Noski jednoczmy się!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-04, 09:39   #241
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Ja jestem po korekcie nosa, w sumie mój nie był zły ale całe życie mi się nie podobał. Teraz jestem zadowolona, nos praktycznie nie jest juz spuchnięty, jeszcze troche koniuszek.
Teraz mam ładny, mały lekko zadarty nosek i jestem zadowolona.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 11:45   #242
osiemm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Moniak19 Pokaż wiadomość
Witam was...jeju juz tyle czasu minelo od zalozenia tego watku. Jestem juz po operacji niestety nie jestem w 100% zadowolona. Szykuje mi sie poprawka a mialo byc tak pieknie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie noski...
Monia czemu nie jesteś zadowolona? Przeczytałam wszystkie Twoje posty, wiem, że bardzo czekałaś na operację. Masz jakieś fotki> Nos spuchnięty czy już można Cię oglądać?
Napisz cos więcej.

trzymam kciuki
osiemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:29   #243
*Kacha*
Przyczajenie
 
Avatar *Kacha*
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Moj nos jest dopiero wielki ... nie dośc, że długi to garbaty ... napewno kiedys zrobie operacje ... najwyżej odmowie sobie 10 pierwszych wypłat z mojej pierwszej pracy i odłoże ...
*Kacha* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:58   #244
sourire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Ruda - Nigdzie nie napisałam, że jestem przeciwko operacjom i ż enie szanuję wyboru ludzi - po prostu piszę, że na ogół nie jest to jedyne wyjście. I nie wiesz, kim jestem, więc nie wiesz, czy nigdy nie miałam styczności z zabiegami i czy w tym nie siedzę . Mam inne zdanie niż Ty, bo patrzę na sprawę z psychologicznego punktu widzenia. Co do szacunku - oczywiście, należy go mieć - i ja go mam, co zresztą podkreśliłam. Jeżeli ktoś uważa, że nowy nos poprawi jego samoocenę to ma do tego prawo, ale chodzi mi o to, by poznał także inne drogi polepszenia zdania o swojej urodzie. Nie mówiłam nic oźle wykonanych poperacjach, partaczach, wiem doskonale, że wielu chirurgów potrafi swoją pracę wykonać z bardzo dobrymi efektami. Nigdy temu nie zaprzeczałam i nie używałam ewentualnych zagrożeń jako argumentu. O osobach, ktore wiedzą, że chcą operacji napisałam już wcześniej... mam wrażenie, że polemizujesz nie ze mną, ale z jakimś wymyślonym tworem, o połowie rzeczy, d otórych się odnosisz, w oogóle nie pisałam. CO do tego, czy nie jest to nasza sprawa - jednak trochę tak. Kiedy pomagamy innym i próbujemy przedstawić im jakieś inne spojrzenia na dany temat ich sprawa staje się po cześci także naszą sprawą. I niby nie wiem, do czego miałabym Cię przekonywać... do faktu, którym jest to, że w większości przypadków to nie operacja poprawia samopoczucie ale zaakceptowanie siebie, które po niej następuje? Co do swoich estetycznych idei - nie są one czymś tak niezmiennym, by przy odrobinie wysiłku nie móc zaakceptować siebie. Ni emówię o nagłym uwielbieniu do wcześniej znienawidzonego elementyu, ale o zaakceptowaniu go tak, jka zaakceptowałoby się u kogoś innego (czy opdobał Wam się kiedyś zupełnei idealny facet? Nie sądzę... tak samo nie musimy same być idealne i idealnie wpasowane w swoje estetyczne gusta, żeby polubić siebie).
sourire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:09   #245
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Ofiarowanie "pomocy" komuś, kto o to nie prosi jest dla mnie conajmniej dziwne Zawsze znajdzie się jakiś psycholog, który chce "coś komuś" uświadamiać (zwłaszcza na tym forum ), bez obrazy, ale sprawiasz trochę wrażenie osoby, która ma jakąś misję. To podforum nie do tego celu służy. Jestem zdania, że jeśli ktoś będzie czuł potrzebę konsultacji z psychologiem w sprawie swojej samoakceptacji, to zrobi to. Znam osoby po korekcie nosa, nie jedną i nie dwie i wszystkie żałują... że tak późno się na to zdecydowały. Wypowiedziałam się w tym wątku, żeby pomóc eithelle w skontaktowaniu się z dobrym lekarzem i doinformowaniu na temat aspektów korekty nosa, to czy ona akceptuje siebie teraz mniej lub bardziej, to nie jest moja sprawa. Widocznie zdecydowała, że chce zmienić nos, a ja mogę tylko życzyć jej powodzenia i pomóc. Doinformuje się szczegółowo w tej sprawie i podejmie decyzję.
Pozdrawiam (myślę, że juz dość off topów w tym wątku)
Dla mnie EOT
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 14:48   #246
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

