Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-18, 21:46   #1
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784

Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??


Witam ..wiem wiem pewnie zaraz mi napsizecie ze bylo tego masa i mam sobie poszukac w przegladarce


No to powiem pocyztalam i hmm dziwne ale czytalam same porady dotyczace makijazu ..
a co ma zrobic taka szara mysza jak ja kotra nie potrafi sie pomalowac ..chodzi mi o to jak mam sie uwawic jak sie usmiechanac ...

mam dosc dziwnego fotografa kotry robie albo 4 albo 8 zdjec za 20 zlotych ilosc zdjec zalezna od ilosci ujec ktore chce i chcialabym sie zmiescic a paru aby miec te 8 zdjec wiecie do podan do ksozly do dowodu i do prawa jazdy a po co mam wydawac 40 jak sie moge zmiescic w 20 a wiec prosze o jakies porady dotyczace usmiechu itd postawy no i W CO SIE UBRAC??
dodam ze jestem blondyna wiec nie iwem co mam wlozyc aby sie nie zlalo moje ubrnaie z tlem czy wlosami .....

prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:00   #2
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

w zeszlym tygodniu robilam sobie zdjecie do legitymacji
wyszłam tragicznie :| mam brazowe wlosy, wcale nie az takie ciemne a na zdjeciu wyszly CZARNE. Wtedy bylo bardzo goraco wiec cala sie swiecilam na zdjeciu (glupia jestem-nie wzielam ze soba pudru) kazde przebarwienie dokladnie widac na fotce, szczegolnie znamie na nosie...A najgorsze jest to ze twarz sobie juz dosyc mocno opalilam, do tego uzylam sporo pudru brazujacego a i tak wyszlam blada jak sciana

streptococus, fotograf sam ustawi Ci głowe do zdjecia musisz tylko pocwiczyc rozne minki przed lustem jesli chodzi o ubranie to dlugo kombinowalam w co sie ubrac - zalozylam bluzke w kolorze pomaranczowym. Na zdjeciu i tak jej prawie nie bylo widac Jesli jestes blondynka to moze cos niebieskiego, szarego, bezowego, ?? sama nie wiem

Pamietam ze do jakiegos zdjecia (chyba do paszportu) trzeba zdjac kolczyki ?? do dowodu tz ??
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:11   #3
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Mnie też czeka zrobienie zdjęcia do (nowego) dowodu...
Ja proponuję, żebyś powiedziała panu fotografowi, jeszcze zanim zacznie robić zdjęcia, że ma Ci zrobić ŁADNE zdjęcia, bo inaczej ich nie kupisz. Mówię Ci, działa jak nie wiem co. Ja kiedyś cały czas wychodziłam nieładnie na fotkach typu legitymacyjne czy też paszport, aż w końcu przyszłam do fotografa (tego samego, co mi robił wcześniej zdjęcia), i powiedziałam, że chcę mieć ŁADNE zdjęcie! Ustawiał mnie chyba 5 minut, bardzo się przejął. Ale fotki wyszły naprawdę ładnie.
Przede wszystkim pamiętaj o uśmiechu! Skoro jesteś blondynką, to może załóż jakiś ciemniejszy sweterek, żeby nie zlewał się z kolorem włosów?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:15   #4
videll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 62
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

warto rozejrzec sie za dobrym fotografem, bo czasami potrafia czynic cuda
videll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:18   #5
C4lamity
Raczkowanie
 
Avatar C4lamity
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Żagań/Poznań
Wiadomości: 283
GG do C4lamity
Talking Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

No ja na makijaŻu się nie znam, ale jak będziesz już na tych zdjęciach to absolutnie nie myśl o tym jak wyglądasz i czy przypadkiem nie za mało/dużo się uśmiechasz. Za każdym razem, kiedy myślę o takich rzeczach wychodzę na zdjęciach co najmniej fatalnie.
__________________
"Gdy słońce wschodzi, kończą się nocne żniwa."
C4lamity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:19   #6
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Najlepiej zeby fotograf zrobil Ci kilka fotek cyfrówka i pozwolił wybrac najładniejszą wtedy bedziesz mogla zmieniac miny albo ustawienie glowy
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:24   #7
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

