Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy 2008! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 09:59   #4141
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja co chwilę daję odśwież i nic nowego się nie pojawia..

karpia mam już poporcjowanego i zamrożonego
kupiłam matiasy, na noc je zamoczę i jutro się za nie wezmę i niech się robią na święta
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:12   #4142
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
a to mnie zadziwiłyscie z tym przewijaniem... ja przewijam tak, jak nauczyły mnie położne w szpitalu ... trzymam własnie za nozki, a dokładniej lekko unosze do gory stópki, a reszte Ignas sam załatwia bo winduje puple w górę, ja w tym czasie pokładam pieluchę pod posladki, później opuszczam nózki i przesuwam pieluszke wyżej... a pozniej jest wesoło bo mój żartownis podkurcza nóżki i nijak nie moge mu tej pieluszki zapiąć ...

a tak wogóle to nie spię od 4:45, oczywiście Ignas też nie spi, bo i po co....

Amaretta, bardzo ładna z Was rodzinka

Iwa, Hania fajniutka.

Jagna, nasze dzieciaki dzisiaj świętuja skończone 3 miesiące

Zdrówko (żywcem niegazowanym, oczywiście)
Dla Amelki
Ubieglas mnie Amelka przesyla slodkie buziaczki Ignasiowi

A wszystkim ciociom dziekujemy slicznie.

a ty Magflieg nie zapluj klawiatury bo znowu bedziesz od nas odcieta

My wrocilismy z przychodni ale Amelka nie zaszczepiona. Rano obudzila sie ze spuchnietymi oczkami i wysypka czerwona na buzce i glowce, wystraszylam sie na maksa. Pokazuje to pielegniarce i ona mowi ze nie bedzie jej dzisiaj szczepic, bo moze to byc ospa lub rozyczka i jak wysypka bedzie sie przemieszczac na inne partie ciala mam wrocic na wizyte do lekarza. A na szczepienie w poniedzialek gdyby jej przeszlo. No i na dana chwile wszystko jej zbladlo nie wiem co by to moglo byc.

A my czekamy na ciotki Ameli, jutro juz beda z nami i zaczniemy swiateczne wypieki
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:17   #4143
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

oo dziwna sprawa z tą wysypką, niestety nie mam pojęcia co to mogło być, ale oby już więcej się nie pojawiło.

ja stwierdziłam, że upiekę tylko 1 placka. jesteśmy w domu tylko w Wigilię a w święta w rozjazdach, więc później jedlibyśmy ciasta nie wiem przez ile a z drugiej strony im mniej tym lepiej no bo jeszcze parę kg do zrzucenia jest
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:33   #4144
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
oo dziwna sprawa z tą wysypką, niestety nie mam pojęcia co to mogło być, ale oby już więcej się nie pojawiło.

ja stwierdziłam, że upiekę tylko 1 placka. jesteśmy w domu tylko w Wigilię a w święta w rozjazdach, więc później jedlibyśmy ciasta nie wiem przez ile a z drugiej strony im mniej tym lepiej no bo jeszcze parę kg do zrzucenia jest
EE swieta sa, a nie zadne diety

Moj TZ lubi ciasta, kuzynka piecze przepysznie, w przeciwnosci do mnie wiec raz w roku moge zaszalec A poza tym leca do mnie pyszne pierogi, uszka pierniczki swiateczne, ahhhhh uczta dla mego podniebienia.

Zastapilam poranne karmienie piersia butelka, i jak zwykle mala na cycu 2, 3 min (myslalam ze moze nie jest glodna) to ona zjadla prawie cale 150ml wiec chyba jej cyc za bardzo nie sluzy, i chyba przekonuje mnie to do calkowitego przejscia na butelke, narazie zrobie to stopniowo, i 3 karmienia dzienne beda z butli, jedno z cyca a nocka narazie na cycu, moze w przyszlym tyg lub za dwa zastopie tez to 4 karmienie dzienne, a pozniej stopniowo nocne, z tym ze moze sie zdazyc tak ze zacznie przesypiac nocki, bo jeszcze pare tyg i zaczne jej na kolacje dawac kaszke
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:33   #4145
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziękujemy za wszystkie komplementy na temat czuprynki Wiki
Dodam tylko, że główkę codziennie myjemy szamponikiem i suszymy suszarką

anuha-pierwsze zdjęcie z TŻ rzeczywiście robione dawno, bo w połowie września. Jakoś tak smutno za oknem, więc postanowiłam wkleić coś na otarcie łez. W wersji pierwotnej na zdjęciu miałam być ja, ale kiedy zobaczyłam jak wyglądałam, to stwierdziłam, że nie będę Was straszyć

