Podkład na zimę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-16, 22:59   #1
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967

Podkład na zimę


Chciałam się nieśmiało zapytać czy zimą używacie tych samych podkładów co latem ??? Ponieważ kończą mi się "stałe" produkty w mojej szafce, a nadchodzi zima to muszę cosik zakupić Mam cerę mieszaną (ale zimą lubi się gdzieniegdzie dosuszyć ) i naczynkową, więc podkłady lekko kryjące i "delikatne" odpadają. Poza tym młoda już tak, jak bym chciała, nie jestem, więc to też trzeba wziąć pod uwagę
Czekam na propozycje, cena nie jest dla mnie istotna. Nie podaję jakich podkładów używam, co by Was nie zmylić
Czekam na pomocną dłoń
Z góry dziękuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 04:51   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :))

Colorstay Revlon, nie używałam, ale ponoć faaaaaaajny jest. Ale pewnie już używałaś tego cuda.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 09:05   #3
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :))

Ja zimą uzywam z reguły tych samych podkładów co latem tylko zmieniam kremik . Jedynie wybierając się na narty sięgam po podkład pierzynkę czyli dewy smooth Clinique który na co dzień jest dla mnie zbyt gęsty , kryjący i ciężki ale przed mrozem nałożony na krem chroni na pięć
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 10:04   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :))

Skarby dziękuję slicznie za pomoc :Cmok:
Hmm no i sama juz nic nie wiem tez zazwyczaj używałam tych samych podkładów zimą, co latem, ale zauwazyłam, że czasem mam wysuszone policzki albo oklice płatków noska i doszłam do wniosku, że sam "zimowy" kremik pod podkład to może jednak za mało ???? Bo w końcu w zimę ma się ciągłą zmianę temperatur,z zimnego do ciepłego albo na odwrót... więc teraz już nie wiem, czy wybrac podkład z czymś nawilżającym dodatkowo w składzie czy jakiś kremik jeszcze bardziej wartościowy ????? Proszę o sugestie
Lejeczko, uwielbiam Colorstay , zastanawiałam się nad Estee Lauder- Double Wear,bo są podobne, ale często zimą po Revlonie mam suche policzki no i chorobcia nie wiem
Mauricel nie znam tego podkładu, hmm a zainteresowana zostałam czy możesz napisać czego uzywasz na co dzień z podkładów i kremów ??? a czy masz cerę taka samą albo zbliżoną do mojej ????
Dziękuję Wam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 13:49   #5
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :))

Iwonalodz napisała : czy możesz napisać czego uzywasz na co dzień z podkładów i kremów ??? a mogę
Moje ulubiobione podkłady które zawsze stoją na półce to :
- lato , zima - Illumination HR - ulubieniec
- zima - Liquid Finish Kanebo
- lato - Gentle light / teint doux lumineux Clinique
- lato - diorskin fluid ale zawsze mieszam przed nałożeniem z płynnym rozświetlaczem bo stosowany sam jest zbyt tępy

Z kremów ? W tej chwili mój zimowy program walki z przesuszeniem wygląda tak :
- rano Weather Everything
- wieczorem cienka warstwa kremu Moisturge Surge Exstra i na to Advanced Stop Signs - wszystko clinique Na razie działa

a czy masz cerę taka samą albo zbliżoną do mojej ???? bardzo zblizoną mieszaną , wrażliwą ale bez skłonności do kruchych naczynek co wcale mi zimą nie pomaga ponieważ zawsze zimą się przesusza - własnie zabija mnie zmiana temeratur i ogrzewanie .

Podkład clinique miałam raz - dla mnie za kryjący i ciężki chociaż daje efekt bardzo gładkiej skóry to prawda , nie gromadzi się w jej załamaniach ale moim zdaniem jest zbyt wyraźny i tworzy maskę Faworytem zdecydowanie jest tu Kanebo na zimę ideał - puszysty , lekki ale działa zdecydowanie i dobrze chroni skórę . Poza tym clinique jest dobry na mróz ale w pomieszczeniu zaczyna się robić przyciężkawy i mam wrażenie że się topi na twarzy . Może wypróbuj Kanebo uważam że zdecydowanie lepiej uzywać cięższego kremu na zimę niż podkładu .


mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 14:37   #6
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :))

Ja wiosna i latem uzywalam Air Wear Loreala,ale to niezwykle lekki podkladzik raczej nie na wietrzna jesien i mrozna zime, dlatego kupilam nowego Revlona i nie ukrywam-jestem zadowolona.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 16:26   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :)) Agusia pomóż mi też, proszę :))

