100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 19:18   #1351
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziś skalpel jutro Total Fitness
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 19:23   #1352
JiRin
Przyczajenie
 
Avatar JiRin
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze :)
Wiadomości: 26
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Moja znajoma ZACZYNAŁA od Turbo i bardzo sobie chwaliła, dlatego bardziej skłaniam się ku właśnie Turbo

Dziś jednak stchórzyłam :/ Tak więc zrobiłam jedynie Skalpel i Mel B ABS i pośladki
__________________
Zaczynam ćwiczyć ~~
SKALPEL - 21
Mel B pośladki - 4
Mel B ABS - 2
Hula hop
i zaczynam biegać

JiRin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:36   #1353
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez sol sol Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Nie odzywałam się długo, ale właśnie jestem w trakcie sesji grunt, że najgorsze już za mną
Chciałam zameldować, że schudłam kolejne 3 kilogramy!! Czyli łącznie już 4,5
To w takim razie gratulujemy

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez JiRin Pokaż wiadomość
Moja znajoma ZACZYNAŁA od Turbo i bardzo sobie chwaliła, dlatego bardziej skłaniam się ku właśnie Turbo

Dziś jednak stchórzyłam :/ Tak więc zrobiłam jedynie Skalpel i Mel B ABS i pośladki
To w takim razie jutro obowiązkowo robisz Turbo
Nie ma się czego bać - najwyżej zrobisz mniej powtórzeń, zobaczysz, że kolejnym razem już będzie łatwiej - tylko musisz podjąć wyzwanie
Jak będziesz miała problemy z jakimś ćwiczeniem - zastąp je prostszym, w którym masz opanowaną technikę.
Jutro czekamy na twoją relację po treningu
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:40   #1354
farbowana26
Raczkowanie
 
Avatar farbowana26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Przemysl
Wiadomości: 325
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

podpisuje sie pod wszystkim
farbowana26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 06:25   #1355
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Paaulina94 Pokaż wiadomość
Raczej najpierw spróbuj z Turbo, bo z tego co wiem Kiler to jest prawdziwy hardcore i nie zapominaj, że zarówno Turbo jak i Kilera można wykonywać tylko 3 razy w tygodniu, więc możesz robić to zamiennie ze skalpelem albo innym treningiem
Dlaczego tylko 3 razy w tygodniu? Nie spotkałam sie jeszcze z taką opinią? Ja ćwiczę codziennie... Ale może to błąd?
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:55   #1356
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej,
jak to bywa, zaczęła się sesja i zakiełkowała we mnie myśl rozpoczęcia ćwiczeń Jestem już po pierwszym skalpelu. Jeśli zrobiłam połowo ćwiczeń to będzie dobrze, no ale od czegoś trzeba zacząć, prawda?
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:06   #1357
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez inwencja Pokaż wiadomość
Hej,
jak to bywa, zaczęła się sesja i zakiełkowała we mnie myśl rozpoczęcia ćwiczeń Jestem już po pierwszym skalpelu. Jeśli zrobiłam połowo ćwiczeń to będzie dobrze, no ale od czegoś trzeba zacząć, prawda?
Ja też jak w zeszłym roku jesienią robiłam po raz pierwszy SKALPEL to nie dotrwałam do końca i zrobiłam tylko połowę treningu.
Wszystko przyjdzie z czasem - trening czyni mistrza
Zobaczysz, że przyjdzie taki czas, że będziesz robiła cały trening bez przerw
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 10:35   #1358
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja cwicze od tygodnia skalpel -chcę chyba coś dodac bo poza bólem mięśni to nie jestem za bardzo zmachana.Dodac kiler?I jak wjeden dzien skalpel potem w następny kiler?Jak to u Was jest?
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 11:23   #1359
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja pokochałam killera Chyba najlepszy zestaw ćwiczeń
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 12:05   #1360
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez fitness2520 Pokaż wiadomość
Ja też jak w zeszłym roku jesienią robiłam po raz pierwszy SKALPEL to nie dotrwałam do końca i zrobiłam tylko połowę treningu.
Wszystko przyjdzie z czasem - trening czyni mistrza
Zobaczysz, że przyjdzie taki czas, że będziesz robiła cały trening bez przerw
Teoretycznie dobiłam do końca, ale powtórzeń robiłam mniej niż Ewa Początek nie zawsze jest rewelacyjny Kot za to bardzo się interesował co robię
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 12:44   #1361
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja mam teraz przerwe, ale pomierzylam sie po 3 tygodniach cwiczen. Waga w miejscu, ale w sumie ubylo 5 cm obwodu. Oczywiscie wszedzie Sorry, oprocz biustu. Tam 1 cm przybyl
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 13:35   #1362
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witam wszystkich ) od 3 dni mam ambitny plan popracować nad sobą i codziennie ćwiczę skalpel i akurat dzis trafiłam na ten wątek nie dam rady przekopać się przez wszystkie wiadomości ale może któraś z Was właśnie zaczyna ćwiczyć z Ewką?
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 13:43   #1363
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Beezee Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ) od 3 dni mam ambitny plan popracować nad sobą i codziennie ćwiczę skalpel i akurat dzis trafiłam na ten wątek nie dam rady przekopać się przez wszystkie wiadomości ale może któraś z Was właśnie zaczyna ćwiczyć z Ewką?
Ja! Ja! Ale 'bałam' się odezwać, tak w środku wątku
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 13:47   #1364
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Haha no nic, ktoś musiał pójść na pierwszy ogień, trafiło na mnie kiedy zaczęłaś i co ćwiczysz? I jaki masz cel?:P
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 14:47   #1365
Paaulina94
Raczkowanie
 
