jakie rajstopy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-22, 15:21   #1
biba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27

jakie rajstopy?


Hej!
Jakie rajstopy/ponczochy powinnam kupic do sukienki slubnej ecru:
-w kolorze cielistym, zupelnie jasne?
-ponczochy samonosne wydaja wam sie dobrym pomyslem?
-znacie jakies dobre firmy?
Dzieki z gory!
biba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 15:49   #2
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: jakie rajstopy?

wydaje mi sie ze ponczochy samonosne w kolorze cielistym. firma np. gatta , ale moze byc kazd ainna wszytkie podejrzewam sie podra, jesli chcesz tego uniknac kup moze dwie parypzdr
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 18:13   #3
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: jakie rajstopy?

Nie wiem dlaczego uwazasz ze się podra... uwazam, ze rajstopki w kolorze Ecru będą najodpowiedniejsze.
Ja miałam samonośki - kremowe i dodatkowo kupiłam sobie kabaretki-białe, ale nie mialam niestety okazji ich zalozyc
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 19:17   #4
smakjapka
Raczkowanie
 
Avatar smakjapka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Wiadomości: 31
Dot.: jakie rajstopy?

Rajstopy mogą być niewygodne - bo "pasek" może się wpijać w talię w czasie siedzenia przy stole i objadania się weselnymi łakociami. Ja stawiam na pończochy samonośne - mam nadzieję, że i tym razem się sprawdzą (wesele 2/3.09)
__________________
...'cause the things that I prize
like the stars in the skies
all are free...
smakjapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 23:11   #5
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: jakie rajstopy?

Wg mnie cieliste nie będą ładnie wyglądać. Najlepsze bedą ecru.
Wydaje mi się ponadto, że na tą wyjątkową okazję odpowiedniejsze będą pończochy. Nie wiem jak się to ma do uciskania rajstop w czasie jedzenia ale z pewnością są bardziej sexi . Ja miałam samonośne pończochy (firmy nie pamietam). Nie zsuwały się i nie przeszkadzały. Pamietam jednak, że bardzo chciałam mieć przypinane (takie wydają mi się jeszcze bardziej sexi ) ale akurat nigdzie nie mogłam dostać pasującego do kompletu pasa wrrr...
Aha... rzeczywiście lepiej na wszelki wypadek kupić dwie pary. Nie muszą się podrzeć, ale zabezpieczyć się warto. Pozdrawiam
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:33   #6
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: jakie rajstopy?

zdecydowanie ponczochy biale lub ecri. mimo iz sa ok to ja mam psychiczny ;p uraz do samonosnych, na moim slubie swietnie sprawdzily sie ponczochy do pasa ;] wyobrazcie sobie ze sie niepodarly ;] (nie byly wcale jakiejs wyszukanej firmy)choc sesje zdjeciowe mialam min na polu ze skoszonym (?) zbozem i biegalam po rzysku ;]
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:34   #7
Femme Fatal
Raczkowanie
 
Avatar Femme Fatal
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 178
GG do Femme Fatal
Dot.: jakie rajstopy?

Ja tez jestem za ecru do twojej sukni slubnej. Jezeli zalezy ci na dobrej marce, to popatrz za za frirami Wolford lub Falke. Tylko nie wiem czy je mozna w polsce dostac kupic. Naprawde sa bardzo wytrzymale, i mi bardzo dlugo sluza.
Femme Fatal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 16:24   #8
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: jakie rajstopy?

ja do sesji miałam ecru kabaretki samonosne, a do slubu ecru z lycry samonośne i było ok. Kupiłam w hurtowni za smieszne pieniadze.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:20   #9
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: jakie rajstopy?

Tylko ecru. Co do rodzaju czy firmy- zawsze pod sukienkę na wyjścia typu bal, wesele itd wkładam samonośki. Do ślubu miałam zwykłe białe ale do paska. Jedyny minus, dla niektórych może plus: były momenty, że tych pasków w ogóle nie czułam i obawiałam się, że mi pończochy z nich wypadły
Prawie uich szukałan w okolicy kostek
wszystko było jednak ok, para zapasowa się nie przydała- nie podarły się.
Raczej zawsze Gatta . Pozdr.
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 19:30   #10
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: jakie rajstopy?

ja równiez polecam samonośne nie tyko ze względu na to, że nei wpijają się w talie przy jedzeniu ale są po prostu bardziej sexi. Cóż, trzeba od razu pomyśleć o nocy poślubnej, nie uciekniesz przecież do łazienki, zeby zmienić rajstopki. A i kolor ecru.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 20:51   #11
smakjapka
Raczkowanie
 
Avatar smakjapka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Wiadomości: 31
Dot.: jakie rajstopy?

Ojojoj Zaliczam się do osób szczupłych, ale naprawdę odczuwam dyskomfort kiedy noszę rajstopy pod jakąś wieczorową kreacją. To naprawdę jest niewygodne (ja jakaś dziwna jestem?) a poza tym może być widoczne pod sukienką, jeśli jest dopasowana - kreacji ślubnej to raczej nie dotyczy (wiadomo-królują gorsety), ale mimo wszystko Kolejny argument za pończochami samonośnymi
A odnośnie nocy poślubnej - ciekawa jestem, jak to będzie... Wesele skończy się pewnie ok. 5 nad ranem i mało czasu ( i sił!) zostaje na (niewątpliwie) przyjemniejszą część tej wyjątkowej nocy
__________________
...'cause the things that I prize
like the stars in the skies
all are free...
smakjapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 08:21   #12
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: jakie rajstopy?

Cytat:
Napisane przez smakjapka
Ojojoj Zaliczam się do osób szczupłych, ale naprawdę odczuwam dyskomfort kiedy noszę rajstopy pod jakąś wieczorową kreacją. To naprawdę jest niewygodne (ja jakaś dziwna jestem?) a poza tym może być widoczne pod sukienką, jeśli jest dopasowana - kreacji ślubnej to raczej nie dotyczy (wiadomo-królują gorsety), ale mimo wszystko Kolejny argument za pończochami samonośnymi
A odnośnie nocy poślubnej - ciekawa jestem, jak to będzie... Wesele skończy się pewnie ok. 5 nad ranem i mało czasu ( i sił!) zostaje na (niewątpliwie) przyjemniejszą część tej wyjątkowej nocy
no rzeczywiscei my tez bylismy padnieci, ale nie martw sie, mąż na pewno z siebie cos wykrzesa, gorzej juz z wami hehehe
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:18   #13
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: jakie rajstopy?

Cytat:
Napisane przez smakjapka
Ojojoj Zaliczam się do osób szczupłych, ale naprawdę odczuwam dyskomfort kiedy noszę rajstopy pod jakąś wieczorową kreacją. To naprawdę jest niewygodne (ja jakaś dziwna jestem?) a poza tym może być widoczne pod sukienką, jeśli jest dopasowana - kreacji ślubnej to raczej nie dotyczy (wiadomo-królują gorsety), ale mimo wszystko Kolejny argument za pończochami samonośnymi
A odnośnie nocy poślubnej - ciekawa jestem, jak to będzie... Wesele skończy się pewnie ok. 5 nad ranem i mało czasu ( i sił!) zostaje na (niewątpliwie) przyjemniejszą część tej wyjątkowej nocy
...a my padliśmy ale za to jaki mieliśmy cudowny poranek poślubno-małżeński
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.