Ja się chyba zastrzelę mam juz kilka typów z tych co mówicie, ale przecież nie kupię kilku na raz, a biorąc pod uwagę Sephorowskie panie nie mam szans na próbki no i co ja mam zrobić ???? może jeszcze poproszę Was to żeby sprecyzować, który podkład z w/w albo innych nie podkresla porów i buzia się po nim zbytnio nie świeci oczywiście wszystkie cechy w/w o których mówiłam wciąż ten podkład posiadać musi będę baaaardzo wdzięczna, bo widzę że błyszczyki za bardzo mi się wpasowują i nie myślę w ogóle o podkładach

Mauricel cosik z KW wydaje mi się, że zarówno po HR jak i po Kanebo bedę się swiecić, np. na czole a wcale nie bedzie dobrze krył ???? czy się mylę, bo patrzę tylko na oceny w KW... nie chodzi mi tu oczywiście o efekt maski tylko dobre, nie sztuczne, krycie
Lubię Clinique kremy, więc może podkłady tez będą mi służyć ??? No i znowu jestem w kropce
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i proszę o jeszcze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-17, 16:44   #8
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :)) Agusia pomóż mi też, proszę :))

Mam podobny problem - właśnie jestem na etapie wybierania podkładu na zimę. Mam podobną cerę - naczynkowa, mieszana, wrażliwa, w zimie lubi się przesuszać ale i błyszczeć, szczególnie po długim dniu. Teraz używam na zmianę Double Perfection Chanel ( z niego zaczęłam być zadowolona dopiero gdy zmieniłam krem na bogatszy - przestał mi wysuszać skórę) i Long Lasting Hydrating Versace - ale on wcale nie matuje i bywa na niektórych kremach tępy. Świetnie matuje i kryje Teint Idole Lancome - radzę wypróbować - kiedyś uwielbiałam, teraz jednak nie chcę takiego super matu. Ale jest fajny - chyba najlepszy z tych, jakie miałam (kryjących). A w ogóle to ja się chyba zdecyduję na Divinorę ( ale ona nie matuje, przynajmniej na mnie), czekam tylko na przypływ gotówki...
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 19:21   #9
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :)) Agusia pomóż mi też, proszę :))

No to chyba pozostają dwa wyjścia :
Pierwsze - użyć lżejszego kremu ale bogatszego podkładu dzięki czemu zachowamy równowagę i nie będziemy się świecić
Drugie - uzyjemy gęstszego kremu ale nałozymy na niego matujący podkład ale nie oil-free .

Ja mam na zimę z droższych podkładów trzy typy :
1 . Vitalumiere - podkład w kremie Chanel
2 . Kanebo
3 . Clinique

No ale tak : Vitalumiere jest fajny , kremowy troszkę gęsty ale zawiera pigmenty fotorefleksyjne wygładzające rysy i matu nie zapewni więc musi odpaść
Kanebo - nie jest podkładem rozświetlającym i nie zawiera żadnych drobinek i nie ma takiego działania jak Illumination . Faktycznie ma bardzo ciekawą fakturę i nawilżając - matuje przy czym efekt delikatnego matu trzyma się dość długo poprawiony sypkim pudrem , mimo puszystej konsystencji dość skutecznie kryje . Illumination określiłabym bardziej jako transparentny i rozświetlający o małej sile krycia , nie matuje skóry więc odpada tutaj w przedbiegach .

Natomiast jeśli jesteś zadowolona z kosmetyków Clinique - myslę że najbliższy będzie Ci dewy-smooth Clinique SPF 15 . Moim zdaniem ma dość dużą siłę krycia dając jednocześnie naturalny efekt , nie gromadzi się w porach , twarz jest naprawdę dosyć gładka tylko właśnie mi nie pasował ponieważ wyklucza się z kremem weather everything . Tzn na mróz i spacer z psem okej bo dobrze oba kosmetyki chronią ale już w pomieszczeniu moja twarz wolała pod ten podkład lżejszy krem . Inaczej naprawdę zaczyna się po przyjściu z mrozu po 2 , 3 godzinach świecić jak złote jajo a moja skóra przecież do tłustych nie należy .