My Wigilię i pierwszy dzień świąt spędzamy u teściów, na drugi jedziemy do moich rodziców. No chyba, że pogoda nie dopisze
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:14   #4146
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Piotrek kibluje na balkonie a ja ściera i polera! bo weszłam do kuchni i się do podłogi prawie przykleiłam

patrzcie jaki bajer
http://wszystkonachrzest.pl/smoczek-...078-p-199.html

sterta rzeczy do prasowania mnie woła, dwa prania się dosuszają, jedno się jeszcze robi i następne czeka w kolejce, normalnie dwie suszarki rozstawione, chyba się utopię w tych wszystkich ciuchach

i chciałam wam powiedziec, że chyba jaja powyrywam wszystkich świrniętym małolatom co mi petardy co chwila odpalają pod oknami Piotrka to nie rusza, ale psina zaczyna szczekacz i piszczeć, a to już młodego skutecznie wybudza wieczorami no mówię wam chyba kałacha wyciągnę i powystrzelam te młotki

no ja chciałam tą struclę zrobić chyba poprostu kupię mak i go przemiele te kilka razy a jak mi wyjdzie to z tej mieszanki kupionej najwyżej dla rodziców zrobię na święta taką struclę.

dziewczyny jak pierzecie ciuszki dzieciom? bo ja ciągle w "Dzidziusiu" i wstawiam ekstra płukanie. No i tak się zastanawiam czy już sobie nie odpuścić i przejść na jakiś zwyklejszy proszek i już tak nie płukać

dobra idę poszorować szafki w kuchni, ale jakby co to jestem
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:15   #4147
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Sto lat dla Amelki i Ignasia

A Poli gratulujemy zębolka


A u nas dziś jakaś masakra od rana.. Mój Maciej ma 39,7 stopni, Karola marudzi.. ehh, a ja za pielęgniarkę robię
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 11:19   #4148
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
i chciałam wam powiedziec, że chyba jaja powyrywam wszystkich świrniętym małolatom co mi petardy co chwila odpalają pod oknami Piotrka to nie rusza, ale psina zaczyna szczekacz i piszczeć, a to już młodego skutecznie wybudza wieczorami no mówię wam chyba kałacha wyciągnę i powystrzelam te młotki
Anuha jako Lara Croft w walce z wandalami

a smoczek... nie powiem. gustowny ale Karoli takiego bym nie dała

Ania, może Ci umknęło, ale pisałam wcześniej, że można kupić masę makową bez dodatków

Edytowane przez nabuko
Czas edycji: 2008-12-19 o 11:20
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:55   #4149
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Justyna nie umknęło mi, ale przegoniłam wczoraj wieczorem tż po osiedlowych sklepów i nie znalazł jak będę miała okazję to może do jakiegoś supermarketu zaskoczę a jak nie to trudno, włożę więcej serca w moją struclę może będzie lepiej przez to smakować NAPEWNO!!!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:57   #4150
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja myślę prać w Dzidziusiu jeszcze miesiac a poźniej mieszać dzidziusia ze zwykłym proszkiem i jak nic Hani nie wyjdzie to wtedy stopniowo przechodzić na zwykły proszek.

Justynko współczuję. duzo zdrowia dla meza i dobrego humorku dla karoli.

hania na rece stad brak pl i duzych liter.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:58   #4151
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wlasnie dane mi bylo uslyszec jak moje dziecko sie glosno smieje, rozrywalam i szelescilam koperta i tak przy tym wybuchla smiechem ze az sie poplakalam
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 12:07   #4152
ewe_dz
Raczkowanie
 
Avatar ewe_dz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna podobne objawy miał mój maluszek- moim zdaniem twoja córcia złapała uczulenie, najprawdopodobniej na coś co zjadłaś.te krosteczki też nam bladły w ciągu dnia, szczególnie na świeżym powietrzu, potem znów się pokazywały.my mamy niby skazę białkową-ale nie potwierdzone.w każdym razie żadnego nabiału nie jem. mam nadzieję, że u Was uczulenie przejściowe i szybko zniknie

Ja piorę w Bobasie i już raczej nie włączam dodatkowego płukania, ale prać w tym proszku będę chociaż do czasu aż Robercik skończy pół roku,a potem zobaczymy.

