Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 09:38   #3001
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Właśnie. Ciągle mnie to dziwi


Dziewczyny, trochę odbiegnę od tematu. Planuję kupić nowa kuchenkę elektryczną. Polecacie jakieś sprawodzne sklepy internetowe? Bo podobno taki sprzęt opłaca się kupować przez internet
Polecam sklep internetowy oleole, TŻ kupił tam już zmywarkę, lodówkę i pralkę i naprawdę wychodzi taniej niż w sklepie.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:48   #3002
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Właśnie. Ciągle mnie to dziwi


Dziewczyny, trochę odbiegnę od tematu. Planuję kupić nowa kuchenkę elektryczną. Polecacie jakieś sprawodzne sklepy internetowe? Bo podobno taki sprzęt opłaca się kupować przez internet
Ja zazwyczaj sprzętu domowego szukam przez ceneo Na podstawie opinii o danym sklepie wybieram ten najlepszy Jeśli masz już upatrzony model kuchenki, to zerknij sobie tam, wyszuka Ci oferty z większości sklepów internetowych i będziesz mogła porównać ceny
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:20   #3003
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Polecam sklep internetowy oleole, TŻ kupił tam już zmywarkę, lodówkę i pralkę i naprawdę wychodzi taniej niż w sklepie.
Nie znałam tego sklepu, dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj sprzętu domowego szukam przez ceneo Na podstawie opinii o danym sklepie wybieram ten najlepszy Jeśli masz już upatrzony model kuchenki, to zerknij sobie tam, wyszuka Ci oferty z większości sklepów internetowych i będziesz mogła porównać ceny
Jeszcze nie wybrałam modelu. Będę pamiętać, żeby na ceneo sporzjeć jak już się zdecyduję. Dziękuję
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 18:28   #3004
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Mój Ci on ❤
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1424456885504.jpg (38,8 KB, 208 załadowań)
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 18:43   #3005
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mój Ci on ❤
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 20:40   #3006
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Co prawda to nie Kors ale i tak go uwielbiam
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:19   #3007
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Co prawda to nie Kors ale i tak go uwielbiam
Daj spokój, tymi wszystkimi korsami idzie już zwymiotować. Masz piękny, nowy zegarek, zazdroszczę !
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 21:46   #3008
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Daj spokój, tymi wszystkimi korsami idzie już zwymiotować. Masz piękny, nowy zegarek, zazdroszczę !
Dziękuję
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 22:00   #3009
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mój Ci on ❤
Ładny
Mi się podoba ten z załącznika, muszę na niego odłożyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aar_pl_Zegarek-Lorus-RP608BX9-22374_4.jpg (197,3 KB, 249 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 22:56   #3010
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mój Ci on ❤
Fajowy!

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Co prawda to nie Kors ale i tak go uwielbiam
Miałam właśnie pisać, że w końcu coś innego niż Kors
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 09:21   #3011
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Fajowy!

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------



Miałam właśnie pisać, że w końcu coś innego niż Kors
Jeszcze za początków popularności Korsa na wizażu, bardzo podobały mi się te wszystkie torebki i zegarki, uroku i urody nie można im odmówić, ale z biegiem czasu ta marka została mi tak obrzydzona, że nie mogę patrzeć i słuchać. Podoba mi się teraz wszystko u kogoś, jeżeli zdecydował się na zakup czego innego niż ten Kors (Monimyszek pamiętam Twój dylemat na insta odnośnie torebek i mimo że dalej ta druga średnio mi się podoba, to uważam że podjęłaś dobrą decyzję).
To kolejny przykład omawianego przez nas zjawiska - w Polsce rzeczy od Michaela Kosa to luksus, a w Stanach każda kobieta pracująca w biurze ma akcesoria i ubrania od tego projektanta i jest to coś zwykłego, normalnego.

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-02-21 o 09:22
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 09:28   #3012
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

No niestety wydaje mi sie ze w Polsce dalej jest problem z "klonami". Tak jakbyśmy nie mieli odwagi żeby ubierać sie w troche innym, oryginalniejszym, "swoim" stylu. Nie wiem czy pamiętacie te czasy kiedy modne byly ekoskory, grzywki na bok, male torebki na pasku i wielkie okulary muchy? Teraz modny jest styl elegancki i minimalistyczny i większość dziewczyn chce się tak ubierać - marynarki, shoppery, zegarki od Korsa. Z jednej strony cieszy mnie, ze widuje tyle dobrze ubranych dziewczyn, a z drugiej - nawet ubierając się klasycznie można zrobić to w "swoim" stylu a nie wyglądać jak manekin z sieciowki. W końcu inną klasykę reprezentuje księżna Kate, inną Claire Underwood z "House of cards" a inną słynny styl "french chic" To troche tak, jakby przez te ciuchy z Zary i Mango zatraciły swój charakter. Widac to szczególnie na instagramie :P

wysłano z tapatalk
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 09:50   #3013
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj sprzętu domowego szukam przez ceneo Na podstawie opinii o danym sklepie wybieram ten najlepszy Jeśli masz już upatrzony model kuchenki, to zerknij sobie tam, wyszuka Ci oferty z większości sklepów internetowych i będziesz mogła porównać ceny
Ja zamawiałam sporo rzeczy na AGD HOME

