Skąd przywozić odzież do sklepu? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 01:09   #211
vanilla_sky.
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_sky.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 50
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

chyba nie myslicie że ktoś podaje ot tak namiary? ludzie są dość wyrachowani,prędzej podadzą Wam gdzie kupili syf i napiszą, że super towar
vanilla_sky. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:05   #212
rajsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam!

Odkąd zostałam sama z 2 dziec i bez pracy noszę się z zamiarem zainwestowania swoich pieniędzy we własną działalność handlową.
Zapał mam ogromny lecz jak na razie jestem bardzo mało obeznana w tej dziedzinie.
Bardzo osoby chętne mi pomóc o jakieś kontakty na niedrogie hurtownie, głównie z rzeczami dziecięcymi.

Słyszałam o jakimś miejscy w Czechach gdzie można tanio kupić rzeczy.
Gdzie to jest?

Proszę o kontakt na gg 19636006
Bądź na emaila malwica74@interia.pl
rajsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:31   #213
monikaa wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

jakie ceny są we włoszech i jaka cena wyjazdu ??

gdzie najlepiej pojechać do wólki kosakowskiej czy okolice łodzi tuszyn czy głuchów
monikaa wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:28   #214
margaakak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Hej, jestem nowa no forum, prowadzę sklep z odzieżą damską i męską w zasadzie młodzieżową, na forum Faktoniusz pisał/a że najlepiej po ciuszki jechac do Francji, możecie napisaci mi na priw gdzie trzeba się kierować do tych hurtowni we francji?? i czy ktoś może miałby ochotę wybrac się tam wspólnie, ja jestem z Wielkopolski
margaakak@yahoo.com
bardzo będę wdzięczna na jakieś namiary
Pozdrawiam!
margaakak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:00   #215
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

moge rowniez prosic na pw adres tej hurtowni w krk i hurtowni ubran z USA ?
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:53   #216
storczykowe pole
Raczkowanie
 
Avatar storczykowe pole
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 201
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

hej ! czy ja równiez mogłabym prosic o namiary hurtowni
: roza::r oza::ro za:
storczykowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 09:13   #217
sabina240383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

witam
W styczniu startuję z sklepem z odzieżą damską w dużych rozmiarach tzn, 42 - 52. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się gdzie można za opatrzać się w taką odzież. Chodzi mi o spodnie tuniki bluzki kurtki sukienki itd. Nie interesuje mnie jakąs badziewną chińszczyzna tylko odzież od polskich producentow. Lepiej w Ptaku czy w Tuszynie? Działalność finansowana ze środków z PUP więc na wszystko muszę mieć rachunki. Z góry dzięki za pomoc
sabina240383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 06:58   #218
schumcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez sabina240383 Pokaż wiadomość
witam
W styczniu startuję z sklepem z odzieżą damską w dużych rozmiarach tzn, 42 - 52. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się gdzie można za opatrzać się w taką odzież. Chodzi mi o spodnie tuniki bluzki kurtki sukienki itd. Nie interesuje mnie jakąs badziewną chińszczyzna tylko odzież od polskich producentow. Lepiej w Ptaku czy w Tuszynie? Działalność finansowana ze środków z PUP więc na wszystko muszę mieć rachunki. Z góry dzięki za pomoc


hmmm staralas sie o dotacje i nie masz pojecia skad brac towar... dziwne
schumcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 07:00   #219
schumcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Staralas sie o dotacje nie majac pojecia skad wezmiesz towar itd...
hmmm coz dziwne
schumcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:31   #220
storczykowe pole
Raczkowanie
 