Nabuko, niech Maciej zdrowieje i się szybko kuruje!

Dzinks faktyczie czupryna niezła

Ach, strucla z makiem... Ja ciast, ciasteczek, batoników nie jem, bo tam mleko albo jaja a ja jestem na diecie bezbiałkowej...
A na święta jedziemy do moich rodziców.pewnie będzie dużo smakołyków a ja ich nie zjem bo tu albo majonez z jajek i jajka w sałatce jarzynowej, albo śmietana w śledziach, albo jajka w cieście...
ale po nowym roku jak już z buźki uczelenie całkiem zejdzie robię testy- najpierw zjem pół jogurtu i zobaczę co będzie.a jak będzie dobrze to będę się obżerać serami, jogurtami, twarogiem, ciastami i czym dusza zapragnie

Edytowane przez ewe_dz
Czas edycji: 2008-12-19 o 12:15
ewe_dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:08   #4153
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
chciałam wam pokazać jak mój Piotruś urósł przez dwa miesiące tylko zdjęcia mi jakieś kiepskie się zrobiły jakościowo.
Niesamowita roznica ja nie mam takich do porownania Amelki, bede miala pozniej odkad mamy hustawke.

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
No i musze sie pochwalic bo zaczyna lapac zabawki, jeszcze nie umie ich utrzymac dlugo, ale jak sie jej pokaze to az sapie z zadowolenia, wyciaga raczki, dotyka i probuje chwycic.
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Jestem Wczoraj zmarła babcia mojego męża i w sobotę mamy pogrzeb. To jedyna babcia jaką "miałam", bo te moje wcześnie zmarły jak jeszcze byłam dzieckiem .
Gosia wyrazy wspolczucia

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
Czy tyko ja kapie swoje dziecko później o 20.30
Ja kapie miedzy 20 a 21, i spimy przewaznie do 8-9 a czasem i do 10

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Helenko, pięknego piesa macie bardzo lubię labradorki Podoba mi się ta wasza bujaczka. jaka to firma?
Dziekuje to golden retriever. Hustawka z fisher price - Jaroszania ma taka sama tylko w innych kolorach
http://www.allegro.pl/item501219916_..._lezaczek.html


Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam niezbyt mądre pytanie.. jak zmieniacie maluchom pieluchy? podnosicie pupę, czy przekładacie na boczki?
Podnoszę pupe wkladajac reke pod plecki.

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Jagna, nasze dzieciaki dzisiaj świętuja skończone 3 miesiące
Ignas i Amelka - wszystkiego NAJ

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Wychodzi jej dolna jedynka i jest tak cholernie marudna przez to że szok. Czy może Wasze maluchy mają tak samo? Co używacie na złagodzenie bólu? Ja na razie smaruję dentinoxem (ale to chyba nie bardzo pomaga) i daję Viburcol... Może znacie jakieś inne sposoby???
Niestety nie mam jeszcze zadnej wiedzy w tym temacie...ale gratuluje pierwszego zabka oby szybko i mozliwie bezbolesnie sie wyrznal.

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
karpia mam już poporcjowanego i zamrożonego
kupiłam matiasy, na noc je zamoczę i jutro się za nie wezmę i niech się robią na święta
Iwonka ale pracowita z ciebie dziewczyna przy małej Hani i taka obrobiona

ja karpia musze zrobic koniecznie, bo jak juz wczesniej pisalam u tz zupelnie inne dania niz u mnie na Wigilii i karpia u nich nikt nie lubi a ja bardzo i jak sobie nie zrobie to w Wigilie nie zjem, a tego sobie nie wyobrazam...

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
My wrocilismy z przychodni ale Amelka nie zaszczepiona. Rano obudzila sie ze spuchnietymi oczkami i wysypka czerwona na buzce i glowce, wystraszylam sie na maksa. Pokazuje to pielegniarce i ona mowi ze nie bedzie jej dzisiaj szczepic, bo moze to byc ospa lub rozyczka i jak wysypka bedzie sie przemieszczac na inne partie ciala mam wrocic na wizyte do lekarza. A na szczepienie w poniedzialek gdyby jej przeszlo. No i na dana chwile wszystko jej zbladlo nie wiem co by to moglo byc.
Oby juz nie wrociło! A kysz!

