I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 10:24   #2551
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
A może tutaj,niedawno otwarty lokal KARDAMON,z galerii widać że całkiem przyjemnie i ładnie.Sala do 200 osób.
http://www.hotel-kardamon.pl/index.html

To jest blisko mnie a nawet nie wiedziałam o tym xD
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 10:28   #2552
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
A może tutaj,niedawno otwarty lokal KARDAMON,z galerii widać że całkiem przyjemnie i ładnie.Sala do 200 osób.
http://www.hotel-kardamon.pl/index.html

Nemosek Ty mi czytasz w myślach, tfu! przewodach :P

Ostatnio jak jechałam do Krk to właśnie tą ulicą. I tak patrzę, jakiś lokal jest w budowie, myślę, o! trzeba go znaleźć, może będzie w porządku.
I właśnie teraz miałam go szukać
Tylko jak ja przejeżdżałam to widziałam, że tam jeszcze budowa chyba trwa. Bo nie był jakoś dopracowany do końca Ale myślę, że to kwestia czasu

Dzięki, podjadę tam
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 10:38   #2553
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
To jest blisko mnie a nawet nie wiedziałam o tym xD
Ja też niedaleko tego lokalu mieszkam.Obserowałam jego powstawanie tydzień po tygodniu,bo jeżdzę prawie każdą sobotę do Lidera na zakupy.

Cytat:
Napisane przez masija;[B
35630781][/B]
Nemosek Ty mi czytasz w myślach, tfu! przewodach :P

Ostatnio jak jechałam do Krk to właśnie tą ulicą. I tak patrzę, jakiś lokal jest w budowie, myślę, o! trzeba go znaleźć, może będzie w porządku.
I właśnie teraz miałam go szukać
Tylko jak ja przejeżdżałam to widziałam, że tam jeszcze budowa chyba trwa. Bo nie był jakoś dopracowany do końca Ale myślę, że to kwestia czasu

Dzięki, podjadę tam


Skończyli już remont,jeszcze niedawno nie mieli stronki internetowej bo też chciałam poczytać co tam ciekawego mają. Warto by się było tam wybrać na jakieś piwko i dobry obiadek,obczaić smaki
Może mężul zaprosi......
Ano to za tą informację wklej zdjęcie sukienki pleaseBo jestem bliska już kupna,ale jestem mega ciekawa jak leży
Ale jestem interesowna
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2012-08-01 o 10:42
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 11:00   #2554
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Ja też niedaleko tego lokalu mieszkam.Obserowałam jego powstawanie tydzień po tygodniu,bo jeżdzę prawie każdą sobotę do Lidera na zakupy.




Skończyli już remont,jeszcze niedawno nie mieli stronki internetowej bo też chciałam poczytać co tam ciekawego mają. Warto by się było tam wybrać na jakieś piwko i dobry obiadek,obczaić smaki
Może mężul zaprosi......
Ano to za tą informację wklej zdjęcie sukienki pleaseBo jestem bliska już kupna,ale jestem mega ciekawa jak leży
Ale jestem interesowna
No, myślę, że za taką informację, mogę Ci dać zdjęcie kieccki
Postaram się dzisiaj

Dzwoniłam tam, b. miła Pani wytłumaczyła dużo rzeczy.
Mają zarezerwowane pojedyncze terminy, więc ok. Ale mówiła, że z dnia na dzień ktoś dzwoni.

Ogólnie 200 miejsc siedziących, na parkiecie do 170 osób.
Ceny zależne od zestawu : 150, 160, 170zł.
W tym napoje, owoce, dania bez placków.
Orkiestra wiadomo-jaką się chce

Trzeba będzie podjechać jak najszybciej. Mam nadzieję, że uda nam się coś zaakceptować, znając mojego mena

A na obiad idź, idź, trzeba mieć szpiega w szeregach
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 11:29   #2555
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
No, myślę, że za taką informację, mogę Ci dać zdjęcie kieccki
Postaram się dzisiaj

Dzwoniłam tam, b. miła Pani wytłumaczyła dużo rzeczy.
Mają zarezerwowane pojedyncze terminy, więc ok. Ale mówiła, że z dnia na dzień ktoś dzwoni.

