Bajki telewizyjne z dzieciństwa :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 00:38   #541
manieczka02
Rozeznanie
 
Avatar manieczka02
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 616
Odp: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

o tak tak mis yogi i kacze opowiesci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

nie nie ta bajka o ktorej mowie byla o 3 dinozaurach hmm jestem pewna ze moja kuzynka mala to ogladala na mini mini chyba rok temu musze to sprawdzic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

oh i kochalam te filmy hanna barbera o kociej ferajnie czy o tym jezdzcu z psem huckelberry 'juz po tobie juz po tobie' 'trzos trzos zlota mamy pelen trzos' :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
dbam o włosy 07.03.13

http://instagram.com/mhm_what_else

Fuck them so called "friends" they are all fake. Now it's time for love, me and future
manieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 03:38   #542
Acredo
Zadomowienie
 
Avatar Acredo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 523
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

ile ja się ich naoglądałam
tęczowe misie, gumisie, muminki, reksio, bolek i lolek, miś Balu?
wszystkie japońskie bajki
Czarodziejka z Księżyca
Dexter
Johnny Bravo

chyba zacznę na nowo oglądać bajki dzieciństwa
__________________
„Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze. Wierzę, że jutro jest inny dzień, wierzę w cuda.”
"Bohater to zwykły człowiek odnajdujący siłę, aby przetrwać w wyjątkowo trudnych okolicznościach."
Acredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 14:59   #543
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Odp: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez manieczka02 Pokaż wiadomość
o tak tak mis yogi i kacze opowiesci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

nie nie ta bajka o ktorej mowie byla o 3 dinozaurach hmm jestem pewna ze moja kuzynka mala to ogladala na mini mini chyba rok temu musze to sprawdzic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

oh i kochalam te filmy hanna barbera o kociej ferajnie czy o tym jezdzcu z psem huckelberry 'juz po tobie juz po tobie' 'trzos trzos zlota mamy pelen trzos' :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zupelnie zapomnialam o tej bajce
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 14:05   #544
ilovebjj
Przyczajenie
 
Avatar ilovebjj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 25
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Poszukuje bajki z dzieciństwa. Męczy mnie to strasznie....
A więc, główny bohater, chłopak (wygląd he-man tylko jako nastolatek), towarzyszył mu taki mały duszek wyglądający jak brzydko mówiąc plemnik, była tam też jakaś księżniczka chyba, no i mędrzec/ czarodziej.

Szukałam na necie pod różnymi hasłami i nic... Nie jestem pewna na 100% ale chyba n tvn'ie leciało.

Pomocy bo mega mnie to męczy .
__________________
http://pycholki.blogspot.com
Ten oto blog kulinarny natchnie Was smacznymi przepisami
ilovebjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:51   #545
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Kompletnie nie znam tej bajki

Moje ulubione to Muminki, Gumisie (tradycyjnie) i w wersji anglojęzycznej Chojrak, tchórzliwy pies.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 12:27   #546
ilovebjj
Przyczajenie
 
Avatar ilovebjj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 25
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

A już nie akutalne, znalazłam ją (dla zainteresowanych "omer i syn gwiazdy").

Ojj, te anglojęzyczne bajki z CN były naj naj jak dla mnie . To nie to samo co teraz leci...
__________________
http://pycholki.blogspot.com
Ten oto blog kulinarny natchnie Was smacznymi przepisami
ilovebjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:11   #547
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Ja kochałam z kolei wszystkie japońskie anime z Polonii 1, chętnie bym to wszystko obejrzała jeszcze raz Wszystkie chyba, jakie były, oglądałam
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 22:24   #548
Gratka Shea
Przyczajenie
 
Avatar Gratka Shea
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 15
Dot.: bajeczki z naszego dzieciństwa

