Wymienię mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 11:06   #1
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.

mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))


NIEAKTUALNE


SZUKAM :

  • produkty marki NATESSANCE - seria SWEET COTTON i pielęgnacja dla dzieci - zwłaszcza produkty do kąpieli
  • serum Guerlain Issima SOS !!!
  • CHANEL - cień OMBRE ESSENTIELLE w odcieniu BERRY
  • kredka do powiek LE CRAYON YEUX EYE DEFINER LINER w odcieniu BERRY
  • szampon ICE Washer Joico,
  • La Roche Posay cień 05 Heliodore,
  • TIGI Bed Head HEADRUSH - nabłyszczacz do włosów
  • MAC Fluidline w odcieniach ciemnego brązu i zieleni, ewentualnie jakiś ciekawy grafit
  • SEPHORA - peelingi do ciała w tubkach,
  • The Body Shop- kosmetyki z serii HEMP zwłaszcza krem do stóp
  • wypiekany cień PUPA z najnowszej kolekcji w odcieniu najjaśniejszym, kremowym !!!
  • odżywka Kerastase Ciment
  • Angel TM
  • olejki kąpielowe, jakieś ciekawe błota do ciała, peelingi dobrych marek
  • ciekawe paletki cieni wysoko- i średnio półkowych w ciepłych odcieniach brązów, zieleni, żółci, złota , pomarańczy, beży , najchętniej czwórki Shiseido, dwójki Guerlain - odpadają matowe !!!
  • szampon wzmacniający MATRIX Biolage
  • kosmetyków marki CLARENA - ampułki nawilżające, napinające i wyciszające,
  • krem do ciała NUXE
  • Fioravanti Rene Furterer balsam prostujący do włosów
  • Yvresse Legere
  • pomadka do ust Forever Living i Eco Cosmetics,
  • olejki do kąpieli - Profarm grejpfrutowy, kapsułki Gal do kąpieli
  • zapachów - niszowców, słodkich, orientalnych, kadzidlanych, np. Daim Blond SL, za które wiele oddam


a poza tym właściwie wszystkiego, co mi wpadnie w oko




DOKŁADKI !!!

Clinique Shimmering Tones w odcieniu 04 bare bronze, ubytek w granicach 5%, kartonik,


za rzeczy z mojej wish-list mogę oddać również:

Guerlain Blush 4 Eclats (Modelujący poczwórny róż do policzków) w odcieniu 02 Soleil Couchant , kartonik, pędzelek, użyty 3 razy

Clinique Cream Shaper for Eyes - 110 Deep Cobalt, nowy, kartonik

Clinique Cream Shaper for Eyes - Egyptian, 1 temperowana, kartonik

Lancome Virtuose w odcieniu 011 Black Carat - głęboka czerń, nowe, nieużywane, w kartoniku

Lancome, zestaw - tusz L'extreme, 30 ml płynu do demakijażu oczu i 5 ml kremu pod oczy


zestaw miniaturek, nowe, nieużywane, w kartoniku
Amarige 4 ml
Very Irresistible Sensual 4 ml
Insolence 5 ml
Ghost Deep Night 10 ml
Ange ou Demon 4 ml





AKCESORIA


pędzel do cieni Sephora nr 8, z czarną rączką, użyty kilka razy, wyprany, zdezynfekowany, stan idealny

pędzel do cieni Clinique eye shader z metalową srebrną rączką, raz użyty, wyprany, zdezynfekowany, stan idealny

nowy pędzel The Body Shop Face/Body - kupiony w weekend w Galerii Bałtyckiej przez mojego męża, ale niestety mimo wizażowego KWC, mi się nie podoba

nowy pędzel The Body Shop do różu - kupiony w zeszłym tygodniu w Galerii Bałtyckiej, niestety nie podoba mi się jak powyższy do twarzy

pędzelek do cieni INGLOT 9S, raz użyty, wyprany, niestety dla mnie zbyt sprężysty

pędzle Sephora XXL - kupiony wiosną zeszłego roku, używane, w stanie wręcz idealnym, oczywiście wyprany, również zdezynfekowane jakimś płynem dzięki uprzejmości mojej kosmetyczki


SUPLEMENTY

Suplement diety Oli-Femin Puritans Pride - opakowanie 50 kapsułek, zjadłam 4, albo 5 kapsułek, kartonik, ważny do 31.05.2010 r., w zeszłym tygodniu kupiony w aptece
Działanie:
Preparat poprawia jędrność skóry, odżywia ją, zapobiega pojawieniu się wyprysków, łojotoku, stanów zapalnych, zapobiega suchości skóry, opóźnia jej wiotczenie, zmniejsza skłonność do przebarwień i podrażnień, łagodzi zmiany zapalne związane z trądzikiem różowatym, łuszczycą i atopią; łagodzi dolegliwości związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, menopauzą i okresem pomenopauzalnym; wzmacnia układ immunologiczny i kondycję stawów, działa przeciwzakrzepowo, przeciwzapalnie, a także hamuje nadmierną kurczliwość naczyń krwionośnych

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:33
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:07   #2
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

PERFUMY DO WYMIANY :

L'Air du desert marocain by Tauer Perfumes - mogę zrobić odlewkę do 15 ml

odlewka 15 ml Bois Oriental w atomizerze

Shiseido ZEN, mini 5 ml, kartonik

Madness Chopard ok. 45-47 ml z 50, kartonik

Theorema Fendi ok. 95 ml ze 100, kartonik

Nina Ricci, Les Belles, Delice d'epices, 30 ml z ubytkiem ok. 2-3 ml, kartonik

Organza Indecence odlewka 10 ml

Max Mara edp - 20 ml, nowe, ofoliowane, przyniosły Elfy Mikołaja, ale zapach nie dla mnie, więc chętnie wymienię na inny zapach

Serge Lutens Un Bois Vanille flakonik 50 ml, brakuje ok. 10 ml, nie mam kartonika

LL Lempickiej, 80 ml, zostało ok. 45-50, chyba nie mam kartonika

odlewka Premier Figuier Extreme - 20 ml

odlewka Parfum d'Empire Osmanthus Interdite ok. 8 ml w atomizerze

CSP Vanille Canelle ok. 35/50 ml, kartonik

Neonatura Cocon - 15 ml, ubytek kilka psików, niestety już miałam ten zapach i jakoś nam ciągle nie po drodze

Cedre SL - nowa flaszka testowana 3 razy, ubytek malutki, kartonik nadal w folii,

Jean-Charles Brosseau Violette-Menthe zostalo ok. 25 ml z 30, kartonik,
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14112

woda toaletowa Jacomo Paradox Green Woman - mini flakonik do torebki, 10 ml, ubytek ok. 1,5 ml
Głowa :mandarynka, bergamotka, czerwony pieprz, fiołek
Serce: skóra, goździk, róża, ylang-ylang, kwiat pomarańczy
Baza :ambra, sandał, cedr, wanilia, piżmo

