co się stało z moderatorami????? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 19:56   #61
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Przeczytałam wszystko... cały dzień leżałam z migreną i ominęły mnie te rewelacje.

Wiecie co.. ja juz nie będe sie rozstrząsać nad tym co kto komu zrobił, ale nasuwa mi sie jedna myśl. Wczoraj wizażanki z Warszawy miały spotkanie i naprawdę juz od dawna tak dobrze sie nie bawiłam. Wizaż to miejsce, któe nas połączyło. Codziennie siadamy tutaj i piszemy do siebie o sprawach ważnych i mało ważnych. Tymczasem sami własciciele forum odbieraja nam radosć z korzystania z tego co stworzyli. A stworzyli naprawdę ciepłe i fajne miejsce, które daje nam wiele radości. Teraz jest po prostu przykro na to patrzeć i czytać, że sam administrator nie ma szacunku dla osób dla których stworzył forum, dla tych które wizaż połączył i sprawił, że wreszcie zrobiły cos ze sobą. Motywujemy sie tutaj by sie odchudzać, prowadzic zdrowszy tryb życia, pomagamy sie ładnie umalować i uczesać oraz podnosimy sie na duchu. Wizaż to najwspanialsze miejsce w sieci jakie znalazłam.

Złosiu, dlaczego piszesz, że nas nie szanujesz. Dlaczego nie napiszesz, że popełniłeś błąd? Może dziewczyny tez popełniły, może was zadręczają i macie prawo być zmeczeni. Jednak nikt nie robił tego w złej wierze. Wystarczyło tylko załatwić sprawę miedzy sobą i to delikatnie.

A teraz po prostu jest mi przykro to wszytsko czytać i powiem szczerze, że jestem zniesmaczona.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 19:57   #62
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez hybris
Złośliwcze, widzę, że jesteś wkurzony, ale masz prawo popełniać błędy, jak każdy człowiek, a przyznanie się do nich w niczym nie uszczupli Twojego autorytetu. Wszyscy wiedzą, że kupę pracy i czasu wkładasz w Wizaż, doceniamy to. Ale warto byłoby, żebyś teraz przypomniał sobie to, co piszesz zawsze, kiedy interweniujesz w gorących wątkach i drażliwych tematach - przed napisaniem każdego kolejnego posta warto wziąć 10 głębokich oddechów i zastanowić się, jakie konsekwencje to może przynieść.
Pomyśl, czy jeśli teraz zaperzysz się, zatniesz i pozrzucasz moderatorki w poczuciu głebokiej krzywdy - czy potem da się to odkręcić.
Tylko tyle.
Dobrze powiedziane
Chyba nikt tu nie chce urzadząć kolejnego linczu, jakich na Wizażu do tej pory sporo się odbyło, tylko tym razem na Adminie jako koźle ofiarnym - wydaje mi się, że wszyscy, którzy wypowiadają się w tym watku, chcą tylko jednego - dogadać się. A po twoich słowach Złośliwcze, że z niczego tłumaczyć się nie musisz, bo jesteś ponad regulamin, trudno będzię udawać, że jest jak dawniej i wchodzić na Wizaż z taką samą przyjemnością jak do tej pory. Rozumiem, że portal to Twoje dzieło, ale teraz to użytkowniczki go tworzą i chociażby z tej racji warto ich czasem posłuchać
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 19:59   #63
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A teraz po prostu jest mi przykro to wszytsko czytać i powiem szczerze, że jestem zniesmaczona.
właśnie dlatego zaczęłyśmy od PW do Złosia, ale poskutkowało to odebraniem funkcji moderatorkom - ten wątek był ostatecznością
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:04   #64
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Sorry, ale mam swoje prawa i z nich właśnie korzystam - tłumaczyć się NIE BĘDĘ i nie mam zamiaru. Jeśli to nie odpowiada, przykro mi bardzo.
Dziękujemy złosiu, już rozumiemy, gdzie cię mamy pocałować
Cytat:
właśnie dlatego zaczęłyśmy od PW do Złosia, ale poskutkowało to odebraniem funkcji moderatorkom - ten wątek był ostatecznością
I najprawdopodobniej nie przyniesie żadnego efektu - mówiłam Wam od początku, hihihi
złoś weźmie na przetrzymanie, za dwa - trzy dni wszyscy zapomną i będzie dalej fajnie. Do następnego razu i tak dalej
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:06   #65
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
właśnie dlatego zaczęłyśmy od PW do Złosia, ale poskutkowało to odebraniem funkcji moderatorkom - ten wątek był ostatecznością
Jakby nie patrzeć to spora spawa,skoro tyle moderatorek zrezygnowało ze swojej funkcji
ps.Dziewczyny-respect
Złośnico-Ty juz wiesz co ,trzymaj sie,jestes the best.Najkulturalniejsze wypowiedzi torujące drogę prawdy do rozżarzonego jądra wizażu
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:10   #66
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

