depilacja okolic bikini u brunetki !! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-19, 21:22   #331
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
O, dzięki za odpowiedź. Tydzień ... Brzmi kusząco, chyba spróbuję nawet :P
Spróbuj koniecznie - muszę dodać, że w przeciwieństwie do nóg, na wzgórku póki co pojawił się tylko jeden irytujący wrastający włosek.
Odpukać!

Dzięki temu, że pęsetka trochę osłabiła włoski - teraz postaram się depilować tam depilatorem, a pęsety używać tylko w wyjątkowo delikatnych miejscach.
__________________
Walcz cały czas!
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 22:58   #332
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

dziewczyny ale peseta to mozna do usr***j smierci wyrywac te wloski, nie jestem brunetka, a wszystko geste i czorne i babraj sie z tym
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 23:47   #333
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Czym sie rożni depilacja okolic bikini u brunetki i u blondynki...?? bo nie rozumiem xD

Ja pachwiny i to co sie da gole woskiem (mam spokoj na ok 12 dni) reszte codziennie maszynka. I nie mam z tym problemu czasem calosc maszynka kiedy nie moge czekac az mi wloski urosna do 3 mm
Ostatnio tylko miedzy posladkami chyba zaczely mi wrastac wloski;/ i zaczal sie problem...
bo jak inaczej w tamtym miejscu golic...;/
a moze ja jestem jakims wyjatkiem ze mi tam wlosy rosna...??
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 23:53   #334
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

uwierz nie tylko tobie ja i tam bawie sie maszynka choc komicznie musi to wygladac
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 09:42   #335
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja tez tam pomykam maszynka ale jeszcze sie nie zdarzylo zeby jakis wlosek wrosl tam. tfu tfu odpukac
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 09:44   #336
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ja też sobie tego nie wyobrażam..
przecież to musi cholernie boleć..

nogi to bez problemu, ale bikini?
sama nie wiem, musiałabym się przemóc i znieczulić chyba
z drugiej strony spokój na 2 tygodnie to byłoby coś..

dziewczyny, a jakich kremów/pianek do depilacji używacie?
Ja uzywam Bielendy,ale polecam przetrzymac do ok.10 min,wtedy wszytsko schodzi bez problemu Kremik Bielendy zagoscil w mojej lazience juz chyba ze 2-3 lata temu i juz sie z nim nie rozstaje

Cytat:
Napisane przez nisiulek Pokaż wiadomość
Braun Silk Epil EverSoft Deluxe - dość tani, bez bajerów, ale u mnie się sprawdza. Kupiłam rok temu w Media Markt za 100 zł Z tego co pamiętam był też niebieski model z dodatkową nakładką golącą, ale droższy (a ogolić to się mogę zwykłą maszynką, więc zrezygnowałam).

Możesz oczywiście poszukać też innych sprawdzonych, na forum napewno jest parę wątków, gdzie dziewczyny polecą coś innego
Tez mam ten depilator i polecam Dla mnie nie potrzeba jakichs bajerow,ma po prostu wyrywac wloski

Cytat:
Napisane przez Mikimice Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi: mój depilator też miał być niby z dodatkową nasadką, ale po rozpakowaniu w domu okazało się, ze nie ma takowej, a do sklepu już nie chciało mi się wracać :/

A czy któraś używa "tam" depilatora bez żadnych nasadek, nakładek itp?
Ja nie uzywam nasadek,moja nasadka spowalnia tylko depilacje i drapie Dla mnie jest zupelnie bezuzyteczna.

