I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 19:00   #2281
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

a kolezanka widze slub ma tuz tuz macie jakis plan działania? wszystko już w miarę pozałatwiane?
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:11   #2282
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

oj tak zostało 2.5 tyg. Stresuje się już naprawdę. Po weekendzie się zacznie już troszku organizacji związanej z ustalaniem menu, orkiestra, kamerzysta itd... teraz to takie oczekiwanie, "dopieszczanie" pierwszego tanca ...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:30   #2283
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez czornula22 Pokaż wiadomość
potrzebuje waszej pomocy zawsze jak nie wiem co zrobic wchodze tutaj i dzieki wam rozwiazuje moment swoj problem nie wiem czy wiecie ale nie swiadomie naprawde bardzo komus pomagacie;* Teraz bardzo bardzo bardzo potrzebuje pomocy i wkoncu odwazylam sie tu napicac bo jestem zdesperowana robaczki co mi mozecie powiedziec o lokalu Hotel dunajec po remonicie ? opinie bardzo porsze bo waham sie czy robic wesele tam czy w lokalu na dwudniakach pomozecie mi ? prosze
Hotel Dunajec jest na małe wesele ok. Dobre jedzenie(podobno) lecz otoczenie nie za ładne.
Natomiast Lokal na Dwudniakach - na wesela do 220 osób, otoczenie wręcz piękne sala do tańczenia duża i oddzielna. Od tego roku jest klimatyzacja, jedzenie smaczne i dużo. Ja wolałabym Dwudniaki.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:30   #2284
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

a jeśli można wiedziec to jaka piosenke macie na pierwszy taniec?
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:30   #2285
Natuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Maurycenta Pokaż wiadomość
Witaj
Ja będę tam miała wesele 01.09. więc swoją opinię będę mogła wyrazić dopiero we wrześniu ale muszę przyznac, że do tej pory się nie zawiodłam- jak narazie wszystko po mojem myśli A jakie informacje konkretni Cię interesują?
Super, na pewno skorzystam z Twojej opinii Zastanawiam się jak to jest z tymi okrągłymi stolikami, będziesz miała osobny szwedzki stół z zimną płytą? Czy da się zmieścić wszystko na stole a jednocześnie nie zapchać każdego centymetra

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość


Natuś
w Herbowej w tamtym roku wesele miała siostra koleżanki. Z opowiadań wiem, że jedzenie dobre, kelnerzy też sprawnie, stoliki okrągłe, parkiet wystarczający do tańczenia. Minusem była klimatyzacja, której nie dało się ustawić, żeby tylko trochę chłodziła - można było ją mieć albo włączoną albo wyłączoną. W rezultacie jak była włączona, a ktoś siedział niedaleko i akurat nie tańczył to było mu bardzo zimno, włącznie z tym, że kilka osób się przeziębiło. A wesele było w sierpniu, jak było bardzo ciepło.
Ale, słyszałam też trochę negatywnych opinii tylko nie wiem czy dotyczą one stanu przed zmianami w tym lokalu czy po.


Oj to niedobrze z tą klimatyzacją... Też byłam na takim weselu, co wiało ostro po plecach tak że nie dało się wysiedzieć przy stole! A jakie te negatywne opinie??
Szkoda, że nie ma tam żadnego tarasu czy ogródka.. No ale nigdy nie można mieć wszystkiego!
Natuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:31   #2286
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

i tak dla porownania swoja suknie masz juz w domu? czy juz czeka gotowa?
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:48   #2287
olgaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Natuś Pokaż wiadomość
Super, na pewno skorzystam z Twojej opinii Zastanawiam się jak to jest z tymi okrągłymi stolikami, będziesz miała osobny szwedzki stół z zimną płytą? Czy da się zmieścić wszystko na stole a jednocześnie nie zapchać każdego centymetra



