W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE???????? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-10-23, 22:25   #61
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
jestem zachwycona

ten fason, te rękawki w tej biało czrnej takie słodkie,uwielbiam takie, wszystkie T-shirty takie nosze i dekolcik nie głęboki, a ta czarna normalnie supersexi ale z jaką klasą! nie wiem jak tobie ale mnie sie okrutnie podobają! EXXXXTRA
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-24, 08:14   #62
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: jestem zachwycona

Z tego rozpędu wdał się w w mojej odpowiedzi mały błąd
Co do stroju: nie lata 650'te, a 50'te i 60'te

Postaraj się założyć coś w innym kolorze niż czerń - w końcu to bardzo radosna okazja. Możesz wypróbowac wszelkiego rodzaju nieco zgaszonych, pudrowych kolorków. Załączam kilka zdjęć - w tym czernie też - ale spójrz bardziej na krój niz kolor.
Jeżeli nie znajdziesz w sklepach nic odpowiedniego, a masz jeszcze troszkę czasu możesz udać się do sprawdzonej krawcowej, która wyczaruje jakieś cudo na postawie zdjęcia sukienki
Pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balenc.jpg (42,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balenc1.jpg (48,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balenc2.jpg (47,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cach1.jpg (39,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CK.jpg (33,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CK1.jpg (38,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg etro1.jpg (47,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marni.jpg (40,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prada.jpg (45,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ung1.jpg (44,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ungaro.jpg (42,4 KB, 37 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-26, 01:26   #63
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: wesele koleżanki w lokalu - w co się ubrać???

zajrzyj zatem jeszcze tu [zobacz cały wątek a nie tylko ten jeden post]:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1063486504 wygrzebałam kiedyś jeszcze więcej ładnych sukienek [m.in. te wklejone przez Kasię] i najchętniej chciałabym mieć 80% z nich w szafie . marzenia..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-27, 09:07   #64
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
no wszystie są fajne

ech,
każda mi sie podoba, pytanie skąd takie cuda wziąć, bede musiała czegos podobnego poszukac, tylko najpierw musze coś wybrać - a poza tym podobne to juz nie to ale bede buszowac po wroclawiu w poszukiwaniu czegos co mnie zachwyci - a o to raczej ciężko, moze nawet wybiore sie do wawy,?

Dzienki
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-13, 09:05   #65
czerwony_kapturek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 14
GG do czerwony_kapturek
Stódniówka!

Właśnie przeżywam załamanie nerwowe. Mój chłopak chce żebym oposzła z nim na stódniówke! Jak wyobrażam sobie, że bedzie tam cała jego klasa i mnóstwo znajomych to mi się aż słabo robi! Do tego wszystkiego dochodzi odwieczny problem większości kobiet - Nie mam sie w co ubrać. Chciała bym chociaż wyglądać jakoś ładnie, a niemam zielonego pojęcia co sobie kupić, by wyrużniać się troche z tłumu (ale nie za bardzo). Przez ostatnie 3h próbowałam znaleść w internecie jakieś ciekawe propozycje odnośnie sukienek(najlepiej krótkich) idodatków, aż zdecydowałam sie napisać na wizaż. Stwierdziłam że może tu dostane jakąś mądrą radę. Naprawde bardzo mi zależy żebym dobrze wyglądała Jeśli macie jakieś propozycje a najlepiej zdjęcia ubrań to była bym niezmiernie wdzięczna. POzdrawiam gorąco wszystkie wizażanki!
czerwony_kapturek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-13, 11:58   #66
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Studniówka!

hmmm...
ja w tym roku też mam studniówke i mam suknie bardziej balową ale z tego co wiem moje koleżanki mają sukienki krótkie i z brokatem.
Mozesz zajrzeć do Orsaya lub Pimpkie. W tych sklepach teraz jest duuuużo róźnych sukienek.
Aha... nie bój się swojego chłopaka klasy, bądz sobą a zobaczysz że będziesz się dobrze bawić
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-13, 12:08   #67
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Studniówka!

wpisz w wyszukiwarkę na stronie głównej hasło: studniówka, a wyskoczy Ci kilka obficie rozbudowanych wątków z całą masą zdjęć.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-13, 12:54   #68
czerwony_kapturek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 14
GG do czerwony_kapturek
Re: Studniówka!