Scent Intense wersja parfum roll-on, użyte 2 razy, jest też kartonik, welurowy pokrowiec, pojemność 15 ml

zestaw miniaturek Jean Paul Gaultier, Classique i Le Male, każda po 3,5 ml, zamknięte w plastikowej kopule, każda raz testowana,

Sublime Vanilia Lily Prune
- 30 ml z ubytkiem ok. 5 ml, tutaj można poczytać co nieco http://nowsmellthis.blogharbor.com/b...24/968860.html

woda toaletowa niemieckiego duetu Maurer+Wirtz - Free World 25 ml, brakuje 3-4 ml, zapach bardzo przypomina HC White Givenchy

Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien
EDP kartonik, 30/50 ml

Voile d'Ambre YR - 50 ml z ubytkiem 5-8 ml

miniaturka Joy Patou - 5 ml,

Eaux de Caron Forte, 60/100 ml, bez kartonika

Angel Glittering Body Powder w solniczce, 75 g, użyty 4 razy, kartonik

Angel TM, CELESTIAL BODY CREAM krem do ciała, 200 ml, słoik z zakrętką, kartonik odrobinę sfatygowany, raz użyty w święta, ale mam zapas, więc wymienię na coś ciekawego



PAZNOKCIE:

Inglot dry&shine 9 ml, kartonik, użyty może ze 3 razy, ubytku nawet nie widać

oliwka do skórek i paznokci IBD o zapachu lawendy - 14 ml - użyta 2 razy,

Inglot Nail Whitener 04, lakier optycznie wybielający, ubytek ok. 2 ml z 16 ml



WŁOSY STYLIZACJA:

Matrix Vavoom pianka nadająca objętość 250 ml, użyta 5 razy, mocna

Sante - Farba roślinna do włosów brąz 100g, w kartoniku, nowa
SANTE Roślinne farby do włosów są mieszanką pszennych protein, alginatu, henny, Cassi, zmielonych łupin orzecha laskowego, korzenia ratanii, indyga, kawy, czerwonego buraka i korzenia rabarbaru. Rodzaj składników w mieszance i ich ilość są w każdej farbie różne.

pianka nadająca objętość Wella SP Supermousse 300 ml użyta 5 razy,

Paul Mitchell Smoothing Style Gloss Drops 100 ml, ubytek ok. 20% , buteleczka z pompką
http://www.paulmitchell.com/Products...lossDrops.aspx

pianka do włosów Biosilk Farouk Silk Mousse: pH 5,0 kremowa pianka ze skoncentrowanym jedwabiem . średnio usztywniająca, maksymalnie zwiększa objętość włosów . czyni włosy podatnymi na stylizację. bez alkoholu- nie wysusza włosów. pojemność 350 g, użyta 4 razy

NU:U Heights Root Lift Spray 150ml - By GHD UK ubytek ok. 1/6 ze 150 ml spray nadający objętość, lekko utrwala, strukturyzuje włosy cienkie i delikatne
http://www.ghd-uk.co.uk/lift_spray.php

Schwarzkopf got2b megalomiania big volume mousse, pianka nadająca objętość i utrwalająca fryzurę 250 ml, raz użyte 2 kulki wielkości mandarynki, niestety dla mnie za mocno utrwala

SCHWARZKOPF OSIS SPARKLER nabłyszczacz w sprayu, pojemność 250 ml, użyty kilka razy, ubytek niewielki


SZAMPONY

L'oreal Elseve szampon do włosów farbowanych, ten czerwony, użyty 3 razy

Sante - Szampon Henna Volume 200ml, raz użyty, zawiera miód, piwo i bezbarwne wyciągi z henny, dodaje sprężystości, objętości i blasku

Biosilk- szampon + odzywka wygładzające - 2x50 ml z 5 ml ubytkiem

Biosilk- szampon + odżywka silk therapy - nowe, 2x50 ml w kartoniku

szampon NU:U do włosów farbowanych, vibrance colour protection shampoo 250ml, użyty chyba 3 razy,

szampon L'oreal gloss color w odcieniu złocistej miedzi- 250 ml, ubytek ok. 1/4


ODŻYWKI

Sante, Care Balm, odżywka do włosów w piance, bez spłukiwania, ubytek ok. 15 % ze 150 ml, nie była od nowości napełniona do końca, zawiera proteiny pszeniczne i wyciąg z drzewa morniga

Fekkai Anti-Frizz Silkening Creme krem wygładzający bez spłukiwania, ubytek ok. 30% ze 100 ml

Gliss Kur odżywka 2-fazowa z jedwabiem, różowa, bez spłukiwania, zostało 60%

I Coloniali Millet seeds for hair - light infusion fluid for treated hair - odzywka z wyciągiem z nasion prosa , 125 ml, raz użyta, ubytek ok.5 ml

spray kontrolujący do tłustej skóry głowy Rene Furterer z serii CURBICIA - ubytek wynosi ok. 25% ze 100 ml, moje włosy znowu są bardziej suche, więc już mi się nie przyda, tutaj można o nim sporo poczytać
http://www.lumiere.pl/product_info.p...cf1e60fdd98185

Dermedic Hair - Capilarte - Aktywny Tonik przeciw wypadaniu włosów. Potrójny mechanizm przeciwdziałający utracie włosów. zostało ok. 60% ze 100 ml

odzywka do włosów australijskiej marki Jurlique - Sandalwood Conditioner - opakowanie 300 ml, ubytek w granicach 20%

Bumble and Bumble - Creme de Coco - 250 ml, ubytek ok.30 %
jeden z najpopularniejszych produktów marki BB, skład to odżywcza mieszanka wyciągu z orzecha kokosowego, wyciągu z malwy, masła z amazońskiej palmy murumuru oraz ekstraktu z pestek ostu mlecznego. Preparat ma działanie mocno nawilżające, nabłyszcza ale nie obciąża, włosy są miękkie i łatwe do ułożenia. na włosach trzyma się 2 minuty, po czym spłukuje, lista naturalnych składników jest bardzo długa, jak dorwę aparat mogę zrobić zdjęcie, za stroną firmową podaję w skrócie:
# Cocos Nucifera (Coconut) Oil: conditioning, sheen
# Cocos Nucifera (Coconut) Extract: moisturizing, shine
# Astrocaryium Murumuru (Palm Tree) Butter: moisturizing, shine
# Malva Sylvestris (Mallow) Extract: Moisture-rich, soothing
# Silybum Marianum (Milk Thistle) Extract: protects
# Ximenia Americana (Wild Olive) Seed Oil: softening

