Mamy w uk - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 15:43   #601
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Mamy w uk

Karina witaj, super ze mialas udana podroz, nas to czeka we wrzesniu i az sie boje o tym myslec...
Chaos Girl ja tez ciagle szukam pracy i nic...

Dostalam sie do collegu dzis przyszedl list ze jestem na liscie, musze tylko doniesc certyfikat z ESOL i podpisana umowe, ze zgadzam sie z regulaminem itp. Ale sie ciesze. Mam juz liste przedmiotow a za ksiazki 50 funtow na caly rok tylko
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:33   #602
nataliasz0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chesham kolo Londynu
Wiadomości: 94
GG do nataliasz0
Dot.: Mamy w uk

Hej dziewczynki wreszcie widzę ze jest was wiecej fajowooooo))))
KArinko to fajnie ze podroz mialas udaną, u nas raczej odpada podroz smaochodem jak narazie po pierwsze za maly samochod mamy i dlatego boimy sie wyruszyc na taka dluga trase, zreszta moj maz twierdzi ze szkoda mu dni urlopu jak sie przyjezdza juz na miejsce to trzeba wpierw odpoczac a on by chcial zaraz balowac))) HIi smieje sie tak to jest jak sie ma meza goralaaaaaa
Haos girl ja tez nie widzialam w pondlanadzie pileczek zreszta widze ze w kazdym miescie jest co innego do kupienia Widzisz apropo twojego bylego pracodawcy widzisz moze nie jest taki zly moze oni daja ci szanse warto sprobowac zreszta zrobisz jak bedziesz chciala Ja zycze ci powodzenia))))
Agamili czyli jednak idziesz do tego Collegu gratuluje jestes jeszcze bardzo mloda to kuj poki zelazo gorace ja tez juz w swoim zyciu wyszkolilam sie jak tylko moglam (oczywiscie pozostaje mi tylko nauka jezyka angielskiego tutaj).
Dlatego zycze ci Aga powodzenia i trzymam kciuki)))) Całuski dla malej od Ali))) A podroza do PL nie martw sie MIli to grzeczna dziewczynka i nie bedzie tak zle dvd zrobi swoje jak poprzednim razem))
U nas wciaz zabkowanie trwa czasem ciezko sypiam ale coz takie uroki mam Juz powoli odliczam do wyjazdu do Pl jeszcze tylko 9 dni i bede w domu))) Jupiiiii
I tak sie zastawiam co wziac chyba wszystkie rzeczy dla malej kupie na miejscu bo nie chce tego wozic a zreszta malo miejsca mamy same wiecie jak sie lata samolotem zawsze ograniczony bagaz))) Zreszta kosmetyki nie sa takie drogie w PL i nie ma to juz dla mnie znaczenia czy kupie je tam czy tu W koncu jade na wakacje hiiiiii

Edytowane przez nataliasz0
Czas edycji: 2009-07-09 o 17:41
nataliasz0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 12:25   #603
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Mamy w uk

A mi college juz chyba przepadl. Tak sie wybieralismy z moim facetem...
Niby w sierpniu sa zapisy jeszcze na jesien, ale nas musieliby wezwac na przesluchanie i sprawdzic nasz angielski. NO i ja tez nie moge zdecydowac sie co do kierunku. Nie ma nic takiego, co by mnie bardzo interesowalo.
A moja stara agencja chyba ma nowych pracownikow w skladzie i brakuje im ludzi, wiec dzwonia do kogo sie da. JA mialam tel od jakiegos goscia, ktory tam wczesniej nie pracowal. Poza tym ja szukam na pol etatu czegos, a oni maja tylko caly. Niedawno zwalniali ludzi, a teraz znow szukaja. Paranoja.
A pracy niby sporo jest. Na tyle ogloszen odpowiadam i nic. Myslimy nad w;asnym biznesem. Jak wypali to sie pochwale
I dzieki Nataliaszo, powodenie sie przyda. Na razie cos mi go brak, przynajmniej w szukaniu pracy.