Witam wszystkich serdecznie.
Poszukuję jednej bajki. Niestety nie mogę przypomnieć sobie jej tytułu.
Występowały tam takie stworzenia chyba z kosmosu (jeśli mnie pamięć nie zawodzi niektórym mogły trochę przypominać dinozaury). Każdy z nich był w innym kolorze i miał inną zdolność. Z tego co pamiętam to jeden potrafił dmuchać bańki, inny zębami dziurkował (tak jak dziurkacz biurowy) a jeszcze inny zębów używał do zszywania na przykład metalu tak w biurze kartki się zszywa.
Podróżował one jakimś statkiem kosmicznym albo czymś podobnym do samolotu i pomagały ludzią. Nie pamiętam czy pomoc byla skierowana do epizodycznych postaci w każdym odcinku innych, czy stworki pomagały jakiejś głównej postawić która zawsze się w coś wpakowała.
Jeśli ktoś skojarzy ta bajkę proszę o pomoc w odnalezieniu jej tytułu.

Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka
Gratka Shea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-26, 20:30   #549
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 221
Dot.: bajeczki z naszego dzieciństwa

Mój numer jeden to były "Kacze opowieści".
Choć bardzo fajne były też inne bajki Disneya - "Gumisie", "Brygada RR", "Super Baloo", "Nowe przygody Kubusia Puchatka" i aktorski serial "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" oparty na pełnometrażowym filmie o tym tytule.

Była też kompilacja starych krótkometrażówek Disneya emitowana w Wieczorynce pt. "Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda". Klasyka animacji. Przy okazji pozwalająca widzom zobaczyć, jak zmieniała się i doskonaliła technika animacji - w najstarszych krótkometrażówkach Disneya z przełomu lat 20. i 30. postacie miały ręce i nogi jak z gumy, nie było w nich w ogóle widać zgięć stawów, a później postacie ruszały się już bardziej naturalnie.

Poza bajkami Disneya ze szczególnym sentymentem wspominam "Muminki", "Smerfy", "Wyspę niedźwiedzi", "Conana łowcę przygód", niektóre bajki Hanny Barbery i japońskie seriale anime jak "Yattaman", "W królestwie kalendarza", "Fantastyczny świat Paula", "Bia - czarodziejskie wyzwanie", "Sally czarodziejka", "Czarodziejka z księżyca", "Księga dżungli", "Czarodziejskie zwierciadełko", "Magiczne igraszki", "Gigi", "Tygrysia maska" i "Candy Candy".
Do dziś zdarza mi się nucić piosenki z czołówek z niektórych z nich.
Był też animowany serial "Sylvan" w dwójce i RTL7, chyba nawet fajny, ale to akurat dość słabo pamiętam.

Świetna była też wspomniana tu "Ulica Sezamkowa", choć to akurat było połączenie programu edukacyjnego z rozrywkowym, a nie bajka. Czytał ją Andrzej Matul - i choć ogólnie nie przepadam za programami/filmami z lektorem, to akurat do niego mam sentyment. Chyba nawet większy niż do Janusza Szydłowskiego, który jako lektor czytał również sporo filmów dla dzieci emitowanych w latach 90.
Kermit, Ciasteczkowy Potwór, Elmo, Oskar zrzęda - no jak tu ich nie uwielbiać.

"Muminki" miały świetną atmosferę, choć momentami można się było przestraszyć - m.in. tej organowej muzyczki emitowanej w niepokojących momentach, jak ten ze statkiem widmo w odcinku o latarni morskiej. Nie wspominając już o postaciach takich jak Buka, hatifnatowie, mrówkolew czy muminkożerne rośliny.

"Wyspa niedźwiedzi" była niezwykła jak na bajkę dla dzieci - wyjątkowo mroczna i schizowa. Ten postapokaliptyczny klimat, przerażający antagoniści i w ogóle.

Do polskich bajek nie mam zbytniego sentymentu, ogólnie uważam je za mało ciekawe w porównaniu z tymi spoza dawnego bloku wschodniego - zachodnie i japońskie bajki lepsze.
Chociaż w 1992 studio filmów rysunkowych w Bielsku-Białej zrobiło krótkometrażówkę "Siódemka w krainie dziwolągów", którą umieściło na kasecie wideo-składance swoich bajek, obok takich klasyków jak "Reksio", "Pampalini łowca zwierząt" i "Bolek i Lolek". To było mega dziwne i schizowe, z polskich bajek chyba największy mindfuck. Dostawało się od tego koszmarów sennych.
https://www.youtube.com/watch?v=-63KNb2kwjI - obejrzyjcie to i powiedzcie, czy pokazałybyście ten film np. siedmioletniemu dziecku.
Pamiętam, że pod koniec oglądania tej bajki moja babcia, która oglądała to razem ze mną na kasecie, powiedziała, że ten film widocznie jest dla niej za mądry, bo ona nie wie, o co w tym chodzi.
Cóż, przynajmniej było oryginalne.

