Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 12:13   #2491
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie. Szukam chętnych na rozgrabienie Angela Pivoine. Flaszkę już kupiłam przed chwilą, bojąc się, żeby przypadkiem jakiś inny fan angelowej piwonii mi jej nie zwinął sprzed nosa. 100 ml to ja w życiu nie zużyję, chyba po śmierci musiano by jeszcze mi tym Angelem zwłoki namaszczać, ale jakieś 30-40 ml jest w sam raz. Oddam więc z 60-70 ml.
Tutaj jest link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=522243592
Wychodzi 17 zł za 10 ml + 2 zł atomizer + 6zł przesyłka
Ktoś chętny? Błagam, nie zostawiajcie mnie z taką ilością Angela, toż kąpać się w tym nie sposób.

Witaj BeYourself, myślałam, myślałam i wymyśliłam . Zapachu nie znam, ale mogę wziać 10 ml do testów. Mogę? Poczytałam w KWC że jest to Angel Light, to powinno mi odpowiadać . Przelew zrobiłabym jutro, dzis nie dam rady juz. Ok?
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:22   #2492
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie. Szukam chętnych na rozgrabienie Angela Pivoine. Flaszkę już kupiłam przed chwilą, bojąc się, żeby przypadkiem jakiś inny fan angelowej piwonii mi jej nie zwinął sprzed nosa. 100 ml to ja w życiu nie zużyję, chyba po śmierci musiano by jeszcze mi tym Angelem zwłoki namaszczać, ale jakieś 30-40 ml jest w sam raz. Oddam więc z 60-70 ml.
Tutaj jest link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=522243592
Wychodzi 17 zł za 10 ml + 2 zł atomizer + 6zł przesyłka
Ktoś chętny? Błagam, nie zostawiajcie mnie z taką ilością Angela, toż kąpać się w tym nie sposób.
Błagań Twych wysłuchawszy poratować zamierzam. Nad ilością się only zastanawiam ... (ale tak około 20ml pewnie).
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:28   #2493
magnetica
Wtajemniczenie
 
Avatar magnetica
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 168
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
tak samo bo te odlewki co my mamy są z tego samego źródła tj. z flaszki Sabb - napisałam do niej z prośbą o wyjaśnienie wątpliwości... to co przyszło pachnie słabiej, mniej intensywnie a końcówka zamiast się wyostrzać ewoluuje w rozwodnione popłuczyny po kadzidle a kolor jest dużo ciemniejszy niż odlewki na LN mam 2 psiki z flachy na PN 2 psiki z odlewki i...jakby to były dwa różne zapachy początek podobny ale im dalej w las tym gorzej...

edit:
po wymianie maili z Sabb - posiadaczką flachy - ustaliłyśmy, że kolor płynu w butelkach i wężyki są takie same i to z odlewką coś może być nie tak, zresztą same oceńcie http://3.bp.blogspot.com/_Ud7HDdfhJD...Drewniaki2.JPG
Kriss, przyznam, że nie wiem, co z odlewką mogłoby być nie tak . To jest odlewka z flaszki Sabbath (tej, co na zdjęciu - chyba, że Sabbath ma kolejną buteleczkę?). Miałam 15 ml w większym atomizerku, a ponieważ L'Eau Trois nie bardzo mi odpowiadało, zostawiłam sobie na wszelki wypadek 5 ml w atomizerku, a resztę posłałam w świat. Atomizerek był nowy, nieużywany, o ile pamiętam przepsikiwałam te 5 ml, a nie przelewałam strzykawką (a nawet gdybym przelewała strzykawką, to byłaby nowa i nieużywana, bo nie chce mi się bawić w odpachnianie i po użyciu zawsze wyrzucam). Dlatego nie ma szansy, żeby L'eau Trois mogło zmieszać się z jakimś innym zapachem i z tego powodu pachnieć w odlewce intensywniej i inaczej.
A innego wytłumaczenia różnicy w kolorze i zapachu nie widzę.

Edytowane przez magnetica
Czas edycji: 2009-01-17 o 12:30
magnetica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:56   #2494
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Witaj BeYourself, myślałam, myślałam i wymyśliłam . Zapachu nie znam, ale mogę wziać 10 ml do testów. Mogę? Poczytałam w KWC że jest to Angel Light, to powinno mi odpowiadać . Przelew zrobiłabym jutro, dzis nie dam rady juz. Ok?
Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Błagań Twych wysłuchawszy poratować zamierzam. Nad ilością się only zastanawiam ... (ale tak około 20ml pewnie).
Na Wizażanki zawsze można liczyć, aż się wzruszyłam. Dzięki, Dziewczyny.
Zaraz Wam prześlę moje dane. Sama też dziś dopiero prześlę kasę za Angela sprzedawcy.


