mam w implantach 50ml różnicy, miałam ogromna asymetrię i mimo że w piersiach była duża różnica to implant 325 któy poszedł tam gdzie piersi praktycznie nie było zrobił ją i tak większą od tej gdzie miałam rozmiar B i 275ml. Więcej objętości dają implanty, własna tkanka jakoś się "rozchodzi" Może to nie jest do końca odpowiedz na Twoje pytanie ale wizualnie widać co jest większe mimo że powinno po op. być takie samo
Ale powiem Ci, że rozmiar to nie wszystko wolę tą z 275ml czyli wizualnie mniejszą i "brzydszą" - to ta z pionowym szwem ale ona w dotyku jest bardziej miękka i naturalna i układa się bardziej jak pierś, ta z 325 ml jest twardsza i taka "piłkowata" nie to, że jej nie lubię bo też ja lubie ale jak już mam możliwość dokonania analizy porównawczej to tak właśnie to wygląda

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Piękne masz te piersi naprawdę, właśnie byłam w albumie tylko nie mogę się doczytać w której piersi jaki masz implant?! chyba,że przeoczyłam gdzieś w albumie
w tej z pionowym szwem mam 275, ona przed operacją spokojnie mieściła mi się do stanika o misce B, ta druga to takie niby A było- chyba że jest coś mniejszego
A teraz obie mają rozmiar miski E - kupuje staniki 70E

A moje piersi hmm w porównaniu z tym co było to faktycznie istne piękno ogromnie jestem wdzięczna lekarzowi, że się podjął mojego przypadku a dodam, że nie każdy chciał. Byłam na konsultacji na której inny dr powiedział, że z taką wyjściówką nic nie da się zrobić, że to przypadek nieoperowalny
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2013-06-25 o 10:55
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:33   #8495
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Kochana wiesz jak to lekarze. Czasami 'g' warci. Zrobil super robotę!! Bardzo mi sie podobaja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:43   #8496
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

witam dziewczynki
nie mam czasu zagldac nawet upal straszny..

Dzis chyba wielki dzien tysiaczka wiec trzymam kciuki

star ja bym brala te 325 ale to tylko moje zdanie

Nadionko Kiciu witam po dlugiej nieobecnosci jakies fotki sie naleza

Dziewczyny a ja nie wiem co z tymi ustami robic im blizej tym bardzej chce sie wycofac
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:00   #8497
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczyny - w sobotę idę na wesele, niestety kiecka akurat taka, że kulki muszą się obyć bez staniora - przez te kilka godzin chyba im krzywdy nie zrobię już, co? W końcu dojrzałe 4 miesięczniaki z nich
Chociaż najchętniej bym kieckę zmieniła, bo mam uczucie, że mi bez niczego uciekają pod pachy
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 12:16   #8498
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - w sobotę idę na wesele, niestety kiecka akurat taka, że kulki muszą się obyć bez staniora - przez te kilka godzin chyba im krzywdy nie zrobię już, co? W końcu dojrzałe 4 miesięczniaki z nich
Chociaż najchętniej bym kieckę zmieniła, bo mam uczucie, że mi bez niczego uciekają pod pachy

hm, ja mam wesele 6 lipca i to samo planuje, a moje ledwo 2 miesiące będą miały, no ale dr powiedział, że już mogę bez stanika latać.....czego oczywiście nie robię, ale na te kilka godzin zrobie wyjątek chyba.


aaaa, byłam dziś rano na siłownie, jak cudownie! zmęczyć się, spocić, rozruszać stawy, mięśnie ( co prawda zejść po schodach nie mogłam po treningu) cycuchy nie przeszkadzały w niczym! może ciut przy robieniu brzuszków dziwnie mi było,a le to kwestia przyzwyczajenia pewnie, że się coś ma na klatce twardego
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:30   #8499
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
witam dziewczynki
nie mam czasu zagldac nawet upal straszny..

