mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 09:31   #811
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam niedzielnie
Dziewczyny wczoraj myslalam, ze eksploduje... dwa razy zwazyl mi sie litr smietany!!! , juz myslalam, ze wywale ten tort w cholere! Ale ostatecznie zrobilam pokrycie z masy cukrowej. Pod spodem zalaczam foty- musze si epochwalic dwudiowym wysilkiem

Wczoraj tez zrobilismy wkoncu ten odlew brzucha-ale gips jeszcze mokry, wiec zdjecia dam pozniej. Ale Wiktoria kopala w brzusiu w trakcie robienia

Jutro do mojej gin na kontrole, a za chwile na obiad do tesciow idziemy, wiec pewnie dopiero wieczorem o was zajrze. Tymczasem buziaki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_7296.jpg (69,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7297.jpg (52,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7298.jpg (58,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7299.jpg (47,7 KB, 36 załadowań)
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 09:38   #812
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Ggora jaki super tort Bardzo ładny
__________________
Okruszek już na świecie
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 09:42   #813
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Ggora Ty to się kobieto marnujesz!!! masz nieziemski talent !!! tort boski !!!!

sama wpadłaś na jabłuszko czy w necie znalazłaś jak się robi takie cuda ???

jeszcze raz wielkie gratki
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 09:42   #814
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

ggora-super!!
a śmietanę miałaś bardzo abrdzo schłodzoną??może kupiłaś innej formy niż zwykle....

Wy tak dziewczyny kupujecie rzeczy dla swoich dzieci,a mnie nadal szła zakupów nie ogarnął...póki co to patrzę tylko na łóżeczko i od czasu do czasu pomyśle o wózku,ale żeby coś kupić to jakos nie mam jeszcze wewnętrznej potrzeby...może za miesiąc....
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-07-24 o 10:03
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 09:56   #815
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam przyszłe mamusie Często Was podgladam i podczutuje ale ostatnio się nie udzielam więc pewnie nikt mnie już nie pamieta. U mnie trwa magiczny 20 tydzień, tak więc połowa już za nami - teraz będzie z górki Na ostatnim usg (czyli jakiś 17 tydzień) dowiedziałam się, że będzie synuś, za tydzień mam kolejne, i mam nadzieje, że się potwierdzi (ale mam takie fajne zdjątko na którym wyraźnie widać, że to mały mężczyzna, że nie może być już innej opcji :P) Śmieszne jest to, że te wszystkie zabobony wskazywały u mnie na dziewczynkę, więc jednak nie warto się nimi kierować Synuś będzie miał na imię Dominik (jedyne jak dotąd które pasowało mi i mężowi, dlatego już tak pewnie zostanie). Od kilku dni oglądam rzeczy dla maluszka i powiem Wam, że chyba mnie szał zakupowy ogarnia powoli Niestety straciłam już jednego aniołka i bałam się wcześniej kupować. Mam już swoje typy co do wózka i łóżeczka (wózek od dawna mi się podobał i nawet nie mam ochoty iść innych oglądać, łóżeczko wczoraj wypatrzyłam, żeby mi do mebli w sypialni pasowało - bo tam narazie zamieszka z nami mój mały lokator tylko zastanawiam się czy z baldachimem kupic i czy to nie będzie zbędny wydatek, może lepiej jakąś karuzele?) Dziewczyny mam prośbe, gdyby któraś miała jakieś doświadczenia z wózkiem x-lander xa i mogłaby wyrazić swoją opinię byłabym wdzięczna, bo chcę zamówić na allegro a jestem już tak napalona na niego, że chyba inny mnie nie przekona Fotelik też już znalazłam pasujący do wózka jesli któraś ma ten model to również proszę o opinie. Dziękuje Wam z góry za pomoc I tak na marginesie miałam datę na 12.12.2011 ale mi się coś przesunęło na 8.12 hehe żeby się nie okazało, że zostanę mamusią listopadową jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1725027074.jpg (40,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13a.jpg (64,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (82,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg org_34043.jpg (27,6 KB, 28 załadowań)
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 10:08   #816
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Ggora super torcik. Odlew brzuszka już robiłaś ? Ja odleje sobie pod koniec ciąży Moja koleżanka robiła odlew http://c88.grono.net/197/189/gallery...10-500x500.jpg
My wczoraj byliśmy na grillu zlądowaliśmy do domu ok. 1 w nocy. Niunia też się bawiła bo co chwila mnie kopała
nayhde mamy ten sam typ i koloru wózka na pewno go kupimy
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 10:15   #817
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

