Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 19:11   #1
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755

Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?


Pewnie większość z Was wie, że Farna miała wypadek po spożyciu alkoholu. Niby jeden promil to niedużo, ale co mnie dziwi... Dziewczyna jednak miała ten alkohol we krwi, miała wypadek który mógł się skończyć zupełnie inaczej, ale co widzę... To, że ona się usprawiedliwia, to mnie nie dziwi. Ale dzisiejszy odcinek Uwagi, poświęcony temu jak ona bardzo żałuje to dla mnie przesada... Mam wrażenie, że celebrytom czasem można więcej. Co, gdyby kogoś potrąciła, lub stałoby się coś o wiele gorszego? Czy jazda pod wpływem alkoholu powinna być usprawiedliwiana? Jak Wy uważacie?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:21   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Pewnie większość z Was wie, że Farna miała wypadek po spożyciu alkoholu. Niby jeden promil to niedużo, ale co mnie dziwi... Dziewczyna jednak miała ten alkohol we krwi, miała wypadek który mógł się skończyć zupełnie inaczej, ale co widzę... To, że ona się usprawiedliwia, to mnie nie dziwi. Ale dzisiejszy odcinek Uwagi, poświęcony temu jak ona bardzo żałuje to dla mnie przesada... Mam wrażenie, że celebrytom czasem można więcej. Co, gdyby kogoś potrąciła, lub stałoby się coś o wiele gorszego? Czy jazda pod wpływem alkoholu powinna być usprawiedliwiana? Jak Wy uważacie?
Mało, że nie powinna być usprawiedliwiana to jeszcze powinna być piętnowana
W Polsce jednak celebrytom można więcej nawet jakby kogoś zabiła po pijaku to by winę zrzucono na tamtą osobę - bo przecież martwy się już nie obroni
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:23   #3
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Pewnie większość z Was wie, że Farna miała wypadek po spożyciu alkoholu. Niby jeden promil to niedużo, ale co mnie dziwi... Dziewczyna jednak miała ten alkohol we krwi, miała wypadek który mógł się skończyć zupełnie inaczej, ale co widzę... To, że ona się usprawiedliwia, to mnie nie dziwi. Ale dzisiejszy odcinek Uwagi, poświęcony temu jak ona bardzo żałuje to dla mnie przesada... Mam wrażenie, że celebrytom czasem można więcej. Co, gdyby kogoś potrąciła, lub stałoby się coś o wiele gorszego? Czy jazda pod wpływem alkoholu powinna być usprawiedliwiana? Jak Wy uważacie?
Nie tylko wrażenie, tak po prostu jest . Masz kasę - możesz wszystko.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:25   #4
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

wybaczcie określenia, ale zachowała się jak tępe szmacisko, i w dodatku z IQ <90 bo chyba każdy przeciętnie inteligentny wie, że po piciu w 6 godzin owszem można nie wytrzeźwieć. zwłaszcza, że sądząc po promilach picie było ostre.
jedyne jej szczęście że nic nikomu nie zrobiła.
mam nadzieję, że straci prawko na 10 lat, bo wg czeskiego prawa ponoć tyle jej grozi, no i grzywna.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:26   #5
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Znając życie sprawa za parę tygodni przycichnie, a ona dalej będzie brylować na salonach, jak gdyby nigdy nic

Swoją drogą, jeden promil to moim zdaniem nie jest wcale aż tak mało.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".

Edytowane przez ever-dream
Czas edycji: 2012-05-29 o 19:51
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:28   #6
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Niestety, to nie pierwszy celebryta, o którym wiemy, że jeździł/jeździ po pijaku, spowodował kolizję drogową i... i w sumie tyle. Potem się robi z nimi wywiady, programy, zdjęcia, fotoreportaże i tak naprawde, więcej mają z tego korzyści niż strat.