Więc chyba przy tych podkladach zastosować wyjście pierwsze . No bo inaczej czegoś będzie za dużo i tłusto i nie unikniemy efektu złotego jaja na buźkach .

mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 22:05   #10
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :)) Agusia pomóż mi też, proszę :))

Skarbie dziękuję Ci slicznie za pomoc Chyba jednak skuszę się na ten Clinique, choć mam teraz jeszcze ten typ od Ciebie czyli Kanebo i pomyslany wcześniej Double Wear Estee Lauder Może uda mi sie wydębić próbki, a jak nie to wypróbuję wszystkie w tym samym dniu chociaż na łapce żebym mogła je porównać Jeszcze raz dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedz i za cierpliwość
A wiesz dla mnie Clinique krem weather... jakoś takos jest za lekki nie wiem czemu ale mam wrażenie, że kiepsko mi buzie nawilża

Dziewczynki gdybyście miały jakieś swoje spostrzeżenia i cosik do dodania to proszę się nie krępować
Z góry dziękuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 10:02   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :)) Agusia pomóż mi też, proszę :))

Podciągam watek, bo widzę , że Agniesia Z. się pojawiła
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-19, 11:12   #12
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Jaki podkład na zimę dla mnie??? Proszę o pomoc :)) Agusia pomóż mi też, proszę :))

To i ja przyłączę się, bo poszukuję czegoś dobrego, nie tworzącego maski na buzi.
Tyllko jest jeden malutki problem, nigdy nie używałam podkładu tak na codzień. Tylko od święta - na sylwestra , wszystkich świętych, w sumie z 10 razy miałam to coś na buzi .

Pozdrawiam

Nefretete
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 15:47   #13
darita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 64
podkład na zime

mam podkład nawilżający, czy na zime powinnam sobie kupic jakis inny? jaki?
darita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 13:32   #14
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: podkład na zime

Moim zdaniem, jeżeli ten ktory masz Ci odpowiada to nie musisz kupować innego. Chyba, że masz przewrażliwioną skórę, ktora nie znosi zimna, wtedy może rzeczywiście przyda Ci się jakiś inny podkład jako dodatkowa warstwa ochronna. Każdy podkład, krem czy inny tego typu kosmetyk zawiera wodę, obojętnie czy nazywa się "nawilżający" czy nie, więc nie powinno Cię niepokoić, że może Ci zaszkodzić. Ja np. calymi latami używałam zimą tłustych i półtłustych kremów, kiedy miałam suchą cerę, bo byłam pewna, że tak trzeba. Niewykluczone, że wlaśnie temu zwyczajowi zawdzięczam fakt, że obecnie mam cerę mieszaną i trądzik. Zeszlej zimy używałam kremu z kwasami i na to zwykłego nawilżajacego z filtrami i nie umarłam.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:39   #15
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
na zimę...?

Witam!
Może się powtarzam, ale nie moglam nic znależć. mam pytanie jaki podkład bedzie najlepszy na zimę? mam cere bardzo jasna, bladą. szukam czegoś rozświetlającego zebym nie wygladala tak blado jak zwylke i zwłaszcza w zimie. nie mam problemów z cerą. nie musi być coś rewelacyjnie kryjącego. wystarczy zeby bylo cieplo i zebym wyglądała na żywą istotę z góry dziekuję za pomoc pozdrawiam
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:50   #16
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: na zimę...?

Mój ulubiony podkład to la roche posay - unifiance creme do skóry suchej i bardzo suchej - optycznie wygładzający, rozświetlający. Mój KWC więc naprawdę polecam
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9663
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:24   #17
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: na zimę...?

czy ten podklad jest rzeczywiscie niedostepny w sklepach??
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=211
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:50   #18
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: na zimę...?

Cytat:
Napisane przez kasiakuku
czy ten podklad jest rzeczywiscie niedostepny w sklepach??
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=211

ja mam ten podkład... kupiłam od Pani Magdy która sprowadza kosmetyki Revlon ze Stanów
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:49   #19
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: na zimę...?

Na zimę zazwyczaj makijażyści i kosmetyczki polecją coś cięższego z racji dlatego że lepiej chroni przed zimnem,mrozem i szkodliwymi wpływami środowiska.Oprócz pudrów niezmiernie ważny jest krem tłustszy niż w inne pory roku.Puderm o cięższej konsystencji jest np dermacol,jednak jest mocno kryjący , ale przy odpowiedniej wprawie nie utworzy na buzi maski.
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 20:32   #20
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: na zimę...?