Toni & Guy - Rapid Response Leave in Conditioner - opakowanie 75 ml, użyta 2 razy, odżywka bez spłukiwania do włosów suchych, zniszczonych, bez życia

Fekkai, Hair Mask with Shea Butter opakowanie 40 g, zostało trochę ponad połowa

Cosmetici Dora Splendor odzywka w piance bez spłukiwania totalna odbudowa włosa kremowy mus do włosów osłabionych, matowych, zmęczonych, zestresowanych, po zabiegach chemicznych
można też stosować jako kompres nakładając większą ilość pianki na skórę głowy i włosy, po 10 minutach spłukać - opakowanie 250 ml, użyta kilka razy, ubytek oceniam z zapasem na -20%

maska relaksująca do włosów Wella SP 3.0 Enrich z pochodnymi kaszmiru - ubytek ok. 30 % z 200 ml,
Wzmacnia strukturę włosów, Nadaje włosom miękkość i aksamitną delikatność, Ułatwia rozczesywanie włosów oraz zapobiega mierzwieniu się włosów

Rene Furterer -z serii Curbicia maseczka do przetłuszczającej się skóry głowy ,75 ml, użyta raz, nie mam niestety czasu i cierpliwości, maseczka jest na rynku polskim chyba niedostępna, maseczkę nakłada się na skórę przed myciem włosów, potem sie ja spłukuje i myje włosy,



CIAŁO


Scholl krem odżywczo-nawilżający do stóp i paznokci, zostało ok. 60% z 75 ml,

LRP Podologics krem do stóp, 100 ml, zostało ok. 50%

Dr.Belter samtea body&balance perfect recovery body balm, produkt niemiecki, 250 ml, w kartoniku, raz przetestowany, dostępny tylko w salonach kosmetycznych, skład bogaty w naturalne składniki, ujędrniający i nawilżający do stosowania na wymagające partie ciała, jak biust, brzuch, uda itp.

Mineral Care masło do ciała o zapachu wanilii, 300 ml, nowe, zaplombowane

A-DERMA Exomega emollient cream - zostało 30% z 200 ml

I Coloniali aromatyczny balsam do ciała z serii Mirra&Mirra, 150 ml, kartonik, raz przetestowany,

Nivea, olejek pod prysznic, nowy, 200 ml

Lancome Flash Bronzer Self-Tanning Body Spray , 125 ml, kartonik, raz użyty na nogi, a drugi raz na całe ciało, bardzo fajny produkt nadający naturalnie wyglądającą opaleniznę z efektem glow,

żel do mycia ciała NUXE Reve de Miel, ubytek ok. 40 %,

Avene triXera zmiękczający żel do mycia dla skóry suchej i wrażliwej - opakowanie 400 ml - użyty 1 raz, niestety moja córka nie chce sie nim myć i musiałam powrócić do provegolu
Wskazania: Łagodne oczyszczanie twarzy i ciała niemowląt, dzieci i dorosłych przeznaczone do: skóry atopowej, skóry suchej lub bardzo suchej, skóry przesuszonej w wyniku stosowania leków. Do użytku codziennego.

Hipp oliwka pielęgnacyjna, nowa, 200 ml

Galenic Elancyl pianka nawilżająca i rewitalizująca do mycia ciała , ubytek 20 % z 200 ml, seria z wyciągiem z bluszczu

Etiaxil roll-on do skóry wrażliwej, użyty chyba 2 razy,

Galenic żel tonizujący pod prysznic, nowy , zafoliowany

NUXE SPA TONIFIC EXFOLIATION Żel - peeling do ciała. Dla wszystkich rodzajów skóry. 200 ml - ubytek w granicach 10%[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2009-03-26 o 11:43
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:09   #3
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

USTA

Sante - ochronny balsam do ust, 10 ml w tubce, użyty 4 razy, kartonik, dopiero co otwarty - Skład:Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Tricaprylin, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cera Flava (Beeswax),Lanolin, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax,Mica, * aus biologischem Anbau 6 Argania Spinosa Kernel Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Parfum (Essential Oils),Tocopherol, CI 77891, CI 75470

Figs And Rouge - balsam ochronny, może być używany do ust, na twarz i ciało, 8 ml, metalowa puszeczka, raz użyty, Pachnie różą i pelargonią.
Produkt w 100% naturalny, składniki pochodzące z upraw organicznych
Skład: Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum parki (Shea Butter), Cera alba, Rosa canina Fruit Oil, Calendula officinalis Flower Oil, Pelargonium graveolens Flower Extract, Citral* Geraniol* Citronellol* Limonene* Linalool *.

Smashbox błyszczyk do ust Lip Gloss w odcieniu Candid -bladoróżowy ze złotą poświatą, pojemność 4,5 ml, kartonik, raz przetestowany na dłoni

błyszczyk LipFusion Collagen Lip Plump Color Shine - Clear 8.22g, kartonik

błyszczyk Make-up Studio Supershine, 9 ml, raz testowany, delikatny opalizujący blady różyk

błyszczyk Kanebo Mode Gloss w odcieniu MG 05 Chameleon Mode - niesamowicie opalizujący odcień, na zdjęciu niestety wyszedł przekłamany, zainteresowane osoby proszę o sprawdzenie w perfumerii, użyty może 3 razy

pomadka Guerlain KissKiss w odcieniu 541 Peche Fougeuse, użyta kilkakrotnie, ubytek max 0,5 cm, mam chyba jeszcze kartonik

pomadka Clinique Colour Surge Lipstick w odcieniu Pure Posh - jest to mini wersja, pewnie ok. połowy standardowej wagi

błyszczyk Lancome Juicy Tubes Tunes odcień 93 Toffe R&B, kartonik, 15 ml, raz testowany na dłoni


KONTURÓWKI DO OCZU, MASKARY

tusz do rzęs LRP Respectissime Densifieur (Tusz pogrubiający, podkreślający i rozdzielający rzęsy) kolor czarny, 5,8 ml, kupiony w aptece, kartonik,

Maybelline Volume Express Colossal Pogrubiający tusz do rzęs - odcień czerni, uzyty kilkanaście razy, oddam jako gratis

CHANEL maskara Exceptionnel intense volume and curl nowa miniatura 3 g w kartoniku z instrukcją nakładania, odcień czerni 10 smokey noir

Estee Lauder Double Wear nowa miniatura 2,8 ml, odcień 01 black

Clinique High Impact nowa maskara, pełnowymiarowa, kartonik, odcień 01 black

kredka do powiek Dior eyeliner pencil odcień 373 Tempo - użyta kilka razy, nietemperowana, kartonik, temperówka, kupiona w perfumerii w grudniu

kremowy liner w słoiczku Clinique - odcień Black Honey, ubytek niewielki, brak pędzelka, brak kartonika- świeży, oryginalny

konturówka DIOR Waterproof Eyeliner Pencil w limitowanym, już niedostępnym odcieniu 344 Seaside Blue - niezwykle metaliczny turkus - kartonik, temperówka, ubytek z pierwotnej długości to ok. 0,5 cm,

tęczowy liner z pędzelkiem NoUBA w odcieniu 29 - brokatowa, lekko miedziana czerwień - trwały, 5 ml, użyty 5 razy