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jak pierzecie ciuszki dzieciom? bo ja ciągle w "Dzidziusiu" i wstawiam ekstra płukanie. No i tak się zastanawiam czy już sobie nie odpuścić i przejść na jakiś zwyklejszy proszek i już tak nie płukać
Ja cały czas w jelpie i piore normalnie, bez dodatkowego plukania.

Wrzucam fote mojego aniołka u Tz na rekach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ami z tatusiem.jpg (70,9 KB, 25 załadowań)
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:12   #4154
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Wlasnie dane mi bylo uslyszec jak moje dziecko sie glosno smieje, rozrywalam i szelescilam koperta i tak przy tym wybuchla smiechem ze az sie poplakalam
A PROPOS smiania sie z darcia papieru:
http://www.wgrane.pl/film/10f54266cc...4167f13376ba78
Polecam !!!
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:13   #4155
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

pewnie z okazji 3 miesiąca Amelce tak wesoło.
Oj to może i ja się za tydzien doczekam głośnego smiechu z okazji 3 miesiąca
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:14   #4156
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

heh Helenko dzisiaj zrobiłam podobne zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC199943.jpg (48,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC199945.jpg (43,3 KB, 19 załadowań)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:16   #4157
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna, ale super ja też nie mogę się doczekać
Helenko, dzięki za info dot bujaczki
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:20   #4158
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
heh Helenko dzisiaj zrobiłam podobne zdjęcie
ale Hanulka malutka, tak jak u kogos na reku to dopiero widac a TZ jaki oczy ma niebieskie! Ciekawe jakie Hania bedzie miala?
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:27   #4159
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna gratuluję! A Dorotka specjalnie gąsieniczkę kupiła, żeby rozśmieszyć Nati, a wystarczyło koperte porwać

Helena
normalnie się popłakałam, super dzieciak

Dziewczyny córy macie boskie!!!

wzięło mnie na sprzatanie, więc wracam póki mam zapał, szafki szoruję w kuchni, bo ostatnio myte chyba przed porodem
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 12:38   #4160
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Hania już teraz ma oczy po mnie -brązowe, więc podejrzewam,że już jej takie zostaną.

dziewczyny ja chyba powinnam częściej na postępy córki narzekać. dzisiaj jest niesamowita wszystko ją interesuje i śmieje się non stop - tzn uśmiecha bo na głośny śmiech to musimy zaczekać jeszcze.
druga sprawa to to, że z brzuszkiem są mniejsze problemy i albo pomogła woda koperkowa albo stopniowe przechodzenie na Nutramigen. tylko jeżeli to zasług mleka to jest to kolejny dowód na to, że Hania ma jednak skazę.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2008-12-19 o 12:47
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:51   #4161
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziękujemy za życzenia ....
... I za buziaka od amelki ....



Hepe, filmik fantastyczny, az sie sama zaczełam smiac ...

Ignas wczoraj dostał gąsieniczkę od taty
(anuha, filmik z hihoczącym Piotrkiem powinien byc reklamą tej gąsieniczki, bo to własnie dzięki temu Ignas ma teraz swoja osobista gąsieniczkę)
Narazie oglada ją z zaciekawieniem, ale troche sie boi jej dzwięków... chyba mam wrażliwca, bo na kazdy głosniejszy dźwiek aż podskakuje... nawet pies pozbył sie kolczatki, bo jak sie otrzepywał to kolczatka dzwoniła niemiłosiernie i straszyła Ignaśka... co dziwne szum samochodów za oknem wodóle mu nie przeszkadza...

Gratulujemy Amelce głosnego usmiechu...
Niecierpliwie czekamy na nasz głośny smiech, na razie sa tylko głosnie okrzyki.


Dziewczyny, Wasze córy - Miodzik!
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:23   #4162
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość

Ignas wczoraj dostał gąsieniczkę od taty
(anuha, filmik z hihoczącym Piotrkiem powinien byc reklamą tej gąsieniczki, bo to własnie dzięki temu Ignas ma teraz swoja osobista gąsieniczkę)
Ja też po obejrzeniu tego filmiku zakupiłam gąsieniczkę i Wiktoria przez pierwsze dni się z nią nie rozstawała, chciała się nawet z nią kąpać.

