a co na cywilny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 11:26   #1
Kasia_gol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 23

a co na cywilny...


Większość postów dotyczy slubu kościelnego i okolic. A macie może jakies pomysły na cywilny? Od stroju, po makijaż, przez fryzurę itp...
help
Kasia
Kasia_gol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 12:32   #2
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: a co na cywilny...

teraz juz nie ma chyba tak ostrych podzialow: cywilny- koscielny. Idzie sie w tym, w czym sie chce isc, niewazne, czy urzad, czy kosciol;-) Panna mloda ma sie czuc wspaniale, wiec powinna wlozyc to, o czym marzy i w czym sie bedzie dobrze czula- to sprawa bardzo indywidualna, w kazdym razie radze nie przejmowac sie przesadami, zlosliwosciami innych, co wypada, co nie wypada, slub to slub i ma to byc najpiekniejszy dzien w zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!Pisze to w imieniu wlasnym oraz setek panien, ktore biora slub cywilny w najblizszym czasie i nie zamierzaja isc do urzedu ani w worku po kartoflach, ani w tzw. garsonce;-)))) Pozdrawiam cieplo!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:36   #3
Kasia_gol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 23
Dot.: a co na cywilny...

Hihihihihi - perpektywa worka na kartofle jest rzeczywiście urocza Zgadzam się, że ma byc pięknie. Moja sytuacja jest o tyle specyficzna, że jestem tzw. panną młodą z odzysku, więc jakoś nie leży mi biała suknia z welonem. Bardziej myslałam o czymś w kolorze ecru z jakimś bordo etc. Nie zamierzam tez wciskac się w garsonki, bo będe wyglądać jak własna ciotka, mimo swych lat dwudziestu paru...
Chodzi za mną od jakiegoś czasu wizja białego kostiumu - dopasowany żakiet i proste spodnie. Tylko czy spodnie to nie przesada...
Sama nie wiem
Kasia
Kasia_gol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:37   #4
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: a co na cywilny...

jestem jednak za jakas sukienka- spodnie sie nosi na co dzien, przynajmniej ja;-)
wklejam linki
http://www.vanillacafe.fora.pl/viewtopic.php?t=34
http://www.vanillacafe.fora.pl/viewtopic.php?t=17
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 06:15   #5
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: a co na cywilny...

Witam, biorę ślub cywilny 9 lipca. Suknia już jest) długa spódnica, gorset zapinany na szyji wszystko w kolorze ekri z błyszczącej satyny. Do tego dodatki czyli biżuteria i bukiet w kolorze bordowym. Bukiet będzie w kształcie berła, śmieszny ale zarazem nietypowy (w załączeniu wzór) a że jestem wysoka więc może być (zawsze to coś innego) a i to tego klasyczny koczek, taki nie za wysoki, nad karkiem. To mój pierwszy ślub więc też ma być ślicznie. Specjalnie na tę okazję zaopatrzyłam się w soczewki kontaktowe aby nie iść w okularach - makijaż oczu będzie też przepiękny ale tutaj zdam się już na makijażystkę. Pozdrawiam wszystkich.
Ach pierwotnie czyli w ubiegłym roku też chciałam iść w jasnym, dopasowanym garniturze ale w koncu zmieniłam zdanie ślub to ślub i ja chcę pięknie wyglądać, a że do tego będzie 2 świadków więc wszystcy w czwórkę a spodniach byśmy dziwnie wyglądali )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rożek.jpg (7,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (75,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_03.jpg (20,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HG001m.jpg (31,4 KB, 35 załadowań)
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 07:29   #6
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: a co na cywilny...

Cytat:
Napisane przez joasia25
Witam, biorę ślub cywilny 9 lipca. Suknia już jest) długa spódnica, gorset zapinany na szyji wszystko w kolorze ekri z błyszczącej satyny. Do tego dodatki czyli biżuteria i bukiet w kolorze bordowym. Bukiet będzie w kształcie berła, śmieszny ale zarazem nietypowy (w załączeniu wzór) a że jestem wysoka więc może być (zawsze to coś innego) a i to tego klasyczny koczek, taki nie za wysoki, nad karkiem. To mój pierwszy ślub więc też ma być ślicznie. Specjalnie na tę okazję zaopatrzyłam się w soczewki kontaktowe aby nie iść w okularach - makijaż oczu będzie też przepiękny ale tutaj zdam się już na makijażystkę. Pozdrawiam wszystkich.
Ach pierwotnie czyli w ubiegłym roku też chciałam iść w jasnym, dopasowanym garniturze ale w koncu zmieniłam zdanie ślub to ślub i ja chcę pięknie wyglądać, a że do tego będzie 2 świadków więc wszystcy w czwórkę a spodniach byśmy dziwnie wyglądali )
Wreszcie ktos kto biezrze slub 9 lipca! Myslalam ze to przekleta data bo nie spotkałam sie do dzis od momentu ostalenia swojej z zadną parą.
O ktorej masz slub? Ja o 17.

fryzurke chce mieć tez taką!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 07:38   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: a co na cywilny...