Oj to niedobrze z tą klimatyzacją... Też byłam na takim weselu, co wiało ostro po plecach tak że nie dało się wysiedzieć przy stole! A jakie te negatywne opinie??
Szkoda, że nie ma tam żadnego tarasu czy ogródka.. No ale nigdy nie można mieć wszystkiego!
jeśli chodzi o Herbową byłam tam na sylwestrze i sobie chwalę a co do tarasu to wiem, że coś robili, układali kostkę z tyłu lokalu, jakieś krzewy w donicach i parasolki więc jakiś mały taras jest
__________________
Żona i Mąż
olgaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 19:55   #2288
Natuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o Herbową byłam tam na sylwestrze i sobie chwalę a co do tarasu to wiem, że coś robili, układali kostkę z tyłu lokalu, jakieś krzewy w donicach i parasolki więc jakiś mały taras jest
O! to jestem nie na bieżąco! W piątek jedziemy oglądnąć salę bo jak na razie widzieliśmy na zdjęciach i rozmawialiśmy wstępnie z właścicielem, to się rozejrzę dokładnie
Natuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:00   #2289
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez czornula22 Pokaż wiadomość
potrzebuje waszej pomocy zawsze jak nie wiem co zrobic wchodze tutaj i dzieki wam rozwiazuje moment swoj problem nie wiem czy wiecie ale nie swiadomie naprawde bardzo komus pomagacie;* Teraz bardzo bardzo bardzo potrzebuje pomocy i wkoncu odwazylam sie tu napicac bo jestem zdesperowana robaczki co mi mozecie powiedziec o lokalu Hotel dunajec po remonicie ? opinie bardzo porsze bo waham sie czy robic wesele tam czy w lokalu na dwudniakach pomozecie mi ? prosze

HEJ

My byliśmy w Hotelu Dunajec jakies 1,5 tygodnia temu.
Zrezygnoalismy z niego z 3-ech powodów..
1. Okrągłe stoliki, planujemy wesele na ok 150 osób, w takiej sytuacji zmiesciloby się tam mniej, ale jesli robicie mniejsze, ok 100 osob, to spokojnie
2. Osobna sala do tańczenia i do siedzenia, bo chcieliśmy, zeby z sali gdzie siębędzie siedzieć widać tańce i hulańce
3. Opinia o jedzeniu znajomych, ktorzy tam robili wesele. Odpada, uwazamy ze jedzenie i orkiestra to 90% sukcesu na weselu.

Poza tym wystroj godny zwrocenia uwagi, podloga ladna, sufity rowniez zwrocily naszą uwagę, sciany tez OK, jeżeli chcesz, mogę Ci przesłąć na priv ich cennik i menu (cennik na ten rok, powiedzieli, ze na przyszly ceny pojdą 5-7% w górę)

Postawiliśmy na Hotel Marion

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
Hotel Dunajec jest na małe wesele ok. Dobre jedzenie(podobno) lecz otoczenie nie za ładne.
Natomiast Lokal na Dwudniakach - na wesela do 220 osób, otoczenie wręcz piękne sala do tańczenia duża i oddzielna. Od tego roku jest klimatyzacja, jedzenie smaczne i dużo. Ja wolałabym Dwudniaki.
Na Dwudniakach cena za osobę 190zł, jest to dość duża cena, przy 150 osobach powiedziano mi, że z ceną można ponegocjować do 180zł/os (na 2013 rok). Acha. I jeszcze jedna istotna rzecz. Powiedzieli mi, że musi być conajmniej 100 osób, co dla mnie jest idiotyczne, ale niech będzie.. Blisko jeziorka, więc jeśli planujecie w lecie, to radzę się zastanowić, jedna z wizażanek pisała o komarach, a ja wierzę, że takie coś będzie mogło w jakimś stopniu popsuć imprezę. Ogolnie w srodku ładnie, jedzenie podobno dobre na zewnątrz równiez bardzo ładnie
__________________
!