Dzis chyba wielki dzien tysiaczka wiec trzymam kciuki

star ja bym brala te 325 ale to tylko moje zdanie

Nadionko Kiciu witam po dlugiej nieobecnosci jakies fotki sie naleza

Dziewczyny a ja nie wiem co z tymi ustami robic im blizej tym bardzej chce sie wycofac
Ciezki wybor pamietasz jak mi na pw napisalas ze bys mi dala 325 okragle? Hehe identyczne dr zaproponowal


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:53   #8500
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Star - a czemu masz taki przeskok - między 275cc a 325cc? mentor ma jeszcze 300, sama miałam je zaproponowane ale wytargowałam te 325 właśnie
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:02   #8501
_szczesliwa_
Raczkowanie
 
Avatar _szczesliwa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 451
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Hej Ale deszczowo dziś we Wrocławiu. Dziś jadę kupić sobie staniczek na zmianę, ENERGY bo w tym co mam ciężko będzie mi coś ubrać aby nie robiły się stożki
Kupiłam też sobie w IKEA poduszkę ergonomiczną i oby mi się lepiej spało bo ciężko mi się ulożyć teraz na plecach ciągle.

Miałam podcięte szwy dzisiaj i już za dwa dni wracamy do domu, 300km Więc już ostatni raz widziałam się z Dr. Kolejna wizyta w sierpniu. Pokazał mi wszystko, jak mam masować piersi, jak bliznę, kiedy to robić, kiedy plasterki nakleić. Aż mi łzy poleciały jak wychodziłam bo dla mnie te piersi to nie chęć wyglądania ładniej... to bycie wreszcie pełnowartościową kobietą. Życie psychiczne mi uratował

Dziś już jestem bez leków, obym wytrzymała
__________________
18.06.2013
Dr J.J Cudowne miasto - Wrocław!
_szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 13:17   #8502
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez _szczesliwa_ Pokaż wiadomość
Hej Ale deszczowo dziś we Wrocławiu. Dziś jadę kupić sobie staniczek na zmianę, ENERGY bo w tym co mam ciężko będzie mi coś ubrać aby nie robiły się stożki
Kupiłam też sobie w IKEA poduszkę ergonomiczną i oby mi się lepiej spało bo ciężko mi się ulożyć teraz na plecach ciągle.

Miałam podcięte szwy dzisiaj i już za dwa dni wracamy do domu, 300km Więc już ostatni raz widziałam się z Dr. Kolejna wizyta w sierpniu. Pokazał mi wszystko, jak mam masować piersi, jak bliznę, kiedy to robić, kiedy plasterki nakleić. Aż mi łzy poleciały jak wychodziłam bo dla mnie te piersi to nie chęć wyglądania ładniej... to bycie wreszcie pełnowartościową kobietą. Życie psychiczne mi uratował

Dziś już jestem bez leków, obym wytrzymała
Fajnie, że operacja przyczyniła się nie tylko do lepszego wyglądu ale i do lepszego samopoczucia i zaowocowała dużą pozytywną zmianą mentalną

Kiedy masz zacząć masaż piersi i blizn oraz od kiedy stosować plasterki? Dostałaś je w klinice czy musisz zakupić na własną rękę? To te same, które już były wspominane na forum?

Ja to dopiero wczoraj odstawiłam leki na dzień, na noc jeszcze przyjmuję. Dziś trochę bardziej mi doskwierają :/ ale ja to chyba wybitny mięczak jestem
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie

Edytowane przez zan123
Czas edycji: 2013-06-25 o 13:19
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:26   #8503
_szczesliwa_
Raczkowanie
 
Avatar _szczesliwa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 451
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Fajnie, że operacja przyczyniła się nie tylko do lepszego wyglądu ale i do lepszego samopoczucia i zaowocowała dużą pozytywną zmianą mentalną

Kiedy masz zacząć masaż piersi i blizn oraz od kiedy stosować plasterki? Dostałaś je w klinice czy musisz zakupić na własną rękę? To te same, które już były wspominane na forum?

Ja to dopiero wczoraj odstawiłam leki na dzień, na noc jeszcze przyjmuję. Dziś trochę bardziej mi doskwierają :/ ale ja to chyba wybitny mięczak jestem
Nieeee nie mięczak. Ja w nocy wczoraj miałam nie brać a obudziłam się o 4ej z bólem i czekałam pół godziny ale nie dałam rady i wziełam procha. Kupię sobie na wszelki wypadek zwykły paracetamol bo jest o wiele delikatniejszy od tych co mam, ma mniej ubocznych efektów.

