depilacja woskiem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 07:36   #61
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: depilacja woskiem

a może jednak....... coś więej o talku...
poproszę
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:32   #62
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

a ja wlasnie sie zastanawiam ,czy zamiast depilatora ,to moze najpierw przetestowac wosk? ale jaki polecacie? czy veeta jest w porzadku? a ten "nie gotowy" wosk to gdzie kupujecie, jakiej firmy i te paski gdzie? i bo ja mam bardzo grube i mocne wlosci, to myslicie ,ze beda jakies efekty? ojej tyle mam pytan...a pod pachami to lepiej samej, czy moze poprosic mame? bo ja sie w sumie troche wstydze isc do kosmetyczki. hehe.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:51   #63
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

WOSK JEST O NIEBO LEPSZY OD DEPILATORA. Szczerze powiedziawszy na początek polecam Ci kosmetyczkę. Sama nigdy nie osiągniesz dobrego efektu. Dobre woskowanie wymaga wprawy.
Sama używam wosków w rolce firmy Depileve (i tej samej firmy podgrzewaczy) oraz kosmetyków przed i po depilacji depileve. Jest to linia profesjonalna. Niewiem jak z veetem.

Gotowe paski wypadałoby rozgrzać (w rękach może być ciężko więc 5s w mikrofalówce powinno załatwić sprawę) Musisz przyłożyć plaster do owłosionej skóry i przygładzić "z włosami" a później zdecydowanym ruchem pociągnąć pod włos napinając przy tym skórę. I TU MOŻE ZACZĄC SIĘ KOSZMAR. Przy nieumiejętnym pociągnięciu mozesz naderwać skórę a to bardzo boli, część włosków może zostać, część może zostać ale urwana bardzo często pojawia sie podrażnienie mieszków włosowych dlatego ważne jest zastosowanie odpowiednich kosmetyków.

"nie gotowy wosk" to chyba wosk w puszce albo plastikowym pojemniczku. Kilka lat temu miałam taki z veeta. Dla początkujących odradzam Więcej babrania i męczarni dla niewprawnej ręki.

I jeszcze jedno! Nie wstydź się iść do kosmetyczki. Te panie wykonują masę takich zabiegów dziennie Nie tylko na nogi, pachy, ręce ale też bikini (coraz częściej brazylijskie czyli całkowite) a także klatę, plecy, wąsik itd, itp Wiem bo sama studiuję kosmetologię i jestem po szkoleniu z Depileve jakbyście miały jakieś pytania to walić
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:11   #64
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

wielkie dzieki za pomoc. no niestety mam 16 lat i to dlatego sie troche wstydze. i mimo to to moge depilowac woskiem? no nie wiem, skora za delikatna wtym wieku itp. a i jeszcze, dlatego chce wybrubowac z woskiem, bo juz mam dosyc maszynki! ostatnio niechcacy strasz sie zacielam maszynka na lydse, mam taka pionowa linie z jakies 6 cm strasznie krwawilo, a chcialabym zabieg wykonac za jakis tydzien, bo jade na wakacje niedlugo. i nie chcialo by mi sie golic ca jakis czas, zeby tak miec to z glowy na chwile.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:01   #65
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

Wiek o niczym nie świadczy każdy powinien o siebie dbać bez względu na wiek poza tym niektórzy mają 25 lat a wyglądają na 15 Skoro jedziesz na wakacje to tym bardziej powinno Ci zależeć na idealnie wydepilowanej skórze. Sama mozesz sobie nie poradzić a niepotrzebnie się nacierpieć. Wiem co mówie bo przez to przechodziłam
Kwestia odrastania włosów to tez indywidualna sprawa... Ja przeważnie mam spokój na 14 dni a później powtórka z rozrywki. Prawda jest taka że im więcej zabiegów wykonasz tym rzadziej później będziesz je powtarzać. A jak jeszcze stosujesz ampułki po depilacji to włosy za jakiś czas tak się przerzedzą że nie będą chciały rosnąć
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:08   #66
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