Iwa-ale Twoja Hania drobniutka. Wygląda ślicznie u Taty na rękach

anuha-ja rzeczy Wiki piorę w pralce w proszku jelp color i płynie do płukania jelp, płukanie pojedyncze. Zmian w najbliższym czasie nie przewiduję.

Sto lat dla 3 miesięcznych solenizantów!!
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:29   #4163
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

kurcze piszecie, że Hania drobniutka i w sumie wiem, że tak jest, ale jak porównam do wagi i rozmiaru początkowego to dla mnie to ona duża i trochę ciężka się już robi
teraz chodzimy w ciuszkach rozm.56-62 (56 niektóre za małe a 62 za duże jeszcze).
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:52   #4164
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

E tam, "Hania drobniutka" , tata barczysty, wiec Hania wygląda na kruszynke
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:01   #4165
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

firma od gąsieniczki chyba powinna mi jakiś gratis wysłać

Piotrek jakieś dziwne dźwieki wydaje i ja nie wiem czy to jakies jego nowe pogaduchy czy to gardło go pobolewa i ma chrypkę. Ale brzmi to dziwnie. A on ciagle nawija i są to raczej rozmowy na jakiś poważny temat, bo minę ma surową. Chyba robi mi wyrzuty, że na wizażu siedzę

a boję się, że mu coś na gardło siadło, bo jak go wyciągnełam z balkonowego spaceru to się okazało, że się przesikał, i teraz nie wiem ile on tak leżał mokry, a był w sumie 3godz.

z tym praniem to chyba narazie zrezygnuje z dodatkowego płukania i zobaczę jak młody zareaguje, a zapach Dzidziusia w sumie mi się podoba, bo jest taki delikatny.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:32   #4166
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja PIER NI CZE cos ten dzien dzisiaj niezaciekawy... wyjechałam do lekarza z godinnym wyprzedzeniem (normalnie jedzie sie pol godziny), po 45 min byłam ciagle blizej domu niz lekarza - odwołałam wiec fryzjera, po kolejnych 30 min niewiele sie przemiesciłam, zadzwoniłam wiec przelozyc lekarza, bo bym chyba na 18 wrocila do domu, i zawrocilam do domu - niestety fryzjer na MOJA godzine juz zajety i na christmas party uczesac musze sie sama shit!

A z tesciowa jaka gadka:
T: to na ktora tam jedziecie na ta impreze
Ja: 20.30 mamy taryfe
T: to co, do was przyjsc do Amelki czy ja do mnie przyniesiecie?
Ja: mamo - jak Ci wygogniej
T: mi to obojetne, to jak CI wygodniej
Ja: mi to naprawde obojetne gdzie bedziecie siedziec
T: ale mi tez to obojetne, jak CI wygodniej
Ja: dobrze, to przyjdz do nas
T: to moze lepiej przyniescie ja do mnie

i taka gadka....
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:34   #4167
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aniu może to tylko jakieś nowe odgłosy. oby nic poważnego.

Helenko no kurcze już tak czasami jest, że jak się pierniczy to nie jedna rzecz a kilka
udane spotkanie napewno zrekompensuje nerwy baw się dobrze i postaraj się odstresować a rozmowa z teściową powala na łopatki

przytoczę swoją pogaduszkę. było to zaraz na początku jak przyjechała pomóc mi wykąpać Hanię i rzecz dotyczyła pępuszka (pamiętam bo nawet na kamerze jest zarejestrowane )

teciowa nakłada pampersa i za luźno go przypięła na to ja:
-mamo weź go zawiń bo tak to pod szyję prawie sięga
T: no, ale nie chcę pępka przykrywać żeby się nie naderwał
-ale mamo tk robili w szpitalu i ja też tak robię
T:no to ja gazik przyłożę
-jak chcesz, ale ja i tak przy następnym przewijaniu go wyciągnę

teściowa już zapina pieluchę, myślałam, że se dała spokój a ona nagle:
-nie wiesz co ja jednak dam ten gazik