O i Smoczyca nie ma już statusu- to się chyba Zło musiał zagotować. Wybaczcie, że się z tego trochę nabijam, ale ja wiedziałam, że taki moment wcześniej czy później nadejdzie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:11   #67
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Dziękujemy złosiu, już rozumiemy, gdzie cię mamy pocałować

I najprawdopodobniej nie przyniesie żadnego efektu - mówiłam Wam od początku, hihihi
złoś weźmie na przetrzymanie, za dwa - trzy dni wszyscy zapomną i będzie dalej fajnie. Do następnego razu i tak dalej
Miałam podobne odczucia Piti, ale jakoś nie mogłam przejść nad tym do porzadku dziennego. Przecież ja wiem, że to nic nie da. Tym niemniej wbrew temu, co Złoś pisze, że to JEGO portal, przebywając tu przez przeszło 2 lata włożyłam w niego sporo pracy i oczekuję minimalnego szacunku, choćby do tej pracy właśnie - wklepywanie składów, moderowanie, posty, setki recenzji. Cholera, czy to nic nie jest warte? Nic!
nan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 20:13   #68
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Ja wtrącę jeszcze cos.

Zachowanie adminó mi przypomina wczorajszą wyprawę do dziadka od pędzli We-Ma. Dziadek przyjał nas niechetnie i ciagle sie skarżył, że ma same zamówienia, że ciagle ktos od niego chce, że nie nadąża z robieniem tych pędzli i wogóle łaskę nam zrobił, ż enas tam wpuscił. Narzekał non stop i wygladało na to, że najchetniej by nas wywalił żeby móc spokojnie robić te swoje pędzle. Nie widział tego, ż emu sie naprawdę interes rozkręca, ze jego pędzle sa coraz bardziej popularne i gdyby troche inaczej postępował to mógłby nieźle na tym zarobić. Jedyne co widział i co go denerwowało to fakt, że ktoś mu przeszkadza. Juz zapomniał, że robi te pędzle po to by je sprzedać.

Tak samo Złoś zapomniał, że zrobił to forum dla kogoś, po cos. Chyba nie robił forum tylko po to by sobie było w sieci i pies z kulawą nogą tu nie zajrzał. Dla kogos je robił, dla kogoś je zmieniał i moderował. Dla nas włąsnie. A jak mógł to robić nie szanujac nas i mając nas w nosie? Nie sadze by Złoś powiedział prawdę. Myślę, ze jest teraz zły i zirytowany. Wcale nie chce mu sie z nami dyskutować. Jednak tak jak pan od pędzli We-Ma po prostu nie potrafi sobie poradzić z narastającą popularnościa forum, a tym samym z ogromem róznych pytań i prósb. A wystarczyło rozwiazać ten problem inaczej. Dlaczego dziadek od pędzli nie zatrudni kogoś jeszcze do robienia pędzli lub do ich sprzedawania jak on by je robił? Tym samym zarobił by wiele wiecej. Tak samo Złoś mógł odciać się zupełnie od forum technicznego i poprosić by zajął sie tym ktokolwiek inny.