a co z ta rana? bo troche glupio mi isc z taka rana. a co do za ampulki? gdzie je mozna dostac? z gory dziekuje!
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:08   #67
20aga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja woskiem

natina2
a jesli chodzi o depilacje rąk u kosmetyczki woskiem.no wlasnie jak o jest po takiej depilacji czy skora na rekach bedzie zaczerwieniona?czy bede musiala ubrac dlugi rekaw po takim zabiegu jak wyjde do ludzi?i ile taki zabieg trwa i w jakiej cenie tak mniej wiecej? z gory dzieki za odp
20aga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 12:55   #68
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: depilacja woskiem

Właśnie co to za ampułki? A w ogóle są jakieś dobre preparaty opóźniające rośnięcie/przerzedzające włosy ?
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:57   #69
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

a jeszcze mam pytanie, no bo jesli wloski maja byc przynajmniej 5 cm a ja chcialabym sie przez wyjezdem do egiptu wydepilowac woskiem a tydzien przed jade na kilka dni nad polskie morze i tu bez golenia sie nie obejdzie to czy myslicie, jesli przez 3 dni nie bede golic to bedzie wystarczajaca dlugosc? mi dosc szybko odrastaja, juz po jednym dniu widac czarne kropki i nogi sa szorstkie.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:28   #70
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
a co z ta rana? bo troche glupio mi isc z taka rana. a co do za ampulki? gdzie je mozna dostac? z gory dziekuje!
Skarbie raną się w ogóle nie przejmuj! Ja miałam 12 lat jak zaczęłam się golić i też mi odrazu nie wychodziło niestety blizna może zostać. Pani ranę "ominie" depilując

Cytat:
Napisane przez 20aga21 Pokaż wiadomość
natina2
a jesli chodzi o depilacje rąk u kosmetyczki woskiem.no wlasnie jak o jest po takiej depilacji czy skora na rekach bedzie zaczerwieniona?czy bede musiala ubrac dlugi rekaw po takim zabiegu jak wyjde do ludzi?i ile taki zabieg trwa i w jakiej cenie tak mniej wiecej? z gory dzieki za odp
przeważnie występuje zaczerwienienie. Raczej nie wskazane jest ubieranie czegoś obcisłego chyba że luźną bluzę. Powinnaś unikać pyłków (czasami uczulają), opalania w solarium i basenu przynajmniej przez 48 h Zabieg depilacji rąk może potrwać do do pół godziny, ale to zależy od kosmetyczki, kosztuje w granicach 20-50 zł zależy od salonu oczywiście niektórzy mają taniej a niektórzy drożej..

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Właśnie co to za ampułki? A w ogóle są jakieś dobre preparaty opóźniające rośnięcie/przerzedzające włosy ?
ja używam ampułek gold concentrate z Depileve. Są bardzo wydajne.

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
a jeszcze mam pytanie, no bo jesli wloski maja byc przynajmniej 5 cm a ja chcialabym sie przez wyjezdem do egiptu wydepilowac woskiem a tydzien przed jade na kilka dni nad polskie morze i tu bez golenia sie nie obejdzie to czy myslicie, jesli przez 3 dni nie bede golic to bedzie wystarczajaca dlugosc? mi dosc szybko odrastaja, juz po jednym dniu widac czarne kropki i nogi sa szorstkie.
włoski nie powinny być dłuższe niż 1 cm. 5 cm to stanowczo za długie. Wtedy łatwiej jest pociągnąć skórę. Myślę że lepiej będzie jak zrobisz kompleksową depilację z zastosowaniem preparatów przed i po (opóźniających odrost) przed wyjazdem nad polskie morze. 3 dni to troszkę za mało. Urosną najwyżej 3 mm. Wosk może nie chwytać.
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:03   #71
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

mialam na mysli 5 mm nie 5 cm. hehe zle napisalam. a ile kosztuja te ampulki i to w aptece sie kupuje, i bez recepty?
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 16:51   #72
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