Do oddania jeszcze 30 ml Angela Pivoine.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:59   #2495
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Magnetico nie chciałam żebyś poczuła się w jakiś sposób zmuszona do tłumaczeń nie taki był mój zamiar....chciałam wyjaśnić różnice i zgadzam się w Daffodilką, że może to być spowodowane mniejszą ilością płynu i działaniem światła, a także co już omawiałyśmy na zlocie - przy przepsikiwaniu jakiś składnik w perfumach może ulec zmianie i stąd to moje śledztwo. BTW bardziej podoba mi się Twoja odlewka
__________________
próbki na wymianę




Edytowane przez kriss_de_valnor
Czas edycji: 2009-01-17 o 13:01
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:10   #2496
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Moja też jest w najlepszym porządku, a z tego co wiem jest z tego samego źródła
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:12   #2497
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez magnetica Pokaż wiadomość
Kriss, przyznam, że nie wiem, co z odlewką mogłoby być nie tak . To jest odlewka z flaszki Sabbath (tej, co na zdjęciu - chyba, że Sabbath ma kolejną buteleczkę?). Miałam 15 ml w większym atomizerku, a ponieważ L'Eau Trois nie bardzo mi odpowiadało, zostawiłam sobie na wszelki wypadek 5 ml w atomizerku, a resztę posłałam w świat. Atomizerek był nowy, nieużywany, o ile pamiętam przepsikiwałam te 5 ml, a nie przelewałam strzykawką (a nawet gdybym przelewała strzykawką, to byłaby nowa i nieużywana, bo nie chce mi się bawić w odpachnianie i po użyciu zawsze wyrzucam). Dlatego nie ma szansy, żeby L'eau Trois mogło zmieszać się z jakimś innym zapachem i z tego powodu pachnieć w odlewce intensywniej i inaczej.
A innego wytłumaczenia różnicy w kolorze i zapachu nie widzę.
Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Magnetico nie chciałam żebyś poczuła się w jakiś sposób zmuszona do tłumaczeń nie taki był mój zamiar....chciałam wyjaśnić różnice i zgadzam się w Daffodilką, że może to być spowodowane mniejszą ilością płynu i działaniem światła, a także co już omawiałyśmy na zlocie - przy przepsikiwaniu jakiś składnik w perfumach może ulec zmianie i stąd to moje śledztwo. BTW bardziej podoba mi się Twoja odlewka
Sabbath poczuwa się w obowiązku wyjaśnić, że owszem, ma drugą flaszkę, ale na zdjęciu jest ta pierwsza, z której pochodzi odlewka Magnetici. Obie flaszki mają dokładnie taki sam kolor: kolor uryny nieco odwodnionego człowieka, czyli taki pomarańczowo-bursztynowy.
Mam także dodatkowo odlewkę "odmienioną" z Aragonte i wszystkie te trzy płyny pachną tak samo. Odlewka także.
Płyn przelany do atomizerka zdaje się mieć jaśniejszy kolor, ale to chyba z powodu cieńszej jego warstwy.

Sabbath wyznaje także, że czeka właśnie na kolejną flaszkę i skłonna jest na żądanie przeprowadzić test porównanwczy raz jeszcze, kiedy przesyłka dotrze.

Dziewczyny, mam nadzieję, że z Waszymi flaszkami wszystko będzie ok.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 13:39   #2498
magnetica
Wtajemniczenie
 
