Nieznajomi na gg? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-16, 09:24   #1
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046

Nieznajomi na gg?


Są takie momenty, że siedzimy sobie spokojnie na gg, robimy co mamy robić i nagle wyskakuje nam okienko "Wiadomość od nieznajomy". Co wtedy robicie? Blokujecie od razu, czy prowadzicie z nim rozmowę?
Wątek powstał dlatego, bo w ciągu 3 dni już 4 osoba napisała do mnie i wmawia mi, że jestem jakąś Anią Najlepsze jest to, że nie potrafią zrozumieć, że jest inaczej Powoli zaczynam tracić cierpliwość, bo niedawno stworzyłam to konto na gg i nie mogę opędzić się od nieznajomych




Myślę, że nie ma drugiego takiego samego wątku?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:25   #2
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Nieznajomi na gg?

Zawsze możesz zablokować w opcjach wiadomości od nieznajomych.
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:28   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nieznajomi na gg?

narek - jeśli niedawno jesteś na gg, to pewnie twój numer wcześniej miała jakaś Ania i to są info od jej znajomych

Nula - ale dlaczego blokować od razu? To bez sensu, przecież nieraz jest tak, że umawiasz sie z kimś, że ta osoba do ciebie napisze - a nie masz jeszcze jej numeru GG. Przecież co za problem zbanować kogoś dopiero wtedy, gdy dostaniesz wiadomośc? Poza tym właśnie z forum ktoś może do ciebie napisać

Dawno, dawno temu pisałam sobie z różnymi osobami, czasem sama zaczepiałam kogoś - ale byli to już "znajomi" z forum czy innych takich znajomych stron. W ten sposób poznałam TŻta
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:36   #4
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez nula88 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz zablokować w opcjach wiadomości od nieznajomych.
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5013228](...)Nula - ale dlaczego blokować od razu? To bez sensu, przecież nieraz jest tak, że umawiasz sie z kimś, że ta osoba do ciebie napisze - a nie masz jeszcze jej numeru GG. Przecież co za problem zbanować kogoś dopiero wtedy, gdy dostaniesz wiadomośc? Poza tym właśnie z forum ktoś może do ciebie napisać

Dawno, dawno temu pisałam sobie z różnymi osobami, czasem sama zaczepiałam kogoś - ale byli to już "znajomi" z forum czy innych takich znajomych stron. W ten sposób poznałam TŻta [/quote]
Właśnie, Nula, w tym jest sęk, że uczęszczam na wielu forach i różni ludzie do mnie piszą(których numerów nie mam).
Szajajabo, no ok, rozumiem, że też może być taka sytuacja, ale błagam, mówię im kulturalnie, że nie jestem Anią, a oni mi non stop wmawiają, a później zaczynają "podskakiwać"? I jeszcze te dziewczyny(bo one do mnie piszą) są młodsze ode mnie (wiem, wiem, sama wiekiem nie grzeszę , ale potrafię się zachować )
Po prostu brak mi sił
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:37   #5
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Nieznajomi na gg?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5013228]
Nula
- ale dlaczego blokować od razu? To bez sensu, przecież nieraz jest tak, że umawiasz sie z kimś, że ta osoba do ciebie napisze - a nie masz jeszcze jej numeru GG. Przecież co za problem zbanować kogoś dopiero wtedy, gdy dostaniesz wiadomośc? Poza tym właśnie z forum ktoś może do ciebie napisać
[/quote]
To była tylko jedna z opcji Sama nie mam zablokowanych wiadomości od nieznajomych własnie z tego powodu, o którym wspomniałaś. Znam różne wpadki ludzi, którzy mieli włączoną tę opcję i potem żałowali Bo np dali komuś numer gg, czekali... czekali... i czekali aż się ta druga osoba odezwie, w końcu stwierdzali, że ich olała, a ona pisała, tylko, że wiadomości nie dochodziły.

Także ja tam wolę sobie ustawić np : pokazywanie statusu tylko dla znajomych.Chociaż nie wiem po co bo i tak z reguły na niewidocznym siedzę
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:41   #6
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez nula88 Pokaż wiadomość
To była tylko jedna z opcji Sama nie mam zablokowanych wiadomości od nieznajomych własnie z tego powodu, o którym wspomniałaś. Znam różne wpadki ludzi, którzy mieli włączoną tę opcję i potem żałowali Bo np dali komuś numer gg, czekali... czekali... i czekali aż się ta druga osoba odezwie, w końcu stwierdzali, że ich olała, a ona pisała, tylko, że wiadomości nie dochodziły.