Edytowane przez shy angel
Czas edycji: 2012-07-04 o 20:31
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:45   #2290
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Natuś Pokaż wiadomość
O! to jestem nie na bieżąco! W piątek jedziemy oglądnąć salę bo jak na razie widzieliśmy na zdjęciach i rozmawialiśmy wstępnie z właścicielem, to się rozejrzę dokładnie
A mogę spytać na kiedy planujecie ślub?
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 22:18   #2291
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez czornula22 Pokaż wiadomość
potrzebuje waszej pomocy zawsze jak nie wiem co zrobic wchodze tutaj i dzieki wam rozwiazuje moment swoj problem nie wiem czy wiecie ale nie swiadomie naprawde bardzo komus pomagacie;* Teraz bardzo bardzo bardzo potrzebuje pomocy i wkoncu odwazylam sie tu napicac bo jestem zdesperowana robaczki co mi mozecie powiedziec o lokalu Hotel dunajec po remonicie ? opinie bardzo porsze bo waham sie czy robic wesele tam czy w lokalu na dwudniakach pomozecie mi ? prosze
A byłaś w obydwu lokalach?Na czym bardziej Ci zależy na sali,otoczeniu?
Sama chciałam mieć w Dunajcu ponieważ mega podobały mi się okrągłe stoliki.Poza tym pamiętam że mieli fajne,różnorodne menu, w przystępnej cenie,ale ostatecznie zniechęcił mnie mały parkiet.
Ja wybrałam Dwudniaki,otoczenie jest bajeczne po prostu,a przy dobrych pomysłach dekoratorskich można z salą cuda wykombinować

Cytat:
Napisane przez kaasjaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie tarnowskie dziewczyny Chciałabym dołączyć do grona, ślub biorę 29 września 2012 r. Dopadł mnie stres przedślubny, wspomóżcie
Ślub bierzemy w Kościele św. Rodziny-Misjonarzy o godz. 16.00. Może znajdzie się ktoś, kto bierze tam ślub w tym samym dniu przed nami? Wesele w Bristolu, na 80 osób tylko. Suknia się szyje,orkiestra jest, fotograf jest, kamera jest, ciasta i tort są Ubrać musimy Młodego ( hehe, już nie takiego młodego bo on ma 29 a ja 27 lat:P Jesteśmy zaręczeni 5 lat, razem 8).
Zaproszenia rozwozimy,szukam fryzjerki, która potrafi czesać na Julię Tymoszenko noi dobrej makijażystki. Polećcie coś kobietki
Witaj
Nie załamuj mnie please Jacy Wy starzy!
Makijażystkę polecam P.Garstkę z Jolki na Krakowskiej,ewentualnie P.Monikę
Cytat:
Napisane przez Lili9999 Pokaż wiadomość
miałam, tylko była za duża o jakies dwa-trzy rozmiary i panie zapewnialy ze jak przyjdzie mój rozmiar to wszystko powinno byc ok, a niestety tak do konca nie jest...ale nie ma sie co łamac, zawalczymy o to, żeeby jednak bylo tak jak mi obiecano!
Cytat:
Napisane przez Lili9999 Pokaż wiadomość
niestety ale to już jest zarys końcowy, został tylko dół do skrócenia i nie wiem kompletnie co mam robic... a sukni drugiej nie kupię...
a suknia tak,z salonu, niby jak ją miałam na sobie to wszystko bylo ok ale cos mi w niej nie pasowalo...a na zdjeciach widze ze jest nie tak...[COLOR="Silver"]
Ale przestała Ci się podobać ?Bo przecież rozmiar rozmiarem ale model pozostaje ten sam.
Pozmieniać coś musisz w końcu masz się czuć wyjątkowo w tym pięknym dniu!
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
Hotel Dunajec jest na małe wesele ok. Dobre jedzenie(podobno) lecz otoczenie nie za ładne.
Natomiast Lokal na Dwudniakach - na wesela do 220 osób, otoczenie wręcz piękne sala do tańczenia duża i oddzielna. Od tego roku jest klimatyzacja, jedzenie smaczne i dużo. Ja wolałabym Dwudniaki.
W końcu pomyśleli
Warto zwrócić uwagę że przy takich dużych(200 osób) weselach goście są podzieleni na 2 sale.Większa część siedzi w głównej sali, a reszta w mniejszej tuż obok sali do tańczenia z osobnym wejściem.