Edytowane przez Chaos_Girl
Czas edycji: 2009-07-10 o 14:27
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:56   #604
Sylwik 27
Przyczajenie
 
Avatar Sylwik 27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 4
Post Dot.: Mamy w uk

Czesc
Jestem tutaj nowa w Uk mieszkam ponad 2 lata mam dwoje dzieci Natalke 7 i Marcelka, ktory ma roczek i zjawilam sie tutaj miedzy innymi ze wzgledu na niego. Moj maluszek ma egzeme i chcialabym sie cos wiecej dowiedziec moze ktoras z Was borykala sie tez z tym problemem.

Edytowane przez Sylwik 27
Czas edycji: 2009-07-28 o 15:00
Sylwik 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 21:08   #605
nataliasz0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chesham kolo Londynu
Wiadomości: 94
GG do nataliasz0
Dot.: Mamy w uk

Witamy cie Sylwik 27 wiesz ja ci nie pomoge bo nie mialam z egzema do czynienie jedynie wiem z opowiadan mojej znajomej ze musisz uwazac na kremy ktore stosujesz dla dziecka i przede wszystkim jak bylas u Gp to powinien dac ci recepte na specjalne mazidelka dla maluszka A jesli nie dostalas to trzeba sie upomniec moja znajoma dostala tego sporo z tego co pamietam Oulatum itp ktore sa bardzo drogie jak sie chce kupowac samemu Dlatego warto skorzystac z uslug tutejszej sluzby zdrowia
A gdzie reszta dziewczyn?????????????
Pozdrawiam i zycze milego wieczoru))
nataliasz0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:11   #606
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Mamy w uk

Sylwik moja coreczka ma caly czas problemy skorne wlasnie typu,suchych plamek ,suchej skorki. Dostalysmy recepte na kosmetyki oillatum do smarowania oraz kąpieli. Szczerze ciezko mi stwierdzic czy to pomaga ,napewno jak moja malutka bedzie miala 3 latka zrobie jej testy na alergie i wtedy bedzie jasne czego powinnysmy unikac z pokarmu.
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:25   #607
Sylwik 27
Przyczajenie
 
Avatar Sylwik 27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 4
Dot.: Mamy w uk

Dziekuje kobietki za info. Dzis bylam z tym moim szkrabem u lekarza i dostalalismy mleczko Nutramigen niby ok ,ale moj maluch zawsze pil gesta kaszke i ciekawa jestem czy wypije mi samo mleczko , ktore ponoc jest nie zbyt pyszne ,poza tym oilatum do kapieli i krem natluszczajacy oraz masc lotriderm ( z clotrimazolem ) i syropek chlorphenamine, ktory ponoc zapobiega swedzeniu i oby tak bylo, bo ostatnia noc byla przedrapana, ale zobaczymy co z tego bedzie . Pozdrawiam Goraco
Sylwik 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 16:59   #608
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Mamy w uk

Sylwik 27 - kiedys dostalam ulotke ze poszukuja dzieci z egzema do badan nad ta choroba - ze zapewniaja darmowa opieke specjalistow,szczegolowe testy itp...to byl albo Guy's and St.Thomas albo Great Ormond Street Hospital - poszperaj na necie ,moze nadal cos robia w tym kierunku...
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 22:57   #609
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Mamy w uk

Szukaja kroliczkow doswiadczalnych?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:46   #610
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Mamy w uk

chyba bardziej chodzi o dokladne zbadanie kazdego przypadku i zdiagnozowanie przyczyny i wymysleniem skutecznego sposobu leczenia a nie np. o testowanie nowych lekow...tak mi sie wydaje..to sa wkoncu tylko dzieci...

