Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 22:24   #91
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

albo moze mozna narysowac portret danej osoby w tym wypadku rodzicow? jesli masz talent to sama .. jesli nie to duzo osob poleca sie na allegro do takich rzeczy. jednak wtedy to juz kosztuje.. ale naprawdewarto.. poszukajcie i same zobaczycie... wystarczy wyslac zdjecie a osoba narysuje doslownie tak samo.. i naprawde jest to ladne.. w dodatku wlozyc w ladna rame i prosto na sciane )
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:15   #92
ewcia10190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

ja też poszukuję prezentu na 26 maja czy mogłybyście mi doradzić jaki prezent mogę zrobić mamie albo macie jakieś stronki internetowe???
ewcia10190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:10   #93
kwiatlotosu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Ja ostatnio mojemu ukochanemy zrobiłam niespodziankę w postaci listu, Przechodziłam koło poczty , kupiłam kopertę, i na małym skrawku papieru napisałam mu miłe słowa, zakleiłam i wysłałam priorytetem, był bardzo zaskoczony ale BARDZO ZADOWOLONY a że mieszkamy razem to tym bardziej sprawiło mu to radość z tych słów które przeszły trochę warszawy, aby trafic do niego
kwiatlotosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 00:22   #94
firanza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

zauważyłam, że wypowiada się tu dużo kreatywnych osób, tak poza tematem polecam Wam http://kreacjeredds.pl/
zawsze robiłam własnoręcznie prezenty: wspomniane już figurki z masy solnej, albo kawałków gazet klejonych mąką rozrobioną z wodą, ramki ze zdjęciami, czasem przepełnione "ręcznym" fotomontażem, czyli wycinanie i sklejanie elementów zdjęć ( można stworzyć komiks) kalendarz, wystrczy dobrze się rozejrzeć nawet po mieszkaniu i zawsze można stworzyć coś pięknego i cennego praktycznie z niczego
firanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:40   #95
motodzidzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Wink Prezenty własnoręcznie robione :)

Na pewno kiedyś coś takiego robiłyście Interesuje mnie szczególnie co dawałyście swoim TŻetom :P
motodzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 08:30   #96
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezenty własnoręcznie robione :)

Wyszukiwarkę. Skoro potrafisz temat założyć, z pewnością potrafisz też z niej skorzystać.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:03   #97
madziaaa900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 106
Dot.: Prezenty własnoręcznie robione :)

ja właśnie teraz na rocznice kupuje 100 cukierków ( pomysł nadany mi na forum wizaz) :P i każdy zawijam jeszcze w papierek a w kazdym z tym papierków będzie pisac za co go kocham i do tego robie zdjęcia miejsc dokładnych gdzie się spotkaliśmy pierwszy raz sami, gdzie się poznaliśmy, miejsce w którym zaczeliśmy być razem tylko też nie wiem jak to zrobić. do albumu chciałam i pod każdym z tych zdjęć od siebie jakiś ładny tekst napisany albo jakiś cytat.. może ma któraś jakiś pomysl co z tymi zdjęciami zrobić?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

a mój na 10 miesiąc zrobił filmik z naszymi zdjęciami z podłozoną piosenką i tekstem przetłumaczonym. idealnie zdania pasowały do nas i każde zdanie do pokazanego zdjęcia pokolei to był najpiękniejszy prezent jaki w życiu dostałam materialnych kosztów prawie wgl
__________________

madziaaa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 20:34   #98
firanza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty własnoręcznie robione :)

A jeśli macie głowy pełne pomysłów to mogę podpowiedzieć że Redd's organizuje teraz fajny konkurs dla kreatywnych ludzi;D
firanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:50   #99
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