heh tak myślałam. Nie nie w aptece najlepiej w hurtowni kosmetycznej albo na allegro. Przykład takiej aukcji

http://allegro.pl/item379648117_depi...st_wlosow.html

nie są nawet takie drogie
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:07   #73
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

a w jakims rosmannie to sie teg nie dostanie?
i jak to sie stosuje? smare je wydepilowane czesci ciala?
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:09   #74
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

niestety nie dostaniesz tego w sklepach. Jest to kosmetyk do pielęgnacji profesjonalnej takie serum wcierasz zaraz po wydepilowaniu woskiem części ciała aby enzym mógł zadziałać w głębi mieszka włosowego
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:16   #75
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

a kiedy pojde na zabieg do kosmetyczki, to ona uzyje takiej ampulki? czy jednak samemu trzeba to "skombinowac"?
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:36   #76
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

zależy od kosmetyczki z doświadczenia wiem że nie każda używa... Najlepiej zapytać przed umówieniem się na wizytę.
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:04   #77
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

hehe ok, bo nad morzem nie bede miala na to czasu i dzien przed wyjazdem chcialam sobie zrobic w warszawie. znalazlam jakis gabinet "time for wax". niby jakis dobry.
a to jesli wydepiluje sobie nogi i pachy, to kiedy moge zaczac sie opalac i czy bedzie mi jakos leciec krew? jakies zaczerwienienia?
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:11   #78
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

jeśli to Twoja pierwsza depilacja podrażnienie na pewno wystąpi. Krewka też się może pojawić. Ja odradzam opalanie przez dzień po depilacji góra dwa dni jeśli podrażnienie jest duże. Zrezygnuj z solarium i chlorowanej wody
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:14   #79
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

no to jeden dzien napewno bedzie przerwy. i jakims balsamem te nogi posmarowac? zwyklym. czy z jakimis witaminami. no nie wiem. wybacz jesli zadaje strasznie irytujace pytania, ale nie wiem kogo innego pytac, a widze, ze ty sie na tym swietnie znasz.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 21:22   #80
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: depilacja woskiem

Pozwolę sobie wtrącić się do tematu, bo po traumatycznych przejściach z depilatorem coraz poważniej zaczynam zastanawiać się nad woskiem. Zainteresował mnie ten zestaw z Allegro, jednak mam wątpliwości co do tego, czy sobie poradzę z tym sama. Czy da się to zrobić samemu przy stosowaniu się do instrukcji obsługi, czy może lepiej udać się do kosmetyczki, żeby podpatrzeć? Jeśli tak, to w jakich granicach może kosztować "przyjemność" wydepilowania całych nóg Gdybym zdecydowała się na taki zestaw z Allegro, to co powinien zawierać?

Wiem, że pytań sporo, ale może ktoś się nade mną zlituje
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:24   #81
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

chętnie odpowiem na pytania na które znam odpowiedź

Tak od początku. Osoba która będzie Ci wykonywała usługę powinna:

1) odtłuścić skórę (!!! ważne a czesto tego nie robią)
2) nałożyć wosk i usunąć włoski
3) ZASTOSOWAĆ AMPUŁKĘ OPÓŹNIAJĄCĄ ODROST WŁOSÓW
4)użyć balsamu lub oliwki po depilacji (łagodzi podrażnienie)

Wtedy możesz mieć pewność że skorzystałaś z kompleksowej usługi.

Jeśli w domu weźmiesz prysznic to najlepiej użyj jakiś delikatnych kosmetyków (coś dla dzieci) żeby nie pogłębiać ewentualnego podrażnienia, możesz użyć jakiś balsam po depilacji (dostępne są np Joanny w drogeriach) bądź oliwki dla dzieci. W każdym razie im mniej "chemii"tym lepiej.

Jeśli chodzi o paszki dobrze by było żebyś zrezygnowała z antyperspirantów z alkoholem przez jakieś 48h.