Dzięki za radę! bo zdecydowanie jest mi teraz potrzebna Nigdy nie myslałam ze bede przezyewac tak jakąs stódniówke i to do tego nie moją niewyobrazam sobie siebie wogóle w balowej sukience czy jakiejś bardziej eleganckiej niz mala czarna, a mysl o wystrojonych laskach jest dlamnie horrorem prawie tak duzym jak wymyslenie w co mam sie ubrać. Jak pomysle ze do takiej sukienjki musze jeszcze dobrac buty to psychicznie juz wysiadam, a najgorsze jest to ze mam ambicje b. dobrze wyglądać. Można mi chyba w takim wypadku tylko współczuć ;( Do tej pory na wszystkich impreazch na które chodzilismy byłam z jedną z najlepiej wyglądających lasek, a teraz stoje prze perspektywą nie małej konkurencji. dotego moj chlopak powiedziłam mi ze hce zebym ubrała sie tak jak laska z trzeciej części matrixa będąca na dyskotec4e u jak sie niemyle kolesia na którego mówili Francuz tj. czarna skurzana krutka wydekoltowana sukienka (w filmie byla hyba czerwona) i kozaki do połowy uda! Jak to usłyszałam to odrazu zaczęłam wybijać mu to z głowy. Niemniej jednak wyraznie mi dal w ten sposob do zrozumienia ze chce zebym wyglądała bynajmniej lepijej od większości lasek, a ja niechce zeby się zawiódł. od wczoraj przeszłam na drakońską dietę zeby schudnąc chociaż ze 3-5 kilo (mimo ze wcale gruba nie jestem przy wzroście 170cm waze 52 kilo), pozatym bede hyba musiała jakiś porządnie powiększający biustonosz kupic-masakta nie znosze takiego "rusztowania". dotego rodzina wcaLE mnie nie chce wspierac i bagatelizuje caly problem jaki r0obie z ich zdaniem jakiej zwyklej stódniówki chyba będe płakać
czerwony_kapturek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-13, 13:31   #69
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Studniówka!

oj... moim zdaniem przsadzasz....

Nie zawsze będziesz najza☠☠☠istrzą laską, powinnaś po prostu iść i olewać wszystkie inne dziewczyny tylko się dobrze bawić i nie myśleć jak wszyscy naokoło wyglądają...
Powiedz ile masz lat?
A przy wzroście 170 i wadze 52 nie powinnaś już sie odchudzać. Ja mam 166 i waże 50kg, czyli też powinnam się odchudzać?... raczej nie, bo mi jest dobrze z moim wyglądem
Normalne że Twój chłopak chce zebyś wypadła jak najlepiej przy jego kolegach, ale ten strój z Matrixa to lekka przesada
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-13, 15:15   #70
czerwony_kapturek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 14
GG do czerwony_kapturek
Re: Studniówka!

mam 15 lat i własnie cierpie z powodu swoich ambicji ;(
czerwony_kapturek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-13, 15:43   #71
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Studniówka!

No to jest taka różnica jak u mnie... 3 lata.

Ja u swojego chłopaka też byłam na studniówce i oczywiście że się denerwowałam i zadawałam pytania "czy mnie jego znajomi polubią?" itp tzn. znałam niektóre osoby wcześniej ale nie wszystkich
ale później jakoś już tak nie myślałam i sie dobrze bawiłam...
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-13, 16:43   #72
czerwony_kapturek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 14
GG do czerwony_kapturek
Re: Studniówka!

Mam nadzieje ze ta impreza nie bedzie największym niewypałem w moim zyciu bo mają na niej byc wszysctkie 4 klasy z naszej szkoły
czerwony_kapturek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-26, 14:53   #73
fionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 4
GG do fionka
Jaka sukienke kupić na studniówkę?

Hej w styczniu mam studniówke i zupelnie nie wiem jakie teraz sukienki nadaja się na studniówke prosze was o pomoc. Jestem szczupla dziewczyna. Upatrzylam sobie taka sukienke czarna 3/4 bez ramiaczek zakonczona czarna koronka jednak moja mama mowi ze nie nadaje sie taka sukienka na studniówke nie wiem juz w czym mam isc moze ktos mi tutaj cos doradzi w czym teraz sie chodzi na studniówki tak zebym wygladala elegancko ale skromnie????Dziekuje
fionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-26, 15:11   #74
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

Witaj Fionko! Kiedy ja miałam studniówkę (a było to baaardzo dawno temu ) tez miałam taki problem. Jestem osobą niską, szczupłą i troche niewymiarową Kiedys oglądałam sukienki w sklepie i pani spytała się czy potrzebuje sukienkę na bierzmowanie, to mi doradzi . Wtedy wymysliłam sobie,że sama sobie wymyślę sukienkę. Zaprojektowałam, kupiłam materiał i poprosiłam znajomą o uszycie. Wyniosło mnie to jakieś w sumie 50 -60 zł(z uszyciem). Sukienka była inna, moja wychowawczyni mi gratulowała pomysłu i powiedziała,że bardzo pasowała do mnie. Wiem,że później siostra koleżanki z którą chodziłam do klasy też sobie taką uszyła. To naprawdę miłe. Spróbuj, może Tobie też się uda!! Nie wiem co teraz jest modne na studniówkę, ale na pewno musi to być strój w którym będziesz się dobrze czuła. To najważniejsze. Pewnie nic ciekawego nie wniosłam do tego wątku, ale może akurat pomysł się spodoba ??
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-27, 13:16   #75
perpetua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 9
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

