Musisz to mieć w TVN Style - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-27, 17:24   #31
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Widziałam i powiem krótko: Urszulenko według mnie kolor lepszy ale grzywka niezbyt (ale mnie takie grzywki nie podobają się u nikogo), nowy kolor nadaje charakteru twojej buzi, rysy nie są takie rozmyte jak przy jaśniejszym odcieniu (a tą grzywkę zawsze można jakoś zaczesać).
Natomiast zainteresował mnie pan stylista. Ciekawi mnie jakąż to szkołe trzeba skończyć,żeby zostać takim Panem Zakupowym? Chciałabym tak sobie chodzić po sklepach grzebać w ciuchach "och spójrzcie jaka ciekawa spódniczka, jaką interesującą ma fakturę, idealne do niej będą takie buty, taka bluzka ale ta torebka jest be". Potem grzecznym truchtem do kasy. W zasadzie większość kobiet spokojnie mogłaby wykonywać taką robotę (może nawet lepiej), więc co daje takie papiery na Pana Zakupowego? Pytam, bo chyba znalazłam zawód idealny dla mnie
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 17:36   #32
mimi123
Raczkowanie
 
Avatar mimi123
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 224
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Ogolnie mi sie podoba to co robi Jaga, ale jej maz- tragedia. A ja sama tez poszlam do beznadziejnego fryzjera i na wlasne zyczenie mi s... wlosy.Tragedia, nie musialam isc do tego programu zeby miec beznadziejne wlosy!
mimi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 20:43   #33
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 20:57   #34
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Zastanawia mnie fakt, czy "oni" (Jaga, pan-stylista, Thomas i całą reszta) nie zastanawiają sie czy TO (czyt. cała prawda o kulisach tego typu programów) nie wyda się. Czy nie przychodzi im do głowy, że świat jest mniejszy niż może się wydawać i istnieje fantastyczna instytucja jak wizaż, gdzie może dokonać się denuncjacja ich "sztuczek"?
A odnośnie do programu "No to pięknie". Oglądałam go kilka razy i niestety nie jestem w stanie znieść prostactwa (to noe to samo co luz i swoboda w zachowaniu) oraz braku profesjonalizmu Pani Prowadzącej. Swoją drogą maluje ona gorzej niż niejedna wizażanka, sądząc po zdjęciach makijaży przysyłanych przez dziewczyny.
Nie chce być złosliwa ale tym wyżej wymienionym programom słoma z butów wychodzi. Taka zwyczajna słoma ale dumnie udająca zamierzoną stylizację
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 21:07   #35
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka napisał(a):
> Beacie o wiele lepiej bylo w tej nowej fryzurze ale jest jeden problem bo ona ma bardzo krecone wlosy, wiec efekt po umyciu wlosow hmmmm.. teraz szuka dobrej prostownicy..
Kurcze no, dokładnie to samo powiedziałam mojemu szanownemu małżonkowi, który przykleił nos do ekranu i twierdził, że fryzura za....sta. Niestety do pierwszego mycia...
To co piszesz o kulisach tego programu działa odstraszająco, każda dziewczyna idąc do na taką metamorfozę ma nadzieję na zamianę żabki w księżniczkę. A tutaj niespodzianka! Wydaje mi się, że błąd polega na tym, że oni w ogóle nie zwracają uwagi na ludzi, którzy do nich trafiają. Dla nich to "materiał wyjściowy", pretekst do pokazania ciuchów sponsora. Efekt jest sztuczny, przerysowany i ...żałosny po prostu. Całe szczęście, że te wielkie przemiany to proces całkowicie odwracalny.
Ale nabyłaś nowych doświadczeń !
Pozdr ZU
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 21:20   #36
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: Musisz to mieć w TVN Style