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

no i chyba juz postanowione z wakacjami - pojedziemy na tydz we dwoje do Francji - wlasnie opracowuje trase..wybieramy sie wlasnym autem wiec bede musiala dokladnie poczytac co i jak..macie jakies rady?chetnie poslucham i z gory dziekuje
no i jesli chodzi o miejsce to chyba chcialabym zatrzymac sie na poludniu,nad morzem oczywiscie - okolice Niceii..
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:34   #611
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Mamy w uk

Tylko dzieci, a dla niektorych kroliczki...
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 08:04   #612
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Mamy w uk

Dziewczyny, które mieszkacie w Kent, miałyscie prąd ostatnimi dniami? U nas nie było 48 godzin, od wczoraj jest w domu, ale całe miasteczko nie ma, sklepy pozamykane a naprawa elektrowni ma potrwać do 3 tygodni
edit
Witaj Sylwia
Niestety nie pomogę nic w Twoim problemie.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:30   #613
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamy w uk

Witam ponownie Ja znowu was prosze o rade Otóż mam pytanie dotyczące mleka. Coprawda jeszcze nie urodziłam więc nie wiem jak to będzie z karmieniem. Mam nadzieje że dam rade karmić piersią ale nastawiam sie też że może nie byc mi to dane. No cóż, zobaczymy... Póki co zastanawiam się jakie mleko jest dobre (w razie gdybym musiała karmić butelką). Nie znam się na tym, widziałam Aptamil i Cow and Gate. Które lepsze? Czym się różnią?

Prosze o opinie
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:25   #614
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Mamy w uk

majka versace - wlasciwie to niczym my uzywamy Aptamila ale dopiero od 7mca malej bo wczesniej karmilam piersia. jesli tylko chcesz karmic piersia to bardzo pomaga pozytywne nastawienie! wiele od tego moze zalezec...

AgaMili - wspolczuje,czytalam o tym i tylko sie ciesze ze to nas nie dotknelo..

u nas ok - ok pon moja mala zrobila sie straszna przylepa i tylko mama i mama - bardzo to slodziutkie ale z drugiej str to sie martwie bo nie odstepuje mnie na krok i jest niesamowicie smutna..planujemy nadal wakacje we wrzesniu i taka postawa Mili mnie troche martwi..oby sie wszystko unormowalo do tego czasu..
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:47   #615
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Mamy w uk

Sprezyna ja mam to samo. Podobno dzieciaki maja trzy fale takiego przylepiania sie miedzy 10 miesiacem, a chyba tzrecim rokiem zycia. Ostatio Boots albo Tesco mi wyslalo gazetke, gdzie jest o tym artykul.
Majka Versace my uzywamy Aptamila prawie od poczatku. Mi sie pokarm skonczyl w trzecim tyg zycia maluszka mojego. O Cow and Gate slyszalam zle opinie, ale juz nie pamietam dokladnie co. Za to kolezanka, ktora jest w Polsce, o Aptamilu zle rzeczy slyszala. Za to moja tesciowa mowi, ze Aptamilrobi dobra firma.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:33   #616
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Mamy w uk

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Witam ponownie Ja znowu was prosze o rade Otóż mam pytanie dotyczące mleka. Coprawda jeszcze nie urodziłam więc nie wiem jak to będzie z karmieniem. Mam nadzieje że dam rade karmić piersią ale nastawiam sie też że może nie byc mi to dane. No cóż, zobaczymy... Póki co zastanawiam się jakie mleko jest dobre (w razie gdybym musiała karmić butelką). Nie znam się na tym, widziałam Aptamil i Cow and Gate. Które lepsze? Czym się różnią?

Prosze o opinie
Ja polecam SMA. My uzywamy juz 9 miesiecy i nigdy ani kolki ani zaparcia nie bylo. I co najwazniejsze ma bardzo dobry sklad i coreczka je lubi.