Ogólnie 200 miejsc siedziących, na parkiecie do 170 osób.
Ceny zależne od zestawu : 150, 160, 170zł.
W tym napoje, owoce, dania bez placków.
Orkiestra wiadomo-jaką się chce

Trzeba będzie podjechać jak najszybciej. Mam nadzieję, że uda nam się coś zaakceptować, znając mojego mena

A na obiad idź, idź, trzeba mieć szpiega w szeregach
Super

O i jakie przyjazne ceny,ciekawe jak wygląda menu
Jak mężul zaprosi będę tropić smaki
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 11:34   #2556
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Super

O i jakie przyjazne ceny,ciekawe jak wygląda menu
Jak mężul zaprosi będę tropić smaki
Postaram się dzisiaj wyciągnąć mojego mena i obadać sprawę.
Co prawda Pani mówiła, żeby się umówić z managerem jeśli chcemy dowiedzieć się więcej, ale - muszę działać
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:35   #2557
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Jestem nowa ale coś czuję, że zagoszczę u Was na dłużej

Od raazu przychodzę z pytaniem
Chcielibyśmy z TŻtem wziąć ślub w nast. roku. Tylko jest duże ALE-czy znajdziemy salę?
Boję się, że nie.
Planuję jutro dzwonić i się dowiadywać (Roma, Marion) ale chciałam się dowiedzieć czy może Wy coś o tym wiecie? Lub chociaż z doświadczenia-czy jest szansa znalezienia terminu? Nawet do października?

Pozdrawiam
Witaj
Ja mam ślub na przyszły rok w październiku w Marionie, wzięłam ostatnią wolną datę na październik 2013r(rezerwowaliśmy miesiąc temu), także w pazdzierniku moze być ciężko, poszukaj, moze na tarnowiaku sie trafi wolny termin, niedawno widzialam termin w Marionie
Jeśli chcesz szczegóły nt Marionu, daj znać, chętnie napiszę na priva, mogę też przesłać Ci menu ,zrobiłm zdjęcie, bo Pani nie miala zapasowego . Może Agawa w Dębnie przypadnie Ci do gustu? Ceny OD 160zł (na ten rok, nie wiem jak na przyszły, ale pewnie ok 10 zł więcej )- Bardzo ładnie, po remoncie ;-) Dwudniaki tez moze, z tym, że tam minimum gości 100osób i cena ok 180-190zł/os. Może tarnowianka? ale osobiscie nie znam opinii. Hotel Dunajec kilka osób nam odradzało z racji jedzenia.. Może jeszcze Bristol? Cena na ten rok to 180zł/os, Menu dość obszerne z tego co mówił mi właściciel przez telefon. W Tarnowii podali nam cene 130zł/os !! zrezygnowaliśmy. Jak dzwoniłam w kwietniu do Taurusa to na przyszły rok mieli wolne tylko święta wielkanocne i Boże Ciało, reszta na cały rok zajęte, a szkoda,tam mają dobre jedzenie W Dworku Modrzewiowym miała koleżanka wesele, ale 2.5 roku temu, więc cena się na pewno zmieniła, ale chwaliła ten lokal. Jak mi cos się jeszcze przypomni, to napiszę


Jestem na etapie szukania fotografa, może ktoś podpowie kogoś?
__________________
!

Edytowane przez shy angel
Czas edycji: 2012-08-01 o 13:57
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 14:30   #2558
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

.

Edytowane przez roxy20
Czas edycji: 2012-09-12 o 15:52
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:32   #2559
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Będę zaraz dzwoniła do Taurusa do się dopytam
Drogo-200zł.
Oj, nie pamiętam dokładnie bo umówiłam się z Panią na oglądanie sali i będę już się na miejscu jeszcze raz pytała, ale było chyba w kwietniu i wrześniu(?) Jak chcesz to napiszę Ci po oglądaniu

A wiesz coś może więcej o Marionie?
Placki i tort są dobre? W porządku wszystko?
I napoje na jakiej zasadzie? Ile się wypije tyle płaci czy kupuje się od razu ile sztuk chcemy?

Nie myślałam, że aż tak drogo jest w lokalach w Tarnowie. Naprawdę, przerażające ceny:/
Napoje są bez ograniczeń Jedynie co, to nie dają ich potem do domu po weselu, tylko jedzenie dają-to co zostało Ja póki co jestem zadowolona z wyboru Mam opinie od 2 Pmek z tego forum, które miały wesele w Marionie: jedna rok temu, druga miesiąc temu. Obie bardzo zadowolone. W cenie jest też dekoracja sali. Poza tym przyszly teść gra na weselach i chwalił bardzo ten lokal, jedzenie podobno super
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:36   #2560
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

.