2 lata temu zrobilam dla przyjaciolki prezent na spole z jej chlopakiem: kupilismy wielka poduche i jedna strona poswiecona byla na przyjazn, a druga na milosc czyli: wielki rysunek na srodku, a dokola jakies cytaty

rok temu natomiast kupilam pamietnik z Kubusiem Puchatkiem i przepisalam wlasnorecznie CALEGO Kubusia Puchatka +ladnie zaznaczone rozdzialy i smieszne dialogi:P. No tego 2 filmy z tymze bohaterem oraz wlasnorecznie zrobiony kalendarz. 12 kartek a4 obindowanych, na kazdej obramowanie, na gornej polowie rysunek, a na dolnej wlasciwy kalendarz. Cyferki i nazwy dni powycinalam z roznych gazet, wiec wyszlo super
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:42   #100
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Hej, dziewczyny potrzebuje wasze pomocy
chciałabym zrobić coś własnoręcznie dla tżta, jakoś tak ostatnio rutyną nam powiało więc chciałabym go miło zaskoczyć jednak nie mam zdolności manualnych itp
wysłałam mu kiedyś już list więc to odpada, co jeszcze mogłabym zrobić sama, ja niedorajda
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:12   #101
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

moglabys np zalatwic jakies duze (albo wysokie) pudlo, obkleic papierem ozdobnym, wsypac duzo cukierkow i innych slodkosci a wsrod nich gdzies w poblizu dna polozyc jakis maly drobiazg (to juz zalezy od ciebie, jakis lancuszek czy ramka ze zdjeciem) i niech facet sobie poszuka prezentu oczywiscie nic mu nie mow, niech mysli, ze pudlo ze slodkosciami to prezent;]

to oczywiscie opcja dla kogos, kto lubi slodycze

ale mozesz np zrobic kolaz z waszych zdjec np w corelu i wydrukowac jako plakat (oczywiscie w jakims punkcie w miescie do tego pzreznaczonym)

albo zrobic dla niego smieszna koszulke. Zapisac jakies zdjecie z internetu na plycie (lub namazac np w paincie samemu) i zaniesc do punktu gdzie robia nadruki na koszulkach. Mozesz np napisac cos w stylu: na przodzie:'pod ta koszulka znajduje sie to, o czym marzysz' a z tylu:'jednak to wszystko nalezy do mojej kobiety/dziewczyny'. Wyobraznia
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 16:21   #102
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Cytat:
Napisane przez feniksica Pokaż wiadomość
moglabys np zalatwic jakies duze (albo wysokie) pudlo, obkleic papierem ozdobnym, wsypac duzo cukierkow i innych slodkosci a wsrod nich gdzies w poblizu dna polozyc jakis maly drobiazg (to juz zalezy od ciebie, jakis lancuszek czy ramka ze zdjeciem) i niech facet sobie poszuka prezentu oczywiscie nic mu nie mow, niech mysli, ze pudlo ze slodkosciami to prezent;]

to oczywiscie opcja dla kogos, kto lubi slodycze

ale mozesz np zrobic kolaz z waszych zdjec np w corelu i wydrukowac jako plakat (oczywiscie w jakims punkcie w miescie do tego pzreznaczonym)

albo zrobic dla niego smieszna koszulke. Zapisac jakies zdjecie z internetu na plycie (lub namazac np w paincie samemu) i zaniesc do punktu gdzie robia nadruki na koszulkach. Mozesz np napisac cos w stylu: na przodzie:'pod ta koszulka znajduje sie to, o czym marzysz' a z tylu:'jednak to wszystko nalezy do mojej kobiety/dziewczyny'. Wyobraznia
pomysł z pudełkiem bardzo mi się podoba spróbuje coś zrobić dzięki
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:21   #103
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

sluze rada
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:41   #104
SchizoFretka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 100
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Feniksica świetne pomysły, masz jeszcze jakieś, chętnie skorzystam, mój TŻ ma urodziny za 2 tyg. nawijaj...; D
SchizoFretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:50   #105
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

hm, no to moze jakas mala podpowiedz czym sie interesuje itp?;P
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:53   #106
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

j też chcę podzielic się pomysłem!

zrobiłam ostatnio ramki do zdjęc dla mnie i dla TŻ - takie pamiątki znad morza, gdzie uzbieraliśmy kamienie - takie płaskie. Kupiłam w IKEI ramki do zdjęc drewniane zwykłe nielakierowane sosnowe i poprzyklejałam do nich kamienie, jeden koło drugiego w taką mozaikę. Można jeszcze polakierowac