dziewczyny, nie wiem co robić.... od przedwczoraj mam takie humory ze juz sama ze soba nie moge wytrzymac.... TŻta na każdym kroku opieprzam, o wszystko i o nic, wywaliłam go z domu za jakieś głupoty, on wrócił, to sie wkurzyłam, że ze mną nie gada, ale jak coś zagadywał to ja tylko tak i nie, bo jak on śmie do mnie mówić... myślałam że mi przejdzie, ale dziś to samo, choć zajestrasznie mi przykro że go tak rugam od stóp do głów za nic nie wiem co robić

boje się że przesadze na maxa...
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 10:18   #818
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Ggora super torcik. Odlew brzuszka już robiłaś ? Ja odleje sobie pod koniec ciąży Moja koleżanka robiła odlew http://c88.grono.net/197/189/gallery...10-500x500.jpg
My wczoraj byliśmy na grillu zlądowaliśmy do domu ok. 1 w nocy. Niunia też się bawiła bo co chwila mnie kopała
nayhde mamy ten sam typ i koloru wózka na pewno go kupimy
Super sprawa taki odlew, robicie go z pomocą TŻ-tów czy są może jakieś firmy które się tym zajmują? Ja chciałabym jakąś fajna sesje z mężusiem i brzuszkiem (muszę nad tym pomyśleć bo czas tak szybko nam leci ) Piękne macie brzuszki, ja zawsze byłam szczupła i mam wrażenie, że mój strasznie duży już urósł Bardzo mi się podoba pomysł wklejania fotek z brzusiem, więc i ja wklejam mieszkanko mojego synusia

joamic1 jestem zakochana w tym wózku od czasu kiedy go znalazłam na allegro hehe to chyba przez ten fiolet (mój ulubiony kolor ostatnio) :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8e3dd51d3d.jpg (207,6 KB, 76 załadowań)
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png

Edytowane przez nayhde
Czas edycji: 2011-07-24 o 10:20
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 10:22   #819
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie wiem co robić.... od przedwczoraj mam takie humory ze juz sama ze soba nie moge wytrzymac.... TŻta na każdym kroku opieprzam, o wszystko i o nic, wywaliłam go z domu za jakieś głupoty, on wrócił, to sie wkurzyłam, że ze mną nie gada, ale jak coś zagadywał to ja tylko tak i nie, bo jak on śmie do mnie mówić... myślałam że mi przejdzie, ale dziś to samo, choć zajestrasznie mi przykro że go tak rugam od stóp do głów za nic nie wiem co robić

boje się że przesadze na maxa...
Witaminka może melisę sobie zaparz, ja staram się panować nad sobą, nawet mi to wychodzi. Chociaż wiem, że czasem ciężko nad emocjami zapanować. A melisę zaparz,bo w niczym nie zaszkodzi a pomóc może