ciekawa jestem czy poprawiłes nos i czy jestes zadowolony
moj nosek jest okropny i nie zdecydowalam jeszcze gdzie go operowac
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 14:48   #247
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

w/w dotyczy Raf
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 14:51   #248
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Moniak ja cały czas sledzilam ten watek
czytalam twoje watpliwosci, pisalam do Ciebie
jezeli mozesz to powiedz kto operowal Twoj nos i dlaczego jestes nie zadowolona
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 14:56   #249
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

ja bylam na konsultacji za operacje czesci chrzestnej 5 tysiecy
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 14:59   #250
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Moniak pisze jeszcze raz
znam twoja historie od poczatku zalozenia watku
pisalysmy do siebie moze pamietasz
dlaczego jestes niezadowolona i kto operowal twoj nos
wiem ze dlugo sie zastanawialas
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 15:09   #251
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez karmenisia Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała może operację w NZOS w Słubicach? Pytam bo widziałam tą klinikę w rankingu szpitali/korekty nosa a miałabym tam najbliżej. Oczywiście nie zależy mi na tym żeby było blisko, tylko żeby nie skopali mi noska :P Czy możecie polecić mi dobrych lekarzy z Poznania albo Wrocławia? Myślę o doktorze Skupinie na dzień dzisiejszy, ale chciałabym poznać opinie o innych lekarzach. Czy ma ktoś fotki nosów zrobionych przez dr.Skupina?
Boję się że coś nie wyjdzie i jeszcze bardziej znienawidzę mój nos


Zastanawiam sie czy potrzebna mi pełna korekta czy tylko korekta chrząstna, mam nierówne nozdrza, mam mały garbek (ale nie przeszkadza mi tak strasznie) mam wrazenie ze kosc jest troche krzywa, koncowka wyglada najgorzej, straszny kartofel, nierowny, przegrode chyba mam prosto, ale na jednej fotce widac ze tak jakby opada z jednej strony. Zdaję sobie sprawę że mogłam trafić gorzej, ale mam straszne kompleksy z powodu nosa. Chyba zapisze sie na konsultacje i porozmawiam z lekarzem.


ja uwazam ze nos masz ladny i korekta jest nie potrzebna
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 17:20   #252
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Oj..dziewczyny dołączam się do Was..Ja i mój nosek jedziemy w czwartek 13.09 na konsultacje do Swissmedu w Gdańsku do dr.Jerzego Jankau..
Napisała wcześniej maila ze zdjęciami i wysłałam do wszelkich możliwych lekarzy w trójmieście..Dr.Jankau jako jedyny na podstawie zdjęc powiedział mi mniej-więcej co trzeba zrobić (niby sciąc mały garbek i zrekonstruować czubek nosa-chrząstke-przeszczepiając ją zza ucha).
Koszt 5500 (ostentacyjnie)..Trochę sie boję-ale będe na bierząco Wam wszystko relacjonowała.Czy jest tu ktoś kto miał robiony zabieg w Swissmedzie?

LOVISA DZIĘKI ZA POMOC.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:38   #253
nema_
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Noski jednoczmy się!!

U mnie się mój kompleks noskowy zaczął od głupiego żartu wujka na jego temat, to było ok 10 lat temu i od tamtego momentu już nie dało mi to spokoju. Czuję się atrakcyjna, ale zawsze ta jedna rzecz sprawiała, że brakowało mi do końca pewności siebie. W dodatku mam dość mocno skrzywioną przegrode nosową, a co za tym idzie utrudnia mi to oddychanie przez nos oraz jest też w pewnym stopniu powodem niewyraźnego mówienia. Marzy mi się operacja, naprawdę to nie byłyby duże zmiany, jedynie drobne zmniejszenie go. Kiedyś zrealizuję, póki co brakuje mi na to funduszy
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:57   #254
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Noski jednoczmy się!!