Avatar Paaulina94
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 79
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez moniaaa_1 Pokaż wiadomość
Dlaczego tylko 3 razy w tygodniu? Nie spotkałam sie jeszcze z taką opinią? Ja ćwiczę codziennie... Ale może to błąd?
Oj teraz nie pamiętam, ale prawdopodobnie wyczytałam gdzieś na jej funpage'u na fb. Nie wiem czy to źle, ale pewnie tak jest we względu na to, że są to ćwiczenia bardzo wyczerpujące a mięśnie potrzebują czasu na regenerację.
Paaulina94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 15:19   #1366
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Beezee Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ) od 3 dni mam ambitny plan popracować nad sobą i codziennie ćwiczę skalpel i akurat dzis trafiłam na ten wątek nie dam rady przekopać się przez wszystkie wiadomości ale może któraś z Was właśnie zaczyna ćwiczyć z Ewką?
Ja zaczynam (tzn w tamtym tygodniu) ale to też początek-chce cos dołożyc na zgubienie fatu tylko nie wiem co....życze powodzenia

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Ja! Ja! Ale 'bałam' się odezwać, tak w środku wątku
o i jest nas więcej
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 16:28   #1367
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Odp: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja do cwiczen po prostu zaczelam liczc kalorie zeby nie przekraczac dziennej dawki, poza tym woda, owoce
Slodyczy nie jem bo nie przepadam, czekolade zjem w pieguskach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:45   #1368
tandarandei
Przyczajenie
 
Avatar tandarandei
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ~~~
Wiadomości: 19
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Kobietki potrzebuję Waszej pomocy w dwóch kwestiach.
Po 1- zastanawiam się nad zamówieniem płyty Ewy, ale nie wiem jaką. Do tej pory robię tylko skalpel już dość długo, do tej pory nie sprawiał mi większego kłopotu, ale ostatnio jakieś osłabienie daje się we znaki, coraz ciężej mi się go robi, pot leje się mocniej, niż wcześniej. Poza tym zależy mi na czymś, co można ćwiczyć w małym pokoju i bez butów albo w marnych butach;-)
Myślałam nad skalpelem II, chodzi mi o coś, co przyniesie efekty,ale mnie nie zabije.
Po 2- czy któraś z Was łyka coś wzmacniającego? Muszę zrobić badania krwi, ale póki co naprawdę nie mam kiedy, wobec czego pomyślałam o jakichś witaminkach wzmacniających (niz związanego z kulturystyką absolutnie!). Może któraś coś polecić ?
__________________
tandarandei.
tandarandei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 06:40   #1369
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez tandarandei Pokaż wiadomość
Po 2- czy któraś z Was łyka coś wzmacniającego? Muszę zrobić badania krwi, ale póki co naprawdę nie mam kiedy, wobec czego pomyślałam o jakichś witaminkach wzmacniających (niz związanego z kulturystyką absolutnie!). Może któraś coś polecić ?
Szczerze? Daj sobie z tym spokój. Wypróbowałam chyba już wszystko, ostatnio Term Line. Wszystko to działa jak placebo. Zawracanie głowy i nabijanie kieszeni producentom. Zresztą ostatnio coraz więcej artykułów się ukazuje, programów zresztą też, w których podkreślają, że nie ma żadnych dowodów na to, że to działa. Owszem badania robią, ale nic nie udowodniono. Najlepiej to uważać na to co się je i do diety dodawać naturalne spalacze, np. kawa, cynamon, imbir (wyszukaj sobie coś na ten temat w internecie - mnóstwo tego jest). Zaoszczędzisz niemało pieniedzy i niepotrzebnego rozczarowania.
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 07:17   #1370
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez tandarandei Pokaż wiadomość
Kobietki potrzebuję Waszej pomocy w dwóch kwestiach.
Po 1- zastanawiam się nad zamówieniem płyty Ewy, ale nie wiem jaką. Do tej pory robię tylko skalpel już dość długo, do tej pory nie sprawiał mi większego kłopotu, ale ostatnio jakieś osłabienie daje się we znaki, coraz ciężej mi się go robi, pot leje się mocniej, niż wcześniej. Poza tym zależy mi na czymś, co można ćwiczyć w małym pokoju i bez butów albo w marnych butach;-)
Myślałam nad skalpelem II, chodzi mi o coś, co przyniesie efekty,ale mnie nie zabije.
Po 2- czy któraś z Was łyka coś wzmacniającego? Muszę zrobić badania krwi, ale póki co naprawdę nie mam kiedy, wobec czego pomyślałam o jakichś witaminkach wzmacniających (niz związanego z kulturystyką absolutnie!). Może któraś coś polecić ?
Ja łykam stanardowo aspargin (to magnez z potasem) do tego żelazo i tyle.