Cytat:
Napisane przez Ela
Wreszcie ktos kto biezrze slub 9 lipca! Myslalam ze to przekleta data bo nie spotkałam sie do dzis od momentu ostalenia swojej z zadną parą.
O ktorej masz slub? Ja o 17.

fryzurke chce mieć tez taką!
Idę na ślub i weselisko właśnie 9. lipca do znajomych - tyle, że na 16:00 [kolejna para w tym terminie ]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 07:53   #8
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: a co na cywilny...

Ślubik jest na 14, troszkę wcześnie ale panie w urzędzie nie chciały zapoisac nas na 16 bo i tak byliśmy ostatnimi chętnymi i musiałyby przez 2 godziny bezczynniene nas czekać a ja nie miałam ochoty się już z nimi kłocic)) po ślubie na 15 idziemy na obiad dla najbliższej rodzinki ok 20 osób co bardzo ładnej restauracyjki a wieczorkim ok 18 wszystcy ok 35-40 osób mamy party w pubie) tak sobie to wszystko wymyśleliśmy i musi być pięknie a i troszeczkę inaczej. Wszystko ma być inaczej niż zazwyczaj. Data ślubu bez "r", 2 świadków a nie kobieta i mężczyzna, obrączki zakładamy sobie na prwe ręce i bez takich przepowiedni że narzeczony nie może zobaczyć panny młodej przed ślubem w sukni, był pierwszym który mnie widział no i bez tego typu rzeczy, że coś niebieskiego, coś starego i porzyczonego. Przeciez to nie średniowiecze))
Pozdrawiem, boże to już za 2 tygodnie, szok
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 09:08   #9
Kasia_gol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 23
Dot.: a co na cywilny...

Dobrze, że ja przesądna nie jestem, bo mimo przejść różnych - głęboko wierzę w małżeństwo i po prostu chce być żoną mojego mężczyzny - nie dziewczyną, nie partnerką, a żona i tyle... Na szczęście on też chce - więc no problemo. A w temacie pozyczonych rzeczy, czy literki "r" w miesiącu itp. - u mnie nie zadziałało poprzednio, więc nie dajmy sie zwariować

OK - przekonałam się do sukienki tudziez spódnicy z gorsetem - racja - w spodniach chodzę na co dzień. Włosy też raczej spięte - ten niski koczek jest bardzo, bardzo...

Macie jakieś doświadczenia w makijażach ślubnych? Jak to wygląda - umawiałyście się na jakies próby???

Kasia (co do daty jeszcze niesprecyzowana
Kasia_gol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 10:37   #10
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: a co na cywilny...

co do makijażu, to hmmmmmmmm dziś ide do kosmetyczki na oczyszczanie i takie tam inne zabiegi upiekszające z talgo. Ona także będzie mnie malowała, będzie znała moją cerę także bez problemu dobierze podkład i inne takie. Ma byc pięknie a i chce kępki rzęs doczepiane. Na próbny nie ide bo zwyczajnie nie mam czasu. Pozdrawiam, papa
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:29   #11
Kasia_gol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 23
Dot.: a co na cywilny...

To teraz będę dalej drążyć temat kosmetyczno-maikijazowy (gdyz fryzjerkę mam sprawdzoną i ufam jej bezgranicznie). Możecie kogoś polecić z okolic Warszawy? No i żeby nie zdarł ze mnie 500 złotych za makijaż tylko dlatego, że to ślubny...
Kasia
Kasia_gol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 13:59   #12
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: a co na cywilny...

Cytat:
Napisane przez sarenka
Idę na ślub i weselisko właśnie 9. lipca do znajomych - tyle, że na 16:00 [kolejna para w tym terminie ]
czyli jednak nie tylko my, więc Sarenko pewnie w tym samym czasie bedziemy jesć tort weselny no i pląsać (tylko ty na luzaku a ja w stresie) i kaca leczyc
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.