No więc byłam na konsultacji u Dr.Jankau-i mam już termin operacji na 19 pażdziernika.Bedę miała odcinaną cała część chrzęstną,prostowaną przegrodę i rekonstruowaną -przy użyciu wycinka chrząstki zza ucha.Jeszcze przed samym zabiegiem uzgodnimy ostateczny kształt nosa-operowac mnie będzie chirurg plastyk w.w i laryngolog.Operacja będzie w Swissmedzie w Gdańsku.Cena 5500.(uważam że nie jest wygórowana-myślałam ze będzie gorzej).
Lekarz bardzo sympatyczny i miły,sprawia dobre wrażenie.Były u niego w tym samym czasie 2 panie z zepsutymi operacjami w klinice Elle czy coś tam -których inni lekarze nie chcieli podjąc się poprawki.
Cieszę się na tą operacje i boję zarazem.Ale ufam Dr.Jankau.
Najsmutniejsze że mojego TŻ nie będzie przy mnie........hmmmm..w sumie nigdy go nie ma jak potrzeba.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2007-09-14 o 20:25
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:19   #255
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Ofiarowanie "pomocy" komuś, kto o to nie prosi jest dla mnie conajmniej dziwne Zawsze znajdzie się jakiś psycholog, który chce "coś komuś" uświadamiać (zwłaszcza na tym forum ), bez obrazy, ale sprawiasz trochę wrażenie osoby, która ma jakąś misję. To podforum nie do tego celu służy. Jestem zdania, że jeśli ktoś będzie czuł potrzebę konsultacji z psychologiem w sprawie swojej samoakceptacji, to zrobi to. Znam osoby po korekcie nosa, nie jedną i nie dwie i wszystkie żałują... że tak późno się na to zdecydowały. Wypowiedziałam się w tym wątku, żeby pomóc eithelle w skontaktowaniu się z dobrym lekarzem i doinformowaniu na temat aspektów korekty nosa, to czy ona akceptuje siebie teraz mniej lub bardziej, to nie jest moja sprawa. Widocznie zdecydowała, że chce zmienić nos, a ja mogę tylko życzyć jej powodzenia i pomóc. Doinformuje się szczegółowo w tej sprawie i podejmie decyzję.
Pozdrawiam (myślę, że juz dość off topów w tym wątku)
Dla mnie EOT
Popieram tą wypowiedż w 100%.
Czasami ciężko jest zaakceptować siebie z wadą ,która może poważnie utrudniać życie (czasami tak niestety jest...)-nawet nie chodzi o samo podejście osoby do siebie samej-ale otoczenia..które nota-bene potrafi byc okrutne..I na nic zdadzą się rady- że należy omijać tych,którzy nas nie akceptują szerokim łukiem...Dlaczego ludzie mają godzić się z tym,że czują się po prostu zle ze sobą,że jest coś co je szpeci fizycznie (przez co często szpeci i psychicznie)..Czasami niewielka zmiana-potrafi zdziałać niewiarygodne cuda w zyciu osobistym zakompleksionej osoby-dlatego uważam,że warto zrobic ten krok-by poczuć sie lepiej...
Życie jest za krótkie, by chować się w skorupce kompleksów.
Trzeba żyć pełną piersią