Także ja tam wolę sobie ustawić np : pokazywanie statusu tylko dla znajomych.Chociaż nie wiem po co bo i tak z reguły na niewidocznym siedzę
O, chyba tak zrobię Może to pomoże...
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:44   #7
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Nieznajomi na gg?

ja tam najczęściej blokuje takiego kogoś po pytaniu "jak masz na imię?" chociaż czasem mi się zdarza z kimś chwilkę pogadać
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 09:52   #8
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Są takie momenty, że siedzimy sobie spokojnie na gg, robimy co mamy robić i nagle wyskakuje nam okienko "Wiadomość od nieznajomy". Co wtedy robicie? Blokujecie od razu, czy prowadzicie z nim rozmowę?
Wątek powstał dlatego, bo w ciągu 3 dni już 4 osoba napisała do mnie i wmawia mi, że jestem jakąś Anią Najlepsze jest to, że nie potrafią zrozumieć, że jest inaczej Powoli zaczynam tracić cierpliwość, bo niedawno stworzyłam to konto na gg i nie mogę opędzić się od nieznajomych




Myślę, że nie ma drugiego takiego samego wątku?

Myslę ze wcześnij to konto miała jakaś Ania, ona usuneła a Ty dostałe Jej numer. Do mnie czesto piszą jacys kolesie i jak mi się nudzi to popieje z nich, a jak nie to grzecznie proszę żeby nie pisał jak nie skutkuje to blokuje. Mnie bardziej wkurzają ludzie którzy podaja stronę(zapewne z wirem) i piszą " wejdz na tą stronę. super muzyka. Kasia" <-- takie osoby odrazu blokuje ale jedna osoba ostatnio nie dawała za wygraną i cały czas zakładała nowe kąta no a mi dużo czasu nie zajmuje zablokowanie wiec tak blokowałam... aż komuś się znudziło i sie odwalił.. teraz bardzo czesto mam takie wiadomości typu "wejdz wejdz"

Jest jeszcze jadna rzecz która mnie wkurza, a mianowicie jak ktoś pisze ze niby jest moim znajomym i jak pisze zeby dokładnie napisał, bo po słowie znajomy się nie zabardzo orientuje... on pisze zgadnij w takich sytuacjach zawsze pisze "nie bede zgadywać jak nie powiesz to nara" w tym momencie on dalej nakłania do odpowiedzi ja nawet nie odpowiadam na wiadomosci po góra 5 minutach dostaje odpowiedz- tylko raz zdarzyło mi się ze ktoś mi nie powiedział kim jest ale sie sama dowiedziałąm

Do tego co napisała wizażanka na górze to ja częsciej dostaje pytanie typu "ile masz lat" lub "jak często uprawiasz seks" <-- to już odrazu blocka daje...

jeśli nie dają Ci spokoju to wyłacz dzwiek w gg i poprostu olewaj, znudzi im się wkońcu
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:04   #9
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Nieznajomi na gg?

Hmm, odkąd mam zaznaczoną opcję "Pokazuj status tylko znajomym" to nikt obcy do mnie nie zagaduje. Czasem zdarza się jakiś spam, typu: "Wejdź na tę stronę"

A, przypomniało mi się. Ostatnio dostałam taki tekst:
Cześć! -szukam kobietki szczupłej na spotkanie do kawy. Masz ochotę ?
Moja odpowiedź brzmiała - szukaj dalej
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:04   #10
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Nieznajomi na gg?

heheheh... a mnie deneruja nieznajomi na gg... pierwsze co robie, to pytam czy sie znamy. jak sie znamy, to super mi sie japa cieszy , a jak nie znamy to block... no way

i jeszcze ten tekst: nie znamy,ale mozemy sie poznac

no nie wytrzyyyyyyyyyymam
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:14   #11
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez ola_108 Pokaż wiadomość
heheheh... a mnie deneruja nieznajomi na gg... pierwsze co robie, to pytam czy sie znamy. jak sie znamy, to super mi sie japa cieszy , a jak nie znamy to block... no way

i jeszcze ten tekst: nie znamy,ale mozemy sie poznac

no nie wytrzyyyyyyyyyymam
he skąd ja to znam ...
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 10:24   #12
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Nieznajomi na gg?