Cytat:
Napisane przez Gratka Shea Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie.
Poszukuję jednej bajki. Niestety nie mogę przypomnieć sobie jej tytułu.
Występowały tam takie stworzenia chyba z kosmosu (jeśli mnie pamięć nie zawodzi niektórym mogły trochę przypominać dinozaury). Każdy z nich był w innym kolorze i miał inną zdolność. Z tego co pamiętam to jeden potrafił dmuchać bańki, inny zębami dziurkował (tak jak dziurkacz biurowy) a jeszcze inny zębów używał do zszywania na przykład metalu tak w biurze kartki się zszywa.
Podróżował one jakimś statkiem kosmicznym albo czymś podobnym do samolotu i pomagały ludzią. Nie pamiętam czy pomoc byla skierowana do epizodycznych postaci w każdym odcinku innych, czy stworki pomagały jakiejś głównej postawić która zawsze się w coś wpakowała.
Jeśli ktoś skojarzy ta bajkę proszę o pomoc w odnalezieniu jej tytułu.
A czy to czasem nie był "Omer", o którym wspomniała ilovebjj zaledwie dwa posty przed Twoim pytaniem?
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 10:58   #550
iLady
Raczkowanie
 
Avatar iLady
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 94
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

U mnie królowały najpierw disnejowskie kreskówki - Kacze Opowieści, Agent Kuper/Dzielny Agent Kaczor, Goofy i inni i Kacza Paczka. Potem weszły już klasyczne kreskówki z Cartoon Network, Fox Kids i Disney Channel
iLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 16:39   #551
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 221
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Jeszcze mi się przypomniały bajki na motywach dzieł Verne'a: "Dookoła świata z Willym Foggiem", "20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi" i "Wyprawa do wnętrza ziemi z Willym Foggiem". Nawet fajne przygodówki to były.

"Alfred Jonatan Kwak" - ten serial miał całkiem mocne momenty jak na bajkę dla dzieci. Szkoda, że teraz jest to zapomniany serial. Czytał go, jako lektor, Henryk Talar, który chyba chciał przy tym naśladować dubbing.

Ze wspomnianych tu "Troskliwych misiów" najlepiej pamiętam dwójkę antagonistów - Brzydala, który śmiał się "Sasasasasa", i Złośnicę, która często krzyczała ze złości. Był też Lord Kamienne Serce. Same misie pamiętam już słabiej.
Choć był to na tyle popularny serial, że zrobili trzy pełnometrażowe filmy na jego podstawie. Ostatni z nich, "Troskliwe Misie w krainie czarów", był nawet reklamowany w zwiastunie na kasecie wideo z jakimś innym filmem, nie pamiętam jakim - może była to "Choinka" z 1991, może kilka odcinków anime "Mały Książę", które też były wtedy dostępne na VHS, a może jeszcze inny. Do dziś pamiętam piosenkę "Rise and shine" Natalie Cole z tego zwiastuna.
https://www.youtube.com/watch?v=Su3VYqULmL4

"Mój mały kucyk" - pamiętam, że było to o uroczych kolorowych kucykach, w tym kilku jednorożcach, które potrafiły "migać", czyli chyba się teleportować dzięki rogom, ale nic więcej. Więc ogólnie chyba nie było to zbyt ciekawe.

"Tom i Jerry" - świetna animowana komedia. W dziedzinie kreskówkowej przemocy niemająca sobie równych.
W "Strusiu Pędziwiatrze" zawsze było mi żal kojota, że nie dość, że nie mógł złapać uciekającego ptaka (kukawki konkretnie), to ciągle coś go krzywdziło, przejeżdżało itd. Pechowiec po prostu.
W ogóle to tylko polski tytuł tego serialu miał w sobie cokolwiek o strusiu. Ptak, który uciekał przed kojotem, był kukawką kalifornijską (Road Runner), niemającą nic wspólnego ze strusiem. Ciekawe, kto wymyślił polski tytuł. I jak go uzasadnił.
I co twórcy tego serialu powiedzieliby na propozycję zatytułowania go "Ostrich Rusheswind".