A tak i dziadek i Złos narzekają i budząniesmak u swych klientów. :/
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:14   #69
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Dziękujemy złosiu, już rozumiemy, gdzie cię mamy pocałować

I najprawdopodobniej nie przyniesie żadnego efektu - mówiłam Wam od początku, hihihi
złoś weźmie na przetrzymanie, za dwa - trzy dni wszyscy zapomną i będzie dalej fajnie. Do następnego razu i tak dalej
Pewnie i tak zaraz ten watek bedzie zamkniety albo wykasowany jako nienadajacy sie na Techniczne
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:15   #70
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
O i Smoczyca nie ma już statusu- to się chyba Zło musiał zagotować. Wybaczcie, że się z tego trochę nabijam, ale ja wiedziałam, że taki moment wcześniej czy później nadejdzie.
Siła rażenia.Spory zasięg -najpierw na Wizażanki,potem moderatorki,kto na końcu?-->pewnie Admin
Harakiri jak nic
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:15   #71
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
O i Smoczyca nie ma już statusu- to się chyba Zło musiał zagotować. Wybaczcie, że się z tego trochę nabijam, ale ja wiedziałam, że taki moment wcześniej czy później nadejdzie.
Marigold, mnie jest z jednej strony smutno bo strasznie dużo czasu i energii poświęciłam wizażowi - składy, recenzje, forum - ale z drugiej strony absurdalność tej sytuacji jest tak olbrzymia, że nie mogę się powstrzymać od śmiechu - po prostu nie mogę...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 20:16   #72
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez nan
Miałam podobne odczucia Piti, ale jakoś nie mogłam przejść nad tym do porzadku dziennego. Przecież ja wiem, że to nic nie da. Tym niemniej wbrew temu, co Złoś pisze, że to JEGO portal, przebywając tu przez przeszło 2 lata włożyłam w niego sporo pracy i oczekuję minimalnego szacunku, choćby do tej pracy właśnie - wklepywanie składów, moderowanie, posty, setki recenzji. Cholera, czy to nic nie jest warte? Nic!
niestety ...widac nic
nan szkoda słów ,to rzucanie grochem o scianę...Ja kiedyś pisalam do Zlo na PW że jestem tu od 2002 roku i nigdy nie narzekałam więc skoro teraz mówię ze coś mi się nie podoba - to widac coś w tym jest ! Ze nie są to jakieś histerie czy fanaberie tylko jest coś na rzeczy !!!
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:18   #73
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Fatalnie to wszystko wygląda. Jednak coś w tym jest gdy wizażanki przy każdej awanturze piszą, że to już nie jest ten sam wizaż co kiedyś. Odebranie moderatorką funkcji było jak zabranie kolegom z piaskownicy foremek. Nie chcesz się ze mną bawić?? to oddawaj... Postępowanie dorosłego i konkretnego człowieka to nie jest. Ja rozumiem, że częste pytania: po co? czemu? dlaczego? mogą być męczące, ale wystarczy to powiedzieć, wizażanka też człowiek i zrozumie. Myślę, że jakby Złośnicy odpowiedziło się krótko i treściwie na jej pytanie to nie drążyłaby tematu, a zbywanie ją wszelkiego rodzaju ironicznymi uwagami było zbyteczne. Bo w końcu chyba traktujemy się tu jak dorosłych, a nie na zasadzie: ja tu rządze a Ty masz mało do gadania...

W momencie jeśli najbarwniejsze użytkwoniczki forum będą wysyłane na urlop, Wizaż stanie się bezbarwny i nieciekawy. Zostaną na nim osoby, które tak naprawdę nie mają własnego zdania i wszystko będzie odbywała się na zasadzie cudnego potakiwania sobie... Krótko mówiąc Złośnica została potraktowana NIESŁUSZNIE jak kolejny troll, a na takie miano z pewnością nie zasługuje!!