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
HEJ

Blisko jeziorka, więc jeśli planujecie w lecie, to radzę się zastanowić, jedna z wizażanek pisała o komarach, a ja wierzę, że takie coś będzie mogło w jakimś stopniu popsuć imprezę. Ogolnie w srodku ładnie, jedzenie podobno dobre na zewnątrz równiez bardzo ładnie
Już nieraz pisałam tych nieszczęsnych komarach
Akurat rok w którym brałam ślub był mega komarowy,pamiętam jak nas pociachały na wieczorze panieńskim pod gołym niebem, na sesji narzeczeńskiej,dosłownie było ich mnóstwo.I też bałam się że goście będą tylko machać rękami i uciekać przed nimi,ale okazało się że było ich mało(mnie ani jeden nie ugryzł),dużo osób siedziało na powietrzu i popijało piwko i żadnych ugryzień.Były latarenki ze świeczkami antykomarowymi porozstawiane,pochodnie,o prócz tego opryski tam robią w tygodniu przed weselem i w kontaktach są wkłady włączone.Przynajmniej tak było....
Za to nie polecam jechać na sesje w las ,bo tam ich były roje.
Trochę się rozpisałam ale to tak w kwestii wyjaśnienia
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 07:30   #2292
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Warto zwrócić uwagę że przy takich dużych(200 osób) weselach goście są podzieleni na 2 sale.Większa część siedzi w głównej sali, a reszta w mniejszej tuż obok sali do tańczenia z osobnym wejściem
Jak dla mnie to właśnie jest największym minusem tego lokalu. Nie komary z którymi da się walczyć. Wolałabym aby była jedna duża sala do siedzenia i tańczenia. Ale nie ma lokali idealnych a zwłaszcza w Tarnowie i okolicach jest ich bardzo mało i nie ma wyboru na takie większe wesele, chyba dlatego że jesteśmy rejonem mało turystycznym.

A znacie może jakąś firmę dekoratorską lub osobę z naszego rejonu która orginalnie dekoruje sale weselne?
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 07:58   #2293
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to właśnie jest największym minusem tego lokalu. Nie komary z którymi da się walczyć. Wolałabym aby była jedna duża sala do siedzenia i tańczenia. Ale nie ma lokali idealnych a zwłaszcza w Tarnowie i okolicach jest ich bardzo mało i nie ma wyboru na takie większe wesele, chyba dlatego że jesteśmy rejonem mało turystycznym.

A znacie może jakąś firmę dekoratorską lub osobę z naszego rejonu która orginalnie dekoruje sale weselne?
Przyznaje rację, że w Tarnowie i okolicach jest lipa z lokalami! Nie ma praktycznie w czym wybierać :/ na małe wesele jest trochu lepiej, ale już lokal na większe wesele to trzeba szukać daleko za Tarnowem :/ żeby jechać przykładowo 20km na wesele do Janowic to wg mnie przesada, no ale jak nie ma lepszej opcji... co zrobić...

Nie oklepane dekoracje robią Pani Agatka i Marta z: http://pl-pl.facebook.com/pages/I-fr...87685904665230
Polecam, bo świetne mają pomysły ))
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 08:38   #2294
mig0oCia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

etusiaaa;35071242]witajcie
nareszcie wrocilam.
dziekuje wszystkim za zyczenia
co do pogody to naprawde byla wymarzona
tak po krotce nie bylo zadnej wielkiej wtopy goscie zadowoleni takze mysle ze wszystko sie udalo.
jak bede miec chwilke to wrzuce pare fotke bo narazie jestem w trakcie urzadzania sie u męża i nie mogę nic znaleźć.
ale teraz chetnie sluże pomoca dla innych PM-k
pozdrawiam Was kobitki i ide pracowac [/QUOTE]

Gratulację !!! życzę samych szczęśliwie spędzonych razem chwil.
Opowiedz nam coś więcej o Agawie Jak prezentuje się lokal po remoncie ? Co sądzisz o obsłudze ? Jak wygląda sprawa z wystrojem sali i klimatyzacją ? A także czy są już okrągłe stoliki ( słyszałam że mają być )
mig0oCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:02   #2295
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Lili my tanczymy walca ang do unchained. piosenka z "uwierz w ducha" tylko wiadome nie w org wydaniu.
A suknia jeszcze w salonie , dopiero 16 lipca idę żeby zmierzyć koncowy efekt (poniedz) a sobota ślub.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:11   #2296
anioleczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
HEJ