Sephora konturówka do powiek w odcieniu 06 electro marine, turkusowy, użyta 3 razy,


CIENIE

YSL cień Ombre Solo w odcieniu nr 8, czyli przepięknego iskrzącego śliwkowego fioletu, kartonik, nieużywana pacynka, waga 2 g, użyty może 3-4 razy

podwójne cienie Clinique Buttered Bronze, użyte kila razy, kartonik

piątki Dior
w odcieniu Golds, kartonik, aplikatory, ubytek w granicach 5-10
% , tylko za coś niezbędnego - np. inne piątki

potrójne "skórzane" cienie Dior, użyte 6 razy, najwięcej najjaśniejszy odcień , kartonik, aplikator

Clinique poczwórny quad w odcieniu 110 Plum Seduction, kartonik, raz testowany, aplikatory nieużywane

Clinique poczwórny quad w odcieniu 111 Choco-Latte , kartonik, użyty jakieś 5 razy, aplikatory używane

Clinique potrójne cienie w odcieniu Blushin Nude, nowe, nieużywane, kartonik

NOUBA podwójny cień w odcieniu 58, kartonik, użyty chyba 3 razy

cień Cinique colour surge soft shimmer w odcieniu 285 Toasted Almond, 2,2 g, raz użyty, kartonik

potrójne cienie IsaDora w odcieniu 83 Antique Jewels - maźnięte zaledwie, brak aplikatora,

pojedynczy cień IsaDora - odcień iskrzącej bieli, użyty kilka razy, ubytek ok. 10%

sypki cień Make-Up Studio - Shiny Effects Pearl Extra - 5 g, odcień przepięknej perłowej iskrzącej bieli , łatwo się nakłada, nie osypuje, przylega do powieki, można mieszać z innymi cieniami,

cień do powiek IsaDora pojedynczy, okrągły odcień 82 Shell, chłodny odcień rozświetlającego różo-beżu,

potrójne cienie Bourjois perłowy ecru, miedź i brąz, używane, najjaśniejszy zużyty w 1/3 pozostałe w granicach 10% - oddam jako gratis, gdyby ktoś chciał wypróbować, bo choć wszystko z nimi ok, to niestety nie znam terminu ważności

odsypka cienia Gosh w kolorze Sunstone, Cinamon, Pineapple każdego 1/4 łyżeczki od herbaty

kasetka magnetyczna Quatro z limitowanej kolekcji ArtDeco , używana, lekko zarysowana, z mechanicznym zamknięciem

kasetka magnetyczna ArtDeco
największa, na 10 cieni, używana, lekko porysowana

cienie magnetyczne ArtDeco
: odcień 22 - iskrzący miedziany brązik - zużycie 10%, 37 - jasny satynowy brązik - zużycie ok. 10%, 49 - butelkowa zieleń - zużycie ok. 5 %

sypki cień Inglot - turkusowy, oddam połowę opakowania

sypki cień Inglot - pomarańczowy, kartonik, użyty 3-4 razy

podwójne cienie Paul Sagane nr 242 odcień złocistego beżu i ciepłego brązu, oba metalizujące, użyte jakieś 5 razy

sypki cień Nouba, 1,5 g, odcień 35 - opalizująca ciemna zieleń, 2 razy użyty

granatowy sypki cień Inglot, nr 32, kartonik, kilka razy użyty

sypkie cienie Inglota, 2 odcienie fioletu, cienie z kartonikami, raz testowane, 2 g

pojedynczy cień Clinique Soft Shimmer w odcieniu Twiglet, raz testowany, kartonik, pacynka w komplecie

cień-ozdoba do ciała Inglota nr 56 połyskujące złoto-białe drobinki, raz użyty do zrobienia kresek na powiece

cienie poczwórne Illuminance Powder Shadow Revlon w odcieniu 02; Jazzy Berry, każdy raz użyty,

cienie sypkie Inscene Light up!, waga 3 g, każdy użyty 2 razy, odcienie 38 - iskrzący brąz i 64 srebrno-zielonkawy, oba niesamowicie połyskują i iskrzą, niemiecka marka, mało u nas znana

cienie The Body Shop, każdy maźnięty ok. 3 razy,
  1. Eye Colour 07 - 1,8 g - kawa z mlekiem
  2. Eye Colour 22 - 1,8 g - fiolet lekko śliwkowy
  3. Eye Shimmer 02 - 1,4 g - nadaje złoty opalizujący połysk

3 cienie ArtDeco - odcienie 223, 23 i 44, połyskujące, jaśniejsze niż na foto,delikatny pomarańcz, łosoś i złota cytrynka , zużycie gdzieś w granicach 20 %, kasetka w stanie dobrym, normalne ślady użytkowania



PUDRY, RÓŻE, BRONZERY


Estee Lauder, Amber Bronze, Cool Bronze Loose Powder SPF 8 (Puder sypki brązujący) w odcieniu 11 Sun Kiss, nowy, nieotwierany, to limitowanka sprzed 4 lat, wzięłam sobie opakowanie na zapas, ale nie zużyję patrząc na to, ile mi ubywa z pierwszego

Dior Bronze Sunshine Blush 005 Spicy Desert , nowy, nieużywany, pełen komplet z idealnie wyglądającym kartonikiem

Chanel, Soleil Tan de Chanel w odcieniu 61 Desert Corail, waga 11 g, użyty kilka razy, ubytek niewielki, kartonik, welurowy pokrowiec, nieużywany pędzelek

Shiseido Luminizing Powder w odcieniu L1, ubytek w granicach 10%, pędzelek używany, wypiorę do wymiany, kasetka pudru porysowana od noszenia w torebce

puder jedwabny Hauschka - solniczka 50 g, pudru zostało do połowy wysokości opakowania, sądzę, że mogło zostać w granicach 30 g, ale nie daję głowy

Dior Shimmer w odcieniu 002 Amber Diamond, 10 g, użyty kilka razy, kartonik,

POUT baked spise shimmer swirl - prasowany puder brązująco-nabłyszczający, waga 8,5 g, kartonik, użyty kilka razy, ubytku nie widać