Masaż delikatny mogę robić już po 3 miesiącach dopiero masaż moocny w wykonaniu męża Bliznę masować jak się wygoi dobrze, za tydzień jak odpadną mi plasterki te co mam to posmarować alantanem jeśli będą strupki. Jak nie to już plastry silikonowe. Mam te same o których pisała Beata stronę wcześniej. Zamówić można pod telefonem, który napisała. Wysyłka ekspresowa.
Co do maści to ja nie kupię tej od nich bo cena 280zł mnie przeraziła. Ja nie dam rady finansowo. Poszukam czy są jakieś inne polecane tańsze.

A co do zmiany mentalnej to tylko ta skrywana bo ja jestem wiecznie uśmiechniętą pozytywną raczej osobą ale wewnątrz mnie działo się źle. Każde wyjście na siłownię, basen, gdziekolwiek mnie męczyło a nie mówiąc o wstydzie przed mężem...
__________________
18.06.2013
Dr J.J Cudowne miasto - Wrocław!

Edytowane przez _szczesliwa_
Czas edycji: 2013-06-25 o 13:30
_szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:37   #8504
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez _szczesliwa_ Pokaż wiadomość
Nieeee nie mięczak. Ja w nocy wczoraj miałam nie brać a obudziłam się o 4ej z bólem i czekałam pół godziny ale nie dałam rady i wziełam procha. Kupię sobie na wszelki wypadek zwykły paracetamol bo jest o wiele delikatniejszy od tych co mam, ma mniej ubocznych efektów.

Masaż delikatny mogę robić już po 3 miesiącach dopiero masaż moocny w wykonaniu męża Bliznę masować jak się wygoi dobrze, za tydzień jak odpadną mi plasterki te co mam to posmarować alantanem jeśli będą strupki. Jak nie to już plastry silikonowe. Mam te same o których pisała Beata stronę wcześniej. Zamówić można pod telefonem, który napisała. Wysyłka ekspresowa.
Co do maści to ja nie kupię tej od nich bo cena 280zł mnie przeraziła. Ja nie dam rady finansowo. Poszukam czy są jakieś inne polecane tańsze.

A co do zmiany mentalnej to tylko ta skrywana bo ja jestem wiecznie uśmiechniętą pozytywną raczej osobą ale wewnątrz mnie działo się źle. Każde wyjście na siłownię, basen, gdziekolwiek mnie męczyło a nie mówiąc o wstydzie przed mężem...
A co znaczy masaż delikatny? Smarowanie kremem/głaskanie czy jakiś mocniejszy? Dopytuję, bo tydzień temu będąc na zdjęciu szwów przyjmował mnie inny lekarz (mój niestety na urlopie) i nie do końca mi wszystko wytłumaczył... Do mojego udam się dopiero za jakieś 2 tygodnie, a nie chciałabym niczego zaniechać w międzyczasie Plasterki naklejone po zdjęciu szwów odkleiłam dopiero dzisiaj, jeszcze dobrze się trzymały, więc zmoczyłam je wodą, żeby łatwiej odeszły i nie naruszyły strupków. Jedna blizna jest gładka, a druga gruba, bardzo wyczuwalna w dotyku i prawie na całej długości w strupkach. Chyba zacznę ją smarować alantanem...
A w jakim stanie są Twoje blizny? I jak piersi po zdjęciu szwów? Już pewnie bez tych dużych plastrów, co? Aż się proszą o fotki
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie

Edytowane przez zan123
Czas edycji: 2013-07-19 o 18:38
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 13:39   #8505
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Star - a czemu masz taki przeskok - między 275cc a 325cc? mentor ma jeszcze 300, sama miałam je zaproponowane ale wytargowałam te 325 właśnie
Nie wiem wlasnie.. Moze po prostu jak powiedzialam ze 325 dla mnie za duzy to stwierdzil ze 275 beda ok. Bo w sumie miedzy 325 a 300 to tez takiej roznicy az moze nie byc bo to tylko 25 ml.
Sama nie wiem co bedzie dla mnie odpowiednie juz, ciezko mi sie juz zdecydowac to co dopiero przed sama operacja , a jestem za chuda zeby przegiąc z implantem i wyjsciowke tez mam w miare nie zerówke ,wiec jakos mi ciezko mi . Na razie zapisane mam w karcie pajenta 275 cc okragle. Ogladalas moje zdjecia ? Moze cos doradzisz bo masz ta sama wkladke co zaproponowal mi dr na samym poczatku
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 14:11   #8506
karola139
Raczkowanie
 