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
No niestety wydaje mi sie ze w Polsce dalej jest problem z "klonami". Tak jakbyśmy nie mieli odwagi żeby ubierać sie w troche innym, oryginalniejszym, "swoim" stylu. Nie wiem czy pamiętacie te czasy kiedy modne byly ekoskory, grzywki na bok, male torebki na pasku i wielkie okulary muchy? Teraz modny jest styl elegancki i minimalistyczny i większość dziewczyn chce się tak ubierać - marynarki, shoppery, zegarki od Korsa. Z jednej strony cieszy mnie, ze widuje tyle dobrze ubranych dziewczyn, a z drugiej - nawet ubierając się klasycznie można zrobić to w "swoim" stylu a nie wyglądać jak manekin z sieciowki. W końcu inną klasykę reprezentuje księżna Kate, inną Claire Underwood z "House of cards" a inną słynny styl "french chic" To troche tak, jakby przez te ciuchy z Zary i Mango zatraciły swój charakter. Widac to szczególnie na instagramie :P

wysłano z tapatalk
Panuje także dziwna moda na nazywanie swojego stylu "minimalistycznym". Zwłaszcza na youtube. A potem widzę haul, który ma się nijak do tego stylu. Polki idą na łatwiznę i kopiują od siebie nawzajem, chcą koniecznie wpisać się w daną modę, udowodnić, że są "na czasie". Żeby mieć "swój" styl, trzeba myśleć po swoimu, szukać "perełek", trzymać się dobrej jakości, a to nie jest takie łatwe, skoro wszystko wkoło kusi. "Skoro ona wygląda w tym rewelacyjnie i zbiera pochwały, to ja też to muszę mieć" - człowiek taki bezmyślny jest czasami. Samateraz się z siebie śmieję. Nie twierdzę, że jestem wyrocznią, ale zrozumiałam swój błąd i powoli staram się odrabiać "straty". Jest to długotrwały proces i jeden haul tego nie zmieni.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 11:35   #3014
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Jeszcze za początków popularności Korsa na wizażu, bardzo podobały mi się te wszystkie torebki i zegarki, uroku i urody nie można im odmówić, ale z biegiem czasu ta marka została mi tak obrzydzona, że nie mogę patrzeć i słuchać. Podoba mi się teraz wszystko u kogoś, jeżeli zdecydował się na zakup czego innego niż ten Kors (Monimyszek pamiętam Twój dylemat na insta odnośnie torebek i mimo że dalej ta druga średnio mi się podoba, to uważam że podjęłaś dobrą decyzję).
To kolejny przykład omawianego przez nas zjawiska - w Polsce rzeczy od Michaela Kosa to luksus, a w Stanach każda kobieta pracująca w biurze ma akcesoria i ubrania od tego projektanta i jest to coś zwykłego, normalnego.
Dokładnie
Ja już nie mogę patrzeć na torebki i zegarki Korsa Atakują z każdej strony Poza tym - oprócz oryginałów pojawiło się także mnóstwo podrób, co jeszcze bardziej odpycha od tej marki

U nas jest właśnie dziwny trend dotyczący rzeczy "z wyższej półki", czego kompletnie nie rozumiem
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 11:43   #3015
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Dokładnie
Ja już nie mogę patrzeć na torebki i zegarki Korsa Atakują z każdej strony Poza tym - oprócz oryginałów pojawiło się także mnóstwo podrób, co jeszcze bardziej odpycha od tej marki

U nas jest właśnie dziwny trend dotyczący rzeczy "z wyższej półki", czego kompletnie nie rozumiem
Zegarki mi nie przeszkadzają Sama mam jeden ponad 2 lata i ciężko jest mi znaleźć coś ładniejszego a mniej popularnego. Biżuteria czy buty od MK też mi nie przeszkadzają. Miałam kilka torebek i wszystkich się pozbyłam jak pojawił się wysyp na ulicach. Mieszkam w Warszawie więc tam co 3 metry ktoś ma Korsa. To bardzo dobre jakościowo torebki, ale ja nie lubię mieć dodatków, które ma bardzo dużo osób. W realu bo na insta to inna kwestia.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 11:48   #3016
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