Zrobiłam wczoraj wieczorem (22.00 juz byla!! ale nie miałam jak wcześniej) Killera!! i to w całości. Pot się lał, i owszem ale jakoś lepiej odebrałam te ćwiczenia niż ostatnio, jakies takie fajne mi się wydawały, że szybko minęło te 45 minut. Cieszę się, bo już myslałam, że nigdy się za ten trening nie zabiorę. Teraz jeszcze do Turbo muszę się podczaić, może nie taki wilk straszny...
Mam jeden problem przy ćwiczeniach. Nie umiem napinac mięśni brzucha przy wydechach nie kontroluję tego jakoś i nie wiem, czy w ogóle będą jakieś efekty z takich ćwiczeń na pół gwizdka?
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją

Edytowane przez dysia77
Czas edycji: 2013-06-11 o 07:21
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 07:22   #1371
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

dysia77 - bardzo podoba mi się Twoje motto Pouczające
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 07:25   #1372
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez moniaaa_1 Pokaż wiadomość
dysia77 - bardzo podoba mi się Twoje motto Pouczające
I do tego jakie prawdziwe nie ?
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 08:00   #1373
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Odp: Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Ja łykam stanardowo aspargin (to magnez z potasem) do tego żelazo i tyle.

Zrobiłam wczoraj wieczorem (22.00 juz byla!! ale nie miałam jak wcześniej) Killera!! i to w całości. Pot się lał, i owszem ale jakoś lepiej odebrałam te ćwiczenia niż ostatnio, jakies takie fajne mi się wydawały, że szybko minęło te 45 minut. Cieszę się, bo już myslałam, że nigdy się za ten trening nie zabiorę. Teraz jeszcze do Turbo muszę się podczaić, może nie taki wilk straszny...
Mam jeden problem przy ćwiczeniach. Nie umiem napinac mięśni brzucha przy wydechach nie kontroluję tego jakoś i nie wiem, czy w ogóle będą jakieś efekty z takich ćwiczeń na pół gwizdka?
A cwiczylas moze wczesniej skalpel? Czy od raz pocisnelas z grubej rury? mi sie wydaje, ze wkoncu z czasem nauczysz sie kontrolowac miesnie brzucha, na poczatku moze zacznij spinac brzuc przy zwyklyc czynnosciach jezdzie na rowerze, myciu naczyn a moze wpadniesz w nawyk a co do efektow uwazam ze jakies na pewno beda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 08:11   #1374
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Odp: Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Beezee Pokaż wiadomość
A cwiczylas moze wczesniej skalpel? Czy od raz pocisnelas z grubej rury? mi sie wydaje, ze wkoncu z czasem nauczysz sie kontrolowac miesnie brzucha, na poczatku moze zacznij spinac brzuc przy zwyklyc czynnosciach jezdzie na rowerze, myciu naczyn a moze wpadniesz w nawyk a co do efektow uwazam ze jakies na pewno beda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak tak, ćwiczę skalpel od miesiąca ale stwierdziłam że jakoś niewiele mi daje i chciałam coś bardziej intensywnego. Niby się staram spinac ten brzuch ale czuję, ze słabo mi pracuje mimo wszystko.
Po wczorajszym killerze tez nei mam zakwasów ani nic, czy to znaczy, ze moje mięśnie nie pracowały tak, jak trzeba?
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 09:53   #1375
farbowana26
Raczkowanie
 