Zrobiłam też wazony oklejając słoiki tymi kamieniami

Myślę że to fajne pomysły na niedrogie i orginalne prezenty
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:02   #107
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

wymyslone przed chwila
hm, mozesz dac mu szanse zabawic sie w detektywa: piszesz na malej charakterystycznej karteczce np 'na miejscu naszego pierwszego spotkania znajdziesz kolejna wskazowke' i zainteresowany idzie w dane miejsce:P tam znajduje kolejna charakterystyczna karteczke, ze w twojej ulubionej kawiarni znajdzie kolejna wskazowke itp, i w ten sposob przeprowadzasz go pzrez wasze ulubione miejsca itd i wreszcie na ostatniej kartce piszesz swoj/wasz adres. Tymczasem ty w pokoju ukladasz wyciete uprzednio serduszka z kartonu i ukladasz je w ksztalt serca w sypialni, dokola swieczki czy co tam wymyslisz, a ty w srodku tego serca w bieliznie Gwarantuje, ze po wyczerpujacej podrozy pzrez miasto Twoj tz bedzie wniebowziety:P

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

mozna uszyc poduszke, udziergac smieszne skarpetki, narysowac jego karykature...

o! mozesz np na kolorowych karteczkach (musi ich byc multum) napisac za co go kochasz i obwiesic cala sypialnie nimi. Gdy sie obudzi przezyje mile zaskoczenie Wszedzie bedzie kolorowo i minie troche czasu nim przeczyta wszystkie ahy i ohy na jego temat;] no i oczywiscie sniadanie do lozka;]

Edytowane przez feniksica
Czas edycji: 2009-08-06 o 21:04
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:17   #108
SchizoFretka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 100
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Czym się interesuje, nie ma jako takich szczególnych zainteresowań, samochody, motory, piłka nożna, o tym najchętniej rozmawia, jest bardzo otwarty, rozrywkowy, lubi poimprezować.
Z tą sypialnią to nie wypali, ponieważ nie mieszkamy razem.
SchizoFretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:22   #109
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

to moze taka koszulka pilkarska z twoim imieniem
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 15:58   #110
Lola1992
Przyczajenie
 
Avatar Lola1992
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 12
GG do Lola1992
Thumbs up Inspiracje dla zagubionych wizażanek

Chciałabym stworzyć swój własny wątek na którym umieszczałabym zdjęcia i sposób wykonania prezentów dla moich najbliższych Nie zawsze są to upominki własnoręcznie robione, dlatego nie umieściłam tego wątku na Zrób To Sama (proszę Moderatorów o wyrozumiałość). Ale śmiało mogę powiedzieć, że są to prezenty z duszą, niezwykle pomysłowe (nie będę ukrywać, że w większości inspirują mnie nasze kochane Wizażanki). Mam nadzieję, że wątek ten wkrótce stanie się wątkiem zbiorczym wszystkich ORYGINALNYCH, NIEZAPOMNIANYCH prezentów

Co o tym myślicie?
Lola1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:42   #111
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Inspiracje dla zagubionych wizażanek

jak dla mnie, może być ciekawie
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:34   #112
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Inspiracje dla zagubionych wizażanek

Łączę z istniejącym już wątkiem o tej tematyce.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:27   #113
Lola1992
Przyczajenie
 
Avatar Lola1992
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 12
GG do Lola1992
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360022
Lola1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 08:36   #114
kumpela14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
albo moze mozna narysowac portret danej osoby w tym wypadku rodzicow? jesli masz talent to sama .. jesli nie to duzo osob poleca sie na allegro do takich rzeczy. jednak wtedy to juz kosztuje.. ale naprawdewarto.. poszukajcie i same zobaczycie... wystarczy wyslac zdjecie a osoba narysuje doslownie tak samo.. i naprawde jest to ladne.. w dodatku wlozyc w ladna rame i prosto na sciane )
daj mi kase
kumpela14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:34   #115
sikorkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Jakoze moja pasja jest projektowanie i robienie unikatowych kolczykow, zazwyczaj sa one moim prezentem dla mamy, siostry czy przyjaciolek. Mysle ze jest to o tyle dobry prezent bo moge sama stworzyc kolczyki ktore idealnie pasuja do danej osoby.. no i sa wlasnorecznie zrobione Daje linka zebyscie mogly mniej wiecej zobaczyc o jakie kolczyki mi chodzi - <ciach>

