..::Dieta Plaż Południowych - część X ::.. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 10:32   #4951
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

miczka no jak za rzadkie to trzeba maki dodać... Oliwy troszke dodałas do ciasta?? I posmarowałaś patelnie oliwą?? Bo jak nie posmaruje to zawsze mi pierwszy nie wychodzi Ja uzywam tej z lubelli i orkiszowej jasnej, zalezy co mam w domu akurat Wiesz co przyjedź do mnie, ja ci nasmażę nalesników i sobie pomrozisz
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:53   #4952
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

pscola, wlasnie odkrylam i dlatego dziwil mnie ta wodnista konsystencja,moze uzylam za duzo jogurtu?

ja wlasnie popijam koktajl z mango z kruszonymi migdalami, niebo w gebie!!!
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:00   #4953
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Pscolla wiem wiem ze maki dodać w sumie do ciasta oliwy nie dodałam a co po 1 już oliwy nie dajesz wcale? psolla chyba wpadnę akurat jutro mam wolne

Ilona next time odstawię ostatnio przed pracą robiłam i czasu nie miałam i takie skutki

mam chęć na takie z pieczarkami

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

bambi nie dziwne że tyle kasy wydałaś na zakupy mango :roll eyes: mniami pyszotka
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:08   #4954
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

bambi ja daję mały jogurt... Może soczewica była rozgotowane i zbyt wodnista - ja wtedy odciskam na sitku dobrze...
Co do koktajlu to się zgadzam

miczka oliwę daje tylko do 1 naleśnika i do ciasta... Potem juz się patelnia dobrze rozgrzewa i pozostaje tlusta warstwa na teflonie...
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:26   #4955
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość


Mirka też się rozkrecałam ale mi jakoś zapał opadł
Kochana niedługo to my bedziemy kucharkami na medal

A z tym zapalem to sie nie przejmuj, kazdy czasami ma gorszy dzien. Ja to u siebie zauwazylam taka zmiennosc nastawienia do diety ze to szok, jednego dnia niechce mi sie ale wiem ze musze jeszcze innego to az rozpiera mnie motywacja, normalnie czuje ze sil nie zbraknie mi na lata a czasami poprostu chodzi za mna slodkie jak cien
Tak to juz jest trzeba nauczyc sie jakos to przyjmowac na barki

Ja jestem wlasnie po zaliczeniu z kosmetologii i calusienki wolny dzien i cos czuje ze mam lenia. Jeszcze ta pogoda, hula wiatr tak nieprzyjemnie zimno jest brr..

A na mnie czeka druga czesc zapiekanki z soczewicy na obiadek!
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:17   #4956
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Nedda, zapiekanka rzeczywiście bardzo ciekawa, ale na 1 Fazę trzeba usunąć marchew.

Robiłam też bakłażana w parmezanie - naprawdę smaczny.

Dziś pokazuję przepis na makaron z warzywami i fetą - chyba go niedługo powtórzę, bo smak potrawy jest niezapomniany
Makaron z warzywami i z fetą...Koniecznie wypróbuję.
Ja jestem typowo na 2 fazie
Zapiekanka wyszła doskonała ,nawet TZ-towi bardzo smakowała dzisiaj kupiłam 1 kg mięsa bo wczoraj mi wszystko zjadł Łobuz!

Telik gratulacje Kochana! Odwiedzaj nas częściej!

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z owocem mango?Jestem uzależniona od niego!Oczywiście tylko na śniadanie
Zwykle na śniadanko - jajko na miękko plus pełnoziarnisty tost i cale mango
Czy to nie przeszkadza w chudnięciu?Później nie jem już owoców.
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:19   #4957
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

mirka, to jemy dzis to samo na obiad!!!!to prawie tak jakbysmy razem jadly
nie wiem czemu ktos wczesniej napisal ze mango jest niedozwolone, wedlug Doktorka w 2 fazie wprowadzamy 1/2 sredniego mango, takze do koktajlu lub salatek jak najbardziej
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra

Edytowane przez bambi1311
Czas edycji: 2011-03-17 o 12:45
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 13:50   #4958
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

bambi w przewodniku sb jest żeby mango bardzo ograniczać...
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:57   #4959
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Pscolaa - o jakim przewodniku mówisz? Na stronie southbeachdiet.com jest info o tym, żeby mango wprowadzić (1/2 szt.) od drugiej fazy, bo to cenne źródło wit. C i błonnika. W przewodniku "The South Beach Diet: Good Fats Good Carbs Guide" mango ponownie opisane jest jako owoc, który wprowadza się w Fazie 2 (str. 21), w tabeli oznaczone jest jako "good" od fazy 2 (str. 88).
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:36   #4960
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

anexxa wlasnie w tym przewodniku na s.98 jest mango - ograniczać, a suszone - bardzo ograniczać... W tych tabelkach...
Tak sprawdzam twoje strony z moimi i sie nie pokrywają, masz chyba angielska wersję książki...
Owszem mam, że mozna je wprowadzić od II, ale żeby ograniczać... Hmmm... Ciekawe jeszcze ile jest różnic w tłumaczeniu...

Edytowane przez pscolaa
Czas edycji: 2011-03-17 o 15:39
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:45   #4961
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Pscolaa - ja mam wersję angielskojęzyczną (), tabela z mango jest u mnie na stronie 88. W fazie 1 mango oznaczone jest "A" czyli avoid (w tym znaczeniu: nie jeść w ogóle), faza 2 i 3 - "G" czyli good.

Suszonego mango nie ma w mojej książce w ogóle, jest nektar z mango, którzy w fazach 1 i 2 jest oznaczony "A", a w 3 - "V" (very limited).
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 15:53   #4962
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

No widzisz, ja mam podobnie jesli chodzi o wprowadzanie produktów, na poczatku książki, że mango w II można wprowadzić, ale potem w tabelce mam żeby ograniczać, więc teraz nie wiem... Raczej posłucham twojej książki, bo ty masz oryginal, a nie jak widać kiepskie tlumaczenie...
Ja mam taki
http://www.empik.com/dieta-south-bea...1269,ksiazka-p
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:56   #4963
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dziewczynki rozgorzała opinia o mangoz tego co piszecie można ale czasem nie za dużo

pscolla szykujesz dla mnie naleśniczki?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:57   #4964
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Polecam oryginały, można je niedrogo kupić w Amazonie albo na eBayu, a jak widać, są nie tylko znaczące rozbieżności, ale też dane dot. produktów, których nie ma.

Mam 3 książki o South Beach po polsku, są przetłumaczone tak sobie, w jednej jest idiotyczna pomyłka cytryny/pomarańcze (chyba w przepisie na polędwiczki z pomarańczami), więc Rebis nie stanął na wysokości zadania.

Podsumowując: począwszy od Fazy 2, można jeść 1/2 mango.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:59   #4965
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Reasumując 1 średnie mango na śniadanie to za dużo?
2 faza redukcja
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:02   #4966
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

A spada Ci waga?
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:11   #4967
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Niestety ja też mam wszystkie 3 książki po polsku, ale juz nie będę kupować oryginałów, bo po prostu szkoda mi kasy... Będę się dopytywać w razie wątpliwości
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:14   #4968
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Tak w zasadzie, to książek jest więcej niż 3 Ale jasne, zawsze można zapytać. Poza tym, może któregoś dnia zbiorę się i opracuję wiarygodne zasady na podstawie oryginalnych publikacji.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:37   #4969
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

A ma ktoś książkę kucharską sb?? Warto kupować??
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 16:41   #4970
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Pscolaa - mam wszystkie wydane. Warto - piękne zdjęcia, dużo różnorodnych przepisów. Niestety, pewnych składników nie kupisz w Polsce lub są one b. trudno dostępne. Ja mam zadanie bojowe - sprawdzić te przepisy i ew. dostosować je do polskich warunków.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:52   #4971
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Ja znalazlam kilka fajnych książek kucharskich z daniami dietetycznymi i zastanawiam się nad zakupem tej dukanowej z przepisami dla polakow, bo wiele z nich pasuje też do sb...
To jak przerobisz jakiś przepis to podawaj od razu, bo mi ostatnio pomysłów brakuje
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:55   #4972
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dostałam ją od mojej matki. Zrobiłam chyba jedną zupę, nie wyszła jakoś obłędnie. Nie jestem zwolenniczką Dukana, uważam tę dietę za potencjalnie niebezpieczną. Jeśli chcesz książki kucharskie South Beach, to są przecież w Polsce wydane.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:04   #4973
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

ja mam książkę kucharską, szybkie dania, przepisy fajne
zauważyłam też że w każdej kolejnej publikacji jest więcej dozwolonych rzeczy, np. te nieszczęsne udka kurze, przyznam że i tak gotowałam bo dzieciaki wolą mięso z udek niż suche pierśi, a ostatnio doktorek dopuścił buraki

tak się zastanawiam co lepsze - paluszki rybne w panierce czy pieczona chuda golonka, taka mam dziś alternatywę niestety z przyczyn niezależnych

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

generalnie z Ducana ściągam tylko przepisy na mięska oraz wypieki z otrębami, niesłodzone, reszta nie przemawia do mnie, a już sosy i desery czysta chemia
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:33   #4974
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Nie no sama dieta dukana jest do d... Co z tego, że dziala, jak obciąża organizm...