"Laboratorium Dextera" - kojarzę, ale pamiętam też, że było okropne i nie podobało mi się. Podobnie z "Motomyszami z Marsa". Oba seriale były totalnie pozbawione dobrego smaku (BTW, powstały lata później pełnometrażowy film twórcy "Laboratorium Dextera", czyli "Hotel Transylwania", też uważam za okropny i pozbawiony dobrego smaku).

W ogóle to chyba wszystkim emitowanym na Cartoon Network serialom niebędącym od Hanny-Barbery ani Warner Bros, jak dla mnie brakowało dobrego smaku. A przynajmniej wszystkim, które jako tako kojarzę.
"Johnny Bravo" to wkurzający, pretensjonalny narcyz. "Krowa i kurczak" miało okropną animację. Itd.

"Kacza paczka" - pamiętam, że to był jak dla mnie jeden z gorszych seriali Disneya, podobnie jak "Szmergiel" emitowany mniej więcej w tym samym czasie. Wcześniejsze seriale Disneya na ogół miały więcej uroku. Choć np. "Goofy i inni" był raczej średni.

"Denver, ostatni dinozaur" - nie znam, choć przeczytanie tego tytułu przypomniało mi bajkę "Dink, mały dinozaur" z bloku programowego w Dwójce pt. "Godzina z Hanna-Barbera". Nawet fajne to było. Choć z bajek o dinozaurach chyba nic nie dorówna "Pradawnemu lądowi".
Cytat:
Napisane przez Lets Get High Pokaż wiadomość
ja uwielbiam Muminki. Uważam, że jest to najbardziej psychodeliczna bajka jaka tylko powstała
Hatifnaty
Nie widziałaś "Siódemki w krainie dziwolągów", prawda?
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-28, 09:10   #552
iLady
Raczkowanie
 
Avatar iLady
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 94
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez teobromina Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się przypomniały bajki na motywach dzieł Verne'a: "Dookoła świata z Willym Foggiem", "20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi" i "Wyprawa do wnętrza ziemi z Willym Foggiem". Nawet fajne przygodówki to były.
To była ta gdzie Willy Fog był lwem?
iLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-28, 17:53   #553
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 221
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez iLady Pokaż wiadomość
To była ta gdzie Willy Fog był lwem?
Tak, właśnie ta.
I zarazem ta, gdzie główni bohaterowie będąc w Indiach uratowali kotokształtną dziewczynę przed złożeniem w ofierze bogini Kali.

I nie wiem na pewno, ale zdaje się, że to również ta, w której w pewnym momencie główny antagonista trafił do piekła, którego szef stwierdził, trzymając jakąś opasłą księgę, że jego złych uczynków jest bardzo dużo, a ten dobry jest tylko jeden. I ten antagonista później wyszedł z tego piekła. Nie pamiętam, jak tam trafił - może było to w "Wyprawie do wnętrza ziemi". Kojarzysz może taki wątek?
W każdym razie, takie momenty potrafią zapadać w pamięć.

Ze wspomnianych w tym temacie "Kasztaniaków" i "Mordziaków" pamiętam tylko wygląd Kasztaniaków i tytułowe piosenki - "Kto to taki? Kasztaniaki!" i "Kto to taki? To Mordziaki!", zresztą śpiewane na identyczną melodię i chyba przez te same osoby.