Moderatorki (te którym została ta funkcja odebrana pozwólcie że nadal Was będe tak nazywała ) jesteście cudowne samo to, że pełniona funkcja jest dla Was niczym w stosunku do dobra zwykłego użytkownika... Qrcze macie klasę no
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:22   #74
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A tak i dziadek i Złos narzekają i budzą niesmak u swych klientów. :/
I tym optymistycznym akcentem....
Nareszcie się uśmiechnęłam czytając Wizaż
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:23   #75
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
O i Smoczyca nie ma już statusu- to się chyba Zło musiał zagotować. Wybaczcie, że się z tego trochę nabijam, ale ja wiedziałam, że taki moment wcześniej czy później nadejdzie.
Ja rowniez przeczuwalam, ze predzej czy pozniej tak bedzie
Juz wczoraj, po watku Mooniczki napisalam do jednej z wizazanek, ze tak sie tu porobilo, ze Zlos za niedlugo sam siebie zbanuje i nie bedzie wiedzial za co
To sa po prostu kpiny, jak Admin traktuje wszystkie wizazanki, dzieki ktorym Wizaz istnieje (to tak dla przypomnienia ) Owszem nas wyrzuci... przyjda nowe, szczegolnie malolaty, ktore beda mogly godzinami rozmawiac o Paris Hilton czy jakis tam A potem to tu wcale nie bedzie Kafeterii i w KWC bedzie mozna poczytac recenzje na temat kremu Nivea... na kosmetycznym beda same watki o depilacji i solarium...
Z przykroscia to pisze, ale tak dla mnie wyglada przyszlosc Wizazu na ktory ostatnimi czasy wchodze bardzo rzadko, z takich powodow jak wiele innych wyzazanek, ktore darze sympatia. Radze cie sie nad tym zastanowic Zlosliwcze... zastanow sie, czy chcesz aby Wizaz tak skonczyl?
No to teraz mozecie mnie banowac, usuwac moj post albo caly watek, ja dodalam swoje trzy grosze.

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:24   #76
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Nutka
niestety ...widac nic
nan szkoda słów ,to rzucanie grochem o scianę...Ja kiedyś pisalam do Zlo na PW że jestem tu od 2002 roku i nigdy nie narzekałam więc skoro teraz mówię ze coś mi się nie podoba - to widac coś w tym jest ! Ze nie są to jakieś histerie czy fanaberie tylko jest coś na rzeczy !!!
to chyba pierwszy wątek, w którym wszyscy są tak zgodni, mimo że na co dzień tak nie jest - to też o czymś świadczy
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:27   #77
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Nutko Ty ciiii... nie wychylaj sie.... bo i Tobie zniknie zielony napis...
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:30   #78
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Marigold, mnie jest z jednej strony smutno bo strasznie dużo czasu i energii poświęciłam wizażowi - składy, recenzje, forum - ale z drugiej strony absurdalność tej sytuacji jest tak olbrzymia, że nie mogę się powstrzymać od śmiechu - po prostu nie mogę...
To sie smiej bo plakac juz nawet nie bylo by sily...Ja juz dawno przestalam sie rozczulać nad soba że wlozylam tyle energii i nikt tego nie docenia..
A co do kontrolerów to nie chce przypominać szefostwu, że donosicielstwo bylo mile widziane Co dla mnie stanowilo nie odmiennie szok
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:31   #79
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Beaciu69, a coż to za LUSTERECZKO? Czyżby konkurencja dla Wizażu?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 20:33   #80
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Owszem nas wyrzuci... przyjda nowe, szczegolnie malolaty, ktore beda mogly godzinami rozmawiac o Paris Hilton czy jakis tam A potem to tu wcale nie bedzie Kafeterii i w KWC bedzie mozna poczytac recenzje na temat kremu Nivea... na kosmetycznym beda same watki o depilacji i solarium...
Zaraz postawię tarota na onecie i jestem pewna,że to mi właśnie wyjdzie

A tak na serio:Sorry dziewczyny to już z bezsilności.Groteska Zło i tak nas oleje,potraktuje jak zawsz-jak bandę bab z PMS-em.Pitipel ma rację-za dwa dni bedzie wszystko tak jak dawnej-aż do następnego razu

Cytat:
Zlos za niedlugo sam siebie zbanuje i nie bedzie wiedzial za co
tak jak mówiłam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:34   #81
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez bemolka
Nutko Ty ciiii... nie wychylaj sie.... bo i Tobie zniknie zielony napis...

no trudno...milczalam dlugo i cierpliwie obserwowałam co tu sie wyprawia...Mam swoje lata i biore odpowiedzialność za swoje slowa
malo tego wiem co mowie .. Skoro za to mnie pozbawia statusu moda czy zbanuja to juz nie mój problem
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:35   #82
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Beaciu69, a coż to za LUSTERECZKO? Czyżby konkurencja dla Wizażu?
Oo, a "nasze" dziewczyny są tam moderatorkami?! Nie miałam pojęcia o istnieniu tego forum. idę tam pobuszować
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:35   #83
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Fatalnie to wszystko wygląda. Jednak coś w tym jest gdy wizażanki przy każdej awanturze piszą, że to już nie jest ten sam wizaż co kiedyś. Odebranie moderatorką funkcji było jak zabranie kolegom z piaskownicy foremek. Nie chcesz się ze mną bawić?? to oddawaj... Postępowanie dorosłego i konkretnego człowieka to nie jest. Ja rozumiem, że częste pytania: po co? czemu? dlaczego? mogą być męczące, ale wystarczy to powiedzieć, wizażanka też człowiek i zrozumie. Myślę, że jakby Złośnicy odpowiedziło się krótko i treściwie na jej pytanie to nie drążyłaby tematu, a zbywanie ją wszelkiego rodzaju ironicznymi uwagami było zbyteczne. Bo w końcu chyba traktujemy się tu jak dorosłych, a nie na zasadzie: ja tu rządze a Ty masz mało do gadania...