A to jest forum chirurgii plastycznej-TU rozmawiamy o sprawach dot.zabiegów.Tylko takie informacje są naprawde cenne..Myśle,że jeśli ktokolwiek potrzebowałby pomocy psychologa-znalazł by inne forum...
Więc zakończmy już te offtopy.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 09:33   #256
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Po raz kolejny mogę napisac, ze operacja to najlepsza decyzja jaką w podjęlam w swoim zyciu. Jesli są osoby, ktore się jeszcze na tym zastanawiają - dziewczyny nie ma nad czym! Nie bedziecie zalowac, tak jak nie zaluje tego ja. Wrecz przeciwnie- zalowalabym gdybym sie na to nie zdecydowala! A tak- teraz jestem najszesliwsza osoba na ziemi
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 10:24   #257
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Po raz kolejny mogę napisac, ze operacja to najlepsza decyzja jaką w podjęlam w swoim zyciu. Jesli są osoby, ktore się jeszcze na tym zastanawiają - dziewczyny nie ma nad czym! Nie bedziecie zalowac, tak jak nie zaluje tego ja. Wrecz przeciwnie- zalowalabym gdybym sie na to nie zdecydowala! A tak- teraz jestem najszesliwsza osoba na ziemi
Miło czytac takie rzeczy-ktore utwierdzają człowieka w przekonaniu-że zdecydował się na operacje.Dawno temu miałaś??
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:57   #258
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Miło czytac takie rzeczy-ktore utwierdzają człowieka w przekonaniu-że zdecydował się na operacje.Dawno temu miałaś??
Nie tak dawno W czerwcu.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 22:48   #259
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Hej Dziewczyny!
Niestety ale mam taki sam problem jak Wy. W gruncie rzeczy mój nos nie wygląda tragicznie. Od przodu jest troszke spory jak dla mnie, nieco kartofelek, z profilu mi się nie podoba bo mam garbek. Moja mama mówi,że to może od tego że gdy miałam ok 4 lat dostałam mocno drzwiami i "pofrunełam" przez 3 schodki <które były własnie koło drzwi wejściowych>.Sama nie wiem czy mam kłopoty z oddychaniem, bo może poprostu się przyzwyczaiłam... Jednak co do wyglądu to mnie denerwuje. Mam podobne odruchy do Was jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, ale także gdy wychodze z kumpelami to zamiast dobrze się bawić, porównuje się z kumpelami.Mimo,że mam chłopaka, który twierdzi że mam fajny nos, pasujący do mnie i mojej osobowości, jednak powiedział też ze jeśli mi to przeszkadza to cokolwiek postanowie mnie poprze.... Ale oczywiście, problemem są pieniążki:/ dlatego jestem tak bardzo zdołowana.......... .
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 10:28   #260
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Hej dziewczyny w zasadzie zupelnie przez przypadek trafilam na wasz watek przegladajac sobie wizazowe forum ja rowniez jestem jedna z was , ktora nie lubi swojego nosa ;( patrzac na niego na wprost jest wszystko ok gorzej z profilem poniewaz jest garbaty !!!
Wszystko inne pasuje mi w moim ciele - no moze jeszcze bym sobie piersi powiekszyla - ale to juz jest ostatecznosc bez ktorej moge sie obyc - ale nos!! Pracuje jako fotomodelka i modelka i moj nos mi bardzo przeszkadza w pracy ;( niestety .... Chetnie bym poszla na operacje - ale boje sie ze moge byc nie zadowolona z efektu koncowego , boje sie bolu -( bo moja mama miala operacje i jak ja zobaczylam po niej to omalo zawału nie dostałam !!) sama nie wiem no i troche operacja jednak kosztuje
Moja mama 3 lata temu miala operacje plastyczna nosa - prostowali jej przegrode nosowa i ogolna korekta nosa - wygladala po operacji strasznie oczy podpuchniete posinaczone - jakby ja ktos porzadnie pobil goilo jej sie w zasadzie ok 2 tygodni po zdjeciu gipsu miala jeszcze troche napuchniety nos ale z dnia na dzien wygladal coraz lepiej no i teraz moge powiedziec ze zarzutow zadnych do nieog nie moge miec bo jest duzo lepszy niz poprzedni - ale mi sie marzy mały, lekko zadarty noseczek :P moze kiedys
zamieszczam kilka moich zdjec i mojego okropnego nosa
__________________

