Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 19:01   #331
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

czyli jednak 60-tka z opcją połowy wsadu?
Miejsca zbytnio nie mam, w kuchni stoi tez pralka 60-tka. Z kolei wiecznie tu mieszkać nie będziemy, chcemy kupic coś własnego w blokach (gdzie może być większa albo mniejsza kuchnia).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:15   #332
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

ja ze względu na brak miejsca mam 45 i rzeczywiście nie jest to wielkość w której zrobisz całe zmywanie. MIeszczą mi się za jednym zamachem wszystkie talerze i kubki, małe drobiazgi plus max 2 albo tylko jeden garnek. ZOstaje mi w ten sposób1 lub 2 garnkina następne zmywanie.Z drugiej strony do 45 nie potrzeba zbierać rzeczy całego tygodnia - mnie otwierając taką na wpół wypełnioną zmywarkę zbiera się na wymioty (zwłaszcza że jestem w ciąży).
Gdynym miała miejsce wybrałabym 60 żeby wrzucać też garnki ale 45 nie jest zła ani wcale taka mała. \do bloku dla 2 osobowej rodziny wystarczy.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:24   #333
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
ja ze względu na brak miejsca mam 45 i rzeczywiście nie jest to wielkość w której zrobisz całe zmywanie. MIeszczą mi się za jednym zamachem wszystkie talerze i kubki, małe drobiazgi plus max 2 albo tylko jeden garnek. ZOstaje mi w ten sposób1 lub 2 garnkina następne zmywanie.Z drugiej strony do 45 nie potrzeba zbierać rzeczy całego tygodnia - mnie otwierając taką na wpół wypełnioną zmywarkę zbiera się na wymioty (zwłaszcza że jestem w ciąży).
Gdynym miała miejsce wybrałabym 60 żeby wrzucać też garnki ale 45 nie jest zła ani wcale taka mała. \do bloku dla 2 osobowej rodziny wystarczy.
no tak, teraz jest nas dwoje ale (mam nadzieję) że nie zawsze tak będzie. Czy nie lepiej wybrać 60-tkę z opcją połowa wsadu? U nas z czekaniem nie ma sprawy bo teraz to czekamy jakieś 3 tygodnie zanim mąż dojrzeje do zmywania, więc jestem do tego przyzwyczajona. Myślę że co tydzień taka 60-tka będzia załadowana cała.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:31   #334
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no tak, teraz jest nas dwoje ale (mam nadzieję) że nie zawsze tak będzie. Czy nie lepiej wybrać 60-tkę z opcją połowa wsadu? U nas z czekaniem nie ma sprawy bo teraz to czekamy jakieś 3 tygodnie zanim mąż dojrzeje do zmywania, więc jestem do tego przyzwyczajona. Myślę że co tydzień taka 60-tka będzia załadowana cała.
wybierz 60 - będzie perspektywicznie, choć co do opcji połowy wsadu pani w sklepie poinformowała mnie że takie zmywanie zżera 3/4 energii i wody a nie połowę - jak by wskazywała logika. Ale ekspertem nie jestem .Gdybym miała miejsce wybrałabym 60 tym bardziej że dzidzia w drodze , u Ciebie pewnie niedługo też - czego CI życzę (fakty kojarzę z innych wątków)
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:34   #335
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
wybierz 60 - będzie perspektywicznie, choć co do opcji połowy wsadu pani w sklepie poinformowała mnie że takie zmywanie zżera 3/4 energii i wody a nie połowę - jak by wskazywała logika. Ale ekspertem nie jestem .Gdybym miała miejsce wybrałabym 60 tym bardziej że dzidzia w drodze , u Ciebie pewnie niedługo też - czego CI życzę (fakty kojarzę z innych wątków)
dziękuję
Dużo pomyślności i lekkiego porodu
Czyli nie upierać się tak bardzo przy tej opcji połowa wsadu?
Oglądam te zmywarki i dostaję oczopląsu. Nie wiem jaką kupic, czy trzymać się Boscha czy moze patrzeć też na Whirpoola
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:46   #336
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli jednak 60-tka z opcją połowy wsadu?
tak, wszyscy tak mowia - i ci z malymi i ci z duzymi zmywarkami
jesli rodzina jest duza to wiadomo, wiecej naczyn, jesli jest mniejsza no warto wziac wieksza chociazby ze wzgledu na jakiekolwiek obiady rodzinne etc (wtedy jest masa szkla i talerzy a ich mycie doprowadza mnie do szalu :P ) czy ze wzgledow przyszlosciowych