Skoro polecacie to sobie zakupię Wlaśnie na merlinie przeglądam książki kucharskie i jest sporo fajnych, zamówiłam juz taką z daniami dla synka, bo tez mi weny już brakuje

ilonaP chyba golonka, w paluszkach tej ryby to niewiele, mnóstwo dodatków, a tam przynajmniej jakies chude mięsko...

Mi chodzi głównie o dania na ciepło - obiady i kolacje, bo z ciast mam juz kilka dobrych pomyslów pasujacych do II, a jakies deserki i kremy na bazie jogurtu nie podchodzą mi już...
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:44   #4975
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

toteż zaliczyłam golonkę
ale paluszki kupuje Frosta, tam jest cała ryba, porządne są

mnie deserki jogurtowe w ogóle nie podchodzą, nie lubię zwłaszcza połączenia kwaśnego z kakao

na kolację jajeczniczka made my husband
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 23:01   #4976
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez pscolaa Pokaż wiadomość
No widzisz, ja mam podobnie jesli chodzi o wprowadzanie produktów, na poczatku książki, że mango w II można wprowadzić, ale potem w tabelce mam żeby ograniczać, więc teraz nie wiem... Raczej posłucham twojej książki, bo ty masz oryginal, a nie jak widać kiepskie tlumaczenie...
Ja mam taki
http://www.empik.com/dieta-south-bea...1269,ksiazka-p
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja mam książkę kucharską, szybkie dania, przepisy fajne
zauważyłam też że w każdej kolejnej publikacji jest więcej dozwolonych rzeczy, np. te nieszczęsne udka kurze, przyznam że i tak gotowałam bo dzieciaki wolą mięso z udek niż suche pierśi, a ostatnio doktorek dopuścił buraki

tak się zastanawiam co lepsze - paluszki rybne w panierce czy pieczona chuda golonka, taka mam dziś alternatywę niestety z przyczyn niezależnych

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

generalnie z Ducana ściągam tylko przepisy na mięska oraz wypieki z otrębami, niesłodzone, reszta nie przemawia do mnie, a już sosy i desery czysta chemia
Pozwole sobie trzy grosze wtracic
Pierwsze wydanie ksiazki bylo najbardziej restrykcyjne i dla mnie to jest biblia. Posiadam to wydanie po polsku i w oryginale, posiadam rowniez polskie wydanie o zdrowym sercu na SB i wersje turbo. Uwazam podobnie jak Ila, ze z kazdym wydaniem doktorek idzie na coraz wiecej ustepstw i pozniej coraz gorzej schudnac. Generalnie SB nie byla wymyslona do chudniecia ale przy okazji ludzie chudli. Ponadto kazde nowe ustepstwo sprawia, ze amerykanin z nadwaga rzedu 100kg i tak schudnie jak cokolwiek zmieni w swojej diecie ale juz osoba, ktora ma do zgubienia 3-5kg bedzie miala pod gorke. Tak wiec radze trzymac sie pierwszego wydania i restrykcyjnie podchodzic do diety.

Odnosnie mango to owoc jest dozwolony ale nie jest najlepszym wyborem i powinien byc stosowany z umiarem wiekszym niz np. jablka czy porzeczki. I tu nie ma niejasnosci bo doktorek w formie tabelek podaje, ze cos mozna od drugiej fazy ale jak sie poczyta rozdzial to on mowi czasem, ze np. lepiej zjesc gruszke czy jablko zamiast mango pomimo, tego, ze jest dozwolone. Tu chodzi o lepszy wybor.
Ja zawsze toczylam batalie o jogurt bo na poczatku bylo napisane, ze dozwolony jest bez cukru i bez tluszczu. Pozniej, ze bez cukru. Pozniej, ze naturalny. A miedzy wierszami doktorek napisal, ze jogurt jest dozwolony ale niezalecany w duzych ilosciach. W porzadku jako lyzka czy dwie do sosu ale nie zeby jesc go litrami ze slodzikiem czy tez na kazda przekaske, co niektorzy czynia. Podobnie rzecz ma sie z mango wg mnie. Dozwolone ale nie najlepszy wybor.