Cytat:
Napisane przez nayhde Pokaż wiadomość
Witam przyszłe mamusie Często Was podgladam i podczutuje ale ostatnio się nie udzielam więc pewnie nikt mnie już nie pamieta. U mnie trwa magiczny 20 tydzień, tak więc połowa już za nami - teraz będzie z górki Na ostatnim usg (czyli jakiś 17 tydzień) dowiedziałam się, że będzie synuś, za tydzień mam kolejne, i mam nadzieje, że się potwierdzi (ale mam takie fajne zdjątko na którym wyraźnie widać, że to mały mężczyzna, że nie może być już innej opcji :P) Śmieszne jest to, że te wszystkie zabobony wskazywały u mnie na dziewczynkę, więc jednak nie warto się nimi kierować Synuś będzie miał na imię Dominik (jedyne jak dotąd które pasowało mi i mężowi, dlatego już tak pewnie zostanie). Od kilku dni oglądam rzeczy dla maluszka i powiem Wam, że chyba mnie szał zakupowy ogarnia powoli Niestety straciłam już jednego aniołka i bałam się wcześniej kupować. Mam już swoje typy co do wózka i łóżeczka (wózek od dawna mi się podobał i nawet nie mam ochoty iść innych oglądać, łóżeczko wczoraj wypatrzyłam, żeby mi do mebli w sypialni pasowało - bo tam narazie zamieszka z nami mój mały lokator tylko zastanawiam się czy z baldachimem kupic i czy to nie będzie zbędny wydatek, może lepiej jakąś karuzele?) Dziewczyny mam prośbe, gdyby któraś miała jakieś doświadczenia z wózkiem x-lander xa i mogłaby wyrazić swoją opinię byłabym wdzięczna, bo chcę zamówić na allegro a jestem już tak napalona na niego, że chyba inny mnie nie przekona Fotelik też już znalazłam pasujący do wózka jesli któraś ma ten model to również proszę o opinie. Dziękuje Wam z góry za pomoc I tak na marginesie miałam datę na 12.12.2011 ale mi się coś przesunęło na 8.12 hehe żeby się nie okazało, że zostanę mamusią listopadową jeszcze
Gratuluję synka Co do baldachimu różne opinię czytałam, ale przeważają, że tylko kurz zbiera i tak naprawdę nie jest potrzebny. Chyba lepiej karuzelę Foteliki maxi cosi mają jedne z lepszych opinii i do tego dobrze wypadają w crash testach Na pewno warto
Jaki mały brzuszek

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Ggora super torcik. Odlew brzuszka już robiłaś ? Ja odleje sobie pod koniec ciąży Moja koleżanka robiła odlew http://c88.grono.net/197/189/gallery...10-500x500.jpg
My wczoraj byliśmy na grillu zlądowaliśmy do domu ok. 1 w nocy. Niunia też się bawiła bo co chwila mnie kopała
nayhde mamy ten sam typ i koloru wózka na pewno go kupimy
Joamic super to wygląda, a jak pamiątka Zdjęcie boskie
Jakie towarzyskie dziecię w brzuszku masz
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-07-24 o 10:26
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 10:36   #820
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

nayhde witaj

gratuluje synka oraz maleńkiego brzuszka co do wózka to wiem, że Darusia wspominała o Xlanderze XA, choć ostatecznie wybrała jakiś inny.,... na 1wszej str masz spis, gdzie niektóre z nas już co do wózków się określiły
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 10:42   #821
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

zgadza sie i nie zaluje
na oliwkowym forum 3/4 lasek mialo te x landery i bardzo sobie chwalily minusem tylko byla waga, nawet w sklepie zaliczane sa do ciezszych wozkow.
Wiele lasek muszacych tarmosic wozek po schodach bardzo szybko przerzucily sie na inne mniejsze.
Mnie sie nadal x landerki podobaja ale na 1 miejscu zawsze byl speedi, problemem byla wtedy cena.
W komisie u nas stoi x lander z pelnym wyposazeniem za 990 zl ale koloru cholerka nie pamietam, gdyby ktoras chciala bo raczej warto zaoszczedzic to wejdzcie na strone www.sieradzak.pl tam w opcje dla dzieci i wozki i sa namiary .
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 10:48   #822
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Hello

Olusia te żebra tonie przez biustonosz bo w nocy też je czułam.

Ogólnie noc miałam kiepską, śnił mi się topielec. WIdziałam jak ją ( bo to była jakaś znana aktorka) z rzeki wyjmowali. Szok.

Nayhde masz malusi brzuszek, pewnie będziesz dłużej sprawna!!
Podoba mi się kolorystyka tego wózka i sam wózek też.

