Clinique - kolorówka - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 10:22   #361
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moje nowosci z wiadomej stajni
Clinique Quad #107 Cherry Blossom
Clinique True Bronze #02 Sunkissed
Gratuluję !!!
Wiesz co, "na zywo" wygladają dużo lepiej niż na fotce katalogowej. Zaczynam żałowac że ich nie ustrzeliłam na truskawie . Ta czerwień...no może nawet nie czerwień....super jest...ehhh. a brązik opalizujący delikatnie, prawda?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:27   #362
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziekuje
Czerwien to czerwien, zadne maliny czy rudosci, a braz to raczej brudny fiolet. Rozowa kostka to najwyrazniej Frosted Blossom, a biala to Sugar Sugar. najciemniejszy nie wydaje sie opalizujacy tak jak pozostale ale probowalam tylko na rece. Dam znac jak potestuje lepiej.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:32   #363
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziekuje
Czerwien to czerwien, zadne maliny czy rudosci, a braz to raczej brudny fiolet. Rozowa kostka to najwyrazniej Frosted Blossom, a biala to Sugar Sugar. najciemniejszy nie wydaje sie opalizujacy tak jak pozostale ale probowalam tylko na rece. Dam znac jak potestuje lepiej.
koniecznie
Ja ustrzeliłam jeszcze polar blue...więc czekam na trzy paletki...ludzie, dlaczego to tak długo trwa
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:39   #364
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
koniecznie
Ja ustrzeliłam jeszcze polar blue...więc czekam na trzy paletki...ludzie, dlaczego to tak długo trwa
Gratulejszyn
Ja poluje jeszcze na Blue Star (jest na All ale sprzedajaca mnie odrzuca), White Bloom i Plum Seduction. Obaczymy... Na wishliscie jeszcze kilka "smaczow" z Clinique do pelni szczescia zostalo
Zamowilas Polar Blue i Spicy, a trzecia paletka to...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 10:56   #365
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Gratulejszyn
Ja poluje jeszcze na Blue Star (jest na All ale sprzedajaca mnie odrzuca), White Bloom i Plum Seduction. Obaczymy... Na wishliscie jeszcze kilka "smaczow" z Clinique do pelni szczescia zostalo
Zamowilas Polar Blue i Spicy, a trzecia paletka to...
101 doe-eyed, upolowana na e-bayu
Ja własnie u tej sprzedającej kupiłam polar blue ...wiem, też nie do końca mi się podoba, ale mam nadzieje że wszystko będzie ok....
Blue star i plum seduction ... widziałam chyba na e-bay.... ale nie chcę cię w błąd wprowadzić. Nie pamiętam ani cen ani sprzedawców.
Poza tym po co ja to piszę, z pewnością wiesz że tam są
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:04   #366
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

mulier, jak dojdzie Ci doe-eyed, to daj znać, jak CI się podoba, też (jeszcze) koło niego krążę
Mnie też ta sprzedająca zniechęca, a ma fajny puder Revlona, na który swego czasu polowałam i nikt nie miał.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:06   #367
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Doe Eyed - ladna trojca, ja poluje na Ebb&Flow (zielenie).
Dzieki za info, tak przeczesuje ebay regularnie ale tylko w poszukiwaniu zdjec real photo i zorientowaniu sie w cenach, sama nie mam konta na ebay. Zycze dobrze zakonczonych transakcji

Co do ciemnego cienia w paletce Cherry Blossom, to wersja Velvet, czyli matowa, bez polysku i tak sie zastanawiam czy to nie przypadkiem Crushed Plum
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 11:18   #368
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
mulier, jak dojdzie Ci doe-eyed, to daj znać, jak CI się podoba, też (jeszcze) koło niego krążę
Mnie też ta sprzedająca zniechęca, a ma fajny puder Revlona, na który swego czasu polowałam i nikt nie miał.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Doe Eyed - ladna trojca, ja poluje na Ebb&Flow (zielenie).
Dzieki za info, tak przeczesuje ebay regularnie ale tylko w poszukiwaniu zdjec real photo i zorientowaniu sie w cenach, sama nie mam konta na ebay. Zycze dobrze zakonczonych transakcji