Edytowane przez roxy20
Czas edycji: 2012-09-12 o 15:53
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:41   #2561
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Napoje są bez ograniczeń Jedynie co, to nie dają ich potem do domu po weselu, tylko jedzenie dają-to co zostało Ja póki co jestem zadowolona z wyboru Mam opinie od 2 Pmek z tego forum, które miały wesele w Marionie: jedna rok temu, druga miesiąc temu. Obie bardzo zadowolone. W cenie jest też dekoracja sali. Poza tym przyszly teść gra na weselach i chwalił bardzo ten lokal, jedzenie podobno super

Znajoma miała tan wesele w czerwcu tego roku, i mówiła, że dekoracja na stołach to świece w szklanych kloszach na wyższych nóżkach. Jeden minus jaki mówiła to to, że nie było żadnego bukietu na stole PM trzeba tego dopilnować

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez roxy20 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was takie pytanie
czy miałyście na swoim weselu, lub byłyście gdzie grał zespół Progres? albo znacie jakieś opinie na ich temat? Będę wdzięczna za każdą informację /na priv albo forum

Niestety nic o nich nie słyszałam ale na forum przewinęła się już ta nazwa, cofnij kilka stron wstecz
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 17:06   #2562
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A nie wiesz może jakie ceny mniej więcej?

Ech, strasznie bym chciała znaleźć salę, ale coś czuję, że nie będzie tak łatwo A nie chcemy czekać 2 lat..:/

A wcześniej nie myśleliśmy o tym, bo jakieś 5 dni temu się zaręczyliśmy :0

W Dworku M. jest drogo podobno strasznie .
Ja tam mam. Jest trochę drożej ale dużo rzeczy jest w cenie. Poza tym nie ma żadnych ukrytych kosztów
__________________


Razem: 20.07.2007
Zaręczeni: 2.06.2011
Ślubujemy: 20.07.2013

http://www.suwaczek.pl/cache/a318fbb152.png
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 18:24   #2563
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez roxy20 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was takie pytanie
czy miałyście na swoim weselu, lub byłyście gdzie grał zespół Progres? albo znacie jakieś opinie na ich temat? Będę wdzięczna za każdą informację /na priv albo forum
Na co trzecim weselu chyba jakim byłam byli oni i powiem Ci, że grają jak grają da się bawić ale szałem nie zajeżdzzają
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:19   #2564
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez roxy20 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was takie pytanie
czy miałyście na swoim weselu, lub byłyście gdzie grał zespół Progres? albo znacie jakieś opinie na ich temat? Będę wdzięczna za każdą informację /na priv albo forum
Trzy lata temu grali na weselu mojej siostry- odwalili kawał dobrej roboty- ludzie nie schodzili z parkietu do 4.00 rano. Oczepiny poprowadzili bardzo fajnie, z pomysłem Odgadywali życzenia gości- grali pod nogę zarówno młodzieży jak i starszych. Jeżeli zależy Ci na typowo weselnej oprawie muzycznej to z czystym sercem mogę Ci ich polecić
__________________
ŻONA OD 01.09.2012
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:32   #2565
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Na wstępie-dziękuję Wam bardzo dziewczyny, za odzew tak duży Kochane jesteście!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Witaj
Ja mam ślub na przyszły rok w październiku w Marionie, wzięłam ostatnią wolną datę na październik 2013r(rezerwowaliśmy miesiąc temu), także w pazdzierniku moze być ciężko, poszukaj, moze na tarnowiaku sie trafi wolny termin, niedawno widzialam termin w Marionie
Jeśli chcesz szczegóły nt Marionu, daj znać, chętnie napiszę na priva, mogę też przesłać Ci menu ,zrobiłm zdjęcie, bo Pani nie miala zapasowego . Może Agawa w Dębnie przypadnie Ci do gustu? Ceny OD 160zł (na ten rok, nie wiem jak na przyszły, ale pewnie ok 10 zł więcej )- Bardzo ładnie, po remoncie ;-) Dwudniaki tez moze, z tym, że tam minimum gości 100osób i cena ok 180-190zł/os. Może tarnowianka? ale osobiscie nie znam opinii. Hotel Dunajec kilka osób nam odradzało z racji jedzenia.. Może jeszcze Bristol? Cena na ten rok to 180zł/os, Menu dość obszerne z tego co mówił mi właściciel przez telefon. W Tarnowii podali nam cene 130zł/os !! zrezygnowaliśmy. Jak dzwoniłam w kwietniu do Taurusa to na przyszły rok mieli wolne tylko święta wielkanocne i Boże Ciało, reszta na cały rok zajęte, a szkoda,tam mają dobre jedzenie W Dworku Modrzewiowym miała koleżanka wesele, ale 2.5 roku temu, więc cena się na pewno zmieniła, ale chwaliła ten lokal. Jak mi cos się jeszcze przypomni, to napiszę