Idę zaraz na spacer i do sklepu. Tż ma urodziny i chcę mu coś słodkiego kupić. Tak na osłodę gdyby okazało się że będzie dziewczynka (mamy usg w dniu jego urodzin).
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 10:58   #823
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
witam i ja w niedzielne...poranek

śpiocha takie dostałam, że aż do 9:20 udało się pospać.... cieszę się bardzo, bo ostatnio miałam problemy ze snem i się nie wysypiałam.... (wybudzałam się o 5 i nie mogłam zasnąć)... ale na szczęście to już za mną


plan na dziś.... hmmmmm.... brak..., trzeba coś pomyśleć by się nie wynudzić jak wczoraj.... może w końcu w szafie ogarne

mała wczoraj jakiś cichy dzień miała, ale dziś już maluńkie kopniaczki są.... ogólnie jakieś spokojne to dziecię, jak narazię


Dziś zaczynamy 23 tydzień, czyli 6 miesiąc : jupi::j upi::ju pi::jup i:
ogarnij w tej szafie, póki masz chęć i okazję
my mieliśmy przeprowadzkę, jak byłam brzuchata, nie chciało mi się w ciąży porządkować i przeglądać części rzeczy, a potem z małym to najpierw były nieustanne wrzaski i noszenie, a teraz buszowanie - efekt? część rzeczy nadal w pudłach się wala, a ja się zastanawiam, gdzie mogę je znaleźć.....
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 11:06   #824
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Dzieńdoberek w niedzielny paskudny poranek!!

Też jesteście dzisiaj takie śpiące?? U mnie wszyscy w domku wstali i poszli dalej spać łącznie z pieskiem

Po obiadku wybieram się na relaxujący shopping :d:d
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 11:10   #825
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Dziękuje dziewczyny Ja mam wrażenie, że już taki duży urósł hehe Uwierzycie, że ja już jakieś 9 kg przytyłam od 5 tygodnia Wcale sie nie objadam, ostatnio częściej mam ochotę na słodycze ale wcześniej mnie od nich odrzucało wręcz, więc nie wiem skąd ta waga Kupiłam właśnie trochę bodziaków na allegro i śpiochy, no nie mogłam się powstrzymać
edit: dokupiłam jeszcze jedną parę narazie odwyk :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1720750984.jpg (81,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1722230825.jpg (111,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1732196992.jpg (65,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1718449651.jpg (117,9 KB, 24 załadowań)
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png

Edytowane przez nayhde
Czas edycji: 2011-07-24 o 11:36
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 11:32   #826
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Nahyde ale masz malutki brzuszek!! Ja się załamałam Jak porównałam zdjęcia z tej ciąży i z tamtej, to taki brzuch miałam jak teraz w 22 tc. to miałam w 30 tc!!! Czujecie to??? Więc ja się nie dziwię, że mi ciężko, że wstać nie mogę itp. A najgorsze, że wywaliło ten brzuch tak w miesiąc!!! Jeszcze miesiąc temu był malutki Dlaczego to tak? Moja gin. wszystko posprawdzała, stan wód jest idealny (na każdej wizycie mi bada) nie wiadomo dlaczego jest taki wielki. A dziecko idealnie mieści się w terminie i waży też książkowo.

Ggoraa
, zawsze mnie szokują takie torty, bo ja jestem kompletnie beznadziejna jeśli chodzi o dekoracje Gotuję i piekę bardzo smacznie, ale z podaniem i dekoracją to załamka. Moja koleżanka robi też takie torty- królewny i auta!! A ja równo cukru pudru nie umiem nasypać Ale chwalę się moimi kokosowymi ślimaczkami I tort zrobiony przez moją koleżankę - dodam, że ma dwóch małych synków- jeden pół roku drugi 2 lata Ja to przy dwójce to nie wiem czy kromkę z masłem dam radę zrobić, jestem taka niezorganizowana

Witaminka, nie wiem co Ci poradzić na te humory To pewnie hormony. Mogę tylko współczuć TŻ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia STH74529.jpg (49,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040355.jpg (84,5 KB, 34 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:03   #827
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Bry
ggora- fakntastyczny jablkotort
Soena- takiego ślimaczka, to bym z chęcią wciągnęła

Kurka, głodna jestem... ale za godzinkę do rodziców na obiad śmigamy

Witaminko- nie wiem co na ten humor poradzić... może spacerek z Tżtem.