Tzn że jakaś Ania miała wcześniej numer który obecnie masz Ty
A z nieznajomymi czasem gadam, czasem nie gadam ale nigdy nie blokuje nikogo bez powodu ..
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:31   #13
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Nieznajomi na gg?

mam zaznaczona opcje pokazuj status tylko znajomym, tak wiec raczej nie miewam takich sytuacji. ale jak kiedys tak nie bylo to czasami mi sie zdarzalo zamienic z kims pare zdan. teraz i tak praktycznie caly czas siedze na niewidocznym i z nikim nie gadam.
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:36   #14
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Są takie momenty, że siedzimy sobie spokojnie na gg, robimy co mamy robić i nagle wyskakuje nam okienko "Wiadomość od nieznajomy". Co wtedy robicie? Blokujecie od razu, czy prowadzicie z nim rozmowę?
Wątek powstał dlatego, bo w ciągu 3 dni już 4 osoba napisała do mnie i wmawia mi, że jestem jakąś Anią Najlepsze jest to, że nie potrafią zrozumieć, że jest inaczej Powoli zaczynam tracić cierpliwość, bo niedawno stworzyłam to konto na gg i nie mogę opędzić się od nieznajomych




Myślę, że nie ma drugiego takiego samego wątku?
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5013228]narek - jeśli niedawno jesteś na gg, to pewnie twój numer wcześniej miała jakaś Ania i to są info od jej znajomych

[/quote]
Jest dokładnie tak,jak pisze Szajajaba.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Szajajabo, no ok, rozumiem, że też może być taka sytuacja, ale błagam, mówię im kulturalnie, że nie jestem Anią, a oni mi non stop wmawiają, a później zaczynają "podskakiwać"? I jeszcze te dziewczyny(bo one do mnie piszą) są młodsze ode mnie (wiem, wiem, sama wiekiem nie grzeszę , ale potrafię się zachować )
Po prostu brak mi sił
Hmm.
To po co wdajesz sie w dyskusje?
Zablokować numer i po kłopocie .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:44   #15
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nieznajomi na gg?

A ja nawet znajomych blokuję, jeśli nie mają na tyle rozumu/kultury, żeby od razu sie przedstawić :P
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:51   #16
WszystkoJedno
Rozeznanie
 
Avatar WszystkoJedno
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: I <3 KR
Wiadomości: 795
Dot.: Nieznajomi na gg?

Pewnie jest tak dlatego, gdyz dlugo nieuzywany nr gg przechodzi do uzytku, wiec kazdy z nas mogl dostac nr, ktory poprzednio miala inna osoba. Stad tyle nieznajomych.
Ja albo blokuje albo dodaje do listy, zalezy od sytuacji, osoby i celu pisania
__________________
My dr House
Everybody lies!

Świat się nam przygląda i nie życzy źle.
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś.
Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam.

http://verifash.blogspot.com
WszystkoJedno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:55   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nieznajomi na gg?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5013783]A ja nawet znajomych blokuję, jeśli nie mają na tyle rozumu/kultury, żeby od razu sie przedstawić :P[/quote]
No jak to ?
Nie masz ich wpisanych na listę,czy jak ?
Przecież wyskakuje okienko "Ania przesyła wiadomość" ,to po co się jeszcze przedstawiać ma ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:01   #18
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Właśnie, Nula, w tym jest sęk, że uczęszczam na wielu forach i różni ludzie do mnie piszą(których numerów nie mam).
Szajajabo, no ok, rozumiem, że też może być taka sytuacja, ale błagam, mówię im kulturalnie, że nie jestem Anią, a oni mi non stop wmawiają, a później zaczynają "podskakiwać"? I jeszcze te dziewczyny(bo one do mnie piszą) są młodsze ode mnie (wiem, wiem, sama wiekiem nie grzeszę , ale potrafię się zachować )
Po prostu brak mi sił
Po co w ogóle kontynuujesz taką rozmowę?
Na wszelkie zaczepki znam jeden skuteczny sposób - nie odpisywać. Uwierz, działa
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:07   #19
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nieznajomi na gg?

Taaak, to "Cześć, jestem Kasia, wejdź tu i tu.." też jest dobijające
Cytat:
Napisane przez Fresa
Hmm.
To po co wdajesz sie w dyskusje?
Zablokować numer i po kłopocie .
Po co wdaje się w dyskusje? Bo myślałam, że na pierwsze rozmowie skończy się to(ok, ktoś źle podał numer gg, ja czasami też się mylę). Pierwsza rozmowa była jeszcze ok(chociaż później dziewczyna mnie zablokowała, nie wiem czemu? ), druga skończyła się po moim tekście "Nie jestem Ania.", trzecia to samo, ale czwarta mnie tak wkurzyła, że to głowa mała, więc napisałam jej, żeby powiedziała swoim koleżankom, że to nie jest numer Ani jakiejś tam(nawet nazwisko mi podawały, żebym sobie przypomniała, kim jestem ), to zaczęła jakichś bliżej nieokreślonych wyrazów używać(ach, ta era pokemonów...), aż w końcu pożegnałam się z nią i zablokowałam
Ustawiłam sobie teraz opis widoczny tylko dla znajomych. Na niewidocznym siedzieć za bardzo nie mogę, bo moja kumpela siedzi i nie miałybyśmy jak się skontaktować
Mam nadzieje, że to będzie skutkowało, bo jak nie, to wtedy Narek zacznie być niemiły ...
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2007-08-16 o 11:09 Powód: dopisek
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 11:12   #20
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nieznajomi na gg?