Avatar farbowana26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Przemysl
Wiadomości: 325
Dot.: Odp: Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

melduję kilera :0
DZIEWCZYNY MIERZYLAM SIE DZIS po 13 dniowej przerwie w mierzeniu i szok bo pierwszy raz brzuch nie idzie w parze z udami.Brzuch -1 cm,uda -2 cm.Jestem w szoku ,a znowus waga leci jak oszalala juz jest z -73 -ponizej 65
jarzynowa na jogurcie prawie ugotowana
co do kilera tez syszłam zeby miec efekty to trzeba -przynajmniej 3 razy w tyg cwiczyc
ja cwicze 5 dni kiler i 1 dzien przerwy i znów 5 dni kiler
kto chce miec spektakularne efekty niech sie słucha wskazówek Ewy ,ona tu rzadzi ,nie ma płsrodków.MOTYWUJEMY SIE
farbowana26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:14   #1376
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Odp: Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez farbowana26 Pokaż wiadomość
melduję kilera :0
DZIEWCZYNY MIERZYLAM SIE DZIS po 13 dniowej przerwie w mierzeniu i szok bo pierwszy raz brzuch nie idzie w parze z udami.Brzuch -1 cm,uda -2 cm.Jestem w szoku ,a znowus waga leci jak oszalala juz jest z -73 -ponizej 65
jarzynowa na jogurcie prawie ugotowana
co do kilera tez syszłam zeby miec efekty to trzeba -przynajmniej 3 razy w tyg cwiczyc
ja cwicze 5 dni kiler i 1 dzien przerwy i znów 5 dni kiler
kto chce miec spektakularne efekty niech sie słucha wskazówek Ewy ,ona tu rzadzi ,nie ma płsrodków.MOTYWUJEMY SIE

kurcze, zazdroszcze Ci tych wyników
ale nic się samo nie zrobi, jak to Ewka ciągle mówi
A jak ćwiczysz 5 dni killer i 1 masz odpoczynku to co robisz w 7 dniu tygodnia? Też odpoczynek czy jakiś inny trening?

Widzę, że dietkę tez trzymasz a u mnie z tym gorzej, bo przy dwójce dzieci ciągle mam coś słodkiego i kuszącego w szafce i jakoś ciężko mi się oprzeć
O ile do obiadu moja dieta wygląda całkiem przyzwoicie to wieczorem skubnę coś kalorycznego i cały wysiłek idzie na marne. I zła na siebie potem jestem ze nie umiem sie powstrzymać.
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:23   #1377
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Odp: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hahahahaha dobrze ze nie lubie slodyczy a czy ktoras z Was od razu pocisnela killerem czy kazda z Was napierw robila skalpel? Bo ja robie ten skalpel on jakis trudny nie jest i zastanawiam sie czy nie sprobowac np killera jak myslicie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:28   #1378
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Drugi dzień i drugi Skalpel za mną Dzisiaj było trochę lepiej, więc pocieszające, tym bardziej, że wróciłam do domu z zakwasami w udach i pośladkach, a teraz ( nie wiem czy to nie omamy po ćwiczeniach) wydaje się, jakby się ''rozeszły'' . Zobaczymy za parę godzin
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 12:30   #1379
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Super jest ta książka ja też mam zamiar ale jakoś jeszcze nie znalazłam odwagi , boję się że po 3 dniach zrezygnuje.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 12:40   #1380
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Odp: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Beezee Pokaż wiadomość
Hahahahaha dobrze ze nie lubie slodyczy a czy ktoras z Was od razu pocisnela killerem czy kazda z Was napierw robila skalpel? Bo ja robie ten skalpel on jakis trudny nie jest i zastanawiam sie czy nie sprobowac np killera jak myslicie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
Killer ma fajniejsze ćwiczenia, bo w skalpelu II sa takie wymachy nóg, przy których chrupie mi w pachwinach a Killer choć ciężki to ćwiczenia ma fajne
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.