Poza tym warto tez wziac pod uwage czy i jak czesto gotujesz. Ile naczyn brudzi sie u Was dziennie. U nas pod koniec dnia caly zlew zawalony bo gotuje prawie codziennie wiec nawet sie nie zastanawiam

nam ten znajomy polecil dwa modele electroluxa

ESL 66020
ESI 66050

boscha nie znam, ale moze zerknij na fukncje tych powyzej i poszukaj w ofercie boscha?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 20:14   #337
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję
Dużo pomyślności i lekkiego porodu
Czyli nie upierać się tak bardzo przy tej opcji połowa wsadu?
Oglądam te zmywarki i dostaję oczopląsu. Nie wiem jaką kupic, czy trzymać się Boscha czy moze patrzeć też na Whirpoola
dzięki

Ja mam boscha i od roku odpukać działa bez zarzutu. Wybrałam tę firmę gdyż była polecana jako bardzo solidna. Z kolei pralkę mam Wirlpoola i 3 lata jest ok.
Weź tę połowę wsadu jeśli jest - wypraktykujesz czy będzie Ci odpowiadać.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 20:27   #338
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
dzięki

Ja mam boscha i od roku odpukać działa bez zarzutu. Wybrałam tę firmę gdyż była polecana jako bardzo solidna. Z kolei pralkę mam Wirlpoola i 3 lata jest ok.
Weź tę połowę wsadu jeśli jest - wypraktykujesz czy będzie Ci odpowiadać.
też mam pralkę Whirpoola siostra ma zmywarkę Boscha i jest bardzo zadowolona ale akurat leży w szpitalu i nieprędko mi doradzi.
Grzebię w necie ale jakoś nie widzę Boscha z połową wsadu.

Gioseppe szukam zmywarki wolnostojącej i chyba ciut tańszej niż te które wkleiłaś
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-12-29 o 08:55
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 00:03   #339
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Gioseppe szukam pralki wolnostojącej i chyba ciut tańszej niż te które wkleiłaś
chyba zmywarki
no ta druga jest piekielnie droga
a w wolnostojacych nie pomoge
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 00:42   #340
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja mam 45 (ze względu na brak miejsca), ale jestem zaskoczona jak szybko nam się zapełnia (3-osobowa rodzina, ale to trzecie jeszcze nie używa naszych naczyń , więc praktycznie dwie osoby brudzą). Zmywarka chodzi co 2 dni, czasami zapełni się nawet w jeden dzień. Gdybym nie była ograniczona miejscem wzięłabym 60. No i wiadomo, jak chce się kilka garnków włożyć, zabiera się miejsce innym naczyniom.
Jeśli chodzi o marki braliśmy pod uwagę tylko boscha i siemensa, kupiliśmy siemensa (pod zabudowę).
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 07:18   #341
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja na 2 osoby mam zmywarkę Boscha 45cm i tak jak inne dziewczyny kupiłabym 60 gdybym miała na nią miejsce. W zmywarce myje patelnie i gary tak więc przy codziennym gotowaniu obiadu codziennie załączam zmywarkę. Jedyne co mi się kiedyś udało to kupić komplet małych garnków dzięki temu prawie zawsze udaje mi się wszystko upchać do zmywarki.