Trzeba nie tylko poslugiwac sie tabelami ale tez czytac opisy, bo w nich zawarte sa zasady. Glowna zasada SB dla mnie jest WYBIERAC LEPSZE. Czyli np. zamiast jogurtu maslanka, zamiast mango jablko, zamiast chudej szynki wieprzowej, drobiowa i tak moznaby w nieskonczonosc. Oczywiscie jesli zjemy odwrotnie to tez bedzie ok ale to bedzie gorszy wybor i jesli przez dajmy na to 3 miesiace codziennie bedziemy wybierac mniej korzystne produkty to moze sie okazac, ze dieta "nie dziala". To oczywiscie z przymruzeniem oka bo wazne zeby jesc zdrowo, regularnie, roznorodnie, posilki powinny byc zbilansowane a jesli przy okazji spodnie stana sie luzniejsze to mozna mowic o sukcesie


U mnie dzis pieczone pomidory z makaronem, mozarella i tunczykiem beda I swieza bazylia A moze nawet i pieczona papryke dodam, bo narobilyscie smaka
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 06:38   #4977
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

paprak dobrze napisane

Ja już po śniadanku - zapiekanka z buleczki, plasterka sera i wędliny + kilka pomidorków cherry

Kurcze tak mnie bolą mięśnie brzucha, w sumie to trochę międzyżebrowe, że sobie porządnie kichnąć nie mogę... Ale jestem z siebie dumna, że zaczęłam ćwiczyć i mój brzuch od razu wydaje się bardziej plaski
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:40   #4978
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Tak w zasadzie, to książek jest więcej niż 3 Ale jasne, zawsze można zapytać. Poza tym, może któregoś dnia zbiorę się i opracuję wiarygodne zasady na podstawie oryginalnych publikacji.
Jestem za

pscolaa ja to Ci zazdroszcze tych zakwasow, przynajmniej czujesz ze sie cos pozytywnego dzieje
Dzisiaj musze zmajstrowac jakis konkretny plan ciwczen i zakonczyc labe..

Zaraz smigam na uczelnie, milego dnia dziewczyny
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:42   #4979
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny dzisiaj 3 razy wchodziłam na wagę, pokazała 60.6 pierwszy raz od listopada poniżej 61
Jeeej jaką ja mam nadzieje że to już koniec zastoju i w końcu coś się ruszy
Trzymajcie kciuki żeby i jutro na wadze tyle było :P

Właśnie wcinam omlet, mój ostatni hit to jajecznica z imbirem
Przy okazji wizyty w UK dowiedziałam się o czymś takim jak odżywianie według pięciu przemian i okazuje się że za mało mi w organizmie jang (wszystkie przesłanki mi się zgadzają) więc muszę się dogrzewać.
Kto wie? Może to właśnie kilkudniowe "ogrzewanie" organizmu ruszyło mi zastój?

A z dukana przepisów często korzystam, wczoraj zrobiłam tuńczykowe dyski i nawet mi smakują mimo że nie lubię tuńczyka

pscola chciałam oficjalnie pogratulować A6W, ja nie mam tyle zaparcia
paprak świetny wywód, całkowicie się zgadzam!

Czy Wam się też smaki przestawiają? Bo ja wczoraj zjadłam ze smakiem jogurt naturalny, a nigdy przenigdy nie lubiłam. Mój mąż łazi i mówi że chyba ja w ciązy jestem hehe

Edytowane przez ciriness
Czas edycji: 2011-03-18 o 07:45
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:57   #4980
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

ciriness mam podobnie... Tyle, że ja nie mogę patrzec na to co poprzednio wcinalam na sb - czyli jogurty z kakem, ricotta, sałatki, tuńczyk itp.Normalnie mnie cofa... A to co niezbyt smakowałao to teraz jest przepyszne

mirkaaa musiałam się za siebie wziąć, bo chyba mi waga stanęła (nie wiem na pewno bo sie nie ważę) i czulam się taka opuchnieta, jakoś ciuchy przestały się luźniejsze robić i źle mi było... Ale na ile mi tej motywacji starczy to zobaczymy hehe
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.