Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 22:29   #151
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
TmargoT chodzi o to, że do ślubu chcę mieć rozpuszczone proste włosy, z wpiętym w nie żywym kwiatem.... ale moje własne, są cienkie i osłabione... a czy te clip on utrzymają się przez tyle godzin? przeczytałam, że syntetycznych się nie prostuje...ale domyślam się, że można kupić już proste i sztywne , a tylko wyprostować własne... czy dobrze kombinuję?
clipy nosza się dobrze,trzymaja super.możesz mieć rozpuszczone.miałam kiedyś syntetyki ,które można było prostować ,wiec jest to prawda.to jakiś inny włos.
mozesz zobaczyć na jednym kosmyku co się z nimi dzieje przy gorącym żelazku.jesli beda brzydkie(bo w reklamie moga kłamać?0/to wyprostujesz tylko swoje włosy a sztuczne dołozysz na koniec
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:32   #152
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

TmargoT dziękuję
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:35   #153
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

jesterka ja juz nie raz mialam na keratyne i tak naprawde nakladam na nia odzywke wiec po okolo3 miesiacach w miare ladnie sie sciagaj ale zawsze z 30 upartych sie znajdzie, wyprobuje ta nafte a jak nie to poprostu mi troszke dlugo zejdzie bo ten plyn rozpuszcza ale z pol godzinki musze trzymac a ja jestem bardzo niecierpliwa
a tak w ogole to zamowilam sobie teraz wloski slowianskie, juz niedlugo przyjda nie moge sie doczekac, dlugie i w dobrej cenie
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:22   #154
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Smile Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Mam pytanie do dziewczyn które noszą włosy na clip-on'y.
Planuję w niedługim czasie zdjąć moje przedłużane włosy (końcówka lateksowa do zgrzewarki) i dla odmiany (muszę nieco zregenerować moje natwątlone włosy:-(
planuję kupić włosy na clipy.
Chciałabym się poradzić czy lepiej kupić gotowe już z doszytymi spinkami czy kupić osobno taśmę i spinki i podoszywać.I czy wybrać włosy naturalne czy syntetyki z możliwością kręcenia i prostowania(będą chyba lżejsze od naturalnych).
No i ostatnia rzecz boję się trochę "tych łysych placków"o których już kilkakrotnie pisałyście.Czy jest taka możliwość aby te clipy wpinać nie zawsze w tym samym miejscu?
Z góry dziękuję za porady,pozdrawiam
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 22:21   #155
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Mam prośbę do osób, które znają odcień 220/60A z Profibrów. A najlepiej jak mają porównanie z kolorem 22. Chodzi mi o to, który z nich jest jaśniejszy? Czy może różnią się tylko odcieniem? Ostatnio zamówiłam 22 i nie do końca pasował do moich. Tzn. w porównaniu z moimi włosami miał odcień żółtawy. Więc potrzebuję czegoś bardziej wpadającego w platynę. Z góry dzięki za pomoc.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 08:39   #156
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które noszą włosy na clip-on'y.
Planuję w niedługim czasie zdjąć moje przedłużane włosy (końcówka lateksowa do zgrzewarki) i dla odmiany (muszę nieco zregenerować moje natwątlone włosy:-(
planuję kupić włosy na clipy.
Chciałabym się poradzić czy lepiej kupić gotowe już z doszytymi spinkami czy kupić osobno taśmę i spinki i podoszywać.I czy wybrać włosy naturalne czy syntetyki z możliwością kręcenia i prostowania(będą chyba lżejsze od naturalnych).
No i ostatnia rzecz boję się trochę "tych łysych placków"o których już kilkakrotnie pisałyście.Czy jest taka możliwość aby te clipy wpinać nie zawsze w tym samym miejscu?
Z góry dziękuję za porady,pozdrawiam
Wiec tak najlepiej kupic wlosy i doszyc spinki chyba ze w gotowych znajdziesz taki kolor jaki ci odpowiada Tylko ze jesli bedziesz krecila czesto wloosy naturalne to sie beda koltunic.Przy synetkach mniejsza szansa na koltunienie,ale znowu nie mozna ich krecic
No wlasnie co do tych plackow te wlosy mozna nosic codziennie,ale ogolnie to one polecane sa na jakies okazje
Ja nosze tylko czasami i zadnych plackow nie mam,ale znajoma nosila codziennie i jakies tam placki ma
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 09:20   #157
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które noszą włosy na clip-on'y.
Planuję w niedługim czasie zdjąć moje przedłużane włosy (końcówka lateksowa do zgrzewarki) i dla odmiany (muszę nieco zregenerować moje natwątlone włosy:-(
planuję kupić włosy na clipy.
Chciałabym się poradzić czy lepiej kupić gotowe już z doszytymi spinkami czy kupić osobno taśmę i spinki i podoszywać.I czy wybrać włosy naturalne czy syntetyki z możliwością kręcenia i prostowania(będą chyba lżejsze od naturalnych).
No i ostatnia rzecz boję się trochę "tych łysych placków"o których już kilkakrotnie pisałyście.Czy jest taka możliwość aby te clipy wpinać nie zawsze w tym samym miejscu?
Z góry dziękuję za porady,pozdrawiam