Edytowane przez k0kietka
Czas edycji: 2008-05-22 o 21:08
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 12:08   #261
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez k0kietka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny w zasadzie zupelnie przez przypadek trafilam na wasz watek przegladajac sobie wizazowe forum ja rowniez jestem jedna z was , ktora nie lubi swojego nosa ;( patrzac na niego na wprost jest wszystko ok gorzej z profilem poniewaz jest garbaty !!!
Wszystko inne pasuje mi w moim ciele - no moze jeszcze bym sobie piersi powiekszyla - ale to juz jest ostatecznosc bez ktorej moge sie obyc - ale nos!! Pracuje jako fotomodelka i modelka i moj nos mi bardzo przeszkadza w pracy ;( niestety .... Chetnie bym poszla na operacje - ale boje sie ze moge byc nie zadowolona z efektu koncowego , boje sie bolu -( bo moja mama miala operacje i jak ja zobaczylam po niej to omalo zawału nie dostałam !!) sama nie wiem no i troche operacja jednak kosztuje
Moja mama 3 lata temu miala operacje plastyczna nosa - prostowali jej przegrode nosowa i ogolna korekta nosa - wygladala po operacji strasznie oczy podpuchniete posinaczone - jakby ja ktos porzadnie pobil goilo jej sie w zasadzie ok 2 tygodni po zdjeciu gipsu miala jeszcze troche napuchniety nos ale z dnia na dzien wygladal coraz lepiej no i teraz moge powiedziec ze zarzutow zadnych do nieog nie moge miec bo jest duzo lepszy niz poprzedni - ale mi sie marzy mały, lekko zadarty noseczek :P moze kiedys
zamieszczam kilka moich zdjec i mojego okropnego nosa
Te ostatnie zdjęcie-gdzie podpiersz sie jest ładne.Niestety jak ma się nos nie taki-trzeba kombinowac z ujęciami..Wiem coś o tym bo przez kilka lat byłam modelką oraz otrzymałam tytuł miss.(z takim nosem jaki jest obecnie).I wiem ze trochę trzeba się namęczyc by efekt był dobry dla nas samych.Na twoim miejscu-jesli na powaznie chcesz sie tym zajmowac (a co sie z tym wiąze-lepiej zarabiać)-potraktowałabym korekte nosa jako inwestycje.Warto uzbierać określoną kwote.pożyczyc od mamy (najlepsza pozyczka bo czesto jest dogodny okres spłaty i bez %")-lub iść do takiego chirurga-gdzie można rozłożyc zapłatę na raty.
Tak czy inaczej-uważam ze jeśli masz się z nosem żle czuć i jeszcze twoja twarz to twoja tymczasowa praca to warto iść na operacje
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 09:16   #262
travelka
Przyczajenie
 
Avatar travelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Witaj Kokietko!
Właśnie zerknęłam na Twoje zdjątka...hmmm. Taka, ładna dziewczyna, a ten nos!!! Sama nie wiem jak go okreslić-jest za długi, za duży i jeszcze garbaty. Ja ze swej strony mogę Ci tylko doradzić jedno, jeśli masz na to fundusze, to szkoda Twojego cennego czasu i zbędnego zastanawiania się. Jak patrzę na Twoją urodę to pasowałby Ci delikatny nosek, mały i lekko łukowaty. Nie chcę go krytykować, bo to i tak jest trudne dla każdej z nas-posiadaczki niedoskonałych nosów- ale widzę, że Ty prawie jestes zdecydowana, a jedyne co Cię trapi, to wybór właściwego lekarza i strach przed....no własnie przed czym? Zraziłas się może trochę tym, co widziałaś u mamy, ale przecież to wszystko schodzi, a efekt jest trwały.
Ja wybrałam lek Jana Stępniewskiego z kliniki w Kobylnikach pod Poznaniem i 4.12.07 mam operację noska- z tym, że u mnie będzie poprawiał po kimś innym-pewnie, gdybym wtedy myślała jak dziś, że odległośc nie powinna miec znaczenia, już dawno cieszyłabym się pieknym noskiem, a tak wierzę w doktora, że naprawi to, co inni spaprali. Wejdź na forum
http://www.beautywpolsce.com/forum/v...=253912#253912
i w temacie o tym learzu dowiesz się wszystkiego. Ja ostatnio widziałam własnie na tym forum jego dzieła-po prostu dech zapiera, te noski sa boskie i gdy pomyślę, że i ja taki będę miała...brak słów. Doktor bierze 3.500 tys za całkowitą korektę (mnie powiedział 4 tys z pobytem-musisz liczyć 3-4 dni w klinice). Owszem są też inni wspaniali, ale mnie ten najbardziej przypadł do gustu. Pozdrawiam.
__________________
4 grudnia 2007-nosek-dr Stępniewski
travelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 09:23   #263
travelka
Przyczajenie
 