Darusia- fajno, że wraca Twój mężczyzna
Ja ostatnio jak szłam do lekarza sama to nie miałam ochoty się czuć jak panna z brzuchem (chociaż nie widzę w tym nic złego, jak panna ma dzidzie ) i ubrałam obrączkę i co... po powrocie walczyłam z 20min żeby ją ściągnąć :/


nayhde- wyprawkę masz podobną upatrzona do mnie Łóżeczko- ja w jasnym kolorze i z misiem nie zyrafką , pościel też ten kolor, tylko z innym misiem Fotelik też chce maxicosi, tylko na wozek jeszcze sie nei zdecydowalam ale chyba jedo fyn bedzie. Ale na pewno w fiolecie

Ehhh... musze znaleźć u mnie w mieście dobrego alergologa dermatologa... bo szalu już dostaje z moim AZS :/ dzis o 5 rano przez 15min musiałam się drapać bo szału dostawałam... no i poza swędzeniem boli... A moje pomysly, które w ciąży można stosować się wyczerpały...

oolong- moze podpowiesz mi... co się może stać jak się stosuje maść ze sterydem w ciąży, czemu nie wolno? Z fizjologicznego punktu? Gdzie steryd wędruje? Chodzi o zakażenie wód, czy o dzidziusia? Wiesz moze... ? Zrobilam sobie krem z mala dawka hydrokortyzonu, ale to za słabe dla mnie Najchętniej elocomem bym się wysmarowała... ehhh... Nie dziwię się, że są przypadki obłędów przez świąd :/
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2011-07-24 o 12:08
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:19   #828
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Bry
Darusia- fajno, że wraca Twój mężczyzna
Ja ostatnio jak szłam do lekarza sama to nie miałam ochoty się czuć jak panna z brzuchem (chociaż nie widzę w tym nic złego, jak panna ma dzidzie ) i ubrałam obrączkę i co... po powrocie walczyłam z 20min żeby ją ściągnąć :/
ja za każdym razem chodzę samam do lekarza,ale jakoś mi to nie przeszkadza...nie wiedziałam też żadnej ciężarnej ktora czekałaby na wizytę z facetem.
tż tylko na usg prywatnie ze mną chodzi
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:24   #829
pluusia21
Raczkowanie
 
Avatar pluusia21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

To ja jeszcze wrzucę mój pierwszy torcik i też kompinowałam z masą cukrową. Lubię tak się bawić ale nie ma zbyt wielu okazji a jak będzie maleństwo to torciki co rok od chrzcin się będą sypać a i środeczek też wstawie żeby nie było że tylko z wierzchu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort.jpg (25,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tor.jpg (20,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tort srodek.jpg (29,3 KB, 33 załadowań)
__________________
MARTYNKA 28.11.2011
JESTEM JUŻ NA ŚWIECIE !!!

21 tydzień - 422 g.

32 tydzień - 1968 g.

36 tydzień - 2550 g.
40 tydzień - 2890g.


uwielbiam czuć twój każdy ruch

jeszcze Cię nie znam a już Cię kocham


pluusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 12:30   #830
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja za każdym razem chodzę samam do lekarza,ale jakoś mi to nie przeszkadza...nie wiedziałam też żadnej ciężarnej ktora czekałaby na wizytę z facetem.
tż tylko na usg prywatnie ze mną chodzi
Też chodzę sama. Dziewczyny już nie mam sił normalnie. Całe noce spać nie moge. Zasypiam koło 4 nad ranem. Masakra normalnie, tak mnie bolą nogi strasznie. Wczorajszą noc przespałam całą, pierwszy raz od tygodnia i taka byłam zadowolona, że już w końcu się poprawiło. A tu doopa. Dziś znów nie spałam. Płakać mi się chciało juz z bezsilności i z bólu. Boli i przykurcze mam. Biore magnez ale nie pomaga. Juz nie wiem co robic
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:31   #831
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja za każdym razem chodzę samam do lekarza,ale jakoś mi to nie przeszkadza...nie wiedziałam też żadnej ciężarnej ktora czekałaby na wizytę z facetem.
tż tylko na usg prywatnie ze mną chodzi
Hmm... u nas różnie, część babek z facetami, część sama. Ja usg mam zawsze robione. Ale Tż teraz też pewnie tylko na prywatną wizyte pójdzie, bo tak to w pracy jest.
A ja może po prostu zatęskniłąm za moją obrączką Od pół roku na półce leży... Poza tym ja lubie z Tżtem chodzić na wizyty, bo on się bardzo cieszy jak naszą dziewczynkę widzi


Piękne ciacha... Ja to pewnie nigdy sama takiego nie zrobie...