Mam pytanie do właścicielek szklanych płyt gazowych. Chcę kupić nową płytę bo ze starą mam problemy. Chodzi o to że jak coś mi wykipi to woda się wlewa do otworów przy pokrętłach od zapalania gazu, co w następstwie zalewa zapalarki które cały czas iskrzą więc muszę cała płytę wyłączyć na kilka dni z prądu aż przeschnie.
Ponieważ szklane płyty najbardziej mi się podobają tak więc mam pytanie czy któraś ma taki rodzaj płyty i czy nie ma z nią problemów, od razu napiszę ze u mnie odpada płyta elektryczna odpada, nie mam prądu trójfazowego i nie będę ciągnęła przez kilka pięter.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2008-12-29 o 09:02
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 08:57   #342
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Gioseppe ups, zmywarka a nie pralka oczywiście (w tym miesiącu kupowałam pralkę i tak jakoś mi się wbiło w głowę).
Czyli patrzę na 60-tki (myślę że gdzieś się ją upchnie).
No nic, dziękuję Wam za sugestie po pracy poszukam w necie wolnostojących marki Bosch
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 09:47   #343
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Jestem świeżo po zakupie wszelkiego sprzędtu AGD więc sie wypowiem. Wg znajomego pracującego w sklepie AGD - zmywarki jedynie Bosch. Whirpool- awaryjne, Elektrolux to obecnie włoszczyzna i ma drogi serwis. Lepiej myśleć perspektywicznie i wybrać 60 niekoniecznie z opcją pół wsadu. Można wszak dokupić więcej tanich talerzy i kubków i poczekać aż się zapełni - tak zrobili nasi nie jedni znajomi mający zmywarki. Co do wolnostojącej to nie doradzę bo kupowałam do zabudowy. Patrz też na zużycie wody - niektóre chleją 17L...

Ja kozystałam ze sklepów agdmedia, alfamarket i neo24. Z czego neo24 baaaardzo długi okres realizacji!


http://www.agdmedia.pl/dzial/agd/kategoria/?id=37 tu możesz sobie wybrać i porównać jakie mają funkcje
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:54   #344
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Jestem świeżo po zakupie wszelkiego sprzędtu AGD więc sie wypowiem. Wg znajomego pracującego w sklepie AGD - zmywarki jedynie Bosch. Whirpool- awaryjne, Elektrolux to obecnie włoszczyzna i ma drogi serwis. Lepiej myśleć perspektywicznie i wybrać 60 niekoniecznie z opcją pół wsadu. Można wszak dokupić więcej tanich talerzy i kubków i poczekać aż się zapełni - tak zrobili nasi nie jedni znajomi mający zmywarki. Co do wolnostojącej to nie doradzę bo kupowałam do zabudowy. Patrz też na zużycie wody - niektóre chleją 17L...

Ja kozystałam ze sklepów agdmedia, alfamarket i neo24. Z czego neo24 baaaardzo długi okres realizacji!


http://www.agdmedia.pl/dzial/agd/kategoria/?id=37 tu możesz sobie wybrać i porównać jakie mają funkcje
dziękuję za link dobrze ze można porównać kilka modeli. Widzę że te tańsze czerpią więcej wody, planowałam zakup tak do 1200-1300zł ale widzę że nie da rady.
Wpadły mi w oko te modele
http://www.agdmedia.pl/dzial/agd/kat...d=37&prod=3359
cena 1 229,76 zł
zużywa 14 l, nie ma opcji 1/2 wsadu, klasa energetyczna, efektywności zmywania i suszenia-A

http://www.agdmedia.pl/dzial/agd/kat...d=37&prod=3350
cena 1 324,92 zł
zużywa 14 l, nie ma opcji 1/2 wsadu, klasa energetyczna, efektywności zmywania i suszenia-A

http://www.agdmedia.pl/dzial/agd/kat...=37&prod=36082
cena 1 404,06 zł (w innych sklepach taniej
zużywa 14 l, nie ma opcji 1/2 wsadu, klasa energetyczna, efektywności zmywania i suszenia-A