Collistar Extra Light Bronzing powder/blush , używany sporadycznie ubytek niezauważalny, kartonik chyba powinnam znaleźć, waga 9 g, odcień 2 Cognac,

puder sypki Shu Uemura, kartonik, używany, odcień transparentny, waga 20 g, ubytek może 10-15 %

puder prasowany MAC Mineralize Skinfinish New Vegas (cielisty złoty beż z brązowo-perłowym połyskiem) do wykańczania makijażu, użyty kilka razy, kartonik, limitowana kolekcja

Shu Uemura Glow On Blush w odcieniu GOLD, 5 g, kartonik, użyty ok. 5 razy

Shiseido Duo Blush odcień 1 Tangerine - 6 g, kartonik, pędzelek w komplecie, użyty w sumie jakieś 4 razy, ledwo tknięta struktura różu,

róż do policzków Clinique w odcieniu Aglow, użyty kilkanaście razy razy, kartonik, pędzelek,

Lancaster puder sypki Perfect Glamour Whisperlight Loose Powder odcień 01 light porcelain, 18 g, ubytek minimalny,

puder matujący Make-Up Studio Professional Translucent Powder nr 1 waga 20 g, została połowa

Shiseido, Pureness, Matifying Compact Oil-Free nr.10 Light Ivory SPF16 - użyty kilka razy pędzlem, bo używam go jako pudru na sucho,

róż Sephora w musie 6 g, odcień beige pudique, ubytek minimalny - oddam jako gratis do większej wymiany


PODKŁADY, BAZY, KOREKTORY

korektor pod oczy Kanebo Sensai - nowa wersja, odcień 02, beż, niestety dla mnie za ciemny, kartonik, użyty kilka razy

podkład Clinique Perfectly Real MakeUp w odcieniu 61 Ivory N - 30 ml, ubytek ok. 15 %, kartonik

Guerlain PARURE podkład w kompakcie, puderniczka z wkładem 02 Beige Exquise - jasny ciepły beż, zużycie ok.15%, używany pędzlem, nie mam już gąbki, ani kartonika, tylko czarny welurowy pokrowiec

Giorgio Armani Face Fabric - podkład z "efektem drugiej skóry", odcień 4, 5 ml, kartonik, ulotka

Giorgio Armani Fluid Sheer - fluid rozświetlający, odcień 3, 5 ml, kartonik

Biotherm, tester podkładu Matte Souffle Powdery Matifying Mousse Foundation, nie ma żadnych oznaczeń, więc nie znam numeru odcienia, ale jest to jasny ciepły beż, niestety dla mni za ciemny raz minimalnie testowany, waga 20 g

podkład Shiseido The Makeup Lifting Foundation SPF 15 w odcieniu O00 very light ochre, kartonik, pojemność 30 ml, użyty 3 razy

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation Nr. 3 (Jedwabisty podkład rozświetlający), 30 ml, brakuje nie więcej jak 2 ml. Z kartonikiem - z wymiany z Femme Fatal, niestety odcień nie dla mnie

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation Nr. 2 (Jedwabisty podkład rozświetlający), kartonik w komplecie, zużycie 1/9 z 30 ml -

podkład Clarins True Comfort Foundation Light Reflecting SPF 15 odcień 03 soft ivory, 30 ml, użyty ok. 5 razy, kartonik, ulotka, kupiony w Douglasie

baza rozświetlająca Loreal LumiBase- brzoskwiniowo-złota, użyta kilka razy, ubytek w granicach 10%[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2009-03-26 o 11:29
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:15   #4
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
Przekupka: 258 pkt / 100% pozyt.
GG do itaka
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Wiesz co, masz tyle tego..... chyba już Cię pytałam, ale zapytam raz jeszcze - czy coś by Cię u mnie zainteresowało?
Mnie interesuje u Ciebie :

- LL Lempickiej, 80 ml, zostało ok. 45-50, chyba nie mam kartonika

- Toni & Guy - Rapid Response Leave in Conditioner - opakowanie 75 ml, odżywka bez spłukiwania do włosów suchych, zniszczonych, bez życia

i pudry do twarzy....

__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:30   #5
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

PIELĘGNACJA TWARZY i OCZU

CLARENA Diamond Eye Lift - nowość marki, opakowanie gabinetowe 30 ml, używany zostało ok.
Ekskluzywny, o kompleksowej formule krem przeznaczony do wrażliwej, dojrzałej, wymagającej skóry wokół oczu. Preparat likwiduje obrzęki i zasinienia, poprawia elastyczność, nawilżenie, uzupełnia niedobory lipidów. Diamentowy pył rozprasza światło, pięknie rozświetla skórę nadając jej młody i wypoczęty wygląd.

CLAREN Anty Age Line RECONTOURING DNA NIGHT CREAM, opakowanie gabinetowe 200 ml, nowe, nieużywane ważne do 2010 roku, folia naderwana

nektar nawilżające do twarzy AQUATAU Tautropfen, 50 ml, kartonik ubytek w granicach 8 ml, higieniczne opakowanie z pompką

Kanebo, 10 minutes relaxing mask - 100 ml, ubytek ok. 10 %, nie mam już kartonika

KANEBO silk peeling powder, ciężko ocenić dokładne zużycie, bo opakowanie nie jest napełniane do końca, moim zdaniem zostało przynajmniej 60% z 40 g, bardzo wydajny, bardzo dobry, jednak jak wszystkiego i peelingów mam za dużo

Collistar seria Special Anti-Age krem Supernourishing Lifting Cream Eye and Lip Contour - 15 ml, kartonik, użyty 5 razy, niestety jak na moje potrzeby zbyt silnie liftinguje, seria ta jest dla kobiet 35 +
Innowacyjna formuła łącząca w sobie natychmiastowe działanie liftingujące i rewitalizujące dla skóry wokół oczu i ust.Kwas hialuronowy,witamina E i wyciągi roślinne tworzą cienką warstwę,która wygładza zmarszczki i niweluje cienie pod oczami.Usta są bardziej aksamitne o wyraźniej zaznaczonych konturach.Ceramidy i fitokompleksy protein stale nawilżają i ujędrniają.Zawiera filtry UV-A i UV-B.Polecany dla skóry zmęczonej z widocznymi oznakami starzenia.

SVR, Hydracid SP skoncentrowany peeling przeciwstarzeniowy, zawierający 25% kwasów - ubytek na moje oko 2-3 ml, kartonik, wazny do czerwca 2009 r.