Cytat:
Napisane przez Czykita82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tez stosowalam rozne metody - najczesciej maszynke, krem depilujacy veet a raz na jakis czas Silk Epil, jak nisiulek. Silk Epilem dawalam rade tylko wygolic okolice pachwin i nic wiecej (bolalo... ;P) ale nie wygladalo to potem za specjalnie bo wlosy mam grube i gleboko siedza a jak dep. je wyrywal to robily sie nieciekawe ranki ;/
po przemysleniu sprawy wybralam sie na depilacje laserowa. jestem juz po 2gim razie i sa efekty to naprawde sie oplaca ...
teraz pozostana mi do golenia tylko miejsca glebiej - ktore spokojnie moge potraktowac maszynka. no i czasem nawet porywam sie na uzycie tam kremu.. choc z pewnoscia jest to niezbyt rozsadne
O,a ile placisz za laser?Ja mam bardzo ciemne,geste i grube wlosy i juz zaczelam sie zastanawiac nad laserem.Wlasnie bikini chcialabym zrobic,bo tutaj czesto wrastaja mi wloski,tworza sie ranki i inne niefajne rzeczy
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 13:18   #337
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Dziś pęseta poszła w ruch i mam załatwione okolice bikini Dzięki Mikimice Dzięki tobie się przekonałam do tego
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 13:24   #338
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Hej dziewczyny... Do tej pory myślałam ze tylko ja mam takie problemy z depilacja bikini...

Depiluje sie zazwyczaj kremami ... na depilator sie nie odważe bo za bardzo podrażnia.. :/ jakis czas uzywalam tez pesety , efekt dobry ale niestety praca żmudna i włoski wrastają a te których w porę nie usune zarastaja i tworza sie krostki... a nawet o zgrozo guzki ;/

Najgorsze jest to ze wlosy znacznie przekraczaja strefe bikini a po depilacji zostaja "cienie" - chyba ze uzywam dziadoskiego kremu ;/.... i co tu robic ;/
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 08:10   #339
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Dziś pęseta poszła w ruch i mam załatwione okolice bikini Dzięki Mikimice Dzięki tobie się przekonałam do tego
Bardzo się cieszę i gratuluję odwagi spróbowania
Pamiętaj tylko, żeby regularnie wykonywać peeling bo xCarmen ma rację - jeśli raz zaniedbasz to mogą się pojawiać nawet guzki - wiem coś o tym. Na szczęście tylko jeden więc nie zniechęciłam się
__________________
Walcz cały czas!
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:03   #340
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość


O,a ile placisz za laser?Ja mam bardzo ciemne,geste i grube wlosy i juz zaczelam sie zastanawiac nad laserem.Wlasnie bikini chcialabym zrobic,bo tutaj czesto wrastaja mi wloski,tworza sie ranki i inne niefajne rzeczy
place 200zł za 1 sesje jestem po 2. i w niektorych miejscach juz wlosow nie mam. w sumie chyba 4 - 5 sesji trzeba zrobic ale rozklada sie to w czasie, wiec i finansowo mozna dac rade jakos. najgorsze jest to ze nie mozna sie opalac w tym czasie ;( skusila mnie cena - w centrum medycznym w moich okolicach zakupiono laser i zeby zachecic klientki zaproponowano niewygorowane ceny
a ciemne wlosy, grube, szczegolnie przy jasnej karnacji sa podobno najbardziej podatne na dzialanie lasera
najgorzej pozbyc sie cienkich, jasnych wlosow....
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:26   #341
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Mikimice Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę i gratuluję odwagi spróbowania
Pamiętaj tylko, żeby regularnie wykonywać peeling bo xCarmen ma rację - jeśli raz zaniedbasz to mogą się pojawiać nawet guzki - wiem coś o tym. Na szczęście tylko jeden więc nie zniechęciłam się
Tak, tak wiem A pęseta to dla mnie (przynajmniej na razie) bardzo dobre rozwiązanie... wypróbowałam jeszcze pod pachami :P Woskiem nie umiem się dokładnie posługiwać, depilatora się trochę boję, kremów i tych innych nie chcę próbowac, bo efekty nie są jakieś super, a maszynką mogę jedynie na nogach. Jakoś mam niemiłe uczucie kiedy jadę maszynką po paszkach, czy bikini
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:31   #342
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Czykita82 Pokaż wiadomość
place 200zł za 1 sesje jestem po 2. i w niektorych miejscach juz wlosow nie mam. w sumie chyba 4 - 5 sesji trzeba zrobic ale rozklada sie to w czasie, wiec i finansowo mozna dac rade jakos. najgorsze jest to ze nie mozna sie opalac w tym czasie ;( skusila mnie cena - w centrum medycznym w moich okolicach zakupiono laser i zeby zachecic klientki zaproponowano niewygorowane ceny
a ciemne wlosy, grube, szczegolnie przy jasnej karnacji sa podobno najbardziej podatne na dzialanie lasera
najgorzej pozbyc sie cienkich, jasnych wlosow....
O prosze,a to ciekawe
Dzieki za odpowiedz
Ja tak sobie mysle,czy mozna by bylo zrobic np.2-3 sesje i wloski po tym byly by juz tak slabe,ze reszte zalatwil by depilator?Czy trzeba to koniecznie robic do konca (czyli powiedzmy te 5 sesji),czy mozna skonczyc wczesniej ze slabszymi wloskami i juz samej dawac sobie z nimi rade?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:53   #343
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
O prosze,a to ciekawe
Dzieki za odpowiedz
Ja tak sobie mysle,czy mozna by bylo zrobic np.2-3 sesje i wloski po tym byly by juz tak slabe,ze reszte zalatwil by depilator?Czy trzeba to koniecznie robic do konca (czyli powiedzmy te 5 sesji),czy mozna skonczyc wczesniej ze slabszymi wloskami i juz samej dawac sobie z nimi rade?
nie ma za co
trudno mi powiedziec czy po 2 - 3 sesjach nie okaze sie po jakims czasie ze tam gdzie nie bylo wlosow bo depilacja laserowa zadzialala nagle zaczynaja rosnac wlosy bo bylo za malo dzialania laserem
trzeba przestrzegac odstepow miedzy zabiegami (4 - 6 tygodni) i patrzac na to jak u mnie sprawa wyglada wydaje mi sie ze minimum 4 sesje trzeba zrobic
jakbym nie poszla juz po 3 razie i okazaloby ze wlosy znow rosna i jest ich nawrot to bym bardzo zalowala ze nie poszlam chociaz na 4 raz
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:47   #344
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
sobie kupilam zestaw do depilacji woskiem na allegro, i bylo na poczatku bylo dosc skomplikowane ale teraz doszłam do wprawy , a miejscA INTYMNE TO MIMO WSZYTSKO KREMEM bo tak to bym sie bala bolu...ale chyba niedlugo sie przerzuce na wosk
a po wosku to Wam Kochane włoski nie wrastają? Czy to tylko zmora niektórych?
Mi straszne rzeczy robiły sie po depilacji bikini depilatorem (da radę, wcale tak nie boli). Ale potem tragedia, wrastające włosy, ranki, wydłubywanie tegoż, brrr....

Pewno po wosku miałabym to sami, boję się zaryzykować, a tak bym chciała pójść na depilację bikini do kosmetyczki. I mieć na miesiąc spokój...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:32   #345
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

W sumie to po wosku też włoski wrastają dlatego nie dużą różnicę widze pomiędzy depilatorem a woskiem. W sumie to wolę depilator, bo o ile na nogach z plastrami nie mam problemów to w okolicach intymnych męczą mnie sklejające się włoski.
__________________
Walcz cały czas!
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:40   #346
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