http://www.neo24.pl/zmywarka-bosch-sgs-55e98eu.html ta podoba mi się najbardziej. Jest pół wsadu, zużywa 13 l,
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:19   #345
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Spójrz jeszcze porównując ceny na koszty transportu - wrzuć sobie np. w ceneo.pl dla porównania i poprzeglądaj różne firmy jak wypadają z przesyłką. czasem te co mają wyższą cenę wypadają taniej bo w rzeczywistości mają tańszą przesyłkę niż inne sklepy. Poza tym warto poczytac opinie uzytkowaników

http://www.ceneo.pl/;0151523222-10.htm#productOpinions

http://www.ceneo.pl/;015759092-10.htm#productOpinions
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:26   #346
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Spójrz jeszcze porównując ceny na koszty transportu - wrzuć sobie np. w ceneo.pl dla porównania i poprzeglądaj różne firmy jak wypadają z przesyłką. czasem te co mają wyższą cenę wypadają taniej bo w rzeczywistości mają tańszą przesyłkę niż inne sklepy. Poza tym warto poczytac opinie uzytkowaników

http://www.ceneo.pl/;0151523222-10.htm#productOpinions

http://www.ceneo.pl/;015759092-10.htm#productOpinions
czyli ta co wpadła mi w oko ma takie wady jak-cienka blacha drzwiczek, dośc głosna praca, wykonanie...sama już nie wiem. Praktycznie zdecydowałam się na nią a tu klops

A moze ta? http://www.ceneo.pl/;015872482-10.htm choc z kolei tylko jedna opinia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-12-29 o 19:29
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:10   #347
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

http://www.neo24.pl/index.php?target...oduct_id=47518 ta też jest fajna. Fakt, ze faktycznie w wolnostojących trudno o kolor srebrny/inox. Ta ma składany kosz więc więskze gary się zmieszczą, górny ma regulowaną wysokość co tez jest świetną sprawą. Nie zużywa dużo wody i energii. Jak będziesz zamwiać spójrz tylko czy dana rzecz jest dostępna w tej chwili bo widziałam że w 2 sklepcha od góry jak wrzuciałm w ceneo był napis "chwilowo brak", oraz na to jaki jest termin realizacji - bo jeśli zalezy ci na czasie to opcja "do 21 dni" nie będzie ci na rękę.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:17   #348
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
http://www.neo24.pl/index.php?target...oduct_id=47518 ta też jest fajna. Fakt, ze faktycznie w wolnostojących trudno o kolor srebrny/inox. Ta ma składany kosz więc więskze gary się zmieszczą, górny ma regulowaną wysokość co tez jest świetną sprawą. Nie zużywa dużo wody i energii. Jak będziesz zamwiać spójrz tylko czy dana rzecz jest dostępna w tej chwili bo widziałam że w 2 sklepcha od góry jak wrzuciałm w ceneo był napis "chwilowo brak", oraz na to jaki jest termin realizacji - bo jeśli zalezy ci na czasie to opcja "do 21 dni" nie będzie ci na rękę.
też mi wpadła w oko choć ma tylko jedną opinię http://www.ceneo.pl/;015872482-10.htm i brak opcji pół wsadu... W jednym sklepie w parametrach ma zużycie 10 l, w innym 14 l
Ale fajna jest, jutro idę obejrzeć na żywca kilka modeli.
Dziękuję bardzo za pomoc Aralko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-12-29 o 20:21
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:44   #349
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no tak, teraz jest nas dwoje ale (mam nadzieję) że nie zawsze tak będzie. Czy nie lepiej wybrać 60-tkę z opcją połowa wsadu? U nas z czekaniem nie ma sprawy bo teraz to czekamy jakieś 3 tygodnie zanim mąż dojrzeje do zmywania, więc jestem do tego przyzwyczajona. Myślę że co tydzień taka 60-tka będzia załadowana cała.