Ja też mam skurcze... też pije magnez, coś tam dawać troche musi. Śpię różnie... dziś też od 4:30 do 6:30 spacerowałam po domu...
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2011-07-24 o 12:33
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:36   #832
pluusia21
Raczkowanie
 
Avatar pluusia21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Ja też mam skurcze... też pije magnez, coś tam dawać troche musi. Śpię różnie... dziś też od 4:30 do 6:30 spacerowałam po domu...
A ja właśnie się zaczynam denerwować bo śpię bardzo dobrze i ani raz nie wstaję w nocy do ubikacji. I już się obawiam co jest, bo w ciągu dnia ganiam, a w noc nie. Mam nadzieję że wszystko z nerkami maluszka wporządku. Muszę się zapytać gina w poniedziałek, bo to mi nie daje spokoju.
__________________
MARTYNKA 28.11.2011
JESTEM JUŻ NA ŚWIECIE !!!

21 tydzień - 422 g.

32 tydzień - 1968 g.

36 tydzień - 2550 g.
40 tydzień - 2890g.


uwielbiam czuć twój każdy ruch

jeszcze Cię nie znam a już Cię kocham


pluusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:40   #833
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Hmm... u nas różnie, część babek z facetami, część sama. Ja usg mam zawsze robione. Ale Tż teraz też pewnie tylko na prywatną wizyte pójdzie, bo tak to w pracy jest.
A ja może po prostu zatęskniłąm za moją obrączką Od pół roku na półce leży... Poza tym ja lubie z Tżtem chodzić na wizyty, bo on się bardzo cieszy jak naszą dziewczynkę widzi


Piękne ciacha... Ja to pewnie nigdy sama takiego nie zrobie...

Ja też mam skurcze... też pije magnez, coś tam dawać troche musi. Śpię różnie... dziś też od 4:30 do 6:30 spacerowałam po domu...
ja chodze na nfz i teoretycznie jest tylko 3 razy usg(choc ja miałam znacznie więcej już),ale ja i tak wolę iśc prywatnie...
no i jak mam wizyty to tż zawsze jest w pracy-zresztą-na każdej wizycie jestem badana ginekologicznie-po co miałby to widzieć.
nudzi mi się i nie mam co ze sobą zrobić;/ i właśnie z takich powodów częściej jem


co do spania to mi sie nie zdarzyło przepsać całej nocy-bo albo wstaję 5-6 razy do łazienki albo chociać ze 2 razy...i ostatnio mam takie dziwne nogi od kolan w dół-nie sa to skurcze,ale takie uczucie,że nie mogę uleżec;/
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-07-24 o 12:42
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:42   #834
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witajcie mamuśki
Niektóre z was narzekają że powinny iść na odwyk od allegro a ja od carboot matko wzięłam 60f i zostało mi około 2f ale nakupowałam pełno rzeczy dla małej zaraz wrzucę zdjęcia
Kupiłam taką karuzelę za 5f http://allegro.pl/karuzela-ocean-won...724689084.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0074_zmniejszacz-pl_163259.jpg (80,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0075_zmniejszacz-pl_769822.jpg (55,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0076_zmniejszacz-pl_846698.jpg (59,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0077_zmniejszacz-pl_400731.jpg (64,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0078_zmniejszacz-pl_491001.jpg (62,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0079_zmniejszacz-pl_298274.jpg (52,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0080_zmniejszacz-pl_388957.jpg (77,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0081_zmniejszacz-pl_147649.jpg (57,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0082_zmniejszacz-pl_443392.jpg (59,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _home_www_s0.zmniejszacz.pl_102_0083_zmniejszacz-pl_819500.jpg (43,9 KB, 11 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami

Edytowane przez ania21_21
Czas edycji: 2011-07-24 o 13:04
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:50   #835
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
co do spania to mi sie nie zdarzyło przepsać całej nocy-bo albo wstaję 5-6 razy do łazienki albo chociać ze 2 razy...i ostatnio mam takie dziwne nogi od kolan w dół-nie sa to skurcze,ale takie uczucie,że nie mogę uleżec;/
O Przespaniu całej nocy to nawet nie myślę. (wczorajsza noc, co napisałam, że przespałam całą, też była z przerwami na siusiu, ja ich nie liczę jako niespanie, bo to już normalne jest) Też wstaje 3-4 razy siusiu. Ale przez te nogi zasypiam około 4 rano. A Tż wstaje o 5 do pracy, to kolejna pobudka. Dzieciaki już od 8 szaleją..........jestem wykończona

Śliczna karuzelka Aniu. Też na taką będe polować.
__________________


Edytowane przez Magdalena512
Czas edycji: 2011-07-24 o 12:54
Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:54   #836
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez pluusia21 Pokaż wiadomość
A ja właśnie się zaczynam denerwować bo śpię bardzo dobrze i ani raz nie wstaję w nocy do ubikacji. I już się obawiam co jest, bo w ciągu dnia ganiam, a w noc nie. Mam nadzieję że wszystko z nerkami maluszka wporządku. Muszę się zapytać gina w poniedziałek, bo to mi nie daje spokoju.


Witam mamusie ja ostatnio nie mogłam zasnąć ale jak już zasne to śpie jak suseł....co do siku w nocy to ja nigdy nie wstaje jak pójde przed spaniem to dopiero rano mi sie chce.....skurcze łydek miałam kilka razy ale jakoś samo przeszło i mam spokój.......
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 12:58   #837
pluusia21
Raczkowanie
 
Avatar pluusia21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
...co do siku w nocy to ja nigdy nie wstaje jak pójde przed spaniem to dopiero rano mi sie chce.....skurcze łydek miałam kilka razy ale jakoś samo przeszło i mam spokój.......
To ja już myślałam że tylko ja tak mam. Bo czytam Was i każda narzeka na wstawanie w nocy do kibelka ale i tak muszę się upewnić.

Ja ostatnio wpadłam w szał konkursów i próbek dla maluszka. Wczoraj dostałam białego niedźwiadka z Babilonu
__________________
MARTYNKA 28.11.2011
JESTEM JUŻ NA ŚWIECIE !!!

21 tydzień - 422 g.

32 tydzień - 1968 g.

36 tydzień - 2550 g.
40 tydzień - 2890g.


uwielbiam czuć twój każdy ruch

jeszcze Cię nie znam a już Cię kocham


pluusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:05   #838
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
O Przespaniu całej nocy to nawet nie myślę. (wczorajsza noc, co napisałam, że przespałam całą, też była z przerwami na siusiu, ja ich nie liczę jako niespanie, bo to już normalne jest) Też wstaje 3-4 razy siusiu. Ale przez te nogi zasypiam około 4 rano. A Tż wstaje o 5 do pracy, to kolejna pobudka. Dzieciaki już od 8 szaleją..........jestem wykończona

Śliczna karuzelka Aniu. Też na taką będe polować.
no ja liczę te moje wstawania bo potem conajmniej pół godziny nie mogę zasnąc....tz wstaje o 5 a jak ja wstaję wtedy do łazienki to jestem ledwo przytomna...ogólnie sumując to śpię ( w zależności czy po wyjściu tż mogę zasnąć czy nie) to śpie od jakich 3-5 godzin
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:59   #839
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Hej dziewczyny.

U Mnie dzis taki dzien że tylko bym spała. Śliczne torty, oraz ubranka .
Witam nową koleżankę
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 14:05   #840
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez pluusia21 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wpadłam w szał konkursów i próbek dla maluszka. Wczoraj dostałam białego niedźwiadka z Babilonu
Oooo... a ja tez ostatnio, ale na razie nic nie dostalam. Ma przyjsc próbka z johnosna i z babinlonu "paczuszka dla maluszka" i z czegos jeszcze cos, ale nie pamiętam Zobaczymy czy cokolwiek dotrze...

A do mnie o 16:00 ma przyjechac jakaś laska suknie ślubną przymierzyć. Ehhh... ale chciałabym, żeby była dobra i jej się spodobała Nie ma gdzie jej trzymać, a pieniążki też by się przydały...
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.