Początki przygody z żelami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 10:40   #1
ElkaNT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Wiadomości: 6
GG do ElkaNT

Początki przygody z żelami


Witam Od dawna interesuję się zdobieniem paznokci, ich pielęgnacją itp.
Niedawno mama kupiła mi zestaw startowy do wykonywania paznokci metodą żelową. To dopiero moje poczatki. Nigdy nie miałam żadnego kursu. Wiem tyle, ile widziałam u kosmetyczki, która wykonuje żele.

Proszę o wasze opinie i krtykę. Wiem, że muszę się jeszcze wiele nauczyć, ale opinia i rady odób, które się na tym znają jest bezcenna. Zamieszczam dziś zdjęcie pierwszych żeli, które wykonałam całkiem niedawno, bo niecały tydzień temu. Jako "króliczka doświadczalnego" wykorzystałam moją mamę.

Z góry dziękuję za każdą opinię.
ElkaNT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:06   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Początki przygody z żelami

Boki do wypiłowania, są płaskie- musisz zbudować łuk, zdobieniem skróciłaś optycznie płytkę paznokcia... Tyle mogę powiedzieć na początek..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:44   #3
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Początki przygody z żelami

pierwsze co się rzuca w oczy to boki pofalowane... nie ma sprecyzowanego kształtu... jak kwadrat to musi być kwadrat.... no i jak byli pisała brak stresu... pazurki są króciutkie więc dużego łuku nie potrzebują, nic im nie będzie... ale jak już będziesz chciała przedłużyć bardziej pazura to może Ci stres nie wytrzymać i zwyczajnie pęknąć... poszukaj informacji na temat poprawnej budowy
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:17   #4
ElkaNT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Wiadomości: 6
GG do ElkaNT
Dot.: Początki przygody z żelami

Jeśli chodzi o zdobienie to fakt, wiem, że skróciłam tym optycznie płytkę, ale moja mama koniecznie takie zdobienie chciała. Jeśli chodzi zaś o budowę, to dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi na stres, bo szczerze mówiąc wydawało mi się, że jest ok...ale jak tylko mówię wydawało mi się

Liczę, że przy następnych pracach też zwrócicie mi uwagę na błędy, które popełnię, bo wiem, że musze się wiele nauczyć...;**

Dziękuję*

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Aha jeszcze jedno...odnośnie żeli.. mama kupiła mi zestaw startowy na allegro i są tam żelę, które w ogóle nie są gęste i strasznie spływają jeśli zaraz po ich nałożeniu nie włożę paznokcia do lampy. Czy jest jakiś sposób, żeby były gęstsze, czy jedynym sposobem jest po prostu kupno nowych żeli? Bo szczerze mówiąc nie za bardzo mam teraz pieniądze na ich kupno, a od mamy nie chcę ciągnąć, bo kupiła mi cały ten zestaw...
ElkaNT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:29   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Początki przygody z żelami



Aha jeszcze jedno...odnośnie żeli.. mama kupiła mi zestaw startowy na allegro i są tam żelę, które w ogóle nie są gęste i strasznie spływają jeśli zaraz po ich nałożeniu nie włożę paznokcia do lampy. Czy jest jakiś sposób, żeby były gęstsze, czy jedynym sposobem jest po prostu kupno nowych żeli? Bo szczerze mówiąc nie za bardzo mam teraz pieniądze na ich kupno, a od mamy nie chcę ciągnąć, bo kupiła mi cały ten zestaw...[/QUOTE]
...........
nie ma mozliwości ''zgęścić'' żelu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:36   #6
ElkaNT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Wiadomości: 6
GG do ElkaNT
Dot.: Początki przygody z żelami

Zamieszczam jeszcze dwa zdjęcia tych samych paznokci, ale z neico innych ujęć, może coś jeszcze wychwycicie na co powinnam zwrócić uwagę
ElkaNT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:41   #7
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Początki przygody z żelami

Jedyna możliwość to kupić porządne żele a nie "żelusie" z allegro, bo niestety na takich nie wiele co można zrobić.
No i na rzucie bocznym paznokcie widać że są za płaskie i nie opiłowane na koniec przez co są całe pofalowane, tak być nie może. Włos jest za gruby, spiłować żel stamtąd by pasowało.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-09-01 o 18:42
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 08:47   #8
suwak119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: paczków
Wiadomości: 186
Dot.: Początki przygody z żelami

Witam początki są zawsze najgorsze... paznokcie są troszkę pofalowane no i zdobienie skróciło i poszerzyło troszkę płytkę co w efekcie daje nie ciekawy wygląd czekam na kolejne prace.

zapraszam cię na mój wątek;
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22154671
suwak119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.