Jestem na etapie szukania fotografa, może ktoś podpowie kogoś?
SUper, byłabym CI wdzięczna za każdą informację o Marionie

Bristol nie. Miałam studniówkę tam i jedno wesele i mówię-nigdy więcej. Jedzenie średnie, zimne, a jeśli nie było Cię np. gdy podawali barszcz czerwony to już go nie było przy Twoim miejscu a doprosić się ciężko:/ Chociaż wesele było organizowane tak jakby po znajomości, tzn. ojciec panny młodej to ktoś z rodziny czy coś takiego..

Z Tarnovii pani przesłała mi na maila menu. Ale ceny faktycznie duże.
W Taurusie faktycznie nie ma miejsc. A Dworek jednak za drogi

Dziękuję za tak obszerną relację

Cytat:
Napisane przez roxy20 Pokaż wiadomość
możesz zobaczyć na tarnowiaka i może ktoś sprzedaje termin, jak ja patrzyłam miesiąc temu to było kilka ciekawych ofert

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------



a Sezam?
Sezam? Właśnie za daleko. Nie chcemy dowalać sobie kosztów z dojazdem, przewożeniem gości-już teraz moja siostra robi wesele w Janowicach i trzeba wszystkich dowieźć, wynająć busy... Nie, nie chcę się jeszcze w to bawić.
Wiem, że może na to samo by wyszło robiąc wesele w Tarnowie ale mimo wszystko-nie podoba mi się takie organizowanie wesel daleko
Ja po prostu nie lubię zbędnych 'problemów'

A znając moją dalszą rodzinę większość będzie niezadowolona, więc... i tak nie dogodzisz

Patrzyłam też na Tarnowiaku, dzięki
Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Napoje są bez ograniczeń Jedynie co, to nie dają ich potem do domu po weselu, tylko jedzenie dają-to co zostało Ja póki co jestem zadowolona z wyboru Mam opinie od 2 Pmek z tego forum, które miały wesele w Marionie: jedna rok temu, druga miesiąc temu. Obie bardzo zadowolone. W cenie jest też dekoracja sali. Poza tym przyszly teść gra na weselach i chwalił bardzo ten lokal, jedzenie podobno super
No ja też właśnie czytałam tutaj na forum
Ale tj. pisałam wcześniej, podobno bardzo kradną jedzenie.
Kobieta o 7 rano kończąc wesele zrboiła zdjęcie jedzenia zanim wyszli. W południe przyjechali zabrać jedzenie to nie było podobno połowy:/

Ja rozumiem, że nie da się tego ominąć, że na każdym weselu obsługa pewnie sobie weźmie placki, trochę jedzenia. Ok. Ale nie połowę. Nie całą zapakowaną lodówkę. Ja za to płacę i to jest moje jedzenie, więc sory, ale coś takiego to po prostu szczyt chamstwa.
Moi rodzice robili już 3 wesela i zawsze było w porządku, nawet sami dali obsłudze dodatkowo placki, moje rodzeństwo zawsze chodziło z wódką weselną na kuchnię, za dobrą obsługę. I było wszystko w porządku.
Ech, się rozpisałam ale mnie poniosło
Cytat:
Napisane przez niu882 Pokaż wiadomość
Ja tam mam. Jest trochę drożej ale dużo rzeczy jest w cenie. Poza tym nie ma żadnych ukrytych kosztów
A powiesz jak menagerka? Bo nie mam dobrego zdania o niej ze słyszenia...


No ale żeby nie było, że tak wybrzydzam to jednak jesteśmy chyba zdecydowani na Romę. Tzn. jak mój TŻ oglądanie ją, zobaczy, no i jak będzie z orkiestrą.
Oprócz tego może Marion.
Oraz Kardamon

A co do terminu to nie wiem czy nie przesunie się nam na za 2 lata ze względu na kasę
Wszystko na razie w zawieszeniu.

