Wysokie Dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-19, 08:49   #1
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002

Wysokie Dziewczyny


Co sadzicie o wysokich dziewczynkach ? Czy podobaja sie facetom ? Czy to prawda ze lepiej zarabiaja ( wg. badan ) ze maja lepsze geny i sylwetke (wg badan ) i ze sa inteligentniejsze ( tez wg. badan ) Jak sobie radzicie z butami ( mam rozmiar 41- 42 ) dlugosica spodni ( mam 119 cm ... ) i dlugosci rekawa ? Znacie sklepy z ubraniami dla nas ? Ja mam 183 cm . albo i wiecej
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:00   #2
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Wysokie dziewczyny są super . Sama mam 177 cm i mój TŻ uwielbia jak chodzę na wysokich obcasach, chociaż z powodów praktycznych ostatnio rzadko je noszę. Też mam numer 41 i tu już tak różowo nie jest. Muszę się pożądnie nachodzić, żeby coś znaleźć, ale teraz jest coraz więcej wysokich dziewczyn więc może producenci obuwia pójda po rozum do głowy.
Pozdrawiam wszystkie wysokie
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:10   #3
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Talking Dot.: Wysokie Dziewczyny

O! Nie znalam tych badan...
W takim razie dobra nasza!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:18   #4
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Czyli ktoś, kto jak ja, ma nędzne 160 cm. ma się załamać?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:28   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Ja się zastanawiam jak to jest z tymi badaniami Czy rzeczywiście pokazują jakąś zależność - czy to raczej zbieg okoliczności..

Można na przykład zbadać jak >kolor munduru kapitana< ma się do >wypadków samolotów< i wyniknie na przykład, że spadają głównie samoloty na pokładzie których kapitan miał czarny mundur, a rzadko gdy miał spodnie w innym kolorze niż marynarkę - tylko co z tego?

A co do podobania się.. Jasne, że się podobają. Tak jak i te małe, średnie.. Każdy ma inny gust.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:28   #6
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez madana
Czyli ktoś, kto jak ja, ma nędzne 160 cm. ma się załamać?
zalamy sie razem mam 163,5!!! cm i baaardzo mi z tym dobrze
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:29   #7
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sarenka

Można na przykład zbadać jak >kolor munduru kapitana< ma się do >wypadków samolotów< i wyniknie na przykład, że spadają głównie samoloty na pokładzie których kapitan miał czarny mundur, a rzadko gdy miał spodnie w innym kolorze niż marynarkę - tylko co z tego?
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 09:30   #8
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
O! Nie znalam tych badan...
W takim razie dobra nasza!
też tak myśle
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:31   #9
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Czy ja wiem, czy się podobają??? Może i tak ale w moim środowisku, wśród znajomych rzadko widzę, żeby któryś chłopak miał wysoką dziewczynę. Ja mam 178 i się w sumie podobam (wiadomo komu )
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:34   #10
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Wysokie Dziewczyny

A jeszcze dodam, że z zakupami to u mnie kiepsko. Ciężko coś dobrać, co bedzie na mnie ładnie leżało i jednocześnie mi się bardzo podobało. A po buty zaczęłam jeździć do Olsztyna, bo u mnie w sklepach rozmiarówki kończą się czasami na numerze 40.
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:34   #11
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wysokie Dziewczyny

wydaje mi się jednak że wysokie dziewczyny, chociaż są przeważnie bardzo piękne jak i może niedostępne przerażają tak naprawdę facetów, zwłaszcza niskich kojarzą im się z modelkami, a z tymi to różnie bywa u mnie w środowisku raczej mało jaki chłopak ma wysoką dziewczynę, w granicach ok.180cm wzrostu, raczej są to dziewczyny góra do 170cm
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 09:35   #12
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Według tych badań,które ja widziałam niskie dziewczyny mają większe powodzenie u wysokich chłopaków,mają wyższe IQ,mogą nosić jeszcze wyższe obcasy,większy wybór butów na swe drobne stopy - 36.Mają też większy wybór wśród chłopaków i tych niskich i wysokich. O sylwetce i genach nawet nie ma co wspominać,bo to jest oczywisteWysokie dziewczyny tylko dlatego pasują na modelki,że ja z daleka widać na wybiegu.
Kyle Minogue - drobna ,niziutka,ale seksowna ,zgrabna i na pewno nie głupia jeśli tyle lat utrzymuje się na topie.Jej wyższa siostra coś nie ma tyle szczęścia
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:44   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Momo
Według tych badań,które ja widziałam niskie dziewczyny mają większe powodzenie u wysokich chłopaków,mają wyższe IQ
No tak, ale to jakaś "średnia" [trochę jak z włożeniem jednej nogi do kubła z lodem a drugiej do kubła z wrzątkiem.. i stwierdzenie, że "woda jest letnia" ]

Obserwując świat dookoła chyba każda z nas stwierdzi, że nie ma reguły I niskie i wysokie mają dobre wyniki w testach na IQ [albo złe ] I niskie mają facetów i wysokie. I niskie i wysokie nie mają