oj jaki ja mialam z tym problem. krem mnie podraznial, maszynka -wiadomo wrastajace wloski + podraznienie, depilator i wosk brrrrrr odpada. i wpadlam na gienialny pomysl...podkradlam maszynke elektryczna mojego tz. gole na sucho i od tamtej pory zero podraznien , zero wrastajacych wloskow i jest ich coraz mniej a jak moj maz zobaczyl jak delikatna i gladka mam tam skore to zezwolil na uzywanie golarki polecam !!!
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 16:03   #347
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Czykita82 Pokaż wiadomość
nie ma za co
trudno mi powiedziec czy po 2 - 3 sesjach nie okaze sie po jakims czasie ze tam gdzie nie bylo wlosow bo depilacja laserowa zadzialala nagle zaczynaja rosnac wlosy bo bylo za malo dzialania laserem
trzeba przestrzegac odstepow miedzy zabiegami (4 - 6 tygodni) i patrzac na to jak u mnie sprawa wyglada wydaje mi sie ze minimum 4 sesje trzeba zrobic
jakbym nie poszla juz po 3 razie i okazaloby ze wlosy znow rosna i jest ich nawrot to bym bardzo zalowala ze nie poszlam chociaz na 4 raz
A czy przypadkiem w gabinecie,w ktorym wykanuja ten zabieg nie powinni Ci powiedziec,ile takich zabiegow jest potrzebnych?
Pomysle nad laserem,ale po wakacjach,na przelomie jesieni i zimy

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
oj jaki ja mialam z tym problem. krem mnie podraznial, maszynka -wiadomo wrastajace wloski + podraznienie, depilator i wosk brrrrrr odpada. i wpadlam na gienialny pomysl...podkradlam maszynke elektryczna mojego tz. gole na sucho i od tamtej pory zero podraznien , zero wrastajacych wloskow i jest ich coraz mniej a jak moj maz zobaczyl jak delikatna i gladka mam tam skore to zezwolil na uzywanie golarki polecam !!!
Ja chcialam porzyczyc od TZ maszynke,jak bylismy na urlopie,ale mi nie dal
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 07:26   #348
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

[quote=moren;8298839]A czy przypadkiem w gabinecie,w ktorym wykanuja ten zabieg nie powinni Ci powiedziec,ile takich zabiegow jest potrzebnych?
Pomysle nad laserem,ale po wakacjach,na przelomie jesieni i zimy

powiedzieli mi ze 4 -5
tak samo powiedzieli znajomej, ktora tam chodzi

na przelomie jesieni/zimy najlepiej robic bo skora nie jest wystawiana na dodatkowe promieniowanie ja sie zdecydowalam isc wczesniej, bo nie wiedzialam jak dlugo utrzyma sie niska cena zabiegu Pani nie gwarantowala ze to staly cennik a nie ukrywajmy - kuszacy jest
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 08:58   #349
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

[QUOTE=Czykita82;8305576]
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A czy przypadkiem w gabinecie,w ktorym wykanuja ten zabieg nie powinni Ci powiedziec,ile takich zabiegow jest potrzebnych?
Pomysle nad laserem,ale po wakacjach,na przelomie jesieni i zimy

powiedzieli mi ze 4 -5
tak samo powiedzieli znajomej, ktora tam chodzi

na przelomie jesieni/zimy najlepiej robic bo skora nie jest wystawiana na dodatkowe promieniowanie ja sie zdecydowalam isc wczesniej, bo nie wiedzialam jak dlugo utrzyma sie niska cena zabiegu Pani nie gwarantowala ze to staly cennik a nie ukrywajmy - kuszacy jest
No to zostaje mi tylko zorientowanie sie w tej sprawie w mojej okolicy
Dzieki wielkie za wszystko
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 17:25   #350
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość

No to zostaje mi tylko zorientowanie sie w tej sprawie w mojej okolicy
Dzieki wielkie za wszystko
nie ma za co zycze powodzenia ta przychodnia w ktorej ja robie kompletnie sie nie reklamowala - powiedziala mi o tym znajoma, ja powiedzialam swojej znajomej.. ogolnie rozeszlo sie metoda 'polecania' to prywatna przychodnia, ktora ma popisana umowe z NFZ a nie gabinet specjalizujacy sie w takich zabiegach wiec dlatego taniej. popytaj w swojej okolicy - moze ktoras z przychodni ma w posiadaniu laser i osobe wykwalifikowana w robieniu zabiegow
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:49   #351
karolain211
Raczkowanie
 