Znalazlam porownanie mlek pierwszych dostepnych w UK: http://www.smahcp.co.uk/SMA-Products...1/Default.aspx

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2009-07-24 o 22:49
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 23:58   #617
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Mamy w uk

Aptamiil jest drogi i moja Mili miala po nim zaparcia, pytalam hv czy powinnam zmienic mleko ale powiedziala zebym nie zmieniala a mala sie przyzwyczai do niego, reszty mlek nie probowalam ale slyszalam dobre opinie o cow&gate.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 11:40   #618
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Mamy w uk

U mojego maluszka byly rozn erewolucje zaladkowe, ale sporadycznie. Kolki tez mial, ale tez nie strasznie czesto. A od poczatku jedzie na Aptamilu. Do tego kupilismy butelki antykolkowe Tommee Tippee i musze przyznac, ze sa dobre. Kiedy ich uzywalismy, nie bylo zadych problemow z brzuszkiem.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 15:57   #619
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Mamy w uk

Cytat:
Napisane przez Sylwik 27 Pokaż wiadomość
Czesc
Mam na imie Sylwia jestem tutaj nowa w Uk mieszkam ponad 2 lata mam dwoje dzieci Natalke 7 i Marcelka, ktory ma roczek i zjawilam sie tutaj miedzy innymi ze wzgledu na niego. Moj maluszek ma egzeme i chcialabym sie cos wiecej dowiedziec moze ktoras z Was borykala sie tez z tym problemem.
CZesc Sylwia. Wejdz na strone www.leapstudy.co.uk
St Thomas' Hospital (Evelina Children's Hospital) robi badania nad egzema wlasnie i alergia na orzechy ziemne. Podobno dzieci, ktore zglosza sie do badan beda mialy darmowe testy alergiczne i opieke pediatrow-alergologow. Mozesz tez zadzwonic: 0800 234 6522. Calkiem przypadkowo wpadla mi przed chwila w rece ta ulotka...

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1342580 6]Do 1 roku zycia bylo tylko SMA, potem Aptamil Toddler. Nie wiem czy wiecie, ale jeszcze 2-3 lata temu SMA czy Aptamil nie mieli wyboru dla dzieci pow roku, teraz tak Czyzby i w UK wiecej Mam obawialo sie mleka krowiego zbyt wczesnie?

Ejva: nie wiem czy tu jeszcze zagladasz, ale chcialam Ci podziekowac za link do strony Netmums, to jest niewyobrazalna skarbnica wiedzy Dzieki [/QUOTE]

A wlasnie SMA wprowadza calkiem nowe mleka na rynek i jest tez dla toddlers wlasnie, takie zielone. To czerwone progress tez zmienili, dodali LCP.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 23:35   #620
Sylwik 27
Przyczajenie
 
Avatar Sylwik 27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 4
Dot.: Mamy w uk

Dziekuje "aaliyah" za informacje rozwaze to na pewno. A teraz mam pytanie do wszystkich otoz chodzi o to, ze mamy dom z cansilu (NC association ) i pytanie , czy mozemy go zamienic na inny w innym miescie prawdopodbnie Southampton lub Brighton, poniewaz oddeleguja z pracy tam mojego meza. Czy w ogole sa tam takie domy i czy dlugo trzeba czekac?

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Witaj majka versace ,ja moge tylko Ci powiedziec na swoim przykladzie , ze mojemu maluszkowi nie pasowal Aptamil poniewaz bardzo po nim mu sie ulewalo i zmienilam na Cow&Gate i bylo Ok. Mysle , ze to zalezy od dzidziusia Pozdrawiam
Sylwik 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 00:06   #621
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Mamy w uk

Jest mozliwosc zamiany chatek. Spytaj w swoim counsilu, ale chyba da sie tez sprawdzic pzrez internet. Ja mam tak, ze loguje sie, zeby zobaczyc jakie domy, czy mieszkania sa dla mnie dostepne i te bidowac (mozna tzry w tygodniu). Mozna tez szukac domow na zamiane.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 00:35   #622
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamy w uk

Dziękuje za odpowiedzi. Widze że zdania są podzielone. W takim razie nie pozostanie mi nic innego jak "przetestowanie" mleka. O ile wogóle będe takie stosować. Może jednak dam rade karmić piersią...