Jakbym sama miała wybierać czy mam być wysoka czy niska to... stanęłabym w kolejce po urodę
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:07   #14
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez madana
Czyli ktoś, kto jak ja, ma nędzne 160 cm. ma się załamać?
ja mam troszke powyzej
nie jestes sama
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:11   #15
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
zalamy sie razem mam 163,5!!! cm i baaardzo mi z tym dobrze
ech, ja to bym chciała mieć choć 1,6 m...ale cóż... mam tylko marne 155 cm ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuję...chciałabym mieć tylko dłuże nogi....
paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:20   #16
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wysokie Dziewczyny

No ja mam 173 cm i raz czuje się "malutka" , a czasami jak gigant. Szczególnie w kościele gdzie dużo jest zdeptanych starszych ludzi . Noga 41 rozmiar i też za bardzo nie poszaleje z wyborem. No ale lubie siebie, ciesze ze jestem zdrowa.
Czy Mały czy Duży dla mnie to bez różnicy. Chcoiaz jak miałam niskie koleżanki i ja np chciałam nałożyć obcasy to się czułam jak mammusia, a one zawsze mowiły zee jak krasnoludki . No ale ja tam sie przyzwyczaiłam .
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:34   #17
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Wysokie Dziewczyny

uwazam ze ciezko stwierdzic czy facetom sie podobaja nizsze dziewczyny dlatego bo w waszym towarzystwie powiedzmy jeden kumpel ma wysoka laske... dlatego tak sadze bo przeciez lasek majacych powyzej 180 cm jest 1 % !!! ( wiec nie styknie dla kazdego chetnego ... )
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:49   #18
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wysokie Dziewczyny

a ja mam 164 i mi z tym bardzo dobrze - nie chcialabym byc ani troche wyzsza. ubrania moge kupowac, nawet jezeli sa za dlugie - latwiej skrocic niz wydluzyc z kupnem butow nie mam najmniejszych problemow (38). ostatnio na wycieczce w tatrach przekonalam sie jak fajnie byc niskim kiedy lazilam po jaskiniach (ci wyzsi musieli na czworakach
dodatkowo wg badan wysocy mezczyzni wybieraja niskie kobiety - wiec mi to pasuje, bo lubie wysokich mezczyzn (moj TŻ ma 190cm) - bez problemu moze mnie podniesc, przeniesc itp (nie bedzie problemu z przenoszeniem przez prog
i nawet kiedy mi sie troche utyje to bede wygladac jak pączuszek a nie jak Herod baba

nio i przeciez 'male jest piekne'

a wiec niskie dziewczyny nie zalamujcie rak - wg mnie jestesmy w lepszej sytuacji
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:19   #19
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Ja mam 177 i teraz już nie wiem czy jestem wysoka Cz wysoka dziewczyna to taka która ma od 180 wzwyż?

A co do tego czy mają łatwiej wydaje mi się że wzrost nie ma tu jakiegokowiek znaczenia np. przy znalezieniu pracy liczą się umiejetności danej osoby. Jestem ciekawa kto jest autorem tych badań?
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 11:41   #20
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sarenka

Jakbym sama miała wybierać czy mam być wysoka czy niska to... stanęłabym w kolejce po urodę
chyba mnie wzrok myli??? cos mi sie wydaje, ze gdzies mi przemknelo Twoje zdjecie i oczu od niego nie moglam oderwac!!
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:42   #21
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez paula007
ech, ja to bym chciała mieć choć 1,6 m...ale cóż... mam tylko marne 155 cm ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuję...chciałabym mieć tylko dłuże nogi....
male dziewczyny sa seksowne - tak mowi moj przyjaciel!
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:54   #22
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
chyba mnie wzrok myli??? cos mi sie wydaje, ze gdzies mi przemknelo Twoje zdjecie i oczu od niego nie moglam oderwac!!
Miło mi

Tą wypowiedzią chciałam tylko stwierdzić, że w sumie uroda jest ważniejszym czynnikiem niż wzrost. W sensie -> jak ktoś ma "cudną twarz" to przy każdym wzroście będzie wciąż adorowany.

A poza tym każda potwora znajdzie swego amatora Ja na przykład podobam się Karmeleiro
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:56   #23
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Wysokie Dziewczyny

a mi mowili kumple ze seksowne sa te ktore sie tak czuja w ich otoczeniu
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:16   #24
Tiger
Raczkowanie
 