My byliśmy w Hotelu Dunajec jakies 1,5 tygodnia temu.
Zrezygnoalismy z niego z 3-ech powodów..
1. Okrągłe stoliki, planujemy wesele na ok 150 osób, w takiej sytuacji zmiesciloby się tam mniej, ale jesli robicie mniejsze, ok 100 osob, to spokojnie
2. Osobna sala do tańczenia i do siedzenia, bo chcieliśmy, zeby z sali gdzie siębędzie siedzieć widać tańce i hulańce
3. Opinia o jedzeniu znajomych, ktorzy tam robili wesele. Odpada, uwazamy ze jedzenie i orkiestra to 90% sukcesu na weselu.

Poza tym wystroj godny zwrocenia uwagi, podloga ladna, sufity rowniez zwrocily naszą uwagę, sciany tez OK, jeżeli chcesz, mogę Ci przesłąć na priv ich cennik i menu (cennik na ten rok, powiedzieli, ze na przyszly ceny pojdą 5-7% w górę)

Postawiliśmy na Hotel Marion

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------



Na Dwudniakach cena za osobę 190zł, jest to dość duża cena, przy 150 osobach powiedziano mi, że z ceną można ponegocjować do 180zł/os (na 2013 rok). Acha. I jeszcze jedna istotna rzecz. Powiedzieli mi, że musi być conajmniej 100 osób, co dla mnie jest idiotyczne, ale niech będzie.. Blisko jeziorka, więc jeśli planujecie w lecie, to radzę się zastanowić, jedna z wizażanek pisała o komarach, a ja wierzę, że takie coś będzie mogło w jakimś stopniu popsuć imprezę. Ogolnie w srodku ładnie, jedzenie podobno dobre na zewnątrz równiez bardzo ładnie
My też zastanawialiśmy się Marion czy Dwudniaki ale jednak Marion Taniej, bliżej na zewnątrz szału nie ma ale przynajmniej goście nie będą się rozchodzić wszędzie trzeba szukac jakichś plusów

Edytowane przez anioleczeq
Czas edycji: 2012-07-05 o 09:13
anioleczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:34   #2297
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

dokładnie, my nie patrzyliśmy co jest na zewnątrz bo jak bylismy np na weselu w dworku modrz. to goscie cay czas na polu a w srodku nie miał kto siedziec. mamy mały taras i to wystarczy
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:57   #2298
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Natuś Pokaż wiadomość
Super, na pewno skorzystam z Twojej opinii Zastanawiam się jak to jest z tymi okrągłymi stolikami, będziesz miała osobny szwedzki stół z zimną płytą? Czy da się zmieścić wszystko na stole a jednocześnie nie zapchać każdego centymetra

Oj to niedobrze z tą klimatyzacją... Też byłam na takim weselu, co wiało ostro po plecach tak że nie dało się wysiedzieć przy stole! A jakie te negatywne opinie??
Szkoda, że nie ma tam żadnego tarasu czy ogródka.. No ale nigdy nie można mieć wszystkiego!
Jak najbardziej planuję mieć szwedzki stół z zimną płytą U mojej siostry się sprawdziło i bynajmniej nie wyglądało jakby był zapchany każdy centymetr więc o to się raczej nie obawiam Jeśli chodzi o klimatyzację to słyszałam również od znajomego, że był tam taki problem. Tylko, że ta dolegliwość doskwiera większości lokalom - zwykle jest niestety tak, że klimę włączają dopiero po przybyciu gości na salę a to troszkę za póżno, żeby schłodzić pomieszczenie do odpowiedniej temperatury- no i wtedy klima na maxa - siędzącym blisko niej jest za zimno to wyłączają i znów gorąco