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-10-04 o 09:12
sikorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:37   #116
ania_2007
Rozeznanie
 
Avatar ania_2007
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 504
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

A ja chcialabym komu podziekowac za pomoc. Jest to kolega, moze przyjaciel. MIeszkalismy razem pol roku na stancji. Mielismy dobry kontakt. Moglam mu o wszytskim powiedziec. Przyszly wakacje i kazdy pojechal do rodzinengo domu, kontakt nasz jednak sie nie urwal. Pisalismy od czasu do czasu sms no i konwersacje na gg Teraz on znowu wrocil na stancje (robi dalej mgr) a ja zmienilam miasto. Ale do tego miasta w ktorym on sie uczy mam bardzo blisko, kolo 38 km... i kiedys w wakacji mowilismy o spotkaniu,ze zabieram go na piwo za pomoc. Pomogl mi z praca licencjacka ze strony technicznej. Spis tresci, numeracja stron itd. I teraz chcialabym bardzo dac mu jakis upominek w podziekowaniu. Jak myslicie co ? Macie jakies pomysly?
Juz kiedys dalam mu aniolka zrobionego z masy solnej ucieszyl sie,,,i stal u niego na polce.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Ja na allegor znalazlam swietne miski do wyszycia ale chyba za duze jak na prezent w podziekowaniu.
Zreszta,tak sie zastanawiam ,,,wy dajecie takie obrazki czy kartki swoim chlopakom,mezom..Czy wypada mi dac takiego misiaka koledze/przyjacielowi? Czy moze lepiej mu samochod wyszyc? Co myslicie?

Znalazlam te dwa, ktory lepszy?
http://img242.imageshack.us/i/754975430.jpg/

http://img267.imageshack.us/i/754975957.jpg/
ania_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 12:54   #117
gidka
Raczkowanie
 
Avatar gidka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
GG do gidka
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Witam serdecznie. Bardzo fajne ramki na zdjęcia można zrobić z plastykowych opakowań na płytki CD. Ja takie robiłam z dziećmi, Możesz je zobaczyć u mnie. Podam Ci stronkę, gdzie można znaleźć wielw fajnych pomysłów. To ta stronka http://www.abcgospodyni.pl/ramki_do_zdjec.html zajrzyj tam.
__________________
Pozdrawiam serdecznie, Brygida
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239660 - moje pracki
gidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 15:05   #118
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Odswiezam watek!
Juz niedlugo czas na wreczanie sobie prezentow...Ja chcialabym tez zrobic cos sama dla swojego Tzta ale nie mam pomyslow
Nie chcialabym robic mu ramek,albumow...Interesuj e sie komputerami,grami,wiec trudno cos wymyslic Moze Wy wizazanki mi pomozecie?
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:54   #119
Agnesik_
Raczkowanie
 
Avatar Agnesik_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 136
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Ja sama rysowałam portret rodziny, w empiku kupiłam pudełeczko drewniane i obkleiłam je suchymi kwiatkami ( też empik. ok. 7 zł ). Zrobiłam kolaż ze zdjęciami rodzinnymi w programie, wydrukowałam, potem w paincie zrobiłam kartki z kalendarza ( jedna kartka-jeden miesiąc) i wydrukowałam i na kartce A3 na górze nakleiłam kolaż, a poniżej kalendarz. Czekam na wasze pomysły. Potrzebuję prezent hand made ( sama zrobię..ale weny potrzebuję ) dla mamy, taty albo dla obojga razem. Nic z haftowania xD
Agnesik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:43   #120
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezenty dla najbliższych - robione własnoręcznie.

Dziewczęta.. powiedzcie mi czy karteczki takie kolorowe, na których będą wypisane wszystkie pozytywne cechy mojej przyjaciółki + zdjęcia, wstawione w antyramę będą odpowiednim prezentem na Gwiazdę? Czy lepsze będzie pudełko z naszymy wspólnymi zdjęciami?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.