Avatar travelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Acha, Kokietko!
Zapomniałabym o najważniejszym, nos nie boli, wiem, co mówię, mialam juz przegrodę robioną-do poprawki i całkowita korektę przez nieudolną chir. plastyczną i wiem, jedno, może to wygląda strasznie i jest niekomfortowe:sączki, brak oddychania itp., ale nie boli!!! Ja brałam środki przeciwbólowe tylko, gdy kichnęłam- nie musze tłumaczyć co się wtedy dzieje z nosek świeżo po operacji, ale to i tak ból był taki, cos jak migrena, a ja jestem strasznym wrazliwcem i z czystym sumieniem moge powiedziec: nos nie boli
__________________
4 grudnia 2007-nosek-dr Stępniewski
travelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 10:16   #264
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez travelka Pokaż wiadomość
Acha, Kokietko!
Zapomniałabym o najważniejszym, nos nie boli, wiem, co mówię, mialam juz przegrodę robioną-do poprawki i całkowita korektę przez nieudolną chir. plastyczną i wiem, jedno, może to wygląda strasznie i jest niekomfortowe:sączki, brak oddychania itp., ale nie boli!!! Ja brałam środki przeciwbólowe tylko, gdy kichnęłam- nie musze tłumaczyć co się wtedy dzieje z nosek świeżo po operacji, ale to i tak ból był taki, cos jak migrena, a ja jestem strasznym wrazliwcem i z czystym sumieniem moge powiedziec: nos nie boli
Jeśli mozna wiedzieć-po kim robiłaś poprawke???I co było nie tak?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 12:19   #265
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Oooo, witaj travelko, to juz na drugim forum się spotykamy
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 14:14   #266
travelka
Przyczajenie
 
Avatar travelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Oooo, witaj travelko, to juz na drugim forum się spotykamy
hahaha, czy to Ty śliczny nosku ??, jaki ten świat mały, oj chyba przyniesiesz mi szczęście
__________________
4 grudnia 2007-nosek-dr Stępniewski
travelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 15:08   #267
travelka
Przyczajenie
 
Avatar travelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Jeśli mozna wiedzieć-po kim robiłaś poprawke???I co było nie tak?
Własnie odpowiadałam na Twój post i wywaliło mnie z sieci. tak więc, od nowa.
Ja jestem przed poprawką, a w moim podpisie widać kto ją będzie robił i kiedy.
3 lata temu operowała mnie dr Żukowska. Miała mi zmniejszyc nos, wyprostować i doprowadzić go do porządku. Zdałam się na nią, bo mi doradziła, że wystarczy nos wyprostować i trochę zmniejszyć koniec, nie ruszając boków i będzie dobrze. Miał pasowac do twarzy. Efekt jest taki, że owszem ścięła garb i wyprostowała, ale boki sie rozeszły i nos wygląda jak przełamany, a do tego jest szeroki i z prawej strony wybiła kość. Czubek natomiast jest nieudolnie skorygowany, bo ścięła mu tylko boki, nie skracając nosa i do tego z jednej strony ubrała za dużo. Więc efekt jest, jaki jest: nos boksera.
__________________
4 grudnia 2007-nosek-dr Stępniewski
travelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 15:17   #268
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez travelka Pokaż wiadomość
hahaha, czy to Ty śliczny nosku ??, jaki ten świat mały, oj chyba przyniesiesz mi szczęście
Tak, to ja
Ojj na pewno będę trzymać za Ciebie kciuki Masz to jak w banku!
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 16:15   #269
travelka
Przyczajenie
 
Avatar travelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Tak, to ja
Ojj na pewno będę trzymać za Ciebie kciuki Masz to jak w banku!
za
__________________
4 grudnia 2007-nosek-dr Stępniewski
travelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 15:26   #270
oli90
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Noski jednoczmy się!!

ja tez nie lubie swojego nosa.. ;/
oli90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.