A możecie powiedzieć ile mniej więcej wydałyście/planujecie wydać na całe wesele?
__________________


Edytowane przez masija
Czas edycji: 2012-08-02 o 08:35
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:52   #2566
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Na wstępie-dziękuję Wam bardzo dziewczyny, za odzew tak duży Kochane jesteście!


SUper, byłabym CI wdzięczna za każdą informację o Marionie

Bristol nie. Miałam studniówkę tam i jedno wesele i mówię-nigdy więcej. Jedzenie średnie, zimne, a jeśli nie było Cię np. gdy podawali barszcz czerwony to już go nie było przy Twoim miejscu a doprosić się ciężko:/ Chociaż wesele było organizowane tak jakby po znajomości, tzn. ojciec panny młodej to ktoś z rodziny czy coś takiego..

Z Tarnovii pani przesłała mi na maila menu. Ale ceny faktycznie duże.
W Taurusie faktycznie nie ma miejsc. A Dworek jednak za drogi

Dziękuję za tak obszerną relację


Sezam? Właśnie za daleko. Nie chcemy dowalać sobie kosztów z dojazdem, przewożeniem gości-już teraz moja siostra robi wesele w Janowicach i trzeba wszystkich dowieźć, wynająć busy... Nie, nie chcę się jeszcze w to bawić.
Wiem, że może na to samo by wyszło robiąc wesele w Tarnowie ale mimo wszystko-nie podoba mi się takie organizowanie wesel daleko
Ja po prostu nie lubię zbędnych 'problemów'

A znając moją dalszą rodzinę większość będzie niezadowolona, więc... i tak nie dogodzisz

Patrzyłam też na Tarnowiaku, dzięki

No ja też właśnie czytałam tutaj na forum
Ale tj. pisałam wcześniej, podobno bardzo kradną jedzenie.
Kobieta o 7 rano kończąc wesele zrboiła zdjęcie jedzenia zanim wyszli. W południe przyjechali zabrać jedzenie to nie było podobno połowy:/

Ja rozumiem, że nie da się tego ominąć, że na każdym weselu obsługa pewnie sobie weźmie placki, trochę jedzenia. Ok. Ale nie połowę. Nie całą zapakowaną lodówkę. Ja za to płacę i to jest moje jedzenie, więc sory, ale coś takiego to po prostu szczyt chamstwa.
Moi rodzice robili już 3 wesela i zawsze było w porządku, nawet sami dali obsłudze dodatkowo placki, moje rodzeństwo zawsze chodziło z wódką weselną na kuchnię, za dobrą obsługę. I było wszystko w porządku.
Ech, się rozpisałam ale mnie poniosło

A powiesz jak menagerka? Bo nie mam dobrego zdania o niej ze słyszenia...


No ale żeby nie było, że tak wybrzydzam to jednak jesteśmy chyba zdecydowani na Romę. Tzn. jak mój TŻ oglądanie ją, zobaczy, no i jak będzie z orkiestrą.
Oprócz tego może Marion.
Oraz Kardamon

A co do terminu to nie wiem czy nie przesunie się nam na za 2 lata ze względu na kasę
Wszystko na razie w zawieszeniu.

A możecie powiedzieć ile mniej więcej wydałyście/planujecie wydać na całe wesele?

Po wstępnym podliczeniu kosztów około 35-40 tys.
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:57   #2567
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Po wstępnym podliczeniu kosztów około 35-40 tys.
Ech, czyli tj. u mojej siostry Im wyszło około 40.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:13   #2568
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Postaram się dzisiaj wyciągnąć mojego mena i obadać sprawę.
Co prawda Pani mówiła, żeby się umówić z managerem jeśli chcemy dowiedzieć się więcej, ale - muszę działać
Powodzenie w działaniach i szybkiego załatwienia sali

Cytat:
Napisane przez roxy20 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was takie pytanie
czy miałyście na swoim weselu, lub byłyście gdzie grał zespół Progres? albo znacie jakieś opinie na ich temat? Będę wdzięczna za każdą informację /na priv albo forum
Fajnie grają,jeszcze nigdy się tak nie ubawiłam na oczepinach.Mogliby tylko troche krótsze przerwy robić,ale tego można dopilnować.Ogólnie na plus,pozytywna orkiestra


Marion dobre jedzonko,placki i tort tez ok,sprawna obsługa,przestronna sala.Nie ma co zarzucić.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:54   #2569
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Powodzenie w działaniach i szybkiego załatwienia sali