Mialam studniowke kilka lat temu i kupilam sobie wtedy czarną dluga sukienke z duzym rozcieciem z przodu. Przód byl dość gladki, natomiast plecy zrobione byly z krzyżujących się szerokich pasów. Wyglądalo to dość efektownie, obeszlam w sukience dwie studniówki, rok później poszla w niej na studniówkę moja kuzynka i to byl koniec kariery tej sukienki. Wisi od tego czasu w szafie, bo szkoda mi jej wyrzucić, ale zupelnie nie mam gdzie jej zalożyć. Dlatego moja rada jest taka: kup sobie sukienkę, w której będziesz mogla gdzieś póżniej pójść. Albo malą czarną, do której mozna ubrać żakiet i obskoczyć oficjalną uroczystość (na studniówkę można do niej dorzucić jakiś kolorowy szal), albo jakieś np. koronkowe cudo, w którym można wyskoczyć na studencką imprezkę, w każdym razie wystrzegaj się balowych sukni, bo w czarnym wydaniu wcale fajnie nie wyglądają, a póżniej tylko straszą w szafie.
perpetua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-27, 15:32   #76
duizamarzenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

Witam ! Miałam ten sam problem. W styczniu też mam studniówkę, ale mam już sukienkę taką prawie balową. Zapytaj koleżanek z Twojej szkoły co miały w zeszłym roku na studniówce albo pooglądaj kasety z zeszłysz lat tam na pewno znajdziesz jakiś ciekawy pomysł oraz jakie sukmienki są "dopuszczalne". Pozdrawiam gorąco miłej zabawy i nie przejmuj sie opiniami innych
duizamarzenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-27, 16:03   #77
cobrakl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do cobrakl
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

hej...ja wlasnie zakupilam sobie kiece we wtorek...bylo tak: zamierzalam kupic skromna czarna, za kolano, dopasowana(ewentualnie z jakimis cyrkoniami czy czyms blyszczacym, ale nie za bardzo),a stanelo na bordowym gorsecie i szerokiej taftowej spodnicy( ogolnie wyglada jak suknia balowa;P)...po prostu, jak ja zmierzylam, tak na probe, to stwierdzilam, ze to jest to i kupilam. prawda jest taka, ze oczywiscie nie kieruj sie tym, co mowia inni, ale ja sama wiem, ze czesc moich kolezanek kupila sobie takie balowe suknie, wiec mam pewnosc, ze nie bede wygladac jak stroz w Boze Cialo. zrob wywiad i jesli okaze sie, ze zadna z Twoich kolezanek nie ubiera sie tak "paradnie", to chyba nie najlepszym pomyslem jest kupic sobie taka kiece( no chyba ze lubisz sie wyrozniac w tlumie;P)..w moim przypadku kupienie sobie takiej sukienki to tez nie jednorazowy wybryk( apropos tego "straszenia w szafie"), bo przyda mi sie na koncerty( i tak predzej czy pozniej musialabym sobie ja kupic;P)...moze na jeden wieczor by sie nie oplacalo, ale z drugiej strony, czemu nie wykorzystac takiej okazji, zeby zalozyc taka kreacje, o jakiej marzylysmy jako male dziewczynki? Baw sie dobrze
cobrakl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-27, 17:14   #78
blondie_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 25
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

czesc! ja tez mam w tym roku studniówke i juz od wakacji mam sukienke - a wcale nie kupilam jej z mysla o studniówce,po prostu mi sie spodobala...kupiłam w orsayu - wiem,wiem...polowa dziewczyn tam kupi sukienki,ale moja nie jest typowo studniówkowa bo jest w takie tygryso-lamparcie centki [ale nie jest tandetna!] i na tym sa takie jakby łuski przezroczyste ze material wyglada jak sliski i jest ładnie błyszczacy. napewno osoby kupujace czesto w orsayu wiedza o czym mówie widzialam tam tez sukienki czarne,proste [bardzo ładne z resztą] tylko,ze istnieje ryzyko ze wiekszosc bedzie miala cos z orsaya...papa! powodzenia w szukaniu,napewno znajdziesz cos ładnego...aha i jeszcze moim zdaniem suknie "balowe" sa juz troche nie modne,ale to tylko moja opinia! papa
blondie_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-27, 21:21   #79
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