Avatar storczykowe pole
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 201
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez sabina240383 Pokaż wiadomość
witam
W styczniu startuję z sklepem z odzieżą damską w dużych rozmiarach tzn, 42 - 52. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się gdzie można za opatrzać się w taką odzież. Chodzi mi o spodnie tuniki bluzki kurtki sukienki itd. Nie interesuje mnie jakąs badziewną chińszczyzna tylko odzież od polskich producentow. Lepiej w Ptaku czy w Tuszynie? Działalność finansowana ze środków z PUP więc na wszystko muszę mieć rachunki. Z góry dzięki za pomoc
BAAARDZO DZIWNE ! PRZECIEŻ WE WNIOSKU MUSIAŁAŚ ROZPISAC skąd i za ile ?? to jakaś ściema
storczykowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 08:15   #221
sabina240383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez storczykowe pole Pokaż wiadomość
BAAARDZO DZIWNE ! PRZECIEŻ WE WNIOSKU MUSIAŁAŚ ROZPISAC skąd i za ile ?? to jakaś ściema
A po ci niby miałabym ściemniać??? Gdybym nie dostała Dotacji to po co miałabym pisać że dostałam???? Nie prosiłam o głupie komentarze tylko o pomoc osób które prowadzą taki sklep i maja kontakty do dostawców, bo to że w Tuszynie albo w Ptaku sklepy się zaopatrują to chyba każdy wie.
sabina240383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:29   #222
storczykowe pole
Raczkowanie
 
Avatar storczykowe pole
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 201
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez sabina240383 Pokaż wiadomość
A po ci niby miałabym ściemniać??? Gdybym nie dostała Dotacji to po co miałabym pisać że dostałam???? Nie prosiłam o głupie komentarze tylko o pomoc osób które prowadzą taki sklep i maja kontakty do dostawców, bo to że w Tuszynie albo w Ptaku sklepy się zaopatrują to chyba każdy wie.
ok ok nie ma sprawy, to twój biznes
ja tez podpinam sie pod twoją prośbe z dostawcami. NAPISZ MI NA PRIV CO I GDZIE ZNALAZŁAŚ TZN JAKIE STR Z DOSTAWCAMI.pomogę ci , na priv
storczykowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 21:43   #223
mar_pla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Hej,

mogę też prosić o namiary na krk i USA? Najlepiej na mar_pla@wp.pl

Pozdrawiam
mar_pla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 03:40   #224
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez sabina240383 Pokaż wiadomość
A po ci niby miałabym ściemniać??? Gdybym nie dostała Dotacji to po co miałabym pisać że dostałam???? Nie prosiłam o głupie komentarze tylko o pomoc osób które prowadzą taki sklep i maja kontakty do dostawców, bo to że w Tuszynie albo w Ptaku sklepy się zaopatrują to chyba każdy wie.
Z takim nastawieniem to raczej nikt Ci tu nie pomoże a po drugie skąd Ci przyszło do głowy że za chińszczyznę nie wystawiają faktur?
Po za tym, skoro wiesz skąd czerpać towar to może warto tam się wybrać i wszystko obejrzeć na żywo
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2013-01-02 o 03:45
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:03   #225
sawa1
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Gdyby ktos byl zainteresowany turecka odzieza meska/damska - hurt. to niech pisze na pm
hurtownia - Wa.wa
sawa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 20:31   #226
joamas19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam chciałabym zapytać z kąd lub gdzie dostać odzież hurtową do sklepów chodzi mi jakąś naprawdę fajną nie taką jaka jest w wólec kosowskiej bo moim zdaniem jak to mówią że jest tak odzież "wieśniacka" chodzi mi o hurtową odzież styl jak np... w zarze lub jakieś oryginalne. Typu calvin klein hugo boss itp też chodzi mi o Outlet no po prostu chodzi mi o naprawde ładne ciuszki dla młodych ludzi którzy lubią się ubrać ładnie jak by ktoś znał takie miejsca byłabym wdzięczna za podpowiedz na e-maila : piochu19_85@go2.pl
Dziękuję

Edytowane przez joamas19
Czas edycji: 2013-02-09 o 20:32
joamas19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:15   #227
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Podsuwam też pomysł hurtowni hiszpańskich. Pamiętajcie, że cały Inditex czy właściciel Zary, Bershki, Stadivariusa, Oysho, Springfielda itd. to koncern hiszpański.