Avatar magnetica
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 168
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Magnetico nie chciałam żebyś poczuła się w jakiś sposób zmuszona do tłumaczeń nie taki był mój zamiar....chciałam wyjaśnić różnice i zgadzam się w Daffodilką, że może to być spowodowane mniejszą ilością płynu i działaniem światła, a także co już omawiałyśmy na zlocie - przy przepsikiwaniu jakiś składnik w perfumach może ulec zmianie i stąd to moje śledztwo. BTW bardziej podoba mi się Twoja odlewka
Kriss, wiem, że nie miałaś takiego zamiaru. Chciałam tylko wyjaśnić, żeby nie było żadnych wątpliwości co do atomizerka, itp. Bo zdarzyło mi się kiedyś kupić na Allegro atomizerek z odlewką Zagorska, który pachniał zupełnie inaczej niż posiadana przeze mnie lana próbka - owszem, było kadzidło, ale z dodatkiem jakiegoś kwiecia. Początkowo wytłumaczyłam sobie, że te różnice wynikają ze sposobu aplikacji, ale kiedy kupiłam swoją buteleczkę Zagorska, okazało się, że zapach i z lanej próbki, i z butelki jest ten sam. Więc to z atomizerem było coś nie tak - prawdopodobnie był kiepsko odpachniony (o ile w ogóle można dobrze odpachnić atomizer) i dlatego Zagorsk pachniał zupełnie inaczej.
A wracając do L'Eau Trois - faktycznie jaśniejszy kolor może być spowodowany mniejszą ilością płynu, tak jak piszą Daffodilka i Sabbath. Natomiast różnicy w intensywności zapachu, w dodatku na korzyść odlewki, nie jestem w stanie zrozumieć.
magnetica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 14:00   #2499
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sabbath poczuwa się w obowiązku wyjaśnić, że owszem, ma drugą flaszkę, ale na zdjęciu jest ta pierwsza, z której pochodzi odlewka Magnetici. Obie flaszki mają dokładnie taki sam kolor: kolor uryny nieco odwodnionego człowieka, czyli taki pomarańczowo-bursztynowy.
Mam także dodatkowo odlewkę "odmienioną" z Aragonte i wszystkie te trzy płyny pachną tak samo. Odlewka także.
Płyn przelany do atomizerka zdaje się mieć jaśniejszy kolor, ale to chyba z powodu cieńszej jego warstwy.

Sabbath wyznaje także, że czeka właśnie na kolejną flaszkę i skłonna jest na żądanie przeprowadzić test porównanwczy raz jeszcze, kiedy przesyłka dotrze.

Dziewczyny, mam nadzieję, że z Waszymi flaszkami wszystko będzie ok.
myślę, że to oryginały tym bardziej, że wyglądają tak samo jak Twoja flaszka i faktycznie - chyba nie podrabiają TAKIEGO zapachu
Cytat:
Napisane przez magnetica Pokaż wiadomość
Kriss, wiem, że nie miałaś takiego zamiaru. Chciałam tylko wyjaśnić, żeby nie było żadnych wątpliwości co do atomizerka, itp. Bo zdarzyło mi się kiedyś kupić na Allegro atomizerek z odlewką Zagorska, który pachniał zupełnie inaczej niż posiadana przeze mnie lana próbka - owszem, było kadzidło, ale z dodatkiem jakiegoś kwiecia. Początkowo wytłumaczyłam sobie, że te różnice wynikają ze sposobu aplikacji, ale kiedy kupiłam swoją buteleczkę Zagorska, okazało się, że zapach i z lanej próbki, i z butelki jest ten sam. Więc to z atomizerem było coś nie tak - prawdopodobnie był kiepsko odpachniony (o ile w ogóle można dobrze odpachnić atomizer) i dlatego Zagorsk pachniał zupełnie inaczej.
A wracając do L'Eau Trois - faktycznie jaśniejszy kolor może być spowodowany mniejszą ilością płynu, tak jak piszą Daffodilka i Sabbath. Natomiast różnicy w intensywności zapachu, w dodatku na korzyść odlewki, nie jestem w stanie zrozumieć.
a no właśnie, w odlewce od Ciebie jakby nie było słodyczy mirry a zapach rozwija się intensywniej i bardziej w kierunku kadzidlano-żywicznym zadziwiające....
ale ani przez chwilę nie postało mi w głowie, że to mogłaby być wina atomizera
__________________
próbki na wymianę




Edytowane przez kriss_de_valnor
Czas edycji: 2009-01-17 o 14:02
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 15:07   #2500
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
myślę, że to oryginały tym bardziej, że wyglądają tak samo jak Twoja flaszka i faktycznie - chyba nie podrabiają TAKIEGO zapachu

a no właśnie, w odlewce od Ciebie jakby nie było słodyczy mirry a zapach rozwija się intensywniej i bardziej w kierunku kadzidlano-żywicznym zadziwiające....
ale ani przez chwilę nie postało mi w głowie, że to mogłaby być wina atomizera
Kriss, ja też mam przekonanie, że opcja pod tytułem 'podróba' odpada.
Zapach naprawdę rzadki i do tego wycofany.