Smutne to, bo media mają ogromną siłę oddziaływania na ludzi i zamiast napiętnować takie zachowanie, to jeszcze pozwalają się jej tłumaczyć.
Nic dziwnego, że potem idioci jeżdżą po pijaku. Skoro taka Farna czy Stockinger może, to czemu nie ja
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:36   #7
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Ja mam nadzieję że ona za to poniesie surową karę, nie interesi mnie czy to celebrytka czy nie, piła, miała promil alko we krwi a to mało nie jest. Niech ta pusta laska Bogu dziękuje że nie zabiła kogoś w tym wypadku oraz że wyszła z niego praktycznie bez szwanku. Ale tak to jest że głupi ma zawsze szczęście.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 19:36   #8
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

smutna prawda - za dużo osób ma pracę i dobre pieniądze dzięki takim celebrytom, dlatego każdy stara się jak może, żeby sprawę zamieść pod dywan.
mimo wszystko powinna zostać surowo ukarana za jazdę po pijaku bo przede wszystkim daje cudowny przykład młodzieży, która i bez tego często jest mało odpowiedzialna na drodze. jak zobaczą że młoda dziewczyna wywinęła się gładko mając 1 promil po 6 godzinach, czyli była niezła impreza, to nic ich nie powstrzyma żeby wsiąść za kółko po jednym czy dwóch piwach.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2012-05-29 o 19:38
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:39   #9
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Smutne to, bo media mają ogromną siłę oddziaływania na ludzi i zamiast napiętnować takie zachowanie, to jeszcze pozwalają się jej tłumaczyć.
Nic dziwnego, że potem idioci jeżdżą po pijaku. Skoro taka Farna czy Stockinger może, to czemu nie ja
dlatego sądzę że osoby *publiczne* popełniające wykroczenia [przestępstwa] tego typu powinny dostawać najwyższe wymiary kary. jak ludzie biorą z nich przykład, to niech kara też będzie przykładowa.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:40   #10
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Akurat w jej przypadku to świetnie widać, jak PR pracuje... Najpierw na Facebooku pisała, że wcale nie piła, potem już było oświadczenie od fachowca... Jakoś ciężko mi przetrawić bajki typu "byłam zmęczona, ale Bozia mi pomogła". Jak dla mnie coś się zepsuło w tym obrazie idealnej nastolatki.

Jeszcze do tego jej target to mniej więcej 12-17 lat...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:45   #11
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

taaa, co chwilę: "Dziękuję Bogu za to, że żyję"
próbuje na Bogu uratować wizerunek
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 19:51   #12
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że straci prawko na 10 lat, bo wg czeskiego prawa ponoć tyle jej grozi, no i grzywna.
co w uwadze mowili o 2 latach .
jest afera zaraz ucichnie , farana zaplaci mandat i bedzie po sprawie , niestety ...
jeszcze sie wybieli , że to niby ona pokrzywdzona , celebryci tak potrafią
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:00   #13
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Pijana gówniara za kółkiem. Auto zmasakrowane, aż dziwne, że żyje.

Wypadek miała tylko i wyłącznie z własnej winy, na własną odpowiedzialnośc. jej zganianie wszystkiego na zmęczenie było żałosne... a potem tłumaczenie, że 6 godzin po ostrym piciu to myślała, że już może prowadzić Bez jaj. nieodpowiedzialny dzieciak, który już nigdy nie powinien prowadzić auta. Ale co z tego... zapłaci kasę- co to dla niej. Dostanie karę i pewnie nawet nie odczuje. A ludzie pewnie szybko zapomną. Bo młoda...