Edytowane przez skara
Czas edycji: 2013-02-15 o 18:05
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:32   #228
smilenow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Gdyby któraś z Was była zainteresowana, posiadam ok 40kg bardzo fajnego niesortu. Wrzucam zdjęcia, bo jest tego trochę. Generalnie same markowe w dużym miksie można zobaczyć https://picasaweb.google.com/1128798...023307/ALLEGRO
Gdyby był ktoś zainteresowany piszcie na PW.
smilenow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:29   #229
jarolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam jestem w stanie wysyłać ubrania z UK zainteresowanych proszę o kontakt jak i również jeżeli by ktoś chciał coś kopic na eBayu to jestem w stanie mu to zamówić i wysłać do polski za niewielką prowizją, na eBay zdążają się ciekawe aukcje mam na myśli wiele produktów naraz pojedynczych się najzwyczajniej nie opłaca ze względu na drogą wysyłkę z ciuchami lecz często wysyłka jest jedynie na teren UK w przypadku gdybyś chciał coś kopic to mogę wystawić aukcje z przedmiotem z eBay na allegro i kopic dla ciebie coś z eBay i wysłać. Jak i również ze sklepów czy hurtowni.
jarolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 10:19   #230
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam, mam pytanie do Dziewczyn, które zaopatrują się w Wólce. Czy trzeba tam mieć jakąś kartę wstępu lub prowadzić działalność aby wejść na hale? Mam w planach otwarcie sklepu i chciałam zrobić takie małe rozeznanie zanim otworzę działalność.
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 08:02   #231
renjan3
Przyczajenie
 
Avatar renjan3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez BuBu18 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie do Dziewczyn, które zaopatrują się w Wólce. Czy trzeba tam mieć jakąś kartę wstępu lub prowadzić działalność aby wejść na hale? Mam w planach otwarcie sklepu i chciałam zrobić takie małe rozeznanie zanim otworzę działalność.
Witam,
Nie ma żadnej karty ani opłaty za wejście do hal. Ja nie płaciłam również za parking, a byłam pół roku temu.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_balbinka Pokaż wiadomość
witam
w Wólce kosowskiej jak się poprosi to każdy wystawi ci FV. ja tam jeżdżę po towar i jestem zadowolona. prosiła bym o namiary na hurtownie w Krakowie.
Witam,
Jeśli jeździsz jeszcze po ubrania damskie na Wólkę i kupujesz np. rozmiary 42 i większe, to bardzo prosiłabym Cię o podanie np. nr boxu i nazwę hali. To centrum jest tak ogromne, że trzeba kilka dni, żeby się w tym rozeznać.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sawa1 Pokaż wiadomość
Gdyby ktos byl zainteresowany turecka odzieza meska/damska - hurt. to niech pisze na pm
hurtownia - Wa.wa
Witam,
Mnie interesuje odzież damska w rozmiarach 42-52, ale musiałabym mieć fotki przykładowych modeli.
renjan3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:50   #232
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez renjan3 Pokaż wiadomość
Witam,
Nie ma żadnej karty ani opłaty za wejście do hal. Ja nie płaciłam również za parking, a byłam pół roku temu.
Dziękuję za odpowiedź. Czyli zanim otworzę firmę, mogę pojechać na rozeznanie? Nikt nie sprawdza na wejściu czy mam działalność? Mieszkam na drugim końcu Polski, dlatego też nie chciałabym wrócić z kwitkiem
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:53   #233
renjan3
Przyczajenie
 
Avatar renjan3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 16
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez BuBu18 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Czyli zanim otworzę firmę, mogę pojechać na rozeznanie? Nikt nie sprawdza na wejściu czy mam działalność? Mieszkam na drugim końcu Polski, dlatego też nie chciałabym wrócić z kwitkiem
Na Wólce jest gorszy problem, a mianowicie jest to tak duży obiekt z mnóstwem hal, że można chodzić i chodzić i zedrzeć buty. Ja nie mogłam dostać ubrań damskich w większych rozmiarach, były, ale "babcine". Coś tam kupiłam, ale faktury dać nie chcieli, mówili, że nie rozumieją, jak prosiłam.
renjan3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:35   #234
NatalKA011
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Ja bym polecał AISO COLLECTION w Łodzi. Wstawiają do sklepów szeroki asortyment, myślę, że musisz patrzeć na firmę, która da Ci więcej możliwość, musisz zadzwonić zapytać o współpracę no i negocjować cenę hurtową;p

www.aisoshop.pl
NatalKA011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 07:05   #235
renjan3
Przyczajenie
 