w zyciu wlosy ci sie nie zregeneruja jesli bedziesz gnebic je klipsami... jesli masz zamiar nosic je codziennie to naprawde ci odradzam... bo ja pozbylam sie w ten sposob sporej czesci moich wlosow...


kolory profibre sa takie jak naturalnych, 22 jest lekko zoltawym odcieniem, platyna to 613
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 09:30   #158
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
w zyciu wlosy ci sie nie zregeneruja jesli bedziesz gnebic je klipsami... jesli masz zamiar nosic je codziennie to naprawde ci odradzam... bo ja pozbylam sie w ten sposob sporej czesci moich wlosow...


kolory profibre sa takie jak naturalnych, 22 jest lekko zoltawym odcieniem, platyna to 613

nic podobnego. wlasnie 613 jest kolorem waniliowym, zółtym powiedzialabym lalkowatym i nie ma nic wspolnego z platyna. kolor 22 jest bardziej chłodny i stonowany.natomiast jesli ktos uzywa plukanki fioletowej to zaden z tych odcieni pasowac nie bedzie, bo zaden z nich nie ma w sobie nic z fioletu.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:20   #159
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
nic podobnego. wlasnie 613 jest kolorem waniliowym, zółtym powiedzialabym lalkowatym i nie ma nic wspolnego z platyna. kolor 22 jest bardziej chłodny i stonowany.natomiast jesli ktos uzywa plukanki fioletowej to zaden z tych odcieni pasowac nie bedzie, bo zaden z nich nie ma w sobie nic z fioletu.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Znalazłam jeszcze odcień 220/60A. Jak on wypada w porównaniu z 22?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:25   #160
Activia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Witam wszystkich
Mam pytanie i mam nadzieje,że ktoś zna na nie odpowiedź.Przez jakieś pół roku zapuszczałam grzywkę jednak będąc wczoraj u fryzjera,fryzjerka źle mnie zrozumiała i ścięła mi grzywkę na krótko Zastanawiam się czy jest możliwość przedłużenia grzywki kreatynowymi pasemkami (lub pasemkiem)?
Activia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:38   #161
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Activia16 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam pytanie i mam nadzieje,że ktoś zna na nie odpowiedź.Przez jakieś pół roku zapuszczałam grzywkę jednak będąc wczoraj u fryzjera,fryzjerka źle mnie zrozumiała i ścięła mi grzywkę na krótko Zastanawiam się czy jest możliwość przedłużenia grzywki kreatynowymi pasemkami (lub pasemkiem)?
Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak kreatynowe pasemko. Możesz doczepić sobie pasemka metodą keratynową. Ale twoja grzywka nadal będzie krótka,tylko pod nią zostaną doczepione włosy, tak że będziesz miała jakby 2 warstwy: swoją krótką grzywkę i pod spodem dłuższe doczepione włosy. Oczywiście trzeba będzie to wycieniować, żeby zatrzeć granicę. No i jedno pasemko na pewno nie wytarczy. Będziesz potrzebować co najmniej 5.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:49   #162
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Powoli studiuję ten potrójny wątek, ale jeszcze nie dotarłam do potrzebnej mi informacji, a zależy mi baaaardzo na czasie.