Avatar karolain211
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 50
Cool Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Mam identyczny depilator jak nisiulka Braun, i jak moj pierwszy depilator superrr!!! dziwie sie tylko sobie ze wydepilowalam cale bikini wraz z wargami sromowymii wszystko depilaotoremm kuzwaa i ja to wytrzymalam, spocil sie czlwoiek troche ale dalo radee,po troszku i chop do celuu <szczerze nigdy wczesniej nie wyrywalam wloskow gdziekolwiek> nogi poszly gladko pachy gorzejale dalo rade teraz musze sie szorowac, pelinngowac itd. aby rzadnych krostek nie byloo hmm pensete tez uzywalam bo jednak nei wszystkie wloski wyrwal ten depilator ale i tak ok Mezus sprawil mi ten prezent i teraz sie cieszyyy, mam nadzieje ze jak najdluzej hihi bo juz mam dosc co drugi dzien golenia ehhhh tera moge se poleec w wannie dluzej bez goleniaaa az dziwnie hihi
karolain211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:27   #352
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Czykita82 Pokaż wiadomość
nie ma za co zycze powodzenia ta przychodnia w ktorej ja robie kompletnie sie nie reklamowala - powiedziala mi o tym znajoma, ja powiedzialam swojej znajomej.. ogolnie rozeszlo sie metoda 'polecania' to prywatna przychodnia, ktora ma popisana umowe z NFZ a nie gabinet specjalizujacy sie w takich zabiegach wiec dlatego taniej. popytaj w swojej okolicy - moze ktoras z przychodni ma w posiadaniu laser i osobe wykwalifikowana w robieniu zabiegow
Bede musiala poszukac gabinetow w mojej okolicy i spr oferty.Sama jestem ciekawa Ale to dopiero za jakies 3-4 miesiace (jesli wogole sie zdecyduje)

Cytat:
Napisane przez karolain211 Pokaż wiadomość
Mam identyczny depilator jak nisiulka Braun, i jak moj pierwszy depilator superrr!!! dziwie sie tylko sobie ze wydepilowalam cale bikini wraz z wargami sromowymii wszystko depilaotoremm kuzwaa i ja to wytrzymalam, spocil sie czlwoiek troche ale dalo radee,po troszku i chop do celuu <szczerze nigdy wczesniej nie wyrywalam wloskow gdziekolwiek> nogi poszly gladko pachy gorzejale dalo rade teraz musze sie szorowac, pelinngowac itd. aby rzadnych krostek nie byloo hmm pensete tez uzywalam bo jednak nei wszystkie wloski wyrwal ten depilator ale i tak ok Mezus sprawil mi ten prezent i teraz sie cieszyyy, mam nadzieje ze jak najdluzej hihi bo juz mam dosc co drugi dzien golenia ehhhh tera moge se poleec w wannie dluzej bez goleniaaa az dziwnie hihi
Dla mnie pachy byly jednak bardziej do zniesienia
A niektore miejsca w okolicach bikini po prostu nie dalakm rady depilatorem.Gdybym miala mnostwo czasu na robienie dluugiiich przerw,to moze i bym dala rade.Wydepilowanie tych miejsc depilatorem,to super sprawa,bo juz po ok.3 zabiegach wloski rosly baardzoo wolno.Ale potem znowu zaczelam uzywac kremu i ich wzrost sie przyspieszyl Mam tam teraz niestety troche ranek i nie wiem,czy zdecyduje sie na depilator
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:38   #353
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja to normalnie podziwiam za te depilatory )))
sama kiedyś używałam, ale dałam radę tylko na pachy i do kolan, uda mnie bolały jak cholera a jak tknęłam okolice bikini, to myslałam, ze się poryczę.
nie wiem czy to wina kiepskiego depilatora czy mojej słabej odpornosci na ból
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:07   #354
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

kurcze.. chyba spróbuję z tym depilatorem
ale to pod koniec tygodnia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:07   #355
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
ja to normalnie podziwiam za te depilatory )))
sama kiedyś używałam, ale dałam radę tylko na pachy i do kolan, uda mnie bolały jak cholera a jak tknęłam okolice bikini, to myslałam, ze się poryczę.
nie wiem czy to wina kiepskiego depilatora czy mojej słabej odpornosci na ból
Depilator moze miec tu cos do powiedzenia,ale mysle,ze niewiele.Napewno nie jest gorszy od 20 letniego depilatora NO NAME mojej mamy,od ktorego zaczynalam