Avatar karola139
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 49
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

[QUOTE=Saba08;41469124]A Karola, rozmawiałaś z lekarzem dlaczego włożył 300 a nie 370? Już raz pytałam, ale nie odpisałaś. Myślę, że 70 to byłaby pewna różnica, ale musisz sprawdzić w tabeli wymiarów. Bo nie wiem, jakie implanty masz.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

czesc przerpaszam ze nie odpisałam , dobrze ze napisalas zebym dała znac przy małej któa wali mi w laptopa przeglądam forum czasami jak Buszmen rozmawiałam tylko z pielegniarką mowila ze najprawdopodobniej nie weszło , na dniach będę w klinice bo chce się dowiedzieć o lipolizie iniekcyjnej wiec zajde do doktorka i zapytam się dlaczego bo chyba za 2-3 lata zrobie większe jeżeli wyjdzie na to ze nie weszło więcej. dlatego zastanowiam się czy te 70 ml to by było faktycznie trochę więcej w sensie ta roznica bylaby dużo widoczna czy wtedy brac cos jeszcze z wyższej półki ale to jeszcze wszystko przede mna

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Nie wiem wlasnie.. Moze po prostu jak powiedzialam ze 325 dla mnie za duzy to stwierdzil ze 275 beda ok. Bo w sumie miedzy 325 a 300 to tez takiej roznicy az moze nie byc bo to tylko 25 ml.
Sama nie wiem co bedzie dla mnie odpowiednie juz, ciezko mi sie juz zdecydowac to co dopiero przed sama operacja , a jestem za chuda zeby przegiąc z implantem i wyjsciowke tez mam w miare nie zerówke ,wiec jakos mi ciezko mi . Na razie zapisane mam w karcie pajenta 275 cc okragle. Ogladalas moje zdjecia ? Moze cos doradzisz bo masz ta sama wkladke co zaproponowal mi dr na samym poczatku

U Ciebie jest cieżka sytuacja bo jestem drobniutka i faktycznie może być tak , że za duże piersi będą już wygladlay wulgarnie ale znowu za małe nie dadzą Ci takiego efektu jakiego oczekujesz
karola139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 14:42   #8507
beatkak2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 62
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez _szczesliwa_ Pokaż wiadomość
Nieeee nie mięczak. Ja w nocy wczoraj miałam nie brać a obudziłam się o 4ej z bólem i czekałam pół godziny ale nie dałam rady i wziełam procha. Kupię sobie na wszelki wypadek zwykły paracetamol bo jest o wiele delikatniejszy od tych co mam, ma mniej ubocznych efektów.

Masaż delikatny mogę robić już po 3 miesiącach dopiero masaż moocny w wykonaniu męża Bliznę masować jak się wygoi dobrze, za tydzień jak odpadną mi plasterki te co mam to posmarować alantanem jeśli będą strupki. Jak nie to już plastry silikonowe. Mam te same o których pisała Beata stronę wcześniej. Zamówić można pod telefonem, który napisała. Wysyłka ekspresowa.
Co do maści to ja nie kupię tej od nich bo cena 280zł mnie przeraziła. Ja nie dam rady finansowo. Poszukam czy są jakieś inne polecane tańsze.