Ja po prostu nie odpisuję, zazwyczaj jestem na niewidocznym, bardzo rzadko pojawiam się jako dostępna, mimo to często ktoś pisze.
Sprawdzam w katalogu czy cokolwiek ma ktoś wpisane i czy coś mi to mówi.
Najczęściej jednak nie odpisuję.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:18   #21
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
[i]T Na niewidocznym siedzieć za bardzo nie mogę, bo moja kumpela siedzi i nie miałybyśmy jak się skontaktować .
A niby to dlaczego?
Zarówno ja, jak i większosć znajomych mamy poustawiane na "niewidoczny". Jak ktoś coś chce, to pisze - jeśli jestem, to odpowiem, no a jeśli mnie nie ma - to odezwę się gdy będę. Logiczne.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:19   #22
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Nieznajomi na gg?

Narek, moglabys nie robic tym dziewczynom przykrosci, jak juz Ci imie i nazwisko przypomnialy i byc dla nich ta Ania.. co Ci szkodzi hehehe



,
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:22   #23
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No jak to ?
Nie masz ich wpisanych na listę,czy jak ?
Przecież wyskakuje okienko "Ania przesyła wiadomość" ,to po co się jeszcze przedstawiać ma ?
No Nieprecyzyjnie się wyraziłam W sytuacji, kiedy ktoś znajomy pierwszy raz mi przysyła info, to pokazuje się jako nieznajomy. No wiec musi sie przedstawić, bo inaczej ma bana Pogromczyni nieznajomych. heh
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:26   #24
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Nieznajomi na gg?

A do mnie kiedyś ktoś napisał

" Cześć,
nie interesuje mnie czy byłas dzisiaj w kościele, czy masz psa, na jaką partię głosowałaś i ile masz braci, mam zły dzień.. porozmawiaj ze mną.."
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:36   #25
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Nieznajomi na gg?

Jak mi ktoś napisze, że się nie znamy to odrazu kończe rozmowe no problem
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:42   #26
domika91
Rozeznanie
 
Avatar domika91
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mikołów/Śląsk
Wiadomości: 708
GG do domika91
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez patrycjaaP Pokaż wiadomość
A do mnie kiedyś ktoś napisał

" Cześć,
nie interesuje mnie czy byłas dzisiaj w kościele, czy masz psa, na jaką partię głosowałaś i ile masz braci, mam zły dzień.. porozmawiaj ze mną.."
Hehe, ciekawe... ja zazwyczaj rozmawiam z nieznajomymi, zawsze może sie okazać, że to ktoś, kogo sie zna, ale nie ma sie jego numeru, przez gg poznałam mojego sąsiada i jednocześnie najkochańszego przyjaciela
__________________
"Świat był taki sam- pełen miłości i nienawiści. Zarazem dobra i zła, kłamstwa i prawdy. To, że nas przypadkiem zło dotyka, nie znaczy wcale, że jesteśmy szczególnie pokrzywdzeni. Trzeba to przyjąć, jak jeszcze jedną próbę, którą nam los zadał i spokojnie robić swoje."
domika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:47   #27
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: Nieznajomi na gg?

Do mnie rzadko piszą nieznajomi, ale jak to się stanie to czytam i odpisuję

Raz napisała do mnie jakaś mamusia i wzięła mnie za swojego synka
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:01   #28
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez patrycjaaP Pokaż wiadomość
A do mnie kiedyś ktoś napisał

" Cześć,
nie interesuje mnie czy byłas dzisiaj w kościele, czy masz psa, na jaką partię głosowałaś i ile masz braci, mam zły dzień.. porozmawiaj ze mną.."
Dobre, dobre

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Narek, moglabys nie robic tym dziewczynom przykrosci, jak juz Ci imie i nazwisko przypomnialy i byc dla nich ta Ania.. co Ci szkodzi hehehe,
W pierwszej rozmowie byłam przez kilka sekund Anią, ale później rozmówczyni(bodajże Kasia ) zablokowała mnie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:20   #29
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Nieznajomi na gg?

gdy nieznajomy do mnie pisze pytam kim jest i co chce jesli nie znajomy i chce tylko poprostu pogadac nie odpisuje albo blokuje
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:39   #30
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Nieznajomi na gg?

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Zarówno ja, jak i większosć znajomych mamy poustawiane na "niewidoczny". Jak ktoś coś chce, to pisze - jeśli jestem, to odpowiem, no a jeśli mnie nie ma - to odezwę się gdy będę. Logiczne.
U mnie jest tak samo I nie ma problemow z dziwnymi nieznajomymi
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.