Aga, radzę Ci kupić 60tkę, bo w 45tce naprawdę niewiele zmieścisz i w konsekwencji gary i większe patelnie tak czy inaczej będziesz musiała myć ręcznie, co jest pozbawione sensu, gdy masz zmywarkę. Moi teściowie mają 45tkę i mieści się w niej dosłownie kilka talerzy z obiadu, sztućców i szklanek. Ja mam tę od roku, jestem z niej bardzo zadowolona:
http://www.ceneo.pl/1173483

Dodam tylko, że jest nas dwoje+4-miesięczna córeczka, która jeszcze nie brudzi naczyń, a zmywanie załączamy codziennie lub co drugi dzień.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 19:25   #350
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Aga, radzę Ci kupić 60tkę, bo w 45tce naprawdę niewiele zmieścisz i w konsekwencji gary i większe patelnie tak czy inaczej będziesz musiała myć ręcznie, co jest pozbawione sensu, gdy masz zmywarkę. Moi teściowie mają 45tkę i mieści się w niej dosłownie kilka talerzy z obiadu, sztućców i szklanek. Ja mam tę od roku, jestem z niej bardzo zadowolona:
http://www.ceneo.pl/1173483

Dodam tylko, że jest nas dwoje+4-miesięczna córeczka, która jeszcze nie brudzi naczyń, a zmywanie załączamy codziennie lub co drugi dzień.
o, ta też fajna a ma opcję połowa załadunku?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:28   #351
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Aga ja mam 45tkę Bosha i rzeczywiście nie polecam. Jest ona w mieszkaniu, gdzie głównie mieszkam sama i to max 3-4 dni w tygodniu, teoretycznie więc pasuje, ale przy większej nieco liczbie naczyń ciężko zapakować np 2 garnki, patelnię, nie wspominając o talerzach.
Zdecydowanie polecam 60tkę.
Aha a kupowałam w sklepie internetowym hopla.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 15:10   #352
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o, ta też fajna a ma opcję połowa załadunku?
Tak, ma.
Kupowałam ją w neo24, ale teraz chyba nie mają tego modelu.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:38   #353
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o, ta też fajna a ma opcję połowa załadunku?
Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Tak, ma.
Kupowałam ją w neo24, ale teraz chyba nie mają tego modelu.
myślałam i wymyśliłam te modele (patrzyłam tylko na kolor inox)

BOSCH SGS 56M08EU http://www.agdexpert.pl/zmywarki-wol...h-sgs-56m08-eu
BOSCH SGS 55E98EU http://www.neo24.pl/index.php?target...oduct_id=53329
BOSCH SMS 53M08EU (nie wiem czy ma opcję pół wsadu) http://www.agdexpert.pl/zmywarki-wol...h-sms-53m08-eu
BOSCH SMS 50E08EU http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_...63662,118.html
BOSCH SGO 45N08EU (nie wiem czy ma opcję pół wsadu) http://www.agdexpert.pl/zmywarki-wol...8-eu?v=8836643
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:23   #354
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
myślałam i wymyśliłam te modele (patrzyłam tylko na kolor inox)

BOSCH SGS 56M08EU http://www.agdexpert.pl/zmywarki-wol...h-sgs-56m08-eu
BOSCH SGS 55E98EU http://www.neo24.pl/index.php?target...oduct_id=53329
BOSCH SMS 53M08EU (nie wiem czy ma opcję pół wsadu) http://www.agdexpert.pl/zmywarki-wol...h-sms-53m08-eu
BOSCH SMS 50E08EU http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_...63662,118.html
BOSCH SGO 45N08EU (nie wiem czy ma opcję pół wsadu) http://www.agdexpert.pl/zmywarki-wol...8-eu?v=8836643

Wiesz, dzisiaj tak się z mężem zastanawialiśmy, gdzie ta nasza zmywarka tak naprawdę ma tę opcję pół wsadu. Chodzi o to, że w instrukcji niby jest napisane, że zmywarka ją posiada, ale oddzielnego przycisku nie ma W sumie, to nigdy nie była nam ona potrzebna. Jeśli byś się zdecydowała na zakup takiego modelu, jak my mamy, to może po prostu dopytaj sprzedawcę konkretnie o tę opcję.