A co do zmiany mentalnej to tylko ta skrywana bo ja jestem wiecznie uśmiechniętą pozytywną raczej osobą ale wewnątrz mnie działo się źle. Każde wyjście na siłownię, basen, gdziekolwiek mnie męczyło a nie mówiąc o wstydzie przed mężem...
ja tu gdzieś na forum znalazłam też maść Alpena sprawdz sobie jest duzo tańsza tez silikonowa

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez beatkak2 Pokaż wiadomość
ja tu gdzieś na forum znalazłam też maść Alpena sprawdz sobie jest duzo tańsza tez silikonowa
Przepraszam sprawdziłam Alpena chyba jednak nie wyjdzie taniej bo 30ml 134zł
__________________
Wrocław J.J. 19.06.2013
już są anatomki mentor CPG 323 345cc
beatkak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 14:49   #8508
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

[QUOTE=karola139;41486917]
Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
A Karola, rozmawiałaś z lekarzem dlaczego włożył 300 a nie 370? Już raz pytałam, ale nie odpisałaś. Myślę, że 70 to byłaby pewna różnica, ale musisz sprawdzić w tabeli wymiarów. Bo nie wiem, jakie implanty masz.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

czesc przerpaszam ze nie odpisałam , dobrze ze napisalas zebym dała znac przy małej któa wali mi w laptopa przeglądam forum czasami jak Buszmen rozmawiałam tylko z pielegniarką mowila ze najprawdopodobniej nie weszło , na dniach będę w klinice bo chce się dowiedzieć o lipolizie iniekcyjnej wiec zajde do doktorka i zapytam się dlaczego bo chyba za 2-3 lata zrobie większe jeżeli wyjdzie na to ze nie weszło więcej. dlatego zastanowiam się czy te 70 ml to by było faktycznie trochę więcej w sensie ta roznica bylaby dużo widoczna czy wtedy brac cos jeszcze z wyższej półki ale to jeszcze wszystko przede mna

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------




U Ciebie jest cieżka sytuacja bo jestem drobniutka i faktycznie może być tak , że za duże piersi będą już wygladlay wulgarnie ale znowu za małe nie dadzą Ci takiego efektu jakiego oczekujesz
No wlasnie.. Chociaz kusi jednak te 325.. Efektu nie oczekuje mega bo wiem ze za mała jestem do tego ale nie chce potem zalowac, a z drugiej strony moge potem narzekac ze sa za duze i malo naturalnie wygladają


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Ciekawe jak tysiaczek?!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 15:21   #8509
_szczesliwa_
Raczkowanie
 
Avatar _szczesliwa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 451
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
A co znaczy masaż delikatny? Smarowanie kremem/głaskanie czy jakiś mocniejszy? Dopytuję, bo tydzień temu będąc na zdjęciu szwów przyjmował mnie inny lekarz (mój niestety na urlopie) i nie do końca mi wszystko wytłumaczył... Do mojego udam się dopiero za jakieś 2 tygodnie, a nie chciałabym niczego zaniechać w międzyczasie Plasterki naklejone po zdjęciu szwów odkleiłam dopiero dzisiaj, jeszcze dobrze się trzymały, więc zmoczyłam je wodą, żeby łatwiej odeszły i nie naruszyły strupków. Jedna blizna jest gładka, a druga gruba, bardzo wyczuwalna w dotyku i prawie na całej długości w strupkach. Chyba zacznę ją smarować alantanem... Brzydka ona strasznie
A w jakim stanie są Twoje blizny? I jak piersi po zdjęciu szwów? Już pewnie bez tych dużych plastrów, co? Aż się proszą o fotki
A już Ci kochana wszystko powiem żebyś wiedziała bo ja również nie wiedziałam co wolno co nie i w zasadzie wcale nie dotykałam piersi. Wkładki mam anatomiczne stąd masaż jest narazie delikatny i nie wolno nim manipulować przez 3 miesiące mocno aby się nie obróciły.
Więc teraz masaż polega na delikatnym uciskaniu całymi plauszkami od zewnętrznej strony piersi do wew i z drugiej strony piersi odwrotnie. Troszkę ale może ta skóra się uginać delikatnie. Mnie to ucieszyło, że mi pokazał bo wcześniej balam się nawet głaskać

Rany nie wiem w jakim są stanie bo mam plasterki ale powiedział, że już mam wszystko zagojone ładnie
__________________
18.06.2013
Dr J.J Cudowne miasto - Wrocław!
_szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 15:56   #8510
Dominika1980
Raczkowanie
 