Chciałabym zakupić sobie clip-in(on?) w niestandardowych kolorach[typu niebieskie, czerwone itp.]. Zastanawiam się jednak czy lepiej, aby to były włosy syntetyczne jak np.
http://www.allegro.pl/item393323180_...8_kolorow.html
czy naturalne
http://www.allegro.pl/item395744815_...kie_50_cm.html

Naturalne są chyba lepsze, ale po takim farbowaniu muszą być strasznie zniszczone?
Nie chce poddawać włosów żadnym zabiegom stylizacyjnym, więc równie dobrze mogłyby być syntetyki? Czy one bardzo różnią się fakturą? Pewnie są bardzo błyszczące.


Przeważnie w wątku poruszane są tematy pasm w naturalnych kolorach. Jeśli wiecie gdzie jest moje zagadnienie będę wdzięczna za odesłanie
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 14:43   #163
karolinka89
Raczkowanie
 
Avatar karolinka89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dziewczyny!!!

A ja mam pytanie odnośnie metody mikroringów
Mam zamiar sobie przedłużyć włosy, chce zakupić naturalne pasemka i teraz pytanie:
ile najlepiej zamówić sobie pasemek? Dodam, że mam dość gęste włosy, długość - troche za ramiona.
Jakiego sprzedawce na allegro możecie polecić?
Z góry dziękuje
__________________
JF!
karolinka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 16:59   #164
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

boze ile tu narzekania ...i nie wiem kto wam zaklada keratyne ale ja nosze juz 2 lata i nie ma rzadnej filozofii w zakladaniu.mi sie nie wyczesuja,tzn jak normalne wlosy,traktuje je jak swoje i sa super.nawet nie czuje ze je mam (100 pasemek),zdejmuje je w godzine acetonem a wlosy moje sa jakie byly.a najlepsze jest to ze na doczepione nie nakladam zadnych mazidel a jedwab tylko na koncowki i sa o niebo lepsze i "sypkie" jak moje naturalne i nikt sie nawet nie domysla ze sa doczepione.wymieniam mniej wiecej co pol roku ,indyjskie.
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 18:43   #165
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

osa ja nie narzekam nosze juz tez prawie 2 lata keratyna na ultradzwieki i jestem bardzo zadowolona tylko te plyny slabo ja rozpuszczaja a ja jestem niecierpliwaa swoich wlosow nie bede polewala acetonem bo mam rozjasniane a aceton to jednak aceton
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 19:49   #166
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Jakbym miala dzis robic podsumowanie to :
- z naturalnych wlosow wybralabym Balmain (wyjatkowo dobrze sie nosily , dobra jakosc, po ok. 6 miesiecznym noszeniu nadaja sie ponownie ) .
Przez te kilka lat nosilam tylko rozne indyjskie , slowianow nie znam- nie wiem wiec jakie sa.
- z syntetykow wybralabym zdecydowanie Profibry .

Niektorzy z kolei chwala Monofibry i te choc bardziej podoba mi sie ich ksztalt mi akurat nie pasowaly . Kwestia gustu.
Profibry byly moim zdaniem rewelacyjne. Mialam zalozone metoda pasemkowa , tylko takiej metody zwolenniczka jestem.

Wada metod pasemkowych jest spore wyczesywanie sie pojedynczych wlosow . I taka prawda . Czasem wyczesuje sie wiecej czasem mniej.