Avatar Tiger
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez mania19
Co sadzicie o wysokich dziewczynkach ? Czy podobaja sie facetom ? Czy to prawda ze lepiej zarabiaja ( wg. badan ) ze maja lepsze geny i sylwetke (wg badan ) i ze sa inteligentniejsze ( tez wg. badan ) Jak sobie radzicie z butami ( mam rozmiar 41- 42 ) dlugosica spodni ( mam 119 cm ... ) i dlugosci rekawa ? Znacie sklepy z ubraniami dla nas ? Ja mam 183 cm . albo i wiecej
Słyszłam o badaniach przeprowadzonych bodajże w USA potwierdzających,ze wysokie osoby(zarówno kobiety jak i faceci) zarabiają więcej,gdyż wzbudzają jakoby większy respekt wśród reszty społeczeństwa. I o ile w tamtejszych warunkach jestem skłonna w to uwierzyć, to u nas to nie ma żadnego znaczenia.Wszystkim wiadomo jaka jest sytuacja na rynku pracy,że dyskryminowane są ogólnie kobiety( bez wzgledu na swój wzrost).Natomiast jeżeli chodzi o inteligencje i budowe sylwetki to uważam,że to jakaś bzdura.To że się dziedziczy geny odpowiadające za wzrost, nie oznacza, ze jednocześnie z tym będziemy obdarzeni wysokim poziomem inteligencji, czy też niesamowitą figurą.Są przeciez osoby wysokie nieproporcjonalnie zbudowane w stosunku do swojego wysokiego wzrostu, więc na to nie ma reguły.A to czy wysokie dziewczyny podobają się bardziej jest również względną kwestią, jak sama uroda, jednemu sie podoba innemu nie. Ja mam 178cm. i przez długi czas miłam straszne kompleksy z tego tytułu,pozbycie się ich i zaakceptowanie tego zajęło mi to troche czasu. jeżeli chodzi o odzież i buty to jakoś nie mam z tym problemu, but r-40 to norma, a spodnie jeżeli już nie mogę dopasować to sobie szyje.
Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:19   #25
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wysokie Dziewczyny

178 cm. to przecież nie jest wcale tak dużo
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:21   #26
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sarenka
Miło mi

Tą wypowiedzią chciałam tylko stwierdzić, że w sumie uroda jest ważniejszym czynnikiem niż wzrost. W sensie -> jak ktoś ma "cudną twarz" to przy każdym wzroście będzie wciąż adorowany.

A poza tym każda potwora znajdzie swego amatora Ja na przykład podobam się Karmeleiro
hihihi

co po urodzie, jak charakter mozna miec paskudny?? (oczywiscie to nie do Ciebie!!!!)
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:22   #27
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez mania19
a mi mowili kumple ze seksowne sa te ktore sie tak czuja w ich otoczeniu
obie rzeczy mozna z sukcesem polaczyc
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:30   #28
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Wysokie Dziewczyny

co do tego wyzszego poziomu inteligencji to juz to baardzo dawno wykryli wiec nie pamietam dokladnie o co chodzilo ale w skrocie : osoby ktore sa wysokie najczesciej nie przechodzily zadnych powaznych chorob itp. ktore moglyby zahamowac rozwoj. W tym badaniu ponoc wyszlo ze osoby wysokie sa inteligentniejsze od zaraz jesli rodza sie wysokie, a te ktore nadrabiaja rosnac w ciagu zycia posiadaja jedna z cech tych wysokich od zawsze - potrafia bardzo latwo przyswajac wiedze i posiadaja zdolnosc logicznego myslenia i inne potrzebne przy kierowniczym stanowisku ( wspominam o tym bo inni badacze stwierdzili ze to wlasnie wysokie osoby czesciej obejmuja kierownicze stanowiska i duzo mniej czasu im to zabiera ) I mi tutaj nie piszcie teraz : '' ja i moje 15 kolezanek ma niskich szefow ! hahaha '' bo przeciez wysokich jest 1 % ja juz gdzies wspomnilaam ) ps. Troche w tym prawdy chyba jest bo ja i moje kolezanki dosyc latwo zalatwiamy rozne sprawy i chyba ludzie zbyt laskawie nas traktaja ( czyt. swiete krowy ) wiec za pare lat awansik nie bedzie chyba problemem...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:34   #29
Tiger
Raczkowanie
 
Avatar Tiger
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
178 cm. to przecież nie jest wcale tak dużo

niby nie, ale teraz jakby zmieniły się nasze realia no i społeczeństwo jest wyższe. 20 lat temu ( kurka ale to brzmi, niedługo mi stuknie 3 z przodu ),nasza polska rzeczywistość wygladała niestety troche inaczej i poza sportem, gdzie wzrost był i jest aututem ( choć i to nie zawsze) trudno było sie odnaleźć-nie mówiło się o modelkach, hosstesach itp.
Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:36   #30
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Wysokie Dziewczyny

Ja jestem niska [156cm] i za nic nie chciałabym być wyższa. Fajnie być małym o drobnym [można mieć zaróno niskiego faceta, jak i wysokiego - każdy pasuje ], nigdzie nie trzeba schylać wchodząc, ogólnie nie narzekam na swój wzrost [na inteligencję też nie ]. Wielu mężczyznom podobają się niskie kobiety, oczywiście to nie jest reguła, ale często słyszałam takie opinie, co mnie bardzo cieszy
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 20:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.