khem khem.. pracuję jako fotograf więc cos na ten temat mogę powiedzieć po pierwsze nie zakładaj bluzeczki w kolorze tła (nie wiem jakie jest u twojego fotografa ale u mnie jest białe). poza tym postaraj sie troszkę bardziej niż naturalnie otworzyć oczka (nie będziesz "zmulona", tylko nie przesadź bo dostaniesz wytrzeszczu ). najlepsza bedzie bluzeczka w zywym kolorku-pomarańcz, zielony, żółty....zalezy jaki styl preferujesz. odradzam róż i czerwień bo dodatkowo "wyciąga" niedoskonałości (przyanjmniej takie odnosze wrażenie). ja akurat pracuję na cyfrówce i potem obrabiam zdjęcia komputerowo - cera, balans kolorów, zmarszczki, pryszcze, przebarwienia, sińce pod oczami...te sprawy-usuwam, jeśli ktoś na siłę przekrzywia mi głowę to potem go obracam na ekranie więc to już nie twoja "działka" postaraj sie o naturalnu uśmiech-każdemu lepiej z innym poza tym daj się ustwić fotografowi ( rozlużnij się)., siedząc na krzesle nie zakładaj nogi na nogę-automatycznie zmienia się cala sylwetka. hmm co jeszcze.... co do "bladej cery" wszytsko zalezy od ustawienia lamp :/
aha i bądz miła dla fotografa usmiechnij się-od razu innaczej podchodzi się do człowieka aroganckiego i beszczelnego a inaczej do usmiechniętego, z którym łatwo i przyjemnie nawązać rozmowę (może to mało profesjonalne ale bardziej sie wtedy staram ). buźka
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 00:16   #8
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

A ja to już pol roku sie wybieram i wybrac nie moge. Najgorszy moj problem to jest, ze lewe ucho, kótre trzeba wyeksponwać mam odstające prawe mniej. hehe Milo ;/
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:24   #9
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

dziekuje za szereg rad juz wiem co ubiore pozniewaz pada (u mnie bynajmniej) pojde w czarnej bluzce i jasny zakiet wydaje misie ze nie powinnam sie zlac z tlem ani zakiet z wloskami bo mam od spodu je czarne ..
MartiQ dziekuje za rady napewno z nich skorzystam ...jest jeden problembo fotograf robi mi zdjecia i pozniej od razu je drukuje wiec raczej korekty zadnej orbic nie ebdzie no nie ?
Stwierdzilam ze oczy trszke wytrzeszcze a na jednym zdjeciu usmiechne sie tak by zabki bylo wiadac a na drugim ujeciu tam by ich nie bylo widac i zobaczymy jak wyjdzie
Jeszcze raz dziekuje za tak liczny odzew

Boje sie isc do fotografa bo seryjnie ja bardzo strasznie wygladam i wychodze na takich pozowanych zdjeciach -ale zdam sie na wasze rady i na "doswiadczenie"(oby na mnie go nie zobywali) fotografa
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:54   #10
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

to ja dodam że warto maznąć się jakimś podkładem już rozumiem dlaczego w TV tak namiętnie wszystkich pudrują buźka ma wyrównany kolorek i prezentuje się dużo lepiej - ale to w sumie rada dla kogoś kto na co dzień mało się maluje

poza tym powinna być możliwość wyboru zdjęcia która nam się podoba - jeśli fotograf sam o tym nie wspomni to trzeba mu to uświadomić
a jak żadne się nie spodoba to robi się jeszcze jedno i jeszcze..aż któreś będzie PERFECT
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:21   #11
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

streptococus z tego co wiem, a wiem, bo robiłam zdjęcie jak miałam akurat pryszcza na twarzy , to fotograf jak mu się powie czy mógłby poprawic to czy tamto, to na miejscu to robi.

Wtedy ja wyszłam od fotografa ze zdęciem, na którym mmiałam piękną, gładziutką cerę bez żadnych przebarwień itp.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 10:21   #12
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Martiq, a skąd jesteś?
Ja szukam właśnie fotografa pracującego na cyfrówce, który - jak wspomniała Martiq - pięknie obrobi zdjęcie ze wszystkich niedoskonałości, zlikwiduje np. świecenie się skóry, plamki, nierówny koloryt skóry itd. Buziaki
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:27   #13
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Zrób sobie czarno- białe zdjęcie, trochę mocniej podmaluj oczy, włóż czarną albo inną ciemną bluzkę z dekoltem, gładką, bez wzorów, falban itd. (takie pod samą szyję wyglądają 'średnio'). Czarno-białe zdjęcia wychodzą zawyczaj ładniejsze od kolorowych.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 12:04   #14
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Cytat:
Napisane przez Martiq:)
khem khem.. pracuję jako fotograf więc cos na ten temat mogę powiedzieć po pierwsze nie zakładaj bluzeczki w kolorze tła (nie wiem jakie jest u twojego fotografa ale u mnie jest białe). poza tym postaraj sie troszkę bardziej niż naturalnie otworzyć oczka (nie będziesz "zmulona", tylko nie przesadź bo dostaniesz wytrzeszczu ).
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 12:15   #15
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