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o Herbową byłam tam na sylwestrze i sobie chwalę a co do tarasu to wiem, że coś robili, układali kostkę z tyłu lokalu, jakieś krzewy w donicach i parasolki więc jakiś mały taras jest
Byłam tam w czerwcu i rzeczywiście wygospodarowali trochę miejsca na taras Goście będą mieli gdzie wyjść na papieroska
__________________
ŻONA OD 01.09.2012
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:05   #2299
ivisia
Raczkowanie
 
Avatar ivisia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: T-ów :)
Wiadomości: 62
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Lili my tanczymy walca ang do unchained melody piosenka z "uwierz w ducha" tylko wiadome nie w org wydaniu.
A suknia jeszcze w salonie , dopiero 16 lipca idę żeby zmierzyć koncowy efekt (poniedz) a sobota ślub.
ojjjj kocham tę piosenkę! Też się nad nią zastanawiamy, piękna po prostu! i walc jak najbardziej do niej pasuje. Instruktor tańca tez polecał walc na pierwszy taniec - ładnie wygląda i nie jest bardzo skomplikowany ZOstały nam jeszcze 2 lekcje przyspieszonego kursu I stopnia, zastanawiamy się właśnie czy nie zamówić sobie jeszcze dodatkowych godzinek na wyćwiczenie 1. tańca, chociaż powiem szczerze, że jakieś układy nie bardzo mi się podobają, bo jeśli Para Młoda nie czuje sie swobodnie w tańcu to tak dość dziwnie to wygląda, jeśli sztywno tańczą, licząc kroki :P

A tu walc zmodyfikowany przez Młodych, ale za to - piękny! Aż miło patrzeć na tę parę!!
http://www.youtube.com/watch?v=kY-68SQd8ZU


Kobitki potrzebuję namiary na KRAWCOWĄ, która mogłaby zreperować suknię ślubną Ogłasza się jedna dziewczyna na tarnowiaku, ale kiedy do niej zadzwoniłam a potem napisałam - najnormalniej w świecie mnie olała Macie może kogoś sprawdzonego z Tarnowa?
A dziś idę odebrać obrączki
__________________
...już tak niedługo... 08.09.2012
ivisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 10:29   #2300
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