Sprawa pijanych sławnych ludzi za kółkiem zawsze wzbudza moje obrzydzenie. Tu nie jest inaczej.
Najbardziej wkurza mnie to, że jest osobą sławną i mimo wszystko jest jakimś wzorem dla swoich fanów. Powinna więc MYŚLEĆ i się zastanowić co robi i jakie to będzie miało konsekwencje.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:02   #14
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Przeciez wiadomo że celebryta może więcej i nic mu nie grozi.
Farna rozbija furke po pijaku.
Jędrzejczak z powodu nadmiernej prędkości rozbija furkę i brata.
Zientarski rozbija Ferrari przez nadmierną predkość, zabija człowieka.
Felicjańska rozbiła samochody po pijaku i chce uciec z miejsca wypadku.
itd
Przypadki można mnożyć, a czy którekolwiek poszło siedzieć?
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:07   #15
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Dla mnie prowadzenie po spożyciu jest niewyobrażalną porażką osoby, która się dopuszcza takiego czynu. Nie umiem patrzeć obiektywnie na ludzi, którzy taki proceder uprawiają/uprawiali Czy celebryta, czy nie- wina jednakowa. Tak to powinno być postrzegane.
A celebrytom zawsze uchodzi na sucho więcej. Tak niestety jest
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:08   #16
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Dla mnie najlepiej gdyby podkuliła ogon i przemilczała sprawę. Przeprosiła raz, nie musi się płaszczyć. Zrobiła co zrobiła, głupio bardzo się zachowała ale dzięki Bogu nic się nie stało. Prawdopodobnie zabiorą jej prawo jazdy. Sprawa dla mnie nie jest jakaś szokująca bo jestem w stanie zrozumieć - toć ona ma osiemnaście lat, mogę tutaj brać pod uwagę wiek jako okoliczność łagodzącą. Natomiast to co zrobiła pani Felicjańska i to co się działo po jej wypadku to jakieś totalne dno.

Cytat:
dlatego sądzę że osoby *publiczne* popełniające wykroczenia [przestępstwa] tego typu powinny dostawać najwyższe wymiary kary. jak ludzie biorą z nich przykład, to niech kara też będzie przykładowa.
a ja się nie zgadzam! względem prawa to takie same jednostki jak my, powinny być tak samo karane. nie lżej, ale też nie widzę sensu żeby karać ich surowiej.

Mam nadzieję że to dla niej ogromna nauczka i dla wszystkich ludzi którzy po imprezie wsiadają za kółko bo myślą że już są czyści. Tak jest najczęściej, gdy ktoś wraca rano po przekimaniu się kantem u znajomych. A tu zonk, bo alkohol w wydychanym powietrzu i krwi dalej jest i dalej jest się pod wpływem nawet jak się ma wrażenie że nie. Policja ciągle o tym ostrzega ale ludzie nie słuchają.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:34   #17
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Co jak co, taka osoba, ma kupę kasy i mogła taksówkę wezwać, a nie powodować niebezpieczeństwo na drodze.

Ja bym nigdy nie wsiadla po alkoholu za kierownicę.

Denerwuje mnie jednak, że teraz to będzie się to ciagło ze 3 lata jak z Ilonką Felicjańską
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:36   #18
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Jak dla mnie nikt nie pobije Otylii Jedrzejczak, ktora najpierw spowodowala wypadek, w ktorym zginal brat, a za niedlugo tancowala z gwiazdami...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 20:43   #19
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
taaa, co chwilę: "Dziękuję Bogu za to, że żyję"
próbuje na Bogu uratować wizerunek
hehe dokładnie, Bogiem sobie gębę wyciera ale w stanie nieważkości wsiada za kółko.. żenada
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 21:01   #20
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nikt nie pobije Otylii Jedrzejczak, ktora najpierw spowodowala wypadek, w ktorym zginal brat, a za niedlugo tancowala z gwiazdami...
Uprzedzilas mnie, wlasnie mialam napisac, ze Otylia, nasza cudowna sportsmenka nie odsiedziala w pierdlu ani minuty, a hmm, no jakby nie bylo zasłuzyla. Ma szczescie, ze przy takiej predkosci nie zginela sama i nie bylo wiecej ofiar smiertelnych, na przyklad inni uzytkownicy drogi. Ale taki talent musi zdobywac medale i ma swietlana przyszlosc itp itd. nie moze pojsc do wiezenia, o nie.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że to dla niej ogromna nauczka i dla wszystkich ludzi którzy po imprezie wsiadają za kółko bo myślą że już są czyści. Tak jest najczęściej, gdy ktoś wraca rano po przekimaniu się kantem u znajomych. A tu zonk, bo alkohol w wydychanym powietrzu i krwi dalej jest i dalej jest się pod wpływem nawet jak się ma wrażenie że nie. Policja ciągle o tym ostrzega ale ludzie nie słuchają.
A co mają sluchac, w kraju, w ktory mozesz zabic i zakopac wlasne dziecko, a potem udawac, ze ci je porwali, a potem ze niby ci upadlo czy cos tam, zyc i bawic sie w celebrytke bez poniesienia konsekwnecji, ludzie nie czują respektu do prawa. Niestety