Sama do osob odpornych na bol zdecydowanie nie naleze,ale potrzeba pozbycia sie tych gestych,mocnych,czarnych wlosow jest wieksza od bolu i pozwala mi go przezwyciezyc.Mam gesciejsze i grubsze wlosy od mojej mamy,a juz ona stwierdzila,ze nic nie dawalo sobie z nimi rady,oprocz depilatora.Wiec ja nawet specjalnie nie kombinowalam,tylko od razu (czyli jakos od 14 roku zycia) zaczelam stosowac ciezki sprzet
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 07:52   #356
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

mi to sie czasem wydaje ze owlosienie odziedziczylam po ojcu tez zaczynalam od mamy depilatora ale warg sromowych bym nie wydepilowala !!! nie ma mowy - umralabym z bolu
karolain - podziwiam poswiecenie ja nawet na mysl o pesecie stosowanej do nog mam ciarki
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:27   #357
karolain211
Raczkowanie
 
Avatar karolain211
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 50
Smile Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

hmm Moren powiem szczerze ze te przerwy to byly sekundowe nie godzinne i nie twierdze ze bol jakis mniejszy ale jak sie juz zacznie<tak bylo w moim przypadku> bol sie jakby zmniejsza i o zgrozoo jak nie naciagnie sie skory dosc wystarczajaco to naprawde moze cholernei bolec
bikini cale depilowalam moze 2 godzinki, hmmm nie liczylam czasu zreszta pozy takie przyjmowalam ze mezus to sie usmial no i czasem pomogl hehe

Moren jesli uzywasz ciezki sprzet od 14 roku zycia tym bardziej nie powinnas miec problemu hihi z bikini

Czykita poswiecenie bylo po to aby miec wreszcie troszke spokoju no i wyglad oczywiscie tez sie liczy bo co z tego ze wygolilam maszynka wloski jak ciemne kropki widac i dzien po juz odrost jest ehhhh to jest zgrozaaa i mialam juz dosc
Teraz to dbam o to aby zadne krosciska mi si enie porobilyy i jak narazie jest ok
karolain211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:31   #358
karolain211
Raczkowanie
 
Avatar karolain211
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 50
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Moren a od czego masz rankiii
karolain211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:51   #359
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Wczesniej depilatorem depilowalam tylko nogi.Jakies 2 lata temu wzielam sie za pachy,a bikini sprobowalam wydepilowac depilatorem chyba jakis rok,poltora roku temu.A przy tym jednak zmieniam metody depilacji bikini:kiedys byl to plaster lub krem,teraz depilator lub krem.
Ranki mam od tego,ze mimo wszystko wloski troche wrastaja.Robia sie tam krostki,ktore podraznione kolejna depilacja depilatorem lubia sie paprac Dlatego odstawilam narazie depilator,bo przy nim wloski mi bardziej wrastaly.Uzywam hydrocortizonu i szybciej sie goja Jak juz sie zagoja,a ja nie bede pokazywac sie w stroju,to pewnie znowu zaczne eksperymenty depilatorem.Teraz to nieladnie wyglada
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 21:14   #360
karolain211
Raczkowanie
 
Avatar karolain211
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 50
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

kurcze Moren wlasnie tego sie boje i mam nadzieje ze mnie to ominie, wspolczuje ci bo wiem ze to jest strasznie klopotliwe!!! po samej maszynce czasem mnie tam swedzialo i jakas krosta wyskoczyla ale rzadko wiec teraz boje sie jeszcze bardziej tego wrastania ale coz zaryzykowalam ,,zobaczymyy
karolain211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 22:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.