Fajnie grają,jeszcze nigdy się tak nie ubawiłam na oczepinach.Mogliby tylko troche krótsze przerwy robić,ale tego można dopilnować.Ogólnie na plus,pozytywna orkiestra


Marion dobre jedzonko,placki i tort tez ok,sprawna obsługa,przestronna sala.Nie ma co zarzucić.
Dzięki
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 12:05   #2570
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

A możecie powiedzieć ile mniej więcej wydałyście/planujecie wydać na całe wesele?[/QUOTE]


My planujemy się zmieścić w 50 tyś, do zaproszenia 200 osób, z tym, że na pewno część odmówi. Szukam cięcia kosztów na każdym kroku
1. Utargowałam się już z orkiestrą o 100 PLN w dól (zboczenie zawodowe targować się )
2. Suknię będę szyć u krawcowej, wychodzi nawet kilka tyś taniej,
3. 'krawaty' i 'podwiazki' na wódkę zrobię sama, jak coś będzie trzeba, będę kupować przez internet, na pewno taniej

hmmmmm a tak to wszystko wyjdzie z czasem

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

SUper, byłabym CI wdzięczna za każdą informację o Marionie

Po pracy, wieczorem podeślę menu i wszystko co wiem na temat
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:12   #2571
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Dzięki

Ja tak właśnie powoli szukam inspiracji z czego można zreygnować, co zrobić samemu, co obniżyć
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:18   #2572
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Maurycenta Pokaż wiadomość
Trzy lata temu grali na weselu mojej siostry- odwalili kawał dobrej roboty- ludzie nie schodzili z parkietu do 4.00 rano. Oczepiny poprowadzili bardzo fajnie, z pomysłem Odgadywali życzenia gości- grali pod nogę zarówno młodzieży jak i starszych. Jeżeli zależy Ci na typowo weselnej oprawie muzycznej to z czystym sercem mogę Ci ich polecić
Dziękuję
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:35   #2573
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Na wstępie-dziękuję Wam bardzo dziewczyny, za odzew tak duży Kochane jesteście!


SUper, byłabym CI wdzięczna za każdą informację o Marionie

Bristol nie. Miałam studniówkę tam i jedno wesele i mówię-nigdy więcej. Jedzenie średnie, zimne, a jeśli nie było Cię np. gdy podawali barszcz czerwony to już go nie było przy Twoim miejscu a doprosić się ciężko:/ Chociaż wesele było organizowane tak jakby po znajomości, tzn. ojciec panny młodej to ktoś z rodziny czy coś takiego..

Z Tarnovii pani przesłała mi na maila menu. Ale ceny faktycznie duże.
W Taurusie faktycznie nie ma miejsc. A Dworek jednak za drogi

Dziękuję za tak obszerną relację


Sezam? Właśnie za daleko. Nie chcemy dowalać sobie kosztów z dojazdem, przewożeniem gości-już teraz moja siostra robi wesele w Janowicach i trzeba wszystkich dowieźć, wynająć busy... Nie, nie chcę się jeszcze w to bawić.
Wiem, że może na to samo by wyszło robiąc wesele w Tarnowie ale mimo wszystko-nie podoba mi się takie organizowanie wesel daleko
Ja po prostu nie lubię zbędnych 'problemów'

A znając moją dalszą rodzinę większość będzie niezadowolona, więc... i tak nie dogodzisz

Patrzyłam też na Tarnowiaku, dzięki

No ja też właśnie czytałam tutaj na forum
Ale tj. pisałam wcześniej, podobno bardzo kradną jedzenie.
Kobieta o 7 rano kończąc wesele zrboiła zdjęcie jedzenia zanim wyszli. W południe przyjechali zabrać jedzenie to nie było podobno połowy:/

Ja rozumiem, że nie da się tego ominąć, że na każdym weselu obsługa pewnie sobie weźmie placki, trochę jedzenia. Ok. Ale nie połowę. Nie całą zapakowaną lodówkę. Ja za to płacę i to jest moje jedzenie, więc sory, ale coś takiego to po prostu szczyt chamstwa.
Moi rodzice robili już 3 wesela i zawsze było w porządku, nawet sami dali obsłudze dodatkowo placki, moje rodzeństwo zawsze chodziło z wódką weselną na kuchnię, za dobrą obsługę. I było wszystko w porządku.
Ech, się rozpisałam ale mnie poniosło

A powiesz jak menagerka? Bo nie mam dobrego zdania o niej ze słyszenia...