Edytowane przez JeanHarlow
Czas edycji: 2012-05-29 o 21:27
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 21:25   #21
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Mnie ta sprawa bardzo zdenerwowała. Boże, jak mnie wkurza tłumaczenie: "jestem człowiekiem, każdemu się zdarza", a no nie! Nie znam osoby, której by się zdarzyło. W życiu bym za kółko nie usiadła po alkoholu. Trzeba chyba być tępym, żeby coś takiego zrobić. I to jeszcze idolka dzieci, które pewnie ją bronią, więc jaki wzór ona daje?! -.- Za kilka miesięcy wystąpi w jakimś programie i ze łzami w oczach będzie mówić jak to ją ludzie piętnują...
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 21:48   #22
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Bezwarunkowo potępiam KAŻDEGO kto siada pijany za kółkiem. Nie ważne - celebryta, ksiądz, biznesmen, lekarz, prawnik, pan Zdzisiu spod budki z piwem...
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:13   #23
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepiej gdyby podkuliła ogon i przemilczała sprawę. Przeprosiła raz, nie musi się płaszczyć. Zrobiła co zrobiła, głupio bardzo się zachowała ale dzięki Bogu nic się nie stało. Prawdopodobnie zabiorą jej prawo jazdy. Sprawa dla mnie nie jest jakaś szokująca bo jestem w stanie zrozumieć - toć ona ma osiemnaście lat, mogę tutaj brać pod uwagę wiek jako okoliczność łagodzącą. Natomiast to co zrobiła pani Felicjańska i to co się działo po jej wypadku to jakieś totalne dno.
Jak niedoszła ofiara pijanego kierowcy napiszę, że wytłuszczone to takie brednia, że aż żal.

Alkoholu nasza gwiazdeczka wcale nie miała tak mało. Skoro 4-5 promili to dawka śmiertelna dla człowieka, a on miała 1.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:16   #24
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

No ja się z tobą nie zgadzam że to brednie. Ciekawe ile razy członkom z waszej rodziny czy znajomym po imprezie zdarzyło się wsiąść powyżej 0,2 i o tym nie wiedzieli po prostu. Mi się nigdy nie zdarzyło ale rzadko kto w domu ma alkomat. Niektórzy żyją w błogiej nieświadomości.

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2012-05-29 o 22:17
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:18   #25
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie bronię jej absolutnie ale jak widać pudelki i lansiki szaleją a ludzie łykają to jak małpa kit
Nie rozumiem co masz na myśli? Raczej po prostu są ludzie którzy mają zdeklarowane poglądy na temat pijaństwa i jazdy samochodem.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:20   #26
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Nie nie przepraszam edytowałam posta, chodziło mi o to że pojawia się tyle sprzecznych wersji a ludzie się zbędnie ekscytują. Pudelki lansiki fakty i inni rzucili się na żer i każdy podaje to co chce.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:22   #27
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No ja się z tobą nie zgadzam że to brednie. Ciekawe ile razy członkom z waszej rodziny czy znajomym po imprezie zdarzyło się wsiąść powyżej 0,2 i o tym nie wiedzieli po prostu. Mi się nigdy nie zdarzyło ale rzadko kto w domu ma alkomat. Niektórzy żyją w błogiej nieświadomości.
Twoje poglądy mnie zadziwiają. Wyobraź sobie, że są ludzie którzy prowadzą samochód tylko jak kompletnie nic nie piją, a nie jak piją i im się wydaje że nie przekraczają 0,2.
Wśród mojej rodziny i najbliższych nie do pomyślenia jest fakt żeby wypić choćby łyk alkoholu przed jazdą.