Co do ciemnego cienia w paletce Cherry Blossom, to wersja Velvet, czyli matowa, bez polysku i tak sie zastanawiam czy to nie przypadkiem Crushed Plum
Jejku...miałam co do niej obawy, ale teraz zaczęłam się trochę bać
Kurcze... no ...
No nic, teraz juz po ptokach ...
Opisze wam wszystko co i jak z nią przebiegło.
Na razie po aukcji dostałam maila, że dziekuje bla bla bla i że dostawa może potrwac do 3 tygodni. Spodziewałam się tego... więc mnie to tak nie zabolało. Ale powiedzmy sobie szczerze, takie informacje powinny być umieszczone w opisie aukcji, a nie w mailu do kupującego po jej zakończeniu. Nie każdemu odpowiada kilkutygodniowe czekanie i może to stanowić elemet, ze względu na który ktos po prostu nie zdecyduje sie na zakup. Zobaczymy Trzymajcie kciuki dziewczyny za Waszą głupią i napaloną koleżankę

A wszystko jest winą tego że te dostawy tak długo trwają. Jeszcze nie doleci to co zamówiłam wcześniej a ja już głodna nowych wrażeń klikam na nastęne okazje . Gdybym juz miała wszystko w łapach, może by mi przeszła ta żądza posiadania. Skończy się to tak, że będe miec podublowane skarby
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:33   #369
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Clinique - kolorówka

vril
Mam do Ciebie prosbe, odnosnie 2 podkladow Derma White- liquid i
fluide-cream.
Mianowicie chodzi mi o to, czy, nadaja sie do cer tlustych i jakie
kolory polecilabys do cery bladej?
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 12:57   #370
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Agunia niestety nie mialm stycznosci z tymi podkladami (ja nie jestem specjalistka od mazidel podkladowych Clinique, bo nie uzywam). Ogolnie jednak mam wrazenie, ze Clinique raczej nie robi podkladow dla bardzo jasnych karnacji. Przykladowo podklad Perfectly Real, najjasniejszy odcien #02 na mnie wyglada dobrze tylko na samoopalaczu, wiec to juz daje jakies wyobrazenie o ich rozumieniu slowa "jasny". Mozliwe, ze te z serii Derma White sa rzeczywiscie jasniejsze ale wez pod uwage to, ze sa produkowane na rynek azjatycki, a tamtejsze kobiety nie maja tak jasnej karnacji jak slowianki (a bardzo by chcialy).
Natomiast jesli chodzi o typ cery, to do tlustej-mieszanej zawsze lepiej wybrac podklad w plynie (liquid) niz w kremie (fluid-creme).
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 16:35   #371
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Clinique - kolorówka

dzieki vril
To w takim razie chyba sobie odpuszcze, bo i tak nie mam gdzie sprawdzic kolorow, a w ciemno nie chce kupowac....
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 10:08   #372
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril piękne zakupy

Ja wczoraj zapragnęłam czegoś cukierkowego na powieki i zaopatrzyłam sie w frosted lily
Przy okazji szalenie spodobały mi się czwórki Plum Seduction.

Wklejam zdjęcie nowego nabytku plus stare buttered bronze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frosted lily.jpg (38,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frosted lily buttered bronze.jpg (46,6 KB, 106 załadowań)
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2007-11-10 o 11:11
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 10:33   #373
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Vril piękne zakupy

Ja wczoraj zapragnęłam czegoś cukierkowego na powieki i zaopatrzyłam sie w frosted lily
Przy okazji szalenie spodobały mi się czwórki Plum Seduction.

Wklejam zdjęcie nowego nabytku plus [/i]stare[/i] buttered bronze.
maju fajny zakup, cienie clinique sa świetne, takie nienachalne, eleganckie..fajny kolorek
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:38   #374
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Clinique - kolorówka

Wlasnie wrocilam z miasta z moim nowym nabytkiem- BUTTERMILK,
piekny kolor,w sklepie wydawal mi sie duzo jasniejszy, niz w rzeczywistosci. Mam pytanie, ile on kosztuje w Polsce?-tak z ciekawosci.
Ja zaplacilam za niego 19 eu.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:44   #375
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z miasta z moim nowym nabytkiem- BUTTERMILK,
piekny kolor,w sklepie wydawal mi sie duzo jasniejszy, niz w rzeczywistosci. Mam pytanie, ile on kosztuje w Polsce?-tak z ciekawosci.
Ja zaplacilam za niego 19 eu.
85 zł .... niestety
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:45   #376
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z miasta z moim nowym nabytkiem- BUTTERMILK,
piekny kolor,w sklepie wydawal mi sie duzo jasniejszy, niz w rzeczywistosci. Mam pytanie, ile on kosztuje w Polsce?-tak z ciekawosci.
Ja zaplacilam za niego 19 eu.
80-85 zl.