Co do KRWI wiem że to strasznie brzmi ale to jest dosłownie kropelunia, praktycznie nie przeszkadzająca. Na nogach pojawiają się rzadziej niż pod pachami.
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:29   #82
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

no dobrze ,ze krew nie bedzie sie tryskac na kazde strony

a jesli w salonie nie zapewnia wszystkich takich "zabiegow"? bo nie chcialabym sie z nimi kucic. ale niby ten salon co znalazlam na internecie, to on mial duzo recenzji w pisemkach to chyba jakis porzadniejszy.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:37   #83
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

weszłam na ich stronkę z ciekawości przyznam że sprawiają wrażenie profesjonalistów. Powinni się stosować do wszystkich reguł U nich bez obciachu możesz poprosić o zastosowanie preparatów przed i po depilacji. W końcu jesteś klientem więc możesz wymagać. Ceny też nie są niskie więc myślę że zrobią to porządnie zdaj relację co i jak
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:43   #84
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: depilacja woskiem

Dzięki natina za odpowiedź Chyba jeszcze będę musiała się przespać z decyzją

Jakby któraś z Was mogła mi napisać, co taki zestaw do domowej depilacji powinien zawierać, byłabym wdzięczna
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:50   #85
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

nie ma za co

do domowej depilacji woskiem najlepsze są gotowe plastry z woskiem np Veet czy Joanna + krem albo oliwka po depilacji (przy Joannie dodają chyba gratis) natomiast ciężko samemu się tak "macohizować" bo boli jak cholera. Nie zapomnij o odtłuszczeniu i naciąganiu skóry (!!!) Ale jak jesteś silna kobitka to może sobie poradzisz. Pozdrawiam!
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:12   #86
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: depilacja woskiem

Kilka lat temu stosowałam Veet ale coś nie bardzo mi szło Dlatego własnie zastanawiam się nad woskiem na ciepło, bo jakoś zniechęciłam się przy tym pierwszym podejściu
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:20   #87
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

ja tez raz peobowalam sama cieplym woskiem ale skutki byly mizerne i sie sniechecilam i to jeszcze strasznie bolalo i nogi czerwone, ale teraz juz po niestety kolejnym zacieciu mam docys i chce wybrubowac znowu woskiem ,ale teraz przy pomocy kosmetyczki nom, tez mysle ,ze sa godni zaufania i wole juz zaplacic wiecej, niz zeby byla byle jaka, bo ja w szukaniu dobrych kosmetyczek to sie nie znam
vretka, chyba tez ci doradze, zebyc jednak sprobowala u kosmetyczki i podpatrzyla
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:55   #88
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: depilacja woskiem

rozmawialam z mama i mowila, zebym lepiej nie poszla na ten zabieg. ja chce miec z glowy golenie na wakacjach, bo kiedy sie opale i chce ogolic nogi ,to tak jakby opalenizna schodzila
__________________
.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:23   #89
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: depilacja woskiem

Kupiłam te nowe plastry do depilacji na zimno Veet - porażka! Może i działa ale na cieniutkie włosy, mojemu TŻ wyrywa super, ja w chwili obecnej mam na nogach odrosty (specjalnie hoduję :/) raczej sztywne, długości 3-4mm, nie wyrwało mi ani pół włosa, nic zupełnie... Muszę założyć hodowlę przez kolejny tydzień żeby cokolwiek usunąć, czy od razu dać sobie spokój?

______________________

Dziewczyny, wiecie może o co chodzi z tymi rodzajami wosków na ciepło? Na allegro jest ich w trzy parasole... zielone, pomarańczowe, jagodowe, miodowe, cukrowe... od 5 zł do 60zł. Ręce opadają...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 13:44   #90
amarylis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja woskiem

Mam problem, stosuje depilator od jakiegos czasu i teraz p odepilacji nadal widac wloski, nie wiem co mam z tym zrobic, dziekuje za odp.
amarylis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-14 10:53:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.