W momencie jeśli najbarwniejsze użytkwoniczki forum będą wysyłane na urlop, Wizaż stanie się bezbarwny i nieciekawy. Zostaną na nim osoby, które tak naprawdę nie mają własnego zdania i wszystko będzie odbywała się na zasadzie cudnego potakiwania sobie... Krótko mówiąc Złośnica została potraktowana NIESŁUSZNIE jak kolejny troll, a na takie miano z pewnością nie zasługuje!!

Moderatorki (te którym została ta funkcja odebrana pozwólcie że nadal Was będe tak nazywała ) jesteście cudowne samo to, że pełniona funkcja jest dla Was niczym w stosunku do dobra zwykłego użytkownika... Qrcze macie klasę no
Bardzo Ci dziękuję za te słowa. Naprawdę wzruszyłam się.
nan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:36   #84
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Nutka
To sie smiej bo plakac juz nawet nie bylo by sily...Ja juz dawno przestalam sie rozczulać nad soba że wlozylam tyle energii i nikt tego nie docenia..
A co do kontrolerów to nie chce przypominać szefostwu, że donosicielstwo bylo mile widziane Co dla mnie stanowilo nie odmiennie szok
a ja chyba zaczynę ryczeć - http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php - lista PNG, czyli persona non grata - użytkowników, którym utrudnia się dostęp do forum. Czemu Złośliwiec tak się boi Złośnicy?
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:37   #85
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Beaciu69, a coż to za LUSTERECZKO? Czyżby konkurencja dla Wizażu?
nie nie nie absolutnie nie konkurencja...
Po prostu przemily portal z przmilymi ludźmi
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:39   #86
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
a ja chyba zaczynę ryczeć - http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php - lista PNG, czyli persona non grata - użytkowników, którym utrudnia się dostęp do forum. Czemu Złośliwiec tak się boi Złośnicy?
Dzieje się coś bardzo, bardzo niedobrego. Kto następny na listę?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:40   #87
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
a ja chyba zaczynę ryczeć - http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php - lista PNG, czyli persona non grata - użytkowników, którym utrudnia się dostęp do forum. Czemu Złośliwiec tak się boi Złośnicy?
O kurcze, a mnie tam nie ma? Muszę to nadrobić
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:41   #88
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Nutka
nie nie nie absolutnie nie konkurencja...
Po prostu przemily portal z przmilymi ludźmi
własnie widze fajnie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:42   #89
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
a ja chyba zaczynę ryczeć - http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php - lista PNG, czyli persona non grata - użytkowników, którym utrudnia się dostęp do forum. Czemu Złośliwiec tak się boi Złośnicy?
Jejku... Bez przesady

Najpierw każdy chwalił Monyczkę za to, że zauważała niektóre rzeczy, a teraz się ją za to na listę PNG daje?

O Złośnicy nie wspomnę, bo już wszystko zostało napisane...

Komuś się chyba grunt wali pod nogami.
Basta.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:42   #90
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cattt

A tak na serio:Sorry dziewczyny to już z bezsilności.Groteska Zło i tak nas oleje,potraktuje jak zawsz-jak bandę bab z PMS-em.Pitipel ma rację-za dwa dni bedzie wszystko tak jak dawnej-aż do następnego razu


tak jak mówiłam
Ja proponuję zrobic liste kiedy miałysmy okres. Wtedy będzie wiadomo kto ma a kto nie ma. Ja nie mam na pewno bo mi sie skonczył wczoraj. Moje wypowiedzi nie są podyktowane wojną hormonalną.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.