Maja dziekuje Przypomnialas mi o Frosted Lily, kiedys sie na niego czailam ale wybralam trojke Niezapominajek. Ten jasny jest bardzo blyszczacy i ma liliowy odcien, czy jest bialy?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:48   #377
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pakosta, tak to ten nowy podklad nawilzajacy. Na MUA ma sprzeczne opinie ale podsumowujac - nic nie kryje, mnostwo drobinek i twarz wyglada po nalozeniu na mokra. Dla zainteresowanych podaje sklad.
Clinique Supermoisture Makeup
Ingredients:
water, butylene glycol, glycerin, cyclopentasiloxane, neopentyl glycol diheptanoate, dimethicone, lauryl peg-9 polydimethylsiloxyethyl dimethicone, evening primrose oil, peg-10 dimethicone, cladosiphon okamuranus extract, olive fruit extract, cranberry fruit extract, birch bark extract, aloe leaf water, cholesterol, sodium mannose phosphate, trehalose, tocopheryl acetate, sorbitol, peg-30 dipolyhydroxystearate, sodium hyaluronate, lecithin, trihydroxystearin, lauroyl lusine, dimethicone/peg 10-15 crosspolymer, zinc stearate, methyl methacrylate crosspolymer, laureth-7, triethoxycaprylysilane, dextrin, magnesium aluminum silicate, sodium chloride, caprylyl glycol, xanthan gum, hexylene glycol, disodium edta, sodium dehydroacetate, phenoxyethanol, mica, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), titanium dioxide (ci 77891) [iln32599].
wiesz może czy naprawdę jasne odcienie tego podkładu są dostępne w Polsce? Testowałam odcień vanilla i nawet mi się spodobał ale kolorek za ciemny niestety. WIem że a stornie clinicque są jasne odcienie ale u nas pewnie nie do kupienia?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 14:55   #378
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Clinique - kolorówka

Jednak ten BUTTERMILK-jest bardzo jasniutki,sorry troche pokrecilam, widocznie w zlym swiele go obejrzalam
Mimo wszystko piekny, matowy cien
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 18:09   #379
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
maju fajny zakup, cienie clinique sa świetne, takie nienachalne, eleganckie..fajny kolorek
Dziękuję
Bardzo lubię cienie Clinique właśnie za taki elegancki efekt, satynowy.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Maja dziekuje Przypomnialas mi o Frosted Lily, kiedys sie na niego czailam ale wybralam trojke Niezapominajek. Ten jasny jest bardzo blyszczacy i ma liliowy odcien, czy jest bialy?
Ja też poszłam do drogerii z zamiarem kupna trójek, jednak u mnie były tylko dwójki i czwórki(ale tez jakieś wybrakowane)

Ten jaśniejszy jest po prostu białym, lekko opalizującym cieniem. Ale bliżej mu do białego niż liliowego(a szkoda).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 20:57   #380
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Musicman niestety nie wiem. Bylam w tym tygodniu wSephorze ale w ogole go nie widzialam. Moze inne wizazanki juz go widzialy "na miescie"

Agunia - kolejna wizazanka pod urokiem Mleczaka

Maja dziekuje Kiedys czytalam opis, ze ta jasna kostka jest lekko liliowa, skoro biala to tym bardziej juz nie zaluje, ze go odpuscilam - w koncu ilez mozna zbierac roziskrzonych bialych cieni
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 21:44   #381
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Vril piękne zakupy

Ja wczoraj zapragnęłam czegoś cukierkowego na powieki i zaopatrzyłam sie w frosted lily
Przy okazji szalenie spodobały mi się czwórki Plum Seduction.

Wklejam zdjęcie nowego nabytku plus stare buttered bronze.
maju, a buttered bronze sa matowe czy perłowe??
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 10:09   #382
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Musicman niestety nie wiem. Bylam w tym tygodniu wSephorze ale w ogole go nie widzialam. Moze inne wizazanki juz go widzialy "na miescie"
szkoda, będę musiała obczaić na porządnie
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 10:13   #383
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Maja dziekuje Kiedys czytalam opis, ze ta jasna kostka jest lekko liliowa, skoro biala to tym bardziej juz nie zaluje, ze go odpuscilam - w koncu ilez mozna zbierac roziskrzonych bialych cieni
Też wolałabym żeby był liliowy. Biały rozświetlacz jest wsadzony w prawie każda kompozycje kolorystyczną większości firm, więc zawsze nie wiadomo kiedy zużyje się te białe, iskrzące cienie.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
maju, a buttered bronze sa matowe czy perłowe??
Buttered bronze są moim zdaniem satynowe. Są mniej perłowe od Frosted lily, ale nie są na pewno totalnie matowe.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:11   #384
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny mam ogromną prośbę...Mam ochotę na maczka ale nie mam gdzie obejrzeć kolorków czy któraś z Was byłaby tak miła i wkleić zdjęcia swoich maczków lub dać linka do takich, które jak najbardziej oddają rzeczywisty kolor?
Ewentualnie chodziło by mi opis bo na niektórych zdjęciach np posy to bardziej brąz a na innych ciemny róż i sama już nie wiem
Będę bardzo wdzięczna za każdą odp!
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:52   #385
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ogromną prośbę...Mam ochotę na maczka ale nie mam gdzie obejrzeć kolorków czy któraś z Was byłaby tak miła i wkleić zdjęcia swoich maczków lub dać linka do takich, które jak najbardziej oddają rzeczywisty kolor?
Ewentualnie chodziło by mi opis bo na niektórych zdjęciach np posy to bardziej brąz a na innych ciemny róż i sama już nie wiem
Będę bardzo wdzięczna za każdą odp!