I potwierdzam, moje Lotrua jest dość wytrawne, żywiczne.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:12   #2501
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Z ciekawosci porownalam wlasna butelke L'eau Trois i odlewke zrobiona mi jakis czas temu w hiszpanskim sklepiku
Jest roznica w kolorze, ale nie w zapachu.
Dodam tylko, ze odlewka ma jakis rok wiecej anizeli butelka ( biorac pod uwage moje posiadanie a nie produkcje, bo tej nie jestem pewna ), choc wiek pewnie nie ma znaczenia.
Widocznie ten plyn tak ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1160032_Edited_Resized.jpg (23,9 KB, 35 załadowań)
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 16:27   #2502
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

a więc jednak jest różnica i w kolorze i w zapachu (Sabb), jeszcze jest taka opcja, że tamta butelka była sprowadzana z USA i nie wiadomo jak długo leżakowała za oceanem
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 09:49   #2503
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Czy znalazły by się dwie osoby chętne na French Lovera? Chciałabym kupić set 3x10 ml, i sobie zostawić 10 ml, więc dwie małe flaszki byłyby do podziału, około 73 PLN za sztukę (oczywiście w zależności od kursu funta). Już w tym tygodniu!
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:17   #2504
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

ja się nad kochankiem zastanowię. Najgorsze,że próbki nie ma raczej jak zdobyć :/
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:25   #2505
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Na Wizażanki zawsze można liczyć, aż się wzruszyłam. Dzięki, Dziewczyny.
Zaraz Wam prześlę moje dane. Sama też dziś dopiero prześlę kasę za Angela sprzedawcy.


Do oddania jeszcze 30 ml Angela Pivoine.
Hej! Masz jeszcze do oddania troszkę tego Angela?
Bo byłabym zainteresowana.
Pozdrawiam
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:21   #2506
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Dziewczyny, jak kupujecie na Lucky Scent? Wydawało mi się, że przesyłają tylko do USA. Jest teraz ktoś chętny do zakupów stamtąd? Ja jestem gotowa na Luokhoum Keiko Mecheri, ale przyznam, że najchętniej wzięłabym dla siebie jakieś 20-25ml.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:33   #2507
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak kupujecie na Lucky Scent? Wydawało mi się, że przesyłają tylko do USA. Jest teraz ktoś chętny do zakupów stamtąd? Ja jestem gotowa na Luokhoum Keiko Mecheri, ale przyznam, że najchętniej wzięłabym dla siebie jakieś 20-25ml.
Luckyscent przesyła do Polski. Tylko wysyłka dużo wychodzi, 40 dol.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:09   #2508
monme
Raczkowanie
 
Avatar monme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak kupujecie na Lucky Scent? Wydawało mi się, że przesyłają tylko do USA. Jest teraz ktoś chętny do zakupów stamtąd? Ja jestem gotowa na Luokhoum Keiko Mecheri, ale przyznam, że najchętniej wzięłabym dla siebie jakieś 20-25ml.

Ja się zbieram na zakupy na Lucky. Ale planuję po następnej niedzieli, może dolar trochę spadnie
Także jak masz ochotę się dołączyć, to zapraszam
monme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:44   #2509
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez monme Pokaż wiadomość
Ja się zbieram na zakupy na Lucky. Ale planuję po następnej niedzieli, może dolar trochę spadnie
Także jak masz ochotę się dołączyć, to zapraszam
Super, bardzo chętnie. Nigdy tam nie kupowałam, więc się nie znam Czekam w takim razie na wiadomość, kiedy będziesz kupowała.
Mam nadzieję, że znajdzie się też chętna na Luokhoum. Nie znam zapachu, także 50ml to dla mnie za dużo.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 20:50   #2510
monme
Raczkowanie
 
Avatar monme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Super, bardzo chętnie. Nigdy tam nie kupowałam, więc się nie znam Czekam w takim razie na wiadomość, kiedy będziesz kupowała.
Mam nadzieję, że znajdzie się też chętna na Luokhoum. Nie znam zapachu, także 50ml to dla mnie za dużo.
Super. Na początku następnego tygodnia się odezwę.

Jeszcze cały tydzień, może się ktoś znajdzie chętny na Loukhoum
monme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 22:39   #2511
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Jeszcze mam takie pytanie odnośnie wspólnych zakupów. Jak rozdzielacie butelkę perfum między siebie? Da się to jakoś przelać czy trzeba psikać?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 08:13   #2512
monme
Raczkowanie
 
Avatar monme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie pytanie odnośnie wspólnych zakupów. Jak rozdzielacie butelkę perfum między siebie? Da się to jakoś przelać czy trzeba psikać?
Niestey nie wiem, sama nigdy tego nie robiłam, to znaczy nie rozpsikiwałam flaszek ze wspólnych zakupów Wiem, że dziewczyny odmierzają strzykawkami, ale jak to robią, nie mam pojęcia. Niektórzy też przepsikują, ale wtedy możliwy jest większy ubytek w części, która pozostaje we flakonie.