Mialam juz ultradzwieki i te nosily sie najlepiej , tyle ze dzis wybralabym osobe dokladna .
Moje laczenia ultradzwiekowe kilka lat temu byly niechlujne i brzydkie . Jednak sama metoda byla super.

Racoon z kolei jest wygodny , mialam go raz ale jednak wole keratyne , ktora mialam juz 3 razy . Wytrzymalosc podobna ,choc moze nawet i keratyna mi sie lepiej spisala.
Kwestia przyzwyczajenia , glupi sentyment. Zalezy jakie kto mial przygody z keratyna .
Raz pani z allegro odwalila mi pasemka keratynowe tak , ze po pierwszym myciu zsunely sie tak jak przy miesiecznym odroscie. Powyjmowalam je sama.
Inne keratyny wytrzymaly mi po 6 miesiecy.

Mysle dzis , ze wybralabym raczej osobe zaufana , godna polecenia i taka juz mam. Robilam u niej wlosy , czytam opinie innych osob i nie potrzeba mi wiecej kombinowac jak jej ufam.

Kusi mnie metoda " clip ..." bo nie mam mozliwosci przeprowadzania czestych korekt , jednakze boje sie fuszerki , jaka ja sama z pewnoscia odwalilabym sobie na glowie .

Kusi mnie jeszcze zalozyc wlosy metoda kerawax i pikoloprimo. Kto wie , moze tego akurat szukam ?
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 20:33   #167
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
nic podobnego. wlasnie 613 jest kolorem waniliowym, zółtym powiedzialabym lalkowatym i nie ma nic wspolnego z platyna. kolor 22 jest bardziej chłodny i stonowany.natomiast jesli ktos uzywa plukanki fioletowej to zaden z tych odcieni pasowac nie bedzie, bo zaden z nich nie ma w sobie nic z fioletu.
renihair-ma racje co do koloru.
dodam,że jest możliwość wypłukania syntetyków niebieską płukanką-lub niebieskim lekarstwm o nazwie GENCJANA(sprawdzione).da to trochę odcien platynowo-białawy.nie polecam spacerów po deszczu,bo płukanka maluje tylko po zewnętrznej powłoce "włosa".
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 22:26   #168
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ehh,nie narzekam na konkretne osoby tylko ogolnie stwierdzam ze malo jest osob zadowolonych z tej metody.a co do rozpuszczania keratyny to nie jest czysty aceton i nie polewa sie do na wlosy tylko dozuje na zgrzew,ja tez mam jasny kolor.takze macie jakiegos pecha z tym wszystkim.tyle problemow jak sobie
tu poczytalam ze glowa boli.
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 23:40   #169
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

hm mi chodzi o to, ze plyny do sciagania tez z zawartoscia acetonu zapewne trzeba w miare dlugo trzymac a ja chcialabym wylac kilka kropel i sciagac, nie chodzilo mi tez o lanie acetonem po glowie, tylko na zgrzew a wiadomo,z e zawsze troche sie do wlosa dostanie ale rozumiem juz, ze nie chodzilo ci o czysty aceton, ja poprostu chcialam cos innego niz te plyny wyprobowac, zeby moze szybciej bylo
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 09:32   #170
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