To jest fotka moich maczków.W kolejności 01,02,03.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5383579

Dość dobrze kolory oddaje,przynajmniej u mnie.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 22:37   #386
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ogromną prośbę...Mam ochotę na maczka ale nie mam gdzie obejrzeć kolorków czy któraś z Was byłaby tak miła i wkleić zdjęcia swoich maczków lub dać linka do takich, które jak najbardziej oddają rzeczywisty kolor?
Ewentualnie chodziło by mi opis bo na niektórych zdjęciach np posy to bardziej brąz a na innych ciemny róż i sama już nie wiem
Będę bardzo wdzięczna za każdą odp!
To ja tylko chciałam dodać do zdjęć Anety, że piękny kolor maczka Peony na mojej skórze zamiast oczekiwanym różem stawał się koralem
Mnie niestety niedobrze w ciepłych barwach, więc poleciał w świat, a ja dumam, czy efekt maczka Plum Poppy na skórze jest chłodny i wpadający w róż

Wracając do głównego tematu wątku: mam nadzieję, że mogę zaliczyć się do początkujących Clinique'omaniaczek, bo na stanie mam róż Iced Lotus, który jest na ten moment moim głównym różem i od dziś - skuszona zachwytem Vril - paletkę cieni Forget Me Not Nie mogłam się oprzeć tym pięknym różom i fioletowi. Mam nadzieję, że na moich oczach efekt będzie równie dobry, bo nie kosztowały mało

A mam ochotę jeszcze na cienie High Impact Ash Violets
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 22:50   #387
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Clinique - kolorówka

Sluchajcie, czym sie rozni Buttermilk Colour Surge od Buttermilk'a High Impact? Chcialam zamowic z truskawy, bo wychodzi sporo taniej niz u mnie w sklepie, ale maja tylko High Impact. Czy odcien i efekt na oku jest inny niz Colour Surge?
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 23:17   #388
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Joasiak jednak sie skusilas na Niezapominajki Trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku

Ananke, wiem tylko, ze cienie CS i HI roznia sie skladem, wiec moga rowniez dawac odmienny efekt na skorze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 07:37   #389
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
To ja tylko chciałam dodać do zdjęć Anety, że piękny kolor maczka Peony na mojej skórze zamiast oczekiwanym różem stawał się koralem
Mnie niestety niedobrze w ciepłych barwach, więc poleciał w świat, a ja dumam, czy efekt maczka Plum Poppy na skórze jest chłodny i wpadający w róż

Wracając do głównego tematu wątku: mam nadzieję, że mogę zaliczyć się do początkujących Clinique'omaniaczek, bo na stanie mam róż Iced Lotus, który jest na ten moment moim głównym różem i od dziś - skuszona zachwytem Vril - paletkę cieni Forget Me Not Nie mogłam się oprzeć tym pięknym różom i fioletowi. Mam nadzieję, że na moich oczach efekt będzie równie dobry, bo nie kosztowały mało

A mam ochotę jeszcze na cienie High Impact Ash Violets
Joasiu jak miło Cię widzieć
Uważaj, kolorówka clinique jak widac wciąga podobnie jak flaszki
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:03   #390
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Joasiak jednak sie skusilas na Niezapominajki Trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku
No, uległam. To wyjątkowo moje kolory
Dziś będzie premiera.

Stwierdziłam, że jeśli się nie sprawdzą, to najwyżej polecą na Allegro.

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Joasiu jak miło Cię widzieć
Uważaj, kolorówka clinique jak widac wciąga podobnie jak flaszki
Wiem, Małgosiu, obserwuję Twoje poczynania w tym wątku

Będę czujna
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.