Ja w każdym bądź razie, wolałabym tego nie robić i ewentualną całą flaszkę Loukhoum przesłać Tobie, żebyś dalej podzieliła.
monme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 08:20   #2513
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Wink Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez monme Pokaż wiadomość
Niestey nie wiem, sama nigdy tego nie robiłam, to znaczy nie rozpsikiwałam flaszek ze wspólnych zakupów Wiem, że dziewczyny odmierzają strzykawkami, ale jak to robią, nie mam pojęcia. Niektórzy też przepsikują, ale wtedy możliwy jest większy ubytek w części, która pozostaje we flakonie.

Ja w każdym bądź razie, wolałabym tego nie robić i ewentualną całą flaszkę Loukhoum przesłać Tobie, żebyś dalej podzieliła.
Może znajdzie się ktoś, kto ma wprawę
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:11   #2514
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Chcę kupować Molecule 01 jakoś poczatek lutego w Galilu, 100ml 410zł, wziełabym 60ml z flaszką. Ktoś by się pisał na reszte?
ja sie dopisuje jesli mozna . Chetnie bym wzieła tak do 20 ml
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:03   #2515
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

W przypadku Lutensowych dzwońcow jak najbardziej rozlewa sie perfumy za pomoca strzykawki. Przy tradycyjnych atomizerach pozostaje przepsikiwanie. To kwestia wprawy, trzeba "wyczuć" dany flakon, bo np. Artisany ciężko "chodzą", ale psikają ładnym strumyczkiem. Parfum d'Empire z kolei chodzi lekko, nie męczą się palce, ale psika chmurka, więc trzeba sie cholernie namęczyć, aby połowa nie zostala nam na palcach. Idealnie rozpsikiwał się Idole de Lubin, ale już z Tam Dao namęczyłam się jak licho

Sephorowskie lejki sa bardzo użyteczne, ja akurat z nich nie korzystalam, ale dziewczyny bardzo sobie je chwalą
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:22   #2516
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Sephorowskie lejki sa bardzo użyteczne, ja akurat z nich nie korzystalam, ale dziewczyny bardzo sobie je chwalą
rzeczywiście są ok tylko długo się odpachniają ;/
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:34   #2517
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

ja bedę dziś próbowała sposobem Gwai- przez szeroką strzykawę psikać- myślę że to ma sens i może lepiej zbierać mgiełkę niz lejek- zobaczymy
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:02   #2518
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
rzeczywiście są ok tylko długo się odpachniają ;/
Ja najpierw myje je detergentem, a potem zostawiam na całą noc w spirytusie. Rano są absolutnie bezzapachowe. Ze strzykawką próbowałam, ale kiepsko mi szło. Brakowało mi trzeciej ręki.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:23   #2519
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Ja najpierw myje je detergentem, a potem zostawiam na całą noc w spirytusie. Rano są absolutnie bezzapachowe. Ze strzykawką próbowałam, ale kiepsko mi szło. Brakowało mi trzeciej ręki.
Ja zamiast trzeciej ręki wymyśliłam plastelinę, w gluta z plasteliny mozna na sztywno wkleić fiolkę pod jakim się chce kątem
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:34   #2520
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Temat Molekuł powraca - niedawno Polly_ pytała mnie czy realizacja dojdzie do skutku - mogę się podjąć z zastrzeżeniem, że każda butelka będzie mieć swego "kapitana" do zebrania przelewów, jak i rozlania między chętne. Na wspomnienie o ilości osób zainteresowanych robi mi się słabo. Ja niestety ze swojej butelki muszę zrezygnować, rzeczywistość przygniotła mnie finansowo, co najwyżej drapnę od Was jakąś małą odlewkę, choć i nad tym będę musiała pomyśleć. Jeśli znajdą się chętne do poprowadzenia pojedynczych butelek możemy brać się za organizację i szukać sklepu, który ma na stanie Molekuły.

EDIT: Kurs funta nie wygląda zachęcająco...

Edytowane przez Nuitblanche
Czas edycji: 2009-01-20 o 16:38
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.