W Poznaniu również istna rewia mody. Po za tym właśnie już chyba każda szanująca się sieciówka podrobiła torebkę Korsa, chociażby Selmę albo Jet Seta. Są osoby, które zupełnie się tym faktem nie przejmują i rozumiem to, aczkolwiek ja już na torebkę Korsa na pewno się nie zdecyduję. Ciągle marzy mi się Roma od Sabriny Pilewicz (i Prada, ale to odległe marzenia), ale ona z kolei ciężka jak diabli!
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 12:03   #3017
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
W Poznaniu również istna rewia mody. Po za tym właśnie już chyba każda szanująca się sieciówka podrobiła torebkę Korsa, chociażby Selmę albo Jet Seta. Są osoby, które zupełnie się tym faktem nie przejmują i rozumiem to, aczkolwiek ja już na torebkę Korsa na pewno się nie zdecyduję. Ciągle marzy mi się Roma od Sabriny Pilewicz (i Prada, ale to odległe marzenia), ale ona z kolei ciężka jak diabli!
Szczerze odradzam Pilewicz, Nie ta cena za tak kiepsko zrobioną torebkę
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 12:09   #3018
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Szczerze odradzam Pilewicz, Nie ta cena za tak kiepsko zrobioną torebkę
Ostatnio czytałam na wizażu na wątku, że jednej z klientek uznała reklamację, zwróciła pieniądze, bo klientka dopatrzyła się jakiegoś defektu. Sama stwierdziła, że torebka jest w stanie idealnym i ponownie wystawi ją na sprzedaż
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 12:11   #3019
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam na wizażu na wątku, że jednej z klientek uznała reklamację, zwróciła pieniądze, bo klientka dopatrzyła się jakiegoś defektu. Sama stwierdziła, że torebka jest w stanie idealnym i ponownie wystawi ją na sprzedaż
Nie chcę robić negatywnego PR ale...określenie, że jest normalnym użytkowaniem towru w sytuacji, gdy po 3 miesiącach widać przetarcia na spodnich rogach jest ...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 12:27   #3020
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Też spotkałam się z wieloma negatywnymi opiniami o torebkach Pilewicz.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 15:31   #3021
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

A ja trochę zmienię temat i chcę Wam polecić lekturę fajnego postu o ponadczasowym klasycznym stylu: http://ubierajsieklasycznie.pl/ponadczasowy-styl/
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 15:55   #3022
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Po przeczytaniu tekstu doszłam do wniosku, że nie mam ambicji, żeby za kilkanaście/kilkadziesiąt lat moje zdjęcia mogły zostać uznane za nieokreślone czasowo, wystarczy mi brak poczucia obciachu Myślę, że są elementy, które będą mogły mnie zaklasyfikować do danej epoki, chociaż pewnie wiele zestawów ubraniowych na to nie pozwoli.
O ile rzeczywiście nie poddaję się modom na neony, frędzle, nie lubię wzorów poza paskami czy jakimiś geometrycznymi, to kupuję czasem rzeczy przełamujące tę ponadczasowość. Może to też po części kwestia tego, że nie obowiązuje mnie w tej chwili żaden dress code i mam wiele okazji, żeby założyć bluzę czy slip ony z krokodylą fakturą
Wydaje mi się, że jeśli już, to zawsze mam na sobie tylko jeden niestandardowy element, ale cenię sobie te lekkie przełamania i myślę, że po porstu odzwierciedlają mój charakter.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:45   #3023
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mój Ci on ❤
Piękny!
Mogę zapytać ile kosztował?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 09:56   #3024
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
A ja trochę zmienię temat i chcę Wam polecić lekturę fajnego postu o ponadczasowym klasycznym stylu: http://ubierajsieklasycznie.pl/ponadczasowy-styl/
znamy, znamy, lubimy, czytamy Powinien być w liscie blogów na pierwszej stronie wątku
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:30   #3025
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak ponadczasowosc w modzie- moze za 10 lat te zdjecia nadal beda ok, ale za 250 juz niekoniecznie dlatego zgadzam sie co do uczucia obciachu i nie ulegania krótkim modom ale tez nie ma die co łudzić, ze do końca swiata bedziemy modne
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:16   #3026
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Jeśli mowa o zegarkach to za ten dam się pokroić. http://www.larssonandjennings.com/shop/lader/svart
niewyspanaliliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:49   #3027
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o zegarkach to za ten dam się pokroić. http://www.larssonandjennings.com/shop/lader/svart
Nie jestem fanką skórzanych bransolet w zegarkach, ale trzeba przyznać że zgrabnie się prezentuje i jest klasyczny
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:51   #3028
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o zegarkach to za ten dam się pokroić. http://www.larssonandjennings.com/shop/lader/svart
Cudny
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:53   #3029
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie jestem fanką skórzanych bransolet w zegarkach, ale trzeba przyznać że zgrabnie się prezentuje i jest klasyczny
Ja też
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:10   #3030
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o zegarkach to za ten dam się pokroić. http://www.larssonandjennings.com/shop/lader/svart
Jak dla mnnie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.