"Miś Uszatek" dla mnie zawsze był nudny jak flaki z olejem, przeraźliwie nijaki, uładzony i ugrzeczniony. A że nie było tam żadnych przygód ani żadnego antagonisty, to całość też była dla mnie nijaka.
Z "Wróbelka Elemelka" i "Przygód kilka wróbla Ćwirka" pamiętam tylko tytuły i mniej więcej wygląd tych wróbli - i nic więcej. Żadnej przygody żadnego z nich.
Już bajka ze szpiegiem z krainy deszczowców była ciekawsza. Miała więcej historii i charakteru. Chociaż, też nie była tak fajna jak zachodnie i japońskie animacje. Tamte zdecydowanie mocniej oddziaływały na emocje i bardziej zapadały w pamięć (oczywiście nie wszystkie). Często też miały więcej humoru i kreatywności. Może po prostu były bardziej familijne i uniwersalne, a te produkowane w krajach ówczesnego bloku wschodniego były kierowane zdecydowanie bardziej do małych dzieci.
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-05, 11:37   #554
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez teobromina Pokaż wiadomość

Ze wspomnianych w tym temacie "Kasztaniaków" i "Mordziaków" pamiętam tylko wygląd Kasztaniaków i tytułowe piosenki - "Kto to taki? Kasztaniaki!" i "Kto to taki? To Mordziaki!", zresztą śpiewane na identyczną melodię i chyba przez te same osoby.

"Miś Uszatek" dla mnie zawsze był nudny jak flaki z olejem, przeraźliwie nijaki, uładzony i ugrzeczniony. A że nie było tam żadnych przygód ani żadnego antagonisty, to całość też była dla mnie nijaka.
Z "Wróbelka Elemelka" i "Przygód kilka wróbla Ćwirka" pamiętam tylko tytuły i mniej więcej wygląd tych wróbli - i nic więcej. Żadnej przygody żadnego z nich.
Już bajka ze szpiegiem z krainy deszczowców była ciekawsza. Miała więcej historii i charakteru. Chociaż, też nie była tak fajna jak zachodnie i japońskie animacje. Tamte zdecydowanie mocniej oddziaływały na emocje i bardziej zapadały w pamięć (oczywiście nie wszystkie). Często też miały więcej humoru i kreatywności. Może po prostu były bardziej familijne i uniwersalne, a te produkowane w krajach ówczesnego bloku wschodniego były kierowane zdecydowanie bardziej do małych dzieci.
Mnie w ogóle nie przekonują polskie animacje. Nawet abstrahując od tego, że technicznie są dość ubogie to większość ma właśnie taki usilnie dydaktyczny i ugrzeczniony vibe, nie pozwalając sobie na zrobienie czegokolwiek zabawnego.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-21, 10:25   #555
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Z mojego dzieciństwa pamiętam Smerfy, Muminki, Gumisie, Miś Uszatek, Bolek i Lolek, Reksio.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-21, 16:57   #556
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Wiecie co, ja od dawna poszukuję bajki, o której mówiła kiedy jakaś wizażanka, a kilka innych to potwierdziło. Na jakiś wątku, ale nie pamiętam którym, Że właśnie oglądając tę bajkę o pewnej dziewczynce, czarodziejce czy sama już nie wiem, zaczęła się lepiej uczyć, że ta bohaterka ją motywowała. Możliwe, że ta bohaterka miała jakieś szczególne moce. Gdyby któraś z was wiedziała, o co mi chodzi, to proszę o jakąś podpowiedź .

Ja w dzieciństwie najbardziej lubiłam smerfy.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2024-03-21 o 17:06
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-22, 14:50   #557
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Uwielbiałam Magiczny Autobus Był fajny, bo od razu też i edukacyjny. Nawet na matematyce dzięki niemu zabłysnęłam xD
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-25, 13:02   #558
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Bajki telewizyjne z dzieciństwa :)

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja od dawna poszukuję bajki, o której mówiła kiedy jakaś wizażanka, a kilka innych to potwierdziło. Na jakiś wątku, ale nie pamiętam którym, Że właśnie oglądając tę bajkę o pewnej dziewczynce, czarodziejce czy sama już nie wiem, zaczęła się lepiej uczyć, że ta bohaterka ją motywowała. Możliwe, że ta bohaterka miała jakieś szczególne moce. Gdyby któraś z was wiedziała, o co mi chodzi, to proszę o jakąś podpowiedź .

Ja w dzieciństwie najbardziej lubiłam smerfy.
Brzmi troche jak Sally Czarodziejka.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 14:02:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.