Ja po poradach ze strony wizażanek kupiłam podkład rozświetlający Nivea Lumiillusion i z czystym sumieniem mogę ci go polecić. Właśnie sama przymierzam się do zakupu drugiej buteleczki z ciemniejszym odcieniem (na wieczorne wyjścia). i jest taniutki - koszt ok. 20 zł - dostępny na Allegro. Polecam
__________________
Szymek 26.04.2012

Edytowane przez Kulkaaga
Czas edycji: 2005-10-10 o 20:33 Powód: Literówki - wszystko przez długie paznokcie :)
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 10:18   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: na zimę...?

A coś na zimę co cery mieszanej? Żebym się nie świeciła jak latarnia i żeby nie zamordowało mojego portfela (bo i tak tylko na mrozy będę uzywać, a po zimie odstawię...)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 14:33   #22
ml843
Raczkowanie
 
Avatar ml843
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 90
Podkład na zime

__________________
ML843

Edytowane przez ml843
Czas edycji: 2006-05-07 o 07:52 Powód: zima za oknem
ml843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 14:49   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: w sprawie podkładu-rada

Wątki odnośnie makijażu i kosmetyków kolorowych zakładamy na forum wizażystka, gdzie właśnie przeniosłam Twój post.
Ja jestem naczynkowcem i powiem Ci, że dobór podkładu to bardzo subiektywna sprawa, ja nie znoszę tych wszystkich gęstych i kryjących podkładów ktore często zaleca sie do takiej cery.
Moim zdaniem korektor zielony jest bardzo przydatny przy takiej cerze (np Art Deco, La Roche Poasay albo zielony neutralizator Avene).
Określ też cenę jaką chcesz przeznaczyć na podkład. a dziewczynom łatwiej będzie Ci coś doradzić.

O peelingach przeczytasz sporo na forum kosmetycznym - warto wpisać w wyszukiwarkę tam hasło "peeling enzymatyczny" i wyskoczy Ci sporo do pisania. Bo przy cerze naczynkowej dozwolony jest tylko peeling enzymatyczny - takie ma swpjej ofercie Bandi (peeling drożdżowy), Norel, Dermika, Eris Pharmaceris naczynkowy, Soraya w linii cera wrażliwa, Bielenda w linii Vinoterapia; Eris w linii Under Twenty, Ziaja w nowej serii Calma HCL, Floslek i Soraya mają takie peelingi w liniach antybakteryjnych do cery problemowej, Eva Natura ma peeling w serii lnianej. DObrą opinią na wizażu cieszy się peeling enzymatyczny Oceanika.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:26   #24
ml843
Raczkowanie
 
Avatar ml843
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 90
Podkład na zime

Dziewczyny jaki podkład na zime radzicie????chcailbym zatuszowac moje rumieńce pozdrawiam:
__________________
ML843
ml843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:37   #25
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Podkład na zime

Posłuchaj - dwie godziny temu założyłaś wątek z tym samym pytaniem, gdzie Ci odpowiedziałam i grzecznie poprosiłam byś pytania odnośnie makijażu zamieszczała na forum dla wizażystki! Bardzo uprzejmie raz jeszcze proszę byś stosowała się do regulaminu forum, bo Twoje posty będą po prostu usuwane.
I zamiast zakładać kolejny wątek na ten sam temat, wystarczy podciagnąć ten wcześniejszy!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:54   #26
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Podkład na zime

Wątki połączyłam. Proszę, zastosuj się do tego, co napisała Smoczyca. Niepotrzebne są dublowane wątki.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:26   #27
ml843
Raczkowanie
 
Avatar ml843
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 90
Dot.: Podkład na zime

__________________
ML843

Edytowane przez ml843
Czas edycji: 2006-05-07 o 07:52
ml843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 15:40   #28
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Podkład na zime

Tak jak w temacie. Potrzebuję porady odnośnie podkładu na zime. Musze przyznac, że w temacie podkładów jestem kompletnym laikiem i nie znam sie na tym nic a nic, bo ich nie używam. Jednak na zimę chciałabym zabezpieczyc dodatkowo buzię przed mrozem. Chciałaby żeby delikatnie zakrył zaczerwienione od mrozu policzki i jednoczesnie pielęgnował oraz chronił cere.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:50   #29
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Podkład na zime

Musisz napisac jaka masz cere a wtedy moze cos doradzimy...
ja bardziej niz pudrem mam zima problem z kremami-jak uzywam nawilzajacego, a jest np.mroz to po wyjsciu na dwor czuje ze mi ten krem zamarza w skorze.
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:23   #30
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Podkład na zime

Ja na zime planuje sobie zakup poltłustego kremu AA Help.

Cere mam wrażliwa. Na policzkach przesuszona, a strefa T lekko przetłuszczająca sie.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.