beliczek napisał(a):
>
> A odnośnie do programu "No to pięknie". Oglądałam go kilka razy i niestety nie jestem w stanie znieść prostactwa (to noe to samo co luz i swoboda w zachowaniu) oraz braku profesjonalizmu Pani Prowadzącej. Swoją drogą maluje ona gorzej niż niejedna wizażanka, sądząc po zdjęciach makijaży przysyłanych przez dziewczyny.
Już myślałam, że jakaś dziwna jestem bo mi się te jej "prace" też nie podobają. Na innym forum czytałam na jej temat wiele pochwał. Najbardziej podobał mi się program, w którym pokazywała jak nie należy robić makijażu (chodziło min. o niewłaściwe ruchy pędzla, złe nakładanie podkładu czy błędną technikę tuszowania rzęs) w następnych odcinkach konsekwentnie łamała swoje nakazy robiąc wszystko, czego według niej robić się nie powinno. Nie polecam tego programu...
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 21:29   #37
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Ula, a kto dobierał Wam ubrania? Jest tam taki stylista, zdaje się Marcin i on robi na mnie wrażenie sympatycznego człowieka. Natomiast drażni mnie prowadząca, jest niesamowicie sztuczna.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 12:23   #38
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 12:26   #39
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 12:29   #40
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Urszulenko a ja z innej beczki mam pytanie
Studiujesz zarzadzanie i marketing na politechnice tak?
A mozna wiedziec czy dziennie czy wieczorowo?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 12:54   #41
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 12:56   #42
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka napisał(a):
> No niestety zaocznie.A znasz tam kogos?

Mojego chłopaka
Z tym że on wieczorowo
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 13:15   #43
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 13:40   #44
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka napisał(a):
> Wiesz co wlasnie przegladalam Twoje zdjecia i jeeeeeejku jaka Ty SLICZNA jestes!!Nadal masz takie piekne dlugie wlosy?!
>
Dziekuje ale bez przesady . Juz nie mam takich długich włosów . Teraz sa mniej wiecej do polowy łopatek. Troche dłuższe niz te ze zdjęc z wakacji (komiksowa bluzeczka :P). Ale zapuszczam

A twoje włosy sa dużo ladniejsze bo są proste i jednoczesnie puszyste a moje to takie wykrętasy .

> Na ul.Narbutta chodzi Twoj chlopak prawda?Nie lubie tego budynku

Tak, tak, na Narbutta
A czym Ci podpadł ten budynek ?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 14:35   #45
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Wczoraj wysiedziałam do 00:30 żeby zobaczyć program Ula to bardzo nie ładnie tak na siebie narzekać jesteś ładna kobietką pełną dziewczęcego uroku,bardzo spodobał mi sie Twój nowy kolor włosów,jest lepszy niż poprzedni,co do fryzury to jest ok.może ta grzywka troche za ciezka ale generalnie Ci pasuje,nie bardzo mi sie za to podobały stroje które Wam wybrano choć w drugim komplecie w spodniach wyglądałaś fajnie.
To bardzo interesujące co tu napisałaś o realizacji tego programu,chyba żadna inna Wizażanka już sie nie zdecyduje.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 15:55   #46
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Właśnie oglądam program i myślę, że obie wyglądacie po zmianie bardzo dobrze. Nowa fryzura i kolor (kolor cudo!) ładnie podkreślają Twoją buzię. I obie wyszłyście na bardzo fajne dziewczny, na luzie.
Absolutnie nie masz się czym przejmować!
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 11:46   #47
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Urszuleńko, a może opowiesz nam, jak trafiłaś do tego programu, a jaka była wersja oficjalna, bo szczerze mówiąc, to bardzo mnie to ciekawi Wiedza wartością najwyższą ! ! ! Już żadna z nas nie da się tak zrobić 'na szaro'! Wyobraźcie sobie, ile dziewczyn się na to nabiera
Buziaki
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 14:52   #48
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 19:59   #49
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Oglądałam dzisiaj 'Musisz to mieć' i chcę Ci powiedzieć, że jesteś bardzo ładna i w tej nowej fryzurce też Ci ładnie(tylko moim zdaniem ta grzywunia mogłaby być lżejsza). Pamiętaj, ładnemu we wszystkim ładnie Ale nie dajcie się dziewczyny nabierać na cudowne przemiany przed kamerą !
Pozdrawiam
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-29, 22:02   #50
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Ula, więc jak się w końcu dostałaś do tego programu bo tu https://wizaz.pl/w-agora/download_th...ead=1103493735 piszesz:Ja wyslalam 20 grudnia swoje zdjecie z danymi e-mailem na adres: musisztomiec@tvn.pl i dzis dostalam odpowiedz ze sie dostalam. Mysle ze warto sprobowac. Jak bedzie juz po, to Wam opisze
Niby drobnostka ale jednak kładzie cień na tę opowieść...
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 14:46   #51
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 18:20   #52
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: Musisz to mieć w TVN Style