dziekuje za porady ehhh jest coraz blizej a ja sie boje ,,,ehhhh
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 12:15   #16
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Gonia1 stalo sie cos ze tak sie smiejesz??
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 08:23   #17
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

ok zrobilam zdjecie no i jak zawsze gdzies jakis kosmyk mi odtswal ja to chyba juz mam taki przesrany los z tymi wlosami ....pamni mnie ustawila pomazala puderem no i cyk cyk cyk i po sprawie ino te wlosy ehhh no nic ale mam 8 zdjec i pewnie znow na 10 lat spokoj
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 14:33   #18
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Cytat:
Napisane przez streptococus
Gonia1 stalo sie cos ze tak sie smiejesz??
Smieję się z tego wytrzeszczu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 00:25   #19
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

rzastin - zgadzam się czarno-białe zdjęcia są najlepsze raz miałam robione kolorowe zdjęcie i zmarnowane pieniądze. musiałam iść zrobić czarno-białe i wyszło rewelacyjnie. po iluś tam latach znowu musiałam zrobić i zrobiłam znowu czarno-białe też super wyszło i za jakiś czas znowu bede musiała zrobić oczywiście czarno-białe. (to było w przestrzeni 8 lat) Polecam czarno-białe
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 14:43   #20
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
A ja to już pol roku sie wybieram i wybrac nie moge. /
ja mam to samo musze wkoncu wyrobic dowod no ale pierwsze do fotografa nie moglam isc bo mialam za krotkie wlosy, jak juz mi odrosly to znow za krotko sobie grzywke ciachnelam... szkoda gadac ale obiecalam sobie ze do konca wakacji sie zmobilizuje i pojde, no i oczywiscie skorzystam z waszych rad coby potem moje zdj powalilo innych na kolana
wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 11:51   #21
alternatywka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 15
Question Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

ja chce takie nietypowe zdjeie do dowodu tylko nie wiem czy mi przyjma
nietypowe tzn. za***iscie czerwone usta(wiem ze bedzie to i tak czarno biale ale i tak to fajnie wyglada) bluzke w kropki warkoczyki ....
a i jesce jedno mam niedawno zrobionego tragusa ( kolczyk w odstajacej chrzastce ucha) i nie moge go narazie wyciaga ...trzeba sciagnac wszytkie kolczyki
??
alternatywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:43   #22
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

w przeciagu 5 lat robilam duzo zdjec do dowodu, paszportu dyplomu itp. Po serii nieudanych zdjec postaowilam ze wydam kasiorke na makijaz fotograficzny i na fryzjerke zeby mi ladnie wlosy ulozyla. To bedzie koszt kolo 100 zl plus 20 zl za zdjecia wiec w sumie 120 zl. A za robienie zdjec dwa razy do roku, czasem raz w roku zaplace duzo wiecej.

Musze tylko dorwac takiego fotografa ktory daje wraz ze zdjeciami negatyw, bo co niektorzy sie wycwanili i juz nie daja.

A za odbitki z takiego negatywu place 5 zl za 8 szt,a u fotografa 18 zl. za 4 sztuki.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:49   #23
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Martiq chętnie zrobiłabym u ciebie sobie zdjęcia bo u mnie w miasteczku nikt sie nie bawi w jakaś dodatkową obrobke. Wychodza z zalozenia ze jak wyszlas tak wyszla twoj problem.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:15   #24
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Cool Dot.: Jak ladnie wyjsc na zdjeciu do dowodu ??

Ja to sobie zaszalałam,stwierdziłam,z e zanim pójdę do fotografa zrobić zdjęcia do dowodziku to wcześniej wybiorę sie do fryzjera na podcięcie końcówek i tu był mój właśnie błąd !! Fryzjerka uciachała mi niby zniszczone końcówki no,ale cóż z tego jak mam teraz takie krótkie jak dla mnie włosy,niby są do ramion, a miałam do łopatek. Jak dla mnie to wyglądam okropnie i nici teraz z dowodziku,trzeba poczekać, aż włosy chodź ciupkę podrosną ,czyli do fotografa za 2 miechy. Liczyłam,że dowodzić będę mieć za niedługo,ale sie przeliczyłam,czasem tam bywa...

I nie ma to jak czarno-białe zdjęcia zawsze lepiej sie na nich wychodzi
.
dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.