podoba mi sie nadal tylko ja sie sobie w niej nie podobam...
Nowa to bardzo "ambitny" pierwszy taniec my sie chyba zdecydujemy na cos standardowego, ale jeszcze nadal sie zastanawiamy co to bedzie
Powodzenia życzę
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 11:24   #2301
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Maurycenta Pokaż wiadomość
Jak najbardziej planuję mieć szwedzki stół z zimną płytą U mojej siostry się sprawdziło i bynajmniej nie wyglądało jakby był zapchany każdy centymetr więc o to się raczej nie obawiam Jeśli chodzi o klimatyzację to słyszałam również od znajomego, że był tam taki problem. Tylko, że ta dolegliwość doskwiera większości lokalom - zwykle jest niestety tak, że klimę włączają dopiero po przybyciu gości na salę a to troszkę za póżno, żeby schłodzić pomieszczenie do odpowiedniej temperatury- no i wtedy klima na maxa - siędzącym blisko niej jest za zimno to wyłączają i znów gorąco
A mogłabyś mi powiedzieć ile sobie liczą w Herbowej za wiejski stół? I kiedy dostaliście przykładowe menu dostosowane do każdego pakietu żeby można było się zorientować co wchodzi w skład każdego z nich? Bo wczoraj z TŻ byliśmy w Herbowej ale zapomnieliśmy o te dwie rzeczy zapytać i w poniedziałek planujemy pojechać tam jeszcze raz bo na 99% zdecydujemy się właśnie na ten lokal i chcemy jeszcze o kilka rzeczy dopytać, zarezerwować sobie termin i poprosić właściciela czy mógłby nam chociaż na jeden dzień dać umowę i te przykładowe menu żebyśmy mogli sobie w domu na spokojnie to poczytać i jeszcze w przyszłym tygodniu zdecydowalibyśmy się na podpisanie umowy.
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:50   #2302
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi powiedzieć ile sobie liczą w Herbowej za wiejski stół? I kiedy dostaliście przykładowe menu dostosowane do każdego pakietu żeby można było się zorientować co wchodzi w skład każdego z nich? Bo wczoraj z TŻ byliśmy w Herbowej ale zapomnieliśmy o te dwie rzeczy zapytać i w poniedziałek planujemy pojechać tam jeszcze raz bo na 99% zdecydujemy się właśnie na ten lokal i chcemy jeszcze o kilka rzeczy dopytać, zarezerwować sobie termin i poprosić właściciela czy mógłby nam chociaż na jeden dzień dać umowę i te przykładowe menu żebyśmy mogli sobie w domu na spokojnie to poczytać i jeszcze w przyszłym tygodniu zdecydowalibyśmy się na podpisanie umowy.
W sprawie wiejskiego stołu nie pomogę bo organizuję go sobie sama (mam znajomego, który robi przepyszne wyroby). Natomiast o menu nie mogę się doprosić- pisałam do właściciela maila z prośbą o jego przesłanie i nic A co do pakietów to ja o niczym takim nie słyszałam - mam na umowie kwotę 160zł/os - podczas żadnej z rozmów o pakietach nie wspominał
__________________
ŻONA OD 01.09.2012
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:56   #2303
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Maurycenta Pokaż wiadomość
W sprawie wiejskiego stołu nie pomogę bo organizuję go sobie sama (mam znajomego, który robi przepyszne wyroby). Natomiast o menu nie mogę się doprosić- pisałam do właściciela maila z prośbą o jego przesłanie i nic A co do pakietów to ja o niczym takim nie słyszałam - mam na umowie kwotę 160zł/os - podczas żadnej z rozmów o pakietach nie wspominał
Nam wczoraj właściciel mówił że najtańszy pakiet wynosi 160 zł/osoby i wychodziło na to że są jeszcze inne ale i tak młodzi się najczęściej właśnie na niego decydują. To ciekawe czemu nie chce przesłać przykładowego menu bo z TŻ ustaliliśmy że zanim podpiszemy umowę chcemy sobie ją na spokojnie poczytać i zobaczyć jakie dania oferują bo jednak chcemy wiedzieć za co płacimy i jesteśmy zainteresowani 2014 rokiem i na interesujący nas termin właściciel również powiedział taką cenę.
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:07   #2304
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Nam wczoraj właściciel mówił że najtańszy pakiet wynosi 160 zł/osoby i wychodziło na to że są jeszcze inne ale i tak młodzi się najczęściej właśnie na niego decydują. To ciekawe czemu nie chce przesłać przykładowego menu bo z TŻ ustaliliśmy że zanim podpiszemy umowę chcemy sobie ją na spokojnie poczytać i zobaczyć jakie dania oferują bo jednak chcemy wiedzieć za co płacimy i jesteśmy zainteresowani 2014 rokiem i na interesujący nas termin właściciel również powiedział taką cenę.
Pamiętam, że podczas rozmowy wspominał o rzeczach, które może zrobić za dodatkową opłatą tj: tort, paczki dla gości, stół wiejski, pokoje w hotelu. Według mnie to właśnie miał na myśli Jeśli uda Ci się wyciągnąc menu to pamiętaj o mnie
__________________
ŻONA OD 01.09.2012
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:20   #2305
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Maurycenta Pokaż wiadomość
Pamiętam, że podczas rozmowy wspominał o rzeczach, które może zrobić za dodatkową opłatą tj: tort, paczki dla gości, stół wiejski, pokoje w hotelu. Według mnie to właśnie miał na myśli Jeśli uda Ci się wyciągnąc menu to pamiętaj o mnie
Dobrze, będę pamiętać Ale gdybyś i Ty dostała przykładowe menu to daj mi znać, dobrze?
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:12   #2306
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez anioleczeq Pokaż wiadomość
My też zastanawialiśmy się Marion czy Dwudniaki ale jednak Marion Taniej, bliżej na zewnątrz szału nie ma ale przynajmniej goście nie będą się rozchodzić wszędzie trzeba szukac jakichś plusów

A ustaliliście już jakąś datę? Ja wczoraj wpłacałam zaliczkę, na 2013 rok coraz mniej terminów, a jeszcze w sobote był jeden wolny na lipieć