A teraz dziewczyny wyobraźcie sobie, że masa ludzi chodzi do salonu Wolffa i tej pani od grzywki na garnek ściętej i płaci masę kasy, głównie po to, żeby później pochwalic się, który fryzjer ich strzygł :P Ale, jak mówi mój kolega: I tak największy lans jest wtedy, kiedy Twój fryzjer jest gejem <koniec cytatu> :P
Ja wolę moja panią Alę
Pozdrawiam
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 19:14   #53
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: Musisz to mieć w TVN Style

moniqsia napisał(a):
>Ale, jak mówi mój kolega: I tak największy lans jest wtedy, kiedy Twój fryzjer jest gejem <koniec cytatu> :P


Na potwierdzenie - koszulka
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 08:49   #54
**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 9
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Hej Urszulenko - ja widziałam program w którym uczestniczylaś, uważam ze dobrze zrobilaś ze nie dalaś sobie obciąć wlosków bo masz bardzo ładne. Ciuchy które pokazują i każą się ubierac tym biednym dziewczynom są na prawde okropne i wydaje mi się ze troche z tym przesadzają ... bo to są chyba specjalnie wybrane obrzydliwe stroje. Ale nic się nie martw nie ważny jest strój ty wyglądalaś super
** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 19:15   #55
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Hehe, dobre Muszę koledze taką koszulkę zafundować
Izucha, punkt dla Ciebie
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 19:32   #56
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
TVN Style - mówić o nich tylko dobrze!

Dotarła do nas informacja, że pracownicy TVN Style nagabują w mailach osoby, które w tym wątku wypowiadają się niepochlebnie o tym kanale.

Ponieważ chętnie się zapoznam z uczciwym dziennikarzem z TVN Style, dołączę do grona narzekających.

NIE LUBIĘ TVN STYLE

I co teraz, naślecie na mnie Osamę?

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 20:28   #57
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: TVN Style - mówić o nich tylko dobrze!

zlosliwiec napisał(a):
> Dotarła do nas informacja, że pracownicy TVN Style nagabują w mailach osoby, które w tym wątku wypowiadają się niepochlebnie o tym kanale.

__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 20:36   #58
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: TVN Style - mówić o nich tylko dobrze!

Zło, ty sobie żartujesz? Ale jazda!!!! A mnie nie chcą nagabywać ! Dlaczego!! Za mało po nich pojechałam???!!! To ja też nie lubię, wobec tego, TVN Style!
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 20:47   #59
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: TVN Style - mówić o nich tylko dobrze!

ZU! napisał(a):
> Zło, ty sobie żartujesz? Ale jazda!!!! A mnie nie chcą nagabywać ! Dlaczego!! Za mało po nich pojechałam???!!! To ja też nie lubię, wobec tego, TVN Style!

Cóż... Chyba nie żartuję. Napisała do redakcji najwyraźniej przestraszona Wizażanka. Przestraszona prosi o usunięcie jej postów.

Ciekawe, straszyli ją prawnikami czy też może praworządnymi obywatelami Opryszkowa...

Mieliśmy kiedyś kult Wodza, na którego nie można było spojrzeć się krzywo, teraz ciągniemy w kierunku kultu Kamery. Kult mać, co za czasy
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 20:50   #60
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: TVN Style - mówić o nich tylko dobrze!

Wystarczy przeczytać mnóstwo niepochlebnych opinii jakie krążą na temat TVN Style by nie widząc ani jednego programu zniechęcić się do całego kanału...
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.