Doczytałam edycję, już rozumiem co miałaś wcześniej na myśli

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2012-05-29 o 22:23
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:23   #28
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No ja się z tobą nie zgadzam że to brednie. Ciekawe ile razy członkom z waszej rodziny czy znajomym po imprezie zdarzyło się wsiąść powyżej 0,2 i o tym nie wiedzieli po prostu. Mi się nigdy nie zdarzyło ale rzadko kto w domu ma alkomat. Niektórzy żyją w błogiej nieświadomości.
Zarówno członkowie mojej rodziny, moi znajomi jak i ja, gdy mamy zasiąść za kółko po imprezie, zwyczajnie na niej nie pijemy. A jak już ktoś chce koniecznie wypić, to z góry ustala się, że wracamy taksówką. Dlatego takie wytłumaczenie, to dla mnie żadne wytłumaczenie.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:28   #29
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No ja się z tobą nie zgadzam że to brednie. Ciekawe ile razy członkom z waszej rodziny czy znajomym po imprezie zdarzyło się wsiąść powyżej 0,2 i o tym nie wiedzieli po prostu. Mi się nigdy nie zdarzyło ale rzadko kto w domu ma alkomat. Niektórzy żyją w błogiej nieświadomości.
Ani jedego ani drugiego nie usprawiedliwiam. Co to w ogóle za tłumaczenie zdarzyło się????? Zdarzyło mi się np. w gówno wdepnąć, a nie wsiadać po zakończonej 8 godzin temu libacji za kółko. Jak szykuje mi się jazda samochodem w perspektywie 24h to nie piję. A jak już wypiłam to to nie jadę.
Dodam więcej, bez skrupułów donoszę na policję na znajomych, którzy np. po jednym piwie czy lampce wina wsiadają za kółko. Oczywiście, moimi znajomymi przestają być z miejsca.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie nie przepraszam edytowałam posta, chodziło mi o to że pojawia się tyle sprzecznych wersji a ludzie się zbędnie ekscytują. Pudelki lansiki fakty i inni rzucili się na żer i każdy podaje to co chce.
Nie ma żadnych sprzecznych wersji, bo sama przyznała, że piła sześć godzin przed jazdą. Gdzie tu sprzeczność

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Zarówno członkowie mojej rodziny, moi znajomi jak i ja, gdy mamy zasiąść za kółko po imprezie, zwyczajnie na niej nie pijemy. A jak już ktoś chce koniecznie wypić, to z góry ustala się, że wracamy taksówką. Dlatego takie wytłumaczenie, to dla mnie żadne wytłumaczenie.
Myślałam, że tylko u mnie to się nie zdarza. Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy szanują życie innch, bo jak taki s☠☠☠☠iel sam rozbije się na drzewie to jakoś mi nie żal.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:28   #30
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

drabineczko, ja też nie rozumiem Twojego toku myślenia i mam nadzieję że nie wpadnę na drodze na nikogo z Twojej rodziny lub Ciebie, bo z tego co zrozumiałam to masz dość lekkie podejście do pijaństwa za kółkiem. 0,2 promila jest w stanie wpłynąć na refleks, a na drodze nawet ułamek sekundy może się liczyć i od tego może zależeć czyjeś życie.
zasada jest prosta - albo pijesz albo jedziesz. nie wiem, co jest w tym tak skomplikowanego, że ludzie wymyślają: a, to tylko łyk/kieliszek/piwo, nic się nie stanie. przecież nie wsiadam nabzdryngolony.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.