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Kobitki potrzebuję namiary na KRAWCOWĄ, która mogłaby zreperować suknię ślubną Ogłasza się jedna dziewczyna na tarnowiaku, ale kiedy do niej zadzwoniłam a potem napisałam - najnormalniej w świecie mnie olała Macie może kogoś sprawdzonego z Tarnowa?
A dziś idę odebrać obrączki [/QUOTE]


Studio Krawieckie Anna Bator



Spróboj u tej babeczki Ma kobitka rękę, może Cię gdzieś ''wciśnie"
ok 10 km pod Tarnowem w stronę Wojnicza, będziesz zadowolona

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

[/QUOTE]
Gratulację !!! życzę samych szczęśliwie spędzonych razem chwil.
Opowiedz nam coś więcej o Agawie Jak prezentuje się lokal po remoncie ? Co sądzisz o obsłudze ? Jak wygląda sprawa z wystrojem sali i klimatyzacją ? A także czy są już okrągłe stoliki ( słyszałam że mają być )[/QUOTE]

Okrągłe stoliki były już w ubiegłym roku, byliśmy tam na weselu (wrzesień, II-ga połowa)
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:41   #2307
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez ivisia Pokaż wiadomość
ojjjj kocham tę piosenkę! Też się nad nią zastanawiamy, piękna po prostu! i walc jak najbardziej do niej pasuje. Instruktor tańca tez polecał walc na pierwszy taniec - ładnie wygląda i nie jest bardzo skomplikowany ZOstały nam jeszcze 2 lekcje przyspieszonego kursu I stopnia, zastanawiamy się właśnie czy nie zamówić sobie jeszcze dodatkowych godzinek na wyćwiczenie 1. tańca, chociaż powiem szczerze, że jakieś układy nie bardzo mi się podobają, bo jeśli Para Młoda nie czuje sie swobodnie w tańcu to tak dość dziwnie to wygląda, jeśli sztywno tańczą, licząc kroki :P
Zgadzam się, takie swobodne podrygi są słodkie szczególnie, jak ktoś tak, jak my nie tańczy najlepiej. Denerwowanie się, czy wszystko pójdzie ok, czy się nie pomyli kroków, czy nie stanie partnerowi na stopę itd. i potem to widać.
Ale jak ktoś tańczy tak, jak Ci na filmie to może robić show
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 19:53   #2308
Natuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
A mogę spytać na kiedy planujecie ślub?
Chcemy w czerwcu przyszłego roku, jutro jedziemy ustalać szczegóły w Herbowej No a potem weźmiemy się za resztę..
Dziewczyny, a może macie przy okazji jakiegoś dobrego DJ-a wodzireja z okolic do polecenia?
Natuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 20:05   #2309
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Natuś Pokaż wiadomość
Chcemy w czerwcu przyszłego roku, jutro jedziemy ustalać szczegóły w Herbowej No a potem weźmiemy się za resztę..
Dziewczyny, a może macie przy okazji jakiegoś dobrego DJ-a wodzireja z okolic do polecenia?
A gdyby udało wam się dostać przykładowe menu to mogłabyś mi dać znać? Bo widzę, że nie tylko ja mam problem żeby je zdobyć od właściciela... Niby w przyszłym tygodniu planujemy z TŻ tam znowu jechać, ustalić szczegóły dotyczące podpisania umowy i w ogóle ale z menu nie jest już tak łatwo... No a jednak wolelibyśmy je zobaczyć.
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 20:14   #2310
Natuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
A gdyby udało wam się dostać przykładowe menu to mogłabyś mi dać znać? Bo widzę, że nie tylko ja mam problem żeby je zdobyć od właściciela... Niby w przyszłym tygodniu planujemy z TŻ tam znowu jechać, ustalić szczegóły dotyczące podpisania umowy i w ogóle ale z menu nie jest już tak łatwo... No a jednak wolelibyśmy je zobaczyć.
Jasne! Też bym chciała zobaczyć to menu więc będziemy go nękać! Jak dostaniemy to na pewno się podzielę informacją
Natuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.