W tej chwili już właściwie nie ma sukienek, które się nie nadają na Studniówkę. Każdy idzie w tym, w czym się najlepiej czuje i najlepiej wygląda. Zresztą jaka sukienka jest typowo studniówkowa? Długa czarna? Mało ciekawie by było gdyby wszystkie dziewczyny w takie były ubrane. I smutno.
Moja sukienka wcale nie była studniówkowa, już prędzej sywlestrowa. Owszem, marzyła mi się długa czarna, bardzo prosta, ale wyglądałam w takich strasznie. W końcu kupiłam taką z przodu przed kolano, z tyłu za, czarną z brokatem.
Powtarzam, najważniejsze jest, żebyś Ty się dobrze czuła.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-28, 21:36   #80
r_ewolucja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 11
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

rowniez i mnie czeka zabawa studniowkowa w tym roku szkolnym

sukienke kupilam na poczatku grudnia... w calkiem innym miescie niz moje (akurat bedac u cioci wybralam sie na miasto) dzieki temu mam zagwarantowane ze zadna z kolezanek nie bedzie w takiej samej sukience:P
na poczatku rowniez myslalam o czym bardziej standartowym... czarna skienka na cieniutkich ramiaczkach ale jednak majaca jakis bardzo charakterystyczny szczegol
jednak gdy wybralam sie polazic po sklepach u cioci... od razu zakochalam sie w pewnej sukience... sklada sie ze spodnicy i gorsetu... jednak spodnica to biodrowka a gorset odkrywa troszeczke pepek i jest tak zrobiony ze wiazanie jest na golych pleckach dodatkowo spodnica jest z gory waska jednak ma wstawki na dole, dzieki czemu sie rozszerza... cala kreacja jest koloru grafitowej czerni i ma krwisto czerwone elementy (malutenkie rozyczki) ogolnie ma taki 'hiszpanski' charakter

z tego co pytalam sie kolezanek to wszelkiej masci sukienki beda... od typowo balowych, po proste, dlugie czarne jak i sukienkie bardziej sylwestrowo-imprezowe, krotkie, kolorowe.. Taka roznorodnosc gwarantuje ze kazda z nas bedzie mogal wystapic w tym czym sie jej podoba... najwazniejsze zeby Ciebie zachwycila i abys czula sie w niej wygodnie

pozdrawiam i zycze udanej zabawy
r_ewolucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-29, 12:49   #81
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

długo chodziłam po sklepach z myślą, że pozostanę przy klascznej czerni, ale jak zobaczyłam tę sukienkę od razu się w niej zakochałam, co z tego, że kosztowała majątek (jak na moje możliwości ) i założę ją chyba tylko raz, ale raz się żyje może jest zbyt balowa, ale chyba każda z nas marzy, żeby choć raz być księżniczką link do mojej sukienki
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...tern=&pattern=
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-12-29, 15:13   #82
fionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 4
GG do fionka
Re: Jaka sukienke kupić na studniówkę?

Dziękuję wam bardzo za pomoc. Dzisiaj właśnie chodziłam 6 godzin w swoim mieście w poszukiwaniu sukienki i w końcu znalazłam!! Co prawda jest czarna ale jest z połyskującego materiału taka pomarszczona odrazu mi się bardzo spoodobała .aaa wreszcie znalazłam teraz zostały mi tylko buciki do kupieniaa . he DZiekuje za odpisanie na moj problemm
fionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-02, 16:08   #83
LaDy*Of*PinK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Propozycje sukienek na wesele

Witam
Szukam jakichś sukienek na wesele w lipcu. Możecie przesłac jakieś propozycje? Oczywicie ja bedę gościem
<wesele mojej siostry >
Dziękuje
LaDy*Of*PinK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-02, 16:21   #84
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Propozycje sukienek na wesele

na wesele - rozumiem, że dla gościa?
a sukienki mają być na wzór do szycia czy takie do osiągnięcia w sklepie?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-02, 16:30   #85
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Propozycje sukienek na wesele

zobacz na str www.dagnez.com.pl
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-02, 19:00   #86
Hase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6
Re: Propozycje sukienek na wesele

Hase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-02, 20:41   #87
LaDy*Of*PinK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Re: Propozycje sukienek na wesele

Tak Będe jakos gość. Musze wyglądać bardzo elegancko bo to wesele mojej siostry. A wiadomo byłoby łatwiej jakby można było kupić No ale chyba będę szyła.
sarenka napisał(a):
> na wesele - rozumiem, że dla gościa?
> a sukienki mają być na wzór do szycia czy takie do osiągnięcia w sklepie?
LaDy*Of*PinK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-02, 22:25   #88
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Propozycje sukienek na wesele

Kilka propozycji Do uszycia, bo to nie z naszych sklepów
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-02, 22:30   #89
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Propozycje sukienek na wesele

Wszystkie modele mogą mieć dól długi lub krótki, zależnie od wyboru
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-03, 00:26   #90
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Propozycje sukienek na wesele

i takie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (31,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (34,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (43,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (41,6 KB, 67 załadowań)
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.