Avatar Dominika1980
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irl-Pl
Wiadomości: 205
Send a message via Skype™ to Dominika1980
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez beatkak2 Pokaż wiadomość
Pewnie że mogę podać Artimed stonka www.artimed.com.pl ,ja zamawiałam telefonicznie bardzo miła pani wszystko mi wytłumaczyła jak stosować co do godzin itd... podaje tel. 22 864 06 36 . Proszę bardzo
paczuszka jest z dnia na dzień ja zamawiałam wczoraj dzisiaj już ma być
Dziekuje Ci bardzo to szybciutko

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

[QUOTE=_szczesliwa_;414855 60]Hej Ale deszczowo dziś we Wrocławiu. Dziś jadę kupić sobie staniczek na zmianę, ENERGY bo w tym co mam ciężko będzie mi coś ubrać aby nie robiły się stożki
Kupiłam też sobie w IKEA poduszkę ergonomiczną i oby mi się lepiej spało bo ciężko mi się ulożyć teraz na plecach ciągle.

Miałam podcięte szwy dzisiaj i już za dwa dni wracamy do domu, 300km Więc już ostatni raz widziałam się z Dr. Kolejna wizyta w sierpniu. Pokazał mi wszystko, jak mam masować piersi, jak bliznę, kiedy to robić, kiedy plasterki nakleić. Aż mi łzy poleciały jak wychodziłam bo dla mnie te piersi to nie chęć wyglądania ładniej... to bycie wreszcie pełnowartościową kobietą. Życie psychiczne mi uratował


Widzisz kochana nawet Wrocław za tobą płacze ze wyjezdzasz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - w sobotę idę na wesele, niestety kiecka akurat taka, że kulki muszą się obyć bez staniora - przez te kilka godzin chyba im krzywdy nie zrobię już, co? W końcu dojrzałe 4 miesięczniaki z nich
Chociaż najchętniej bym kieckę zmieniła, bo mam uczucie, że mi bez niczego uciekają pod pachy
czesc proponuje plasterki :allegro.pl/plastry-podtrzymujace-biust-zamiast-stanika-b-i3175692932.html
Podobno dobre ,ale sama jeszcze nie mialam okazji
Dominika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 16:26   #8511
call me baby
Rozeznanie
 
Avatar call me baby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 688
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - w sobotę idę na wesele, niestety kiecka akurat taka, że kulki muszą się obyć bez staniora - przez te kilka godzin chyba im krzywdy nie zrobię już, co? W końcu dojrzałe 4 miesięczniaki z nich
Chociaż najchętniej bym kieckę zmieniła, bo mam uczucie, że mi bez niczego uciekają pod pachy
Spokojnie idz, ja po 3 tygodniach ale za zgoda lekarza poszlam bez stanika na wesele, co prawda nie pilam i nie tanczylam bo sie balam troszke ale za to cycuch robily szal

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez beatkak2 Pokaż wiadomość
ja tu gdzieś na forum znalazłam też maść Alpena sprawdz sobie jest duzo tańsza tez silikonowa

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------


Przepraszam sprawdziłam Alpena chyba jednak nie wyjdzie taniej bo 30ml 134zł
Ja placilam za alpene 100 zl
__________________
07.2012 piersze usta 0,5 ml
12.2012 drugie usta 1 ml
05.2013 brewki
16.05.2013 Doktor A.B ,implanty nagor 520 ml, anatomiczne, wawa
18.09 trzecie usta , prawie 1 ml
call me baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 16:28   #8512
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Mi dr mówił, ze bez stanika mogę wyjść po pół roku. Jednak każdy ma inne zalecenia, ja miałam wszystkie bardzo restrykcyjne.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Może faktycznie te plastry podtrzymujące to jakies wyjście.
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 17:06   #8513
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ciezki wybor pamietasz jak mi na pw napisalas ze bys mi dala 325 okragle? Hehe identyczne dr zaproponowal
Pamietam pamietam i przy tym bym zostala ale to Twoja decyzje jeszcze masz duzo czasu. Ja zaluje ze wiekszych nie mam

Zerkij na moje usteczka w albumie
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 17:58   #8514
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Pamietam pamietam i przy tym bym zostala ale to Twoja decyzje jeszcze masz duzo czasu. Ja zaluje ze wiekszych nie mam