No ale żeby nie było, że tak wybrzydzam to jednak jesteśmy chyba zdecydowani na Romę. Tzn. jak mój TŻ oglądanie ją, zobaczy, no i jak będzie z orkiestrą.
Oprócz tego może Marion.
Oraz Kardamon

A co do terminu to nie wiem czy nie przesunie się nam na za 2 lata ze względu na kasę
Wszystko na razie w zawieszeniu.

A możecie powiedzieć ile mniej więcej wydałyście/planujecie wydać na całe wesele?
Jeżeli chodzi o menagerkę to nie mam na co narzekać na razie. Owszem, może zbytnio ''w dupę nie wchodzi'' ale jest bardzo profesjonalna, można się z nią dogadać i na każde pytanie odpowie.
My planujemy zmieścić się w 50 tys. ale postanowiliśmy zrobić sobie 5 tys. zapasu, w razie W
__________________


Razem: 20.07.2007
Zaręczeni: 2.06.2011
Ślubujemy: 20.07.2013

http://www.suwaczek.pl/cache/a318fbb152.png
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:56   #2574
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość

A możecie powiedzieć ile mniej więcej wydałyście/planujecie wydać na całe wesele?
Nam wyjdzie coś ok. 40-45 tys. przy ok. 100 osobach.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:28   #2575
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość


Fajnie grają,jeszcze nigdy się tak nie ubawiłam na oczepinach.Mogliby tylko troche krótsze przerwy robić,ale tego można dopilnować.Ogólnie na plus,pozytywna orkiestra

.
Dzięki
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 06:25   #2576
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Wreszcie mam chwilkę czasu oraz upragniony urlop więc najwyższa pora żaby zdać zdjęciową relację.
Dziękuję za rewelacyjne zdjęcia Ania_F oraz jej mężowi, za perfekcyjny makijaż Pani Klaudii Kłos a także za wielkie zaangażowanie Pani z salonu ślubne Dolce Vita w Brzesku. (Dziewczyny spokojnie możecie tam szyć suknię ślubną bez żadnych obaw a przy okazji zaoszczędzicie parę tysięcy złotych).
Polecam ten również kwiaciarnie Kwiatowe Pole z Pleśnej, powierzyłam Pani Alicji wszystko kościół, samochód, bukiety a także butonierki i się nie zawiodłam.
Na stołach miałam takie plansze jak na ostatnim zdjęciu (nawet goście weselni się odnaleźli nie było problemów), po dwie takie plansze były na jednym stole.
A teraz kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2722.jpg (82,7 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2726.jpg (130,7 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2744.jpg (95,8 KB, 223 załadowań)
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 06:29   #2577
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

dalsza część.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2853.jpg (72,7 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2991.jpg (64,7 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2831.jpg (137,6 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3035.jpg (107,7 KB, 169 załadowań)
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 06:43   #2578
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

już nie mogę więcej zdjęć dodać bo mi coś nie wczytuje jak tylko da radę to jeszcze coś wrzucę:P
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:32   #2579
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilkę czasu oraz upragniony urlop więc najwyższa pora żaby zdać zdjęciową relację.
Dziękuję za rewelacyjne zdjęcia Ania_F oraz jej mężowi, za perfekcyjny makijaż Pani Klaudii Kłos a także za wielkie zaangażowanie Pani z salonu ślubne Dolce Vita w Brzesku. (Dziewczyny spokojnie możecie tam szyć suknię ślubną bez żadnych obaw a przy okazji zaoszczędzicie parę tysięcy złotych).
Polecam ten również kwiaciarnie Kwiatowe Pole z Pleśnej, powierzyłam Pani Alicji wszystko kościół, samochód, bukiety a także butonierki i się nie zawiodłam.
Na stołach miałam takie plansze jak na ostatnim zdjęciu (nawet goście weselni się odnaleźli nie było problemów), po dwie takie plansze były na jednym stole.
A teraz kilka fotek
Kolejny piękny make-up Klaudii. Dziewczyna jest genialna. Śliczny bukiet ! bardzo ładna sukienka i wogóle wszystko pięknie Ci wyszło widać wpływ wizażu
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:07   #2580
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

etusiaaa wyglądałaś przepięknie ! Gratulacje
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.