Clarena, Sensitive Line, Sensi Calming Cream (Wyciszający i ochronny krem do cery wrażliwej i naczynkowej) - opakowanie gabinetowe 200 ml, nieużywany, zafoliowany

NUXE aromatyczna maseczka oczyszczająca, kartonik, ubytek ok. 8-10 ml z 50 ml

Clarena, Anty Age Line, Caviar & DNA Serum, kartonik, używany, brakuje ok. 5 ml, kupione u kosmetyczki jak wszystkie kosmetyki tej marki

Biotherm Biopur fluid do twarzy, kartonik, 5 ml

AVENE zestaw do skóry suchej 2 x 25 ml, tonik i mleczko

Helena Rubinstein PRODIGY - trójpak próbek w dodatkowym kartoniku :
5 ml kremu do twarzy,
3 ml krem pod oczy,
5 ml podkład w odcieniu 23 biscuit

Shiseido Benefiance Daytime Protective Cream - 4 ml, kartonik, ulotka

Shiseido Benefiance Revitalizing Cream - 4 ml, kartonik, ulotka

CLARENA Anti Age Caviar Cream - rozświetlający, liftingujący krem dla kobiet po 25 roku życia, 50 ml, kartonik, 2 razy użyty szpatułką,

Clarins Hydra Quench Cream do skóry normalnej/suchej - 5 ml, kartonik

Lancome Resolution D-Contraxol - normalna/sucha, 5 ml, kartonik

Lancome High Resolution Collaser 48 - serum przeciwzmarszczkowe - 5 ml, kartonik

Lancome High Resolution Yeux fibrelastine - 3 ml, kartonik

Redermic LRP do skóry suchej - 5 ml, kartonik

KANEBO Sensai Silky Purifying Mud Soap - wash&mask Step 2 - opakowanie 125 ml, kartonik, ubytek ok. 25% - rewelacyjny preparat, który można stosować zarówno jako maskę oczyszczająco-ściągającą, jak i mydło do mycia twarzy, do skór zanieczyszczonych, skłonnych do wyprysków, przetłuszczania,

NeoStrata NeoCeuticals HQ skin lightening Gel PHA żel rozjaśniający opakowanie 30 g, 2 razy użyty, kartonik, ulotka, ważny do 09.2010 roku i 12 miesięcy od momentu otwarcia

Sanoflore Moisturising Botanical Day Cream, użyty 3 razy, 40 ml, brak kartonika,

The Body Shop płyn do demakijażu oczu z rumiankiem, raz wypróbowany, buteleczka 250 ml, kupiony w zeszłym tygodniu

serum pod oczy w kapsułkach GAL
- 47 kapsułek Twist Off w kartoniku - Jest to kompozycja oleju z nasion wiesiołka i oleju z nasion ogórecznika. Mieszanina olejowa zawiera dużą dawkę kwasu gamma-linolenowego i cis-linolowego oraz witaminę E.

Bioderma Photoderm AR SPF 50
- koloryzujący krem ochronny w odcieniu jasnego beżu, nowe opakowanie w kartoniku, 40 ml

Sanoflore krem pod oczy Aroma-Energising Eye Contour Care - 15 ml, ubytek szacuję w granicach 20-25 %

Payot Pate Grise
terapia oczyszczająca do skór tłustych i mieszanych z niedoskonałościami 15 ml, użyty 2 razy , kartonik

Borghese błoto do twarzy i ciała Fango Brillante - różowe, 500 g, ubytek w graniach 10-15 %

tonik Clinique MILD 200 ml z ubytkiem w granicach 10-15 %

evelle Natural Skin Repair 40 ml, nowy, kartonik, ważny do czerwca 2009 r. tutaj można więcej poczytać http://www.apteka-centrum.pl/evelle-krem-p-2381.html

SVR Xerial Gommant peeling do twarzy i ciała, zostało 25 % z 200 ml

woda kwiatowa z rózy Sanoflore z certyfikatem BIO - butelka z niebieskiego szkła z atomizerem, kupiona w grudniu, 250 ml, ubytek jakieś 10 ml
więcej informacji na www.sanoflore.net.pl

NUXE 24hr energizing moisture emulsion - krem nawilżający do skóry normalnej - miniatura 15 ml

Galenic, Argane Huile Precieuse, Arganowy olejek do twarzy 30 ml, ubytek 10 ml, kartonik, świeży - więcej na KWC
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:34   #6
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Przekupka: 77 pkt / 99% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Bioderma Photoderm AR SPF 50 - koloryzujący krem ochronny w odcieniu jasnego beżu, nowe opakowanie w kartoniku, 40 ml


Coś u mnie?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:35   #7
ecf0e89864d25a1add5852ccf3a4943c8e1d7d07_5fb464140871a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 285
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
błyszczyk Make-up Studio Supershine, 9 ml, raz testowany, delikatny opalizujący blady różyk

błyszczyk Kanebo Mode Gloss w odcieniu MG 05 Chameleon Mode - niesamowicie opalizujący odcień, na zdjęciu niestety wyszedł przekłamany, zainteresowane osoby proszę o sprawdzenie w perfumerii, użyty może 3 razy

błyszczyk Lancome Juicy Tubes Tunes odcień 93 Toffe R&B, kartonik, 15 ml, raz testowany na dłoni
I przede wszystkim L LL. Znajdziesz coś u mnie za niekoniecznie (ale bardzo chętnie) wszystko co wymieniłam? Zapraszam serdecznie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=321883
ecf0e89864d25a1add5852ccf3a4943c8e1d7d07_5fb464140871a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 11:46   #8
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Przekupka: 20 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

hej
cos u mnie za którąś z tych rzeczy?
Clinique Cream Shaper for Eyes - 110 Deep Cobalt, nowy, kartonik

Clinique Cream Shaper for Eyes - Egyptian, 1 temperowana, kartonik

Lancome Virtuose w odcieniu 011 Black Carat - głęboka czerń, nowe, nieużywane, w kartoniku

Lancome, zestaw - tusz L'extreme, 30 ml płynu do demakijażu oczu i 5 ml kremu pod oczy

sypki cień Nouba, 1,5 g, odcień 35 - opalizująca ciemna zieleń, 2 razy użyty

granatowy sypki cień Inglot, nr 32, kartonik, kilka razy użyty
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-03-26 o 11:49
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:49   #9
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Wiesz co, masz tyle tego..... chyba już Cię pytałam, ale zapytam raz jeszcze - czy coś by Cię u mnie zainteresowało?
Mnie interesuje u Ciebie :

- LL Lempickiej, 80 ml, zostało ok. 45-50, chyba nie mam kartonika

- Toni & Guy - Rapid Response Leave in Conditioner - opakowanie 75 ml, odżywka bez spłukiwania do włosów suchych, zniszczonych, bez życia

i pudry do twarzy....

tylko miniaturka Nina Ricci

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Bioderma Photoderm AR SPF 50 - koloryzujący krem ochronny w odcieniu jasnego beżu, nowe opakowanie w kartoniku, 40 ml


Coś u mnie?
niestety nic

[1=ecf0e89864d25a1add5852c cf3a4943c8e1d7d07_5fb4641 40871a;11632794]I przede wszystkim L LL. Znajdziesz coś u mnie za niekoniecznie (ale bardzo chętnie) wszystko co wymieniłam? Zapraszam serdecznie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=321883[/QUOTE]

niestety jedyne co mi wpadło w oko, to :
# Biotherm Homme- żel do mycia twarzy, 40 ml, nowy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:53   #10
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
Przekupka: 523 pkt / 99% pozyt.
GG do mucia18
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

inglot Nail Whitener 04, lakier optycznie wybielający, ubytek ok. 2 ml z 16 ml

Scholl krem odżywczo-nawilżający do stóp i paznokci, zostało ok. 60% z 75 ml,

Etiaxil roll-on do skóry wrażliwej, użyty chyba 2 razy,


LL Lempickiej, 80 ml, zostało ok. 45-50, chyba nie mam kartonika

moze cos u mnie?
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:02   #11
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

cos u mnie za nine ricci badz lolitke?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 12:19   #12
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Proszę proszę znajdź coś za amberka.. poza wątkiem mam nine z wymianki może Cie zainteresuje..


Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-03-26 o 12:22
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:27   #13
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Przekupka: 48 pkt / 98% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

szampon L'oreal gloss color w odcieniu złocistej miedzi- 250 ml, ubytek ok. 1/4

Hej, interesuje mnie ten szampon. Ktory to dokladnie jest? http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=gloss+color
Miedziany, czy ten do rudego blondu?

Mozesz mi jeszcze napisac jaki efekt daje ten szampon? Zmienia kolor wlosow? Jesli tak to czy mocno? Bo ja nie mam farbowanych tylko taki bardzo ciemny blond z rudymi refleksami-i chcialam je wydobyc ale tylko wydobyc Nie chcialabym zmienic koloru. Z gory dzieki za pomoc

EDIT: i przy okazji czy zanjdziesz cos u mnie? Bo ja znajde cos napewno, nie koniecznie szampon Masz moze jakies miniaturki clinique (kremy, turnaround?, ale nie 3 kroki bo mam zapas)

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-03-26 o 13:30
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:29   #14
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Masz extra wątek W moim znajdziesz same perfumy ;-) Błagam znajdz cos albo chociaz powiedz czego szukasz

BAAAARDZo zależy mi na:

  • Shiseido ZEN, mini 5 ml, kartonik
  • Max Mara edp - 20 ml, nowe, ofoliowane, przyniosły Elfy Mikołaja, ale zapach nie dla mnie, więc chętnie wymienię na inny zapach
  • Nina Ricci, Les Belles, Delice d'epices, 30 ml z ubytkiem ok. 2-3 ml, kartonik



tez ale mniej

  • Amarige 4 ml
  • Very Irresistible Sensual 4 ml
  • Ange ou Demon 4 ml
  • Organza Indecence odlewka 10 ml
  • Serge Lutens Un Bois Vanille flakonik 50 ml, brakuje ok. 10 ml, nie mam kartonika
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:33   #15
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
Przekupka: 258 pkt / 100% pozyt.
GG do itaka
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
tylko miniaturka Nina Ricci
No to nici, bo ona sie nijak nie ma ani do Twoich perfum, ani do pudrów ani do odżywki do włosów
No nic, trudno
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:38   #16
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Madlaine.. widze że jednym z Twoich wishow jest Angel TM.. mam Aniołka z wymianki (ok. 2-3 tyg temu go dostałam) ale mam troszke obawy co do niego bo mi troszke śmierdzi.. i teraz nie wiem czy on tak normalnie z siebie czy to moze ja dostałam jakiegos staruszka
Wizażanka- pierwsza właścicielka poinformowała mnie że zakupiony został w perfumerii i że jest z nim wszystko w jak najlepszym porządku.
Może Cię zainteresuje

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-03-26 o 12:44
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:26   #17
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Witaj Interesują mnie :
cienie i róż Clinique
Biotherm, tester podkładu Matte Souffle Powdery Matifying Mousse Foundation

Zapraszam, zajrzyj
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:27   #18
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 845
Przekupka: 23 pkt / 93% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

może coś u mnie Ci się spodoba? bo mi parę rzeczy wpadło u Ciebie w oko
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:46   #19
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Jestem zainteresowana pudrem jedwabnym Hauschka...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5#post11422965
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 13:59   #20
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
GG do kasienka.b
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Podobają mi się:
CHANEL maskara Exceptionnel intense volume and curl nowa miniatura 3 g w kartoniku z instrukcją nakładania, odcień czerni 10 smokey noir

Estee Lauder Double Wear nowa miniatura 2,8 ml, odcień 01 black

Clinique High Impact nowa maskara, pełnowymiarowa, kartonik, odcień 01 black

Clinique Cream Shaper for Eyes - Egyptian, 1 temperowana, kartonik

Lancome Virtuose w odcieniu 011 Black Carat - głęboka czerń, nowe, nieużywane, w kartoniku

Lancome, zestaw - tusz L'extreme, 30 ml płynu do demakijażu oczu i 5 ml kremu pod oczy

błyszczyk Lancome Juicy Tubes Tunes odcień 93 Toffe R&B, kartonik, 15 ml, raz testowany na dłoni
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:08   #21
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Witaj

Przede wszystkim, życzę dużo zdrówka

A tak poza tym, może znajdziesz coś u mnie za Max Marę i Bumble and Bumble - Creme de Coco - 250 ml, ubytek ok.30 % ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:17   #22
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Przekupka: 52 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

hej moze cos u mnie?? duuzo rzeczy u Ciebie mi sie podoba
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:29   #23
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Znajdziesz coś u mnie za:
Nina Ricci, Les Belles, Delice d'epices, 30 ml z ubytkiem ok. 2-3 ml, kartonik
Bumble and Bumble - Creme de Coco - 250 ml, ubytek ok.30 %
maska relaksująca do włosów Wella SP 3.0 Enrich z pochodnymi kaszmiru - ubytek ok. 30 % z 200 ml,
Wzmacnia strukturę włosów, Nadaje włosom miękkość i aksamitną delikatność, Ułatwia rozczesywanie włosów oraz zapobiega mierzwieniu się włosów
Hipp oliwka pielęgnacyjna, nowa, 200 ml

Odpisz proszę w moim wątku

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312814
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:30   #24
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
inglot Nail Whitener 04, lakier optycznie wybielający, ubytek ok. 2 ml z 16 ml

Scholl krem odżywczo-nawilżający do stóp i paznokci, zostało ok. 60% z 75 ml,

Etiaxil roll-on do skóry wrażliwej, użyty chyba 2 razy,


LL Lempickiej, 80 ml, zostało ok. 45-50, chyba nie mam kartonika

moze cos u mnie?
niestety to, co by mi sie przydało, ma już nowe właścicielki

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
cos u mnie za nine ricci badz lolitke?
poproszę link do wątku

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Proszę proszę znajdź coś za amberka.. poza wątkiem mam nine z wymianki może Cie zainteresuje..