nie slyszalam o niczym innym do sciagania z plynow..ja daje kilka kropel i rozgniatam to no i sie zsuwa.a nie zauwazylam zeby taka dawka miala jakis wplyw na moje wlosy.to szybko wysycha takze nie musisz sie tak obawiac.ja tez jestem nieciepliwa i szlag by mnie trafil jakbym miala to sciagac godzinami.tylko jak chcesz to zdjac umiejetnie zeby 2 raz je wykorzystac to troche cierpliosci niestety bedzie potrzebne,to musi byc ciezko,ale moze masz jeszcze za twarda keratyne..
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 11:31   #171
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
hm mi chodzi o to, ze plyny do sciagania tez z zawartoscia acetonu zapewne trzeba w miare dlugo trzymac a ja chcialabym wylac kilka kropel i sciagac, nie chodzilo mi tez o lanie acetonem po glowie, tylko na zgrzew a wiadomo,z e zawsze troche sie do wlosa dostanie ale rozumiem juz, ze nie chodzilo ci o czysty aceton, ja poprostu chcialam cos innego niz te plyny wyprobowac, zeby moze szybciej bylo
pisałam ci ,żebys spróbowała naftą kosmetyczną.kupisz w sklepie zielarskim,albo w aptece
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 11:56   #172
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Bodajze Balmain ma fajny aparat do zdejmowania pasemek keratynowych , ma maly dozownik na plyn i szczypczyki .
Najpierw sie skrapla pasemko poprzez delikatnie naciskanie sprzaczki a potem jest jeden zdecydowany KLIK i pasemko nienaruszone samo odpada. Super to jest , nawet nie boli.

Niestety to jest dobre dla osob pracujacych zawodowo ta metoda , bo nie dosc , ze drogi ten aparacik to i skraca do minimum czas zdejmowania pasemek.

Drugi raz zdejmowalam sama .
I zeby nie przyszlo komus do glowy pasemka skroplone plynem do zdejmowania ugniatac palcami !
Moj maz tak wlasnie zalatwic palce , ze puchly mu i obieraly sie tygodniami.
No nic , madry polak po szkodzie .
Do tego sa szczypczyki i trzeba takie pasemko ugniatac. Jest to i tak pracochlonne i wymaga czasu .

Ale moj najlepszy patent na zdejmowanie keratyny jest taki, ze ja podgrzewam chwilke zgrzew zgrzewarka ( no ja akurat mam) i schodzi z miekkim laczeniem bez trudu .
Niestety resztki trzeba albo wyczesac albo usunac plynem.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 12:12   #173
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

t margo wiem wiem, juz mam nafte ale czekam na nowe wlosy i dopiero sciagam te, zobaczymy jak pojdzie
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 14:10   #174
gizia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

cześć!! ja mam małe pytanie zastanawiam się ile potrzeba pasemek aby przedłużyć włosy metodą mikro ringów? od czego zależy ilo zakładanych pasemek? proszę o pomoc
gizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 14:44   #175
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez gizia19 Pokaż wiadomość
cześć!! ja mam małe pytanie zastanawiam się ile potrzeba pasemek aby przedłużyć włosy metodą mikro ringów? od czego zależy ilo zakładanych pasemek? proszę o pomoc
Zależy od gęstości Twoich własnych włosów.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 20:59   #176
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Hej słuchajcie mam pytanie czy ktoras z was wie gdzie kupic wlosy clip on w lodzi? plisss
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 08:35   #177
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez gizia19 Pokaż wiadomość
cześć!! ja mam małe pytanie zastanawiam się ile potrzeba pasemek aby przedłużyć włosy metodą mikro ringów? od czego zależy ilo zakładanych pasemek? proszę o pomoc
Zalezy jak geste masz wlosy

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
Hej słuchajcie mam pytanie czy ktoras z was wie gdzie kupic wlosy clip on w lodzi? plisss
W Lodzi chyba nie kupisz ale pewna nie jestem Wiem tylko ze w Wawie sa
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 08:51   #178
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

wiem,ze wawie sa:/kurcze tylko nie chce mi sie robic tej drogi:/ mozne ktos inny wie gdzie sa w lodzi?
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 08:59   #179
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

A tak z ciekawości. W Krakowie jest jakiś sklep z włosami?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 09:14   #180
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

dziewcyznki mozecie mi kogos polecic z allegro co ma naprawde dobre i sprawdzone przez was wlosy naturalne slowianskie?ja obecnie nosze na keratyne europejskie ale moze sie skusza na lepsze...bede wdzieczna za odpowiedzi
pozdrawiam
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.