Zerkij na moje usteczka w albumie
Widze ze wiekszosc z was zaluje ze nie ma wiekszych dlatego sama sie nie moge zdecydowac

Juz pisalam,bardzo ladne masz te usta swoje
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:12   #8515
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Hey Dziewczynki,
Ja już po konsultacji! Będę mogła mieć operacje
Doktorek zaproponowal najpierw 380cc okrągłe ale były dla mnie za duże, źle się z nimi czułam i stanęło na Silimed Maximum HI 330cc okrągłe i myślałam że z nimi już wyjdę Termin mam na 29.10 także 4 miesiące zostało!
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:17   #8516
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
Hey Dziewczynki,
Ja już po konsultacji! Będę mogła mieć operacje
Doktorek zaproponowal najpierw 380cc okrągłe ale były dla mnie za duże, źle się z nimi czułam i stanęło na Silimed Maximum HI 330cc okrągłe i myślałam że z nimi już wyjdę Termin mam na 29.10 także 4 miesiące zostało!
Super kochana
Obys zaraz nie rozmyslala jak ja czy czasem jednak dr dobrze nie zaproponował i nie wziac wiekszych bo ja juz ku temu zmierzam ku tych wiekszych
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:24   #8517
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Super kochana
Obys zaraz nie rozmyslala jak ja czy czasem jednak dr dobrze nie zaproponował i nie wziac wiekszych bo ja juz ku temu zmierzam ku tych wiekszych
Ja się właśnie boję tego wyboru, bo to szok z niczego na coś dużego i "sążnego" ;] i jak się wybierze za małe- chce się później robić większe, a co gdy nagle po operacji przerażenie o.O za duże? - heh ale jeszcze o takim przypadku nie słyszałam
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:37   #8518
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie boję tego wyboru, bo to szok z niczego na coś dużego i "sążnego" ;] i jak się wybierze za małe- chce się później robić większe, a co gdy nagle po operacji przerażenie o.O za duże? - heh ale jeszcze o takim przypadku nie słyszałam
No tak tego sie boje, tylko ze u mnie jest taki ból,że jestem naprawde naprawde szczupla. Nosze ubrania w rozmiarach dzieciecych.. 32,34.. Maksymalnie..
Ewentualnie bluzki male S-ski zalezy jaki fason.
I po prostu dla mnie taki wybor jest ciezki bo latwo uzyskac bedzie efekt za duzych , jak to Karola napisala wulgarnych cycków.. A ja chce dosc duze ale pasujace do mnie.
Żeby nie szły najpierw cycki a potem ja
A z drugiej strony boje sie ze beda za male te 275 . Ale w sumie to okragle implanty a jak mi doktor powiedzial - one zawsze daja wiekszy efekt niz anatomiczne przy takiej samej ilosci ml. Jakbym chciala miec anatomy mialabym minimum 350 ale do mnie one nie pasuja - wolę okrągłe wkładki
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:40   #8519
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No tak tego sie boje, tylko ze u mnie jest taki ból,że jestem naprawde naprawde szczupla. Nosze ubrania w rozmiarach dzieciecych.. 32,34.. Maksymalnie..
Ewentualnie bluzki male S-ski zalezy jaki fason.
I po prostu dla mnie taki wybor jest ciezki bo latwo uzyskac bedzie efekt za duzych , jak to Karola napisala wulgarnych cycków.. A ja chce dosc duze ale pasujace do mnie.
Żeby nie szły najpierw cycki a potem ja
A z drugiej strony boje sie ze beda za male te 275 . Ale w sumie to okragle implanty a jak mi doktor powiedzial - one zawsze daja wiekszy efekt niz anatomiczne przy takiej samej ilosci ml. Jakbym chciala miec anatomy mialabym minimum 350 ale do mnie one nie pasuja - wolę okrągłe wkładki

Co robisz, że jesteś taka szczupła?
Na brzuszku widać mięśnie a nie suchotę
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:49   #8520
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Co robisz, że jesteś taka szczupła?
Na brzuszku widać mięśnie a nie suchotę
Szczerze? Nic....nawet mi sie tyłka ruszyc do cwiczen nie chce..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.