Ok. Pogrzebałam trochę w opisach i stwierdzam, że ten model nie ma jednak tej opcji. Przepraszam za wprowadzenie Cię w błąd.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Dzinks_Dz
Czas edycji: 2009-01-04 o 12:31
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:11   #355
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Witam

Planuję w tym roku ekstremalną metamorfozę swojej kuchni,wszystko przede mną, niewiedzę mam ogromną
Nawiązując do tego co napisane było wyżej, wiem już,że zmywarka na pewno 60-tka, bo 45-tkę odradzają mi wszyscy wokół.
Proszę Was jednak o wsparcie w zakresie podania propozycji najlepszych wg Was modeli/ firm:
Muszę kupić:
- zmywarkę
- okap
- płytę kuchenną
- piekarnik (osobno)
- lodówkę (pod zabudowę)

Będę wdzieczna za pomoc.
Przejrzałam cały wątek,ale wiele się mogło zmienić
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....




Edytowane przez Ata77
Czas edycji: 2009-01-04 o 17:26
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 11:47   #356
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Zamierzam kupic ta zmywarkę :
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productI D=605801
Czy któraś z Was ją ma?Bardzo proszę o doradzenie czy warto ją kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bosh 45.jpg (19,6 KB, 2 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 14:24   #357
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

A co myslicie o tym sklepie NEO24 http://www.neo24.pl/zmywarka-bosch-srs-55m38eu.html
Znalazłam tam tą moja zmywrkę o niemal 200 zł taniej niż w sklepie w którym miałam zamiar kupić i teraz nie wiem czy aby się nie skusić
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:27   #358
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Wiesz, dzisiaj tak się z mężem zastanawialiśmy, gdzie ta nasza zmywarka tak naprawdę ma tę opcję pół wsadu. Chodzi o to, że w instrukcji niby jest napisane, że zmywarka ją posiada, ale oddzielnego przycisku nie ma W sumie, to nigdy nie była nam ona potrzebna. Jeśli byś się zdecydowała na zakup takiego modelu, jak my mamy, to może po prostu dopytaj sprzedawcę konkretnie o tę opcję.

Ok. Pogrzebałam trochę w opisach i stwierdzam, że ten model nie ma jednak tej opcji. Przepraszam za wprowadzenie Cię w błąd.
uch, szkoda.
W takim razie jestem w puncie wyjścia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:12   #359
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
A co myslicie o tym sklepie NEO24 http://www.neo24.pl/zmywarka-bosch-srs-55m38eu.html
Znalazłam tam tą moja zmywrkę o niemal 200 zł taniej niż w sklepie w którym miałam zamiar kupić i teraz nie wiem czy aby się nie skusić
Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep. Robiłam w nim zakupy parę razy, czasami na duże sumy i zawsze wszystko przebiegało wzorowo. Również tam zamówiłam zmywarkę-kliknęłam ją w niedzielę w nocy, a we wtorek w południe zmywarka już była u mnie w domu, w środku jeszcze mokra-świeżo testowana.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:36   #360
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Nasza kupiona w marcu 08 roku lodowka Samsung sie popsula :-/

serwic pozal sie boze czekalam tydzien -potem kolejne 2 az sprowadza agregat ,ktory jak stwierdzil pan czesto sie psuje w tych lodowkach ,jednak firma jest jedna z najlepszych lodowkowych na rynku
najsmieszniej ze znajomym tez sie taka sama popsula dokladnie tydzien po naszej !i dokladnie to samo padlo.

serwis sprowadzal agregat z holandii :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 18:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.