Dzięki raz jeszcze
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:42   #623
Netha
Przyczajenie
 
Avatar Netha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Mamy w uk

Hej dziewczyny
Jestem tu nowa -czy moge sie przylaczyc do Was ???
Od ponad roku mieszkam z mezem i synkiem w UK .
Dokladnie w Northampton .
Narazie nie planujemy powrotu do Pl
Musze podczytac troszke stronek wstecz zapewne dawalyscie sobie rozne rady ...

Netha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:49   #624
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Mamy w uk

Witaj Netha, mam nadzieję że będziesz często tu zaglądać bo coś kiepsko nam tu idzie pisanie
Co tam u was dziewczyny? Jak minął weekend?
My w sobote byliśmy nad morzem koło Sheernes a w niedzielę w Cheesington World of Adventures & zoo.
Sprężyna - moja Milka też przylepa a na komputer daje mi 10 minut dziennie a potem ciągnie mnie za ręke żeby sie z nią bawić
Sylwik nie doradze bo nie znam się na tym
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:11   #625
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Mamy w uk

Moona było super ale zdążyliśmy tylko połowę zwiedzić, byliśmy tam na 12.00 a czynne do 18.00 i brakło nam czasu na wiele atrakcji, nie bylismy w Beanolandzie, sea life, children's zoo - zostawiliśmy sobie na koniec i juz nie zdążyliśmy - a to zoo było czaderskie, dzieciaki karmiły kurczaki, lamy, kozy, koty itp. po zagrodach się chodziło.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 09:23   #626
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy w uk

hej dziewczyny!
jestem mama 14-sto miesiecznego babla.obecnie podaje mu mleczko sma czerwone.czy orietnujecie sie czy jest jego jakis polski odpowiednik.w sierpniu jade do Polski i sie zastanawiam,ktore mleczko tam wybrac dla malucha.z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:01   #627
Netha
Przyczajenie
 
Avatar Netha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11
Dot.: Mamy w uk

Witam z kubeczkiem kawy
za oknem hmmm niepewnieniby cieplo ale wiatr
dziecie oglada bajki ...jego swiat

dziewczyny mam pytanie ...
ma ktoras z Was moze mieszkanie z councilu???
co biora pod uwage najbardziej??
w tym tyg.ide zlozyc papiery i mysle czy warto ,cholera tylu angoli ponoc tez sie stara ,nie wspomne o pakistanczykach....
angole zazwyczaj maja po kilkoro dzieci ja tylko jedno hmm
jesli jest jakas mama ktora juz to przeszla niech napisze troszke jak to przebiegalo ile czekala ,jakie sa kryteria ....

wynajmujemy domek z para ,w pl mam swoje mieszkanie i kredyt na 30 latcholera mnnie bierze powoli ,ze mam ciagle z kims mieszkac
samemu ciezko niestety
Netha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:11   #628
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Mamy w uk

Cytat:
Napisane przez topka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
jestem mama 14-sto miesiecznego babla.obecnie podaje mu mleczko sma czerwone.czy orietnujecie sie czy jest jego jakis polski odpowiednik.w sierpniu jade do Polski i sie zastanawiam,ktore mleczko tam wybrac dla malucha.z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
Niestety mlek SMA nie ma w Polsce. Sama niedawno mialam ten sam problem.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:32   #629
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy w uk

aaliyah dzieki.a nie wiesz jakie mleko podaje sie podan rocznemu dizecku w Polsce?dodam,ze nie mam zadnych alergii ani skazy.
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:39   #630
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Mamy w uk

Cytat:
Napisane przez topka Pokaż wiadomość
aaliyah dzieki.a nie wiesz jakie mleko podaje sie podan rocznemu dizecku w Polsce?dodam,ze nie mam zadnych alergii ani skazy.
Najlepszym mlekiem obecnie w Polsce jest Enfamil, do kupienia tylko w aptekach. Maja tez wersje dla starszych dzieci: http://www.regenium.pl/mleko-enfamil...um-p-2636.html
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.