Avatar renjan3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 16
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez sabina240383 Pokaż wiadomość
witam
W styczniu startuję z sklepem z odzieżą damską w dużych rozmiarach tzn, 42 - 52. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się gdzie można za opatrzać się w taką odzież. Chodzi mi o spodnie tuniki bluzki kurtki sukienki itd. Nie interesuje mnie jakąs badziewną chińszczyzna tylko odzież od polskich producentow. Lepiej w Ptaku czy w Tuszynie? Działalność finansowana ze środków z PUP więc na wszystko muszę mieć rachunki. Z góry dzięki za pomoc
Sabina, czy udało ci się otworzyć sklep w styczniu, jeśli tak, to co słychać?
renjan3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:18   #236
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witajcie. Napaliłam się na otwarcie sklepu z ciuchami damskimi/młodzieżowymi. Znalazłam pare fajnych hurtowni w internecie ale dalej to nie jest to czego szukam. Chciałabym mieć naprawdę fajne, modne i tanie rzeczy. Znacie taką hurtownię w Polsce?


Edit: Czy ten temat umarł?

Edytowane przez shedub
Czas edycji: 2013-09-12 o 14:13
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 17:04   #237
aniaanonim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez shedub Pokaż wiadomość
Witajcie. Napaliłam się na otwarcie sklepu z ciuchami damskimi/młodzieżowymi. Znalazłam pare fajnych hurtowni w internecie ale dalej to nie jest to czego szukam. Chciałabym mieć naprawdę fajne, modne i tanie rzeczy. Znacie taką hurtownię w Polsce?


Edit: Czy ten temat umarł?
Nie, nie umarł! )
Ja mam do sprzedania ponad 200 sztuk ciuszków oraz bielizny, nowe, markowe, ometkowane w rozmiarze 34-58. Głównie BON PRIX, czasami S.Olivier i inni. Mam wszystko ( likwiduję sklep): bluzy, kurtki, kostiumy kąpielowe, suknie wieczorowe, swetry, bluzki, topy, spódnice, spodnie, bieliznę... Do wyboru do koloru. Najchętniej sprzedam hurtem wszystko, ceny niewygórowane - zależy mi na czasie. Jak jest ktoś chętny to pisać, na pewno się dogadamy!
aniaanonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:49   #238
joma2702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Hej! Dog-Rose, kycia1, okasia10 i inni

Proszę również i odpowiedź na priv w poniższej sprawie:


"A ja z kolei mogę polecić jedną hurtownię w Krakowie. Ceny są o wiele niżej niż w przeciętnych hurtowniach, a jakość ekstra - ubrania są nowe z USA. Poszukuję w tym momencie jakąś fajną hurtownię torebek na południu Polski, więc jak ktoś zna taką, to proszę o podanie danych "

z góry wielkie dzięki!!!!
joma2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 19:14   #239
renifercaloroczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 15
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam, zamierzam wybrać się w najbliższym czasie do Wólki Kosowskiej i jaką halę polecacie? w której znajduje się towar made in turkey, italy gdzie sprzedają ciuchy z materiału dobrej jakości ?

Opłaca się samemu tam pojechać w celu rozeznania czy bezpieczniej jest z osoba towarzysząca? do centrum hurtowego mam ok. 80km
Orientujecie się czy nie ma problemu z targowaniem się przy (nie mega) hurtowych zakupach np. x bielizny, x bluzek ?

Edytowane przez renifercaloroczny
Czas edycji: 2013-09-24 o 19:48
renifercaloroczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 21:28   #240
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Można się targować zawsze. Raz się uda, innym razem nie Hal jest dużo, jeśli się chce dokładanie wszystko sprawdzić, jeden dzień to za mało. Wg mnie najlepszy towar jakościowo, jeśli chodzi o odzież jest po prawej stronie- już nie pamiętam nazwy hal. Nie polecam jazdy w poniedziałki bo mają straszny bałagan po weekendzie na magazynach. Jeśli coś kupujesz, musisz czekać ok pół godz. aż przywiozą towar z magazynu( dotyczy przede wszystkim obuwia). Zawsze sprawdzaj bo możesz dostać co innego. Mi się zdarzyło tak kilka razy przy zakupie obuwia. Gdy dojechałam z towarem do sklepu okazało się, że w jednym z kartonów mam sam rozmiar 37. Odzież kupujesz paczkami. Swetry np. liczą po 12 sztuk, czasami pozwalają wziąć pół paczki. Pytaj, zapisuj sobie gdzie co kupiłaś( nazwa hali i box) Po jakimś czasie człowiek zaczyna się orientować
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-09 09:26:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.