Thelila Amgelka szukam w rozkręcanej gwiazdce, klasyczną flaszkę mam, ale zepsuł mi się atomizer i muszę uszkodzić butelkę i przelać perfumy, w wątku masz kilka ciekawych produktów, ale muszę poczytać o nich

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
szampon L'oreal gloss color w odcieniu złocistej miedzi- 250 ml, ubytek ok. 1/4

Hej, interesuje mnie ten szampon. Ktory to dokladnie jest? http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=gloss+color
Miedziany, czy ten do rudego blondu?

Mozesz mi jeszcze napisac jaki efekt daje ten szampon? Zmienia kolor wlosow? Jesli tak to czy mocno? Bo ja nie mam farbowanych tylko taki bardzo ciemny blond z rudymi refleksami-i chcialam je wydobyc ale tylko wydobyc Nie chcialabym zmienic koloru. Z gory dzieki za pomoc

EDIT: i przy okazji czy zanjdziesz cos u mnie? Bo ja znajde cos napewno, nie koniecznie szampon Masz moze jakies miniaturki clinique (kremy, turnaround?, ale nie 3 kroki bo mam zapas)
właściwie wszystko, co mam do oddania, jest w wątku, ale mogę wieczorem poszukać w kartoni z próbkami, czy mam coś Clinique
co do szamponu, to nie zmienia on koloru, jedynie podkreśla, nadaje połysk, refleks na włosach, mam odcień Gold Kupfer

u Ciebie spodobała mi się KERASTASE VOLUMACTIVE-maska pozostała 1/3 z 200ml i sypkie pryzmy

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
Masz extra wątek W moim znajdziesz same perfumy ;-) Błagam znajdz cos albo chociaz powiedz czego szukasz

BAAAARDZo zależy mi na:

  • Shiseido ZEN, mini 5 ml, kartonik
  • Max Mara edp - 20 ml, nowe, ofoliowane, przyniosły Elfy Mikołaja, ale zapach nie dla mnie, więc chętnie wymienię na inny zapach
  • Nina Ricci, Les Belles, Delice d'epices, 30 ml z ubytkiem ok. 2-3 ml, kartonik



tez ale mniej

  • Amarige 4 ml
  • Very Irresistible Sensual 4 ml
  • Ange ou Demon 4 ml
  • Organza Indecence odlewka 10 ml
  • Serge Lutens Un Bois Vanille flakonik 50 ml, brakuje ok. 10 ml, nie mam kartonika
Basiu, gdyby BC było aktualne mogłabym się zastanowić, nic innego nie przyda mi się

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
No to nici, bo ona sie nijak nie ma ani do Twoich perfum, ani do pudrów ani do odżywki do włosów
No nic, trudno
moja odzywka tańsza niż Nina, a pudry zdecydowanie droższe

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witaj Interesują mnie :
cienie i róż Clinique
Biotherm, tester podkładu Matte Souffle Powdery Matifying Mousse Foundation

Zapraszam, zajrzyj

=COSMENCE Sun Mat SPF 20 Hydrating 50 ml, nowy( 1x stestowany).
Ten, tylko biało -pomarańczowy:
=DR. PIERRE RICAUD illuminez -Moi True Cover Foundation , 30 ml, odcień-beż, sprawdzony na dłoni , ubytek praktycznie znikomy. Wazny do 02.2010 Kod 74164,

czy to jest bardzo jasny beż, czy raczej średni ?

Cytat:
Napisane przez dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj Pokaż wiadomość
może coś u mnie Ci się spodoba? bo mi parę rzeczy wpadło u Ciebie w oko
zauważyłam Tylko Pradę

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1163480 0]Jestem zainteresowana pudrem jedwabnym Hauschka...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5#post11422965[/QUOTE]

spodobał mi się :
*szampon Alepia Nigella - bez SLS (ok.240ml - mogę też rozparcelować w postaci odlewek)

ale nie wiem, jak to się ma do Hauschki, ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:33   #25
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
Przekupka: 258 pkt / 100% pozyt.
GG do itaka
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

moja odzywka tańsza niż Nina, a pudry zdecydowanie droższe
No właśnie Ale gdyby co, to ja sie przypomnę.... albo Ty krzyknij, gdybyś cos u mnie dla siebie zauważyła...
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:38   #26
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
GG do Margot45
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Ja tylko tak wpadłam, zeby się przywitać i przesłać wiosenne pozdrowienia
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:39   #27
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Zerknij do mnie, może wpadnie Ci coś w oko. Mam krem do stóp TBS Hemp, tylko mini opakowanie, nowe.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:39   #28
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Madlaine - szampon pierwotnie miał 280ml, jednej Wizażance odstąpiłam 35ml, więc zostało tak mniej więcej 240ml.
Szampon kosztował 30zł.
Jeśli mój aparat zadziała to wieczorem zamieszczę zdjęcie.
Wiem, że za puder to mało, więc może coś jeszcze Cię zainteresuje...

Edytowane przez 513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Czas edycji: 2009-03-26 o 14:44
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:40   #29
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

tusz do rzęs LRP Respectissime Densifieur (Tusz pogrubiający, podkreślający i rozdzielający rzęsy) kolor czarny, 5,8 ml, kupiony w aptece, kartonik,

oraz peeling Kanebo


coś u mnie?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:46   #30
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Podobają mi się:
kasienka, a co ja ostatnio od Ciebie chciałam ? bo pamiętam, że Ty ode mnie błyszczyk L'Occitane i coś jeszcze

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Witaj

Przede wszystkim, życzę dużo zdrówka

A tak poza tym, może znajdziesz coś u mnie za Max Marę i Bumble and Bumble - Creme de Coco - 250 ml, ubytek ok.30 % ?
dziękuję, jestem pod opieką dobrego lekarza, będzie dobrze

te kosmetyki wpadły mi w oko, daj znać, co byłabyś skłonna wymienić ?
- Physiogel, Krem hipoalergiczny do piel. twarzy i ciała, zalecany do skóry wrażliwej, suchej, alergicznej, wrażliwej skóry dzieci i niemowląt, 75 ml,
- AVEDA, rosemary mint odzywka i szampon, chętnie odlewki
- Kadus Slalom, Sprayer moddeling spray,
- Pupa, Luminys, Ombretto Cotto, pojedyńczy cień do powiek wypiekany, kolor 05, jasny beż, nowy
- Pupa, Luminys, Ombretto Cotto Duo Multi-Effetto, podwójne cienie do powiek wypiekane, kolor 01 (jasny beż i jasny brąz), nowe


*nulka* - nic nie znalazłam

gosia140 - nic nie znalazłam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.