no masakra!! musiała postawić na swoim, ale Hania zrobiła kupę w ciągu 15 minut i na jej oczach gazik poszedł do kosza
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:39   #4168
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ahhh teściowe a ja wczoraj dopiero się dowiedziałam, że na nasze teściowe to powinno się mówić "świekra", bo teściowa to jedynie nasza matka dla tż. Tylko jezyk się zmienia, upraszcza i teraz wszystkie to teściowe. A swoją drogą "świekra" jak dla mnie brzmi tak jakoś groźnie
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:43   #4169
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

wybaczcie,że odzywam sie tak późno,ale jakoś nie mam nastroju-Natalka ma wciąż lekką anemię,do tego kreatynina jest za niska (co może świadczyć o problemach z nerkami,albo o wciąż utrzymującym się zapaleniu układu moczowego),ach... teraz czekam do poniedziałku-zrobimy wtedy ponownie badanie moczu i posiew i umawiamy się do nefrologa.-trzymajcie kciuki.

najpierw podziękuję Hepe za umieszczenie tego filmiku-boski!!!! uśmiałam się jak nie wiem co!ten dzieciak jest fantastyczny

Iwa,Hepe-wspaniałe sa wasze skarby-takie zdjęcia,w ramionach tatuśków rozczulają najbardziej!

ja ciuszki piorę w Dzidziusiu-bez podwójnego płukania,z tym że piorę też nasze ciuchy, bo Natalka ma z nimi przecież kontakt, zwłaszcza teraz jak wszystko ślini i liże a propos- coś mi się wydaje, ze my też niedługo ząbka się doczekamy-strasznie wciska sobie piąstki(i nie tylko) do buzi i cos jakby je gryzła, poza tym długo nie może ssać, bo widać, ze coś jej tam nie pasi-czyżby był to zwiastun ząbka???

Hepe-u nas też dziś korki nieprzeciętne-nie kumam skąd?o godzinie 12.00 było najgorzej,dobrze, że ja prezenty wcześniej kupiłam, bo teraz w tych tłumach i kolejkach to chyba straciłabym cierpliwość.

Dzinks,Wiktorynka,Anuhaaa aa- moja Natala podobnie jak Ignaś chyba do wrażliwców należy, bo narazie dźwięk wibratora w tej gąsieniczce ją przeraża-momentalnie sztywnieje i przygląda się jej- choć można to zaliczyć do pozytywnych reakcji zobaczymy za jakiś czas-jak się z nią oswoi.

no i oczywiście STO LAT dla Ignasia i Amelki!!!!! ucałujcie swoje pociechy od ciotki Dorotki i kuzynki Natalki

a gdzie podziała się nasza Jaroszania??? czyżby tak intensywnie oddała się pracy magisterskiej,że zapomniała o nas???

teściowa??? moja zaczyna mnie drażnić... wkurza mnie, że tak bardzo chce bawić się z małą, że gdy Natalka śpi to potrafi do niej podejść i głaskać, po czym zaczyna do niej mówić chyba celowo próbuje ją obudzić, a mi ciśnienie skacze gdy to widzę!

dziewczyny!właśnie skonsultowaliśmy wyniki małej z innym lekarzem (pediatrą), który dodał nam skrzydeł-ponoć takie lekko zaniżone wyniki u tak małego dziecka nie świadczy o stanie zapalnym i jest zupełnie naturalny, gdyby któraś z was zrobiła swojemu szkrabowi morfologię, też miałby wyniki w dolnych granicach normy-uff
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...

Edytowane przez Dorotka@
Czas edycji: 2008-12-19 o 16:19
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 16:13   #4170
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dorotka, moja też non stop gada do śpiącej Karoliny. więc gdy słyszę na schodach kroki, a Karola śpi, zaraz ją wynoszę do drugiego pokoju i drzwi zamykam

ehh, chyba mało która ma fajną teściową. o ile pamiętam tylko izzi była zadowolona

Ania, czy ty nie jesteś przypadkiem na pedagogice albo fil. polskiej? bo świekry i inne takie na dialektologii były

Helenko, no jak pech, to pech... współczuję warszawskich korków. pewnie impreza wszystko zrekompensuje. a plus jest taki, że 50 zł za fryzjera masz już w kieszeni

Dziewczyny, nie pochwaliłam wcześniej waszych córeczek - śliczne z nich aniołeczki
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.